Reklama

Niemcy - 2. Bundesliga

32. kolejka - 2. Bundesliga

Tabela 2. Bundesliga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 SC Freiburg 32 69   21 6 5   72 - 37 35
2 Rasen Ballsport Leipzig 32 64   19 7 6   52 - 31 21
3 1. FC Nuernberg 31 59   17 8 6   65 - 38 27
4 FC St. Pauli 32 50   14 8 10   40 - 36 4
5 VfL Bochum 32 48   12 12 8   50 - 35 15
6 1. FC Union Berlin 32 46   12 10 10   54 - 47 7
7 Karlsruher SC 31 43   11 10 10   31 - 34 -3
8 SpVgg Greuther Fürth 31 43   12 7 12   45 - 49 -4
9 1. FC Heidenheim 1846 31 42   10 12 9   38 - 34 4
10 1. FC Kaiserslautern 32 42   11 9 12   44 - 41 3
11 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 31 40   10 10 11   38 - 33 5
12 SV Sandhausen 31 39   12 6 13   37 - 42 -5
13 DSC Arminia Bielefeld 32 38   7 17 8   35 - 38 -3
14 TSV 1860 Monachium 32 31   7 10 15   30 - 44 -14
15 Fortuna Düsseldorf 32 29   7 8 17   29 - 47 -18
16 FSV Frankfurt 32 29   7 8 17   31 - 57 -26
17 MSV Duisburg 32 28   6 10 16   29 - 52 -23
18 SC Paderborn 07 32 28   6 10 16   28 - 53 -25
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • baraże o awans
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

33. kolejka (następna)

  • 08.05 15:30
  • 08.05 15:30
  • 08.05 15:30
  • 08.05 15:30
  • 08.05 15:30
  • 08.05 15:30
  • 08.05 15:30
  • 08.05 15:30
  • 08.05 15:30

Strzelcy 2. Bundesliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Nils Petersen(SC Freiburg) 21 6
Simon Terodde(VfL Bochum) 20 3
Bobby Wood(1. FC Union Berlin) 17 2

Kartkowicze 2. Bundesliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Brian Behrendt(DSC Arminia Bielefeld) 2 7 9
Philipp Klingmann(SV Sandhausen) 2 7 9
Dave Bulthuis(1. FC Nuernberg) 2 5 7

Terminarz / Wyniki 2. Bundesliga

33. kolejka

  • 08.05 15:30  
    SC Freiburg 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 08.05 15:30  
    1. FC Kaiserslautern SpVgg Greuther Fürth -
  • 08.05 15:30  
    Rasen Ballsport Leipzig Karlsruher SC -
  • 08.05 15:30  
    1. FC Nuernberg FC St. Pauli -
  • 08.05 15:30  
    Fortuna Düsseldorf FSV Frankfurt -
  • 08.05 15:30  
    VfL Bochum Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 08.05 15:30  
    TSV 1860 Monachium SC Paderborn 07 -
  • 08.05 15:30  
    SV Sandhausen MSV Duisburg -
  • 08.05 15:30  
    DSC Arminia Bielefeld 1. FC Union Berlin -

34. kolejka

  • 15.05 15:30  
    SC Paderborn 07 1. FC Nuernberg -
  • 15.05 15:30  
    Karlsruher SC DSC Arminia Bielefeld -
  • 15.05 15:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Fortuna Düsseldorf -
  • 15.05 15:30  
    1. FC Union Berlin SC Freiburg -
  • 15.05 15:30  
    SpVgg Greuther Fürth SV Sandhausen -
  • 15.05 15:30  
    FC St. Pauli 1. FC Kaiserslautern -
  • 15.05 15:30  
    1. FC Heidenheim 1846 VfL Bochum -
  • 15.05 15:30  
    FSV Frankfurt TSV 1860 Monachium -
  • 15.05 15:30  
    MSV Duisburg Rasen Ballsport Leipzig -