Grecja - B Ethniki

31. kolejka - B Ethniki

Tabela B Ethniki

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Apollon Smirnis FC 31 77   23 8 0   55 - 13 42
2 PAS Lamia 1964 31 74   23 5 3   51 - 10 41
3 Aris Saloniki FC 31 68   20 8 3   52 - 16 36
4 OFI FC 31 63   19 6 6   54 - 18 36
5 A.O. Trikala 31 62   19 5 7   57 - 18 39
6 PMAS Agrotikos Asteras 31 46   14 4 13   40 - 33 7
7 Athletic Union of Sparta FC 31 45   12 9 10   36 - 33 3
8 Panserraikos FC 31 40   11 7 13   30 - 38 -8
9 Panegialios FC 31 38   9 11 11   26 - 27 -1
10 PAE Anagennisi Karditsas 1904 31 35   9 8 14   24 - 35 -11
11 AO Acharnaikos FC 31 35   11 4 16   36 - 46 -10
12 Aiginiakos FC 31 35   9 8 14   35 - 41 -6
13 Kissamikos POGS 31 33   9 6 16   25 - 37 -12
14 Chania FC 31 32   11 5 15   35 - 48 -13
15 Panelefsiniakos AO Elefsinas FC 31 28   6 10 15   20 - 43 -23
16 GS Kallithea FC 31 24   7 6 18   36 - 46 -10
17 AEL Kallonis FC 31 10   4 7 20   21 - 66 -45
18 Panthrakikos FC 31 -6   3 3 25   7 - 72 -65
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

32. kolejka (następna)

  • 28.05 14:00
  • 28.05 16:00
  • 28.05 16:00
  • 28.05 16:00
  • 28.05 16:00
  • 28.05 16:00
  • 28.05 16:00
  • 28.05 16:00
  • 28.05 16:00

Strzelcy B Ethniki

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Nikos Kouskounas(A.O. Trikala) 19 0
Nikolaos Gianitsanis(A.O. Trikala) 14 1
Andreas Vasilogiannis(PAS Lamia 1964) 12 5

Kartkowicze B Ethniki

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Konstantinos Banousis(Athletic Union of Sparta FC) 2 11 13
Leonidas Kasnetsi(Panelefsiniakos AO Elefsinas FC) 2 9 11
Giorgos Bountopoulos(Athletic Union of Sparta FC) 2 6 8

Terminarz / Wyniki B Ethniki

32. kolejka

  • 28.05 14:00  
    PAS Lamia 1964 Panthrakikos FC -
  • 28.05 16:00  
    Aris Saloniki FC Apollon Smirnis FC -
  • 28.05 16:00  
    A.O. Trikala Chania FC -
  • 28.05 16:00  
    Panelefsiniakos AO Elefsinas FC GS Kallithea FC -
  • 28.05 16:00  
    OFI FC Athletic Union of Sparta FC -
  • 28.05 16:00  
    AEL Kallonis FC Panegialios FC -
  • 28.05 16:00  
    AO Acharnaikos FC PAE Anagennisi Karditsas 1904 -
  • 28.05 16:00  
    Kissamikos POGS PMAS Agrotikos Asteras -
  • 28.05 16:00  
    Panserraikos FC Aiginiakos FC -

33. kolejka

  • 04.06 14:00  
    Panthrakikos FC Aris Saloniki FC -
  • 04.06 16:00  
    Apollon Smirnis FC Chania FC -
  • 04.06 16:00  
    GS Kallithea FC A.O. Trikala -
  • 04.06 16:00  
    Athletic Union of Sparta FC PAS Lamia 1964 -
  • 04.06 16:00  
    Panegialios FC Panelefsiniakos AO Elefsinas FC -
  • 04.06 16:00  
    PAE Anagennisi Karditsas 1904 OFI FC -
  • 04.06 16:00  
    PMAS Agrotikos Asteras AEL Kallonis FC -
  • 04.06 16:00  
    Aiginiakos FC AO Acharnaikos FC -
  • 04.06 16:00  
    Kissamikos POGS Panserraikos FC -

34. kolejka

  • 11.06 14:00  
    Panthrakikos FC Apollon Smirnis FC -
  • 11.06 16:00  
    Chania FC GS Kallithea FC -
  • 11.06 16:00  
    Aris Saloniki FC Athletic Union of Sparta FC -
  • 11.06 16:00  
    A.O. Trikala Panegialios FC -
  • 11.06 16:00  
    PAS Lamia 1964 PAE Anagennisi Karditsas 1904 -
  • 11.06 16:00  
    Panelefsiniakos AO Elefsinas FC PMAS Agrotikos Asteras -
  • 11.06 16:00  
    OFI FC Aiginiakos FC -
  • 11.06 16:00  
    AEL Kallonis FC Panserraikos FC -
  • 11.06 16:00  
    AO Acharnaikos FC Kissamikos POGS -