Łotwa - Virsliga

1. kolejka - Virsliga

  • 10.03 18:00
  • 11.03 13:00
  • 11.03 14:00
  • 11.03 15:00

Tabela Virsliga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 SK Babīte 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 FK Jelgava 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 FK Liepāja 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 FS METTA / Latvijas Universitāte 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 Riga FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 Daugava Ryga 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 FK JPFS / Spartaks Jūrmala 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 FK Ventspils 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Europejskiej
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 17.03 17:00
  • 18.03 12:00
  • 18.03 16:00
  • 18.03 16:00

Terminarz / Wyniki Virsliga

1. kolejka

  • 10.03 18:00  
    FK Jelgava SK Babīte -
  • 11.03 13:00  
    FK Ventspils FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 11.03 14:00  
    Daugava Ryga FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 11.03 15:00  
    FK Liepāja Riga FC -

2. kolejka

  • 17.03 17:00  
    FK Jelgava FK Liepāja -
  • 18.03 12:00  
    SK Babīte Daugava Ryga -
  • 18.03 16:00  
    Riga FC FK Ventspils -
  • 18.03 16:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK JPFS / Spartaks Jūrmala -

3. kolejka

  • 01.04 13:00  
    FK Liepāja SK Babīte -
  • 01.04 15:00  
    FK Ventspils FK Jelgava -
  • 02.04 13:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Riga FC -
  • 02.04 16:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Daugava Ryga -

4. kolejka

  • 14.04 18:00  
    FK Jelgava FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 15.04 14:00  
    SK Babīte FK Ventspils -
  • 15.04 17:00  
    FK Liepāja Daugava Ryga -
  • 16.04 15:00  
    Riga FC FS METTA / Latvijas Universitāte -

5. kolejka

  • 21.04 18:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Jelgava -
  • 22.04 13:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala SK Babīte -
  • 22.04 15:00  
    FK Ventspils FK Liepāja -
  • 22.04 17:00  
    Daugava Ryga Riga FC -

6. kolejka

  • 29.04 13:00  
    SK Babīte FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 29.04 17:00  
    FK Liepāja FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 30.04 13:00  
    FK Jelgava Riga FC -
  • 30.04 15:00  
    FK Ventspils Daugava Ryga -

7. kolejka

  • 07.05 13:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Ventspils -
  • 07.05 16:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Liepāja -
  • 08.05 16:30  
    Daugava Ryga FK Jelgava -
  • 08.05 18:30  
    Riga FC SK Babīte -

8. kolejka

  • 12.05 16:00  
    SK Babīte FK Jelgava -
  • 12.05 18:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Daugava Ryga -
  • 13.05 13:00  
    Riga FC FK Liepāja -
  • 13.05 16:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Ventspils -

9. kolejka

  • 20.05 16:00  
    Daugava Ryga SK Babīte -
  • 21.05 13:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 21.05 15:00  
    FK Ventspils Riga FC -
  • 21.05 17:00  
    FK Liepāja FK Jelgava -

10. kolejka

  • 26.05 18:00  
    SK Babīte FK Liepāja -
  • 27.05 15:00  
    FK Jelgava FK Ventspils -
  • 27.05 17:00  
    Riga FC FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 28.05 16:00  
    Daugava Ryga FS METTA / Latvijas Universitāte -

11. kolejka

  • 02.06 16:30  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Jelgava -
  • 02.06 18:30  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Riga FC -
  • 03.06 15:00  
    Daugava Ryga FK Liepāja -
  • 03.06 17:00  
    FK Ventspils SK Babīte -

12. kolejka

  • 17.06 14:00  
    Riga FC Daugava Ryga -
  • 17.06 16:00  
    SK Babīte FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 17.06 18:00  
    FK Jelgava FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 18.06 18:00  
    FK Liepāja FK Ventspils -

13. kolejka

  • 22.06 18:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Liepāja -
  • 22.06 18:30  
    Riga FC FK Jelgava -
  • 22.06 18:30  
    Daugava Ryga FK Ventspils -
  • 27.06 18:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte SK Babīte -

14. kolejka

  • 15.07 18:00  
    SK Babīte Riga FC -
  • 16.07 16:00  
    FK Jelgava Daugava Ryga -
  • 16.07 18:00  
    FK Liepāja FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 09.08 16:00  
    FK Ventspils FK JPFS / Spartaks Jūrmala -

15. kolejka

  • 21.07 18:00  
    FK Liepāja Riga FC -
  • 24.07 16:30  
    FK Ventspils FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 24.07 18:30  
    FK Jelgava SK Babīte -
  • 27.09 17:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Daugava Ryga -

16. kolejka

  • 30.07 16:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 30.07 18:00  
    Riga FC FK Ventspils -
  • 31.07 16:00  
    SK Babīte Daugava Ryga -
  • 31.07 18:00  
    FK Jelgava FK Liepāja -

17. kolejka

  • 04.08 17:00  
    SK Babīte FK Liepāja -
  • 05.08 16:00  
    FK Ventspils FK Jelgava -
  • 05.08 18:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala Riga FC -
  • 07.08 17:00  
    Daugava Ryga FS METTA / Latvijas Universitāte -

18. kolejka

  • 12.08 18:00  
    FK Liepāja Daugava Ryga -
  • 13.08 15:00  
    FK Jelgava FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 13.08 17:00  
    SK Babīte FK Ventspils -
  • 13.08 19:00  
    Riga FC FS METTA / Latvijas Universitāte -

19. kolejka

  • 20.08 16:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Jelgava -
  • 20.08 18:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala SK Babīte -
  • 21.08 16:00  
    FK Ventspils FK Liepāja -
  • 21.08 18:00  
    Daugava Ryga Riga FC -

20. kolejka

  • 25.08 17:00  
    FK Jelgava Riga FC -
  • 25.08 17:00  
    SK Babīte FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 26.08 15:00  
    FK Ventspils Daugava Ryga -
  • 26.08 18:00  
    FK Liepāja FK JPFS / Spartaks Jūrmala -

21. kolejka

  • 08.09 17:00  
    Riga FC SK Babīte -
  • 09.09 14:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Ventspils -
  • 09.09 16:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Liepāja -
  • 10.09 16:00  
    Daugava Ryga FK Jelgava -

22. kolejka

  • 19.07 16:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte FK Ventspils -
  • 16.09 13:00  
    SK Babīte FK Jelgava -
  • 16.09 16:00  
    Riga FC FK Liepāja -
  • 17.09 13:00  
    Daugava Ryga FK JPFS / Spartaks Jūrmala -

23. kolejka

  • 23.09 16:00  
    Daugava Ryga SK Babīte -
  • 24.09 13:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 24.09 15:00  
    FK Ventspils Riga FC -
  • 25.09 18:00  
    FK Liepāja FK Jelgava -

24. kolejka

  • 29.09 18:00  
    FK Liepāja SK Babīte -
  • 30.09 13:00  
    FK Jelgava FK Ventspils -
  • 30.09 15:00  
    Riga FC FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 30.09 17:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Daugava Ryga -

25. kolejka

  • 14.10 13:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Jelgava -
  • 14.10 15:00  
    FK Ventspils SK Babīte -
  • 15.10 15:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte Riga FC -
  • 15.10 15:00  
    Daugava Ryga FK Liepāja -

26. kolejka

  • 21.10 12:00  
    SK Babīte FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 22.10 13:00  
    FK Jelgava FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 22.10 15:00  
    Riga FC Daugava Ryga -
  • 22.10 17:00  
    FK Liepāja FK Ventspils -

27. kolejka

  • 28.10 13:00  
    Riga FC FK Jelgava -
  • 28.10 13:00  
    FS METTA / Latvijas Universitāte SK Babīte -
  • 28.10 13:00  
    FK JPFS / Spartaks Jūrmala FK Liepāja -
  • 28.10 13:00  
    Daugava Ryga FK Ventspils -

28. kolejka

  • 04.11 13:00  
    FK Ventspils FK JPFS / Spartaks Jūrmala -
  • 04.11 13:00  
    FK Liepāja FS METTA / Latvijas Universitāte -
  • 04.11 13:00  
    SK Babīte Riga FC -
  • 04.11 13:00  
    FK Jelgava Daugava Ryga -