Grecja - Super League

26. kolejka - Super League

  • 11.02
  • 11.02
  • 11.02
  • 11.02
  • 11.02
  • 11.02
  • 11.02
  • 11.02
  • 11.02
  • 11.02
  • 11.02
  • 11.02
  • 11.02
  • 11.02
  • 11.02
  • 11.02
  • 01.04 14:00
  • 01.04 16:15
  • 01.04 18:30
  • 02.04 14:00
  • 02.04 16:15
  • 02.04 16:15
  • 02.04 16:15
  • 02.04 18:30

Tabela Super League online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Olympiakos Pireus 25 54   17 3 5   45 - 14 31
2   PAOK Saloniki 25 49   15 4 6   37 - 17 20
3   Panionios FC 25 48   14 6 5   31 - 16 15
4   Panathinaikos Ateny 25 45   12 9 4   38 - 14 24
5   AEK Ateny 25 43   11 10 4   42 - 19 23
6   Platanias FC 25 41   11 8 6   30 - 26 4
7   Skoda Xanthi FC 25 40   11 7 7   27 - 23 4
8   Atromitos Ateny 25 35   10 5 10   24 - 32 -8
9   PAS Giannina FC 25 34   8 10 7   27 - 25 2
10   PAE AO Kerkyra 25 29   7 8 10   20 - 28 -8
11   Panaitolikos GFS Agrinio 25 27   7 6 12   26 - 32 -6
12   AE Larissa 25 24   5 9 11   21 - 34 -13
13   Asteras Trypolis FC 25 22   5 7 13   24 - 41 -17
14   Levadiakos FC 25 19   4 7 14   20 - 43 -23
15   Iraklis Saloniki FC 25 16   2 10 13   18 - 35 -17
16   Veria FC 25 16   3 7 15   15 - 46 -31
  • Zespół w trakcie meczu

27. kolejka (następna)

  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 05.04 14:00
  • 05.04 16:15
  • 05.04 16:15
  • 05.04 16:15
  • 05.04 16:15
  • 05.04 18:30
  • 06.04 16:15
  • 06.04 18:30

Strzelcy Super League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Marcus Berg(Panathinaikos Ateny) 18 4
Hamza Younès(Skoda Xanthi FC) 15 6
Brown Ideye Aide(Olympiakos Pireus) 13 0

Kartkowicze Super League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Andi Lila(PAS Giannina FC) 2 8 10
Giorgos Saramantas(Iraklis Saloniki FC) 2 6 8
Giannis Stathis(Platanias FC) 2 5 7

Terminarz / Wyniki Super League

1. kolejka

2. kolejka

3. kolejka

4. kolejka

5. kolejka

6. kolejka

7. kolejka

8. kolejka

9. kolejka

10. kolejka

11. kolejka

12. kolejka

13. kolejka

14. kolejka

15. kolejka

16. kolejka

17. kolejka

18. kolejka

19. kolejka

20. kolejka

21. kolejka

22. kolejka

23. kolejka

24. kolejka

25. kolejka

26. kolejka

  • 11.02  
    PAOK Saloniki AE Larissa -
  • 11.02  
    Panaitolikos GFS Agrinio Asteras Trypolis FC -
  • 11.02  
    Panionios FC Atromitos Ateny -
  • 11.02  
    PAS Giannina FC Skoda Xanthi FC -
  • 11.02  
    AEK Ateny Panathinaikos Ateny -
  • 11.02  
    Levadiakos FC Veria FC -
  • 11.02  
    Olympiakos Pireus Platanias FC -
  • 11.02  
    PAE AO Kerkyra Iraklis Saloniki FC -
  • 11.02  
    PAOK Saloniki AE Larissa -
  • 11.02  
    Panaitolikos GFS Agrinio Asteras Trypolis FC -
  • 11.02  
    Panionios FC Atromitos Ateny -
  • 11.02  
    PAS Giannina FC Skoda Xanthi FC -
  • 11.02  
    AEK Ateny Panathinaikos Ateny -
  • 11.02  
    Levadiakos FC Veria FC -
  • 11.02  
    Olympiakos Pireus Platanias FC -
  • 11.02  
    PAE AO Kerkyra Iraklis Saloniki FC -
  • 01.04 14:00  
    PAS Giannina FC Skoda Xanthi FC -
  • 01.04 16:15  
    Levadiakos FC Veria FC -
  • 01.04 18:30  
    Olympiakos Pireus Platanias FC -
  • 02.04 14:00  
    Panionios FC Atromitos Ateny -
  • 02.04 16:15  
    PAE AO Kerkyra Iraklis Saloniki FC -
  • 02.04 16:15  
    PAOK Saloniki AE Larissa -
  • 02.04 16:15  
    Panaitolikos GFS Agrinio Asteras Trypolis FC -
  • 02.04 18:30  
    AEK Ateny Panathinaikos Ateny -

27. kolejka

  • 18.02  
    AE Larissa Asteras Trypolis FC -
  • 18.02  
    Atromitos Ateny PAOK Saloniki -
  • 18.02  
    Skoda Xanthi FC Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 18.02  
    Panathinaikos Ateny Panionios FC -
  • 18.02  
    Veria FC PAS Giannina FC -
  • 18.02  
    Platanias FC AEK Ateny -
  • 18.02  
    Iraklis Saloniki FC Levadiakos FC -
  • 18.02  
    PAE AO Kerkyra Olympiakos Pireus -
  • 18.02  
    AE Larissa Asteras Trypolis FC -
  • 18.02  
    Atromitos Ateny PAOK Saloniki -
  • 18.02  
    Skoda Xanthi FC Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 18.02  
    Panathinaikos Ateny Panionios FC -
  • 18.02  
    Veria FC PAS Giannina FC -
  • 18.02  
    Platanias FC AEK Ateny -
  • 18.02  
    Iraklis Saloniki FC Levadiakos FC -
  • 18.02  
    PAE AO Kerkyra Olympiakos Pireus -
  • 05.04 14:00  
    Skoda Xanthi FC Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 05.04 16:15  
    AE Larissa Asteras Trypolis FC -
  • 05.04 16:15  
    Iraklis Saloniki FC Levadiakos FC -
  • 05.04 16:15  
    Atromitos Ateny PAOK Saloniki -
  • 05.04 16:15  
    Veria FC PAS Giannina FC -
  • 05.04 18:30  
    PAE AO Kerkyra Olympiakos Pireus -
  • 06.04 16:15  
    Panathinaikos Ateny Panionios FC -
  • 06.04 18:30  
    Platanias FC AEK Ateny -

28. kolejka

  • 25.02  
    Atromitos Ateny AE Larissa -
  • 25.02  
    Asteras Trypolis FC Skoda Xanthi FC -
  • 25.02  
    PAOK Saloniki Panathinaikos Ateny -
  • 25.02  
    Panaitolikos GFS Agrinio Veria FC -
  • 25.02  
    Panionios FC Platanias FC -
  • 25.02  
    PAS Giannina FC Iraklis Saloniki FC -
  • 25.02  
    AEK Ateny PAE AO Kerkyra -
  • 25.02  
    Levadiakos FC Olympiakos Pireus -
  • 25.02  
    Atromitos Ateny AE Larissa -
  • 25.02  
    Asteras Trypolis FC Skoda Xanthi FC -
  • 25.02  
    PAOK Saloniki Panathinaikos Ateny -
  • 25.02  
    Panaitolikos GFS Agrinio Veria FC -
  • 25.02  
    Panionios FC Platanias FC -
  • 25.02  
    PAS Giannina FC Iraklis Saloniki FC -
  • 25.02  
    AEK Ateny PAE AO Kerkyra -
  • 25.02  
    Levadiakos FC Olympiakos Pireus -
  • 09.04 18:00  
    AEK Ateny PAE AO Kerkyra -
  • 09.04 18:00  
    Asteras Trypolis FC Skoda Xanthi FC -
  • 09.04 18:00  
    Atromitos Ateny AE Larissa -
  • 09.04 18:00  
    Levadiakos FC Olympiakos Pireus -
  • 09.04 18:00  
    PAOK Saloniki Panathinaikos Ateny -
  • 09.04 18:00  
    Panaitolikos GFS Agrinio Veria FC -
  • 09.04 18:00  
    Panionios FC Platanias FC -
  • 09.04 18:00  
    PAS Giannina FC Iraklis Saloniki FC -

29. kolejka

  • 04.03  
    AE Larissa Skoda Xanthi FC -
  • 04.03  
    Panathinaikos Ateny Atromitos Ateny -
  • 04.03  
    Veria FC Asteras Trypolis FC -
  • 04.03  
    Platanias FC PAOK Saloniki -
  • 04.03  
    Iraklis Saloniki FC Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 04.03  
    PAE AO Kerkyra Panionios FC -
  • 04.03  
    Olympiakos Pireus PAS Giannina FC -
  • 04.03  
    Levadiakos FC AEK Ateny -
  • 04.03  
    AE Larissa Skoda Xanthi FC -
  • 04.03  
    Panathinaikos Ateny Atromitos Ateny -
  • 04.03  
    Veria FC Asteras Trypolis FC -
  • 04.03  
    Platanias FC PAOK Saloniki -
  • 04.03  
    Iraklis Saloniki FC Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 04.03  
    PAE AO Kerkyra Panionios FC -
  • 04.03  
    Olympiakos Pireus PAS Giannina FC -
  • 04.03  
    Levadiakos FC AEK Ateny -
  • 23.04 18:00  
    AE Larissa Skoda Xanthi FC -
  • 23.04 18:00  
    PAE AO Kerkyra Panionios FC -
  • 23.04 18:00  
    Iraklis Saloniki FC Panaitolikos GFS Agrinio -
  • 23.04 18:00  
    Veria FC Asteras Trypolis FC -
  • 23.04 18:00  
    Levadiakos FC AEK Ateny -
  • 23.04 18:00  
    Olympiakos Pireus PAS Giannina FC -
  • 23.04 18:00  
    Panathinaikos Ateny Atromitos Ateny -
  • 23.04 18:00  
    Platanias FC PAOK Saloniki -

30. kolejka

  • 11.03  
    Panathinaikos Ateny AE Larissa -
  • 11.03  
    Skoda Xanthi FC Veria FC -
  • 11.03  
    Atromitos Ateny Platanias FC -
  • 11.03  
    Asteras Trypolis FC Iraklis Saloniki FC -
  • 11.03  
    PAOK Saloniki PAE AO Kerkyra -
  • 11.03  
    Panaitolikos GFS Agrinio Olympiakos Pireus -
  • 11.03  
    Panionios FC Levadiakos FC -
  • 11.03  
    PAS Giannina FC AEK Ateny -
  • 11.03  
    Panathinaikos Ateny AE Larissa -
  • 11.03  
    Skoda Xanthi FC Veria FC -
  • 11.03  
    Atromitos Ateny Platanias FC -
  • 11.03  
    Asteras Trypolis FC Iraklis Saloniki FC -
  • 11.03  
    PAOK Saloniki PAE AO Kerkyra -
  • 11.03  
    Panaitolikos GFS Agrinio Olympiakos Pireus -
  • 11.03  
    Panionios FC Levadiakos FC -
  • 11.03  
    PAS Giannina FC AEK Ateny -
  • 30.04 18:00  
    Skoda Xanthi FC Veria FC -
  • 30.04 18:00  
    Asteras Trypolis FC Iraklis Saloniki FC -
  • 30.04 18:00  
    Atromitos Ateny Platanias FC -
  • 30.04 18:00  
    PAOK Saloniki PAE AO Kerkyra -
  • 30.04 18:00  
    Panathinaikos Ateny AE Larissa -
  • 30.04 18:00  
    Panaitolikos GFS Agrinio Olympiakos Pireus -
  • 30.04 18:00  
    Panionios FC Levadiakos FC -
  • 30.04 18:00  
    PAS Giannina FC AEK Ateny -