Francja - Ligue 2

19. kolejka - Ligue 2

Tabela Ligue 2

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Stade de Reims 19 44   14 2 3   36 - 12 24
2 Nîmes Olympique 18 37   12 1 5   40 - 18 22
3 AC Ajaccio 19 34   10 4 5   30 - 18 12
4 Le Havre AC 19 34   10 4 5   27 - 15 12
5 Stade Brest 19 34   10 4 5   29 - 22 7
6 Paris FC 19 34   9 7 3   22 - 16 6
7 FC Lorient 19 33   9 6 4   31 - 21 10
8 FC Sochaux 19 30   9 3 7   28 - 32 -4
9 Clermont Foot 63 19 29   8 5 6   24 - 18 6
10 La Berrichonne de Châteauroux 19 28   8 4 7   24 - 26 -2
11 Chamois Niortais FC 19 25   7 4 8   24 - 25 -1
12 Valenciennes FC 19 25   7 4 8   26 - 31 -5
13 US Orléans Loiret 19 23   6 5 8   25 - 28 -3
14 Gazélec FCO Ajaccio 18 23   6 5 7   12 - 22 -10
15 AS Nancy-Lorraine 19 20   4 8 7   22 - 27 -5
16 Association Jeunesse Auxerroise 19 19   5 4 10   17 - 28 -11
17 RC Lens 18 18   5 3 10   25 - 23 2
18 Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 19 17   5 2 12   24 - 41 -17
19 US Quevilly Rouen Metropole 19 12   3 3 13   18 - 34 -16
20 Tours FC 18 5   1 2 15   10 - 37 -27
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • spadek

20. kolejka (następna)

  • 12.01 20:00
  • przełożony
  • 12.01 20:00
  • 12.01 20:00
  • 12.01 20:00
  • 12.01 20:00
  • 12.01 20:00
  • 12.01 20:00
  • 12.01 20:00
  • 13.01 15:00

Strzelcy Ligue 2

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Umut Bozok(Nîmes Olympique) 14 0
Florian Martin(FC Sochaux) 10 4
Theoson Jordan Siebatcheu(Stade de Reims) 9 1

Kartkowicze Ligue 2

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Ibrahima Sissoko(Stade Brest) 2 6 8
Adolphe Teikeu Kamgang(FC Sochaux) 2 4 6
Fabien Centonze(Clermont Foot 63) 2 4 6

Terminarz / Wyniki Ligue 2

20. kolejka

  • 12.01 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise Le Havre AC -
  • przełożony  
    Paris FC Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -
  • 12.01 20:00  
    Stade Brest AC Ajaccio -
  • 12.01 20:00  
    Nîmes Olympique RC Lens -
  • 12.01 20:00  
    Chamois Niortais FC AS Nancy-Lorraine -
  • 12.01 20:00  
    US Orléans Loiret Stade de Reims -
  • 12.01 20:00  
    FC Sochaux US Quevilly Rouen Metropole -
  • 12.01 20:00  
    Tours FC Clermont Foot 63 -
  • 12.01 20:00  
    Valenciennes FC La Berrichonne de Châteauroux -
  • 13.01 15:00  
    FC Lorient Gazélec FCO Ajaccio -

21. kolejka

  • 16.01 20:00  
    AC Ajaccio US Orléans Loiret -
  • 16.01 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise Chamois Niortais FC -
  • 16.01 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 US Quevilly Rouen Metropole -
  • 16.01 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux FC Lorient -
  • 16.01 20:00  
    Clermont Foot 63 Valenciennes FC -
  • 16.01 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio Stade Brest -
  • przełożony  
    Le Havre AC Paris FC -
  • 16.01 20:00  
    RC Lens FC Sochaux -
  • 16.01 20:00  
    AS Nancy-Lorraine Nîmes Olympique -
  • 16.01 20:00  
    Stade de Reims Tours FC -

22. kolejka

  • przełożony  
    Paris FC AC Ajaccio -
  • 19.01 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Stade de Reims -
  • 19.01 20:00  
    Stade Brest RC Lens -
  • 19.01 20:00  
    FC Lorient Clermont Foot 63 -
  • 19.01 20:00  
    Nîmes Olympique La Berrichonne de Châteauroux -
  • 19.01 20:00  
    US Orléans Loiret Association Jeunesse Auxerroise -
  • 19.01 20:00  
    US Quevilly Rouen Metropole Gazélec FCO Ajaccio -
  • 19.01 20:00  
    FC Sochaux AS Nancy-Lorraine -
  • 19.01 20:00  
    Tours FC Chamois Niortais FC -
  • 19.01 20:00  
    Valenciennes FC Le Havre AC -

23. kolejka

  • 26.01 20:00  
    AC Ajaccio Tours FC -
  • przełożony  
    Association Jeunesse Auxerroise Paris FC -
  • 26.01 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux FC Sochaux -
  • 26.01 20:00  
    Clermont Foot 63 US Quevilly Rouen Metropole -
  • 26.01 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -
  • 26.01 20:00  
    Le Havre AC Nîmes Olympique -
  • 26.01 20:00  
    RC Lens US Orléans Loiret -
  • 26.01 20:00  
    AS Nancy-Lorraine Stade Brest -
  • 26.01 20:00  
    Chamois Niortais FC Valenciennes FC -
  • 26.01 20:00  
    Stade de Reims FC Lorient -

24. kolejka

  • przełożony  
    Paris FC Chamois Niortais FC -
  • 02.02 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Clermont Foot 63 -
  • 02.02 20:00  
    Stade Brest Stade de Reims -
  • 02.02 20:00  
    FC Lorient RC Lens -
  • 02.02 20:00  
    Nîmes Olympique AC Ajaccio -
  • 02.02 20:00  
    US Orléans Loiret Le Havre AC -
  • 02.02 20:00  
    US Quevilly Rouen Metropole La Berrichonne de Châteauroux -
  • 02.02 20:00  
    FC Sochaux Gazélec FCO Ajaccio -
  • 02.02 20:00  
    Tours FC Association Jeunesse Auxerroise -
  • 02.02 20:00  
    Valenciennes FC AS Nancy-Lorraine -

25. kolejka

  • 09.02 20:00  
    AC Ajaccio FC Lorient -
  • 09.02 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise Nîmes Olympique -
  • 09.02 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -
  • 09.02 20:00  
    Clermont Foot 63 Gazélec FCO Ajaccio -
  • 09.02 20:00  
    Le Havre AC Stade Brest -
  • 09.02 20:00  
    RC Lens Valenciennes FC -
  • 09.02 20:00  
    AS Nancy-Lorraine US Quevilly Rouen Metropole -
  • 09.02 20:00  
    Chamois Niortais FC US Orléans Loiret -
  • 09.02 20:00  
    Stade de Reims FC Sochaux -
  • przełożony  
    Tours FC Paris FC -

26. kolejka

  • 16.02 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 AS Nancy-Lorraine -
  • 16.02 20:00  
    Stade Brest Chamois Niortais FC -
  • 16.02 20:00  
    Clermont Foot 63 La Berrichonne de Châteauroux -
  • 16.02 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio Stade de Reims -
  • 16.02 20:00  
    FC Lorient Association Jeunesse Auxerroise -
  • 16.02 20:00  
    Nîmes Olympique Tours FC -
  • przełożony  
    US Orléans Loiret Paris FC -
  • 16.02 20:00  
    US Quevilly Rouen Metropole RC Lens -
  • 16.02 20:00  
    FC Sochaux Le Havre AC -
  • 16.02 20:00  
    Valenciennes FC AC Ajaccio -

27. kolejka

  • 23.02 20:00  
    AC Ajaccio FC Sochaux -
  • 23.02 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise Valenciennes FC -
  • przełożony  
    Paris FC Stade Brest -
  • 23.02 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux Gazélec FCO Ajaccio -
  • 23.02 20:00  
    Le Havre AC Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -
  • 23.02 20:00  
    RC Lens Clermont Foot 63 -
  • 23.02 20:00  
    AS Nancy-Lorraine FC Lorient -
  • 23.02 20:00  
    Chamois Niortais FC Nîmes Olympique -
  • 23.02 20:00  
    Stade de Reims US Quevilly Rouen Metropole -
  • 23.02 20:00  
    Tours FC US Orléans Loiret -

28. kolejka

  • 02.03 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 AC Ajaccio -
  • 02.03 20:00  
    Stade Brest Tours FC -
  • 02.03 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux AS Nancy-Lorraine -
  • 02.03 20:00  
    Clermont Foot 63 Stade de Reims -
  • 02.03 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio RC Lens -
  • 02.03 20:00  
    FC Lorient Le Havre AC -
  • przełożony  
    Nîmes Olympique Paris FC -
  • 02.03 20:00  
    US Quevilly Rouen Metropole Chamois Niortais FC -
  • 02.03 20:00  
    FC Sochaux Association Jeunesse Auxerroise -
  • 02.03 20:00  
    Valenciennes FC US Orléans Loiret -

29. kolejka

  • 09.03 20:00  
    AC Ajaccio US Quevilly Rouen Metropole -
  • 09.03 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise Stade Brest -
  • przełożony  
    Paris FC FC Sochaux -
  • 09.03 20:00  
    Le Havre AC Clermont Foot 63 -
  • 09.03 20:00  
    RC Lens Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -
  • 09.03 20:00  
    AS Nancy-Lorraine Gazélec FCO Ajaccio -
  • 09.03 20:00  
    Chamois Niortais FC FC Lorient -
  • 09.03 20:00  
    US Orléans Loiret Nîmes Olympique -
  • 09.03 20:00  
    Stade de Reims La Berrichonne de Châteauroux -
  • 09.03 20:00  
    Tours FC Valenciennes FC -

30. kolejka

  • 16.03 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Chamois Niortais FC -
  • 16.03 20:00  
    Stade Brest Nîmes Olympique -
  • 16.03 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux Le Havre AC -
  • 16.03 20:00  
    Clermont Foot 63 AS Nancy-Lorraine -
  • 16.03 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio AC Ajaccio -
  • 16.03 20:00  
    FC Lorient US Orléans Loiret -
  • 16.03 20:00  
    US Quevilly Rouen Metropole Association Jeunesse Auxerroise -
  • 16.03 20:00  
    Stade de Reims RC Lens -
  • 16.03 20:00  
    FC Sochaux Tours FC -
  • przełożony  
    Valenciennes FC Paris FC -

31. kolejka

  • 30.03 20:00  
    AC Ajaccio Clermont Foot 63 -
  • 30.03 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -
  • przełożony  
    Paris FC Gazélec FCO Ajaccio -
  • 30.03 20:00  
    Le Havre AC US Quevilly Rouen Metropole -
  • 30.03 20:00  
    RC Lens La Berrichonne de Châteauroux -
  • 30.03 20:00  
    AS Nancy-Lorraine Stade de Reims -
  • 30.03 20:00  
    Nîmes Olympique Valenciennes FC -
  • 30.03 20:00  
    Chamois Niortais FC FC Sochaux -
  • 30.03 20:00  
    US Orléans Loiret Stade Brest -
  • 30.03 20:00  
    Tours FC FC Lorient -

32. kolejka

  • 06.04 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Tours FC -
  • 06.04 20:00  
    Stade Brest Valenciennes FC -
  • 06.04 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux AC Ajaccio -
  • 06.04 20:00  
    Clermont Foot 63 Chamois Niortais FC -
  • 06.04 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio Association Jeunesse Auxerroise -
  • 06.04 20:00  
    RC Lens AS Nancy-Lorraine -
  • przełożony  
    FC Lorient Paris FC -
  • 06.04 20:00  
    US Quevilly Rouen Metropole Nîmes Olympique -
  • 06.04 20:00  
    Stade de Reims Le Havre AC -
  • 06.04 20:00  
    FC Sochaux US Orléans Loiret -

33. kolejka

  • 13.04 20:00  
    AC Ajaccio AS Nancy-Lorraine -
  • 13.04 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise Clermont Foot 63 -
  • przełożony  
    Paris FC Stade de Reims -
  • 13.04 20:00  
    Stade Brest FC Lorient -
  • 13.04 20:00  
    Le Havre AC Gazélec FCO Ajaccio -
  • 13.04 20:00  
    Nîmes Olympique FC Sochaux -
  • 13.04 20:00  
    Chamois Niortais FC RC Lens -
  • 13.04 20:00  
    US Orléans Loiret US Quevilly Rouen Metropole -
  • 13.04 20:00  
    Tours FC La Berrichonne de Châteauroux -
  • 13.04 20:00  
    Valenciennes FC Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -

34. kolejka

  • 20.04 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Nîmes Olympique -
  • 20.04 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux Chamois Niortais FC -
  • 20.04 20:00  
    Clermont Foot 63 US Orléans Loiret -
  • 20.04 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio Tours FC -
  • 20.04 20:00  
    RC Lens Le Havre AC -
  • 20.04 20:00  
    FC Lorient Valenciennes FC -
  • 20.04 20:00  
    AS Nancy-Lorraine Association Jeunesse Auxerroise -
  • przełożony  
    US Quevilly Rouen Metropole Paris FC -
  • 20.04 20:00  
    Stade de Reims AC Ajaccio -
  • 20.04 20:00  
    FC Sochaux Stade Brest -

35. kolejka

  • 24.04 20:00  
    AC Ajaccio RC Lens -
  • 24.04 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise Stade de Reims -
  • przełożony  
    Paris FC La Berrichonne de Châteauroux -
  • 24.04 20:00  
    Stade Brest Clermont Foot 63 -
  • 24.04 20:00  
    Le Havre AC AS Nancy-Lorraine -
  • 24.04 20:00  
    Nîmes Olympique FC Lorient -
  • 24.04 20:00  
    Chamois Niortais FC Gazélec FCO Ajaccio -
  • 24.04 20:00  
    US Orléans Loiret Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -
  • 24.04 20:00  
    Tours FC US Quevilly Rouen Metropole -
  • 24.04 20:00  
    Valenciennes FC FC Sochaux -

36. kolejka

  • 27.04 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Stade Brest -
  • 27.04 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux Association Jeunesse Auxerroise -
  • 27.04 20:00  
    Clermont Foot 63 Nîmes Olympique -
  • 27.04 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio US Orléans Loiret -
  • 27.04 20:00  
    Le Havre AC AC Ajaccio -
  • przełożony  
    RC Lens Paris FC -
  • 27.04 20:00  
    AS Nancy-Lorraine Tours FC -
  • 27.04 20:00  
    US Quevilly Rouen Metropole Valenciennes FC -
  • 27.04 20:00  
    Stade de Reims Chamois Niortais FC -
  • 27.04 20:00  
    FC Sochaux FC Lorient -

37. kolejka

  • 04.05 20:00  
    Association Jeunesse Auxerroise AC Ajaccio -
  • przełożony  
    Paris FC AS Nancy-Lorraine -
  • 04.05 20:00  
    Stade Brest US Quevilly Rouen Metropole -
  • 04.05 20:00  
    FC Lorient Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 -
  • 04.05 20:00  
    Nîmes Olympique Gazélec FCO Ajaccio -
  • 04.05 20:00  
    Chamois Niortais FC Le Havre AC -
  • 04.05 20:00  
    US Orléans Loiret La Berrichonne de Châteauroux -
  • 04.05 20:00  
    FC Sochaux Clermont Foot 63 -
  • 04.05 20:00  
    Tours FC RC Lens -
  • 04.05 20:00  
    Valenciennes FC Stade de Reims -

38. kolejka

  • 11.05 20:00  
    AC Ajaccio Chamois Niortais FC -
  • 11.05 20:00  
    Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01 FC Sochaux -
  • 11.05 20:00  
    La Berrichonne de Châteauroux Stade Brest -
  • przełożony  
    Clermont Foot 63 Paris FC -
  • 11.05 20:00  
    Gazélec FCO Ajaccio Valenciennes FC -
  • 11.05 20:00  
    Le Havre AC Tours FC -
  • 11.05 20:00  
    RC Lens Association Jeunesse Auxerroise -
  • 11.05 20:00  
    AS Nancy-Lorraine US Orléans Loiret -
  • 11.05 20:00  
    US Quevilly Rouen Metropole FC Lorient -
  • 11.05 20:00  
    Stade de Reims Nîmes Olympique -