Litwa - A Lyga

13. kolejka - A Lyga

Tabela A Lyga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 VMFD Żalgiris Wilno 12 31   10 1 1   24 - 7 17
2 Suduva Mariampol 12 25   7 4 1   25 - 14 11
3 FK Trakai 13 21   5 6 2   16 - 9 7
4 FK Atlantas Klaipėda 12 18   5 3 4   17 - 12 5
5 FK Jonava 13 15   4 3 6   16 - 19 -3
6 Utenis Utena 13 15   4 3 6   9 - 17 -8
7 FC Stumbras 12 10   2 4 6   10 - 18 -8
8 FK Kauno Žalgiris 13 2   0 2 11   7 - 28 -21
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

14. kolejka (następna)

  • 31.05 17:00
  • 31.05 19:00
  • 01.06 17:00
  • 01.06 19:00

Strzelcy A Lyga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Andrei Panyukov(FK Atlantas Klaipėda) 10 1
Elivelto Ribeiro Dantas(VMFD Żalgiris Wilno) 8 0
Darvydas Sernas(VMFD Żalgiris Wilno) 6 1

Kartkowicze A Lyga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Aleksandr Byczonok(FK Trakai) 1 4 5
Edvinas Kloniūnas(FK Kauno Žalgiris) 1 4 5
Gabrielius Zagurskas(Utenis Utena) 1 3 4

Terminarz / Wyniki A Lyga

13. kolejka

14. kolejka

  • 31.05 17:00  
    FK Jonava FC Stumbras -
  • 31.05 19:00  
    FK Trakai Suduva Mariampol -
  • 01.06 17:00  
    FK Kauno Žalgiris VMFD Żalgiris Wilno -
  • 01.06 19:00  
    FK Atlantas Klaipėda Utenis Utena -

15. kolejka

  • 14.06 17:00  
    FC Stumbras FK Trakai -
  • 14.06 19:00  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Atlantas Klaipėda -
  • 15.06 17:00  
    Utenis Utena FK Kauno Žalgiris -
  • 15.06 19:00  
    Suduva Mariampol FK Jonava -

16. kolejka

  • 20.06 17:00  
    FK Jonava VMFD Żalgiris Wilno -
  • 20.06 19:00  
    FC Stumbras FK Kauno Žalgiris -
  • 21.06 17:00  
    Suduva Mariampol FK Atlantas Klaipėda -
  • 21.06 19:00  
    FK Trakai Utenis Utena -

17. kolejka

  • 22.07 16:00  
    FK Kauno Žalgiris FK Jonava -
  • 22.07 18:00  
    VMFD Żalgiris Wilno FC Stumbras -
  • 23.07 17:00  
    Utenis Utena Suduva Mariampol -
  • 23.07 19:00  
    FK Atlantas Klaipėda FK Trakai -

18. kolejka

  • 26.07 17:00  
    FK Kauno Žalgiris VMFD Żalgiris Wilno -
  • 26.07 19:00  
    FC Stumbras FK Jonava -
  • 27.07 17:00  
    Utenis Utena FK Atlantas Klaipėda -
  • 27.07 19:00  
    FK Trakai Suduva Mariampol -

19. kolejka

  • 02.08 17:00  
    FK Jonava FK Trakai -
  • 02.08 19:00  
    VMFD Żalgiris Wilno Utenis Utena -
  • 03.08 17:00  
    FK Atlantas Klaipėda FK Kauno Žalgiris -
  • 03.08 19:00  
    Suduva Mariampol FC Stumbras -

20. kolejka

  • 08.08 17:00  
    FK Kauno Žalgiris FK Trakai -
  • 08.08 19:00  
    FK Atlantas Klaipėda FK Jonava -
  • 09.08 17:00  
    Utenis Utena FC Stumbras -
  • 09.08 19:00  
    VMFD Żalgiris Wilno Suduva Mariampol -

21. kolejka

  • 12.08 16:00  
    FC Stumbras FK Atlantas Klaipėda -
  • 12.08 18:00  
    FK Trakai VMFD Żalgiris Wilno -
  • 13.08 16:00  
    FK Jonava Utenis Utena -
  • 13.08 18:00  
    Suduva Mariampol FK Kauno Žalgiris -

22. kolejka

  • 16.08 17:00  
    Utenis Utena FK Trakai -
  • 16.08 19:00  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Jonava -
  • 17.08 17:00  
    FK Kauno Žalgiris FC Stumbras -
  • 17.08 19:00  
    FK Atlantas Klaipėda Suduva Mariampol -

23. kolejka

  • 22.08 17:00  
    FK Kauno Žalgiris Utenis Utena -
  • 22.08 19:00  
    FK Trakai FK Atlantas Klaipėda -
  • 23.08 17:00  
    FK Jonava Suduva Mariampol -
  • 23.08 19:00  
    FC Stumbras VMFD Żalgiris Wilno -

24. kolejka

  • 13.09 16:00  
    FK Jonava FC Stumbras -
  • 13.09 17:00  
    Suduva Mariampol FK Trakai -
  • 14.09 17:00  
    FK Atlantas Klaipėda Utenis Utena -
  • 14.09 19:00  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Kauno Žalgiris -

25. kolejka

  • 19.09 16:00  
    Utenis Utena VMFD Żalgiris Wilno -
  • 19.09 16:00  
    FK Kauno Žalgiris FK Atlantas Klaipėda -
  • 20.09 17:00  
    FC Stumbras Suduva Mariampol -
  • 20.09 19:00  
    FK Trakai FK Jonava -

26. kolejka

  • 27.09 17:00  
    FK Atlantas Klaipėda VMFD Żalgiris Wilno -
  • 27.09 19:00  
    FK Trakai FC Stumbras -
  • 28.09 15:30  
    FK Jonava FK Kauno Žalgiris -
  • 28.09 17:00  
    Suduva Mariampol Utenis Utena -

27. kolejka

  • 12.10 17:00  
    FK Atlantas Klaipėda FC Stumbras -
  • 12.10 19:00  
    VMFD Żalgiris Wilno FK Trakai -
  • 14.10 12:00  
    Utenis Utena FK Jonava -
  • 14.10 14:00  
    FK Kauno Žalgiris Suduva Mariampol -

28. kolejka

  • 22.10 13:00  
    FC Stumbras Utenis Utena -
  • 22.10 13:00  
    FK Jonava FK Atlantas Klaipėda -
  • 22.10 13:00  
    FK Trakai FK Kauno Žalgiris -
  • 22.10 13:00  
    Suduva Mariampol VMFD Żalgiris Wilno -