Łotwa - Virsliga

Tabela Virsliga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Daugava Ryga 4 12   4 0 0   14 - 2 12
2 FK Liepāja 4 10   3 1 0   9 - 1 8
3 FK Ventspils 4 10   3 1 0   8 - 3 5
4 FK JPFS / Spartaks Jūrmala 4 6   2 0 2   8 - 5 3
5 Riga FC 4 6   2 0 2   3 - 3 0
6 FK Jelgava 4 3   1 0 3   1 - 6 -5
7 FS METTA / Latvijas Universitāte 4 0   0 0 4   1 - 10 -9
8 Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola 4 0   0 0 4   3 - 17 -14
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Europejskiej
  • spadek

5. kolejka (następna)

  • 28.04 12:00
  • 28.04 14:00
  • 29.04 14:00
  • 30.04 16:00

Strzelcy Virsliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Arturs Karašausks(FK Liepāja) 4 0
Aleksejs Viszniakovs(FK JPFS / Spartaks Jūrmala) 3 0
Glebs Kļuškins(Daugava Ryga) 3 0

Kartkowicze Virsliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Krišs Kārkliņš(Riga FC) 1 2 3
Roberts Rainers Cipe(Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola) 1 0 1
Sigitas Olberkis(FK Jelgava) 0 3 3

Terminarz / Wyniki Virsliga

5. kolejka

  • 28.04 12:00  
    Daugava Ryga FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 28.04 14:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 29.04 14:00  
    FK Ventspils Riga FC -
  • 30.04 16:00  
    FK Liepāja FK Jelgava -

6. kolejka

  • 04.05 14:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Liepāja -
  • 04.05 16:00  
    Riga FC Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 05.05 14:00  
    FK Ventspils Daugava Ryga -
  • 06.05 14:00  
    FK Jelgava FS METTA / Latvijas Universitāte -

7. kolejka

  • 11.05 16:00  
    FK Jelgava Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 11.05 19:00  
    FK Liepāja Daugava Ryga -
  • 12.05 14:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Riga FC -
  • 12.05 16:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Ventspils -

8. kolejka

  • 16.05 16:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Jelgava -
  • 16.05 18:00  
    Riga FC FK Liepāja -
  • 16.05 18:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Ventspils -
  • 16.05 19:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Daugava Ryga -

9. kolejka

  • 20.05 14:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 20.05 16:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Liepāja -
  • 21.05 16:00  
    FK Ventspils FK Jelgava -
  • 21.05 18:00  
    Daugava Ryga Riga FC -

10. kolejka

  • 26.05 15:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 26.05 17:00  
    FK Liepāja FK Ventspils -
  • 27.05 16:00  
    FK Jelgava Daugava Ryga -
  • 27.05 18:00  
    Riga FC FS METTA / Latvijas Universitāte -

11. kolejka

  • 15.06 16:00  
    FK Ventspils FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 15.06 18:00  
    Riga FC FK Jelgava -
  • 16.06 16:00  
    Daugava Ryga Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 16.06 18:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Liepāja -

12. kolejka

  • 21.06 17:00  
    FK Liepāja FK Jelgava -
  • 21.06 19:00  
    Riga FC FK Ventspils -
  • 22.06 16:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Daugava Ryga -
  • 22.06 18:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FS METTA / Latvijas Universitāte -

13. kolejka

  • 29.06 18:00  
    Daugava Ryga FK Ventspils -
  • 30.06 16:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola Riga FC -
  • 30.06 18:00  
    FK Liepāja FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 01.07 16:00  
    FK Jelgava FS METTA / Latvijas Universitāte -

14. kolejka

  • 26.06 18:00  
    Riga FC FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 14.07 18:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Jelgava -
  • 16.07 18:00  
    FK Ventspils FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 03.10 18:00  
    Daugava Ryga FK Liepāja -

15. kolejka

  • 22.07 16:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Jelgava -
  • 22.07 18:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Daugava Ryga -
  • 23.07 18:00  
    FK Ventspils Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 28.08 18:00  
    Riga FC FK Liepāja -

16. kolejka

  • 29.07 16:00  
    FK Liepāja Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 29.07 17:00  
    FK Jelgava FK Ventspils -
  • 30.07 17:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 30.07 19:00  
    Riga FC Daugava Ryga -

17. kolejka

  • 12.08 16:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 12.08 18:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Riga FC -
  • 13.08 17:00  
    FK Ventspils FK Liepāja -
  • 13.08 18:00  
    Daugava Ryga FK Jelgava -

18. kolejka

  • 18.08 18:00  
    Riga FC FK Jelgava -
  • 18.08 19:00  
    FK Liepāja FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 19.08 15:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola Daugava Ryga -
  • 19.08 17:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Ventspils -

19. kolejka

  • 24.08 16:00  
    FK Ventspils Riga FC -
  • 24.08 16:00  
    FK Jelgava FK Liepāja -
  • 24.08 18:00  
    Daugava Ryga FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 25.08 18:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -

20. kolejka

  • 01.09 15:00  
    FK Ventspils Daugava Ryga -
  • 01.09 15:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Liepāja -
  • 01.09 16:00  
    Riga FC Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 01.09 18:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Jelgava -

21. kolejka

  • 15.09 13:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Riga FC -
  • 15.09 15:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Jelgava -
  • 15.09 17:00  
    FK Liepāja Daugava Ryga -
  • 15.09 19:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Ventspils -

22. kolejka

  • 22.09 14:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Ventspils -
  • 23.09 14:00  
    FK Jelgava FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 23.09 17:00  
    FK Liepāja Riga FC -
  • 24.09 18:00  
    Daugava Ryga FS METTA / Latvijas Universitāte -

23. kolejka

  • 28.09 18:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 29.09 12:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FK Liepāja -
  • 29.09 14:00  
    FK Ventspils FK Jelgava -
  • 29.09 16:00  
    Daugava Ryga Riga FC -

24. kolejka

  • 06.10 12:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 06.10 14:00  
    FK Jelgava Daugava Ryga -
  • 06.10 14:00  
    Riga FC FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 07.10 16:00  
    FK Liepāja FK Ventspils -

25. kolejka

  • 19.10 18:00  
    Daugava Ryga Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 20.10 12:00  
    FK Jelgava Riga FC -
  • 20.10 14:00  
    FK Ventspils FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 20.10 16:00  
    FK Liepāja FS METTA / Latvijas Universitāte -

26. kolejka

  • 28.10 12:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Daugava Ryga -
  • 28.10 12:00  
    FK Jelgava FK Liepāja -
  • 28.10 14:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 28.10 14:00  
    Riga FC FK Ventspils -

27. kolejka

  • 04.11 13:00  
    Daugava Ryga FK Ventspils -
  • 04.11 13:00  
    FK Liepāja FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 04.11 13:00  
    Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola Riga FC -
  • 04.11 13:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Jelgava -

28. kolejka

  • 10.11 13:00  
    FK Jelgava Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola -
  • 10.11 13:00  
    Riga FC FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 10.11 13:00  
    Daugava Ryga FK Liepāja -
  • 10.11 13:00  
    FK Ventspils FS METTA / Latvijas Universitāte -