Czarnogóra - First League

12. kolejka - First League

  • 21.10 12:30
  • 21.10 13:30
  • 21.10 13:30
  • 21.10 13:30
  • 22.10 13:00

Tabela First League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Sutjeska Niksic 11 27   8 3 0   19 - 4 15
2 Buducnost Podgorica 11 21   6 3 2   10 - 4 6
3 Grbalj Radanovici 11 16   4 4 3   13 - 13 0
4 Zeta Golubovci 11 16   4 4 3   15 - 10 5
5 FK Mladost Podgorica 11 14   3 5 3   10 - 11 -1
6 Kom Podgorica 11 13   3 4 4   9 - 13 -4
7 FK Iskra Danilovgrad 11 13   3 4 4   9 - 11 -2
8 Rudar Pljevlja 11 11   3 2 6   10 - 10 0
9 FK Dečić 11 9   1 6 4   10 - 20 -10
10 OFK Petrovac 11 7   2 1 8   8 - 17 -9
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

13. kolejka (następna)

  • 28.10 13:30
  • 28.10 13:30
  • 28.10 13:30
  • 28.10 13:30
  • 28.10 13:30

Strzelcy First League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Igor Ivanović(Sutjeska Niksic) 5 2
Bogdan Milić(FK Iskra Danilovgrad) 4 0
Stefan Đorđević(OFK Petrovac) 4 0

Kartkowicze First League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Nenad Vujović(OFK Petrovac) 1 3 4
Danilo Tomić(Grbalj Radanovici) 1 2 3
Blažo Perutović(FK Iskra Danilovgrad) 1 1 2

Terminarz / Wyniki First League

12. kolejka

  • 21.10 12:30  
    FK Iskra Danilovgrad Sutjeska Niksic -
  • 21.10 13:30  
    OFK Petrovac Rudar Pljevlja -
  • 21.10 13:30  
    Grbalj Radanovici FK Dečić -
  • 21.10 13:30  
    Zeta Golubovci Kom Podgorica -
  • 22.10 13:00  
    FK Mladost Podgorica Buducnost Podgorica -

13. kolejka

  • 28.10 13:30  
    FK Iskra Danilovgrad OFK Petrovac -
  • 28.10 13:30  
    Sutjeska Niksic Zeta Golubovci -
  • 28.10 13:30  
    Kom Podgorica FK Mladost Podgorica -
  • 28.10 13:30  
    Buducnost Podgorica Grbalj Radanovici -
  • 28.10 13:30  
    FK Dečić Rudar Pljevlja -

14. kolejka

  • 04.11 13:30  
    OFK Petrovac FK Dečić -
  • 04.11 13:30  
    Rudar Pljevlja Buducnost Podgorica -
  • 04.11 13:30  
    Grbalj Radanovici Kom Podgorica -
  • 04.11 13:30  
    FK Mladost Podgorica Sutjeska Niksic -
  • 04.11 13:30  
    Zeta Golubovci FK Iskra Danilovgrad -

15. kolejka

  • 18.11 13:00  
    Zeta Golubovci OFK Petrovac -
  • 18.11 13:00  
    FK Iskra Danilovgrad FK Mladost Podgorica -
  • 18.11 13:00  
    Sutjeska Niksic Grbalj Radanovici -
  • 18.11 13:00  
    Kom Podgorica Rudar Pljevlja -
  • 18.11 13:00  
    Buducnost Podgorica FK Dečić -

16. kolejka

  • 25.11 13:00  
    OFK Petrovac Buducnost Podgorica -
  • 25.11 13:00  
    FK Dečić Kom Podgorica -
  • 25.11 13:00  
    Rudar Pljevlja Sutjeska Niksic -
  • 25.11 13:00  
    Grbalj Radanovici FK Iskra Danilovgrad -
  • 25.11 13:00  
    FK Mladost Podgorica Zeta Golubovci -

17. kolejka

  • 02.12 13:00  
    FK Mladost Podgorica OFK Petrovac -
  • 02.12 13:00  
    Zeta Golubovci Grbalj Radanovici -
  • 02.12 13:00  
    FK Iskra Danilovgrad Rudar Pljevlja -
  • 02.12 13:00  
    Sutjeska Niksic FK Dečić -
  • 02.12 13:00  
    Kom Podgorica Buducnost Podgorica -

18. kolejka

  • 06.12 13:00  
    OFK Petrovac Kom Podgorica -
  • 06.12 13:00  
    Buducnost Podgorica Sutjeska Niksic -
  • 06.12 13:00  
    FK Dečić FK Iskra Danilovgrad -
  • 06.12 13:00  
    Rudar Pljevlja Zeta Golubovci -
  • 06.12 13:00  
    Grbalj Radanovici FK Mladost Podgorica -

19. kolejka

  • 09.12 13:00  
    Grbalj Radanovici OFK Petrovac -
  • 09.12 13:00  
    Rudar Pljevlja FK Mladost Podgorica -
  • 09.12 13:00  
    FK Dečić Zeta Golubovci -
  • 09.12 13:00  
    Buducnost Podgorica FK Iskra Danilovgrad -
  • 09.12 13:00  
    Kom Podgorica Sutjeska Niksic -