Gruzja - Umaglesi Liga

3. kolejka - Umaglesi Liga

Tabela Umaglesi Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Chikhura Sachkhere 3 7   2 1 0   4 - 1 3
2 FC Saburtalo Tbilisi 3 6   2 0 1   3 - 4 -1
3 FC Lokomotivi Tbilisi 3 6   2 0 1   4 - 3 1
4 FC Torpedo Kutaisi 3 4   1 1 1   3 - 3 0
5 FC Dila Gori 3 4   1 1 1   2 - 2 0
6 FC Samtredia 3 4   1 1 1   2 - 2 0
7 Dinamo Tbilisi 3 3   1 0 2   2 - 3 -1
8 FC Kolkheti 1913 Poti 3 3   1 0 2   4 - 3 1
9 FC Dinamo Batumi 3 3   1 0 2   2 - 3 -1
10 FC Shukura Kobuleti 3 2   0 2 1   3 - 5 -2
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

4. kolejka (następna)

  • 01.04 12:00
  • 01.04 12:45
  • 01.04 14:30
  • 02.04 13:00
  • 02.04 15:30

Strzelcy Umaglesi Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Giorgi Janelidze(FC Kolkheti 1913 Poti) 3 0
Irakli Sikharulidze(FC Lokomotivi Tbilisi) 2 0
Giorgi Gabedava(FC Chikhura Sachkhere) 2 0

Kartkowicze Umaglesi Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Zurab Arziani(FC Saburtalo Tbilisi) 1 2 3
Omar Gogonaia(FC Kolkheti 1913 Poti) 1 2 3
Jeferson Geraldo de Almeida(FC Shukura Kobuleti) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Umaglesi Liga

4. kolejka

  • 01.04 12:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Kolkheti 1913 Poti -
  • 01.04 12:45  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 01.04 14:30  
    FC Dila Gori FC Saburtalo Tbilisi -
  • 02.04 13:00  
    FC Samtredia Dinamo Tbilisi -
  • 02.04 15:30  
    FC Chikhura Sachkhere FC Dinamo Batumi -

5. kolejka

  • 04.04 14:00  
    FC Kolkheti 1913 Poti FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 04.04 18:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Dila Gori -
  • 05.04 14:00  
    FC Dinamo Batumi FC Shukura Kobuleti -
  • 05.04 16:00  
    Dinamo Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -
  • 05.04 18:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Samtredia -

6. kolejka

  • 08.04 13:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 08.04 15:00  
    FC Dila Gori FC Kolkheti 1913 Poti -
  • 09.04 13:00  
    FC Samtredia FC Torpedo Kutaisi -
  • 09.04 15:00  
    FC Dinamo Batumi Dinamo Tbilisi -
  • 09.04 17:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Saburtalo Tbilisi -

7. kolejka

  • 12.04 15:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Dila Gori -
  • 13.04 12:00  
    FC Kolkheti 1913 Poti FC Samtredia -
  • 13.04 15:00  
    Dinamo Tbilisi FC Shukura Kobuleti -
  • 13.04 17:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 13.04 19:00  
    FC Torpedo Kutaisi FC Chikhura Sachkhere -

8. kolejka

  • 22.04 14:00  
    FC Samtredia FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 22.04 14:00  
    FC Dinamo Batumi FC Torpedo Kutaisi -
  • 22.04 14:00  
    Dinamo Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 22.04 14:00  
    FC Chikhura Sachkhere FC Kolkheti 1913 Poti -
  • 22.04 14:00  
    FC Shukura Kobuleti FC Dila Gori -

9. kolejka

  • 29.04 14:00  
    FC Kolkheti 1913 Poti FC Dinamo Batumi -
  • 29.04 14:00  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -
  • 29.04 14:00  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Shukura Kobuleti -
  • 29.04 14:00  
    FC Dila Gori FC Samtredia -
  • 29.04 14:00  
    FC Torpedo Kutaisi Dinamo Tbilisi -

10. kolejka

  • 05.05  
    FC Shukura Kobuleti FC Samtredia -
  • 05.05  
    FC Torpedo Kutaisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 05.05  
    FC Kolkheti 1913 Poti Dinamo Tbilisi -
  • 05.05  
    FC Dila Gori FC Chikhura Sachkhere -
  • 06.05  
    FC Dinamo Batumi FC Lokomotivi Tbilisi -

11. kolejka

  • 10.05  
    Dinamo Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 10.05  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Kolkheti 1913 Poti -
  • 10.05  
    FC Chikhura Sachkhere FC Samtredia -
  • 10.05  
    FC Torpedo Kutaisi FC Shukura Kobuleti -
  • 10.05  
    FC Dinamo Batumi FC Dila Gori -

12. kolejka

  • 13.05  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 13.05  
    FC Samtredia FC Dinamo Batumi -
  • 13.05  
    FC Dila Gori Dinamo Tbilisi -
  • 13.05  
    FC Shukura Kobuleti FC Chikhura Sachkhere -
  • 13.05  
    FC Kolkheti 1913 Poti FC Torpedo Kutaisi -

13. kolejka

  • 20.05  
    FC Kolkheti 1913 Poti FC Shukura Kobuleti -
  • 20.05  
    Dinamo Tbilisi FC Samtredia -
  • 20.05  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Dila Gori -
  • 20.05  
    FC Dinamo Batumi FC Chikhura Sachkhere -
  • 20.05  
    FC Torpedo Kutaisi FC Lokomotivi Tbilisi -

14. kolejka

  • 24.05  
    FC Chikhura Sachkhere Dinamo Tbilisi -
  • 24.05  
    FC Samtredia FC Saburtalo Tbilisi -
  • 24.05  
    FC Dila Gori FC Torpedo Kutaisi -
  • 24.05  
    FC Shukura Kobuleti FC Dinamo Batumi -
  • 24.05  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Kolkheti 1913 Poti -

15. kolejka

  • 27.05  
    FC Kolkheti 1913 Poti FC Dila Gori -
  • 27.05  
    Dinamo Tbilisi FC Dinamo Batumi -
  • 27.05  
    FC Saburtalo Tbilisi FC Chikhura Sachkhere -
  • 27.05  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Shukura Kobuleti -
  • 27.05  
    FC Torpedo Kutaisi FC Samtredia -

16. kolejka

  • 01.06  
    FC Samtredia FC Kolkheti 1913 Poti -
  • 01.06  
    FC Chikhura Sachkhere FC Torpedo Kutaisi -
  • 01.06  
    FC Dinamo Batumi FC Saburtalo Tbilisi -
  • 01.06  
    FC Dila Gori FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 01.06  
    FC Shukura Kobuleti Dinamo Tbilisi -

17. kolejka

  • 16.06  
    FC Kolkheti 1913 Poti FC Chikhura Sachkhere -
  • 16.06  
    FC Dila Gori FC Shukura Kobuleti -
  • 16.06  
    FC Lokomotivi Tbilisi FC Samtredia -
  • 16.06  
    FC Saburtalo Tbilisi Dinamo Tbilisi -
  • 16.06  
    FC Torpedo Kutaisi FC Dinamo Batumi -

18. kolejka

  • 22.06  
    FC Chikhura Sachkhere FC Lokomotivi Tbilisi -
  • 22.06  
    FC Dinamo Batumi FC Kolkheti 1913 Poti -
  • 22.06  
    FC Samtredia FC Dila Gori -
  • 22.06  
    Dinamo Tbilisi FC Torpedo Kutaisi -
  • 22.06  
    FC Shukura Kobuleti FC Saburtalo Tbilisi -