Gruzja - Umaglesi Liga

15. kolejka - Umaglesi Liga

Tabela Umaglesi Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Saburtalo Tbilisi 15 34   11 1 3   29 - 12 17
2 FC Dila Gori 15 30   8 6 1   31 - 15 16
3 Dinamo Tbilisi 15 29   9 2 4   25 - 13 12
4 FC Chikhura Sachkhere 14 22   6 4 4   22 - 15 7
5 FC Torpedo Kutaisi 14 21   6 3 5   20 - 14 6
6 FC Rustavi 15 16   4 4 7   13 - 19 -6
7 FC Lokomotivi Tbilisi 15 15   4 3 8   15 - 25 -10
8 FC Kolkheti 1913 Poti 15 14   3 5 7   15 - 32 -17
9 FC Sioni Bolnisi 15 13   3 4 8   13 - 25 -12
10 FC Samtredia 15 9   1 6 8   9 - 22 -13
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

16. kolejka (następna)

  • 22.06 16:00
  • 22.06 19:00
  • 23.06 16:00
  • 23.06 18:00
  • 23.06 19:00

Strzelcy Umaglesi Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Mykola Kovtalyuk(FC Dila Gori) 8 0
Giorgi Gabedava(FC Chikhura Sachkhere) 8 2
Leandro Joaquim Ribeiro(FC Dila Gori) 8 3

Kartkowicze Umaglesi Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Lasha 'Omar' Gogonaia(FC Kolkheti 1913 Poti) 1 7 8
Vladimir Ponomarev(FC Kolkheti 1913 Poti) 1 4 5
Ivan Fatić(FC Samtredia) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Umaglesi Liga

15. kolejka

16. kolejka

  • 22.06 16:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Kolkheti 1913 Poti -
  • 22.06 19:00  
    FC Rustavi FC Dila Gori -
  • 23.06 16:00  
    FC Samtredia FC Chikhura Sachkhere -
  • 23.06 18:00  
    Dinamo Tbilisi FC Sioni Bolnisi -
  • 23.06 19:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Saburtalo Tbilisi -

17. kolejka

  • 27.06 18:00  
    FC Dila Gori FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 28.06 18:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -
  • 29.06 15:30  
    FC Sioni Bolnisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 29.06 17:30  
    FC Kolkheti 1913 Poti Dinamo Tbilisi -
  • 29.06 19:00  
    FC Rustavi FC Samtredia -

18. kolejka

  • 08.07 16:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Kolkheti 1913 Poti -
  • 08.07 16:00  
    Dinamo Tbilisi FC Dila Gori -
  • 08.07 16:00  
    FC Samtredia FC Saburtalo Tbilisi -
  • 08.07 16:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Sioni Bolnisi -
  • 08.07 16:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Rustavi -