Holandia - Eredivisie

24. kolejka - Eredivisie

  • 24.02 koniec
    ADO Den Haag Twente Enschede 1-1 (karne ) (po dogrywce)
  • 25.02 18:30
  • 25.02 19:45
  • 25.02 19:45
  • 25.02 20:45
  • 26.02 12:30
  • 26.02 14:30
  • 26.02 14:30
  • 26.02 16:45

Tabela Eredivisie

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Feyenoord Rotterdam 23 60   19 3 1   59 - 12 47
2 Ajax Amsterdam 23 55   17 4 2   47 - 14 33
3 PSV Eindhoven 23 52   15 7 1   43 - 15 28
4 FC Utrecht 23 37   10 7 6   33 - 28 5
5 Alkmaar Zaanstreek 23 36   9 9 5   39 - 33 6
6 Twente Enschede 24 35   9 8 7   33 - 31 2
7 SC Heerenveen 23 33   9 6 8   38 - 28 10
8 Vitesse Arnhem 23 33   9 6 8   32 - 28 4
9 Heracles Almelo 23 28   7 7 9   32 - 35 -3
10 FC Groningen 23 27   6 9 8   31 - 32 -1
11 Willem II Tilburg 23 26   6 8 9   19 - 27 -8
12 NEC Nijmegen 23 25   6 7 10   23 - 39 -16
13 PEC Zwolle 23 23   6 5 12   23 - 45 -22
14 Roda Kerkrade 23 20   3 11 9   15 - 29 -14
15 Sparta Rotterdam 23 19   4 7 12   30 - 42 -12
16 Go Ahead Eagles 23 19   5 4 14   21 - 37 -16
17 SBV Excelsior 23 19   4 7 12   26 - 45 -19
18 ADO Den Haag 24 18   5 3 16   19 - 43 -24
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o awans do Ligi Europejskiej
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

25. kolejka (następna)

  • 03.03 20:00
  • 04.03 18:30
  • 04.03 19:45
  • 04.03 20:45
  • 05.03 12:30
  • 05.03 12:30
  • 05.03 14:30
  • 05.03 14:30
  • 05.03 16:45

Strzelcy Eredivisie

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Nicolai Joergensen(Feyenoord Rotterdam) 15 0
Reza Ghoochannejhad(SC Heerenveen) 13 0
Enes Ünal(Twente Enschede) 11 0

Kartkowicze Eredivisie

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Juninho Bacuna(FC Groningen) 3 3 6
Jurgen Mattheij(SBV Excelsior) 2 4 6
Bart Schenkeveld(PEC Zwolle) 2 2 4

Terminarz / Wyniki Eredivisie

24. kolejka

  • 25.02 18:30  
    FC Groningen FC Utrecht -
  • 25.02 19:45  
    SBV Excelsior Willem II Tilburg -
  • 25.02 19:45  
    NEC Nijmegen Sparta Rotterdam -
  • 25.02 20:45  
    SC Heerenveen Roda Kerkrade -
  • 26.02 12:30  
    Go Ahead Eagles Vitesse Arnhem -
  • 26.02 14:30  
    Alkmaar Zaanstreek PEC Zwolle -
  • 26.02 14:30  
    Feyenoord Rotterdam PSV Eindhoven -
  • 26.02 16:45  
    Ajax Amsterdam Heracles Almelo -

25. kolejka

  • 03.03 20:00  
    SC Heerenveen Go Ahead Eagles -
  • 04.03 18:30  
    Twente Enschede Willem II Tilburg -
  • 04.03 19:45  
    PSV Eindhoven Roda Kerkrade -
  • 04.03 20:45  
    PEC Zwolle Vitesse Arnhem -
  • 05.03 12:30  
    Alkmaar Zaanstreek SBV Excelsior -
  • 05.03 12:30  
    Sparta Rotterdam Feyenoord Rotterdam -
  • 05.03 14:30  
    FC Groningen Ajax Amsterdam -
  • 05.03 14:30  
    FC Utrecht ADO Den Haag -
  • 05.03 16:45  
    NEC Nijmegen Heracles Almelo -

26. kolejka

  • 10.03 20:00  
    Vitesse Arnhem Sparta Rotterdam -
  • 11.03 18:30  
    ADO Den Haag NEC Nijmegen -
  • 11.03 19:45  
    Go Ahead Eagles PSV Eindhoven -
  • 11.03 19:45  
    Heracles Almelo FC Utrecht -
  • 11.03 20:45  
    SBV Excelsior SC Heerenveen -
  • 12.03 12:30  
    Willem II Tilburg PEC Zwolle -
  • 12.03 14:30  
    Feyenoord Rotterdam Alkmaar Zaanstreek -
  • 12.03 14:30  
    Roda Kerkrade FC Groningen -
  • 12.03 16:45  
    Ajax Amsterdam Twente Enschede -

27. kolejka

  • 17.03 20:00  
    Roda Kerkrade Twente Enschede -
  • 18.03 18:30  
    FC Groningen Willem II Tilburg -
  • 18.03 19:45  
    NEC Nijmegen FC Utrecht -
  • 18.03 19:45  
    PSV Eindhoven Vitesse Arnhem -
  • 18.03 20:45  
    Sparta Rotterdam Heracles Almelo -
  • 19.03 12:30  
    SC Heerenveen Feyenoord Rotterdam -
  • 19.03 14:30  
    Go Ahead Eagles PEC Zwolle -
  • 19.03 14:30  
    SBV Excelsior Ajax Amsterdam -
  • 19.03 16:45  
    Alkmaar Zaanstreek ADO Den Haag -

28. kolejka

  • 01.04 18:30  
    Alkmaar Zaanstreek FC Groningen -
  • 01.04 18:30  
    PEC Zwolle SBV Excelsior -
  • 01.04 19:45  
    Sparta Rotterdam PSV Eindhoven -
  • 01.04 20:45  
    Heracles Almelo SC Heerenveen -
  • 01.04 20:45  
    FC Utrecht Willem II Tilburg -
  • 02.04 12:30  
    Vitesse Arnhem NEC Nijmegen -
  • 02.04 14:30  
    ADO Den Haag Roda Kerkrade -
  • 02.04 14:30  
    Ajax Amsterdam Feyenoord Rotterdam -
  • 02.04 16:45  
    Twente Enschede Go Ahead Eagles -

29. kolejka

  • 04.04 18:30  
    SBV Excelsior FC Utrecht -
  • 04.04 20:45  
    SC Heerenveen Sparta Rotterdam -
  • 05.04 18:30  
    Ajax Amsterdam Alkmaar Zaanstreek -
  • 05.04 18:30  
    Heracles Almelo Vitesse Arnhem -
  • 05.04 19:45  
    FC Groningen NEC Nijmegen -
  • 05.04 20:45  
    Feyenoord Rotterdam Go Ahead Eagles -
  • 05.04 20:45  
    Willem II Tilburg ADO Den Haag -
  • 06.04 18:30  
    Roda Kerkrade PEC Zwolle -
  • 06.04 20:45  
    Twente Enschede PSV Eindhoven -

30. kolejka

  • 07.04 20:00  
    Sparta Rotterdam SBV Excelsior -
  • 08.04 18:30  
    Vitesse Arnhem SC Heerenveen -
  • 08.04 19:45  
    ADO Den Haag FC Groningen -
  • 08.04 19:45  
    NEC Nijmegen Ajax Amsterdam -
  • 08.04 20:45  
    Go Ahead Eagles Heracles Almelo -
  • 09.04 12:30  
    Alkmaar Zaanstreek Roda Kerkrade -
  • 09.04 14:30  
    PEC Zwolle Feyenoord Rotterdam -
  • 09.04 14:30  
    FC Utrecht Twente Enschede -
  • 09.04 16:45  
    PSV Eindhoven Willem II Tilburg -

31. kolejka

  • 14.04 20:00  
    Heracles Almelo Alkmaar Zaanstreek -
  • 15.04 18:30  
    Roda Kerkrade Sparta Rotterdam -
  • 15.04 19:45  
    ADO Den Haag PSV Eindhoven -
  • 15.04 19:45  
    SBV Excelsior Vitesse Arnhem -
  • 15.04 20:45  
    Twente Enschede NEC Nijmegen -
  • 16.04 12:30  
    Willem II Tilburg Go Ahead Eagles -
  • 16.04 14:30  
    Feyenoord Rotterdam FC Utrecht -
  • 16.04 14:30  
    FC Groningen PEC Zwolle -
  • 16.04 16:45  
    Ajax Amsterdam SC Heerenveen -

32. kolejka

  • 21.04 20:00  
    SC Heerenveen Willem II Tilburg -
  • 22.04 18:30  
    NEC Nijmegen SBV Excelsior -
  • 22.04 19:45  
    PEC Zwolle Heracles Almelo -
  • 22.04 19:45  
    Alkmaar Zaanstreek Twente Enschede -
  • 22.04 20:45  
    Go Ahead Eagles FC Groningen -
  • 23.04 12:30  
    FC Utrecht Roda Kerkrade -
  • 23.04 14:30  
    Sparta Rotterdam ADO Den Haag -
  • 23.04 14:30  
    Vitesse Arnhem Feyenoord Rotterdam -
  • 23.04 16:45  
    PSV Eindhoven Ajax Amsterdam -

33. kolejka

  • 07.05 14:30  
    Ajax Amsterdam Go Ahead Eagles -
  • 07.05 14:30  
    SBV Excelsior Feyenoord Rotterdam -
  • 07.05 14:30  
    FC Groningen PSV Eindhoven -
  • 07.05 14:30  
    Roda Kerkrade Willem II Tilburg -
  • 07.05 14:30  
    FC Utrecht Vitesse Arnhem -
  • 07.05 14:30  
    Heracles Almelo ADO Den Haag -
  • 07.05 14:30  
    NEC Nijmegen Alkmaar Zaanstreek -
  • 07.05 14:30  
    PEC Zwolle SC Heerenveen -
  • 07.05 14:30  
    Sparta Rotterdam Twente Enschede -

34. kolejka

  • 14.05 14:30  
    ADO Den Haag SBV Excelsior -
  • 14.05 14:30  
    Alkmaar Zaanstreek FC Utrecht -
  • 14.05 14:30  
    Feyenoord Rotterdam Heracles Almelo -
  • 14.05 14:30  
    Go Ahead Eagles Sparta Rotterdam -
  • 14.05 14:30  
    SC Heerenveen NEC Nijmegen -
  • 14.05 14:30  
    Willem II Tilburg Ajax Amsterdam -
  • 14.05 14:30  
    PSV Eindhoven PEC Zwolle -
  • 14.05 14:30  
    Vitesse Arnhem Roda Kerkrade -
  • 14.05 14:30  
    Twente Enschede FC Groningen -