Meksyk - Primera Division

Tabela Primera Division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León 1 3   1 0 0   5 - 0 5
2 CSyD Atlas de Guadalajara 1 3   1 0 0   3 - 0 3
3 Cruz Azul FC 1 3   1 0 0   2 - 0 2
4 Club Necaxa 1 3   1 0 0   2 - 0 2
5 Querétaro FC 1 3   1 0 0   1 - 0 1
6 Pumas de la Universidad de Mexico 1 3   1 0 0   1 - 0 1
7 Club Santos Laguna 1 1   0 1 0   2 - 2 0
8 CF Lobos de la BUAP 1 1   0 1 0   2 - 2 0
9 CD Guadalajara 1 1   0 1 0   0 - 0 0
10 CF Monterrey 1 1   0 1 0   0 - 0 0
11 CA Monarcas Morelia 1 1   0 1 0   0 - 0 0
12 Deportivo Toluca FC 1 1   0 1 0   0 - 0 0
13 Club América 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
14 CF Pachuca 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
15 Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente 1 0   0 0 1   0 - 2 -2
16 CD Tiburones Rojos de Veracruz 1 0   0 0 1   0 - 2 -2
17 Club León 1 0   0 0 1   0 - 3 -3
18 Puebla FC 1 0   0 0 1   0 - 5 -5
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans do następnej rundy
  • możliwy awans do następnej rundy

2. kolejka (następna)

  • 29.07 02:00
  • 29.07 04:00
  • 30.07 00:00
  • 30.07 00:00
  • 30.07 02:00
  • 30.07 02:06
  • 30.07 04:00
  • 30.07 19:00
  • 31.07 01:30

Strzelcy Primera Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Enner Valencia(CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León) 3 0
Edgar Antonio Méndez Ortega(Cruz Azul FC) 2 0
Osvaldo David Martinez Arce(Club Santos Laguna) 1 0

Kartkowicze Primera Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Cristian Alberto Pellerano(CD Tiburones Rojos de Veracruz) 1 1 2
Osvaldo Alexis González Sepúlveda(Deportivo Toluca FC) 1 0 1
Diego Martín Novaretti(Club León) 1 0 1

Terminarz / Wyniki Primera Division

2. kolejka

  • 29.07 02:00  
    Puebla FC CA Monarcas Morelia -
  • 29.07 04:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 30.07 00:00  
    Querétaro FC CF Lobos de la BUAP -
  • 30.07 00:00  
    Cruz Azul FC CD Guadalajara -
  • 30.07 02:00  
    CF Monterrey CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 30.07 02:06  
    CF Pachuca Club América -
  • 30.07 04:00  
    Club Necaxa Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 30.07 19:00  
    Deportivo Toluca FC Club León -
  • 31.07 01:30  
    Club Santos Laguna CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -

3. kolejka

  • 05.08 02:00  
    CA Monarcas Morelia Club Santos Laguna -
  • 05.08 04:00  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente CF Monterrey -
  • 06.08 00:00  
    CF Lobos de la BUAP CF Pachuca -
  • 06.08 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Querétaro FC -
  • 06.08 02:06  
    Club León Cruz Azul FC -
  • 06.08 04:00  
    Club América Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 06.08 04:06  
    CD Guadalajara Club Necaxa -
  • 06.08 19:00  
    Deportivo Toluca FC CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 07.08 01:30  
    CD Tiburones Rojos de Veracruz Puebla FC -

4. kolejka

  • 12.08 02:00  
    Puebla FC Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 12.08 04:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Club América -
  • 13.08 00:00  
    Querétaro FC CA Monarcas Morelia -
  • 13.08 00:00  
    Cruz Azul FC Deportivo Toluca FC -
  • 13.08 02:00  
    CF Monterrey CD Guadalajara -
  • 13.08 02:06  
    CF Pachuca CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 13.08 04:00  
    Club Necaxa Club León -
  • 13.08 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico CF Lobos de la BUAP -
  • 14.08 01:30  
    Club Santos Laguna CD Tiburones Rojos de Veracruz -

5. kolejka

  • 19.08 02:00  
    CA Monarcas Morelia CF Pachuca -
  • 19.08 04:00  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Club Santos Laguna -
  • 20.08 00:00  
    CF Lobos de la BUAP Club América -
  • 20.08 00:00  
    Cruz Azul FC CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 20.08 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 20.08 02:06  
    Club León CF Monterrey -
  • 20.08 04:06  
    CD Guadalajara Puebla FC -
  • 20.08 19:00  
    Deportivo Toluca FC Club Necaxa -
  • 21.08 01:30  
    CD Tiburones Rojos de Veracruz Querétaro FC -

6. kolejka

  • 22.08 07:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara CF Lobos de la BUAP -
  • 22.08 07:00  
    Club América CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 22.08 07:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico CA Monarcas Morelia -
  • 22.08 07:00  
    CF Pachuca CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 22.08 07:00  
    Querétaro FC Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 23.08 07:00  
    Club Santos Laguna CD Guadalajara -
  • 23.08 07:00  
    Puebla FC Club León -
  • 23.08 07:00  
    CF Monterrey Deportivo Toluca FC -
  • 23.08 07:00  
    Club Necaxa Cruz Azul FC -

7. kolejka

  • 26.08 02:00  
    CA Monarcas Morelia Club América -
  • 26.08 04:00  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente CF Pachuca -
  • 27.08  
    Cruz Azul FC CF Monterrey -
  • 27.08 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León CF Lobos de la BUAP -
  • 27.08 02:06  
    Club León Club Santos Laguna -
  • 27.08 04:00  
    Club Necaxa CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 27.08 04:06  
    CD Guadalajara Querétaro FC -
  • 27.08 19:00  
    Deportivo Toluca FC Puebla FC -
  • 28.08 01:30  
    CD Tiburones Rojos de Veracruz Pumas de la Universidad de Mexico -

8. kolejka

  • 09.09 02:00  
    Puebla FC Cruz Azul FC -
  • 09.09 04:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 10.09  
    CF Lobos de la BUAP CA Monarcas Morelia -
  • 10.09  
    Querétaro FC Club León -
  • 10.09 02:00  
    CF Monterrey Club Necaxa -
  • 10.09 02:06  
    CF Pachuca CD Guadalajara -
  • 10.09 04:00  
    Club América CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 10.09 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 11.09 01:30  
    Club Santos Laguna Deportivo Toluca FC -

9. kolejka

  • 15.09 19:00  
    Deportivo Toluca FC Querétaro FC -
  • 16.09  
    Cruz Azul FC Club Santos Laguna -
  • 16.09 02:00  
    CA Monarcas Morelia CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 16.09 04:00  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Club América -
  • 17.09 02:00  
    CF Monterrey CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 17.09 02:06  
    Club León CF Pachuca -
  • 17.09 04:00  
    Club Necaxa Puebla FC -
  • 17.09 04:06  
    CD Guadalajara Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 18.09 01:30  
    CD Tiburones Rojos de Veracruz CF Lobos de la BUAP -

10. kolejka

  • 23.09 02:00  
    Puebla FC CF Monterrey -
  • 23.09 04:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara CA Monarcas Morelia -
  • 24.09  
    CF Lobos de la BUAP Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 24.09  
    Querétaro FC Cruz Azul FC -
  • 24.09 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 24.09 02:06  
    CF Pachuca Deportivo Toluca FC -
  • 24.09 04:00  
    Club América CD Guadalajara -
  • 24.09 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Club León -
  • 25.09 01:30  
    Club Santos Laguna Club Necaxa -

11. kolejka

  • 26.09 07:00  
    CD Tiburones Rojos de Veracruz CA Monarcas Morelia -
  • 26.09 07:00  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 26.09 07:00  
    CD Guadalajara CF Lobos de la BUAP -
  • 26.09 07:00  
    Puebla FC CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 26.09 07:00  
    Cruz Azul FC CF Pachuca -
  • 27.09 07:00  
    Club León Club América -
  • 27.09 07:00  
    Deportivo Toluca FC Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 27.09 07:00  
    Club Necaxa Querétaro FC -
  • 27.09 07:00  
    CF Monterrey Club Santos Laguna -

12. kolejka

  • 30.09 02:00  
    CA Monarcas Morelia Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 30.09 04:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 01.10  
    CF Lobos de la BUAP Club León -
  • 01.10  
    Querétaro FC CF Monterrey -
  • 01.10 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León CD Guadalajara -
  • 01.10 02:06  
    CF Pachuca Club Necaxa -
  • 01.10 04:00  
    Club América Deportivo Toluca FC -
  • 01.10 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Cruz Azul FC -
  • 02.10 01:30  
    Club Santos Laguna Puebla FC -

13. kolejka

  • 13.10 07:00  
    Deportivo Toluca FC CF Lobos de la BUAP -
  • 14.10 02:00  
    Puebla FC Querétaro FC -
  • 14.10 04:00  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 15.10  
    Cruz Azul FC Club América -
  • 15.10 02:00  
    CF Monterrey CF Pachuca -
  • 15.10 02:06  
    Club León CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 15.10 04:00  
    Club Necaxa Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 15.10 04:06  
    CD Guadalajara CA Monarcas Morelia -
  • 16.10 01:30  
    Club Santos Laguna CSyD Atlas de Guadalajara -

14. kolejka

  • 21.10 02:00  
    CA Monarcas Morelia Club León -
  • 21.10 04:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 22.10  
    CF Lobos de la BUAP Cruz Azul FC -
  • 22.10  
    Querétaro FC Club Santos Laguna -
  • 22.10 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Deportivo Toluca FC -
  • 22.10 02:06  
    CF Pachuca Puebla FC -
  • 22.10 04:00  
    Club América Club Necaxa -
  • 22.10 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico CF Monterrey -
  • 23.10 01:30  
    CD Tiburones Rojos de Veracruz CD Guadalajara -

15. kolejka

  • 28.10 01:00  
    Puebla FC Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 28.10 23:00  
    Cruz Azul FC CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 29.10 01:00  
    Querétaro FC CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 29.10 01:00  
    CF Monterrey Club América -
  • 29.10 01:06  
    Club León CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 29.10 03:00  
    Club Necaxa CF Lobos de la BUAP -
  • 29.10 03:06  
    CD Guadalajara Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 29.10 18:00  
    Deportivo Toluca FC CA Monarcas Morelia -
  • 30.10 00:30  
    Club Santos Laguna CF Pachuca -

16. kolejka

  • 04.11 01:00  
    CA Monarcas Morelia Cruz Azul FC -
  • 04.11 03:00  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Club León -
  • 04.11 23:00  
    CF Lobos de la BUAP CF Monterrey -
  • 05.11 01:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Club Necaxa -
  • 05.11 01:06  
    CF Pachuca Querétaro FC -
  • 05.11 03:00  
    Club América Puebla FC -
  • 05.11 03:06  
    CD Guadalajara CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 05.11 18:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Club Santos Laguna -
  • 06.11 00:30  
    CD Tiburones Rojos de Veracruz Deportivo Toluca FC -

17. kolejka

  • 18.11 01:00  
    Puebla FC CF Lobos de la BUAP -
  • 18.11 03:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara CF Pachuca -
  • 18.11 23:00  
    Cruz Azul FC CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 18.11 23:00  
    Querétaro FC Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 19.11 01:00  
    CF Monterrey CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 19.11 01:06  
    Club León CD Guadalajara -
  • 19.11 03:00  
    Club Necaxa CA Monarcas Morelia -
  • 19.11 18:00  
    Deportivo Toluca FC Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 20.11 00:30  
    Club Santos Laguna Club América -