Grecja - B Ethniki

22. kolejka - B Ethniki

Mecze awansem

  • 26.03 14:00

Tabela B Ethniki

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Apollon Smirnis FC 22 56   17 5 0   38 - 10 28
2 PAS Lamia 1964 22 53   17 2 3   39 - 7 32
3 Aris Saloniki FC 22 50   15 5 2   41 - 14 27
4 OFI FC 22 42   13 3 6   36 - 15 21
5 A.O. Trikala 22 40   12 4 6   37 - 16 21
6 PMAS Agrotikos Asteras 22 37   11 4 7   31 - 20 11
7 Athletic Union of Sparta FC 22 32   8 8 6   24 - 21 3
8 Panserraikos FC 22 30   8 6 8   18 - 27 -9
9 Panegialios FC 22 29   7 8 7   18 - 16 2
10 Chania FC 22 27   8 3 11   25 - 34 -9
11 PAE Anagennisi Karditsas 1904 22 25   6 7 9   17 - 23 -6
12 AO Acharnaikos FC 22 22   7 3 12   28 - 34 -6
13 GS Kallithea FC 22 21   5 6 11   28 - 35 -7
14 Kissamikos POGS 21 20   5 5 11   12 - 25 -13
15 Aiginiakos FC 22 18   4 6 12   20 - 29 -9
16 AEL Kallonis FC 21 15   3 6 12   14 - 41 -27
17 Panelefsiniakos AO Elefsinas FC 22 11   1 8 13   10 - 37 -27
18 Panthrakikos FC 20 -6   3 3 14   7 - 39 -32
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

23. kolejka (następna)

  • 22.03 14:00
  • 25.03 14:00
  • 26.03 14:00
  • 26.03 14:00
  • 26.03 14:00
  • 26.03 14:00
  • 26.03 14:00
  • 26.03 14:00
  • 26.03 14:00

Strzelcy B Ethniki

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Nikos Kouskounas(A.O. Trikala) 14 0
Lefteris Matsoukas(PAS Lamia 1964/AO Acharnaikos FC) 9 0
Nikolaos Gianitsanis(A.O. Trikala) 9 1

Kartkowicze B Ethniki

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Leonidas Kasnetsi(Panelefsiniakos AO Elefsinas FC) 2 7 9
Giorgos Bountopoulos(Athletic Union of Sparta FC) 2 6 8
Dimitris Oungialidis(PMAS Agrotikos Asteras) 2 5 7

Terminarz / Wyniki B Ethniki

23. kolejka

  • 22.03 14:00  
    Panelefsiniakos AO Elefsinas FC Panthrakikos FC -
  • 25.03 14:00  
    PAS Lamia 1964 Chania FC -
  • 26.03 14:00  
    Apollon Smirnis FC Aiginiakos FC -
  • 26.03 14:00  
    Panserraikos FC PMAS Agrotikos Asteras -
  • 26.03 14:00  
    Kissamikos POGS PAE Anagennisi Karditsas 1904 -
  • 26.03 14:00  
    AO Acharnaikos FC Panegialios FC -
  • 26.03 14:00  
    AEL Kallonis FC Athletic Union of Sparta FC -
  • 26.03 14:00  
    OFI FC GS Kallithea FC -
  • 26.03 14:00  
    A.O. Trikala Aris Saloniki FC -

24. kolejka

  • 26.03 14:00  
    Panthrakikos FC A.O. Trikala -
  • 01.04 14:00  
    Panserraikos FC Apollon Smirnis FC -
  • 02.04 12:00  
    PAE Anagennisi Karditsas 1904 AEL Kallonis FC -
  • 02.04 14:00  
    Chania FC Aris Saloniki FC -
  • 02.04 15:00  
    Aiginiakos FC Kissamikos POGS -
  • 02.04 15:00  
    PMAS Agrotikos Asteras AO Acharnaikos FC -
  • 02.04 15:00  
    Panegialios FC OFI FC -
  • 02.04 15:00  
    Athletic Union of Sparta FC Panelefsiniakos AO Elefsinas FC -
  • 02.04 15:00  
    GS Kallithea FC PAS Lamia 1964 -

25. kolejka

  • 02.04 14:00  
    Chania FC Panthrakikos FC -
  • 08.04 14:00  
    OFI FC PMAS Agrotikos Asteras -
  • 09.04 14:00  
    PAS Lamia 1964 Panegialios FC -
  • 09.04 15:00  
    Apollon Smirnis FC Kissamikos POGS -
  • 09.04 15:00  
    AO Acharnaikos FC Panserraikos FC -
  • 09.04 15:00  
    AEL Kallonis FC Aiginiakos FC -
  • 09.04 15:00  
    Panelefsiniakos AO Elefsinas FC PAE Anagennisi Karditsas 1904 -
  • 09.04 15:00  
    A.O. Trikala Athletic Union of Sparta FC -
  • 09.04 15:00  
    Aris Saloniki FC GS Kallithea FC -

26. kolejka

  • 09.04 14:00  
    GS Kallithea FC Panthrakikos FC -
  • 19.04 14:00  
    AO Acharnaikos FC Apollon Smirnis FC -
  • 19.04 14:00  
    Kissamikos POGS AEL Kallonis FC -
  • 19.04 14:00  
    Panserraikos FC OFI FC -
  • 19.04 14:00  
    Aiginiakos FC Panelefsiniakos AO Elefsinas FC -
  • 19.04 14:00  
    PMAS Agrotikos Asteras PAS Lamia 1964 -
  • 19.04 14:00  
    PAE Anagennisi Karditsas 1904 A.O. Trikala -
  • 19.04 14:00  
    Panegialios FC Aris Saloniki FC -
  • 19.04 14:00  
    Athletic Union of Sparta FC Chania FC -

27. kolejka

  • 23.04 14:00  
    Apollon Smirnis FC AEL Kallonis FC -
  • 23.04 14:00  
    OFI FC AO Acharnaikos FC -
  • 23.04 14:00  
    Panelefsiniakos AO Elefsinas FC Kissamikos POGS -
  • 23.04 14:00  
    PAS Lamia 1964 Panserraikos FC -
  • 23.04 14:00  
    A.O. Trikala Aiginiakos FC -
  • 23.04 14:00  
    Aris Saloniki FC PMAS Agrotikos Asteras -
  • 23.04 14:00  
    Chania FC PAE Anagennisi Karditsas 1904 -
  • 23.04 14:00  
    Panthrakikos FC Panegialios FC -
  • 23.04 14:00  
    Athletic Union of Sparta FC GS Kallithea FC -

28. kolejka

  • 30.04 14:00  
    OFI FC Apollon Smirnis FC -
  • 30.04 14:00  
    AEL Kallonis FC Panelefsiniakos AO Elefsinas FC -
  • 30.04 14:00  
    AO Acharnaikos FC PAS Lamia 1964 -
  • 30.04 14:00  
    Kissamikos POGS A.O. Trikala -
  • 30.04 14:00  
    Panserraikos FC Aris Saloniki FC -
  • 30.04 14:00  
    Aiginiakos FC Chania FC -
  • 30.04 14:00  
    PMAS Agrotikos Asteras Panthrakikos FC -
  • 30.04 14:00  
    PAE Anagennisi Karditsas 1904 GS Kallithea FC -
  • 30.04 14:00  
    Panegialios FC Athletic Union of Sparta FC -

29. kolejka

  • 07.05 14:00  
    Apollon Smirnis FC Panelefsiniakos AO Elefsinas FC -
  • 07.05 14:00  
    PAS Lamia 1964 OFI FC -
  • 07.05 14:00  
    A.O. Trikala AEL Kallonis FC -
  • 07.05 14:00  
    Aris Saloniki FC AO Acharnaikos FC -
  • 07.05 14:00  
    Chania FC Kissamikos POGS -
  • 07.05 14:00  
    Panthrakikos FC Panserraikos FC -
  • 07.05 14:00  
    GS Kallithea FC Aiginiakos FC -
  • 07.05 14:00  
    Athletic Union of Sparta FC PMAS Agrotikos Asteras -
  • 07.05 14:00  
    PAE Anagennisi Karditsas 1904 Panegialios FC -

30. kolejka

  • 14.05 14:00  
    PAS Lamia 1964 Apollon Smirnis FC -
  • 14.05 14:00  
    Panelefsiniakos AO Elefsinas FC A.O. Trikala -
  • 14.05 14:00  
    OFI FC Aris Saloniki FC -
  • 14.05 14:00  
    AEL Kallonis FC Chania FC -
  • 14.05 14:00  
    AO Acharnaikos FC Panthrakikos FC -
  • 14.05 14:00  
    Kissamikos POGS GS Kallithea FC -
  • 14.05 14:00  
    Panserraikos FC Athletic Union of Sparta FC -
  • 14.05 14:00  
    Aiginiakos FC Panegialios FC -
  • 14.05 14:00  
    PMAS Agrotikos Asteras PAE Anagennisi Karditsas 1904 -

31. kolejka

  • 21.05 14:00  
    Apollon Smirnis FC A.O. Trikala -
  • 21.05 14:00  
    Aris Saloniki FC PAS Lamia 1964 -
  • 21.05 14:00  
    Chania FC Panelefsiniakos AO Elefsinas FC -
  • 21.05 14:00  
    Panthrakikos FC OFI FC -
  • 21.05 14:00  
    GS Kallithea FC AEL Kallonis FC -
  • 21.05 14:00  
    Athletic Union of Sparta FC AO Acharnaikos FC -
  • 21.05 14:00  
    Panegialios FC Kissamikos POGS -
  • 21.05 14:00  
    PAE Anagennisi Karditsas 1904 Panserraikos FC -
  • 21.05 14:00  
    Aiginiakos FC PMAS Agrotikos Asteras -

32. kolejka

  • 28.05 14:00  
    Aris Saloniki FC Apollon Smirnis FC -
  • 28.05 14:00  
    A.O. Trikala Chania FC -
  • 28.05 14:00  
    PAS Lamia 1964 Panthrakikos FC -
  • 28.05 14:00  
    Panelefsiniakos AO Elefsinas FC GS Kallithea FC -
  • 28.05 14:00  
    OFI FC Athletic Union of Sparta FC -
  • 28.05 14:00  
    AEL Kallonis FC Panegialios FC -
  • 28.05 14:00  
    AO Acharnaikos FC PAE Anagennisi Karditsas 1904 -
  • 28.05 14:00  
    Kissamikos POGS PMAS Agrotikos Asteras -
  • 28.05 14:00  
    Panserraikos FC Aiginiakos FC -

33. kolejka

  • 04.06 14:00  
    Apollon Smirnis FC Chania FC -
  • 04.06 14:00  
    Panthrakikos FC Aris Saloniki FC -
  • 04.06 14:00  
    GS Kallithea FC A.O. Trikala -
  • 04.06 14:00  
    Athletic Union of Sparta FC PAS Lamia 1964 -
  • 04.06 14:00  
    Panegialios FC Panelefsiniakos AO Elefsinas FC -
  • 04.06 14:00  
    PAE Anagennisi Karditsas 1904 OFI FC -
  • 04.06 14:00  
    PMAS Agrotikos Asteras AEL Kallonis FC -
  • 04.06 14:00  
    Aiginiakos FC AO Acharnaikos FC -
  • 04.06 14:00  
    Kissamikos POGS Panserraikos FC -

34. kolejka

  • 11.06 14:00  
    Panthrakikos FC Apollon Smirnis FC -
  • 11.06 14:00  
    Chania FC GS Kallithea FC -
  • 11.06 14:00  
    Aris Saloniki FC Athletic Union of Sparta FC -
  • 11.06 14:00  
    A.O. Trikala Panegialios FC -
  • 11.06 14:00  
    PAS Lamia 1964 PAE Anagennisi Karditsas 1904 -
  • 11.06 14:00  
    Panelefsiniakos AO Elefsinas FC PMAS Agrotikos Asteras -
  • 11.06 14:00  
    OFI FC Aiginiakos FC -
  • 11.06 14:00  
    AEL Kallonis FC Panserraikos FC -
  • 11.06 14:00  
    AO Acharnaikos FC Kissamikos POGS -