Litwa - A Lyga

1. kolejka - A Lyga

  • 03.03 18:30
  • 04.03 12:00
  • 04.03 14:00
  • 05.03 12:00

Tabela A Lyga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FK Atlantas Klaipėda 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 FK Lietava Jonava 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 FC Stumbras 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 Suduva Mariampol 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 FK Trakai 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 Utenis Utena 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 Kazlų Rūdos FK Šilas 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 VMFD Żalgiris Wilno 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

2. kolejka (następna)

  • 09.03 17:00
  • 09.03 19:00
  • 12.03 12:00
  • 12.03 18:30

Terminarz / Wyniki A Lyga

1. kolejka

  • 03.03 18:30  
    FK Trakai FC Stumbras -
  • 04.03 12:00  
    FK Atlantas Klaipėda VMFD Żalgiris Wilno -
  • 04.03 14:00  
    Suduva Mariampol FK Lietava Jonava -
  • 05.03 12:00  
    Utenis Utena Kazlų Rūdos FK Šilas -

2. kolejka

  • 09.03 17:00  
    FC Stumbras Suduva Mariampol -
  • 09.03 19:00  
    Kazlų Rūdos FK Šilas FK Atlantas Klaipėda -
  • 12.03 12:00  
    FK Lietava Jonava FK Trakai -
  • 12.03 18:30  
    VMFD Żalgiris Wilno Utenis Utena -

3. kolejka

  • 15.03 17:00  
    FK Atlantas Klaipėda FC Stumbras -
  • 16.03 17:00  
    Suduva Mariampol FK Trakai -
  • 16.03 18:30  
    VMFD Żalgiris Wilno Kazlų Rūdos FK Šilas -
  • 18.03 12:00  
    Utenis Utena FK Lietava Jonava -

4. kolejka

  • 29.03 17:00  
    FK Trakai VMFD Żalgiris Wilno -
  • 30.03 17:00  
    FC Stumbras Utenis Utena -
  • 30.03 19:00  
    Suduva Mariampol FK Atlantas Klaipėda -
  • 01.04 14:00  
    FK Lietava Jonava Kazlų Rūdos FK Šilas -

5. kolejka

  • 04.04 17:00  
    FK Atlantas Klaipėda FK Trakai -
  • 05.04 17:00  
    Kazlų Rūdos FK Šilas FC Stumbras -
  • 05.04 19:00  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Lietava Jonava -
  • 09.04 14:00  
    Utenis Utena Suduva Mariampol -

6. kolejka

  • 12.04 16:00  
    FK Lietava Jonava FK Atlantas Klaipėda -
  • 12.04 17:00  
    FC Stumbras VMFD Żalgiris Wilno -
  • 13.04 17:00  
    Suduva Mariampol Kazlų Rūdos FK Šilas -
  • 13.04 19:00  
    FK Trakai Utenis Utena -

7. kolejka

  • 19.04 17:00  
    Kazlų Rūdos FK Šilas FK Trakai -
  • 19.04 19:00  
    VMFD Żalgiris Wilno Suduva Mariampol -
  • 20.04 17:00  
    Utenis Utena FK Atlantas Klaipėda -
  • 20.04 19:00  
    FC Stumbras FK Lietava Jonava -

8. kolejka

  • 25.04 17:00  
    Utenis Utena VMFD Żalgiris Wilno -
  • 25.04 19:00  
    Suduva Mariampol FC Stumbras -
  • 26.04 17:00  
    FK Atlantas Klaipėda Kazlų Rūdos FK Šilas -
  • 26.04 19:00  
    FK Trakai FK Lietava Jonava -

9. kolejka

  • 29.04 15:00  
    FK Lietava Jonava Suduva Mariampol -
  • 29.04 17:00  
    FC Stumbras FK Trakai -
  • 30.04 16:00  
    Kazlų Rūdos FK Šilas Utenis Utena -
  • 30.04 17:30  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Atlantas Klaipėda -

10. kolejka

  • 03.05 17:00  
    Utenis Utena FK Trakai -
  • 03.05 19:00  
    VMFD Żalgiris Wilno FC Stumbras -
  • 04.05 17:00  
    Kazlų Rūdos FK Šilas FK Lietava Jonava -
  • 04.05 19:00  
    FK Atlantas Klaipėda Suduva Mariampol -

11. kolejka

  • 10.05 17:00  
    FK Lietava Jonava VMFD Żalgiris Wilno -
  • 10.05 19:00  
    FK Trakai FK Atlantas Klaipėda -
  • 11.05 17:00  
    Suduva Mariampol Utenis Utena -
  • 11.05 19:00  
    FC Stumbras Kazlų Rūdos FK Šilas -

12. kolejka

  • 16.05 17:00  
    Kazlų Rūdos FK Šilas Suduva Mariampol -
  • 16.05 19:00  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Trakai -
  • 17.05 17:00  
    Utenis Utena FC Stumbras -
  • 17.05 19:00  
    FK Atlantas Klaipėda FK Lietava Jonava -

13. kolejka

  • 23.05 17:00  
    FK Lietava Jonava Utenis Utena -
  • 23.05 19:00  
    FK Trakai Kazlų Rūdos FK Šilas -
  • 24.05 17:00  
    Suduva Mariampol VMFD Żalgiris Wilno -
  • 24.05 19:00  
    FC Stumbras FK Atlantas Klaipėda -

14. kolejka

  • 31.05 17:00  
    FK Lietava Jonava FC Stumbras -
  • 31.05 19:00  
    FK Trakai Suduva Mariampol -
  • 01.06 17:00  
    Kazlų Rūdos FK Šilas VMFD Żalgiris Wilno -
  • 01.06 19:00  
    FK Atlantas Klaipėda Utenis Utena -

15. kolejka

  • 14.06 17:00  
    FC Stumbras FK Trakai -
  • 14.06 19:00  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Atlantas Klaipėda -
  • 15.06 17:00  
    Utenis Utena Kazlų Rūdos FK Šilas -
  • 15.06 19:00  
    Suduva Mariampol FK Lietava Jonava -

16. kolejka

  • 20.06 17:00  
    FK Lietava Jonava VMFD Żalgiris Wilno -
  • 20.06 19:00  
    FC Stumbras Kazlų Rūdos FK Šilas -
  • 21.06 17:00  
    Suduva Mariampol FK Atlantas Klaipėda -
  • 21.06 19:00  
    FK Trakai Utenis Utena -

17. kolejka

  • 22.07 16:00  
    Kazlų Rūdos FK Šilas FK Lietava Jonava -
  • 22.07 18:00  
    VMFD Żalgiris Wilno FC Stumbras -
  • 23.07 17:00  
    Utenis Utena Suduva Mariampol -
  • 23.07 19:00  
    FK Atlantas Klaipėda FK Trakai -

18. kolejka

  • 26.07 17:00  
    Kazlų Rūdos FK Šilas VMFD Żalgiris Wilno -
  • 26.07 19:00  
    FC Stumbras FK Lietava Jonava -
  • 27.07 17:00  
    Utenis Utena FK Atlantas Klaipėda -
  • 27.07 19:00  
    FK Trakai Suduva Mariampol -

19. kolejka

  • 02.08 17:00  
    FK Lietava Jonava FK Trakai -
  • 02.08 19:00  
    VMFD Żalgiris Wilno Utenis Utena -
  • 03.08 17:00  
    FK Atlantas Klaipėda Kazlų Rūdos FK Šilas -
  • 03.08 19:00  
    Suduva Mariampol FC Stumbras -

20. kolejka

  • 08.08 17:00  
    Kazlų Rūdos FK Šilas FK Trakai -
  • 08.08 19:00  
    FK Atlantas Klaipėda FK Lietava Jonava -
  • 09.08 17:00  
    Utenis Utena FC Stumbras -
  • 09.08 19:00  
    VMFD Żalgiris Wilno Suduva Mariampol -

21. kolejka

  • 12.08 16:00  
    FC Stumbras FK Atlantas Klaipėda -
  • 12.08 18:00  
    FK Trakai VMFD Żalgiris Wilno -
  • 13.08 16:00  
    FK Lietava Jonava Utenis Utena -
  • 13.08 18:00  
    Suduva Mariampol Kazlų Rūdos FK Šilas -

22. kolejka

  • 16.08 17:00  
    Utenis Utena FK Trakai -
  • 16.08 19:00  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Lietava Jonava -
  • 17.08 17:00  
    Kazlų Rūdos FK Šilas FC Stumbras -
  • 17.08 19:00  
    FK Atlantas Klaipėda Suduva Mariampol -

23. kolejka

  • 22.08 17:00  
    Kazlų Rūdos FK Šilas Utenis Utena -
  • 22.08 19:00  
    FK Trakai FK Atlantas Klaipėda -
  • 23.08 17:00  
    FK Lietava Jonava Suduva Mariampol -
  • 23.08 19:00  
    FC Stumbras VMFD Żalgiris Wilno -

24. kolejka

  • 13.09 16:00  
    FK Lietava Jonava FC Stumbras -
  • 13.09 17:00  
    Suduva Mariampol FK Trakai -
  • 14.09 17:00  
    FK Atlantas Klaipėda Utenis Utena -
  • 14.09 19:00  
    VMFD Żalgiris Wilno Kazlų Rūdos FK Šilas -

25. kolejka

  • 19.09 16:00  
    Utenis Utena VMFD Żalgiris Wilno -
  • 19.09 16:00  
    Kazlų Rūdos FK Šilas FK Atlantas Klaipėda -
  • 20.09 17:00  
    FC Stumbras Suduva Mariampol -
  • 20.09 19:00  
    FK Trakai FK Lietava Jonava -