Hiszpania - Primera Division

25. kolejka - Primera Division

  • 23.02 21:00
  • 24.02 13:00
  • 24.02 16:15
  • 24.02 18:30
  • 24.02 20:45
  • 25.02 12:00
  • 25.02 16:15
  • 25.02 18:30
  • 25.02 20:45
  • 26.02 21:00

Tabela Primera Division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Barcelona 11 29   9 2 0   31 - 5 26
2 Atletico Madryt 12 28   8 4 0   17 - 4 13
3 Valencia CF 12 26   8 2 2   25 - 11 14
4 Sevilla FC 11 24   7 3 1   18 - 9 9 24
5 Getafe CF 13 24   7 3 3   21 - 9 12 24
6 Real Madryt 12 23   7 2 3   31 - 13 18
7 SD Eibar 13 21   6 3 4   23 - 15 8
8 Villarreal CF 11 20   6 2 3   22 - 12 10
9 Girona FC 12 20   6 2 4   21 - 13 8
10 Real Betis Balompié 13 20   6 2 5   25 - 28 -3
11 Espanyol Barcelona 13 19   5 4 4   12 - 12 0
12 Deportivo Alavés 13 19   6 1 6   13 - 16 -3
13 Real Sociedad San Sebastián 13 18   5 3 5   30 - 23 7
14 CD Leganés 11 17   5 2 4   11 - 12 -1
15 Celta Vigo 11 16   4 4 3   18 - 16 2
16 Athletic Bilbao 11 15   3 6 2   8 - 6 2
17 UD Las Palmas 12 13   4 1 7   13 - 24 -11
18 Levante UD 12 11   2 5 5   12 - 18 -6 11
19 Deportivo La Coruna 12 11   3 2 7   13 - 21 -8 11
20 Malaga CF 12 9   2 3 7   10 - 18 -8
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

26. kolejka (następna)

  • 27.02 20:00
  • 27.02 21:30
  • 28.02 19:30
  • 28.02 19:30
  • 28.02 19:30
  • 28.02 21:30
  • 28.02 21:30
  • 01.03 19:30
  • 01.03 21:00
  • 01.03 21:30

Strzelcy Primera Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Lionel Messi(FC Barcelona) 20 2
Luis Suarez(FC Barcelona) 17 0
Iago Aspas(Celta Vigo) 15 2

Kartkowicze Primera Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Sergio Ramos(Real Madryt) 2 7 9
Jordi Amat Maas(Real Betis Balompié) 2 5 7
Zdravko Kuzmanović(Malaga CF) 2 2 4

Terminarz / Wyniki Primera Division

25. kolejka

  • 23.02 21:00  
    Deportivo La Coruna Espanyol Barcelona -
  • 24.02 13:00  
    Celta Vigo SD Eibar -
  • 24.02 16:15  
    Real Madryt Deportivo Alavés -
  • 24.02 18:30  
    CD Leganés UD Las Palmas -
  • 24.02 20:45  
    FC Barcelona Girona FC -
  • 25.02 12:00  
    Villarreal CF Getafe CF -
  • 25.02 16:15  
    Athletic Bilbao Malaga CF -
  • 25.02 18:30  
    Valencia CF Real Sociedad San Sebastián -
  • 25.02 20:45  
    Sevilla FC Atletico Madryt -
  • 26.02 21:00  
    Levante UD Real Betis Balompié -

26. kolejka

  • 27.02 20:00  
    Espanyol Barcelona Real Madryt -
  • 27.02 21:30  
    Girona FC Celta Vigo -
  • 28.02 19:30  
    Getafe CF Deportivo La Coruna -
  • 28.02 19:30  
    Athletic Bilbao Valencia CF -
  • 28.02 19:30  
    Malaga CF Sevilla FC -
  • 28.02 21:30  
    Atletico Madryt CD Leganés -
  • 28.02 21:30  
    SD Eibar Villarreal CF -
  • 01.03 19:30  
    Real Betis Balompié Real Sociedad San Sebastián -
  • 01.03 21:00  
    UD Las Palmas FC Barcelona -
  • 01.03 21:30  
    Deportivo Alavés Levante UD -

27. kolejka

  • 03.03 13:00  
    Villarreal CF Girona FC -
  • 03.03 16:15  
    Sevilla FC Athletic Bilbao -
  • 03.03 18:30  
    CD Leganés Malaga CF -
  • 03.03 18:30  
    Deportivo La Coruna SD Eibar -
  • 03.03 20:45  
    Real Madryt Getafe CF -
  • 04.03 12:00  
    Levante UD Espanyol Barcelona -
  • 04.03 16:15  
    FC Barcelona Atletico Madryt -
  • 04.03 18:30  
    Real Sociedad San Sebastián Deportivo Alavés -
  • 04.03 20:45  
    Valencia CF Real Betis Balompié -
  • 05.03 21:00  
    Celta Vigo UD Las Palmas -

28. kolejka

  • 09.03 21:00  
    Girona FC Deportivo La Coruna -
  • 10.03 13:00  
    SD Eibar Real Madryt -
  • 10.03 16:15  
    Sevilla FC Valencia CF -
  • 10.03 18:30  
    Getafe CF Levante UD -
  • 10.03 20:45  
    Malaga CF FC Barcelona -
  • 11.03 12:00  
    Espanyol Barcelona Real Sociedad San Sebastián -
  • 11.03 16:15  
    Atletico Madryt Celta Vigo -
  • 11.03 18:30  
    UD Las Palmas Villarreal CF -
  • 11.03 20:45  
    Athletic Bilbao CD Leganés -
  • 12.03 21:00  
    Deportivo Alavés Real Betis Balompié -

29. kolejka

  • 18.03  
    Real Sociedad San Sebastián Getafe CF -
  • 18.03  
    Levante UD SD Eibar -
  • 18.03  
    FC Barcelona Athletic Bilbao -
  • 18.03  
    CD Leganés Sevilla FC -
  • 18.03  
    Villarreal CF Atletico Madryt -
  • 18.03  
    Deportivo La Coruna UD Las Palmas -
  • 18.03  
    Celta Vigo Malaga CF -
  • 18.03  
    Valencia CF Deportivo Alavés -
  • 18.03  
    Real Madryt Girona FC -
  • 18.03  
    Real Betis Balompié Espanyol Barcelona -

30. kolejka

  • 01.04  
    Espanyol Barcelona Deportivo Alavés -
  • 01.04  
    Atletico Madryt Deportivo La Coruna -
  • 01.04  
    CD Leganés Valencia CF -
  • 01.04  
    Getafe CF Real Betis Balompié -
  • 01.04  
    Athletic Bilbao Celta Vigo -
  • 01.04  
    Girona FC Levante UD -
  • 01.04  
    SD Eibar Real Sociedad San Sebastián -
  • 01.04  
    Sevilla FC FC Barcelona -
  • 01.04  
    Malaga CF Villarreal CF -
  • 01.04  
    UD Las Palmas Real Madryt -

31. kolejka

  • 08.04  
    Villarreal CF Athletic Bilbao -
  • 08.04  
    Deportivo La Coruna Malaga CF -
  • 08.04  
    Celta Vigo Sevilla FC -
  • 08.04  
    Valencia CF Espanyol Barcelona -
  • 08.04  
    Real Madryt Atletico Madryt -
  • 08.04  
    Real Betis Balompié SD Eibar -
  • 08.04  
    Real Sociedad San Sebastián Girona FC -
  • 08.04  
    Levante UD UD Las Palmas -
  • 08.04  
    FC Barcelona CD Leganés -
  • 08.04  
    Deportivo Alavés Getafe CF -

32. kolejka

  • 15.04  
    FC Barcelona Valencia CF -
  • 15.04  
    UD Las Palmas Real Sociedad San Sebastián -
  • 15.04  
    Atletico Madryt Levante UD -
  • 15.04  
    CD Leganés Celta Vigo -
  • 15.04  
    Getafe CF Espanyol Barcelona -
  • 15.04  
    Athletic Bilbao Deportivo La Coruna -
  • 15.04  
    Girona FC Real Betis Balompié -
  • 15.04  
    SD Eibar Deportivo Alavés -
  • 15.04  
    Sevilla FC Villarreal CF -
  • 15.04  
    Malaga CF Real Madryt -

33. kolejka

  • 18.04  
    Real Sociedad San Sebastián Atletico Madryt -
  • 18.04  
    Levante UD Malaga CF -
  • 18.04  
    Deportivo Alavés Girona FC -
  • 18.04  
    Espanyol Barcelona SD Eibar -
  • 18.04  
    Villarreal CF CD Leganés -
  • 18.04  
    Deportivo La Coruna Sevilla FC -
  • 18.04  
    Celta Vigo FC Barcelona -
  • 18.04  
    Valencia CF Getafe CF -
  • 18.04  
    Real Madryt Athletic Bilbao -
  • 18.04  
    Real Betis Balompié UD Las Palmas -

34. kolejka

  • 22.04  
    Celta Vigo Valencia CF -
  • 22.04  
    Athletic Bilbao Levante UD -
  • 22.04  
    Girona FC Espanyol Barcelona -
  • 22.04  
    SD Eibar Getafe CF -
  • 22.04  
    Sevilla FC Real Madryt -
  • 22.04  
    Malaga CF Real Sociedad San Sebastián -
  • 22.04  
    FC Barcelona Villarreal CF -
  • 22.04  
    UD Las Palmas Deportivo Alavés -
  • 22.04  
    Atletico Madryt Real Betis Balompié -
  • 22.04  
    CD Leganés Deportivo La Coruna -

35. kolejka

  • 29.04  
    Villarreal CF Celta Vigo -
  • 29.04  
    Deportivo La Coruna FC Barcelona -
  • 29.04  
    Valencia CF SD Eibar -
  • 29.04  
    Real Madryt CD Leganés -
  • 29.04  
    Getafe CF Girona FC -
  • 29.04  
    Real Betis Balompié Malaga CF -
  • 29.04  
    Real Sociedad San Sebastián Athletic Bilbao -
  • 29.04  
    Levante UD Sevilla FC -
  • 29.04  
    Deportivo Alavés Atletico Madryt -
  • 29.04  
    Espanyol Barcelona UD Las Palmas -

36. kolejka

  • 06.05  
    UD Las Palmas Getafe CF -
  • 06.05  
    Atletico Madryt Espanyol Barcelona -
  • 06.05  
    CD Leganés Levante UD -
  • 06.05  
    Villarreal CF Valencia CF -
  • 06.05  
    Celta Vigo Deportivo La Coruna -
  • 06.05  
    Athletic Bilbao Real Betis Balompié -
  • 06.05  
    Girona FC SD Eibar -
  • 06.05  
    Sevilla FC Real Sociedad San Sebastián -
  • 06.05  
    Malaga CF Deportivo Alavés -
  • 06.05  
    FC Barcelona Real Madryt -

37. kolejka

  • 13.05  
    Girona FC Valencia CF -
  • 13.05  
    Deportivo Alavés Athletic Bilbao -
  • 13.05  
    Espanyol Barcelona Malaga CF -
  • 13.05  
    Deportivo La Coruna Villarreal CF -
  • 13.05  
    Real Madryt Celta Vigo -
  • 13.05  
    Getafe CF Atletico Madryt -
  • 13.05  
    Real Betis Balompié Sevilla FC -
  • 13.05  
    SD Eibar UD Las Palmas -
  • 13.05  
    Real Sociedad San Sebastián CD Leganés -
  • 13.05  
    Levante UD FC Barcelona -

38. kolejka

  • 20.05  
    Celta Vigo Levante UD -
  • 20.05  
    Athletic Bilbao Espanyol Barcelona -
  • 20.05  
    Sevilla FC Deportivo Alavés -
  • 20.05  
    Malaga CF Getafe CF -
  • 20.05  
    FC Barcelona Real Sociedad San Sebastián -
  • 20.05  
    UD Las Palmas Girona FC -
  • 20.05  
    Valencia CF Deportivo La Coruna -
  • 20.05  
    Atletico Madryt SD Eibar -
  • 20.05  
    CD Leganés Real Betis Balompié -
  • 20.05  
    Villarreal CF Real Madryt -