Irlandia - Premier League

5. kolejka - Premier League

Zaległe mecze

  • 21.03 20:45

Tabela Premier League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Cork City Football Club 5 15   5 0 0   13 - 3 10
2 Derry City 4 12   4 0 0   12 - 2 10
3 Dundalk 5 12   4 0 1   11 - 4 7
4 Bray Wanderers AFC 5 9   3 0 2   13 - 11 2
5 Bohemian Dublin 5 7   2 1 2   7 - 9 -2
6 Shamrock Rovers 5 6   2 0 3   6 - 7 -1
7 Drogheda United 5 6   2 0 3   5 - 10 -5
8 Finn Harps FC 5 5   1 2 2   7 - 9 -2
9 Limerick FC 4 4   1 1 2   6 - 4 2
10 Sligo Rovers FC 5 4   1 1 3   6 - 14 -8
11 Galway United FC 5 2   0 2 3   3 - 9 -6
12 St. Patrick's Dublin 5 1   0 1 4   3 - 10 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

6. kolejka (następna)

  • 25.03 16:00
  • przełożony
  • 25.03 18:00
  • 25.03 18:30
  • 25.03 20:30
  • 25.03 20:45

Strzelcy Premier League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Sean Maguire(Cork City Football Club) 6 1
Dinny Corcoran(Bohemian Dublin) 5 0
Gary McCabe(Bray Wanderers AFC) 5 1

Kartkowicze Premier League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Garry Buckley(Cork City Football Club) 1 2 3
Darren Dennehy(St. Patrick's Dublin) 1 1 2
Lukas Schubert(Derry City) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Premier League

6. kolejka

  • 25.03 16:00  
    Cork City Football Club Dundalk -
  • przełożony  
    Galway United FC Derry City -
  • 25.03 18:00  
    St. Patrick's Dublin Shamrock Rovers -
  • 25.03 18:30  
    Drogheda United Bohemian Dublin -
  • 25.03 20:30  
    Bray Wanderers AFC Limerick FC -
  • 25.03 20:45  
    Finn Harps FC Sligo Rovers FC -

7. kolejka

  • 31.03 20:30  
    Dundalk Drogheda United -
  • 31.03 20:45  
    Bohemian Dublin St. Patrick's Dublin -
  • 31.03 20:45  
    Galway United FC Sligo Rovers FC -
  • 31.03 20:45  
    Limerick FC Cork City Football Club -
  • 31.03 20:45  
    Derry City Bray Wanderers AFC -
  • 31.03 21:00  
    Shamrock Rovers Finn Harps FC -

8. kolejka

  • 07.04 20:30  
    Cork City Football Club Derry City -
  • 07.04 20:45  
    Bray Wanderers AFC Galway United FC -
  • 07.04 20:45  
    Drogheda United Shamrock Rovers -
  • 07.04 20:45  
    St. Patrick's Dublin Limerick FC -
  • 07.04 21:00  
    Finn Harps FC Dundalk -
  • 08.04 20:45  
    Sligo Rovers FC Bohemian Dublin -

9. kolejka

  • 14.04 20:45  
    Bohemian Dublin Cork City Football Club -
  • 14.04 20:45  
    Derry City Finn Harps FC -
  • 14.04 20:45  
    Dundalk Bray Wanderers AFC -
  • 14.04 20:45  
    Galway United FC St. Patrick's Dublin -
  • 14.04 21:00  
    Shamrock Rovers Sligo Rovers FC -
  • 15.04 19:30  
    Limerick FC Drogheda United -

10. kolejka

  • 21.04 20:45  
    Bray Wanderers AFC Shamrock Rovers -
  • 21.04 20:45  
    Dundalk Bohemian Dublin -
  • 21.04 20:45  
    St. Patrick's Dublin Cork City Football Club -
  • 21.04 21:00  
    Finn Harps FC Drogheda United -
  • 22.04 19:30  
    Limerick FC Galway United FC -
  • 22.04 20:45  
    Sligo Rovers FC Derry City -

11. kolejka

  • 28.04 20:45  
    Bohemian Dublin Finn Harps FC -
  • 28.04 20:45  
    Cork City Football Club Bray Wanderers AFC -
  • 28.04 20:45  
    Derry City St. Patrick's Dublin -
  • 28.04 20:45  
    Drogheda United Sligo Rovers FC -
  • 28.04 20:45  
    Galway United FC Dundalk -
  • 28.04 21:00  
    Shamrock Rovers Limerick FC -

12. kolejka

  • 05.05 20:45  
    Bray Wanderers AFC St. Patrick's Dublin -
  • 05.05 20:45  
    Cork City Football Club Finn Harps FC -
  • 05.05 20:45  
    Drogheda United Galway United FC -
  • 05.05 21:00  
    Shamrock Rovers Dundalk -
  • 06.05 20:45  
    Sligo Rovers FC Limerick FC -
  • 07.05 15:30  
    Derry City Bohemian Dublin -

13. kolejka

  • 12.05 20:45  
    Bohemian Dublin Shamrock Rovers -
  • 12.05 20:45  
    Dundalk Sligo Rovers FC -
  • 12.05 20:45  
    Galway United FC Cork City Football Club -
  • 12.05 20:45  
    St. Patrick's Dublin Drogheda United -
  • 12.05 21:00  
    Finn Harps FC Bray Wanderers AFC -
  • 13.05 19:30  
    Limerick FC Derry City -

14. kolejka

  • 19.05 20:45  
    Bray Wanderers AFC Bohemian Dublin -
  • 19.05 20:45  
    Cork City Football Club Drogheda United -
  • 19.05 20:45  
    Derry City Shamrock Rovers -
  • 19.05 20:45  
    Galway United FC Finn Harps FC -
  • 19.05 20:45  
    St. Patrick's Dublin Sligo Rovers FC -
  • 20.05 19:30  
    Limerick FC Dundalk -

15. kolejka

  • 23.05 20:45  
    Drogheda United Bray Wanderers AFC -
  • 23.05 20:45  
    Finn Harps FC St. Patrick's Dublin -
  • 23.05 20:45  
    Shamrock Rovers Galway United FC -
  • 23.05 20:45  
    Sligo Rovers FC Cork City Football Club -
  • 23.05 20:45  
    Bohemian Dublin Limerick FC -
  • 23.05 20:45  
    Dundalk Derry City -

16. kolejka

  • 26.05 20:45  
    Bray Wanderers AFC Sligo Rovers FC -
  • 26.05 20:45  
    Cork City Football Club Shamrock Rovers -
  • 26.05 20:45  
    Drogheda United Derry City -
  • 26.05 20:45  
    Galway United FC Bohemian Dublin -
  • 26.05 20:45  
    St. Patrick's Dublin Dundalk -
  • 26.05 21:00  
    Finn Harps FC Limerick FC -

17. kolejka

  • 02.06 20:45  
    Bohemian Dublin Drogheda United -
  • 02.06 20:45  
    Derry City Galway United FC -
  • 02.06 20:45  
    Dundalk Cork City Football Club -
  • 02.06 20:45  
    Limerick FC Bray Wanderers AFC -
  • 02.06 20:45  
    Sligo Rovers FC Finn Harps FC -
  • 02.06 21:00  
    Shamrock Rovers St. Patrick's Dublin -

18. kolejka

  • 16.06 20:45  
    Bray Wanderers AFC Derry City -
  • 16.06 20:45  
    Cork City Football Club Limerick FC -
  • 16.06 20:45  
    Drogheda United Dundalk -
  • 16.06 20:45  
    St. Patrick's Dublin Bohemian Dublin -
  • 16.06 21:00  
    Finn Harps FC Shamrock Rovers -
  • 17.06 20:45  
    Sligo Rovers FC Galway United FC -

19. kolejka

  • 23.06 20:45  
    Bohemian Dublin Sligo Rovers FC -
  • 23.06 20:45  
    Derry City Cork City Football Club -
  • 23.06 20:45  
    Dundalk Finn Harps FC -
  • 23.06 20:45  
    Galway United FC Bray Wanderers AFC -
  • 23.06 21:00  
    Shamrock Rovers Drogheda United -
  • 24.06 19:30  
    Limerick FC St. Patrick's Dublin -

20. kolejka

  • 30.06 20:45  
    Bray Wanderers AFC Dundalk -
  • 30.06 20:45  
    Cork City Football Club Bohemian Dublin -
  • 30.06 20:45  
    Drogheda United Limerick FC -
  • 30.06 20:45  
    St. Patrick's Dublin Galway United FC -
  • 30.06 21:00  
    Finn Harps FC Derry City -
  • 01.07 20:45  
    Sligo Rovers FC Shamrock Rovers -

21. kolejka

  • 07.07 20:45  
    Bohemian Dublin Dundalk -
  • 07.07 20:45  
    Cork City Football Club St. Patrick's Dublin -
  • 07.07 20:45  
    Drogheda United Finn Harps FC -
  • 07.07 20:45  
    Galway United FC Limerick FC -
  • 07.07 21:00  
    Shamrock Rovers Bray Wanderers AFC -
  • 09.07 15:30  
    Derry City Sligo Rovers FC -

22. kolejka

  • 14.07 20:45  
    Bray Wanderers AFC Cork City Football Club -
  • 14.07 20:45  
    Dundalk Galway United FC -
  • 14.07 20:45  
    St. Patrick's Dublin Derry City -
  • 14.07 21:00  
    Finn Harps FC Bohemian Dublin -
  • 15.07 19:30  
    Limerick FC Shamrock Rovers -
  • 15.07 20:45  
    Sligo Rovers FC Drogheda United -

23. kolejka

  • 21.07 20:45  
    Bohemian Dublin Derry City -
  • 21.07 20:45  
    Dundalk Shamrock Rovers -
  • 21.07 20:45  
    Galway United FC Drogheda United -
  • 21.07 20:45  
    St. Patrick's Dublin Bray Wanderers AFC -
  • 21.07 21:00  
    Finn Harps FC Cork City Football Club -
  • 22.07 19:30  
    Limerick FC Sligo Rovers FC -

24. kolejka

  • 28.07 20:45  
    Bray Wanderers AFC Finn Harps FC -
  • 28.07 20:45  
    Cork City Football Club Galway United FC -
  • 28.07 20:45  
    Drogheda United St. Patrick's Dublin -
  • 28.07 21:00  
    Shamrock Rovers Bohemian Dublin -
  • 29.07 20:45  
    Sligo Rovers FC Dundalk -
  • 30.07 15:30  
    Derry City Limerick FC -

25. kolejka

  • 04.08 20:45  
    Bohemian Dublin Bray Wanderers AFC -
  • 04.08 20:45  
    Drogheda United Cork City Football Club -
  • 04.08 20:45  
    Dundalk Limerick FC -
  • 04.08 21:00  
    Finn Harps FC Galway United FC -
  • 04.08 21:00  
    Shamrock Rovers Derry City -
  • 05.08 20:45  
    Sligo Rovers FC St. Patrick's Dublin -

26. kolejka

  • 18.08 20:45  
    Bray Wanderers AFC Drogheda United -
  • 18.08 20:45  
    Cork City Football Club Sligo Rovers FC -
  • 18.08 20:45  
    Galway United FC Shamrock Rovers -
  • 18.08 20:45  
    St. Patrick's Dublin Finn Harps FC -
  • 19.08 19:30  
    Limerick FC Bohemian Dublin -
  • 20.08 15:30  
    Derry City Dundalk -

27. kolejka

  • 01.09 20:45  
    Bohemian Dublin Galway United FC -
  • 01.09 20:45  
    Dundalk St. Patrick's Dublin -
  • 01.09 21:00  
    Shamrock Rovers Cork City Football Club -
  • 02.09 19:30  
    Limerick FC Finn Harps FC -
  • 02.09 20:45  
    Sligo Rovers FC Bray Wanderers AFC -
  • 03.09 15:30  
    Derry City Drogheda United -

28. kolejka

  • 15.09 20:45  
    Bray Wanderers AFC Limerick FC -
  • 15.09 20:45  
    Cork City Football Club Dundalk -
  • 15.09 20:45  
    Drogheda United Bohemian Dublin -
  • 15.09 20:45  
    Galway United FC Derry City -
  • 15.09 20:45  
    St. Patrick's Dublin Shamrock Rovers -
  • 15.09 21:00  
    Finn Harps FC Sligo Rovers FC -

29. kolejka

  • 22.09 20:45  
    Bohemian Dublin St. Patrick's Dublin -
  • 22.09 20:45  
    Dundalk Drogheda United -
  • 22.09 20:45  
    Galway United FC Sligo Rovers FC -
  • 22.09 21:00  
    Shamrock Rovers Finn Harps FC -
  • 23.09 19:30  
    Limerick FC Cork City Football Club -
  • 24.09 15:30  
    Derry City Bray Wanderers AFC -

30. kolejka

  • 07.10  
    Bray Wanderers AFC Galway United FC -
  • 07.10  
    Cork City Football Club Derry City -
  • 07.10  
    Drogheda United Shamrock Rovers -
  • 07.10  
    Finn Harps FC Dundalk -
  • 07.10  
    St. Patrick's Dublin Limerick FC -
  • 07.10 20:45  
    Sligo Rovers FC Bohemian Dublin -

31. kolejka

  • 13.10 20:45  
    Bohemian Dublin Cork City Football Club -
  • 13.10 20:45  
    Dundalk Bray Wanderers AFC -
  • 13.10 20:45  
    Galway United FC St. Patrick's Dublin -
  • 13.10 21:00  
    Shamrock Rovers Sligo Rovers FC -
  • 14.10 19:30  
    Limerick FC Drogheda United -
  • 15.10 15:30  
    Derry City Finn Harps FC -

32. kolejka

  • 20.10 20:45  
    Bray Wanderers AFC Shamrock Rovers -
  • 20.10 20:45  
    Dundalk Bohemian Dublin -
  • 20.10 20:45  
    St. Patrick's Dublin Cork City Football Club -
  • 20.10 21:00  
    Finn Harps FC Drogheda United -
  • 21.10 19:30  
    Limerick FC Galway United FC -
  • 21.10 20:45  
    Sligo Rovers FC Derry City -

33. kolejka

  • 27.10 20:45  
    Bohemian Dublin Finn Harps FC -
  • 27.10 20:45  
    Cork City Football Club Bray Wanderers AFC -
  • 27.10 20:45  
    Derry City St. Patrick's Dublin -
  • 27.10 20:45  
    Drogheda United Sligo Rovers FC -
  • 27.10 20:45  
    Galway United FC Dundalk -
  • 27.10 20:45  
    Shamrock Rovers Limerick FC -