Hiszpania - Primera Division

23. kolejka - Primera Division

Tabela Primera Division online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Real Madryt 22 52   16 4 2   57 - 20 37
2   FC Barcelona 23 51   15 6 2   63 - 19 44
3   Sevilla FC 23 49   15 4 4   46 - 28 18
4   Atletico Madryt 23 45   13 6 4   43 - 19 24
5   Real Sociedad San Sebastián 23 41   13 2 8   36 - 32 4
6   Villarreal CF 23 39   10 9 4   30 - 15 15
7   SD Eibar 23 35   10 5 8   36 - 31 5
8   Athletic Bilbao 23 35   10 5 8   28 - 28 0
9   Celta Vigo 22 33   10 3 9   36 - 36 0
10   Espanyol Barcelona 23 32   8 8 7   30 - 31 -1
11   Deportivo Alavés 23 30   7 9 7   22 - 28 -6
12   UD Las Palmas 23 28   7 7 9   32 - 35 -3
13   Malaga CF 23 26   6 8 9   31 - 37 -6
14   Valencia CF 23 26   7 5 11   33 - 41 -8
15   Real Betis Balompié 22 24   6 6 10   22 - 35 -13
16   Deportivo La Coruna 22 19   4 7 11   26 - 35 -9
17   CD Leganés 23 18   4 6 13   16 - 39 -23
18   Sporting Gijón 23 16   4 4 15   25 - 47 -22
19   Granada CF 23 16   3 7 13   21 - 49 -28
20   CA Osasuna 23 10   1 7 15   24 - 52 -28
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

24. kolejka (następna)

  • 24.02 20:45
  • 25.02 13:00
  • 25.02 16:15
  • 25.02 18:30
  • 25.02 20:45
  • 26.02 12:00
  • 26.02 16:15
  • 26.02 18:30
  • 26.02 18:30
  • 26.02 20:45

Strzelcy Primera Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Lionel Messi(FC Barcelona) 19 3
Luis Suarez(FC Barcelona) 18 0
Cristiano Ronaldo(Real Madryt) 15 4

Kartkowicze Primera Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Sergio Gomez(Celta Vigo) 2 3 5
Enzo Perez(Valencia CF) 1 9 10
Uche Henry Agbo(Granada CF) 1 9 10

Terminarz / Wyniki Primera Division

21. kolejka

24. kolejka

  • 24.02 20:45  
    UD Las Palmas Real Sociedad San Sebastián -
  • 25.02 13:00  
    Deportivo Alavés Valencia CF -
  • 25.02 16:15  
    Real Betis Balompié Sevilla FC -
  • 25.02 18:30  
    CD Leganés Deportivo La Coruna -
  • 25.02 20:45  
    SD Eibar Malaga CF -
  • 26.02 12:00  
    Espanyol Barcelona CA Osasuna -
  • 26.02 16:15  
    Atletico Madryt FC Barcelona -
  • 26.02 18:30  
    Athletic Bilbao Granada CF -
  • 26.02 18:30  
    Sporting Gijón Celta Vigo -
  • 26.02 20:45  
    Villarreal CF Real Madryt -

25. kolejka

  • 28.02 19:30  
    Real Sociedad San Sebastián SD Eibar -
  • 28.02 21:30  
    Malaga CF Real Betis Balompié -
  • 28.02 21:30  
    Valencia CF CD Leganés -
  • 01.03 19:30  
    CA Osasuna Villarreal CF -
  • 01.03 19:30  
    FC Barcelona Sporting Gijón -
  • 01.03 21:30  
    Celta Vigo Espanyol Barcelona -
  • 01.03 21:30  
    Real Madryt UD Las Palmas -
  • 01.03 21:30  
    Granada CF Deportivo Alavés -
  • 02.03 20:45  
    Deportivo La Coruna Atletico Madryt -
  • 02.03 21:30  
    Sevilla FC Athletic Bilbao -

26. kolejka

  • 03.03 20:45  
    Real Betis Balompié Real Sociedad San Sebastián -
  • 04.03 13:00  
    CD Leganés Granada CF -
  • 04.03 16:15  
    SD Eibar Real Madryt -
  • 04.03 18:30  
    Villarreal CF Espanyol Barcelona -
  • 04.03 20:45  
    FC Barcelona Celta Vigo -
  • 05.03 12:00  
    Sporting Gijón Deportivo La Coruna -
  • 05.03 16:15  
    Atletico Madryt Valencia CF -
  • 05.03 18:30  
    UD Las Palmas CA Osasuna -
  • 05.03 20:45  
    Athletic Bilbao Malaga CF -
  • 06.03 20:45  
    Deportivo Alavés Sevilla FC -

27. kolejka

  • 10.03 20:45  
    Espanyol Barcelona UD Las Palmas -
  • 11.03 13:00  
    Valencia CF Sporting Gijón -
  • 11.03 16:15  
    Sevilla FC CD Leganés -
  • 11.03 18:30  
    Malaga CF Deportivo Alavés -
  • 11.03 20:45  
    Granada CF Atletico Madryt -
  • 12.03 12:00  
    Real Sociedad San Sebastián Athletic Bilbao -
  • 12.03 16:15  
    Deportivo La Coruna FC Barcelona -
  • 12.03 18:30  
    Celta Vigo Villarreal CF -
  • 12.03 20:45  
    Real Madryt Real Betis Balompié -
  • 13.03 20:45  
    CA Osasuna SD Eibar -

28. kolejka

  • 19.03 17:00  
    UD Las Palmas Villarreal CF -
  • 19.03 17:00  
    SD Eibar Espanyol Barcelona -
  • 19.03 17:00  
    Real Betis Balompié CA Osasuna -
  • 19.03 17:00  
    Athletic Bilbao Real Madryt -
  • 19.03 17:00  
    Deportivo Alavés Real Sociedad San Sebastián -
  • 19.03 17:00  
    CD Leganés Malaga CF -
  • 19.03 17:00  
    Atletico Madryt Sevilla FC -
  • 19.03 17:00  
    Sporting Gijón Granada CF -
  • 19.03 17:00  
    FC Barcelona Valencia CF -
  • 19.03 17:00  
    Deportivo La Coruna Celta Vigo -

29. kolejka

  • 02.04 17:00  
    Celta Vigo UD Las Palmas -
  • 02.04 17:00  
    Villarreal CF SD Eibar -
  • 02.04 17:00  
    Espanyol Barcelona Real Betis Balompié -
  • 02.04 17:00  
    CA Osasuna Athletic Bilbao -
  • 02.04 17:00  
    Real Madryt Deportivo Alavés -
  • 02.04 17:00  
    Real Sociedad San Sebastián CD Leganés -
  • 02.04 17:00  
    Malaga CF Atletico Madryt -
  • 02.04 17:00  
    Sevilla FC Sporting Gijón -
  • 02.04 17:00  
    Granada CF FC Barcelona -
  • 02.04 17:00  
    Valencia CF Deportivo La Coruna -

30. kolejka

  • 05.04 17:00  
    SD Eibar UD Las Palmas -
  • 05.04 17:00  
    Real Betis Balompié Villarreal CF -
  • 05.04 17:00  
    Athletic Bilbao Espanyol Barcelona -
  • 05.04 17:00  
    Deportivo Alavés CA Osasuna -
  • 05.04 17:00  
    CD Leganés Real Madryt -
  • 05.04 17:00  
    Atletico Madryt Real Sociedad San Sebastián -
  • 05.04 17:00  
    Sporting Gijón Malaga CF -
  • 05.04 17:00  
    FC Barcelona Sevilla FC -
  • 05.04 17:00  
    Deportivo La Coruna Granada CF -
  • 05.04 17:00  
    Valencia CF Celta Vigo -

31. kolejka

  • 09.04 17:00  
    Celta Vigo SD Eibar -
  • 09.04 17:00  
    UD Las Palmas Real Betis Balompié -
  • 09.04 17:00  
    Villarreal CF Athletic Bilbao -
  • 09.04 17:00  
    Espanyol Barcelona Deportivo Alavés -
  • 09.04 17:00  
    CA Osasuna CD Leganés -
  • 09.04 17:00  
    Real Madryt Atletico Madryt -
  • 09.04 17:00  
    Real Sociedad San Sebastián Sporting Gijón -
  • 09.04 17:00  
    Malaga CF FC Barcelona -
  • 09.04 17:00  
    Sevilla FC Deportivo La Coruna -
  • 09.04 17:00  
    Granada CF Valencia CF -

32. kolejka

  • 16.04 17:00  
    Real Betis Balompié SD Eibar -
  • 16.04 17:00  
    Athletic Bilbao UD Las Palmas -
  • 16.04 17:00  
    Deportivo Alavés Villarreal CF -
  • 16.04 17:00  
    CD Leganés Espanyol Barcelona -
  • 16.04 17:00  
    Atletico Madryt CA Osasuna -
  • 16.04 17:00  
    Sporting Gijón Real Madryt -
  • 16.04 17:00  
    FC Barcelona Real Sociedad San Sebastián -
  • 16.04 17:00  
    Deportivo La Coruna Malaga CF -
  • 16.04 17:00  
    Valencia CF Sevilla FC -
  • 16.04 17:00  
    Granada CF Celta Vigo -

33. kolejka

  • 23.04 17:00  
    Celta Vigo Real Betis Balompié -
  • 23.04 17:00  
    SD Eibar Athletic Bilbao -
  • 23.04 17:00  
    UD Las Palmas Deportivo Alavés -
  • 23.04 17:00  
    Villarreal CF CD Leganés -
  • 23.04 17:00  
    Espanyol Barcelona Atletico Madryt -
  • 23.04 17:00  
    CA Osasuna Sporting Gijón -
  • 23.04 17:00  
    Real Madryt FC Barcelona -
  • 23.04 17:00  
    Real Sociedad San Sebastián Deportivo La Coruna -
  • 23.04 17:00  
    Malaga CF Valencia CF -
  • 23.04 17:00  
    Sevilla FC Granada CF -

34. kolejka

  • 26.04 17:00  
    Athletic Bilbao Real Betis Balompié -
  • 26.04 17:00  
    Deportivo Alavés SD Eibar -
  • 26.04 17:00  
    CD Leganés UD Las Palmas -
  • 26.04 17:00  
    Atletico Madryt Villarreal CF -
  • 26.04 17:00  
    Sporting Gijón Espanyol Barcelona -
  • 26.04 17:00  
    FC Barcelona CA Osasuna -
  • 26.04 17:00  
    Deportivo La Coruna Real Madryt -
  • 26.04 17:00  
    Valencia CF Real Sociedad San Sebastián -
  • 26.04 17:00  
    Granada CF Malaga CF -
  • 26.04 17:00  
    Sevilla FC Celta Vigo -

35. kolejka

  • 30.04 17:00  
    Celta Vigo Athletic Bilbao -
  • 30.04 17:00  
    Real Betis Balompié Deportivo Alavés -
  • 30.04 17:00  
    SD Eibar CD Leganés -
  • 30.04 17:00  
    UD Las Palmas Atletico Madryt -
  • 30.04 17:00  
    Villarreal CF Sporting Gijón -
  • 30.04 17:00  
    Espanyol Barcelona FC Barcelona -
  • 30.04 17:00  
    CA Osasuna Deportivo La Coruna -
  • 30.04 17:00  
    Real Madryt Valencia CF -
  • 30.04 17:00  
    Real Sociedad San Sebastián Granada CF -
  • 30.04 17:00  
    Malaga CF Sevilla FC -

36. kolejka

  • 07.05 17:00  
    Deportivo Alavés Athletic Bilbao -
  • 07.05 17:00  
    CD Leganés Real Betis Balompié -
  • 07.05 17:00  
    Atletico Madryt SD Eibar -
  • 07.05 17:00  
    Sporting Gijón UD Las Palmas -
  • 07.05 17:00  
    FC Barcelona Villarreal CF -
  • 07.05 17:00  
    Deportivo La Coruna Espanyol Barcelona -
  • 07.05 17:00  
    Valencia CF CA Osasuna -
  • 07.05 17:00  
    Granada CF Real Madryt -
  • 07.05 17:00  
    Sevilla FC Real Sociedad San Sebastián -
  • 07.05 17:00  
    Malaga CF Celta Vigo -

37. kolejka

  • 14.05 17:00  
    Deportivo Alavés Celta Vigo -
  • 14.05 17:00  
    Athletic Bilbao CD Leganés -
  • 14.05 17:00  
    Real Betis Balompié Atletico Madryt -
  • 14.05 17:00  
    SD Eibar Sporting Gijón -
  • 14.05 17:00  
    UD Las Palmas FC Barcelona -
  • 14.05 17:00  
    Villarreal CF Deportivo La Coruna -
  • 14.05 17:00  
    Espanyol Barcelona Valencia CF -
  • 14.05 17:00  
    CA Osasuna Granada CF -
  • 14.05 17:00  
    Real Madryt Sevilla FC -
  • 14.05 17:00  
    Real Sociedad San Sebastián Malaga CF -

38. kolejka

  • 21.05 17:00  
    CD Leganés Deportivo Alavés -
  • 21.05 17:00  
    Atletico Madryt Athletic Bilbao -
  • 21.05 17:00  
    Sporting Gijón Real Betis Balompié -
  • 21.05 17:00  
    FC Barcelona SD Eibar -
  • 21.05 17:00  
    Deportivo La Coruna UD Las Palmas -
  • 21.05 17:00  
    Valencia CF Villarreal CF -
  • 21.05 17:00  
    Granada CF Espanyol Barcelona -
  • 21.05 17:00  
    Sevilla FC CA Osasuna -
  • 21.05 17:00  
    Malaga CF Real Madryt -
  • 21.05 17:00  
    Celta Vigo Real Sociedad San Sebastián -