Japonia - J League

32. kolejka - J League

Tabela J League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Kashima Antlers 32 70   23 1 8   53 - 31 22
2 Kawasaki Frontale 32 66   19 9 4   65 - 32 33
3 Cerezo Osaka 32 60   18 6 8   62 - 41 21
4 Kashiwa Reysol 32 58   17 7 8   48 - 33 15
5 Yokohama F. Marinos 32 55   16 7 9   42 - 34 8
6 Júbilo Iwata 32 54   15 9 8   48 - 30 18
7 Urawa Red Diamonds Saitama 32 49   14 7 11   64 - 52 12
8 Sagan Tosu 32 47   13 8 11   39 - 39 0
9 Vissel Kobe 32 44   13 5 14   38 - 39 -1
10 Gamba Osaka 32 42   11 9 12   48 - 40 8
11 Vegalta Sendai 32 40   11 7 14   42 - 50 -8
12 FC Tokio 32 39   10 9 13   36 - 40 -4
13 Consadole Sapporo 32 37   10 7 15   35 - 45 -10
14 Shimizu S-Pulse 32 31   7 10 15   31 - 50 -19
15 Sanfrecce Hiroszima 32 30   7 9 16   30 - 47 -17
16 Ventforet Kofu 32 28   6 10 16   22 - 39 -17
17 Omiya Ardija Saitama 32 24   5 9 18   28 - 55 -27
18 Albirex Niigata 32 22   5 7 20   24 - 58 -34
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

33. kolejka (następna)

  • 26.11 05:00
  • 26.11 05:00
  • 26.11 05:00
  • 26.11 05:00
  • 26.11 05:00
  • 26.11 05:00
  • 26.11 05:00
  • 26.11 05:00
  • 29.11 11:30

Strzelcy J League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Kenyu Sugimoto(Cerezo Osaka) 20 2
Shinzo Koroki(Urawa Red Diamonds Saitama) 20 4
Yū Kobayashi(Kawasaki Frontale) 19 3

Kartkowicze J League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Ken Tokura(Consadole Sapporo) 1 7 8
Mateus dos Santos Castro(Omiya Ardija Saitama) 1 6 7
Bo-kyung Kim(Kashiwa Reysol) 1 5 6

Terminarz / Wyniki J League

33. kolejka

  • 26.11 05:00  
    Vegalta Sendai Yokohama F. Marinos -
  • 26.11 05:00  
    Omiya Ardija Saitama Ventforet Kofu -
  • 26.11 05:00  
    Shimizu S-Pulse Albirex Niigata -
  • 26.11 05:00  
    Cerezo Osaka Vissel Kobe -
  • 26.11 05:00  
    Sanfrecce Hiroszima FC Tokio -
  • 26.11 05:00  
    Sagan Tosu Júbilo Iwata -
  • 26.11 05:00  
    Kashima Antlers Kashiwa Reysol -
  • 26.11 05:00  
    Gamba Osaka Consadole Sapporo -
  • 29.11 11:30  
    Urawa Red Diamonds Saitama Kawasaki Frontale -

34. kolejka

  • 02.12 06:00  
    Consadole Sapporo Sagan Tosu -
  • 02.12 06:00  
    Urawa Red Diamonds Saitama Yokohama F. Marinos -
  • 02.12 06:00  
    Kashiwa Reysol Sanfrecce Hiroszima -
  • 02.12 06:00  
    FC Tokio Gamba Osaka -
  • 02.12 06:00  
    Kawasaki Frontale Omiya Ardija Saitama -
  • 02.12 06:00  
    Ventforet Kofu Vegalta Sendai -
  • 02.12 06:00  
    Albirex Niigata Cerezo Osaka -
  • 02.12 06:00  
    Júbilo Iwata Kashima Antlers -
  • 02.12 06:00  
    Vissel Kobe Shimizu S-Pulse -