Japonia - J League

1. kolejka - J League

Tabela J League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Kashiwa Reysol 1 3   1 0 0   3 - 1 2
2 Kawasaki Frontale 1 3   1 0 0   2 - 0 2
3 Yokohama F. Marinos 1 3   1 0 0   3 - 2 1
4 FC Tokio 1 3   1 0 0   1 - 0 1
5 Vegalta Sendai 1 3   1 0 0   1 - 0 1
6 Vissel Kobe 1 3   1 0 0   1 - 0 1
7 Albirex Niigata 1 1   0 1 0   1 - 1 0
8 Sanfrecce Hiroszima 1 1   0 1 0   1 - 1 0
9 Cerezo Osaka 1 1   0 1 0   0 - 0 0
10 Júbilo Iwata 1 1   0 1 0   0 - 0 0
11 Gamba Osaka 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 Ventforet Kofu 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13 Urawa Red Diamonds Saitama 1 0   0 0 1   2 - 3 -1
14 Consadole Sapporo 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
15 Kashima Antlers 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
16 Shimizu S-Pulse 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
17 Sagan Tosu 1 0   0 0 1   1 - 3 -2
18 Omiya Ardija Saitama 1 0   0 0 1   0 - 2 -2
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

2. kolejka (następna)

  • 04.03 06:00
  • 04.03 06:00
  • 04.03 06:00
  • 04.03 07:00
  • 04.03 07:00
  • 04.03 08:00
  • 04.03 11:00
  • 05.03 07:00
  • 05.03 09:00

Strzelcy J League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Rafael da Silva(Urawa Red Diamonds Saitama) 2 0
Kengo Nakamura(Kawasaki Frontale) 1 0
Tatsuya Tanaka(Albirex Niigata) 1 0

Kartkowicze J League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Kisho Yano(Albirex Niigata) 1 1 2
Mitsuo Ogasawara(Kashima Antlers) 0 1 1
Leandro Freire de Araujo(Shimizu S-Pulse) 0 1 1

Terminarz / Wyniki J League

2. kolejka

  • 04.03 06:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Cerezo Osaka -
  • 04.03 06:00  
    Ventforet Kofu Kashima Antlers -
  • 04.03 06:00  
    Sanfrecce Hiroszima Shimizu S-Pulse -
  • 04.03 07:00  
    FC Tokio Omiya Ardija Saitama -
  • 04.03 07:00  
    Júbilo Iwata Vegalta Sendai -
  • 04.03 08:00  
    Vissel Kobe Albirex Niigata -
  • 04.03 11:00  
    Yokohama F. Marinos Consadole Sapporo -
  • 05.03 07:00  
    Kashiwa Reysol Gamba Osaka -
  • 05.03 09:00  
    Kawasaki Frontale Sagan Tosu -

3. kolejka

  • 10.03 11:00  
    Kashima Antlers Yokohama F. Marinos -
  • 10.03 11:00  
    Kawasaki Frontale Kashiwa Reysol -
  • 10.03 11:30  
    Urawa Red Diamonds Saitama Ventforet Kofu -
  • 11.03 07:00  
    Consadole Sapporo Cerezo Osaka -
  • 11.03 07:00  
    Omiya Ardija Saitama Júbilo Iwata -
  • 11.03 07:00  
    Sagan Tosu Sanfrecce Hiroszima -
  • 11.03 07:30  
    Albirex Niigata Shimizu S-Pulse -
  • 11.03 08:00  
    Vegalta Sendai Vissel Kobe -
  • 11.03 11:00  
    Gamba Osaka FC Tokio -

4. kolejka

  • 18.03 06:00  
    Consadole Sapporo Sanfrecce Hiroszima -
  • 18.03 06:00  
    Yokohama F. Marinos Albirex Niigata -
  • 18.03 06:00  
    Ventforet Kofu Omiya Ardija Saitama -
  • 18.03 06:00  
    Shimizu S-Pulse Kashima Antlers -
  • 18.03 07:00  
    Kashiwa Reysol Vegalta Sendai -
  • 18.03 07:00  
    Cerezo Osaka Sagan Tosu -
  • 18.03 08:00  
    Vissel Kobe Júbilo Iwata -
  • 18.03 11:00  
    FC Tokio Kawasaki Frontale -
  • 19.03 09:00  
    Gamba Osaka Urawa Red Diamonds Saitama -

5. kolejka

  • 01.04 07:00  
    Vegalta Sendai Kawasaki Frontale -
  • 01.04 07:00  
    Albirex Niigata Gamba Osaka -
  • 01.04 07:00  
    Sanfrecce Hiroszima Kashiwa Reysol -
  • 01.04 08:00  
    Júbilo Iwata Shimizu S-Pulse -
  • 01.04 08:00  
    Cerezo Osaka Yokohama F. Marinos -
  • 01.04 09:00  
    FC Tokio Sagan Tosu -
  • 01.04 09:00  
    Vissel Kobe Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 01.04 12:00  
    Omiya Ardija Saitama Kashima Antlers -
  • 02.04 10:00  
    Ventforet Kofu Consadole Sapporo -

6. kolejka

  • 07.04 12:00  
    Gamba Osaka Sanfrecce Hiroszima -
  • 07.04 12:30  
    Urawa Red Diamonds Saitama Vegalta Sendai -
  • 08.04 07:00  
    Kawasaki Frontale Ventforet Kofu -
  • 08.04 08:00  
    Kashima Antlers Cerezo Osaka -
  • 08.04 08:00  
    Omiya Ardija Saitama Vissel Kobe -
  • 08.04 08:00  
    Kashiwa Reysol Shimizu S-Pulse -
  • 08.04 08:00  
    Sagan Tosu Albirex Niigata -
  • 08.04 12:00  
    Consadole Sapporo FC Tokio -
  • 08.04 12:00  
    Yokohama F. Marinos Júbilo Iwata -

7. kolejka

  • 16.04 06:00  
    Consadole Sapporo Kawasaki Frontale -
  • 16.04 06:00  
    Ventforet Kofu Albirex Niigata -
  • 16.04 06:00  
    Shimizu S-Pulse Omiya Ardija Saitama -
  • 16.04 07:00  
    FC Tokio Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 16.04 07:00  
    Cerezo Osaka Gamba Osaka -
  • 16.04 08:00  
    Júbilo Iwata Sagan Tosu -
  • 16.04 09:00  
    Vissel Kobe Kashiwa Reysol -
  • 16.04 10:00  
    Sanfrecce Hiroszima Yokohama F. Marinos -
  • 16.04 12:00  
    Vegalta Sendai Kashima Antlers -

8. kolejka

  • 21.04 12:00  
    Kawasaki Frontale Shimizu S-Pulse -
  • 21.04 12:00  
    Gamba Osaka Omiya Ardija Saitama -
  • 22.04 07:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Consadole Sapporo -
  • 22.04 07:00  
    Ventforet Kofu Cerezo Osaka -
  • 22.04 07:00  
    Sanfrecce Hiroszima Vegalta Sendai -
  • 22.04 08:00  
    Kashima Antlers Júbilo Iwata -
  • 22.04 08:00  
    Kashiwa Reysol Yokohama F. Marinos -
  • 22.04 09:00  
    Albirex Niigata FC Tokio -
  • 22.04 12:00  
    Sagan Tosu Vissel Kobe -

9. kolejka

  • 30.04 06:00  
    Shimizu S-Pulse Vegalta Sendai -
  • 30.04 07:00  
    Albirex Niigata Kashiwa Reysol -
  • 30.04 08:00  
    Omiya Ardija Saitama Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 30.04 08:00  
    FC Tokio Sanfrecce Hiroszima -
  • 30.04 08:00  
    Júbilo Iwata Consadole Sapporo -
  • 30.04 09:00  
    Kashima Antlers Sagan Tosu -
  • 30.04 09:00  
    Vissel Kobe Ventforet Kofu -
  • 30.04 10:00  
    Yokohama F. Marinos Gamba Osaka -
  • 30.04 12:00  
    Cerezo Osaka Kawasaki Frontale -

10. kolejka

  • 04.05 07:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Kashima Antlers -
  • 05.05 07:00  
    Gamba Osaka Shimizu S-Pulse -
  • 05.05 08:00  
    Kawasaki Frontale Albirex Niigata -
  • 06.05 06:00  
    Consadole Sapporo Omiya Ardija Saitama -
  • 06.05 07:00  
    Kashiwa Reysol Cerezo Osaka -
  • 06.05 12:00  
    Sanfrecce Hiroszima Vissel Kobe -
  • 07.05 07:00  
    Vegalta Sendai FC Tokio -
  • 07.05 07:00  
    Ventforet Kofu Júbilo Iwata -
  • 07.05 10:00  
    Sagan Tosu Yokohama F. Marinos -

11. kolejka

  • 14.05 06:00  
    Shimizu S-Pulse Sagan Tosu -
  • 14.05 07:00  
    Kashima Antlers Vissel Kobe -
  • 14.05 07:00  
    Yokohama F. Marinos Ventforet Kofu -
  • 14.05 07:00  
    Albirex Niigata Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 14.05 08:00  
    FC Tokio Kashiwa Reysol -
  • 14.05 08:00  
    Júbilo Iwata Kawasaki Frontale -
  • 14.05 08:00  
    Cerezo Osaka Sanfrecce Hiroszima -
  • 14.05 10:00  
    Omiya Ardija Saitama Vegalta Sendai -
  • 14.05 12:00  
    Consadole Sapporo Gamba Osaka -

12. kolejka

  • 19.05 12:00  
    Kashima Antlers Kawasaki Frontale -
  • 20.05 07:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Shimizu S-Pulse -
  • 20.05 07:00  
    Yokohama F. Marinos Vegalta Sendai -
  • 20.05 07:00  
    Ventforet Kofu Sanfrecce Hiroszima -
  • 20.05 07:00  
    Albirex Niigata Consadole Sapporo -
  • 20.05 07:00  
    Júbilo Iwata Kashiwa Reysol -
  • 20.05 09:00  
    Omiya Ardija Saitama Cerezo Osaka -
  • 20.05 12:00  
    Gamba Osaka Sagan Tosu -
  • 20.05 12:00  
    Vissel Kobe FC Tokio -

13. kolejka

  • 27.05 07:00  
    Sanfrecce Hiroszima Júbilo Iwata -
  • 27.05 07:00  
    Kashiwa Reysol Omiya Ardija Saitama -
  • 27.05 08:00  
    Shimizu S-Pulse Yokohama F. Marinos -
  • 27.05 08:00  
    Sagan Tosu Consadole Sapporo -
  • 27.05 10:00  
    Kawasaki Frontale Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 27.05 12:00  
    Gamba Osaka Kashima Antlers -
  • 28.05 06:00  
    FC Tokio Ventforet Kofu -
  • 28.05 09:00  
    Vissel Kobe Cerezo Osaka -
  • 28.05 12:00  
    Vegalta Sendai Albirex Niigata -

14. kolejka

  • 04.06 06:00  
    Vegalta Sendai Ventforet Kofu -
  • 04.06 06:00  
    Júbilo Iwata Gamba Osaka -
  • 04.06 07:00  
    Cerezo Osaka Albirex Niigata -
  • 04.06 08:00  
    Omiya Ardija Saitama Sagan Tosu -
  • 04.06 08:00  
    Yokohama F. Marinos Kawasaki Frontale -
  • 04.06 08:00  
    Kashiwa Reysol Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 04.06 12:00  
    Consadole Sapporo Vissel Kobe -
  • 04.06 12:00  
    Shimizu S-Pulse FC Tokio -
  • 04.06 12:00  
    Sanfrecce Hiroszima Kashima Antlers -

15. kolejka

  • 17.06 09:00  
    Kashima Antlers Consadole Sapporo -
  • 17.06 10:00  
    Kawasaki Frontale Sanfrecce Hiroszima -
  • 17.06 11:30  
    Albirex Niigata Omiya Ardija Saitama -
  • 17.06 12:00  
    Ventforet Kofu Kashiwa Reysol -
  • 17.06 12:00  
    Cerezo Osaka Shimizu S-Pulse -
  • 17.06 12:00  
    Vissel Kobe Gamba Osaka -
  • 17.06 12:00  
    Sagan Tosu Vegalta Sendai -
  • 18.06 12:00  
    FC Tokio Yokohama F. Marinos -
  • 18.06 12:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Júbilo Iwata -

16. kolejka

  • 25.06 11:00  
    Yokohama F. Marinos Vissel Kobe -
  • 25.06 11:00  
    Júbilo Iwata FC Tokio -
  • 25.06 11:00  
    Kashima Antlers Albirex Niigata -
  • 25.06 11:00  
    Sanfrecce Hiroszima Omiya Ardija Saitama -
  • 25.06 11:00  
    Kashiwa Reysol Consadole Sapporo -
  • 25.06 11:30  
    Shimizu S-Pulse Ventforet Kofu -
  • 25.06 11:30  
    Gamba Osaka Kawasaki Frontale -
  • 25.06 11:30  
    Sagan Tosu Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 25.06 12:00  
    Vegalta Sendai Cerezo Osaka -

17. kolejka

  • 01.07 07:00  
    Omiya Ardija Saitama Yokohama F. Marinos -
  • 01.07 12:00  
    Consadole Sapporo Shimizu S-Pulse -
  • 01.07 12:00  
    Vegalta Sendai Gamba Osaka -
  • 01.07 12:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Sanfrecce Hiroszima -
  • 01.07 12:00  
    Kawasaki Frontale Vissel Kobe -
  • 01.07 12:00  
    Albirex Niigata Júbilo Iwata -
  • 02.07 12:00  
    Ventforet Kofu Sagan Tosu -
  • 02.07 12:00  
    Kashiwa Reysol Kashima Antlers -
  • 02.07 12:00  
    Cerezo Osaka FC Tokio -

18. kolejka

  • 08.07 11:00  
    Shimizu S-Pulse Gamba Osaka -
  • 08.07 11:00  
    Yokohama F. Marinos Sanfrecce Hiroszima -
  • 08.07 11:30  
    Omiya Ardija Saitama Consadole Sapporo -
  • 08.07 12:00  
    FC Tokio Kashima Antlers -
  • 08.07 12:00  
    Júbilo Iwata Ventforet Kofu -
  • 08.07 12:00  
    Cerezo Osaka Kashiwa Reysol -
  • 08.07 12:00  
    Vissel Kobe Vegalta Sendai -
  • 08.07 12:00  
    Sagan Tosu Kawasaki Frontale -
  • 09.07 12:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Albirex Niigata -

19. kolejka

  • 29.07 07:00  
    Yokohama F. Marinos Shimizu S-Pulse -
  • 29.07 11:30  
    Kawasaki Frontale Júbilo Iwata -
  • 29.07 11:30  
    Gamba Osaka Cerezo Osaka -
  • 29.07 12:00  
    Consadole Sapporo Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 29.07 12:00  
    Kashima Antlers Ventforet Kofu -
  • 29.07 12:00  
    Vissel Kobe Omiya Ardija Saitama -
  • 30.07 12:00  
    Vegalta Sendai Kashiwa Reysol -
  • 30.07 12:00  
    Sanfrecce Hiroszima Sagan Tosu -
  • 30.07 12:00  
    FC Tokio Albirex Niigata -

20. kolejka

  • 05.08 11:00  
    Kashiwa Reysol Vissel Kobe -
  • 05.08 11:30  
    Ventforet Kofu Gamba Osaka -
  • 05.08 11:30  
    Kashima Antlers Vegalta Sendai -
  • 05.08 11:30  
    Kawasaki Frontale FC Tokio -
  • 05.08 12:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Omiya Ardija Saitama -
  • 05.08 12:00  
    Albirex Niigata Yokohama F. Marinos -
  • 05.08 12:00  
    Júbilo Iwata Sanfrecce Hiroszima -
  • 05.08 12:00  
    Cerezo Osaka Consadole Sapporo -
  • 05.08 12:00  
    Sagan Tosu Shimizu S-Pulse -

21. kolejka

  • 09.08 12:00  
    Consadole Sapporo Yokohama F. Marinos -
  • 09.08 12:00  
    Vegalta Sendai Júbilo Iwata -
  • 09.08 12:00  
    Omiya Ardija Saitama FC Tokio -
  • 09.08 12:00  
    Kashiwa Reysol Sagan Tosu -
  • 09.08 12:00  
    Ventforet Kofu Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 09.08 12:00  
    Albirex Niigata Kawasaki Frontale -
  • 09.08 12:00  
    Shimizu S-Pulse Cerezo Osaka -
  • 09.08 12:00  
    Vissel Kobe Kashima Antlers -
  • 09.08 12:00  
    Sanfrecce Hiroszima Gamba Osaka -

22. kolejka

  • 22.07 12:00  
    Cerezo Osaka Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 13.08 06:00  
    Vegalta Sendai Sanfrecce Hiroszima -
  • 13.08 11:00  
    Omiya Ardija Saitama Albirex Niigata -
  • 13.08 11:30  
    FC Tokio Vissel Kobe -
  • 13.08 12:00  
    Consadole Sapporo Ventforet Kofu -
  • 13.08 12:00  
    Shimizu S-Pulse Kashiwa Reysol -
  • 13.08 12:00  
    Gamba Osaka Júbilo Iwata -
  • 13.08 12:00  
    Kawasaki Frontale Kashima Antlers -
  • 13.08 12:00  
    Yokohama F. Marinos Sagan Tosu -

23. kolejka

  • 19.08  
    Albirex Niigata Vegalta Sendai -
  • 19.08  
    Júbilo Iwata Cerezo Osaka -
  • 19.08  
    Vissel Kobe Yokohama F. Marinos -
  • 19.08  
    Sanfrecce Hiroszima Ventforet Kofu -
  • 19.08  
    Sagan Tosu Omiya Ardija Saitama -
  • 19.08  
    Kashima Antlers Shimizu S-Pulse -
  • 19.08  
    Urawa Red Diamonds Saitama FC Tokio -
  • 19.08  
    Kawasaki Frontale Consadole Sapporo -
  • 19.08  
    Gamba Osaka Kashiwa Reysol -

24. kolejka

  • 26.08  
    Consadole Sapporo Vegalta Sendai -
  • 26.08  
    Omiya Ardija Saitama Sanfrecce Hiroszima -
  • 26.08  
    Kashiwa Reysol Albirex Niigata -
  • 26.08  
    Yokohama F. Marinos FC Tokio -
  • 26.08  
    Júbilo Iwata Vissel Kobe -
  • 26.08  
    Ventforet Kofu Kawasaki Frontale -
  • 26.08  
    Shimizu S-Pulse Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 26.08  
    Cerezo Osaka Kashima Antlers -
  • 26.08  
    Sagan Tosu Gamba Osaka -

25. kolejka

  • 09.09  
    Consadole Sapporo Júbilo Iwata -
  • 09.09  
    Vegalta Sendai Sagan Tosu -
  • 09.09  
    FC Tokio Cerezo Osaka -
  • 09.09  
    Ventforet Kofu Shimizu S-Pulse -
  • 09.09  
    Albirex Niigata Sanfrecce Hiroszima -
  • 09.09  
    Kashima Antlers Omiya Ardija Saitama -
  • 09.09  
    Urawa Red Diamonds Saitama Kashiwa Reysol -
  • 09.09  
    Kawasaki Frontale Yokohama F. Marinos -
  • 09.09  
    Gamba Osaka Vissel Kobe -

26. kolejka

  • 16.09  
    Omiya Ardija Saitama Gamba Osaka -
  • 16.09  
    FC Tokio Vegalta Sendai -
  • 16.09  
    Yokohama F. Marinos Kashiwa Reysol -
  • 16.09  
    Albirex Niigata Kashima Antlers -
  • 16.09  
    Shimizu S-Pulse Kawasaki Frontale -
  • 16.09  
    Júbilo Iwata Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 16.09  
    Vissel Kobe Consadole Sapporo -
  • 16.09  
    Sanfrecce Hiroszima Cerezo Osaka -
  • 16.09  
    Sagan Tosu Ventforet Kofu -

27. kolejka

  • 23.09  
    Consadole Sapporo Albirex Niigata -
  • 23.09  
    Kashima Antlers Gamba Osaka -
  • 23.09  
    Urawa Red Diamonds Saitama Sagan Tosu -
  • 23.09  
    Kashiwa Reysol FC Tokio -
  • 23.09  
    Ventforet Kofu Yokohama F. Marinos -
  • 23.09  
    Shimizu S-Pulse Sanfrecce Hiroszima -
  • 23.09  
    Júbilo Iwata Omiya Ardija Saitama -
  • 23.09  
    Cerezo Osaka Vegalta Sendai -
  • 23.09  
    Vissel Kobe Kawasaki Frontale -

28. kolejka

  • 30.09  
    Vegalta Sendai Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 30.09  
    Omiya Ardija Saitama Shimizu S-Pulse -
  • 30.09  
    Kashiwa Reysol Ventforet Kofu -
  • 30.09  
    FC Tokio Júbilo Iwata -
  • 30.09  
    Kawasaki Frontale Cerezo Osaka -
  • 30.09  
    Albirex Niigata Vissel Kobe -
  • 30.09  
    Gamba Osaka Yokohama F. Marinos -
  • 30.09  
    Sanfrecce Hiroszima Consadole Sapporo -
  • 30.09  
    Sagan Tosu Kashima Antlers -

29. kolejka

  • 14.10  
    Consadole Sapporo Kashiwa Reysol -
  • 14.10  
    Kashima Antlers Sanfrecce Hiroszima -
  • 14.10  
    Urawa Red Diamonds Saitama Vissel Kobe -
  • 14.10  
    Kawasaki Frontale Vegalta Sendai -
  • 14.10  
    Yokohama F. Marinos Omiya Ardija Saitama -
  • 14.10  
    Ventforet Kofu FC Tokio -
  • 14.10  
    Shimizu S-Pulse Júbilo Iwata -
  • 14.10  
    Gamba Osaka Albirex Niigata -
  • 14.10  
    Sagan Tosu Cerezo Osaka -

30. kolejka

  • 21.10  
    Vegalta Sendai Shimizu S-Pulse -
  • 21.10  
    Urawa Red Diamonds Saitama Gamba Osaka -
  • 21.10  
    Omiya Ardija Saitama Kashiwa Reysol -
  • 21.10  
    FC Tokio Consadole Sapporo -
  • 21.10  
    Yokohama F. Marinos Kashima Antlers -
  • 21.10  
    Júbilo Iwata Albirex Niigata -
  • 21.10  
    Cerezo Osaka Ventforet Kofu -
  • 21.10  
    Vissel Kobe Sagan Tosu -
  • 21.10  
    Sanfrecce Hiroszima Kawasaki Frontale -

31. kolejka

  • 29.10  
    Kashiwa Reysol Kawasaki Frontale -
  • 29.10  
    FC Tokio Shimizu S-Pulse -
  • 29.10  
    Ventforet Kofu Vissel Kobe -
  • 29.10  
    Albirex Niigata Sagan Tosu -
  • 29.10  
    Júbilo Iwata Yokohama F. Marinos -
  • 29.10  
    Gamba Osaka Vegalta Sendai -
  • 29.10  
    Cerezo Osaka Omiya Ardija Saitama -
  • 29.10  
    Sanfrecce Hiroszima Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 29.10  
    Consadole Sapporo Kashima Antlers -

32. kolejka

  • 18.11  
    Vegalta Sendai Omiya Ardija Saitama -
  • 18.11  
    Kashiwa Reysol Júbilo Iwata -
  • 18.11  
    Yokohama F. Marinos Cerezo Osaka -
  • 18.11  
    Albirex Niigata Ventforet Kofu -
  • 18.11  
    Shimizu S-Pulse Consadole Sapporo -
  • 18.11  
    Vissel Kobe Sanfrecce Hiroszima -
  • 18.11  
    Sagan Tosu FC Tokio -
  • 18.11  
    Kashima Antlers Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 18.11  
    Kawasaki Frontale Gamba Osaka -

33. kolejka

  • 26.11  
    Vegalta Sendai Yokohama F. Marinos -
  • 26.11  
    Omiya Ardija Saitama Ventforet Kofu -
  • 26.11  
    Shimizu S-Pulse Albirex Niigata -
  • 26.11  
    Cerezo Osaka Vissel Kobe -
  • 26.11  
    Sanfrecce Hiroszima FC Tokio -
  • 26.11  
    Sagan Tosu Júbilo Iwata -
  • 26.11  
    Kashima Antlers Kashiwa Reysol -
  • 26.11  
    Urawa Red Diamonds Saitama Kawasaki Frontale -
  • 26.11  
    Gamba Osaka Consadole Sapporo -

34. kolejka

  • 02.12  
    Consadole Sapporo Sagan Tosu -
  • 02.12  
    Urawa Red Diamonds Saitama Yokohama F. Marinos -
  • 02.12  
    Kashiwa Reysol Sanfrecce Hiroszima -
  • 02.12  
    FC Tokio Gamba Osaka -
  • 02.12  
    Kawasaki Frontale Omiya Ardija Saitama -
  • 02.12  
    Ventforet Kofu Vegalta Sendai -
  • 02.12  
    Albirex Niigata Cerezo Osaka -
  • 02.12  
    Júbilo Iwata Kashima Antlers -
  • 02.12  
    Vissel Kobe Shimizu S-Pulse -