Finlandia - Veikkausliiga

1. kolejka - Veikkausliiga

  • 07.04 15:00
  • 07.04 17:00
  • 08.04 15:00
  • 08.04 17:00
  • 08.04 17:00
  • 08.04 17:00

Tabela Veikkausliiga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 HJK Helsinki 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 FC Honka 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 Tampereen Ilves 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 Inter Turku 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 KuPS Kuopio 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 FC Lahti 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 IFK Mariehamn 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 PS Kemi Kings 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 Rovaniemen Palloseura 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 Seinäjoen Jalkapallokerho 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11 Turun Palloseura 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 Vaasan Palloseura 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 14.04 16:00
  • 14.04 16:00
  • 15.04 15:00
  • 15.04 15:00
  • 15.04 15:00
  • 15.04 15:00

Terminarz / Wyniki Veikkausliiga

1. kolejka

  • 07.04 15:00  
    Vaasan Palloseura Inter Turku -
  • 07.04 17:00  
    Seinäjoen Jalkapallokerho PS Kemi Kings -
  • 08.04 15:00  
    FC Lahti Turun Palloseura -
  • 08.04 17:00  
    HJK Helsinki Tampereen Ilves -
  • 08.04 17:00  
    Rovaniemen Palloseura IFK Mariehamn -
  • 08.04 17:00  
    KuPS Kuopio FC Honka -

2. kolejka

  • 14.04 16:00  
    IFK Mariehamn HJK Helsinki -
  • 14.04 16:00  
    Vaasan Palloseura Rovaniemen Palloseura -
  • 15.04 15:00  
    Tampereen Ilves KuPS Kuopio -
  • 15.04 15:00  
    PS Kemi Kings Inter Turku -
  • 15.04 15:00  
    Turun Palloseura Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 15.04 15:00  
    FC Honka FC Lahti -

3. kolejka

  • 18.04 18:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho HJK Helsinki -
  • 18.04 18:30  
    KuPS Kuopio Rovaniemen Palloseura -
  • 18.04 18:30  
    Tampereen Ilves IFK Mariehamn -
  • 21.04 16:00  
    Seinäjoen Jalkapallokerho FC Honka -
  • 21.04 16:00  
    Inter Turku Turun Palloseura -
  • 21.04 16:00  
    HJK Helsinki KuPS Kuopio -

4. kolejka

  • 21.04 16:00  
    FC Lahti Tampereen Ilves -
  • 22.04 16:00  
    IFK Mariehamn Vaasan Palloseura -
  • 22.04 16:00  
    Rovaniemen Palloseura PS Kemi Kings -
  • 25.04 18:30  
    Rovaniemen Palloseura FC Lahti -
  • 25.04 18:30  
    Vaasan Palloseura Tampereen Ilves -
  • 25.04 18:30  
    Inter Turku HJK Helsinki -

5. kolejka

  • 25.04 19:00  
    IFK Mariehamn KuPS Kuopio -
  • 28.04 17:00  
    Turun Palloseura Rovaniemen Palloseura -
  • 28.04 17:00  
    FC Honka Inter Turku -
  • 29.04 17:00  
    Vaasan Palloseura HJK Helsinki -
  • 29.04 17:00  
    KuPS Kuopio FC Lahti -
  • 29.04 17:00  
    Tampereen Ilves Seinäjoen Jalkapallokerho -

6. kolejka

  • 29.04 18:00  
    PS Kemi Kings IFK Mariehamn -
  • 03.05 18:30  
    Rovaniemen Palloseura FC Honka -
  • 03.05 18:30  
    Vaasan Palloseura PS Kemi Kings -
  • 03.05 18:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho KuPS Kuopio -
  • 03.05 18:30  
    Inter Turku Tampereen Ilves -
  • 03.05 18:30  
    HJK Helsinki FC Lahti -

7. kolejka

  • 03.05 19:00  
    IFK Mariehamn Turun Palloseura -
  • 07.05 18:30  
    Tampereen Ilves Rovaniemen Palloseura -
  • 07.05 18:30  
    Turun Palloseura Vaasan Palloseura -
  • 07.05 18:30  
    PS Kemi Kings HJK Helsinki -
  • 07.05 18:30  
    KuPS Kuopio Inter Turku -
  • 07.05 18:30  
    FC Lahti Seinäjoen Jalkapallokerho -

8. kolejka

  • 07.05 18:30  
    FC Honka IFK Mariehamn -
  • 13.05 18:30  
    HJK Helsinki Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 13.05 18:30  
    PS Kemi Kings Turun Palloseura -
  • 13.05 18:30  
    Rovaniemen Palloseura KuPS Kuopio -
  • 13.05 18:30  
    Inter Turku FC Lahti -
  • 13.05 19:00  
    IFK Mariehamn Tampereen Ilves -

9. kolejka

  • 14.05 18:30  
    Vaasan Palloseura FC Honka -
  • 18.05 18:30  
    Tampereen Ilves Vaasan Palloseura -
  • 18.05 18:30  
    Turun Palloseura HJK Helsinki -
  • 18.05 18:30  
    FC Honka PS Kemi Kings -
  • 18.05 18:30  
    KuPS Kuopio IFK Mariehamn -
  • 18.05 18:30  
    FC Lahti Rovaniemen Palloseura -

10. kolejka

  • 18.05 20:00  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Inter Turku -
  • 22.05 18:30  
    Vaasan Palloseura KuPS Kuopio -
  • 22.05 18:30  
    Turun Palloseura FC Honka -
  • 22.05 18:30  
    PS Kemi Kings Tampereen Ilves -
  • 22.05 18:30  
    HJK Helsinki Inter Turku -
  • 22.05 19:00  
    IFK Mariehamn FC Lahti -

11. kolejka

  • 26.05 15:00  
    Tampereen Ilves Turun Palloseura -
  • 26.05 15:00  
    KuPS Kuopio PS Kemi Kings -
  • 26.05 15:00  
    Seinäjoen Jalkapallokerho IFK Mariehamn -
  • 26.05 15:00  
    Inter Turku Rovaniemen Palloseura -
  • 26.05 15:00  
    HJK Helsinki FC Honka -
  • 26.05 15:00  
    FC Lahti Vaasan Palloseura -

12. kolejka

  • 01.06 18:30  
    Rovaniemen Palloseura HJK Helsinki -
  • 01.06 18:30  
    Turun Palloseura KuPS Kuopio -
  • 01.06 20:00  
    Vaasan Palloseura Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 02.06 17:00  
    PS Kemi Kings FC Lahti -
  • 02.06 17:00  
    FC Honka Tampereen Ilves -
  • 02.06 19:00  
    IFK Mariehamn Inter Turku -

13. kolejka

  • 12.06 18:30  
    KuPS Kuopio Tampereen Ilves -
  • 12.06 18:30  
    HJK Helsinki IFK Mariehamn -
  • 12.06 18:30  
    Rovaniemen Palloseura Vaasan Palloseura -
  • 12.06 18:30  
    Inter Turku PS Kemi Kings -
  • 12.06 18:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Turun Palloseura -
  • 12.06 18:30  
    FC Lahti FC Honka -

14. kolejka

  • 15.06 20:30  
    Turun Palloseura FC Lahti -
  • 16.06 18:30  
    FC Honka KuPS Kuopio -
  • 16.06 18:30  
    Inter Turku Vaasan Palloseura -
  • 16.06 18:30  
    PS Kemi Kings Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 16.06 18:30  
    Tampereen Ilves HJK Helsinki -
  • 16.06 19:15  
    IFK Mariehamn Rovaniemen Palloseura -

15. kolejka

  • 20.06 18:30  
    Vaasan Palloseura IFK Mariehamn -
  • 20.06 18:30  
    Tampereen Ilves FC Lahti -
  • 20.06 18:30  
    FC Honka Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 20.06 18:30  
    Turun Palloseura Inter Turku -
  • 20.06 18:30  
    KuPS Kuopio HJK Helsinki -
  • 21.06 17:30  
    PS Kemi Kings Rovaniemen Palloseura -

16. kolejka

  • 25.06 18:30  
    HJK Helsinki Vaasan Palloseura -
  • 25.06 18:30  
    FC Lahti KuPS Kuopio -
  • 25.06 19:00  
    IFK Mariehamn PS Kemi Kings -
  • 26.06 18:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Tampereen Ilves -
  • 26.06 18:30  
    Inter Turku FC Honka -
  • 26.06 18:30  
    Rovaniemen Palloseura Turun Palloseura -

17. kolejka

  • 29.06 18:00  
    Turun Palloseura IFK Mariehamn -
  • 29.06 19:00  
    FC Lahti HJK Helsinki -
  • 30.06 15:00  
    Tampereen Ilves Inter Turku -
  • 30.06 15:00  
    PS Kemi Kings Vaasan Palloseura -
  • 30.06 15:00  
    FC Honka Rovaniemen Palloseura -
  • 30.06 15:00  
    KuPS Kuopio Seinäjoen Jalkapallokerho -

18. kolejka

  • 04.07 18:30  
    Rovaniemen Palloseura Tampereen Ilves -
  • 04.07 18:30  
    Inter Turku KuPS Kuopio -
  • 04.07 18:30  
    HJK Helsinki PS Kemi Kings -
  • 04.07 18:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho FC Lahti -
  • 04.07 18:30  
    Vaasan Palloseura Turun Palloseura -
  • 04.07 19:00  
    IFK Mariehamn FC Honka -

19. kolejka

  • 07.07 14:00  
    Turun Palloseura PS Kemi Kings -
  • 07.07 19:00  
    FC Lahti Inter Turku -
  • 08.07 18:30  
    FC Honka Vaasan Palloseura -
  • 09.07 18:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Rovaniemen Palloseura -
  • 14.07 19:00  
    Inter Turku Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 14.07 19:00  
    HJK Helsinki Turun Palloseura -

20. kolejka

  • 14.07 19:00  
    PS Kemi Kings FC Honka -
  • 21.07 17:00  
    Rovaniemen Palloseura Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 21.07 17:00  
    FC Honka Turun Palloseura -
  • 22.07 17:00  
    Tampereen Ilves PS Kemi Kings -
  • 22.07 17:00  
    KuPS Kuopio Vaasan Palloseura -
  • 22.07 17:00  
    FC Lahti IFK Mariehamn -

21. kolejka

  • 26.07 18:30  
    Rovaniemen Palloseura Inter Turku -
  • 28.07 17:00  
    FC Honka HJK Helsinki -
  • 29.07 18:30  
    PS Kemi Kings KuPS Kuopio -
  • 29.07 18:30  
    Vaasan Palloseura FC Lahti -
  • 29.07 19:00  
    IFK Mariehamn Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 30.07 18:30  
    Turun Palloseura Tampereen Ilves -

22. kolejka

  • 03.08 20:00  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Vaasan Palloseura -
  • 04.08 17:00  
    HJK Helsinki Rovaniemen Palloseura -
  • 04.08 17:00  
    Inter Turku IFK Mariehamn -
  • 05.08 17:00  
    KuPS Kuopio Turun Palloseura -
  • 05.08 17:00  
    Tampereen Ilves FC Honka -
  • 05.08 17:00  
    FC Lahti PS Kemi Kings -

23. kolejka

  • 11.08 17:00  
    FC Honka Turun Palloseura -
  • 11.08 17:00  
    Vaasan Palloseura Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 11.08 17:00  
    Tampereen Ilves HJK Helsinki -
  • 12.08 18:30  
    FC Lahti Inter Turku -
  • 12.08 18:30  
    KuPS Kuopio PS Kemi Kings -
  • 12.08 18:30  
    Rovaniemen Palloseura IFK Mariehamn -

24. kolejka

  • 17.08 18:30  
    Turun Palloseura Vaasan Palloseura -
  • 18.08 17:00  
    Inter Turku KuPS Kuopio -
  • 18.08 17:00  
    HJK Helsinki PS Kemi Kings -
  • 19.08 19:00  
    IFK Mariehamn FC Honka -
  • 20.08 18:30  
    FC Lahti Rovaniemen Palloseura -
  • 20.08 18:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Tampereen Ilves -

25. kolejka

  • 24.08 18:30  
    Vaasan Palloseura IFK Mariehamn -
  • 25.08 17:00  
    Inter Turku Rovaniemen Palloseura -
  • 25.08 17:00  
    PS Kemi Kings Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 25.08 17:00  
    FC Honka FC Lahti -
  • 25.08 17:00  
    Tampereen Ilves Turun Palloseura -
  • 26.08 18:30  
    KuPS Kuopio HJK Helsinki -

26. kolejka

  • 31.08 18:30  
    FC Lahti Vaasan Palloseura -
  • 31.08 18:30  
    Turun Palloseura PS Kemi Kings -
  • 31.08 18:30  
    Rovaniemen Palloseura FC Honka -
  • 01.09 17:00  
    Seinäjoen Jalkapallokerho KuPS Kuopio -
  • 02.09 18:30  
    HJK Helsinki Inter Turku -
  • 02.09 19:00  
    IFK Mariehamn Tampereen Ilves -

27. kolejka

  • 13.09 18:30  
    KuPS Kuopio FC Lahti -
  • 13.09 18:30  
    HJK Helsinki IFK Mariehamn -
  • 13.09 18:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Turun Palloseura -
  • 13.09 18:30  
    Tampereen Ilves FC Honka -
  • 13.09 18:30  
    Inter Turku Vaasan Palloseura -
  • 14.09 18:30  
    PS Kemi Kings Rovaniemen Palloseura -

28. kolejka

  • 17.09 18:30  
    FC Lahti HJK Helsinki -
  • 17.09 18:30  
    Rovaniemen Palloseura KuPS Kuopio -
  • 17.09 18:30  
    FC Honka PS Kemi Kings -
  • 17.09 18:30  
    Vaasan Palloseura Tampereen Ilves -
  • 17.09 18:30  
    Turun Palloseura Inter Turku -
  • 17.09 19:00  
    IFK Mariehamn Seinäjoen Jalkapallokerho -

29. kolejka

  • 21.09 18:30  
    HJK Helsinki Rovaniemen Palloseura -
  • 21.09 18:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho FC Lahti -
  • 22.09 16:00  
    PS Kemi Kings Vaasan Palloseura -
  • 22.09 17:00  
    KuPS Kuopio FC Honka -
  • 22.09 17:00  
    Tampereen Ilves Inter Turku -
  • 23.09 19:00  
    IFK Mariehamn Turun Palloseura -

30. kolejka

  • 29.09 15:00  
    FC Honka HJK Helsinki -
  • 29.09 17:00  
    Vaasan Palloseura KuPS Kuopio -
  • 29.09 17:00  
    Tampereen Ilves PS Kemi Kings -
  • 29.09 17:00  
    Inter Turku IFK Mariehamn -
  • 30.09 18:03  
    Rovaniemen Palloseura Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 30.09 18:30  
    FC Lahti Turun Palloseura -

31. kolejka

  • 06.10 15:00  
    PS Kemi Kings Inter Turku -
  • 06.10 16:00  
    Turun Palloseura Rovaniemen Palloseura -
  • 06.10 18:00  
    Seinäjoen Jalkapallokerho FC Honka -
  • 07.10 17:00  
    IFK Mariehamn FC Lahti -
  • 07.10 17:00  
    HJK Helsinki Vaasan Palloseura -
  • 07.10 17:00  
    KuPS Kuopio Tampereen Ilves -

32. kolejka

  • 21.10 14:30  
    Vaasan Palloseura Rovaniemen Palloseura -
  • 21.10 14:30  
    PS Kemi Kings IFK Mariehamn -
  • 21.10 14:30  
    KuPS Kuopio Turun Palloseura -
  • 21.10 14:30  
    HJK Helsinki Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 21.10 14:30  
    Tampereen Ilves FC Lahti -
  • 21.10 14:30  
    Inter Turku FC Honka -

33. kolejka

  • 27.10 15:00  
    FC Lahti PS Kemi Kings -
  • 27.10 15:00  
    Rovaniemen Palloseura Tampereen Ilves -
  • 27.10 15:00  
    FC Honka Vaasan Palloseura -
  • 27.10 15:00  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Inter Turku -
  • 27.10 15:00  
    Turun Palloseura HJK Helsinki -
  • 27.10 15:00  
    IFK Mariehamn KuPS Kuopio -