Holandia - Eredivisie

27. kolejka - Eredivisie

Tabela Eredivisie

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Feyenoord Rotterdam 27 69   22 3 2   68 - 17 51
2 Ajax Amsterdam 27 63   19 6 2   56 - 17 39
3 PSV Eindhoven 27 61   18 7 2   52 - 18 34
4 FC Utrecht 27 44   12 8 7   41 - 33 8
5 Alkmaar Zaanstreek 27 41   10 11 6   47 - 40 7
6 Twente Enschede 27 41   11 8 8   38 - 35 3
7 Vitesse Arnhem 27 39   11 6 10   41 - 33 8
8 SC Heerenveen 27 37   10 7 10   45 - 36 9
9 Willem II Tilburg 27 33   8 9 10   25 - 30 -5
10 Heracles Almelo 27 31   8 7 12   37 - 46 -9
11 PEC Zwolle 27 30   8 6 13   30 - 50 -20
12 FC Groningen 27 29   6 11 10   36 - 40 -4
13 Sparta Rotterdam 27 28   7 7 13   35 - 48 -13
14 NEC Nijmegen 27 28   7 7 13   26 - 45 -19
15 SBV Excelsior 27 24   5 9 13   32 - 50 -18
16 Roda Kerkrade 27 23   4 11 12   18 - 40 -22
17 ADO Den Haag 27 22   6 4 17   21 - 48 -27
18 Go Ahead Eagles 27 20   5 5 17   26 - 48 -22
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o awans do Ligi Europejskiej
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

28. kolejka (następna)

  • 01.04 18:30
  • 01.04 18:30
  • 01.04 19:45
  • 01.04 20:45
  • 01.04 20:45
  • 02.04 12:30
  • 02.04 14:30
  • 02.04 14:30
  • 02.04 16:45

Strzelcy Eredivisie

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Nicolai Joergensen(Feyenoord Rotterdam) 19 1
Reza Ghoochannejhad(SC Heerenveen) 15 2
Enes Ünal(Twente Enschede) 13 0

Kartkowicze Eredivisie

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Juninho Bacuna(FC Groningen) 3 3 6
Jurgen Mattheij(SBV Excelsior) 2 5 7
Bart Schenkeveld(PEC Zwolle) 2 2 4

Terminarz / Wyniki Eredivisie

28. kolejka

  • 01.04 18:30  
    Alkmaar Zaanstreek FC Groningen -
  • 01.04 18:30  
    PEC Zwolle SBV Excelsior -
  • 01.04 19:45  
    Sparta Rotterdam PSV Eindhoven -
  • 01.04 20:45  
    Heracles Almelo SC Heerenveen -
  • 01.04 20:45  
    FC Utrecht Willem II Tilburg -
  • 02.04 12:30  
    Vitesse Arnhem NEC Nijmegen -
  • 02.04 14:30  
    ADO Den Haag Roda Kerkrade -
  • 02.04 14:30  
    Ajax Amsterdam Feyenoord Rotterdam -
  • 02.04 16:45  
    Twente Enschede Go Ahead Eagles -

29. kolejka

  • 04.04 18:30  
    SBV Excelsior FC Utrecht -
  • 04.04 20:45  
    SC Heerenveen Sparta Rotterdam -
  • 05.04 18:30  
    Heracles Almelo Vitesse Arnhem -
  • 05.04 19:45  
    FC Groningen NEC Nijmegen -
  • 05.04 20:45  
    Ajax Amsterdam Alkmaar Zaanstreek -
  • 05.04 20:45  
    Feyenoord Rotterdam Go Ahead Eagles -
  • 05.04 20:45  
    Willem II Tilburg ADO Den Haag -
  • 06.04 18:30  
    Roda Kerkrade PEC Zwolle -
  • 06.04 20:45  
    Twente Enschede PSV Eindhoven -

30. kolejka

  • 07.04 20:00  
    Sparta Rotterdam SBV Excelsior -
  • 08.04 18:30  
    Vitesse Arnhem SC Heerenveen -
  • 08.04 19:45  
    ADO Den Haag FC Groningen -
  • 08.04 19:45  
    NEC Nijmegen Ajax Amsterdam -
  • 08.04 20:45  
    Go Ahead Eagles Heracles Almelo -
  • 09.04 12:30  
    Alkmaar Zaanstreek Roda Kerkrade -
  • 09.04 14:30  
    PEC Zwolle Feyenoord Rotterdam -
  • 09.04 14:30  
    FC Utrecht Twente Enschede -
  • 09.04 16:45  
    PSV Eindhoven Willem II Tilburg -

31. kolejka

  • 14.04 20:00  
    Heracles Almelo Alkmaar Zaanstreek -
  • 15.04 18:30  
    Roda Kerkrade Sparta Rotterdam -
  • 15.04 19:45  
    ADO Den Haag PSV Eindhoven -
  • 15.04 19:45  
    SBV Excelsior Vitesse Arnhem -
  • 15.04 20:45  
    Twente Enschede NEC Nijmegen -
  • 16.04 12:30  
    Willem II Tilburg Go Ahead Eagles -
  • 16.04 14:30  
    Feyenoord Rotterdam FC Utrecht -
  • 16.04 14:30  
    FC Groningen PEC Zwolle -
  • 16.04 16:45  
    Ajax Amsterdam SC Heerenveen -

32. kolejka

  • 21.04 20:00  
    SC Heerenveen Willem II Tilburg -
  • 22.04 18:30  
    NEC Nijmegen SBV Excelsior -
  • 22.04 19:45  
    PEC Zwolle Heracles Almelo -
  • 22.04 19:45  
    Alkmaar Zaanstreek Twente Enschede -
  • 22.04 20:45  
    Go Ahead Eagles FC Groningen -
  • 23.04 12:30  
    FC Utrecht Roda Kerkrade -
  • 23.04 14:30  
    Sparta Rotterdam ADO Den Haag -
  • 23.04 14:30  
    Vitesse Arnhem Feyenoord Rotterdam -
  • 23.04 16:45  
    PSV Eindhoven Ajax Amsterdam -

33. kolejka

  • 07.05 14:30  
    Ajax Amsterdam Go Ahead Eagles -
  • 07.05 14:30  
    SBV Excelsior Feyenoord Rotterdam -
  • 07.05 14:30  
    FC Groningen PSV Eindhoven -
  • 07.05 14:30  
    Roda Kerkrade Willem II Tilburg -
  • 07.05 14:30  
    FC Utrecht Vitesse Arnhem -
  • 07.05 14:30  
    Heracles Almelo ADO Den Haag -
  • 07.05 14:30  
    NEC Nijmegen Alkmaar Zaanstreek -
  • 07.05 14:30  
    PEC Zwolle SC Heerenveen -
  • 07.05 14:30  
    Sparta Rotterdam Twente Enschede -

34. kolejka

  • 14.05 14:30  
    ADO Den Haag SBV Excelsior -
  • 14.05 14:30  
    Alkmaar Zaanstreek FC Utrecht -
  • 14.05 14:30  
    Feyenoord Rotterdam Heracles Almelo -
  • 14.05 14:30  
    Go Ahead Eagles Sparta Rotterdam -
  • 14.05 14:30  
    SC Heerenveen NEC Nijmegen -
  • 14.05 14:30  
    Willem II Tilburg Ajax Amsterdam -
  • 14.05 14:30  
    PSV Eindhoven PEC Zwolle -
  • 14.05 14:30  
    Vitesse Arnhem Roda Kerkrade -
  • 14.05 14:30  
    Twente Enschede FC Groningen -