Macedonia - First League

1. kolejka - First League

  • 13.08 17:00
  • 13.08 17:00
  • 13.08 17:00
  • 13.08 17:00
  • 13.08 17:00

Tabela First League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Fudbalska Akademija Pandev 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 FK Pelister 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 FK Pobeda Prilep 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 Rabotnicki Skopje 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 FK Renova 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 KF Shkendija 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 KF Shkupi 1927 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 FK Sileks 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 FK Skopje 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 Vardar Skopje 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 20.08 17:00
  • 20.08 17:00
  • 20.08 17:00
  • 20.08 17:00
  • 20.08 17:00

Terminarz / Wyniki First League

1. kolejka

  • 13.08 17:00  
    KF Shkupi 1927 Fudbalska Akademija Pandev -
  • 13.08 17:00  
    KF Shkendija Vardar Skopje -
  • 13.08 17:00  
    FK Pobeda Prilep FK Pelister -
  • 13.08 17:00  
    Rabotnicki Skopje FK Renova -
  • 13.08 17:00  
    FK Sileks FK Skopje -

2. kolejka

  • 20.08 17:00  
    FK Renova FK Sileks -
  • 20.08 17:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Skopje -
  • 20.08 17:00  
    FK Pelister Rabotnicki Skopje -
  • 20.08 17:00  
    Vardar Skopje FK Pobeda Prilep -
  • 20.08 17:00  
    KF Shkupi 1927 KF Shkendija -

3. kolejka

  • 27.08 16:30  
    KF Shkendija Fudbalska Akademija Pandev -
  • 27.08 16:30  
    Rabotnicki Skopje Vardar Skopje -
  • 27.08 16:30  
    FK Pobeda Prilep KF Shkupi 1927 -
  • 27.08 16:30  
    FK Sileks FK Pelister -
  • 27.08 16:30  
    FK Skopje FK Renova -

4. kolejka

  • 10.09 16:00  
    FK Pelister FK Skopje -
  • 10.09 16:00  
    Vardar Skopje FK Sileks -
  • 10.09 16:00  
    KF Shkupi 1927 Rabotnicki Skopje -
  • 10.09 16:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Renova -
  • 10.09 16:00  
    KF Shkendija FK Pobeda Prilep -

5. kolejka

  • 17.09 15:30  
    Rabotnicki Skopje KF Shkendija -
  • 17.09 15:30  
    FK Sileks KF Shkupi 1927 -
  • 17.09 15:30  
    FK Skopje Vardar Skopje -
  • 17.09 15:30  
    FK Renova FK Pelister -
  • 17.09 15:30  
    FK Pobeda Prilep Fudbalska Akademija Pandev -

6. kolejka

  • 20.09 15:30  
    Vardar Skopje FK Renova -
  • 20.09 15:30  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Pelister -
  • 20.09 15:30  
    KF Shkupi 1927 FK Skopje -
  • 20.09 15:30  
    KF Shkendija FK Sileks -
  • 20.09 15:30  
    FK Pobeda Prilep Rabotnicki Skopje -

7. kolejka

  • 24.09 15:30  
    FK Sileks FK Pobeda Prilep -
  • 24.09 15:30  
    Rabotnicki Skopje Fudbalska Akademija Pandev -
  • 24.09 15:30  
    FK Skopje KF Shkendija -
  • 24.09 15:30  
    FK Renova KF Shkupi 1927 -
  • 24.09 15:30  
    FK Pelister Vardar Skopje -

8. kolejka

  • 27.09 15:30  
    KF Shkupi 1927 FK Pelister -
  • 27.09 15:30  
    KF Shkendija FK Renova -
  • 27.09 15:30  
    Fudbalska Akademija Pandev Vardar Skopje -
  • 27.09 15:30  
    FK Pobeda Prilep FK Skopje -
  • 27.09 15:30  
    Rabotnicki Skopje FK Sileks -

9. kolejka

  • 01.10 15:00  
    FK Skopje Rabotnicki Skopje -
  • 01.10 15:00  
    FK Renova FK Pobeda Prilep -
  • 01.10 15:00  
    FK Pelister KF Shkendija -
  • 01.10 15:00  
    FK Sileks Fudbalska Akademija Pandev -
  • 01.10 15:00  
    Vardar Skopje KF Shkupi 1927 -

10. kolejka

  • 15.10 14:30  
    Fudbalska Akademija Pandev KF Shkupi 1927 -
  • 15.10 14:30  
    Vardar Skopje KF Shkendija -
  • 15.10 14:30  
    FK Pelister FK Pobeda Prilep -
  • 15.10 14:30  
    FK Renova Rabotnicki Skopje -
  • 15.10 14:30  
    FK Skopje FK Sileks -

11. kolejka

  • 22.10 14:30  
    FK Sileks FK Renova -
  • 22.10 14:30  
    FK Skopje Fudbalska Akademija Pandev -
  • 22.10 14:30  
    Rabotnicki Skopje FK Pelister -
  • 22.10 14:30  
    FK Pobeda Prilep Vardar Skopje -
  • 22.10 14:30  
    KF Shkendija KF Shkupi 1927 -

12. kolejka

  • 25.10 14:30  
    Fudbalska Akademija Pandev KF Shkendija -
  • 25.10 14:30  
    Vardar Skopje Rabotnicki Skopje -
  • 25.10 14:30  
    KF Shkupi 1927 FK Pobeda Prilep -
  • 25.10 14:30  
    FK Pelister FK Sileks -
  • 25.10 14:30  
    FK Renova FK Skopje -

13. kolejka

  • 29.10 13:30  
    FK Skopje FK Pelister -
  • 29.10 13:30  
    FK Sileks Vardar Skopje -
  • 29.10 13:30  
    Rabotnicki Skopje KF Shkupi 1927 -
  • 29.10 13:30  
    FK Renova Fudbalska Akademija Pandev -
  • 29.10 13:30  
    FK Pobeda Prilep KF Shkendija -

14. kolejka

  • 05.11 13:30  
    KF Shkendija Rabotnicki Skopje -
  • 05.11 13:30  
    KF Shkupi 1927 FK Sileks -
  • 05.11 13:30  
    Vardar Skopje FK Skopje -
  • 05.11 13:30  
    FK Pelister FK Renova -
  • 05.11 13:30  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Pobeda Prilep -

15. kolejka

  • 16.11 13:00  
    FK Renova Vardar Skopje -
  • 16.11 13:00  
    FK Pelister Fudbalska Akademija Pandev -
  • 16.11 13:00  
    FK Skopje KF Shkupi 1927 -
  • 16.11 13:00  
    FK Sileks KF Shkendija -
  • 16.11 13:00  
    Rabotnicki Skopje FK Pobeda Prilep -

16. kolejka

  • 19.11 13:00  
    FK Pobeda Prilep FK Sileks -
  • 19.11 13:00  
    Fudbalska Akademija Pandev Rabotnicki Skopje -
  • 19.11 13:00  
    KF Shkendija FK Skopje -
  • 19.11 13:00  
    KF Shkupi 1927 FK Renova -
  • 19.11 13:00  
    Vardar Skopje FK Pelister -

17. kolejka

  • 26.11 13:00  
    FK Pelister KF Shkupi 1927 -
  • 26.11 13:00  
    FK Renova KF Shkendija -
  • 26.11 13:00  
    Vardar Skopje Fudbalska Akademija Pandev -
  • 26.11 13:00  
    FK Skopje FK Pobeda Prilep -
  • 26.11 13:00  
    FK Sileks Rabotnicki Skopje -

18. kolejka

  • 13.12 13:00  
    Rabotnicki Skopje FK Skopje -
  • 13.12 13:00  
    FK Pobeda Prilep FK Renova -
  • 13.12 13:00  
    KF Shkendija FK Pelister -
  • 13.12 13:00  
    Fudbalska Akademija Pandev FK Sileks -
  • 13.12 13:00  
    KF Shkupi 1927 Vardar Skopje -

19. kolejka

  • 10.12 13:00  
    KF Shkupi 1927 Fudbalska Akademija Pandev -
  • 10.12 13:00  
    KF Shkendija Vardar Skopje -
  • 10.12 13:00  
    FK Pobeda Prilep FK Pelister -
  • 10.12 13:00  
    Rabotnicki Skopje FK Renova -
  • 10.12 13:00  
    FK Sileks FK Skopje -