Francja - Ligue 1

1. kolejka - Ligue 1

  • 04.08 20:45
  • 05.08 17:00
  • 05.08 20:00
  • 05.08 20:00
  • 05.08 20:00
  • 05.08 20:00
  • 05.08 20:00
  • 06.08 15:00
  • 06.08 17:00
  • 06.08 21:00

Tabela Ligue 1 online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Amiens SC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2   Angers Sporting Club de l'Ouest 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3   AS Monaco 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4   AS Saint-Etienne 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5   Dijon FCO 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6   ES Troyes Aube Champagne 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7   FC Metz 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8   FC Nantes 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9   Girondins Bordeaux 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10   Guingamp 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11   Lille OSC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12   Montpellier HSC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13   OGC Nice 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14   Olympique Lyon 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15   Olympique Marsylia 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16   Paris Saint-Germain 0 0   0 0 0   0 - 0 0
17   RC Strasbourg Alsace 0 0   0 0 0   0 - 0 0
18   Stade Malherbe Caen 0 0   0 0 0   0 - 0 0
19   Stade Rennes 0 0   0 0 0   0 - 0 0
20   Toulouse FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 11.08 19:00
  • 11.08 20:45
  • 12.08 17:00
  • 12.08 20:00
  • 12.08 20:00
  • 12.08 20:00
  • 12.08 20:00
  • 13.08 15:00
  • 13.08 17:00
  • 13.08 21:00

Terminarz / Wyniki Ligue 1

1. kolejka

  • 04.08 20:45  
    AS Monaco Toulouse FC -
  • 05.08 17:00  
    Paris Saint-Germain Amiens SC -
  • 05.08 20:00  
    Olympique Lyon RC Strasbourg Alsace -
  • 05.08 20:00  
    FC Metz Guingamp -
  • 05.08 20:00  
    Montpellier HSC Stade Malherbe Caen -
  • 05.08 20:00  
    AS Saint-Etienne OGC Nice -
  • 05.08 20:00  
    ES Troyes Aube Champagne Stade Rennes -
  • 06.08 15:00  
    Lille OSC FC Nantes -
  • 06.08 17:00  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Girondins Bordeaux -
  • 06.08 21:00  
    Olympique Marsylia Dijon FCO -

2. kolejka

  • 11.08 19:00  
    OGC Nice ES Troyes Aube Champagne -
  • 11.08 20:45  
    Stade Rennes Olympique Lyon -
  • 12.08 17:00  
    FC Nantes Olympique Marsylia -
  • 12.08 20:00  
    Amiens SC Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 12.08 20:00  
    Girondins Bordeaux FC Metz -
  • 12.08 20:00  
    Stade Malherbe Caen AS Saint-Etienne -
  • 12.08 20:00  
    Toulouse FC Montpellier HSC -
  • 13.08 15:00  
    RC Strasbourg Alsace Lille OSC -
  • 13.08 17:00  
    Dijon FCO AS Monaco -
  • 13.08 21:00  
    Guingamp Paris Saint-Germain -

3. kolejka

  • 19.08 20:00  
    Lille OSC Stade Malherbe Caen -
  • 19.08 20:00  
    Olympique Lyon Girondins Bordeaux -
  • 19.08 20:00  
    Olympique Marsylia Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 19.08 20:00  
    FC Metz AS Monaco -
  • 19.08 20:00  
    Montpellier HSC RC Strasbourg Alsace -
  • 19.08 20:00  
    OGC Nice Guingamp -
  • 19.08 20:00  
    Paris Saint-Germain Toulouse FC -
  • 19.08 20:00  
    Stade Rennes Dijon FCO -
  • 19.08 20:00  
    AS Saint-Etienne Amiens SC -
  • 19.08 20:00  
    ES Troyes Aube Champagne FC Nantes -

4. kolejka

  • 26.08 20:00  
    Amiens SC OGC Nice -
  • 26.08 20:00  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Lille OSC -
  • 26.08 20:00  
    Girondins Bordeaux ES Troyes Aube Champagne -
  • 26.08 20:00  
    Stade Malherbe Caen FC Metz -
  • 26.08 20:00  
    Dijon FCO Montpellier HSC -
  • 26.08 20:00  
    Guingamp RC Strasbourg Alsace -
  • 26.08 20:00  
    FC Nantes Olympique Lyon -
  • 26.08 20:00  
    Paris Saint-Germain AS Saint-Etienne -
  • 26.08 20:00  
    Toulouse FC Stade Rennes -
  • 27.08 21:00  
    AS Monaco Olympique Marsylia -

5. kolejka

  • 09.09 20:00  
    Stade Malherbe Caen Dijon FCO -
  • 09.09 20:00  
    Lille OSC Girondins Bordeaux -
  • 09.09 20:00  
    Olympique Lyon Guingamp -
  • 09.09 20:00  
    Olympique Marsylia Stade Rennes -
  • 09.09 20:00  
    FC Metz Paris Saint-Germain -
  • 09.09 20:00  
    Montpellier HSC FC Nantes -
  • 09.09 20:00  
    OGC Nice AS Monaco -
  • 09.09 20:00  
    AS Saint-Etienne Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 09.09 20:00  
    RC Strasbourg Alsace Amiens SC -
  • 09.09 20:00  
    ES Troyes Aube Champagne Toulouse FC -

6. kolejka

  • 16.09 20:00  
    Amiens SC Olympique Marsylia -
  • 16.09 20:00  
    Angers Sporting Club de l'Ouest FC Metz -
  • 16.09 20:00  
    Dijon FCO AS Saint-Etienne -
  • 16.09 20:00  
    Guingamp Lille OSC -
  • 16.09 20:00  
    AS Monaco RC Strasbourg Alsace -
  • 16.09 20:00  
    FC Nantes Stade Malherbe Caen -
  • 16.09 20:00  
    Paris Saint-Germain Olympique Lyon -
  • 16.09 20:00  
    Stade Rennes OGC Nice -
  • 16.09 20:00  
    Toulouse FC Girondins Bordeaux -
  • 16.09 20:00  
    ES Troyes Aube Champagne Montpellier HSC -

7. kolejka

  • 23.09 20:00  
    Girondins Bordeaux Guingamp -
  • 23.09 20:00  
    Stade Malherbe Caen Amiens SC -
  • 23.09 20:00  
    Lille OSC AS Monaco -
  • 23.09 20:00  
    Olympique Lyon Dijon FCO -
  • 23.09 20:00  
    Olympique Marsylia Toulouse FC -
  • 23.09 20:00  
    FC Metz ES Troyes Aube Champagne -
  • 23.09 20:00  
    Montpellier HSC Paris Saint-Germain -
  • 23.09 20:00  
    OGC Nice Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 23.09 20:00  
    AS Saint-Etienne Stade Rennes -
  • 23.09 20:00  
    RC Strasbourg Alsace FC Nantes -

8. kolejka

  • 30.09 20:00  
    Amiens SC Lille OSC -
  • 30.09 20:00  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Olympique Lyon -
  • 30.09 20:00  
    Dijon FCO RC Strasbourg Alsace -
  • 30.09 20:00  
    Guingamp Toulouse FC -
  • 30.09 20:00  
    AS Monaco Montpellier HSC -
  • 30.09 20:00  
    FC Nantes FC Metz -
  • 30.09 20:00  
    OGC Nice Olympique Marsylia -
  • 30.09 20:00  
    Paris Saint-Germain Girondins Bordeaux -
  • 30.09 20:00  
    Stade Rennes Stade Malherbe Caen -
  • 30.09 20:00  
    ES Troyes Aube Champagne AS Saint-Etienne -

9. kolejka

  • 14.10 20:00  
    Girondins Bordeaux FC Nantes -
  • 14.10 20:00  
    Stade Malherbe Caen Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 14.10 20:00  
    Dijon FCO Paris Saint-Germain -
  • 14.10 20:00  
    Guingamp Stade Rennes -
  • 14.10 20:00  
    Lille OSC ES Troyes Aube Champagne -
  • 14.10 20:00  
    Olympique Lyon AS Monaco -
  • 14.10 20:00  
    Montpellier HSC OGC Nice -
  • 14.10 20:00  
    AS Saint-Etienne FC Metz -
  • 14.10 20:00  
    RC Strasbourg Alsace Olympique Marsylia -
  • 14.10 20:00  
    Toulouse FC Amiens SC -

10. kolejka

  • 21.10 20:00  
    Amiens SC Girondins Bordeaux -
  • 21.10 20:00  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Toulouse FC -
  • 21.10 20:00  
    Olympique Marsylia Paris Saint-Germain -
  • 21.10 20:00  
    FC Metz Dijon FCO -
  • 21.10 20:00  
    AS Monaco Stade Malherbe Caen -
  • 21.10 20:00  
    FC Nantes Guingamp -
  • 21.10 20:00  
    OGC Nice RC Strasbourg Alsace -
  • 21.10 20:00  
    Stade Rennes Lille OSC -
  • 21.10 20:00  
    AS Saint-Etienne Montpellier HSC -
  • 21.10 20:00  
    ES Troyes Aube Champagne Olympique Lyon -

11. kolejka

  • 28.10 20:00  
    Girondins Bordeaux AS Monaco -
  • 28.10 20:00  
    Stade Malherbe Caen ES Troyes Aube Champagne -
  • 28.10 20:00  
    Dijon FCO FC Nantes -
  • 28.10 20:00  
    Guingamp Amiens SC -
  • 28.10 20:00  
    Lille OSC Olympique Marsylia -
  • 28.10 20:00  
    Olympique Lyon FC Metz -
  • 28.10 20:00  
    Montpellier HSC Stade Rennes -
  • 28.10 20:00  
    Paris Saint-Germain OGC Nice -
  • 28.10 20:00  
    RC Strasbourg Alsace Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 28.10 20:00  
    Toulouse FC AS Saint-Etienne -

12. kolejka

  • 04.11 20:00  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Paris Saint-Germain -
  • 04.11 20:00  
    Olympique Marsylia Stade Malherbe Caen -
  • 04.11 20:00  
    FC Metz Lille OSC -
  • 04.11 20:00  
    AS Monaco Guingamp -
  • 04.11 20:00  
    Montpellier HSC Amiens SC -
  • 04.11 20:00  
    FC Nantes Toulouse FC -
  • 04.11 20:00  
    OGC Nice Dijon FCO -
  • 04.11 20:00  
    Stade Rennes Girondins Bordeaux -
  • 04.11 20:00  
    AS Saint-Etienne Olympique Lyon -
  • 04.11 20:00  
    ES Troyes Aube Champagne RC Strasbourg Alsace -

13. kolejka

  • 18.11 20:00  
    Amiens SC AS Monaco -
  • 18.11 20:00  
    Girondins Bordeaux Olympique Marsylia -
  • 18.11 20:00  
    Stade Malherbe Caen OGC Nice -
  • 18.11 20:00  
    Dijon FCO ES Troyes Aube Champagne -
  • 18.11 20:00  
    Guingamp Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 18.11 20:00  
    Lille OSC AS Saint-Etienne -
  • 18.11 20:00  
    Olympique Lyon Montpellier HSC -
  • 18.11 20:00  
    Paris Saint-Germain FC Nantes -
  • 18.11 20:00  
    RC Strasbourg Alsace Stade Rennes -
  • 18.11 20:00  
    Toulouse FC FC Metz -

14. kolejka

  • 25.11 20:00  
    Stade Malherbe Caen Girondins Bordeaux -
  • 25.11 20:00  
    Dijon FCO Toulouse FC -
  • 25.11 20:00  
    Olympique Marsylia Guingamp -
  • 25.11 20:00  
    FC Metz Amiens SC -
  • 25.11 20:00  
    Montpellier HSC Lille OSC -
  • 25.11 20:00  
    OGC Nice Olympique Lyon -
  • 25.11 20:00  
    Stade Rennes FC Nantes -
  • 25.11 20:00  
    AS Saint-Etienne RC Strasbourg Alsace -
  • 25.11 20:00  
    ES Troyes Aube Champagne Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 26.11 21:00  
    AS Monaco Paris Saint-Germain -

15. kolejka

  • 29.11 20:00  
    Amiens SC Dijon FCO -
  • 29.11 20:00  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Stade Rennes -
  • 29.11 20:00  
    Girondins Bordeaux AS Saint-Etienne -
  • 29.11 20:00  
    Guingamp Montpellier HSC -
  • 29.11 20:00  
    Olympique Lyon Lille OSC -
  • 29.11 20:00  
    FC Metz Olympique Marsylia -
  • 29.11 20:00  
    FC Nantes AS Monaco -
  • 29.11 20:00  
    Paris Saint-Germain ES Troyes Aube Champagne -
  • 29.11 20:00  
    RC Strasbourg Alsace Stade Malherbe Caen -
  • 29.11 20:00  
    Toulouse FC OGC Nice -

16. kolejka

  • 02.12 20:00  
    Stade Malherbe Caen Olympique Lyon -
  • 02.12 20:00  
    Dijon FCO Girondins Bordeaux -
  • 02.12 20:00  
    Lille OSC Toulouse FC -
  • 02.12 20:00  
    AS Monaco Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 02.12 20:00  
    Montpellier HSC Olympique Marsylia -
  • 02.12 20:00  
    OGC Nice FC Metz -
  • 02.12 20:00  
    Stade Rennes Amiens SC -
  • 02.12 20:00  
    AS Saint-Etienne FC Nantes -
  • 02.12 20:00  
    RC Strasbourg Alsace Paris Saint-Germain -
  • 02.12 20:00  
    ES Troyes Aube Champagne Guingamp -

17. kolejka

  • 09.12 20:00  
    Amiens SC Olympique Lyon -
  • 09.12 20:00  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Montpellier HSC -
  • 09.12 20:00  
    Girondins Bordeaux RC Strasbourg Alsace -
  • 09.12 20:00  
    Guingamp Dijon FCO -
  • 09.12 20:00  
    Olympique Marsylia AS Saint-Etienne -
  • 09.12 20:00  
    FC Metz Stade Rennes -
  • 09.12 20:00  
    AS Monaco ES Troyes Aube Champagne -
  • 09.12 20:00  
    FC Nantes OGC Nice -
  • 09.12 20:00  
    Paris Saint-Germain Lille OSC -
  • 09.12 20:00  
    Toulouse FC Stade Malherbe Caen -

18. kolejka

  • 16.12 20:00  
    Stade Malherbe Caen Guingamp -
  • 16.12 20:00  
    Dijon FCO Lille OSC -
  • 16.12 20:00  
    Olympique Lyon Olympique Marsylia -
  • 16.12 20:00  
    Montpellier HSC FC Metz -
  • 16.12 20:00  
    FC Nantes Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 16.12 20:00  
    OGC Nice Girondins Bordeaux -
  • 16.12 20:00  
    Stade Rennes Paris Saint-Germain -
  • 16.12 20:00  
    AS Saint-Etienne AS Monaco -
  • 16.12 20:00  
    RC Strasbourg Alsace Toulouse FC -
  • 16.12 20:00  
    ES Troyes Aube Champagne Amiens SC -

19. kolejka

  • 20.12 20:00  
    Amiens SC FC Nantes -
  • 20.12 20:00  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Dijon FCO -
  • 20.12 20:00  
    Girondins Bordeaux Montpellier HSC -
  • 20.12 20:00  
    Guingamp AS Saint-Etienne -
  • 20.12 20:00  
    Lille OSC OGC Nice -
  • 20.12 20:00  
    Olympique Marsylia ES Troyes Aube Champagne -
  • 20.12 20:00  
    FC Metz RC Strasbourg Alsace -
  • 20.12 20:00  
    AS Monaco Stade Rennes -
  • 20.12 20:00  
    Paris Saint-Germain Stade Malherbe Caen -
  • 20.12 20:00  
    Toulouse FC Olympique Lyon -

20. kolejka

  • 13.01 20:00  
    Stade Malherbe Caen Lille OSC -
  • 13.01 20:00  
    Dijon FCO FC Metz -
  • 13.01 20:00  
    Olympique Lyon Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 13.01 20:00  
    Montpellier HSC AS Monaco -
  • 13.01 20:00  
    FC Nantes Paris Saint-Germain -
  • 13.01 20:00  
    OGC Nice Amiens SC -
  • 13.01 20:00  
    Stade Rennes Olympique Marsylia -
  • 13.01 20:00  
    AS Saint-Etienne Toulouse FC -
  • 13.01 20:00  
    RC Strasbourg Alsace Guingamp -
  • 13.01 20:00  
    ES Troyes Aube Champagne Girondins Bordeaux -

21. kolejka

  • 17.01 20:00  
    Amiens SC Montpellier HSC -
  • 17.01 20:00  
    Angers Sporting Club de l'Ouest ES Troyes Aube Champagne -
  • 17.01 20:00  
    Girondins Bordeaux Stade Malherbe Caen -
  • 17.01 20:00  
    Guingamp Olympique Lyon -
  • 17.01 20:00  
    Lille OSC Stade Rennes -
  • 17.01 20:00  
    Olympique Marsylia RC Strasbourg Alsace -
  • 17.01 20:00  
    FC Metz AS Saint-Etienne -
  • 17.01 20:00  
    AS Monaco OGC Nice -
  • 17.01 20:00  
    Paris Saint-Germain Dijon FCO -
  • 17.01 20:00  
    Toulouse FC FC Nantes -

22. kolejka

  • 20.01 20:00  
    Amiens SC Guingamp -
  • 20.01 20:00  
    Stade Malherbe Caen Olympique Marsylia -
  • 20.01 20:00  
    Olympique Lyon Paris Saint-Germain -
  • 20.01 20:00  
    AS Monaco FC Metz -
  • 20.01 20:00  
    Montpellier HSC Toulouse FC -
  • 20.01 20:00  
    FC Nantes Girondins Bordeaux -
  • 20.01 20:00  
    OGC Nice AS Saint-Etienne -
  • 20.01 20:00  
    Stade Rennes Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 20.01 20:00  
    RC Strasbourg Alsace Dijon FCO -
  • 20.01 20:00  
    ES Troyes Aube Champagne Lille OSC -

23. kolejka

  • 27.01 20:00  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Amiens SC -
  • 27.01 20:00  
    Girondins Bordeaux Olympique Lyon -
  • 27.01 20:00  
    Dijon FCO Stade Rennes -
  • 27.01 20:00  
    Guingamp FC Nantes -
  • 27.01 20:00  
    Lille OSC RC Strasbourg Alsace -
  • 27.01 20:00  
    FC Metz OGC Nice -
  • 27.01 20:00  
    Paris Saint-Germain Montpellier HSC -
  • 27.01 20:00  
    AS Saint-Etienne Stade Malherbe Caen -
  • 27.01 20:00  
    Toulouse FC ES Troyes Aube Champagne -
  • 28.01 21:00  
    Olympique Marsylia AS Monaco -

24. kolejka

  • 03.02 20:00  
    Amiens SC AS Saint-Etienne -
  • 03.02 20:00  
    Stade Malherbe Caen FC Nantes -
  • 03.02 20:00  
    Lille OSC Paris Saint-Germain -
  • 03.02 20:00  
    Olympique Marsylia FC Metz -
  • 03.02 20:00  
    Montpellier HSC Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 03.02 20:00  
    OGC Nice Toulouse FC -
  • 03.02 20:00  
    Stade Rennes Guingamp -
  • 03.02 20:00  
    RC Strasbourg Alsace Girondins Bordeaux -
  • 03.02 20:00  
    ES Troyes Aube Champagne Dijon FCO -
  • 04.02 21:00  
    AS Monaco Olympique Lyon -

25. kolejka

  • 10.02 20:00  
    Angers Sporting Club de l'Ouest AS Monaco -
  • 10.02 20:00  
    Girondins Bordeaux Amiens SC -
  • 10.02 20:00  
    Dijon FCO OGC Nice -
  • 10.02 20:00  
    Guingamp Stade Malherbe Caen -
  • 10.02 20:00  
    Olympique Lyon Stade Rennes -
  • 10.02 20:00  
    FC Metz Montpellier HSC -
  • 10.02 20:00  
    FC Nantes Lille OSC -
  • 10.02 20:00  
    AS Saint-Etienne Olympique Marsylia -
  • 10.02 20:00  
    RC Strasbourg Alsace ES Troyes Aube Champagne -
  • 10.02 20:00  
    Toulouse FC Paris Saint-Germain -

26. kolejka

  • 17.02 20:00  
    Amiens SC Toulouse FC -
  • 17.02 20:00  
    Angers Sporting Club de l'Ouest AS Saint-Etienne -
  • 17.02 20:00  
    Stade Malherbe Caen Stade Rennes -
  • 17.02 20:00  
    Lille OSC Olympique Lyon -
  • 17.02 20:00  
    Olympique Marsylia Girondins Bordeaux -
  • 17.02 20:00  
    AS Monaco Dijon FCO -
  • 17.02 20:00  
    Montpellier HSC Guingamp -
  • 17.02 20:00  
    OGC Nice FC Nantes -
  • 17.02 20:00  
    Paris Saint-Germain RC Strasbourg Alsace -
  • 17.02 20:00  
    ES Troyes Aube Champagne FC Metz -

27. kolejka

  • 24.02 20:00  
    Girondins Bordeaux OGC Nice -
  • 24.02 20:00  
    Dijon FCO Stade Malherbe Caen -
  • 24.02 20:00  
    Guingamp FC Metz -
  • 24.02 20:00  
    Lille OSC Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 24.02 20:00  
    Olympique Lyon AS Saint-Etienne -
  • 24.02 20:00  
    FC Nantes Amiens SC -
  • 24.02 20:00  
    Paris Saint-Germain Olympique Marsylia -
  • 24.02 20:00  
    Stade Rennes ES Troyes Aube Champagne -
  • 24.02 20:00  
    RC Strasbourg Alsace Montpellier HSC -
  • 24.02 20:00  
    Toulouse FC AS Monaco -

28. kolejka

  • 03.03 20:00  
    Amiens SC Stade Rennes -
  • 03.03 20:00  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Guingamp -
  • 03.03 20:00  
    Stade Malherbe Caen RC Strasbourg Alsace -
  • 03.03 20:00  
    Olympique Marsylia FC Nantes -
  • 03.03 20:00  
    FC Metz Toulouse FC -
  • 03.03 20:00  
    AS Monaco Girondins Bordeaux -
  • 03.03 20:00  
    Montpellier HSC Olympique Lyon -
  • 03.03 20:00  
    OGC Nice Lille OSC -
  • 03.03 20:00  
    AS Saint-Etienne Dijon FCO -
  • 03.03 20:00  
    ES Troyes Aube Champagne Paris Saint-Germain -

29. kolejka

  • 10.03 20:00  
    Girondins Bordeaux Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 10.03 20:00  
    Dijon FCO Amiens SC -
  • 10.03 20:00  
    Guingamp OGC Nice -
  • 10.03 20:00  
    Lille OSC Montpellier HSC -
  • 10.03 20:00  
    Olympique Lyon Stade Malherbe Caen -
  • 10.03 20:00  
    FC Nantes ES Troyes Aube Champagne -
  • 10.03 20:00  
    Paris Saint-Germain FC Metz -
  • 10.03 20:00  
    Stade Rennes AS Saint-Etienne -
  • 10.03 20:00  
    RC Strasbourg Alsace AS Monaco -
  • 10.03 20:00  
    Toulouse FC Olympique Marsylia -

30. kolejka

  • 17.03 20:00  
    Amiens SC ES Troyes Aube Champagne -
  • 17.03 20:00  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Stade Malherbe Caen -
  • 17.03 20:00  
    Girondins Bordeaux Stade Rennes -
  • 17.03 20:00  
    Olympique Marsylia Olympique Lyon -
  • 17.03 20:00  
    FC Metz FC Nantes -
  • 17.03 20:00  
    AS Monaco Lille OSC -
  • 17.03 20:00  
    Montpellier HSC Dijon FCO -
  • 17.03 20:00  
    OGC Nice Paris Saint-Germain -
  • 17.03 20:00  
    AS Saint-Etienne Guingamp -
  • 17.03 20:00  
    Toulouse FC RC Strasbourg Alsace -

31. kolejka

  • 01.04 20:00  
    Stade Malherbe Caen Montpellier HSC -
  • 01.04 20:00  
    Dijon FCO Olympique Marsylia -
  • 01.04 20:00  
    Guingamp Girondins Bordeaux -
  • 01.04 20:00  
    Lille OSC Amiens SC -
  • 01.04 20:00  
    Olympique Lyon Toulouse FC -
  • 01.04 20:00  
    FC Nantes AS Saint-Etienne -
  • 01.04 20:00  
    Paris Saint-Germain Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 01.04 20:00  
    Stade Rennes AS Monaco -
  • 01.04 20:00  
    RC Strasbourg Alsace FC Metz -
  • 01.04 20:00  
    ES Troyes Aube Champagne OGC Nice -

32. kolejka

  • 07.04 20:00  
    Amiens SC Stade Malherbe Caen -
  • 07.04 20:00  
    Angers Sporting Club de l'Ouest RC Strasbourg Alsace -
  • 07.04 20:00  
    Girondins Bordeaux Lille OSC -
  • 07.04 20:00  
    Guingamp ES Troyes Aube Champagne -
  • 07.04 20:00  
    Olympique Marsylia Montpellier HSC -
  • 07.04 20:00  
    FC Metz Olympique Lyon -
  • 07.04 20:00  
    AS Monaco FC Nantes -
  • 07.04 20:00  
    OGC Nice Stade Rennes -
  • 07.04 20:00  
    AS Saint-Etienne Paris Saint-Germain -
  • 07.04 20:00  
    Toulouse FC Dijon FCO -

33. kolejka

  • 14.04 20:00  
    Angers Sporting Club de l'Ouest OGC Nice -
  • 14.04 20:00  
    Stade Malherbe Caen Toulouse FC -
  • 14.04 20:00  
    Lille OSC Guingamp -
  • 14.04 20:00  
    Olympique Lyon Amiens SC -
  • 14.04 20:00  
    Montpellier HSC Girondins Bordeaux -
  • 14.04 20:00  
    FC Nantes Dijon FCO -
  • 14.04 20:00  
    Stade Rennes FC Metz -
  • 14.04 20:00  
    RC Strasbourg Alsace AS Saint-Etienne -
  • 14.04 20:00  
    ES Troyes Aube Champagne Olympique Marsylia -
  • 15.04 21:00  
    Paris Saint-Germain AS Monaco -

34. kolejka

  • 21.04 20:00  
    Amiens SC RC Strasbourg Alsace -
  • 21.04 20:00  
    Girondins Bordeaux Paris Saint-Germain -
  • 21.04 20:00  
    Dijon FCO Olympique Lyon -
  • 21.04 20:00  
    Guingamp AS Monaco -
  • 21.04 20:00  
    Olympique Marsylia Lille OSC -
  • 21.04 20:00  
    FC Metz Stade Malherbe Caen -
  • 21.04 20:00  
    FC Nantes Stade Rennes -
  • 21.04 20:00  
    OGC Nice Montpellier HSC -
  • 21.04 20:00  
    AS Saint-Etienne ES Troyes Aube Champagne -
  • 21.04 20:00  
    Toulouse FC Angers Sporting Club de l'Ouest -

35. kolejka

  • 28.04 20:00  
    Angers Sporting Club de l'Ouest Olympique Marsylia -
  • 28.04 20:00  
    Girondins Bordeaux Dijon FCO -
  • 28.04 20:00  
    Lille OSC FC Metz -
  • 28.04 20:00  
    Olympique Lyon FC Nantes -
  • 28.04 20:00  
    AS Monaco Amiens SC -
  • 28.04 20:00  
    Montpellier HSC AS Saint-Etienne -
  • 28.04 20:00  
    Paris Saint-Germain Guingamp -
  • 28.04 20:00  
    Stade Rennes Toulouse FC -
  • 28.04 20:00  
    RC Strasbourg Alsace OGC Nice -
  • 28.04 20:00  
    ES Troyes Aube Champagne Stade Malherbe Caen -

36. kolejka

  • 06.05 20:00  
    Amiens SC Paris Saint-Germain -
  • 06.05 20:00  
    Stade Malherbe Caen AS Monaco -
  • 06.05 20:00  
    Dijon FCO Guingamp -
  • 06.05 20:00  
    Olympique Lyon ES Troyes Aube Champagne -
  • 06.05 20:00  
    Olympique Marsylia OGC Nice -
  • 06.05 20:00  
    FC Metz Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 06.05 20:00  
    FC Nantes Montpellier HSC -
  • 06.05 20:00  
    Stade Rennes RC Strasbourg Alsace -
  • 06.05 20:00  
    AS Saint-Etienne Girondins Bordeaux -
  • 06.05 20:00  
    Toulouse FC Lille OSC -

37. kolejka

  • 12.05 20:00  
    Amiens SC FC Metz -
  • 12.05 20:00  
    Angers Sporting Club de l'Ouest FC Nantes -
  • 12.05 20:00  
    Girondins Bordeaux Toulouse FC -
  • 12.05 20:00  
    Guingamp Olympique Marsylia -
  • 12.05 20:00  
    Lille OSC Dijon FCO -
  • 12.05 20:00  
    AS Monaco AS Saint-Etienne -
  • 12.05 20:00  
    Montpellier HSC ES Troyes Aube Champagne -
  • 12.05 20:00  
    OGC Nice Stade Malherbe Caen -
  • 12.05 20:00  
    Paris Saint-Germain Stade Rennes -
  • 12.05 20:00  
    RC Strasbourg Alsace Olympique Lyon -

38. kolejka

  • 19.05 20:00  
    Stade Malherbe Caen Paris Saint-Germain -
  • 19.05 20:00  
    Dijon FCO Angers Sporting Club de l'Ouest -
  • 19.05 20:00  
    Olympique Lyon OGC Nice -
  • 19.05 20:00  
    Olympique Marsylia Amiens SC -
  • 19.05 20:00  
    FC Metz Girondins Bordeaux -
  • 19.05 20:00  
    FC Nantes RC Strasbourg Alsace -
  • 19.05 20:00  
    Stade Rennes Montpellier HSC -
  • 19.05 20:00  
    AS Saint-Etienne Lille OSC -
  • 19.05 20:00  
    Toulouse FC Guingamp -
  • 19.05 20:00  
    ES Troyes Aube Champagne AS Monaco -