Reklama

Hiszpania - Segunda Division

2. kolejka - Segunda Division

Tabela Segunda Division online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Real Betis Balompié 2 6   2 0 0   5 - 3 2
2   Sporting Gijón 2 6   2 0 0   4 - 2 2
3   Girona FC 2 6   2 0 0   3 - 1 2
4   CA Osasuna 2 4   1 1 0   3 - 1 2
5   UD Las Palmas 2 4   1 1 0   3 - 1 2
6   CD Mirandés 2 4   1 1 0   2 - 1 1
7   CD Lugo 2 4   1 1 0   1 - 0 1
8   AD Alcorcón 2 3   1 0 1   4 - 4 0
9   FC Barcelona Atlètic 2 3   1 0 1   3 - 3 0
10   Real Valladolid 2 3   1 0 1   2 - 2 0
11   SD Ponferradina 2 3   1 0 1   2 - 2 0
12   UE Llagostera 2 3   1 0 1   2 - 2 0
13   Deportivo Alavés 2 2   0 2 0   1 - 1 0
14   Real Saragossa 2 2   0 2 0   1 - 1 0
15   Real Club Recreativo de Huelva 2 2   0 2 0   0 - 0 0
16   Albacete Balompié 2 1   0 1 1   3 - 4 -1
17   RCD Mallorca 2 1   0 1 1   2 - 3 -1
18   CD Tenerife 2 1   0 1 1   1 - 2 -1
19   CD Leganés 2 1   0 1 1   1 - 3 -2
20   CD Numancia de Soria 2 0   0 0 2   2 - 4 -2
21   Racing Santander 2 0   0 0 2   1 - 3 -2
22   CE Sabadell FC 2 0   0 0 2   3 - 6 -3
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże o awans
  • spadek

3. kolejka (następna)

  • 06.09 16:00
  • 06.09 18:00
  • 06.09 18:15
  • 06.09 19:00
  • 06.09 21:00
  • 07.09 12:00
  • 07.09 17:00
  • 07.09 18:15
  • 07.09 19:00
  • 07.09 21:00
  • 07.09 21:00

Strzelcy Segunda Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Rubén Castro Martín(Real Betis Balompié) 3 1
Juan Francisco Martínez Modesto(CA Osasuna) 2 0
David Rodríguez Sánchez(AD Alcorcón) 2 0

Kartkowicze Segunda Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Juan Luis Hens Lorite(Girona FC) 1 1 2
Ernesto Galán Iñigo(Deportivo Alavés) 1 1 2
Juan Manuel Marrero Monzón(CD Numancia de Soria) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Segunda Division

3. kolejka

  • 06.09 16:00  
    Real Club Recreativo de Huelva UE Llagostera -
  • 06.09 18:00  
    Albacete Balompié Sporting Gijón -
  • 06.09 18:15  
    CA Osasuna Deportivo Alavés -
  • 06.09 19:00  
    CE Sabadell FC CD Numancia de Soria -
  • 06.09 21:00  
    Girona FC CD Tenerife -
  • 07.09 12:00  
    SD Ponferradina Real Betis Balompié -
  • 07.09 17:00  
    CD Mirandés AD Alcorcón -
  • 07.09 18:15  
    Real Valladolid Racing Santander -
  • 07.09 19:00  
    FC Barcelona Atlètic Real Saragossa -
  • 07.09 21:00  
    CD Leganés RCD Mallorca -
  • 07.09 21:00  
    UD Las Palmas CD Lugo -

4. kolejka

  • 13.09 16:00  
    CD Numancia de Soria SD Ponferradina -
  • 13.09 18:15  
    RCD Mallorca Real Club Recreativo de Huelva -
  • 13.09 18:30  
    Deportivo Alavés FC Barcelona Atlètic -
  • 13.09 20:00  
    Racing Santander UD Las Palmas -
  • 13.09 20:30  
    UE Llagostera CA Osasuna -
  • 14.09 12:00  
    Sporting Gijón Girona FC -
  • 14.09 17:00  
    CD Lugo CD Leganés -
  • 14.09 18:15  
    Real Betis Balompié Albacete Balompié -
  • 14.09 19:00  
    Real Saragossa CE Sabadell FC -
  • 14.09 21:00  
    AD Alcorcón Real Valladolid -
  • 14.09 21:00  
    CD Tenerife CD Mirandés -

5. kolejka

  • 20.09 16:00  
    Real Club Recreativo de Huelva CD Lugo -
  • 20.09 18:00  
    FC Barcelona Atlètic UE Llagostera -
  • 20.09 18:00  
    CD Mirandés Sporting Gijón -
  • 20.09 18:15  
    Real Saragossa Deportivo Alavés -
  • 20.09 20:00  
    UD Las Palmas AD Alcorcón -
  • 20.09 20:00  
    CE Sabadell FC SD Ponferradina -
  • 21.09 12:00  
    CA Osasuna RCD Mallorca -
  • 21.09 17:00  
    Girona FC Real Betis Balompié -
  • 21.09 18:15  
    CD Leganés Racing Santander -
  • 21.09 20:00  
    Real Valladolid CD Tenerife -
  • 21.09 21:00  
    Albacete Balompié CD Numancia de Soria -

6. kolejka

  • 27.09 16:00  
    CD Lugo CA Osasuna -
  • 27.09 18:00  
    Deportivo Alavés CE Sabadell FC -
  • 27.09 18:15  
    Racing Santander Real Club Recreativo de Huelva -
  • 27.09 20:00  
    UE Llagostera Real Saragossa -
  • 28.09 12:00  
    CD Tenerife UD Las Palmas -
  • 28.09 17:00  
    RCD Mallorca FC Barcelona Atlètic -
  • 28.09 17:00  
    Sporting Gijón Real Valladolid -
  • 28.09 17:00  
    CD Numancia de Soria Girona FC -
  • 28.09 18:15  
    Real Betis Balompié CD Mirandés -
  • 28.09 21:00  
    AD Alcorcón CD Leganés -
  • 29.09 20:30  
    SD Ponferradina Albacete Balompié -

7. kolejka

  • 05.10  
    Deportivo Alavés UE Llagostera -
  • 05.10  
    Real Saragossa RCD Mallorca -
  • 05.10  
    FC Barcelona Atlètic CD Lugo -
  • 05.10  
    CA Osasuna Racing Santander -
  • 05.10  
    Real Club Recreativo de Huelva AD Alcorcón -
  • 05.10  
    CD Leganés CD Tenerife -
  • 05.10  
    UD Las Palmas Sporting Gijón -
  • 05.10  
    Real Valladolid Real Betis Balompié -
  • 05.10  
    CD Mirandés CD Numancia de Soria -
  • 05.10  
    Girona FC SD Ponferradina -
  • 05.10  
    CE Sabadell FC Albacete Balompié -

8. kolejka

  • 12.10  
    UE Llagostera CE Sabadell FC -
  • 12.10  
    RCD Mallorca Deportivo Alavés -
  • 12.10  
    CD Lugo Real Saragossa -
  • 12.10  
    Racing Santander FC Barcelona Atlètic -
  • 12.10  
    AD Alcorcón CA Osasuna -
  • 12.10  
    CD Tenerife Real Club Recreativo de Huelva -
  • 12.10  
    Sporting Gijón CD Leganés -
  • 12.10  
    Real Betis Balompié UD Las Palmas -
  • 12.10  
    CD Numancia de Soria Real Valladolid -
  • 12.10  
    SD Ponferradina CD Mirandés -
  • 12.10  
    Albacete Balompié Girona FC -

9. kolejka

  • 19.10  
    UE Llagostera RCD Mallorca -
  • 19.10  
    Deportivo Alavés CD Lugo -
  • 19.10  
    Real Saragossa Racing Santander -
  • 19.10  
    FC Barcelona Atlètic AD Alcorcón -
  • 19.10  
    CA Osasuna CD Tenerife -
  • 19.10  
    Real Club Recreativo de Huelva Sporting Gijón -
  • 19.10  
    CD Leganés Real Betis Balompié -
  • 19.10  
    UD Las Palmas CD Numancia de Soria -
  • 19.10  
    Real Valladolid SD Ponferradina -
  • 19.10  
    CD Mirandés Albacete Balompié -
  • 19.10  
    CE Sabadell FC Girona FC -

10. kolejka

  • 26.10  
    RCD Mallorca CE Sabadell FC -
  • 26.10  
    CD Lugo UE Llagostera -
  • 26.10  
    Racing Santander Deportivo Alavés -
  • 26.10  
    AD Alcorcón Real Saragossa -
  • 26.10  
    CD Tenerife FC Barcelona Atlètic -
  • 26.10  
    Sporting Gijón CA Osasuna -
  • 26.10  
    Real Betis Balompié Real Club Recreativo de Huelva -
  • 26.10  
    CD Numancia de Soria CD Leganés -
  • 26.10  
    SD Ponferradina UD Las Palmas -
  • 26.10  
    Albacete Balompié Real Valladolid -
  • 26.10  
    Girona FC CD Mirandés -

11. kolejka

  • 02.11  
    RCD Mallorca CD Lugo -
  • 02.11  
    UE Llagostera Racing Santander -
  • 02.11  
    Deportivo Alavés AD Alcorcón -
  • 02.11  
    Real Saragossa CD Tenerife -
  • 02.11  
    FC Barcelona Atlètic Sporting Gijón -
  • 02.11  
    CA Osasuna Real Betis Balompié -
  • 02.11  
    Real Club Recreativo de Huelva CD Numancia de Soria -
  • 02.11  
    CD Leganés SD Ponferradina -
  • 02.11  
    UD Las Palmas Albacete Balompié -
  • 02.11  
    Real Valladolid Girona FC -
  • 02.11  
    CE Sabadell FC CD Mirandés -

12. kolejka

  • 09.11  
    CD Lugo CE Sabadell FC -
  • 09.11  
    Racing Santander RCD Mallorca -
  • 09.11  
    AD Alcorcón UE Llagostera -
  • 09.11  
    CD Tenerife Deportivo Alavés -
  • 09.11  
    Sporting Gijón Real Saragossa -
  • 09.11  
    Real Betis Balompié FC Barcelona Atlètic -
  • 09.11  
    CD Numancia de Soria CA Osasuna -
  • 09.11  
    SD Ponferradina Real Club Recreativo de Huelva -
  • 09.11  
    Albacete Balompié CD Leganés -
  • 09.11  
    Girona FC UD Las Palmas -
  • 09.11  
    CD Mirandés Real Valladolid -

13. kolejka

  • 16.11  
    CD Lugo Racing Santander -
  • 16.11  
    RCD Mallorca AD Alcorcón -
  • 16.11  
    UE Llagostera CD Tenerife -
  • 16.11  
    Deportivo Alavés Sporting Gijón -
  • 16.11  
    Real Saragossa Real Betis Balompié -
  • 16.11  
    FC Barcelona Atlètic CD Numancia de Soria -
  • 16.11  
    CA Osasuna SD Ponferradina -
  • 16.11  
    Real Club Recreativo de Huelva Albacete Balompié -
  • 16.11  
    CD Leganés Girona FC -
  • 16.11  
    UD Las Palmas CD Mirandés -
  • 16.11  
    CE Sabadell FC Real Valladolid -

14. kolejka

  • 23.11  
    Racing Santander CE Sabadell FC -
  • 23.11  
    AD Alcorcón CD Lugo -
  • 23.11  
    CD Tenerife RCD Mallorca -
  • 23.11  
    Sporting Gijón UE Llagostera -
  • 23.11  
    Real Betis Balompié Deportivo Alavés -
  • 23.11  
    CD Numancia de Soria Real Saragossa -
  • 23.11  
    SD Ponferradina FC Barcelona Atlètic -
  • 23.11  
    Albacete Balompié CA Osasuna -
  • 23.11  
    Girona FC Real Club Recreativo de Huelva -
  • 23.11  
    CD Mirandés CD Leganés -
  • 23.11  
    Real Valladolid UD Las Palmas -

15. kolejka

  • 30.11  
    Racing Santander AD Alcorcón -
  • 30.11  
    CD Lugo CD Tenerife -
  • 30.11  
    RCD Mallorca Sporting Gijón -
  • 30.11  
    UE Llagostera Real Betis Balompié -
  • 30.11  
    Deportivo Alavés CD Numancia de Soria -
  • 30.11  
    Real Saragossa SD Ponferradina -
  • 30.11  
    FC Barcelona Atlètic Albacete Balompié -
  • 30.11  
    CA Osasuna Girona FC -
  • 30.11  
    Real Club Recreativo de Huelva CD Mirandés -
  • 30.11  
    CD Leganés Real Valladolid -
  • 30.11  
    CE Sabadell FC UD Las Palmas -

16. kolejka

  • 07.12  
    AD Alcorcón CE Sabadell FC -
  • 07.12  
    CD Tenerife Racing Santander -
  • 07.12  
    Sporting Gijón CD Lugo -
  • 07.12  
    Real Betis Balompié RCD Mallorca -
  • 07.12  
    CD Numancia de Soria UE Llagostera -
  • 07.12  
    SD Ponferradina Deportivo Alavés -
  • 07.12  
    Albacete Balompié Real Saragossa -
  • 07.12  
    Girona FC FC Barcelona Atlètic -
  • 07.12  
    CD Mirandés CA Osasuna -
  • 07.12  
    Real Valladolid Real Club Recreativo de Huelva -
  • 07.12  
    UD Las Palmas CD Leganés -

17. kolejka

  • 14.12  
    AD Alcorcón CD Tenerife -
  • 14.12  
    Racing Santander Sporting Gijón -
  • 14.12  
    CD Lugo Real Betis Balompié -
  • 14.12  
    RCD Mallorca CD Numancia de Soria -
  • 14.12  
    UE Llagostera SD Ponferradina -
  • 14.12  
    Deportivo Alavés Albacete Balompié -
  • 14.12  
    Real Saragossa Girona FC -
  • 14.12  
    FC Barcelona Atlètic CD Mirandés -
  • 14.12  
    CA Osasuna Real Valladolid -
  • 14.12  
    Real Club Recreativo de Huelva UD Las Palmas -
  • 14.12  
    CE Sabadell FC CD Leganés -

18. kolejka

  • 21.12  
    CD Tenerife CE Sabadell FC -
  • 21.12  
    Sporting Gijón AD Alcorcón -
  • 21.12  
    Real Betis Balompié Racing Santander -
  • 21.12  
    CD Numancia de Soria CD Lugo -
  • 21.12  
    SD Ponferradina RCD Mallorca -
  • 21.12  
    Albacete Balompié UE Llagostera -
  • 21.12  
    Girona FC Deportivo Alavés -
  • 21.12  
    CD Mirandés Real Saragossa -
  • 21.12  
    Real Valladolid FC Barcelona Atlètic -
  • 21.12  
    UD Las Palmas CA Osasuna -
  • 21.12  
    CD Leganés Real Club Recreativo de Huelva -

19. kolejka

  • 04.01  
    CD Tenerife Sporting Gijón -
  • 04.01  
    AD Alcorcón Real Betis Balompié -
  • 04.01  
    Racing Santander CD Numancia de Soria -
  • 04.01  
    CD Lugo SD Ponferradina -
  • 04.01  
    RCD Mallorca Albacete Balompié -
  • 04.01  
    UE Llagostera Girona FC -
  • 04.01  
    Deportivo Alavés CD Mirandés -
  • 04.01  
    Real Saragossa Real Valladolid -
  • 04.01  
    FC Barcelona Atlètic UD Las Palmas -
  • 04.01  
    CA Osasuna CD Leganés -
  • 04.01  
    CE Sabadell FC Real Club Recreativo de Huelva -

20. kolejka

  • 11.01  
    CE Sabadell FC Sporting Gijón -
  • 11.01  
    Real Betis Balompié CD Tenerife -
  • 11.01  
    CD Numancia de Soria AD Alcorcón -
  • 11.01  
    SD Ponferradina Racing Santander -
  • 11.01  
    Albacete Balompié CD Lugo -
  • 11.01  
    Girona FC RCD Mallorca -
  • 11.01  
    CD Mirandés UE Llagostera -
  • 11.01  
    Real Valladolid Deportivo Alavés -
  • 11.01  
    UD Las Palmas Real Saragossa -
  • 11.01  
    CD Leganés FC Barcelona Atlètic -
  • 11.01  
    Real Club Recreativo de Huelva CA Osasuna -

21. kolejka

  • 18.01  
    Sporting Gijón Real Betis Balompié -
  • 18.01  
    CD Tenerife CD Numancia de Soria -
  • 18.01  
    AD Alcorcón SD Ponferradina -
  • 18.01  
    Racing Santander Albacete Balompié -
  • 18.01  
    CD Lugo Girona FC -
  • 18.01  
    RCD Mallorca CD Mirandés -
  • 18.01  
    UE Llagostera Real Valladolid -
  • 18.01  
    Deportivo Alavés UD Las Palmas -
  • 18.01  
    Real Saragossa CD Leganés -
  • 18.01  
    FC Barcelona Atlètic Real Club Recreativo de Huelva -
  • 18.01  
    CA Osasuna CE Sabadell FC -

22. kolejka

  • 25.01  
    FC Barcelona Atlètic CA Osasuna -
  • 25.01  
    Real Saragossa Real Club Recreativo de Huelva -
  • 25.01  
    Deportivo Alavés CD Leganés -
  • 25.01  
    UE Llagostera UD Las Palmas -
  • 25.01  
    RCD Mallorca Real Valladolid -
  • 25.01  
    CD Lugo CD Mirandés -
  • 25.01  
    Racing Santander Girona FC -
  • 25.01  
    AD Alcorcón Albacete Balompié -
  • 25.01  
    CD Tenerife SD Ponferradina -
  • 25.01  
    Sporting Gijón CD Numancia de Soria -
  • 25.01  
    Real Betis Balompié CE Sabadell FC -

23. kolejka

  • 01.02  
    CE Sabadell FC FC Barcelona Atlètic -
  • 01.02  
    CA Osasuna Real Saragossa -
  • 01.02  
    Real Club Recreativo de Huelva Deportivo Alavés -
  • 01.02  
    CD Leganés UE Llagostera -
  • 01.02  
    UD Las Palmas RCD Mallorca -
  • 01.02  
    Real Valladolid CD Lugo -
  • 01.02  
    CD Mirandés Racing Santander -
  • 01.02  
    Girona FC AD Alcorcón -
  • 01.02  
    Albacete Balompié CD Tenerife -
  • 01.02  
    SD Ponferradina Sporting Gijón -
  • 01.02  
    CD Numancia de Soria Real Betis Balompié -

24. kolejka

  • 08.02  
    Real Saragossa FC Barcelona Atlètic -
  • 08.02  
    Deportivo Alavés CA Osasuna -
  • 08.02  
    UE Llagostera Real Club Recreativo de Huelva -
  • 08.02  
    RCD Mallorca CD Leganés -
  • 08.02  
    CD Lugo UD Las Palmas -
  • 08.02  
    Racing Santander Real Valladolid -
  • 08.02  
    AD Alcorcón CD Mirandés -
  • 08.02  
    CD Tenerife Girona FC -
  • 08.02  
    Sporting Gijón Albacete Balompié -
  • 08.02  
    Real Betis Balompié SD Ponferradina -
  • 08.02  
    CD Numancia de Soria CE Sabadell FC -

25. kolejka

  • 15.02  
    CE Sabadell FC Real Saragossa -
  • 15.02  
    FC Barcelona Atlètic Deportivo Alavés -
  • 15.02  
    CA Osasuna UE Llagostera -
  • 15.02  
    Real Club Recreativo de Huelva RCD Mallorca -
  • 15.02  
    CD Leganés CD Lugo -
  • 15.02  
    UD Las Palmas Racing Santander -
  • 15.02  
    Real Valladolid AD Alcorcón -
  • 15.02  
    CD Mirandés CD Tenerife -
  • 15.02  
    Girona FC Sporting Gijón -
  • 15.02  
    Albacete Balompié Real Betis Balompié -
  • 15.02  
    SD Ponferradina CD Numancia de Soria -

26. kolejka

  • 22.02  
    Deportivo Alavés Real Saragossa -
  • 22.02  
    UE Llagostera FC Barcelona Atlètic -
  • 22.02  
    RCD Mallorca CA Osasuna -
  • 22.02  
    CD Lugo Real Club Recreativo de Huelva -
  • 22.02  
    Racing Santander CD Leganés -
  • 22.02  
    AD Alcorcón UD Las Palmas -
  • 22.02  
    CD Tenerife Real Valladolid -
  • 22.02  
    Sporting Gijón CD Mirandés -
  • 22.02  
    Real Betis Balompié Girona FC -
  • 22.02  
    CD Numancia de Soria Albacete Balompié -
  • 22.02  
    SD Ponferradina CE Sabadell FC -

27. kolejka

  • 01.03  
    CD Mirandés Real Betis Balompié -
  • 01.03  
    Girona FC CD Numancia de Soria -
  • 01.03  
    Albacete Balompié SD Ponferradina -
  • 01.03  
    CE Sabadell FC Deportivo Alavés -
  • 01.03  
    Real Saragossa UE Llagostera -
  • 01.03  
    FC Barcelona Atlètic RCD Mallorca -
  • 01.03  
    CA Osasuna CD Lugo -
  • 01.03  
    Real Club Recreativo de Huelva Racing Santander -
  • 01.03  
    CD Leganés AD Alcorcón -
  • 01.03  
    UD Las Palmas CD Tenerife -
  • 01.03  
    Real Valladolid Sporting Gijón -

28. kolejka

  • 08.03  
    UE Llagostera Deportivo Alavés -
  • 08.03  
    RCD Mallorca Real Saragossa -
  • 08.03  
    CD Lugo FC Barcelona Atlètic -
  • 08.03  
    Racing Santander CA Osasuna -
  • 08.03  
    AD Alcorcón Real Club Recreativo de Huelva -
  • 08.03  
    CD Tenerife CD Leganés -
  • 08.03  
    Sporting Gijón UD Las Palmas -
  • 08.03  
    Real Betis Balompié Real Valladolid -
  • 08.03  
    CD Numancia de Soria CD Mirandés -
  • 08.03  
    SD Ponferradina Girona FC -
  • 08.03  
    Albacete Balompié CE Sabadell FC -

29. kolejka

  • 15.03  
    CE Sabadell FC UE Llagostera -
  • 15.03  
    Deportivo Alavés RCD Mallorca -
  • 15.03  
    Real Saragossa CD Lugo -
  • 15.03  
    FC Barcelona Atlètic Racing Santander -
  • 15.03  
    CA Osasuna AD Alcorcón -
  • 15.03  
    Real Club Recreativo de Huelva CD Tenerife -
  • 15.03  
    CD Leganés Sporting Gijón -
  • 15.03  
    UD Las Palmas Real Betis Balompié -
  • 15.03  
    Real Valladolid CD Numancia de Soria -
  • 15.03  
    CD Mirandés SD Ponferradina -
  • 15.03  
    Girona FC Albacete Balompié -

30. kolejka

  • 22.03  
    RCD Mallorca UE Llagostera -
  • 22.03  
    CD Lugo Deportivo Alavés -
  • 22.03  
    Racing Santander Real Saragossa -
  • 22.03  
    AD Alcorcón FC Barcelona Atlètic -
  • 22.03  
    CD Tenerife CA Osasuna -
  • 22.03  
    Sporting Gijón Real Club Recreativo de Huelva -
  • 22.03  
    Real Betis Balompié CD Leganés -
  • 22.03  
    CD Numancia de Soria UD Las Palmas -
  • 22.03  
    SD Ponferradina Real Valladolid -
  • 22.03  
    Albacete Balompié CD Mirandés -
  • 22.03  
    Girona FC CE Sabadell FC -

31. kolejka

  • 29.03  
    CE Sabadell FC RCD Mallorca -
  • 29.03  
    UE Llagostera CD Lugo -
  • 29.03  
    Deportivo Alavés Racing Santander -
  • 29.03  
    Real Saragossa AD Alcorcón -
  • 29.03  
    FC Barcelona Atlètic CD Tenerife -
  • 29.03  
    CA Osasuna Sporting Gijón -
  • 29.03  
    Real Club Recreativo de Huelva Real Betis Balompié -
  • 29.03  
    CD Leganés CD Numancia de Soria -
  • 29.03  
    UD Las Palmas SD Ponferradina -
  • 29.03  
    Real Valladolid Albacete Balompié -
  • 29.03  
    CD Mirandés Girona FC -

32. kolejka

  • 05.04  
    CD Lugo RCD Mallorca -
  • 05.04  
    Racing Santander UE Llagostera -
  • 05.04  
    AD Alcorcón Deportivo Alavés -
  • 05.04  
    CD Tenerife Real Saragossa -
  • 05.04  
    Sporting Gijón FC Barcelona Atlètic -
  • 05.04  
    Real Betis Balompié CA Osasuna -
  • 05.04  
    CD Numancia de Soria Real Club Recreativo de Huelva -
  • 05.04  
    SD Ponferradina CD Leganés -
  • 05.04  
    Albacete Balompié UD Las Palmas -
  • 05.04  
    Girona FC Real Valladolid -
  • 05.04  
    CD Mirandés CE Sabadell FC -

33. kolejka

  • 12.04  
    CE Sabadell FC CD Lugo -
  • 12.04  
    RCD Mallorca Racing Santander -
  • 12.04  
    UE Llagostera AD Alcorcón -
  • 12.04  
    Deportivo Alavés CD Tenerife -
  • 12.04  
    Real Saragossa Sporting Gijón -
  • 12.04  
    FC Barcelona Atlètic Real Betis Balompié -
  • 12.04  
    CA Osasuna CD Numancia de Soria -
  • 12.04  
    Real Club Recreativo de Huelva SD Ponferradina -
  • 12.04  
    CD Leganés Albacete Balompié -
  • 12.04  
    UD Las Palmas Girona FC -
  • 12.04  
    Real Valladolid CD Mirandés -

34. kolejka

  • 19.04  
    Racing Santander CD Lugo -
  • 19.04  
    AD Alcorcón RCD Mallorca -
  • 19.04  
    CD Tenerife UE Llagostera -
  • 19.04  
    Sporting Gijón Deportivo Alavés -
  • 19.04  
    Real Betis Balompié Real Saragossa -
  • 19.04  
    CD Numancia de Soria FC Barcelona Atlètic -
  • 19.04  
    SD Ponferradina CA Osasuna -
  • 19.04  
    Albacete Balompié Real Club Recreativo de Huelva -
  • 19.04  
    Girona FC CD Leganés -
  • 19.04  
    CD Mirandés UD Las Palmas -
  • 19.04  
    Real Valladolid CE Sabadell FC -

35. kolejka

  • 26.04  
    CE Sabadell FC Racing Santander -
  • 26.04  
    CD Lugo AD Alcorcón -
  • 26.04  
    RCD Mallorca CD Tenerife -
  • 26.04  
    UE Llagostera Sporting Gijón -
  • 26.04  
    Deportivo Alavés Real Betis Balompié -
  • 26.04  
    Real Saragossa CD Numancia de Soria -
  • 26.04  
    FC Barcelona Atlètic SD Ponferradina -
  • 26.04  
    CA Osasuna Albacete Balompié -
  • 26.04  
    Real Club Recreativo de Huelva Girona FC -
  • 26.04  
    CD Leganés CD Mirandés -
  • 26.04  
    UD Las Palmas Real Valladolid -

36. kolejka

  • 03.05  
    AD Alcorcón Racing Santander -
  • 03.05  
    CD Tenerife CD Lugo -
  • 03.05  
    Sporting Gijón RCD Mallorca -
  • 03.05  
    Real Betis Balompié UE Llagostera -
  • 03.05  
    CD Numancia de Soria Deportivo Alavés -
  • 03.05  
    SD Ponferradina Real Saragossa -
  • 03.05  
    Albacete Balompié FC Barcelona Atlètic -
  • 03.05  
    Girona FC CA Osasuna -
  • 03.05  
    CD Mirandés Real Club Recreativo de Huelva -
  • 03.05  
    Real Valladolid CD Leganés -
  • 03.05  
    UD Las Palmas CE Sabadell FC -

37. kolejka

  • 10.05  
    CE Sabadell FC AD Alcorcón -
  • 10.05  
    Racing Santander CD Tenerife -
  • 10.05  
    CD Lugo Sporting Gijón -
  • 10.05  
    RCD Mallorca Real Betis Balompié -
  • 10.05  
    UE Llagostera CD Numancia de Soria -
  • 10.05  
    Deportivo Alavés SD Ponferradina -
  • 10.05  
    Real Saragossa Albacete Balompié -
  • 10.05  
    FC Barcelona Atlètic Girona FC -
  • 10.05  
    CA Osasuna CD Mirandés -
  • 10.05  
    Real Club Recreativo de Huelva Real Valladolid -
  • 10.05  
    CD Leganés UD Las Palmas -

38. kolejka

  • 17.05  
    CD Tenerife AD Alcorcón -
  • 17.05  
    Sporting Gijón Racing Santander -
  • 17.05  
    Real Betis Balompié CD Lugo -
  • 17.05  
    CD Numancia de Soria RCD Mallorca -
  • 17.05  
    SD Ponferradina UE Llagostera -
  • 17.05  
    Albacete Balompié Deportivo Alavés -
  • 17.05  
    Girona FC Real Saragossa -
  • 17.05  
    CD Mirandés FC Barcelona Atlètic -
  • 17.05  
    Real Valladolid CA Osasuna -
  • 17.05  
    UD Las Palmas Real Club Recreativo de Huelva -
  • 17.05  
    CD Leganés CE Sabadell FC -

39. kolejka

  • 20.05  
    CE Sabadell FC CD Tenerife -
  • 20.05  
    AD Alcorcón Sporting Gijón -
  • 20.05  
    Racing Santander Real Betis Balompié -
  • 20.05  
    CD Lugo CD Numancia de Soria -
  • 20.05  
    RCD Mallorca SD Ponferradina -
  • 20.05  
    UE Llagostera Albacete Balompié -
  • 20.05  
    Deportivo Alavés Girona FC -
  • 20.05  
    Real Saragossa CD Mirandés -
  • 20.05  
    FC Barcelona Atlètic Real Valladolid -
  • 20.05  
    CA Osasuna UD Las Palmas -
  • 20.05  
    Real Club Recreativo de Huelva CD Leganés -

40. kolejka

  • 24.05  
    Sporting Gijón CD Tenerife -
  • 24.05  
    Real Betis Balompié AD Alcorcón -
  • 24.05  
    CD Numancia de Soria Racing Santander -
  • 24.05  
    SD Ponferradina CD Lugo -
  • 24.05  
    Albacete Balompié RCD Mallorca -
  • 24.05  
    Girona FC UE Llagostera -
  • 24.05  
    CD Mirandés Deportivo Alavés -
  • 24.05  
    Real Valladolid Real Saragossa -
  • 24.05  
    UD Las Palmas FC Barcelona Atlètic -
  • 24.05  
    CD Leganés CA Osasuna -
  • 24.05  
    Real Club Recreativo de Huelva CE Sabadell FC -

41. kolejka

  • 31.05  
    Sporting Gijón CE Sabadell FC -
  • 31.05  
    CD Tenerife Real Betis Balompié -
  • 31.05  
    AD Alcorcón CD Numancia de Soria -
  • 31.05  
    Racing Santander SD Ponferradina -
  • 31.05  
    CD Lugo Albacete Balompié -
  • 31.05  
    RCD Mallorca Girona FC -
  • 31.05  
    UE Llagostera CD Mirandés -
  • 31.05  
    Deportivo Alavés Real Valladolid -
  • 31.05  
    Real Saragossa UD Las Palmas -
  • 31.05  
    FC Barcelona Atlètic CD Leganés -
  • 31.05  
    CA Osasuna Real Club Recreativo de Huelva -

42. kolejka

  • 07.06  
    Real Betis Balompié Sporting Gijón -
  • 07.06  
    CD Numancia de Soria CD Tenerife -
  • 07.06  
    SD Ponferradina AD Alcorcón -
  • 07.06  
    Albacete Balompié Racing Santander -
  • 07.06  
    Girona FC CD Lugo -
  • 07.06  
    CD Mirandés RCD Mallorca -
  • 07.06  
    Real Valladolid UE Llagostera -
  • 07.06  
    UD Las Palmas Deportivo Alavés -
  • 07.06  
    CD Leganés Real Saragossa -
  • 07.06  
    Real Club Recreativo de Huelva FC Barcelona Atlètic -
  • 07.06  
    CE Sabadell FC CA Osasuna -