Gruzja - Umaglesi Liga

30. kolejka - Umaglesi Liga

  • 18.10 13:00
  • 18.10 17:00
  • 19.10 11:30
  • 19.10 13:30
  • 19.10 18:00

Tabela Umaglesi Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Dinamo Tbilisi 29 62   19 5 5   69 - 25 44
2 FC Torpedo Kutaisi 29 58   17 7 5   45 - 22 23
3 FC Samtredia 29 55   16 7 6   46 - 31 15
4 FC Lokomotivi Tbilisi 29 48   15 3 11   54 - 38 16
5 FC Saburtalo Tbilisi 29 46   14 4 11   50 - 36 14
6 FC Chikhura Sachkhere 29 40   12 4 13   35 - 46 -11
7 FC Dila Gori 29 34   9 7 13   34 - 41 -7
8 FC Dinamo Batumi 29 32   10 2 17   25 - 45 -20
9 FC Kolkheti 1913 Poti 29 20   4 8 17   27 - 57 -30
10 FC Shukura Kobuleti 29 13   2 7 20   28 - 72 -44
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

31. kolejka (następna)

  • 22.10 17:00
  • 23.10 11:00
  • 23.10 13:00
  • 23.10 16:00
  • 23.10 18:00

Strzelcy Umaglesi Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Irakli Sikharulidze(FC Lokomotivi Tbilisi) 23 2
Dimitri Tatanashvili(FC Chikhura Sachkhere) 13 2
Beka Mikeltadze(Dinamo Tbilisi) 12 1

Kartkowicze Umaglesi Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Zurab Arziani(FC Dinamo Batumi/FC Saburtalo Tbilisi) 2 9 11
Varlam Kilasonia(FC Kolkheti 1913 Poti) 2 5 7
Alwyn Luheni Tera(FC Saburtalo Tbilisi) 2 5 7

Terminarz / Wyniki Umaglesi Liga

30. kolejka

  • 18.10 13:00  
    FC Samtredia FC Dinamo Batumi -
  • 18.10 17:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Chikhura Sachkhere -
  • 19.10 11:30  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 19.10 13:30  
    FC Kolkheti 1913 Poti FC Torpedo Kutaisi -
  • 19.10 18:00  
    FC Dila Gori Dinamo Tbilisi -

31. kolejka

  • 22.10 17:00  
    FC Dinamo Batumi FC Chikhura Sachkhere -
  • 23.10 11:00  
    FC Kolkheti 1913 Poti FC Shukura Kobuleti -
  • 23.10 13:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Dila Gori -
  • 23.10 16:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 23.10 18:00  
    Dinamo Tbilisi FC Samtredia -

32. kolejka

  • 28.10 13:00  
    FC Samtredia FC Saburtalo Tbilisi -
  • 28.10 15:00  
    FC Dila Gori FC Torpedo Kutaisi -
  • 28.10 18:00  
    FC Chikhura Sachkhere Dinamo Tbilisi -
  • 29.10 10:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Kolkheti 1913 Poti -
  • 29.10 12:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Dinamo Batumi -

33. kolejka

  • 04.11 10:00  
    FC Kolkheti 1913 Poti FC Dila Gori -
  • 04.11 12:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Shukura Kobuleti -
  • 05.11 12:00  
    Dinamo Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 05.11 14:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -
  • 05.11 16:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Samtredia -