Holandia - Eerste Divisie

37. kolejka - Eerste Divisie

Tabela Eerste Divisie

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 AFC Ajax II 37 76   24 4 9   87 - 53 34
2 Fortuna Sittard 37 75   23 6 8   80 - 41 39
3 NEC Nijmegen 37 73   22 7 8   79 - 43 36
4 BV De Graafschap 37 64   18 10 9   76 - 45 31
5 PSV Eindhoven II 37 64   19 7 11   76 - 53 23
6 SC Telstar 37 61   16 13 8   66 - 62 4
7 FC Emmen 37 57   14 15 8   58 - 50 8
8 SC Cambuur Leeuwarden 37 55   15 10 12   57 - 53 4
9 MVV 37 50   14 8 15   56 - 54 2
10 Almere City FC 37 49   14 7 16   68 - 76 -8
11 FC Volendam 37 46   13 7 17   59 - 65 -6
12 FC Eindhoven 37 46   14 4 19   60 - 82 -22
13 FC Dordrecht 37 46   14 4 19   54 - 78 -24
14 FC Oss 37 45   12 9 16   52 - 64 -12
15 Alkmaar Zaanstreek II 37 45   14 3 20   55 - 68 -13
16 FC Den Bosch 37 44   11 11 15   57 - 54 3
17 Go Ahead Eagles 37 37   9 10 18   47 - 66 -19
18 RKC Waalwijk 37 36   8 12 17   35 - 59 -24
19 Helmond Sport 37 35   9 8 20   48 - 65 -17
20 FC Utrecht II 37 26   7 5 25   37 - 76 -39
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

38. kolejka (następna)

  • 28.04 19:45
  • 28.04 19:45
  • 28.04 19:45
  • 28.04 19:45
  • 28.04 19:45
  • 28.04 19:45
  • 28.04 19:45
  • 28.04 19:45
  • 28.04 19:45
  • 28.04 19:45

Strzelcy Eerste Divisie

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Mart Lieder(FC Eindhoven) 30 5
Andrija Novakovich(SC Telstar) 19 3
Jonathan Okita(MVV) 18 0

Kartkowicze Eerste Divisie

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Stephen Warmolts(Helmond Sport) 2 7 9
Sven Nieuwpoort(BV De Graafschap) 2 6 8
Serginho Greene(RKC Waalwijk) 2 5 7

Terminarz / Wyniki Eerste Divisie

38. kolejka

  • 28.04 19:45  
    FC Dordrecht NEC Nijmegen -
  • 28.04 19:45  
    Go Ahead Eagles FC Den Bosch -
  • 28.04 19:45  
    Fortuna Sittard PSV Eindhoven II -
  • 28.04 19:45  
    AFC Ajax II MVV -
  • 28.04 19:45  
    FC Oss FC Eindhoven -
  • 28.04 19:45  
    Almere City FC FC Volendam -
  • 28.04 19:45  
    SC Telstar SC Cambuur Leeuwarden -
  • 28.04 19:45  
    Helmond Sport RKC Waalwijk -
  • 28.04 19:45  
    FC Emmen FC Utrecht II -
  • 28.04 19:45  
    Alkmaar Zaanstreek II BV De Graafschap -