Holandia - Eredivisie

32. kolejka - Eredivisie

Tabela Eredivisie

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Feyenoord Rotterdam 32 79   25 4 3   83 - 21 62
2 Ajax Amsterdam 32 75   23 6 3   72 - 22 50
3 PSV Eindhoven 32 72   21 9 2   63 - 21 42
4 FC Utrecht 32 56   16 8 8   50 - 36 14
5 Alkmaar Zaanstreek 32 49   12 13 7   53 - 47 6
6 Vitesse Arnhem 32 48   14 6 12   48 - 39 9
7 Twente Enschede 32 45   12 9 11   45 - 44 1
8 SC Heerenveen 32 43   12 7 13   53 - 49 4
9 Heracles Almelo 32 40   11 7 14   48 - 52 -4
10 FC Groningen 32 39   9 12 11   49 - 47 2
11 Willem II Tilburg 32 36   9 9 14   28 - 40 -12
12 ADO Den Haag 32 35   10 5 17   33 - 54 -21
13 SBV Excelsior 32 34   8 10 14   39 - 56 -17
14 PEC Zwolle 32 32   8 8 16   36 - 62 -26
15 Roda Kerkrade 32 30   6 12 14   25 - 48 -23
16 Sparta Rotterdam 32 28   7 7 18   38 - 60 -22
17 NEC Nijmegen 32 28   7 7 18   28 - 58 -30
18 Go Ahead Eagles 32 23   6 5 21   31 - 66 -35
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o awans do Ligi Europejskiej
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

33. kolejka (następna)

  • 07.05 14:30
  • 07.05 14:30
  • 07.05 14:30
  • 07.05 14:30
  • 07.05 14:30
  • 07.05 14:30
  • 07.05 14:30
  • 07.05 14:30
  • 07.05 14:30

Strzelcy Eredivisie

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Nicolai Joergensen(Feyenoord Rotterdam) 21 1
Reza Ghoochannejhad(SC Heerenveen) 18 3
Ricky van Wolfswinkel(Vitesse Arnhem) 18 4

Kartkowicze Eredivisie

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Juninho Bacuna(FC Groningen) 3 4 7
Jurgen Mattheij(SBV Excelsior) 2 6 8
Jeremiah St. Juste(SC Heerenveen) 2 5 7

Terminarz / Wyniki Eredivisie

33. kolejka

  • 07.05 14:30  
    Ajax Amsterdam Go Ahead Eagles -
  • 07.05 14:30  
    SBV Excelsior Feyenoord Rotterdam -
  • 07.05 14:30  
    FC Groningen PSV Eindhoven -
  • 07.05 14:30  
    Roda Kerkrade Willem II Tilburg -
  • 07.05 14:30  
    FC Utrecht Vitesse Arnhem -
  • 07.05 14:30  
    Heracles Almelo ADO Den Haag -
  • 07.05 14:30  
    NEC Nijmegen Alkmaar Zaanstreek -
  • 07.05 14:30  
    PEC Zwolle SC Heerenveen -
  • 07.05 14:30  
    Sparta Rotterdam Twente Enschede -

34. kolejka

  • 14.05 14:30  
    ADO Den Haag SBV Excelsior -
  • 14.05 14:30  
    Alkmaar Zaanstreek FC Utrecht -
  • 14.05 14:30  
    Feyenoord Rotterdam Heracles Almelo -
  • 14.05 14:30  
    Go Ahead Eagles Sparta Rotterdam -
  • 14.05 14:30  
    SC Heerenveen NEC Nijmegen -
  • 14.05 14:30  
    Willem II Tilburg Ajax Amsterdam -
  • 14.05 14:30  
    PSV Eindhoven PEC Zwolle -
  • 14.05 14:30  
    Vitesse Arnhem Roda Kerkrade -
  • 14.05 14:30  
    Twente Enschede FC Groningen -