Gruzja - Umaglesi Liga

15. kolejka - Umaglesi Liga

Tabela Umaglesi Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Saburtalo Tbilisi 8 21   7 0 1   17 - 4 13
2 FC Dila Gori 8 16   4 4 0   17 - 8 9
3 FC Torpedo Kutaisi 7 13   4 1 2   13 - 6 7
4 Dinamo Tbilisi 7 12   4 0 3   11 - 6 5
5 FC Chikhura Sachkhere 7 10   3 1 3   11 - 10 1
6 FC Kolkheti 1913 Poti 8 10   2 4 2   11 - 13 -2
7 FC Rustavi 7 7   2 1 4   5 - 11 -6
8 FC Sioni Bolnisi 8 6   1 3 4   5 - 11 -6
9 FC Lokomotivi Tbilisi 7 5   1 2 4   7 - 13 -6
10 FC Samtredia 7 3   0 3 4   3 - 10 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

16. kolejka (następna)

  • 22.06 16:00
  • 22.06 19:00
  • 23.06 16:00
  • 23.06 18:00
  • 23.06 19:00

Strzelcy Umaglesi Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Mykola Kovtalyuk(FC Dila Gori) 8 0
Giorgi Gabedava(FC Chikhura Sachkhere) 8 2
Leandro Joaquim Ribeiro(FC Dila Gori) 8 3

Kartkowicze Umaglesi Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Lasha 'Omar' Gogonaia(FC Kolkheti 1913 Poti) 1 7 8
Vladimir Ponomarev(FC Kolkheti 1913 Poti) 1 4 5
Ivan Fatić(FC Samtredia) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Umaglesi Liga

15. kolejka

16. kolejka

  • 22.06 16:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Kolkheti 1913 Poti -
  • 22.06 19:00  
    FC Rustavi FC Dila Gori -
  • 23.06 16:00  
    FC Samtredia FC Chikhura Sachkhere -
  • 23.06 18:00  
    Dinamo Tbilisi FC Sioni Bolnisi -
  • 23.06 19:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Saburtalo Tbilisi -

17. kolejka

  • 27.06 18:00  
    FC Dila Gori FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 28.06 18:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -
  • 29.06 15:30  
    FC Sioni Bolnisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 29.06 17:30  
    FC Kolkheti 1913 Poti Dinamo Tbilisi -
  • 29.06 19:00  
    FC Rustavi FC Samtredia -

18. kolejka

  • 08.07 16:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Kolkheti 1913 Poti -
  • 08.07 16:00  
    Dinamo Tbilisi FC Dila Gori -
  • 08.07 16:00  
    FC Samtredia FC Saburtalo Tbilisi -
  • 08.07 16:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Sioni Bolnisi -
  • 08.07 16:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Rustavi -