Mołdawia - National Division

28. kolejka - National Division

Tabela National Division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Zaria Bălţi 25 57   18 3 4   47 - 16 31
2 Szeriff Tyraspol 25 56   18 2 5   52 - 13 39
3 FC Milsami Orhei 26 56   18 2 6   49 - 19 30
4 FC Dacia Chişinău 25 54   17 3 5   41 - 12 29
5 FC Zimbru Kiszyniów 26 40   12 4 10   25 - 26 -1
6 CS Petrocub Hînceşti 26 32   8 8 10   30 - 34 -4
7 CSF Speranţa Nisporeni 25 26   7 5 13   22 - 29 -7
8 FC Academia UTM Kiszyniów 26 25   8 1 17   21 - 44 -23
9 FC Dinamo-Auto 25 21   5 6 14   27 - 49 -22
10 CF Ungheni 26 17   4 5 17   19 - 63 -44
11 FC Saxan Gagauz Yeri 25 15   4 3 18   15 - 43 -28
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

29. kolejka (następna)

  • 03.05 16:00
  • 03.05 16:00
  • 03.05 16:00
  • 03.05 16:00
  • 03.05 16:00

Strzelcy National Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Josip Brezovec(Szeriff Tyraspol) 12 4
Ricardinho(Szeriff Tyraspol) 8 0
Octavian Onofrei(FC Dinamo-Auto) 8 0

Kartkowicze National Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Michael Gnolou(FC Saxan Gagauz Yeri) 2 6 8
Eugen Celeadnic(FC Academia UTM Kiszyniów) 1 8 9
Vasile Rusu(CS Petrocub Hînceşti) 1 5 6

Terminarz / Wyniki National Division

29. kolejka

  • 03.05 16:00  
    FC Academia UTM Kiszyniów FC Dacia Chişinău -
  • 03.05 16:00  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Zaria Bălţi -
  • 03.05 16:00  
    CS Petrocub Hînceşti Szeriff Tyraspol -
  • 03.05 16:00  
    FC Dinamo-Auto FC Milsami Orhei -
  • 03.05 16:00  
    FC Saxan Gagauz Yeri CF Ungheni -

30. kolejka

  • 30.04  
    FC Zimbru Kiszyniów FC Academia UTM Kiszyniów -
  • 30.04 16:00  
    FC Milsami Orhei FC Saxan Gagauz Yeri -
  • 30.04 16:00  
    FC Zaria Bălţi FC Dinamo-Auto -
  • 30.04 16:00  
    Szeriff Tyraspol CSF Speranţa Nisporeni -
  • 30.04 16:00  
    FC Dacia Chişinău CS Petrocub Hînceşti -

31. kolejka

  • 07.05 16:00  
    CS Petrocub Hînceşti FC Zimbru Kiszyniów -
  • 07.05 16:00  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Dacia Chişinău -
  • 07.05 16:00  
    FC Dinamo-Auto Szeriff Tyraspol -
  • 07.05 16:00  
    FC Saxan Gagauz Yeri FC Zaria Bălţi -
  • 07.05 16:00  
    CF Ungheni FC Milsami Orhei -

32. kolejka

  • 12.05 17:00  
    FC Zaria Bălţi CF Ungheni -
  • 12.05 17:00  
    Szeriff Tyraspol FC Saxan Gagauz Yeri -
  • 12.05 17:00  
    FC Dacia Chişinău FC Dinamo-Auto -
  • 12.05 17:00  
    FC Zimbru Kiszyniów CSF Speranţa Nisporeni -
  • 12.05 17:00  
    FC Academia UTM Kiszyniów CS Petrocub Hînceşti -

33. kolejka

  • 21.05 17:00  
    CSF Speranţa Nisporeni FC Academia UTM Kiszyniów -
  • 21.05 17:00  
    FC Dinamo-Auto FC Zimbru Kiszyniów -
  • 21.05 17:00  
    FC Saxan Gagauz Yeri FC Dacia Chişinău -
  • 21.05 17:00  
    CF Ungheni Szeriff Tyraspol -
  • 21.05 17:00  
    FC Milsami Orhei FC Zaria Bălţi -