Reklama

Niemcy - 2. Bundesliga

1. kolejka - 2. Bundesliga

Tabela 2. Bundesliga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 SC Freiburg 1 3   1 0 0   6 - 3 3
2 1. FC Kaiserslautern 1 3   1 0 0   3 - 1 2
3 VfL Bochum 1 3   1 0 0   1 - 0 1
4 SpVgg Greuther Fürth 1 3   1 0 0   1 - 0 1
5 1. FC Heidenheim 1846 1 3   1 0 0   1 - 0 1
6 Rasen Ballsport Leipzig 1 3   1 0 0   1 - 0 1
7 Fortuna Düsseldorf 1 1   0 1 0   1 - 1 0
8 1. FC Union Berlin 1 1   0 1 0   1 - 1 0
9 DSC Arminia Bielefeld 1 1   0 1 0   0 - 0 0
10 FC St. Pauli 1 1   0 1 0   0 - 0 0
11 SV Sandhausen 1 0   1 0 0   3 - 1 2
12 TSV 1860 Monachium 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
13 FSV Frankfurt 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
14 Karlsruher SC 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
15 SC Paderborn 07 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
16 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1 0   0 0 1   1 - 3 -2
17 MSV Duisburg 1 0   0 0 1   1 - 3 -2
18 1. FC Nuernberg 1 0   0 0 1   3 - 6 -3
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • baraże o awans
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 31.07 18:30
  • 31.07 18:30
  • 31.07 20:30
  • 01.08 13:00
  • 01.08 15:30
  • 02.08 13:30
  • 02.08 15:30
  • 02.08 15:30
  • 03.08 20:15

Strzelcy 2. Bundesliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Nils Petersen(SC Freiburg) 3 2
Kacper Przybyłko(1. FC Kaiserslautern) 2 0
Didier Ya Konan(Fortuna Düsseldorf) 1 0

Kartkowicze 2. Bundesliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Dave Bulthuis(1. FC Nuernberg) 1 0 1
Jan Polak(1. FC Nuernberg) 0 1 1
Zlatko Dedic(FSV Frankfurt) 0 1 1

Terminarz / Wyniki 2. Bundesliga

2. kolejka

  • 31.07 18:30  
    1. FC Nuernberg 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 31.07 18:30  
    DSC Arminia Bielefeld FSV Frankfurt -
  • 31.07 20:30  
    1. FC Kaiserslautern Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 01.08 13:00  
    VfL Bochum MSV Duisburg -
  • 01.08 15:30  
    TSV 1860 Monachium SC Freiburg -
  • 02.08 13:30  
    Fortuna Düsseldorf SC Paderborn 07 -
  • 02.08 15:30  
    Karlsruher SC FC St. Pauli -
  • 02.08 15:30  
    SV Sandhausen 1. FC Union Berlin -
  • 03.08 20:15  
    Rasen Ballsport Leipzig SpVgg Greuther Fürth -

3. kolejka

  • 14.08 18:30  
    SC Paderborn 07 SV Sandhausen -
  • 14.08 18:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Fortuna Düsseldorf -
  • 14.08 18:30  
    FSV Frankfurt Karlsruher SC -
  • 15.08 13:00  
    SC Freiburg VfL Bochum -
  • 15.08 13:00  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Rasen Ballsport Leipzig -
  • 16.08 13:30  
    1. FC Union Berlin 1. FC Kaiserslautern -
  • 16.08 13:30  
    FC St. Pauli SpVgg Greuther Fürth -
  • 16.08 13:30  
    MSV Duisburg DSC Arminia Bielefeld -
  • 17.08 20:15  
    1. FC Nuernberg TSV 1860 Monachium -

4. kolejka

  • 21.08 18:30  
    SpVgg Greuther Fürth FSV Frankfurt -
  • 21.08 18:30  
    SV Sandhausen 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 21.08 18:30  
    DSC Arminia Bielefeld Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 22.08 13:00  
    Karlsruher SC MSV Duisburg -
  • 22.08 13:00  
    Fortuna Düsseldorf SC Freiburg -
  • 23.08 13:30  
    Rasen Ballsport Leipzig FC St. Pauli -
  • 23.08 13:30  
    VfL Bochum 1. FC Nuernberg -
  • 23.08 13:30  
    TSV 1860 Monachium 1. FC Union Berlin -
  • 24.08 20:15  
    1. FC Kaiserslautern SC Paderborn 07 -

5. kolejka

  • 28.08 18:30  
    SC Freiburg SV Sandhausen -
  • 28.08 18:30  
    1. FC Union Berlin Rasen Ballsport Leipzig -
  • 28.08 18:30  
    1. FC Heidenheim 1846 1. FC Kaiserslautern -
  • 29.08 13:00  
    SC Paderborn 07 DSC Arminia Bielefeld -
  • 29.08 13:00  
    MSV Duisburg SpVgg Greuther Fürth -
  • 30.08 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Karlsruher SC -
  • 30.08 13:30  
    1. FC Nuernberg Fortuna Düsseldorf -
  • 30.08 13:30  
    FSV Frankfurt FC St. Pauli -
  • 31.08 20:15  
    VfL Bochum TSV 1860 Monachium -

6. kolejka

  • 11.09 18:30  
    1. FC Kaiserslautern SC Freiburg -
  • 11.09 18:30  
    Rasen Ballsport Leipzig SC Paderborn 07 -
  • 11.09 18:30  
    SV Sandhausen VfL Bochum -
  • 12.09 13:00  
    Karlsruher SC 1. FC Union Berlin -
  • 12.09 13:00  
    DSC Arminia Bielefeld 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 13.09 13:30  
    Fortuna Düsseldorf TSV 1860 Monachium -
  • 13.09 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth 1. FC Nuernberg -
  • 13.09 13:30  
    FSV Frankfurt Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 14.09 20:15  
    FC St. Pauli MSV Duisburg -

7. kolejka

  • 18.09 18:30  
    SC Freiburg DSC Arminia Bielefeld -
  • 18.09 18:30  
    VfL Bochum Fortuna Düsseldorf -
  • 18.09 18:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Rasen Ballsport Leipzig -
  • 19.09 13:00  
    SC Paderborn 07 Karlsruher SC -
  • 19.09 13:00  
    1. FC Nuernberg SV Sandhausen -
  • 19.09 13:00  
    TSV 1860 Monachium 1. FC Kaiserslautern -
  • 20.09 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC St. Pauli -
  • 20.09 13:30  
    1. FC Union Berlin SpVgg Greuther Fürth -
  • 20.09 13:30  
    MSV Duisburg FSV Frankfurt -

8. kolejka

  • 22.09 17:30  
    Karlsruher SC Fortuna Düsseldorf -
  • 22.09 17:30  
    1. FC Kaiserslautern 1. FC Nuernberg -
  • 22.09 17:30  
    SV Sandhausen TSV 1860 Monachium -
  • 22.09 17:30  
    DSC Arminia Bielefeld VfL Bochum -
  • 23.09 17:30  
    SpVgg Greuther Fürth SC Paderborn 07 -
  • 23.09 17:30  
    FC St. Pauli 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 23.09 17:30  
    FSV Frankfurt 1. FC Union Berlin -
  • 23.09 17:30  
    MSV Duisburg Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 24.09 20:15  
    Rasen Ballsport Leipzig SC Freiburg -

9. kolejka

  • 25.09 18:30  
    1. FC Nuernberg DSC Arminia Bielefeld -
  • 25.09 18:30  
    Fortuna Düsseldorf SV Sandhausen -
  • 25.09 18:30  
    VfL Bochum 1. FC Kaiserslautern -
  • 26.09 13:00  
    SC Paderborn 07 FC St. Pauli -
  • 26.09 13:00  
    1. FC Union Berlin MSV Duisburg -
  • 27.09 13:30  
    SC Freiburg FSV Frankfurt -
  • 27.09 13:30  
    TSV 1860 Monachium Rasen Ballsport Leipzig -
  • 27.09 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Karlsruher SC -
  • 28.09 20:15  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SpVgg Greuther Fürth -

10. kolejka

  • 04.10 13:30  
    Karlsruher SC SC Freiburg -
  • 04.10 13:30  
    1. FC Kaiserslautern Fortuna Düsseldorf -
  • 04.10 13:30  
    Rasen Ballsport Leipzig 1. FC Nuernberg -
  • 04.10 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1. FC Union Berlin -
  • 04.10 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth VfL Bochum -
  • 04.10 13:30  
    FC St. Pauli SV Sandhausen -
  • 04.10 13:30  
    FSV Frankfurt 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 04.10 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld TSV 1860 Monachium -
  • 04.10 13:30  
    MSV Duisburg SC Paderborn 07 -

11. kolejka

  • 18.10 13:30  
    SC Freiburg SpVgg Greuther Fürth -
  • 18.10 13:30  
    SC Paderborn 07 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 18.10 13:30  
    1. FC Nuernberg FSV Frankfurt -
  • 18.10 13:30  
    Fortuna Düsseldorf DSC Arminia Bielefeld -
  • 18.10 13:30  
    1. FC Union Berlin FC St. Pauli -
  • 18.10 13:30  
    VfL Bochum Rasen Ballsport Leipzig -
  • 18.10 13:30  
    TSV 1860 Monachium Karlsruher SC -
  • 18.10 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 MSV Duisburg -
  • 18.10 13:30  
    SV Sandhausen 1. FC Kaiserslautern -

12. kolejka

  • 25.10 13:30  
    Karlsruher SC 1. FC Kaiserslautern -
  • 25.10 13:30  
    Rasen Ballsport Leipzig Fortuna Düsseldorf -
  • 25.10 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 25.10 13:30  
    1. FC Union Berlin SC Paderborn 07 -
  • 25.10 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth TSV 1860 Monachium -
  • 25.10 13:30  
    FC St. Pauli SC Freiburg -
  • 25.10 13:30  
    FSV Frankfurt VfL Bochum -
  • 25.10 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld SV Sandhausen -
  • 25.10 13:30  
    MSV Duisburg 1. FC Nuernberg -

13. kolejka

  • 01.11 13:30  
    SC Freiburg Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 01.11 13:30  
    SC Paderborn 07 FSV Frankfurt -
  • 01.11 13:30  
    1. FC Kaiserslautern DSC Arminia Bielefeld -
  • 01.11 13:30  
    1. FC Nuernberg Karlsruher SC -
  • 01.11 13:30  
    Fortuna Düsseldorf SpVgg Greuther Fürth -
  • 01.11 13:30  
    VfL Bochum FC St. Pauli -
  • 01.11 13:30  
    TSV 1860 Monachium MSV Duisburg -
  • 01.11 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 1. FC Union Berlin -
  • 01.11 13:30  
    SV Sandhausen Rasen Ballsport Leipzig -

14. kolejka

  • 08.11 13:30  
    SC Paderborn 07 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 08.11 13:30  
    Karlsruher SC VfL Bochum -
  • 08.11 13:30  
    Rasen Ballsport Leipzig 1. FC Kaiserslautern -
  • 08.11 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 TSV 1860 Monachium -
  • 08.11 13:30  
    1. FC Union Berlin 1. FC Nuernberg -
  • 08.11 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth DSC Arminia Bielefeld -
  • 08.11 13:30  
    FC St. Pauli Fortuna Düsseldorf -
  • 08.11 13:30  
    FSV Frankfurt SV Sandhausen -
  • 08.11 13:30  
    MSV Duisburg SC Freiburg -

15. kolejka

  • 22.11 13:30  
    SC Freiburg SC Paderborn 07 -
  • 22.11 13:30  
    1. FC Kaiserslautern FSV Frankfurt -
  • 22.11 13:30  
    1. FC Nuernberg Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 22.11 13:30  
    Fortuna Düsseldorf MSV Duisburg -
  • 22.11 13:30  
    VfL Bochum 1. FC Union Berlin -
  • 22.11 13:30  
    TSV 1860 Monachium FC St. Pauli -
  • 22.11 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 SpVgg Greuther Fürth -
  • 22.11 13:30  
    SV Sandhausen Karlsruher SC -
  • 22.11 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld Rasen Ballsport Leipzig -

16. kolejka

  • 29.11 13:30  
    SC Paderborn 07 TSV 1860 Monachium -
  • 29.11 13:30  
    Karlsruher SC Rasen Ballsport Leipzig -
  • 29.11 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 VfL Bochum -
  • 29.11 13:30  
    1. FC Union Berlin DSC Arminia Bielefeld -
  • 29.11 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth 1. FC Kaiserslautern -
  • 29.11 13:30  
    FC St. Pauli 1. FC Nuernberg -
  • 29.11 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 SC Freiburg -
  • 29.11 13:30  
    FSV Frankfurt Fortuna Düsseldorf -
  • 29.11 13:30  
    MSV Duisburg SV Sandhausen -

17. kolejka

  • 06.12 13:30  
    SC Freiburg 1. FC Union Berlin -
  • 06.12 13:30  
    1. FC Kaiserslautern FC St. Pauli -
  • 06.12 13:30  
    Rasen Ballsport Leipzig MSV Duisburg -
  • 06.12 13:30  
    1. FC Nuernberg SC Paderborn 07 -
  • 06.12 13:30  
    Fortuna Düsseldorf Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 06.12 13:30  
    VfL Bochum 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 06.12 13:30  
    TSV 1860 Monachium FSV Frankfurt -
  • 06.12 13:30  
    SV Sandhausen SpVgg Greuther Fürth -
  • 06.12 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld Karlsruher SC -

18. kolejka

  • 13.12 13:30  
    Karlsruher SC SpVgg Greuther Fürth -
  • 13.12 13:30  
    1. FC Kaiserslautern MSV Duisburg -
  • 13.12 13:30  
    Rasen Ballsport Leipzig FSV Frankfurt -
  • 13.12 13:30  
    1. FC Nuernberg SC Freiburg -
  • 13.12 13:30  
    Fortuna Düsseldorf 1. FC Union Berlin -
  • 13.12 13:30  
    VfL Bochum SC Paderborn 07 -
  • 13.12 13:30  
    TSV 1860 Monachium 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 13.12 13:30  
    SV Sandhausen Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 13.12 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld FC St. Pauli -

19. kolejka

  • 20.12 13:30  
    SC Freiburg TSV 1860 Monachium -
  • 20.12 13:30  
    SC Paderborn 07 Fortuna Düsseldorf -
  • 20.12 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1. FC Kaiserslautern -
  • 20.12 13:30  
    1. FC Union Berlin SV Sandhausen -
  • 20.12 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth Rasen Ballsport Leipzig -
  • 20.12 13:30  
    FC St. Pauli Karlsruher SC -
  • 20.12 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 1. FC Nuernberg -
  • 20.12 13:30  
    FSV Frankfurt DSC Arminia Bielefeld -
  • 20.12 13:30  
    MSV Duisburg VfL Bochum -

20. kolejka

  • 07.02 13:30  
    Karlsruher SC FSV Frankfurt -
  • 07.02 13:30  
    1. FC Kaiserslautern 1. FC Union Berlin -
  • 07.02 13:30  
    Rasen Ballsport Leipzig Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 07.02 13:30  
    Fortuna Düsseldorf 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 07.02 13:30  
    VfL Bochum SC Freiburg -
  • 07.02 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth FC St. Pauli -
  • 07.02 13:30  
    TSV 1860 Monachium 1. FC Nuernberg -
  • 07.02 13:30  
    SV Sandhausen SC Paderborn 07 -
  • 07.02 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld MSV Duisburg -

21. kolejka

  • 14.02 13:30  
    SC Freiburg Fortuna Düsseldorf -
  • 14.02 13:30  
    SC Paderborn 07 1. FC Kaiserslautern -
  • 14.02 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 DSC Arminia Bielefeld -
  • 14.02 13:30  
    1. FC Nuernberg VfL Bochum -
  • 14.02 13:30  
    1. FC Union Berlin TSV 1860 Monachium -
  • 14.02 13:30  
    FC St. Pauli Rasen Ballsport Leipzig -
  • 14.02 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 SV Sandhausen -
  • 14.02 13:30  
    FSV Frankfurt SpVgg Greuther Fürth -
  • 14.02 13:30  
    MSV Duisburg Karlsruher SC -

22. kolejka

  • 21.02 13:30  
    Karlsruher SC Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 21.02 13:30  
    1. FC Kaiserslautern 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 21.02 13:30  
    Rasen Ballsport Leipzig 1. FC Union Berlin -
  • 21.02 13:30  
    Fortuna Düsseldorf 1. FC Nuernberg -
  • 21.02 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth MSV Duisburg -
  • 21.02 13:30  
    FC St. Pauli FSV Frankfurt -
  • 21.02 13:30  
    TSV 1860 Monachium VfL Bochum -
  • 21.02 13:30  
    SV Sandhausen SC Freiburg -
  • 21.02 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld SC Paderborn 07 -

23. kolejka

  • 28.02 13:30  
    SC Freiburg 1. FC Kaiserslautern -
  • 28.02 13:30  
    SC Paderborn 07 Rasen Ballsport Leipzig -
  • 28.02 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FSV Frankfurt -
  • 28.02 13:30  
    1. FC Nuernberg SpVgg Greuther Fürth -
  • 28.02 13:30  
    1. FC Union Berlin Karlsruher SC -
  • 28.02 13:30  
    VfL Bochum SV Sandhausen -
  • 28.02 13:30  
    TSV 1860 Monachium Fortuna Düsseldorf -
  • 28.02 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 DSC Arminia Bielefeld -
  • 28.02 13:30  
    MSV Duisburg FC St. Pauli -

24. kolejka

  • 02.03 17:30  
    Karlsruher SC SC Paderborn 07 -
  • 02.03 17:30  
    1. FC Kaiserslautern TSV 1860 Monachium -
  • 02.03 17:30  
    Rasen Ballsport Leipzig 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 02.03 17:30  
    Fortuna Düsseldorf VfL Bochum -
  • 02.03 17:30  
    SpVgg Greuther Fürth 1. FC Union Berlin -
  • 02.03 17:30  
    FC St. Pauli Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 02.03 17:30  
    SV Sandhausen 1. FC Nuernberg -
  • 02.03 17:30  
    FSV Frankfurt MSV Duisburg -
  • 02.03 17:30  
    DSC Arminia Bielefeld SC Freiburg -

25. kolejka

  • 06.03 13:30  
    SC Freiburg Rasen Ballsport Leipzig -
  • 06.03 13:30  
    SC Paderborn 07 SpVgg Greuther Fürth -
  • 06.03 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 MSV Duisburg -
  • 06.03 13:30  
    1. FC Nuernberg 1. FC Kaiserslautern -
  • 06.03 13:30  
    Fortuna Düsseldorf Karlsruher SC -
  • 06.03 13:30  
    1. FC Union Berlin FSV Frankfurt -
  • 06.03 13:30  
    VfL Bochum DSC Arminia Bielefeld -
  • 06.03 13:30  
    TSV 1860 Monachium SV Sandhausen -
  • 06.03 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 FC St. Pauli -

26. kolejka

  • 13.03 13:30  
    Karlsruher SC 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 13.03 13:30  
    1. FC Kaiserslautern VfL Bochum -
  • 13.03 13:30  
    Rasen Ballsport Leipzig TSV 1860 Monachium -
  • 13.03 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 13.03 13:30  
    FC St. Pauli SC Paderborn 07 -
  • 13.03 13:30  
    SV Sandhausen Fortuna Düsseldorf -
  • 13.03 13:30  
    FSV Frankfurt SC Freiburg -
  • 13.03 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld 1. FC Nuernberg -
  • 13.03 13:30  
    MSV Duisburg 1. FC Union Berlin -

27. kolejka

  • 20.03 13:30  
    SC Freiburg Karlsruher SC -
  • 20.03 13:30  
    SC Paderborn 07 MSV Duisburg -
  • 20.03 13:30  
    1. FC Nuernberg Rasen Ballsport Leipzig -
  • 20.03 13:30  
    Fortuna Düsseldorf 1. FC Kaiserslautern -
  • 20.03 13:30  
    1. FC Union Berlin Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 20.03 13:30  
    VfL Bochum SpVgg Greuther Fürth -
  • 20.03 13:30  
    TSV 1860 Monachium DSC Arminia Bielefeld -
  • 20.03 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 FSV Frankfurt -
  • 20.03 13:30  
    SV Sandhausen FC St. Pauli -

28. kolejka

  • 03.04 13:30  
    Karlsruher SC TSV 1860 Monachium -
  • 03.04 13:30  
    1. FC Kaiserslautern SV Sandhausen -
  • 03.04 13:30  
    Rasen Ballsport Leipzig VfL Bochum -
  • 03.04 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SC Paderborn 07 -
  • 03.04 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth SC Freiburg -
  • 03.04 13:30  
    FC St. Pauli 1. FC Union Berlin -
  • 03.04 13:30  
    FSV Frankfurt 1. FC Nuernberg -
  • 03.04 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld Fortuna Düsseldorf -
  • 03.04 13:30  
    MSV Duisburg 1. FC Heidenheim 1846 -

29. kolejka

  • 10.04 13:30  
    SC Freiburg FC St. Pauli -
  • 10.04 13:30  
    SC Paderborn 07 1. FC Union Berlin -
  • 10.04 13:30  
    1. FC Kaiserslautern Karlsruher SC -
  • 10.04 13:30  
    1. FC Nuernberg MSV Duisburg -
  • 10.04 13:30  
    Fortuna Düsseldorf Rasen Ballsport Leipzig -
  • 10.04 13:30  
    VfL Bochum FSV Frankfurt -
  • 10.04 13:30  
    TSV 1860 Monachium SpVgg Greuther Fürth -
  • 10.04 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 10.04 13:30  
    SV Sandhausen DSC Arminia Bielefeld -

30. kolejka

  • 17.04 13:30  
    Karlsruher SC 1. FC Nuernberg -
  • 17.04 13:30  
    Rasen Ballsport Leipzig SV Sandhausen -
  • 17.04 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SC Freiburg -
  • 17.04 13:30  
    1. FC Union Berlin 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 17.04 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth Fortuna Düsseldorf -
  • 17.04 13:30  
    FC St. Pauli VfL Bochum -
  • 17.04 13:30  
    FSV Frankfurt SC Paderborn 07 -
  • 17.04 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld 1. FC Kaiserslautern -
  • 17.04 13:30  
    MSV Duisburg TSV 1860 Monachium -

31. kolejka

  • 24.04 13:30  
    SC Freiburg MSV Duisburg -
  • 24.04 13:30  
    1. FC Kaiserslautern Rasen Ballsport Leipzig -
  • 24.04 13:30  
    1. FC Nuernberg 1. FC Union Berlin -
  • 24.04 13:30  
    Fortuna Düsseldorf FC St. Pauli -
  • 24.04 13:30  
    VfL Bochum Karlsruher SC -
  • 24.04 13:30  
    TSV 1860 Monachium Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 24.04 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 SC Paderborn 07 -
  • 24.04 13:30  
    SV Sandhausen FSV Frankfurt -
  • 24.04 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld SpVgg Greuther Fürth -

32. kolejka

  • 01.05 13:30  
    SC Paderborn 07 SC Freiburg -
  • 01.05 13:30  
    Karlsruher SC SV Sandhausen -
  • 01.05 13:30  
    Rasen Ballsport Leipzig DSC Arminia Bielefeld -
  • 01.05 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1. FC Nuernberg -
  • 01.05 13:30  
    1. FC Union Berlin VfL Bochum -
  • 01.05 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 01.05 13:30  
    FC St. Pauli TSV 1860 Monachium -
  • 01.05 13:30  
    FSV Frankfurt 1. FC Kaiserslautern -
  • 01.05 13:30  
    MSV Duisburg Fortuna Düsseldorf -

33. kolejka

  • 08.05 15:30  
    SC Freiburg 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 08.05 15:30  
    1. FC Kaiserslautern SpVgg Greuther Fürth -
  • 08.05 15:30  
    Rasen Ballsport Leipzig Karlsruher SC -
  • 08.05 15:30  
    1. FC Nuernberg FC St. Pauli -
  • 08.05 15:30  
    Fortuna Düsseldorf FSV Frankfurt -
  • 08.05 15:30  
    VfL Bochum Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 08.05 15:30  
    TSV 1860 Monachium SC Paderborn 07 -
  • 08.05 15:30  
    SV Sandhausen MSV Duisburg -
  • 08.05 15:30  
    DSC Arminia Bielefeld 1. FC Union Berlin -

34. kolejka

  • 15.05 15:30  
    SC Paderborn 07 1. FC Nuernberg -
  • 15.05 15:30  
    Karlsruher SC DSC Arminia Bielefeld -
  • 15.05 15:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Fortuna Düsseldorf -
  • 15.05 15:30  
    1. FC Union Berlin SC Freiburg -
  • 15.05 15:30  
    SpVgg Greuther Fürth SV Sandhausen -
  • 15.05 15:30  
    FC St. Pauli 1. FC Kaiserslautern -
  • 15.05 15:30  
    1. FC Heidenheim 1846 VfL Bochum -
  • 15.05 15:30  
    FSV Frankfurt TSV 1860 Monachium -
  • 15.05 15:30  
    MSV Duisburg Rasen Ballsport Leipzig -