Reklama

Hiszpania - Segunda Division

41. kolejka - Segunda Division

Tabela Segunda Division online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Deportivo Alavés 41 74   21 11 9   48 - 34 14
2   CD Leganés 41 71   19 14 8   58 - 34 24
3   Club Gimnastic de Tarragona 41 70   18 16 7   56 - 40 16
4   Córdoba CF 41 64   19 7 15   58 - 51 7
5   Real Saragossa 41 64   17 13 11   48 - 38 10
6   Girona FC 41 63   16 15 10   45 - 28 17
7   AD Alcorcón 41 61   17 10 14   44 - 43 1
8   CA Osasuna 41 61   16 13 12   42 - 40 2
9   Real Oviedo 41 59   16 11 14   52 - 46 6
10   Elche CF 41 57   13 18 10   39 - 42 -3
11   CD Tenerife 41 55   13 16 12   45 - 44 1
12   CD Numancia de Soria 41 54   12 18 11   55 - 51 4
13   CD Lugo 41 54   13 15 13   44 - 49 -5
14   CD Mirandés 41 52   13 13 15   55 - 55 0
15   SD Huesca 41 52   13 13 15   47 - 49 -2
16   Real Valladolid 41 51   12 15 14   46 - 49 -3
17   UD Almería 41 47   10 17 14   43 - 50 -7
18   SD Ponferradina 41 47   12 11 18   39 - 53 -14
19   RCD Mallorca 41 46   11 13 17   36 - 44 -8
20   UE Llagostera 41 41   11 8 22   38 - 52 -14
21   Albacete Balompié 41 39   10 9 22   39 - 59 -20
22   Bilbao Athletic 41 29   7 8 26   33 - 59 -26
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże o awans
  • spadek

42. kolejka (następna)

  • 04.06 17:30
  • 04.06 17:30
  • 04.06 17:30
  • 04.06 20:30
  • 04.06 20:30
  • 04.06 20:30
  • 04.06 20:30
  • 04.06 20:30
  • 04.06 20:30
  • 04.06 20:30
  • 04.06 20:30

Strzelcy Segunda Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Florin Andone(Córdoba CF) 21 1
Sergio León Limones(Elche CF) 21 4
David Rodríguez Sánchez(AD Alcorcón) 18 5

Kartkowicze Segunda Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Héctor Verdés Ortega(Real Oviedo) 4 8 12
Pablo Ínsua Blanco(CD Leganés) 3 12 15
José Manuel Rodríguez Benito(AD Alcorcón) 3 12 15

Terminarz / Wyniki Segunda Division

42. kolejka

  • 04.06 17:30  
    Bilbao Athletic CD Tenerife -
  • 04.06 17:30  
    CD Numancia de Soria Albacete Balompié -
  • 04.06 17:30  
    SD Huesca CD Lugo -
  • 04.06 20:30  
    Real Valladolid RCD Mallorca -
  • 04.06 20:30  
    AD Alcorcón Elche CF -
  • 04.06 20:30  
    SD Ponferradina Girona FC -
  • 04.06 20:30  
    Club Gimnastic de Tarragona Deportivo Alavés -
  • 04.06 20:30  
    Real Oviedo CA Osasuna -
  • 04.06 20:30  
    UE Llagostera Real Saragossa -
  • 04.06 20:30  
    CD Mirandés CD Leganés -
  • 04.06 20:30  
    Córdoba CF UD Almería -