Reklama

Hiszpania - Segunda Division

31. kolejka - Segunda Division

  • 28.03 16:00
  • 28.03 18:00
  • 28.03 18:00
  • 28.03 18:00
  • 28.03 18:15
  • 28.03 21:00
  • 29.03 12:00
  • 29.03 17:00
  • 29.03 18:15
  • 29.03 19:00
  • 29.03 21:00

Tabela Segunda Division online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Real Betis Balompié 30 56   16 8 6   45 - 27 18
2   Sporting Gijón 30 56   14 14 2   42 - 24 18
3   Real Valladolid 30 54   16 6 8   47 - 26 21
4   UD Las Palmas 30 53   14 11 5   48 - 33 15
5   Girona FC 30 53   15 8 7   41 - 27 14
6   Real Saragossa 30 46   12 10 8   47 - 42 5
7   SD Ponferradina 30 45   12 9 9   44 - 38 6
8   CD Leganés 30 41   12 5 13   33 - 29 4
9   CD Lugo 30 41   10 11 9   35 - 38 -3
10   CD Numancia de Soria 30 41   10 11 9   44 - 42 2
11   AD Alcorcón 30 40   10 10 10   37 - 41 -4
12   UE Llagostera 30 40   11 7 12   27 - 30 -3
13   CD Mirandés 30 39   10 9 11   28 - 34 -6
14   Deportivo Alavés 30 38   9 11 10   37 - 34 3
15   RCD Mallorca 30 37   10 7 13   40 - 44 -4
16   CD Tenerife 30 36   9 9 12   27 - 33 -6
17   Albacete Balompié 30 32   8 8 14   36 - 47 -11
18   CA Osasuna 30 31   8 7 15   29 - 45 -16
19   Racing Santander 30 29   7 8 15   28 - 34 -6
20   Real Club Recreativo de Huelva 30 29   6 11 13   27 - 39 -12
21   FC Barcelona Atlètic 30 28   7 7 16   38 - 55 -17
22   CE Sabadell FC 30 27   6 9 15   30 - 48 -18
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże o awans
  • spadek

32. kolejka (następna)

  • 04.04 16:00
  • 04.04 18:00
  • 04.04 18:15
  • 04.04 21:30
  • 05.04 12:00
  • 05.04 16:00
  • 05.04 17:00
  • 05.04 18:15
  • 05.04 19:00
  • 05.04 19:00
  • 05.04 21:00

Strzelcy Segunda Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Borja González Tomás(Real Saragossa) 20 5
Rubén Castro Martín(Real Betis Balompié) 19 5
David Rodríguez Sánchez(AD Alcorcón) 16 2

Kartkowicze Segunda Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Jorge Hernán Menosse Acosta(Real Club Recreativo de Huelva) 2 10 12
Adrián Ripa Cruz(CD Numancia de Soria) 2 9 11
Nikola Vujadinović(CA Osasuna) 2 7 9

Terminarz / Wyniki Segunda Division

31. kolejka

  • 28.03 16:00  
    CD Leganés CD Numancia de Soria -
  • 28.03 18:00  
    UE Llagostera CD Lugo -
  • 28.03 18:00  
    Deportivo Alavés Racing Santander -
  • 28.03 18:00  
    Real Valladolid Albacete Balompié -
  • 28.03 18:15  
    Real Club Recreativo de Huelva Real Betis Balompié -
  • 28.03 21:00  
    UD Las Palmas SD Ponferradina -
  • 29.03 12:00  
    CA Osasuna Sporting Gijón -
  • 29.03 17:00  
    CD Mirandés Girona FC -
  • 29.03 18:15  
    Real Saragossa AD Alcorcón -
  • 29.03 19:00  
    FC Barcelona Atlètic CD Tenerife -
  • 29.03 21:00  
    CE Sabadell FC RCD Mallorca -

32. kolejka

  • 04.04 16:00  
    CD Mirandés CE Sabadell FC -
  • 04.04 18:00  
    Girona FC Real Valladolid -
  • 04.04 18:15  
    CD Lugo RCD Mallorca -
  • 04.04 21:30  
    Albacete Balompié UD Las Palmas -
  • 05.04 12:00  
    Real Betis Balompié CA Osasuna -
  • 05.04 16:00  
    SD Ponferradina CD Leganés -
  • 05.04 17:00  
    Sporting Gijón FC Barcelona Atlètic -
  • 05.04 18:15  
    CD Numancia de Soria Real Club Recreativo de Huelva -
  • 05.04 19:00  
    Racing Santander UE Llagostera -
  • 05.04 19:00  
    CD Tenerife Real Saragossa -
  • 05.04 21:00  
    AD Alcorcón Deportivo Alavés -

33. kolejka

  • 11.04 16:00  
    RCD Mallorca Racing Santander -
  • 11.04 18:00  
    CE Sabadell FC CD Lugo -
  • 11.04 18:00  
    Real Saragossa Sporting Gijón -
  • 11.04 18:15  
    Real Valladolid CD Mirandés -
  • 11.04 20:00  
    UE Llagostera AD Alcorcón -
  • 11.04 20:00  
    Deportivo Alavés CD Tenerife -
  • 12.04 12:00  
    UD Las Palmas Girona FC -
  • 12.04 16:00  
    Real Club Recreativo de Huelva SD Ponferradina -
  • 12.04 17:00  
    FC Barcelona Atlètic Real Betis Balompié -
  • 12.04 18:15  
    CA Osasuna CD Numancia de Soria -
  • 12.04 21:00  
    CD Leganés Albacete Balompié -

34. kolejka

  • 19.04  
    Racing Santander CD Lugo -
  • 19.04  
    AD Alcorcón RCD Mallorca -
  • 19.04  
    CD Tenerife UE Llagostera -
  • 19.04  
    Sporting Gijón Deportivo Alavés -
  • 19.04  
    Real Betis Balompié Real Saragossa -
  • 19.04  
    CD Numancia de Soria FC Barcelona Atlètic -
  • 19.04  
    SD Ponferradina CA Osasuna -
  • 19.04  
    Albacete Balompié Real Club Recreativo de Huelva -
  • 19.04  
    Girona FC CD Leganés -
  • 19.04  
    CD Mirandés UD Las Palmas -
  • 19.04  
    Real Valladolid CE Sabadell FC -

35. kolejka

  • 26.04  
    CE Sabadell FC Racing Santander -
  • 26.04  
    CD Lugo AD Alcorcón -
  • 26.04  
    RCD Mallorca CD Tenerife -
  • 26.04  
    UE Llagostera Sporting Gijón -
  • 26.04  
    Deportivo Alavés Real Betis Balompié -
  • 26.04  
    Real Saragossa CD Numancia de Soria -
  • 26.04  
    FC Barcelona Atlètic SD Ponferradina -
  • 26.04  
    CA Osasuna Albacete Balompié -
  • 26.04  
    Real Club Recreativo de Huelva Girona FC -
  • 26.04  
    CD Leganés CD Mirandés -
  • 26.04  
    UD Las Palmas Real Valladolid -

36. kolejka

  • 03.05  
    AD Alcorcón Racing Santander -
  • 03.05  
    CD Tenerife CD Lugo -
  • 03.05  
    Sporting Gijón RCD Mallorca -
  • 03.05  
    Real Betis Balompié UE Llagostera -
  • 03.05  
    CD Numancia de Soria Deportivo Alavés -
  • 03.05  
    SD Ponferradina Real Saragossa -
  • 03.05  
    Albacete Balompié FC Barcelona Atlètic -
  • 03.05  
    Girona FC CA Osasuna -
  • 03.05  
    CD Mirandés Real Club Recreativo de Huelva -
  • 03.05  
    Real Valladolid CD Leganés -
  • 03.05  
    UD Las Palmas CE Sabadell FC -

37. kolejka

  • 10.05  
    CE Sabadell FC AD Alcorcón -
  • 10.05  
    Racing Santander CD Tenerife -
  • 10.05  
    CD Lugo Sporting Gijón -
  • 10.05  
    RCD Mallorca Real Betis Balompié -
  • 10.05  
    UE Llagostera CD Numancia de Soria -
  • 10.05  
    Deportivo Alavés SD Ponferradina -
  • 10.05  
    Real Saragossa Albacete Balompié -
  • 10.05  
    FC Barcelona Atlètic Girona FC -
  • 10.05  
    CA Osasuna CD Mirandés -
  • 10.05  
    Real Club Recreativo de Huelva Real Valladolid -
  • 10.05  
    CD Leganés UD Las Palmas -

38. kolejka

  • 17.05  
    CD Tenerife AD Alcorcón -
  • 17.05  
    Sporting Gijón Racing Santander -
  • 17.05  
    Real Betis Balompié CD Lugo -
  • 17.05  
    CD Numancia de Soria RCD Mallorca -
  • 17.05  
    SD Ponferradina UE Llagostera -
  • 17.05  
    Albacete Balompié Deportivo Alavés -
  • 17.05  
    Girona FC Real Saragossa -
  • 17.05  
    CD Mirandés FC Barcelona Atlètic -
  • 17.05  
    Real Valladolid CA Osasuna -
  • 17.05  
    UD Las Palmas Real Club Recreativo de Huelva -
  • 17.05  
    CD Leganés CE Sabadell FC -

39. kolejka

  • 20.05  
    CE Sabadell FC CD Tenerife -
  • 20.05  
    AD Alcorcón Sporting Gijón -
  • 20.05  
    Racing Santander Real Betis Balompié -
  • 20.05  
    CD Lugo CD Numancia de Soria -
  • 20.05  
    RCD Mallorca SD Ponferradina -
  • 20.05  
    UE Llagostera Albacete Balompié -
  • 20.05  
    Deportivo Alavés Girona FC -
  • 20.05  
    Real Saragossa CD Mirandés -
  • 20.05  
    FC Barcelona Atlètic Real Valladolid -
  • 20.05  
    CA Osasuna UD Las Palmas -
  • 20.05  
    Real Club Recreativo de Huelva CD Leganés -

40. kolejka

  • 24.05  
    Sporting Gijón CD Tenerife -
  • 24.05  
    Real Betis Balompié AD Alcorcón -
  • 24.05  
    CD Numancia de Soria Racing Santander -
  • 24.05  
    SD Ponferradina CD Lugo -
  • 24.05  
    Albacete Balompié RCD Mallorca -
  • 24.05  
    Girona FC UE Llagostera -
  • 24.05  
    CD Mirandés Deportivo Alavés -
  • 24.05  
    Real Valladolid Real Saragossa -
  • 24.05  
    UD Las Palmas FC Barcelona Atlètic -
  • 24.05  
    CD Leganés CA Osasuna -
  • 24.05  
    Real Club Recreativo de Huelva CE Sabadell FC -

41. kolejka

  • 31.05  
    Sporting Gijón CE Sabadell FC -
  • 31.05  
    CD Tenerife Real Betis Balompié -
  • 31.05  
    AD Alcorcón CD Numancia de Soria -
  • 31.05  
    Racing Santander SD Ponferradina -
  • 31.05  
    CD Lugo Albacete Balompié -
  • 31.05  
    RCD Mallorca Girona FC -
  • 31.05  
    UE Llagostera CD Mirandés -
  • 31.05  
    Deportivo Alavés Real Valladolid -
  • 31.05  
    Real Saragossa UD Las Palmas -
  • 31.05  
    FC Barcelona Atlètic CD Leganés -
  • 31.05  
    CA Osasuna Real Club Recreativo de Huelva -

42. kolejka

  • 07.06  
    Real Betis Balompié Sporting Gijón -
  • 07.06  
    CD Numancia de Soria CD Tenerife -
  • 07.06  
    SD Ponferradina AD Alcorcón -
  • 07.06  
    Albacete Balompié Racing Santander -
  • 07.06  
    Girona FC CD Lugo -
  • 07.06  
    CD Mirandés RCD Mallorca -
  • 07.06  
    Real Valladolid UE Llagostera -
  • 07.06  
    UD Las Palmas Deportivo Alavés -
  • 07.06  
    CD Leganés Real Saragossa -
  • 07.06  
    Real Club Recreativo de Huelva FC Barcelona Atlètic -
  • 07.06  
    CE Sabadell FC CA Osasuna -