Francja - Ligue 2

Tabela Ligue 2

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Le Havre AC 4 12   4 0 0   11 - 1 10
2 Stade de Reims 4 12   4 0 0   7 - 0 7
3 FC Lorient 4 8   2 2 0   6 - 1 5
4 AC Ajaccio 4 8   2 2 0   4 - 1 3
5 Chamois Niortais FC 4 8   2 2 0   4 - 1 3
6 FC Sochaux 4 8   2 2 0   8 - 5 3
7 US Orléans Loiret 4 7   2 1 1   6 - 4 2
8 Gazélec FCO Ajaccio 4 6   1 3 0   2 - 1 1
9 Valenciennes FC 4 5   1 2 1   2 - 2 0
10 Clermont Foot 63 4 5   1 2 1   2 - 2 0
11 Nîmes Olympique 3 4   1 1 1   2 - 2 0
12 Paris FC 4 4   1 1 2   2 - 6 -4
13 AS Nancy-Lorraine 4 3   0 3 1   3 - 5 -2
14 Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 4 3   1 0 3   5 - 8 -3
15 La Berrichonne de Châteauroux 3 3   1 0 2   3 - 6 -3
16 Association Jeunesse Auxerroise 4 3   1 0 3   3 - 9 -6
17 US Quevilly Rouen Metropole 4 2   0 2 2   3 - 7 -4
18 Stade Brest 3 1   0 1 2   3 - 5 -2
19 RC Lens 3 0   0 0 3   3 - 6 -3
20 Tours FC 4 0   0 0 4   1 - 8 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • spadek

5. kolejka (następna)

  • przełożony
  • 25.08 20:00
  • 25.08 20:00
  • 25.08 20:00
  • 25.08 20:00
  • 25.08 20:00
  • 25.08 20:00
  • 25.08 20:00
  • 26.08 15:00
  • 28.08 20:45

Strzelcy Ligue 2

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Florian Martin(FC Sochaux) 4 0
Ebenezer Assifuah-Inkoom(Le Havre AC) 4 0
Nathael Julan(Le Havre AC) 3 0

Kartkowicze Ligue 2

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Christophe Mandanne(La Berrichonne de Châteauroux) 1 1 2
Thomas Gamiette(Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01) 1 1 2
Hervé Lybohy(Paris FC) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Ligue 2

5. kolejka

  • przełożony  
    Paris FC Association Jeunesse Auxerroise -
  • 25.08 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Gazélec FCO Ajaccio -
  • 25.08 20:00  
    Stade Brest AS Nancy-Lorraine -
  • 25.08 20:00  
    Nîmes Olympique Le Havre AC -
  • 25.08 20:00  
    US Quevilly Rouen Metropole Clermont Foot 63 -
  • 25.08 20:00  
    FC Sochaux La Berrichonne de Châteauroux -
  • 25.08 20:00  
    Tours FC AC Ajaccio -
  • 25.08 20:00  
    Valenciennes FC Chamois Niortais FC -
  • 26.08 15:00  
    FC Lorient Stade de Reims -
  • 28.08 20:45  
    US Orléans Loiret RC Lens -

6. kolejka

  • 08.09 20:00  
    AC Ajaccio Nîmes Olympique -
  • 08.09 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise Tours FC -
  • 08.09 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux US Quevilly Rouen Metropole -
  • 08.09 20:00  
    Clermont Foot 63 Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -
  • 08.09 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio FC Sochaux -
  • 08.09 20:00  
    Le Havre AC US Orléans Loiret -
  • 08.09 20:00  
    AS Nancy-Lorraine Valenciennes FC -
  • przełożony  
    Chamois Niortais FC Paris FC -
  • 09.09 15:00  
    RC Lens FC Lorient -
  • 11.09 20:45  
    Stade de Reims Stade Brest -

7. kolejka

  • przełożony  
    Paris FC Tours FC -
  • 15.09 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 La Berrichonne de Châteauroux -
  • 15.09 20:00  
    Stade Brest Le Havre AC -
  • 15.09 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio Clermont Foot 63 -
  • 15.09 20:00  
    FC Lorient AC Ajaccio -
  • 15.09 20:00  
    Nîmes Olympique Association Jeunesse Auxerroise -
  • 15.09 20:00  
    US Orléans Loiret Chamois Niortais FC -
  • 15.09 20:00  
    US Quevilly Rouen Metropole AS Nancy-Lorraine -
  • 15.09 20:00  
    FC Sochaux Stade de Reims -
  • 15.09 20:00  
    Valenciennes FC RC Lens -

8. kolejka

  • 19.09 20:00  
    AC Ajaccio Valenciennes FC -
  • 19.09 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise FC Lorient -
  • przełożony  
    Paris FC US Orléans Loiret -
  • 19.09 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux Clermont Foot 63 -
  • 19.09 20:00  
    Le Havre AC FC Sochaux -
  • 19.09 20:00  
    RC Lens US Quevilly Rouen Metropole -
  • 19.09 20:00  
    AS Nancy-Lorraine Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -
  • 19.09 20:00  
    Chamois Niortais FC Stade Brest -
  • 19.09 20:00  
    Stade de Reims Gazélec FCO Ajaccio -
  • 19.09 20:00  
    Tours FC Nîmes Olympique -

9. kolejka

  • 22.09 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Le Havre AC -
  • przełożony  
    Stade Brest Paris FC -
  • 22.09 20:00  
    Clermont Foot 63 RC Lens -
  • 22.09 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio La Berrichonne de Châteauroux -
  • 22.09 20:00  
    FC Lorient AS Nancy-Lorraine -
  • 22.09 20:00  
    Nîmes Olympique Chamois Niortais FC -
  • 22.09 20:00  
    US Orléans Loiret Tours FC -
  • 22.09 20:00  
    US Quevilly Rouen Metropole Stade de Reims -
  • 22.09 20:00  
    FC Sochaux AC Ajaccio -
  • 22.09 20:00  
    Valenciennes FC Association Jeunesse Auxerroise -

10. kolejka

  • 29.09 20:00  
    AC Ajaccio Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -
  • 29.09 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise FC Sochaux -
  • przełożony  
    Paris FC Nîmes Olympique -
  • 29.09 20:00  
    Le Havre AC FC Lorient -
  • 29.09 20:00  
    RC Lens Gazélec FCO Ajaccio -
  • 29.09 20:00  
    AS Nancy-Lorraine La Berrichonne de Châteauroux -
  • 29.09 20:00  
    Chamois Niortais FC US Quevilly Rouen Metropole -
  • 29.09 20:00  
    US Orléans Loiret Valenciennes FC -
  • 29.09 20:00  
    Stade de Reims Clermont Foot 63 -
  • 29.09 20:00  
    Tours FC Stade Brest -

11. kolejka

  • 13.10 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 RC Lens -
  • 13.10 20:00  
    Stade Brest Association Jeunesse Auxerroise -
  • 13.10 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux Stade de Reims -
  • 13.10 20:00  
    Clermont Foot 63 Le Havre AC -
  • 13.10 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio AS Nancy-Lorraine -
  • 13.10 20:00  
    FC Lorient Chamois Niortais FC -
  • 13.10 20:00  
    Nîmes Olympique US Orléans Loiret -
  • 13.10 20:00  
    US Quevilly Rouen Metropole AC Ajaccio -
  • przełożony  
    FC Sochaux Paris FC -
  • 13.10 20:00  
    Valenciennes FC Tours FC -

12. kolejka

  • 20.10 20:00  
    AC Ajaccio Gazélec FCO Ajaccio -
  • 20.10 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise US Quevilly Rouen Metropole -
  • przełożony  
    Paris FC Valenciennes FC -
  • 20.10 20:00  
    Le Havre AC La Berrichonne de Châteauroux -
  • 20.10 20:00  
    RC Lens Stade de Reims -
  • 20.10 20:00  
    AS Nancy-Lorraine Clermont Foot 63 -
  • 20.10 20:00  
    Nîmes Olympique Stade Brest -
  • 20.10 20:00  
    Chamois Niortais FC Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -
  • 20.10 20:00  
    US Orléans Loiret FC Lorient -
  • 20.10 20:00  
    Tours FC FC Sochaux -

13. kolejka

  • 27.10 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Association Jeunesse Auxerroise -
  • 27.10 20:00  
    Stade Brest US Orléans Loiret -
  • 27.10 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux RC Lens -
  • 27.10 20:00  
    Clermont Foot 63 AC Ajaccio -
  • przełożony  
    Gazélec FCO Ajaccio Paris FC -
  • 27.10 20:00  
    FC Lorient Tours FC -
  • 27.10 20:00  
    US Quevilly Rouen Metropole Le Havre AC -
  • 27.10 20:00  
    Stade de Reims AS Nancy-Lorraine -
  • 27.10 20:00  
    FC Sochaux Chamois Niortais FC -
  • 27.10 20:00  
    Valenciennes FC Nîmes Olympique -

14. kolejka

  • 03.11 20:00  
    AC Ajaccio La Berrichonne de Châteauroux -
  • 03.11 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise Gazélec FCO Ajaccio -
  • przełożony  
    Paris FC FC Lorient -
  • 03.11 20:00  
    Le Havre AC Stade de Reims -
  • 03.11 20:00  
    AS Nancy-Lorraine RC Lens -
  • 03.11 20:00  
    Nîmes Olympique US Quevilly Rouen Metropole -
  • 03.11 20:00  
    Chamois Niortais FC Clermont Foot 63 -
  • 03.11 20:00  
    US Orléans Loiret FC Sochaux -
  • 03.11 20:00  
    Tours FC Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -
  • 03.11 20:00  
    Valenciennes FC Stade Brest -

15. kolejka

  • 17.11 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Valenciennes FC -
  • 17.11 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux Tours FC -
  • 17.11 20:00  
    Clermont Foot 63 Association Jeunesse Auxerroise -
  • 17.11 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio Le Havre AC -
  • 17.11 20:00  
    RC Lens Chamois Niortais FC -
  • 17.11 20:00  
    FC Lorient Stade Brest -
  • 17.11 20:00  
    AS Nancy-Lorraine AC Ajaccio -
  • 17.11 20:00  
    US Quevilly Rouen Metropole US Orléans Loiret -
  • przełożony  
    Stade de Reims Paris FC -
  • 17.11 20:00  
    FC Sochaux Nîmes Olympique -

16. kolejka

  • 24.11 20:00  
    AC Ajaccio Stade de Reims -
  • 24.11 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise AS Nancy-Lorraine -
  • przełożony  
    Paris FC US Quevilly Rouen Metropole -
  • 24.11 20:00  
    Stade Brest FC Sochaux -
  • 24.11 20:00  
    Le Havre AC RC Lens -
  • 24.11 20:00  
    Nîmes Olympique Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -
  • 24.11 20:00  
    Chamois Niortais FC La Berrichonne de Châteauroux -
  • 24.11 20:00  
    US Orléans Loiret Clermont Foot 63 -
  • 24.11 20:00  
    Tours FC Gazélec FCO Ajaccio -
  • 24.11 20:00  
    Valenciennes FC FC Lorient -

17. kolejka

  • 28.11 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 US Orléans Loiret -
  • przełożony  
    La Berrichonne de Châteauroux Paris FC -
  • 28.11 20:00  
    Clermont Foot 63 Stade Brest -
  • 28.11 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio Chamois Niortais FC -
  • 28.11 20:00  
    RC Lens AC Ajaccio -
  • 28.11 20:00  
    FC Lorient Nîmes Olympique -
  • 28.11 20:00  
    AS Nancy-Lorraine Le Havre AC -
  • 28.11 20:00  
    US Quevilly Rouen Metropole Tours FC -
  • 28.11 20:00  
    Stade de Reims Association Jeunesse Auxerroise -
  • 28.11 20:00  
    FC Sochaux Valenciennes FC -

18. kolejka

  • 08.12 20:00  
    AC Ajaccio Le Havre AC -
  • 08.12 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise La Berrichonne de Châteauroux -
  • przełożony  
    Paris FC RC Lens -
  • 08.12 20:00  
    Stade Brest Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -
  • 08.12 20:00  
    FC Lorient FC Sochaux -
  • 08.12 20:00  
    Nîmes Olympique Clermont Foot 63 -
  • 08.12 20:00  
    Chamois Niortais FC Stade de Reims -
  • 08.12 20:00  
    US Orléans Loiret Gazélec FCO Ajaccio -
  • 08.12 20:00  
    Tours FC AS Nancy-Lorraine -
  • 08.12 20:00  
    Valenciennes FC US Quevilly Rouen Metropole -

19. kolejka

  • 15.12 20:00  
    AC Ajaccio Association Jeunesse Auxerroise -
  • 15.12 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 FC Lorient -
  • 15.12 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux US Orléans Loiret -
  • 15.12 20:00  
    Clermont Foot 63 FC Sochaux -
  • 15.12 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio Nîmes Olympique -
  • 15.12 20:00  
    Le Havre AC Chamois Niortais FC -
  • 15.12 20:00  
    RC Lens Tours FC -
  • przełożony  
    AS Nancy-Lorraine Paris FC -
  • 15.12 20:00  
    US Quevilly Rouen Metropole Stade Brest -
  • 15.12 20:00  
    Stade de Reims Valenciennes FC -

20. kolejka

  • 12.01 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise Le Havre AC -
  • przełożony  
    Paris FC Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -
  • 12.01 20:00  
    Stade Brest AC Ajaccio -
  • 12.01 20:00  
    FC Lorient Gazélec FCO Ajaccio -
  • 12.01 20:00  
    Nîmes Olympique RC Lens -
  • 12.01 20:00  
    Chamois Niortais FC AS Nancy-Lorraine -
  • 12.01 20:00  
    US Orléans Loiret Stade de Reims -
  • 12.01 20:00  
    FC Sochaux US Quevilly Rouen Metropole -
  • 12.01 20:00  
    Tours FC Clermont Foot 63 -
  • 12.01 20:00  
    Valenciennes FC La Berrichonne de Châteauroux -

21. kolejka

  • 16.01 20:00  
    AC Ajaccio US Orléans Loiret -
  • 16.01 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise Chamois Niortais FC -
  • 16.01 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 US Quevilly Rouen Metropole -
  • 16.01 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux FC Lorient -
  • 16.01 20:00  
    Clermont Foot 63 Valenciennes FC -
  • 16.01 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio Stade Brest -
  • przełożony  
    Le Havre AC Paris FC -
  • 16.01 20:00  
    RC Lens FC Sochaux -
  • 16.01 20:00  
    AS Nancy-Lorraine Nîmes Olympique -
  • 16.01 20:00  
    Stade de Reims Tours FC -

22. kolejka

  • przełożony  
    Paris FC AC Ajaccio -
  • 19.01 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Stade de Reims -
  • 19.01 20:00  
    Stade Brest RC Lens -
  • 19.01 20:00  
    FC Lorient Clermont Foot 63 -
  • 19.01 20:00  
    Nîmes Olympique La Berrichonne de Châteauroux -
  • 19.01 20:00  
    US Orléans Loiret Association Jeunesse Auxerroise -
  • 19.01 20:00  
    US Quevilly Rouen Metropole Gazélec FCO Ajaccio -
  • 19.01 20:00  
    FC Sochaux AS Nancy-Lorraine -
  • 19.01 20:00  
    Tours FC Chamois Niortais FC -
  • 19.01 20:00  
    Valenciennes FC Le Havre AC -

23. kolejka

  • 26.01 20:00  
    AC Ajaccio Tours FC -
  • przełożony  
    Association Jeunesse Auxerroise Paris FC -
  • 26.01 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux FC Sochaux -
  • 26.01 20:00  
    Clermont Foot 63 US Quevilly Rouen Metropole -
  • 26.01 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -
  • 26.01 20:00  
    Le Havre AC Nîmes Olympique -
  • 26.01 20:00  
    RC Lens US Orléans Loiret -
  • 26.01 20:00  
    AS Nancy-Lorraine Stade Brest -
  • 26.01 20:00  
    Chamois Niortais FC Valenciennes FC -
  • 26.01 20:00  
    Stade de Reims FC Lorient -

24. kolejka

  • przełożony  
    Paris FC Chamois Niortais FC -
  • 02.02 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Clermont Foot 63 -
  • 02.02 20:00  
    Stade Brest Stade de Reims -
  • 02.02 20:00  
    FC Lorient RC Lens -
  • 02.02 20:00  
    Nîmes Olympique AC Ajaccio -
  • 02.02 20:00  
    US Orléans Loiret Le Havre AC -
  • 02.02 20:00  
    US Quevilly Rouen Metropole La Berrichonne de Châteauroux -
  • 02.02 20:00  
    FC Sochaux Gazélec FCO Ajaccio -
  • 02.02 20:00  
    Tours FC Association Jeunesse Auxerroise -
  • 02.02 20:00  
    Valenciennes FC AS Nancy-Lorraine -

25. kolejka

  • 09.02 20:00  
    AC Ajaccio FC Lorient -
  • 09.02 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise Nîmes Olympique -
  • 09.02 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -
  • 09.02 20:00  
    Clermont Foot 63 Gazélec FCO Ajaccio -
  • 09.02 20:00  
    Le Havre AC Stade Brest -
  • 09.02 20:00  
    RC Lens Valenciennes FC -
  • 09.02 20:00  
    AS Nancy-Lorraine US Quevilly Rouen Metropole -
  • 09.02 20:00  
    Chamois Niortais FC US Orléans Loiret -
  • 09.02 20:00  
    Stade de Reims FC Sochaux -
  • przełożony  
    Tours FC Paris FC -

26. kolejka

  • 16.02 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 AS Nancy-Lorraine -
  • 16.02 20:00  
    Stade Brest Chamois Niortais FC -
  • 16.02 20:00  
    Clermont Foot 63 La Berrichonne de Châteauroux -
  • 16.02 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio Stade de Reims -
  • 16.02 20:00  
    FC Lorient Association Jeunesse Auxerroise -
  • 16.02 20:00  
    Nîmes Olympique Tours FC -
  • przełożony  
    US Orléans Loiret Paris FC -
  • 16.02 20:00  
    US Quevilly Rouen Metropole RC Lens -
  • 16.02 20:00  
    FC Sochaux Le Havre AC -
  • 16.02 20:00  
    Valenciennes FC AC Ajaccio -

27. kolejka

  • 23.02 20:00  
    AC Ajaccio FC Sochaux -
  • 23.02 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise Valenciennes FC -
  • przełożony  
    Paris FC Stade Brest -
  • 23.02 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux Gazélec FCO Ajaccio -
  • 23.02 20:00  
    Le Havre AC Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -
  • 23.02 20:00  
    RC Lens Clermont Foot 63 -
  • 23.02 20:00  
    AS Nancy-Lorraine FC Lorient -
  • 23.02 20:00  
    Chamois Niortais FC Nîmes Olympique -
  • 23.02 20:00  
    Stade de Reims US Quevilly Rouen Metropole -
  • 23.02 20:00  
    Tours FC US Orléans Loiret -

28. kolejka

  • 02.03 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 AC Ajaccio -
  • 02.03 20:00  
    Stade Brest Tours FC -
  • 02.03 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux AS Nancy-Lorraine -
  • 02.03 20:00  
    Clermont Foot 63 Stade de Reims -
  • 02.03 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio RC Lens -
  • 02.03 20:00  
    FC Lorient Le Havre AC -
  • przełożony  
    Nîmes Olympique Paris FC -
  • 02.03 20:00  
    US Quevilly Rouen Metropole Chamois Niortais FC -
  • 02.03 20:00  
    FC Sochaux Association Jeunesse Auxerroise -
  • 02.03 20:00  
    Valenciennes FC US Orléans Loiret -

29. kolejka

  • 09.03 20:00  
    AC Ajaccio US Quevilly Rouen Metropole -
  • 09.03 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise Stade Brest -
  • przełożony  
    Paris FC FC Sochaux -
  • 09.03 20:00  
    Le Havre AC Clermont Foot 63 -
  • 09.03 20:00  
    RC Lens Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -
  • 09.03 20:00  
    AS Nancy-Lorraine Gazélec FCO Ajaccio -
  • 09.03 20:00  
    Chamois Niortais FC FC Lorient -
  • 09.03 20:00  
    US Orléans Loiret Nîmes Olympique -
  • 09.03 20:00  
    Stade de Reims La Berrichonne de Châteauroux -
  • 09.03 20:00  
    Tours FC Valenciennes FC -

30. kolejka

  • 16.03 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Chamois Niortais FC -
  • 16.03 20:00  
    Stade Brest Nîmes Olympique -
  • 16.03 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux Le Havre AC -
  • 16.03 20:00  
    Clermont Foot 63 AS Nancy-Lorraine -
  • 16.03 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio AC Ajaccio -
  • 16.03 20:00  
    FC Lorient US Orléans Loiret -
  • 16.03 20:00  
    US Quevilly Rouen Metropole Association Jeunesse Auxerroise -
  • 16.03 20:00  
    Stade de Reims RC Lens -
  • 16.03 20:00  
    FC Sochaux Tours FC -
  • przełożony  
    Valenciennes FC Paris FC -

31. kolejka

  • 30.03 20:00  
    AC Ajaccio Clermont Foot 63 -
  • 30.03 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -
  • przełożony  
    Paris FC Gazélec FCO Ajaccio -
  • 30.03 20:00  
    Le Havre AC US Quevilly Rouen Metropole -
  • 30.03 20:00  
    RC Lens La Berrichonne de Châteauroux -
  • 30.03 20:00  
    AS Nancy-Lorraine Stade de Reims -
  • 30.03 20:00  
    Nîmes Olympique Valenciennes FC -
  • 30.03 20:00  
    Chamois Niortais FC FC Sochaux -
  • 30.03 20:00  
    US Orléans Loiret Stade Brest -
  • 30.03 20:00  
    Tours FC FC Lorient -

32. kolejka

  • 06.04 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Tours FC -
  • 06.04 20:00  
    Stade Brest Valenciennes FC -
  • 06.04 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux AC Ajaccio -
  • 06.04 20:00  
    Clermont Foot 63 Chamois Niortais FC -
  • 06.04 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio Association Jeunesse Auxerroise -
  • 06.04 20:00  
    RC Lens AS Nancy-Lorraine -
  • przełożony  
    FC Lorient Paris FC -
  • 06.04 20:00  
    US Quevilly Rouen Metropole Nîmes Olympique -
  • 06.04 20:00  
    Stade de Reims Le Havre AC -
  • 06.04 20:00  
    FC Sochaux US Orléans Loiret -

33. kolejka

  • 13.04 20:00  
    AC Ajaccio AS Nancy-Lorraine -
  • 13.04 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise Clermont Foot 63 -
  • przełożony  
    Paris FC Stade de Reims -
  • 13.04 20:00  
    Stade Brest FC Lorient -
  • 13.04 20:00  
    Le Havre AC Gazélec FCO Ajaccio -
  • 13.04 20:00  
    Nîmes Olympique FC Sochaux -
  • 13.04 20:00  
    Chamois Niortais FC RC Lens -
  • 13.04 20:00  
    US Orléans Loiret US Quevilly Rouen Metropole -
  • 13.04 20:00  
    Tours FC La Berrichonne de Châteauroux -
  • 13.04 20:00  
    Valenciennes FC Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -

34. kolejka

  • 20.04 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Nîmes Olympique -
  • 20.04 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux Chamois Niortais FC -
  • 20.04 20:00  
    Clermont Foot 63 US Orléans Loiret -
  • 20.04 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio Tours FC -
  • 20.04 20:00  
    RC Lens Le Havre AC -
  • 20.04 20:00  
    FC Lorient Valenciennes FC -
  • 20.04 20:00  
    AS Nancy-Lorraine Association Jeunesse Auxerroise -
  • przełożony  
    US Quevilly Rouen Metropole Paris FC -
  • 20.04 20:00  
    Stade de Reims AC Ajaccio -
  • 20.04 20:00  
    FC Sochaux Stade Brest -

35. kolejka

  • 24.04 20:00  
    AC Ajaccio RC Lens -
  • 24.04 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise Stade de Reims -
  • przełożony  
    Paris FC La Berrichonne de Châteauroux -
  • 24.04 20:00  
    Stade Brest Clermont Foot 63 -
  • 24.04 20:00  
    Le Havre AC AS Nancy-Lorraine -
  • 24.04 20:00  
    Nîmes Olympique FC Lorient -
  • 24.04 20:00  
    Chamois Niortais FC Gazélec FCO Ajaccio -
  • 24.04 20:00  
    US Orléans Loiret Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -
  • 24.04 20:00  
    Tours FC US Quevilly Rouen Metropole -
  • 24.04 20:00  
    Valenciennes FC FC Sochaux -

36. kolejka

  • 27.04 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Stade Brest -
  • 27.04 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux Association Jeunesse Auxerroise -
  • 27.04 20:00  
    Clermont Foot 63 Nîmes Olympique -
  • 27.04 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio US Orléans Loiret -
  • 27.04 20:00  
    Le Havre AC AC Ajaccio -
  • przełożony  
    RC Lens Paris FC -
  • 27.04 20:00  
    AS Nancy-Lorraine Tours FC -
  • 27.04 20:00  
    US Quevilly Rouen Metropole Valenciennes FC -
  • 27.04 20:00  
    Stade de Reims Chamois Niortais FC -
  • 27.04 20:00  
    FC Sochaux FC Lorient -

37. kolejka

  • 04.05 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise AC Ajaccio -
  • przełożony  
    Paris FC AS Nancy-Lorraine -
  • 04.05 20:00  
    Stade Brest US Quevilly Rouen Metropole -
  • 04.05 20:00  
    FC Lorient Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -
  • 04.05 20:00  
    Nîmes Olympique Gazélec FCO Ajaccio -
  • 04.05 20:00  
    Chamois Niortais FC Le Havre AC -
  • 04.05 20:00  
    US Orléans Loiret La Berrichonne de Châteauroux -
  • 04.05 20:00  
    FC Sochaux Clermont Foot 63 -
  • 04.05 20:00  
    Tours FC RC Lens -
  • 04.05 20:00  
    Valenciennes FC Stade de Reims -

38. kolejka

  • 11.05 20:00  
    AC Ajaccio Chamois Niortais FC -
  • 11.05 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 FC Sochaux -
  • 11.05 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux Stade Brest -
  • przełożony  
    Clermont Foot 63 Paris FC -
  • 11.05 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio Valenciennes FC -
  • 11.05 20:00  
    Le Havre AC Tours FC -
  • 11.05 20:00  
    RC Lens Association Jeunesse Auxerroise -
  • 11.05 20:00  
    AS Nancy-Lorraine US Orléans Loiret -
  • 11.05 20:00  
    US Quevilly Rouen Metropole FC Lorient -
  • 11.05 20:00  
    Stade de Reims Nîmes Olympique -