Holandia - Eerste Divisie

14. kolejka - Eerste Divisie

Tabela Eerste Divisie

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 NEC Nijmegen 13 30   9 3 1   29 - 15 14
2 AFC Ajax II 13 26   8 2 3   29 - 22 7
3 Fortuna Sittard 13 23   7 2 4   30 - 15 15
4 SC Telstar 13 23   6 5 2   28 - 25 3
5 FC Den Bosch 13 22   6 4 3   24 - 15 9
6 BV De Graafschap 13 21   5 6 2   23 - 12 11
7 FC Oss 13 20   5 5 3   20 - 23 -3
8 FC Eindhoven 13 18   5 3 5   21 - 21 0
9 PSV Eindhoven II 13 18   5 3 5   17 - 23 -6
10 FC Emmen 13 17   3 8 2   18 - 15 3
11 Go Ahead Eagles 13 17   4 5 4   23 - 21 2
12 MVV 13 16   4 4 5   19 - 20 -1
13 Alkmaar Zaanstreek II 13 16   5 1 7   22 - 26 -4
14 FC Dordrecht 13 16   4 4 5   19 - 26 -7
15 Almere City FC 13 14   3 5 5   19 - 26 -7
16 SC Cambuur Leeuwarden 13 13   3 4 6   13 - 19 -6
17 RKC Waalwijk 13 12   2 6 5   13 - 16 -3
18 Helmond Sport 13 11   2 5 6   16 - 22 -6
19 FC Utrecht II 13 9   2 3 8   12 - 24 -12
20 FC Volendam 13 7   1 4 8   11 - 20 -9
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

15. kolejka (następna)

  • 27.11 20:00
  • 27.11 20:00
  • 27.11 20:00
  • 27.11 20:00
  • 27.11 20:00
  • 27.11 20:00
  • 27.11 20:00
  • 27.11 20:00
  • 27.11 20:00
  • 27.11 20:00

Strzelcy Eerste Divisie

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Mart Lieder(FC Eindhoven) 13 2
Sam Hendriks(Go Ahead Eagles) 12 1
Zander Mateo Cassierra Cabezas(AFC Ajax II) 9 1

Kartkowicze Eerste Divisie

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Stephen Warmolts(Helmond Sport) 1 5 6
Marvin Peersman(SC Cambuur Leeuwarden) 1 4 5
Steven Fernandes Pereira(MVV) 1 4 5

Terminarz / Wyniki Eerste Divisie

15. kolejka

  • 27.11 20:00  
    FC Eindhoven SC Cambuur Leeuwarden -
  • 27.11 20:00  
    Go Ahead Eagles FC Utrecht II -
  • 27.11 20:00  
    FC Den Bosch BV De Graafschap -
  • 27.11 20:00  
    AFC Ajax II FC Dordrecht -
  • 27.11 20:00  
    FC Oss PSV Eindhoven II -
  • 27.11 20:00  
    Almere City FC RKC Waalwijk -
  • 27.11 20:00  
    SC Telstar NEC Nijmegen -
  • 27.11 20:00  
    Helmond Sport Fortuna Sittard -
  • 27.11 20:00  
    FC Emmen MVV -
  • 27.11 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II FC Volendam -

16. kolejka

  • 01.12 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden SC Telstar -
  • 01.12 20:00  
    FC Volendam Almere City FC -
  • 01.12 20:00  
    RKC Waalwijk Helmond Sport -
  • 01.12 20:00  
    MVV AFC Ajax II -
  • 01.12 20:00  
    FC Eindhoven FC Oss -
  • 01.12 20:00  
    FC Den Bosch Go Ahead Eagles -
  • 01.12 20:00  
    BV De Graafschap Alkmaar Zaanstreek II -
  • 01.12 20:00  
    NEC Nijmegen FC Dordrecht -
  • 04.12 20:00  
    FC Utrecht II FC Emmen -
  • 04.12 20:00  
    PSV Eindhoven II Fortuna Sittard -

17. kolejka

  • 08.12 20:00  
    FC Volendam FC Utrecht II -
  • 08.12 20:00  
    FC Dordrecht MVV -
  • 08.12 20:00  
    Go Ahead Eagles PSV Eindhoven II -
  • 08.12 20:00  
    Fortuna Sittard RKC Waalwijk -
  • 08.12 20:00  
    FC Oss NEC Nijmegen -
  • 08.12 20:00  
    Almere City FC BV De Graafschap -
  • 08.12 20:00  
    SC Telstar FC Emmen -
  • 08.12 20:00  
    Helmond Sport FC Eindhoven -
  • 11.12 20:00  
    AFC Ajax II FC Den Bosch -
  • 11.12 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II SC Cambuur Leeuwarden -

18. kolejka

  • 15.12 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden FC Dordrecht -
  • 15.12 20:00  
    FC Utrecht II SC Telstar -
  • 15.12 20:00  
    RKC Waalwijk FC Volendam -
  • 15.12 20:00  
    PSV Eindhoven II Almere City FC -
  • 15.12 20:00  
    MVV Alkmaar Zaanstreek II -
  • 15.12 20:00  
    FC Eindhoven Go Ahead Eagles -
  • 15.12 20:00  
    FC Den Bosch Fortuna Sittard -
  • 15.12 20:00  
    BV De Graafschap FC Oss -
  • 15.12 20:00  
    NEC Nijmegen Helmond Sport -
  • 15.12 20:00  
    FC Emmen AFC Ajax II -

19. kolejka

  • 22.12 20:00  
    FC Dordrecht PSV Eindhoven II -
  • 22.12 20:00  
    Go Ahead Eagles RKC Waalwijk -
  • 22.12 20:00  
    AFC Ajax II FC Volendam -
  • 22.12 20:00  
    FC Oss MVV -
  • 22.12 20:00  
    Almere City FC FC Eindhoven -
  • 22.12 20:00  
    SC Telstar BV De Graafschap -
  • 22.12 20:00  
    Helmond Sport SC Cambuur Leeuwarden -
  • 22.12 20:00  
    FC Emmen FC Den Bosch -
  • 22.12 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II NEC Nijmegen -
  • 23.12 19:45  
    Fortuna Sittard FC Utrecht II -

20. kolejka

  • 12.01 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden BV De Graafschap -
  • 12.01 20:00  
    FC Utrecht II FC Dordrecht -
  • 12.01 20:00  
    FC Volendam FC Oss -
  • 12.01 20:00  
    RKC Waalwijk Alkmaar Zaanstreek II -
  • 12.01 20:00  
    PSV Eindhoven II Helmond Sport -
  • 12.01 20:00  
    MVV SC Telstar -
  • 12.01 20:00  
    FC Eindhoven FC Emmen -
  • 12.01 20:00  
    FC Den Bosch Almere City FC -
  • 12.01 20:00  
    Fortuna Sittard AFC Ajax II -
  • 12.01 20:00  
    NEC Nijmegen Go Ahead Eagles -

21. kolejka

  • 19.01 20:00  
    FC Dordrecht Fortuna Sittard -
  • 19.01 20:00  
    Go Ahead Eagles MVV -
  • 19.01 20:00  
    BV De Graafschap PSV Eindhoven II -
  • 19.01 20:00  
    FC Oss FC Utrecht II -
  • 19.01 20:00  
    Almere City FC NEC Nijmegen -
  • 19.01 20:00  
    SC Telstar FC Eindhoven -
  • 19.01 20:00  
    Helmond Sport FC Volendam -
  • 19.01 20:00  
    FC Emmen RKC Waalwijk -
  • 22.01 20:00  
    AFC Ajax II SC Cambuur Leeuwarden -
  • 22.01 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II FC Den Bosch -

22. kolejka

  • 26.01 20:00  
    FC Dordrecht FC Oss -
  • 26.01 20:00  
    RKC Waalwijk AFC Ajax II -
  • 26.01 20:00  
    MVV BV De Graafschap -
  • 26.01 20:00  
    Fortuna Sittard FC Emmen -
  • 26.01 20:00  
    NEC Nijmegen FC Den Bosch -
  • 26.01 20:00  
    SC Telstar Alkmaar Zaanstreek II -
  • 26.01 20:00  
    Helmond Sport Almere City FC -
  • 28.01 14:30  
    FC Volendam Go Ahead Eagles -
  • 29.01 20:00  
    FC Utrecht II SC Cambuur Leeuwarden -
  • 29.01 20:00  
    PSV Eindhoven II FC Eindhoven -

23. kolejka

  • 02.02 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden Go Ahead Eagles -
  • 02.02 20:00  
    FC Volendam Fortuna Sittard -
  • 02.02 20:00  
    FC Eindhoven RKC Waalwijk -
  • 02.02 20:00  
    FC Den Bosch SC Telstar -
  • 02.02 20:00  
    BV De Graafschap FC Utrecht II -
  • 02.02 20:00  
    Almere City FC FC Dordrecht -
  • 02.02 20:00  
    FC Emmen NEC Nijmegen -
  • 05.02 20:00  
    PSV Eindhoven II MVV -
  • 05.02 20:00  
    AFC Ajax II Helmond Sport -
  • 05.02 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II FC Oss -

24. kolejka

  • 08.02 20:00  
    NEC Nijmegen PSV Eindhoven II -
  • 09.02 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden MVV -
  • 09.02 20:00  
    FC Dordrecht Helmond Sport -
  • 09.02 20:00  
    Go Ahead Eagles FC Emmen -
  • 09.02 20:00  
    FC Den Bosch FC Eindhoven -
  • 09.02 20:00  
    BV De Graafschap FC Volendam -
  • 09.02 20:00  
    FC Oss Almere City FC -
  • 09.02 20:00  
    SC Telstar AFC Ajax II -
  • 12.02 20:00  
    FC Utrecht II RKC Waalwijk -
  • 12.02 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II Fortuna Sittard -

25. kolejka

  • 16.02 20:00  
    FC Volendam FC Dordrecht -
  • 16.02 20:00  
    RKC Waalwijk SC Cambuur Leeuwarden -
  • 16.02 20:00  
    MVV NEC Nijmegen -
  • 16.02 20:00  
    FC Eindhoven Alkmaar Zaanstreek II -
  • 16.02 20:00  
    Fortuna Sittard SC Telstar -
  • 16.02 20:00  
    Almere City FC Go Ahead Eagles -
  • 16.02 20:00  
    Helmond Sport FC Utrecht II -
  • 16.02 20:00  
    FC Emmen BV De Graafschap -
  • 19.02 20:00  
    PSV Eindhoven II FC Den Bosch -
  • 19.02 20:00  
    AFC Ajax II FC Oss -

26. kolejka

  • 23.02 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden FC Emmen -
  • 23.02 20:00  
    MVV Almere City FC -
  • 23.02 20:00  
    FC Eindhoven FC Dordrecht -
  • 23.02 20:00  
    Go Ahead Eagles FC Oss -
  • 23.02 20:00  
    FC Den Bosch RKC Waalwijk -
  • 23.02 20:00  
    BV De Graafschap Helmond Sport -
  • 23.02 20:00  
    NEC Nijmegen Fortuna Sittard -
  • 23.02 20:00  
    SC Telstar FC Volendam -
  • 26.02 20:00  
    FC Utrecht II AFC Ajax II -
  • 26.02 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II PSV Eindhoven II -

27. kolejka

  • 02.03 20:00  
    FC Volendam FC Eindhoven -
  • 02.03 20:00  
    FC Dordrecht SC Telstar -
  • 02.03 20:00  
    RKC Waalwijk NEC Nijmegen -
  • 02.03 20:00  
    Fortuna Sittard MVV -
  • 02.03 20:00  
    FC Oss SC Cambuur Leeuwarden -
  • 02.03 20:00  
    Almere City FC AFC Ajax II -
  • 02.03 20:00  
    Helmond Sport Alkmaar Zaanstreek II -
  • 04.03 14:30  
    Go Ahead Eagles BV De Graafschap -
  • 05.03 20:00  
    FC Utrecht II FC Den Bosch -
  • 05.03 20:00  
    PSV Eindhoven II FC Emmen -

28. kolejka

  • 09.03 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden Almere City FC -
  • 09.03 20:00  
    RKC Waalwijk PSV Eindhoven II -
  • 09.03 20:00  
    MVV FC Utrecht II -
  • 09.03 20:00  
    FC Eindhoven Fortuna Sittard -
  • 09.03 20:00  
    FC Den Bosch FC Oss -
  • 09.03 20:00  
    BV De Graafschap FC Dordrecht -
  • 09.03 20:00  
    NEC Nijmegen FC Volendam -
  • 09.03 20:00  
    AFC Ajax II Go Ahead Eagles -
  • 09.03 20:00  
    SC Telstar Helmond Sport -
  • 09.03 20:00  
    FC Emmen Alkmaar Zaanstreek II -

29. kolejka

  • 12.03 20:00  
    FC Utrecht II NEC Nijmegen -
  • 12.03 20:00  
    FC Volendam MVV -
  • 12.03 20:00  
    FC Dordrecht RKC Waalwijk -
  • 12.03 20:00  
    PSV Eindhoven II SC Cambuur Leeuwarden -
  • 12.03 20:00  
    Fortuna Sittard BV De Graafschap -
  • 12.03 20:00  
    AFC Ajax II FC Eindhoven -
  • 12.03 20:00  
    FC Oss FC Emmen -
  • 12.03 20:00  
    Almere City FC SC Telstar -
  • 12.03 20:00  
    Helmond Sport FC Den Bosch -
  • 12.03 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II Go Ahead Eagles -

30. kolejka

  • 16.03 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden NEC Nijmegen -
  • 16.03 20:00  
    RKC Waalwijk MVV -
  • 16.03 20:00  
    PSV Eindhoven II FC Volendam -
  • 16.03 20:00  
    FC Eindhoven FC Utrecht II -
  • 16.03 20:00  
    Go Ahead Eagles SC Telstar -
  • 16.03 20:00  
    FC Den Bosch FC Dordrecht -
  • 16.03 20:00  
    BV De Graafschap AFC Ajax II -
  • 16.03 20:00  
    FC Oss Fortuna Sittard -
  • 16.03 20:00  
    FC Emmen Helmond Sport -
  • 16.03 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II Almere City FC -

31. kolejka

  • 23.03 20:00  
    FC Utrecht II PSV Eindhoven II -
  • 23.03 20:00  
    FC Dordrecht Go Ahead Eagles -
  • 23.03 20:00  
    MVV FC Eindhoven -
  • 23.03 20:00  
    Fortuna Sittard SC Cambuur Leeuwarden -
  • 23.03 20:00  
    NEC Nijmegen BV De Graafschap -
  • 23.03 20:00  
    AFC Ajax II Alkmaar Zaanstreek II -
  • 23.03 20:00  
    Almere City FC FC Emmen -
  • 23.03 20:00  
    SC Telstar RKC Waalwijk -
  • 23.03 20:00  
    Helmond Sport FC Oss -
  • 25.03 14:30  
    FC Volendam FC Den Bosch -

32. kolejka

  • 30.03 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden FC Volendam -
  • 30.03 20:00  
    FC Eindhoven NEC Nijmegen -
  • 30.03 20:00  
    Go Ahead Eagles Helmond Sport -
  • 30.03 20:00  
    FC Den Bosch MVV -
  • 30.03 20:00  
    BV De Graafschap RKC Waalwijk -
  • 30.03 20:00  
    AFC Ajax II PSV Eindhoven II -
  • 30.03 20:00  
    FC Oss SC Telstar -
  • 30.03 20:00  
    Almere City FC Fortuna Sittard -
  • 30.03 20:00  
    FC Emmen FC Dordrecht -
  • 30.03 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II FC Utrecht II -

33. kolejka

  • 02.04 14:30  
    SC Cambuur Leeuwarden FC Eindhoven -
  • 02.04 14:30  
    FC Utrecht II Go Ahead Eagles -
  • 02.04 14:30  
    FC Volendam Alkmaar Zaanstreek II -
  • 02.04 14:30  
    FC Dordrecht AFC Ajax II -
  • 02.04 14:30  
    RKC Waalwijk Almere City FC -
  • 02.04 14:30  
    PSV Eindhoven II FC Oss -
  • 02.04 14:30  
    MVV FC Emmen -
  • 02.04 14:30  
    Fortuna Sittard Helmond Sport -
  • 02.04 14:30  
    BV De Graafschap FC Den Bosch -
  • 02.04 14:30  
    NEC Nijmegen SC Telstar -

34. kolejka

  • 06.04 20:00  
    FC Eindhoven BV De Graafschap -
  • 06.04 20:00  
    Go Ahead Eagles Fortuna Sittard -
  • 06.04 20:00  
    FC Den Bosch SC Cambuur Leeuwarden -
  • 06.04 20:00  
    AFC Ajax II NEC Nijmegen -
  • 06.04 20:00  
    FC Oss RKC Waalwijk -
  • 06.04 20:00  
    Almere City FC FC Utrecht II -
  • 06.04 20:00  
    SC Telstar PSV Eindhoven II -
  • 06.04 20:00  
    Helmond Sport MVV -
  • 06.04 20:00  
    FC Emmen FC Volendam -
  • 06.04 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II FC Dordrecht -

35. kolejka

  • 09.04 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden Alkmaar Zaanstreek II -
  • 09.04 20:00  
    FC Utrecht II FC Volendam -
  • 09.04 20:00  
    RKC Waalwijk Fortuna Sittard -
  • 09.04 20:00  
    MVV FC Dordrecht -
  • 09.04 20:00  
    FC Eindhoven Helmond Sport -
  • 09.04 20:00  
    FC Den Bosch AFC Ajax II -
  • 09.04 20:00  
    BV De Graafschap Almere City FC -
  • 09.04 20:00  
    NEC Nijmegen FC Oss -
  • 09.04 20:00  
    FC Emmen SC Telstar -
  • 10.04 20:00  
    PSV Eindhoven II Go Ahead Eagles -

36. kolejka

  • 13.04 20:00  
    FC Volendam RKC Waalwijk -
  • 13.04 20:00  
    FC Dordrecht SC Cambuur Leeuwarden -
  • 13.04 20:00  
    Go Ahead Eagles FC Eindhoven -
  • 13.04 20:00  
    Fortuna Sittard FC Den Bosch -
  • 13.04 20:00  
    AFC Ajax II FC Emmen -
  • 13.04 20:00  
    FC Oss BV De Graafschap -
  • 13.04 20:00  
    Almere City FC PSV Eindhoven II -
  • 13.04 20:00  
    SC Telstar FC Utrecht II -
  • 13.04 20:00  
    Helmond Sport NEC Nijmegen -
  • 13.04 20:00  
    Alkmaar Zaanstreek II MVV -

37. kolejka

  • 20.04 20:00  
    SC Cambuur Leeuwarden Helmond Sport -
  • 20.04 20:00  
    FC Utrecht II Fortuna Sittard -
  • 20.04 20:00  
    FC Volendam AFC Ajax II -
  • 20.04 20:00  
    RKC Waalwijk Go Ahead Eagles -
  • 20.04 20:00  
    PSV Eindhoven II FC Dordrecht -
  • 20.04 20:00  
    MVV FC Oss -
  • 20.04 20:00  
    FC Eindhoven Almere City FC -
  • 20.04 20:00  
    FC Den Bosch FC Emmen -
  • 20.04 20:00  
    BV De Graafschap SC Telstar -
  • 20.04 20:00  
    NEC Nijmegen Alkmaar Zaanstreek II -

38. kolejka

  • 28.04 19:45  
    FC Dordrecht NEC Nijmegen -
  • 28.04 19:45  
    Go Ahead Eagles FC Den Bosch -
  • 28.04 19:45  
    Fortuna Sittard PSV Eindhoven II -
  • 28.04 19:45  
    AFC Ajax II MVV -
  • 28.04 19:45  
    FC Oss FC Eindhoven -
  • 28.04 19:45  
    Almere City FC FC Volendam -
  • 28.04 19:45  
    SC Telstar SC Cambuur Leeuwarden -
  • 28.04 19:45  
    Helmond Sport RKC Waalwijk -
  • 28.04 19:45  
    FC Emmen FC Utrecht II -
  • 28.04 19:45  
    Alkmaar Zaanstreek II BV De Graafschap -