Gruzja - Umaglesi Liga

15. kolejka - Umaglesi Liga

Tabela Umaglesi Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Dinamo Tbilisi 8 17   5 2 1   14 - 7 7
2 FC Dila Gori 7 14   4 2 1   14 - 7 7
3 FC Saburtalo Tbilisi 7 13   4 1 2   12 - 8 4
4 FC Chikhura Sachkhere 7 12   3 3 1   11 - 5 6
5 FC Lokomotivi Tbilisi 8 10   3 1 4   8 - 12 -4
6 FC Rustavi 8 9   2 3 3   8 - 8 0
7 FC Torpedo Kutaisi 7 8   2 2 3   7 - 8 -1
8 FC Sioni Bolnisi 7 7   2 1 4   8 - 14 -6
9 FC Samtredia 8 6   1 3 4   6 - 12 -6
10 FC Kolkheti 1913 Poti 7 4   1 1 5   4 - 19 -15
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

16. kolejka (następna)

  • 22.06 16:00
  • 22.06 19:00
  • 23.06 16:00
  • 23.06 18:00
  • 23.06 19:00

Strzelcy Umaglesi Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Mykola Kovtalyuk(FC Dila Gori) 8 0
Giorgi Gabedava(FC Chikhura Sachkhere) 8 2
Leandro Joaquim Ribeiro(FC Dila Gori) 8 3

Kartkowicze Umaglesi Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Lasha 'Omar' Gogonaia(FC Kolkheti 1913 Poti) 1 7 8
Vladimir Ponomarev(FC Kolkheti 1913 Poti) 1 4 5
Ivan Fatić(FC Samtredia) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Umaglesi Liga

15. kolejka

16. kolejka

  • 22.06 16:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Kolkheti 1913 Poti -
  • 22.06 19:00  
    FC Rustavi FC Dila Gori -
  • 23.06 16:00  
    FC Samtredia FC Chikhura Sachkhere -
  • 23.06 18:00  
    Dinamo Tbilisi FC Sioni Bolnisi -
  • 23.06 19:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Saburtalo Tbilisi -

17. kolejka

  • 27.06 18:00  
    FC Dila Gori FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 28.06 18:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -
  • 29.06 15:30  
    FC Sioni Bolnisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 29.06 17:30  
    FC Kolkheti 1913 Poti Dinamo Tbilisi -
  • 29.06 19:00  
    FC Rustavi FC Samtredia -

18. kolejka

  • 08.07 16:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Kolkheti 1913 Poti -
  • 08.07 16:00  
    Dinamo Tbilisi FC Dila Gori -
  • 08.07 16:00  
    FC Samtredia FC Saburtalo Tbilisi -
  • 08.07 16:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Sioni Bolnisi -
  • 08.07 16:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Rustavi -