Japonia - J League

27. kolejka - J League

  • 23.09 07:00
  • 23.09 08:00
  • 23.09 09:00
  • 23.09 09:00
  • 23.09 09:00
  • 23.09 11:00
  • 23.09 12:00
  • 23.09 12:00
  • 23.09 12:00

Tabela J League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Kashima Antlers 26 58   19 1 6   44 - 25 19
2 Kawasaki Frontale 26 52   15 7 4   51 - 27 24
3 Kashiwa Reysol 26 50   15 5 6   40 - 25 15
4 Cerezo Osaka 26 48   14 6 6   50 - 29 21
5 Yokohama F. Marinos 26 48   14 6 6   32 - 21 11
6 Júbilo Iwata 26 43   12 7 7   39 - 25 14
7 Gamba Osaka 26 40   11 7 8   42 - 30 12
8 Urawa Red Diamonds Saitama 26 40   12 4 10   54 - 43 11
9 Sagan Tosu 26 37   10 7 9   31 - 32 -1
10 FC Tokio 26 36   10 6 10   32 - 31 1
11 Vissel Kobe 26 36   11 3 12   30 - 32 -2
12 Vegalta Sendai 26 32   9 5 12   30 - 42 -12
13 Shimizu S-Pulse 26 28   7 7 12   30 - 42 -12
14 Consadole Sapporo 26 26   7 5 14   24 - 39 -15
15 Sanfrecce Hiroszima 26 23   5 8 13   24 - 38 -14
16 Ventforet Kofu 26 21   4 9 13   15 - 30 -15
17 Omiya Ardija Saitama 26 21   5 6 15   24 - 46 -22
18 Albirex Niigata 26 11   2 5 19   17 - 52 -35
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

28. kolejka (następna)

  • 30.09 08:00
  • 30.09 08:30
  • 30.09 09:00
  • 30.09 09:00
  • 30.09 09:00
  • 30.09 12:00
  • 30.09 12:00
  • 30.09 12:00
  • 01.10 07:00

Strzelcy J League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Shinzo Koroki(Urawa Red Diamonds Saitama) 17 4
Kenyu Sugimoto(Cerezo Osaka) 16 1
Yū Kobayashi(Kawasaki Frontale) 14 3

Kartkowicze J League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Ken Tokura(Consadole Sapporo) 1 7 8
Shinnosuke Nakatani(Kashiwa Reysol) 1 4 5
Fozil Musayev(Júbilo Iwata) 1 3 4

Terminarz / Wyniki J League

27. kolejka

  • 23.09 07:00  
    Consadole Sapporo Albirex Niigata -
  • 23.09 08:00  
    Shimizu S-Pulse Sanfrecce Hiroszima -
  • 23.09 09:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Sagan Tosu -
  • 23.09 09:00  
    Kashiwa Reysol FC Tokio -
  • 23.09 09:00  
    Júbilo Iwata Omiya Ardija Saitama -
  • 23.09 11:00  
    Ventforet Kofu Yokohama F. Marinos -
  • 23.09 12:00  
    Kashima Antlers Gamba Osaka -
  • 23.09 12:00  
    Cerezo Osaka Vegalta Sendai -
  • 23.09 12:00  
    Vissel Kobe Kawasaki Frontale -

28. kolejka

  • 30.09 08:00  
    Sagan Tosu Kashima Antlers -
  • 30.09 08:30  
    Albirex Niigata Vissel Kobe -
  • 30.09 09:00  
    Kashiwa Reysol Ventforet Kofu -
  • 30.09 09:00  
    FC Tokio Júbilo Iwata -
  • 30.09 09:00  
    Sanfrecce Hiroszima Consadole Sapporo -
  • 30.09 12:00  
    Omiya Ardija Saitama Shimizu S-Pulse -
  • 30.09 12:00  
    Kawasaki Frontale Cerezo Osaka -
  • 30.09 12:00  
    Gamba Osaka Yokohama F. Marinos -
  • 01.10 07:00  
    Vegalta Sendai Urawa Red Diamonds Saitama -

29. kolejka

  • 14.10 06:00  
    Consadole Sapporo Kashiwa Reysol -
  • 14.10 07:00  
    Yokohama F. Marinos Omiya Ardija Saitama -
  • 14.10 07:00  
    Shimizu S-Pulse Júbilo Iwata -
  • 14.10 07:00  
    Gamba Osaka Albirex Niigata -
  • 14.10 08:00  
    Kashima Antlers Sanfrecce Hiroszima -
  • 14.10 08:00  
    Kawasaki Frontale Vegalta Sendai -
  • 14.10 12:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Vissel Kobe -
  • 15.10 07:00  
    Ventforet Kofu FC Tokio -
  • 15.10 10:00  
    Sagan Tosu Cerezo Osaka -

30. kolejka

  • 21.10 07:00  
    Vegalta Sendai Shimizu S-Pulse -
  • 21.10 07:00  
    Omiya Ardija Saitama Kashiwa Reysol -
  • 21.10 07:00  
    Cerezo Osaka Ventforet Kofu -
  • 21.10 07:00  
    Vissel Kobe Sagan Tosu -
  • 21.10 07:00  
    Sanfrecce Hiroszima Kawasaki Frontale -
  • 21.10 08:00  
    Júbilo Iwata Albirex Niigata -
  • 21.10 09:00  
    FC Tokio Consadole Sapporo -
  • 21.10 12:00  
    Yokohama F. Marinos Kashima Antlers -
  • 22.10 10:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Gamba Osaka -

31. kolejka

  • 29.10 06:00  
    Albirex Niigata Sagan Tosu -
  • 29.10 07:00  
    Júbilo Iwata Yokohama F. Marinos -
  • 29.10 08:00  
    Kashiwa Reysol Kawasaki Frontale -
  • 29.10 08:00  
    Ventforet Kofu Vissel Kobe -
  • 29.10 08:00  
    Gamba Osaka Vegalta Sendai -
  • 29.10 08:00  
    Cerezo Osaka Omiya Ardija Saitama -
  • 29.10 08:00  
    Sanfrecce Hiroszima Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 29.10 08:00  
    Consadole Sapporo Kashima Antlers -
  • 29.10 09:00  
    FC Tokio Shimizu S-Pulse -

32. kolejka

  • 18.11 06:00  
    Vegalta Sendai Omiya Ardija Saitama -
  • 18.11 06:00  
    Kashiwa Reysol Júbilo Iwata -
  • 18.11 06:00  
    Yokohama F. Marinos Cerezo Osaka -
  • 18.11 06:00  
    Albirex Niigata Ventforet Kofu -
  • 18.11 06:00  
    Vissel Kobe Sanfrecce Hiroszima -
  • 18.11 06:00  
    Sagan Tosu FC Tokio -
  • 18.11 06:00  
    Kashima Antlers Urawa Red Diamonds Saitama -
  • 18.11 06:00  
    Kawasaki Frontale Gamba Osaka -
  • 18.11 07:00  
    Shimizu S-Pulse Consadole Sapporo -

33. kolejka

  • 26.11  
    Urawa Red Diamonds Saitama Kawasaki Frontale -
  • 26.11 05:00  
    Vegalta Sendai Yokohama F. Marinos -
  • 26.11 05:00  
    Omiya Ardija Saitama Ventforet Kofu -
  • 26.11 05:00  
    Shimizu S-Pulse Albirex Niigata -
  • 26.11 05:00  
    Cerezo Osaka Vissel Kobe -
  • 26.11 05:00  
    Sanfrecce Hiroszima FC Tokio -
  • 26.11 05:00  
    Sagan Tosu Júbilo Iwata -
  • 26.11 05:00  
    Kashima Antlers Kashiwa Reysol -
  • 26.11 05:00  
    Gamba Osaka Consadole Sapporo -

34. kolejka

  • 02.12 06:00  
    Consadole Sapporo Sagan Tosu -
  • 02.12 06:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Yokohama F. Marinos -
  • 02.12 06:00  
    Kashiwa Reysol Sanfrecce Hiroszima -
  • 02.12 06:00  
    FC Tokio Gamba Osaka -
  • 02.12 06:00  
    Kawasaki Frontale Omiya Ardija Saitama -
  • 02.12 06:00  
    Ventforet Kofu Vegalta Sendai -
  • 02.12 06:00  
    Albirex Niigata Cerezo Osaka -
  • 02.12 06:00  
    Júbilo Iwata Kashima Antlers -
  • 02.12 06:00  
    Vissel Kobe Shimizu S-Pulse -