Izrael - Ligat Al

24. kolejka - Ligat Al

  • 25.02 15:00
  • 25.02 17:00
  • 25.02 17:15
  • 25.02 19:30
  • 26.02 18:00
  • 26.02 20:00
  • 27.02 19:30

Tabela Ligat Al

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Hapoel Be'er Sheva FC 23 50   15 5 3   48 - 12 36
2 Maccabi Tel Awiw 23 47   14 5 4   40 - 18 22
3 Maccabi Petah Tikva 23 42   11 9 3   30 - 20 10
4 Beitar Jerusalem FC 23 37   9 10 4   31 - 24 7
5 Ihoud Bnei Sakhnin FC 23 35   9 8 6   25 - 24 1
6 Maccabi Hajfa 23 32   8 8 7   27 - 24 3
7 Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC 23 31   8 7 8   31 - 29 2
8 Hapoel Haifa FC 23 28   8 4 11   27 - 30 -3
9 Hapoel Ra'anana AFC 23 27   7 6 10   14 - 26 -12
10 FC Ashdod 23 22   4 10 9   13 - 25 -12
11 Bnei Yehuda Tel Aviv FC 23 21   4 9 10   18 - 29 -11
12 Hapoel Kfar Saba FC 23 18   3 9 11   14 - 27 -13
13 Hapoel Ashkelon FC 23 16   3 7 13   13 - 36 -23
14 Hapoel Tel Awiw 23 15   5 9 9   17 - 24 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • baraże o tytuł
  • baraże (środek tabeli)
  • baraże o utrzymanie

25. kolejka (następna)

  • 04.03 15:00
  • 04.03 17:00
  • 04.03 17:15
  • 04.03 19:30
  • 05.03 18:00
  • 05.03 19:15
  • 06.03 20:00

Strzelcy Ligat Al

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Vidar Örn Kjartansson(Maccabi Tel Awiw) 14 0
Anthony Nwakaeme Nuatuzor(Hapoel Be'er Sheva FC) 11 0
Ben Sahar(Hapoel Be'er Sheva FC) 10 3

Kartkowicze Ligat Al

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Sari Falach(Ihoud Bnei Sakhnin FC) 2 7 9
Slobodan Simović(Hapoel Kfar Saba FC) 2 5 7
Moshe Lugasi(Hapoel Ashkelon FC) 1 8 9

Terminarz / Wyniki Ligat Al

24. kolejka

  • 25.02 15:00  
    Hapoel Tel Awiw Hapoel Ra'anana AFC -
  • 25.02 17:00  
    Hapoel Ashkelon FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 25.02 17:15  
    Maccabi Hajfa FC Ashdod -
  • 25.02 19:30  
    Maccabi Tel Awiw Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 26.02 18:00  
    Maccabi Petah Tikva Hapoel Haifa FC -
  • 26.02 20:00  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Beitar Jerusalem FC -
  • 27.02 19:30  
    Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Kfar Saba FC -

25. kolejka

  • 04.03 15:00  
    Hapoel Haifa FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 04.03 17:00  
    Hapoel Ra'anana AFC Ihoud Bnei Sakhnin FC -
  • 04.03 17:15  
    Hapoel Tel Awiw Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 04.03 19:30  
    FC Ashdod Hapoel Be'er Sheva FC -
  • 05.03 18:00  
    Hapoel Kfar Saba FC Maccabi Petah Tikva -
  • 05.03 19:15  
    Hapoel Ashkelon FC Maccabi Tel Awiw -
  • 06.03 20:00  
    Beitar Jerusalem FC Maccabi Hajfa -

26. kolejka

  • 11.03  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Ashkelon FC -
  • 11.03  
    Maccabi Tel Awiw Hapoel Haifa FC -
  • 11.03  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Hapoel Kfar Saba FC -
  • 11.03  
    Maccabi Petah Tikva FC Ashdod -
  • 11.03  
    Hapoel Be'er Sheva FC Beitar Jerusalem FC -
  • 11.03  
    Maccabi Hajfa Hapoel Ra'anana AFC -
  • 11.03  
    Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Tel Awiw -