Finlandia - Veikkausliiga

9. kolejka - Veikkausliiga

Tabela Veikkausliiga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 HJK Helsinki 10 19   5 4 1   18 - 5 13
2 KuPS Kuopio 9 17   5 2 2   14 - 10 4
3 Vaasan Palloseura 10 17   5 2 3   16 - 17 -1
4 Inter Turku 9 14   4 2 3   16 - 11 5
5 Seinäjoen Jalkapallokerho 10 13   3 4 3   15 - 13 2
6 FC Lahti 9 13   3 4 2   9 - 7 2
7 Tampereen Ilves 9 13   4 1 4   10 - 11 -1
8 Rovaniemen Palloseura 9 12   4 0 5   12 - 17 -5
9 IFK Mariehamn 9 11   2 5 2   13 - 12 1
10 Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors 9 8   1 5 3   7 - 10 -3
11 PS Kemi Kings 8 7   2 1 5   8 - 14 -6
12 Jyväskylän Jalkapalloklubi 9 5   1 2 6   10 - 21 -11
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

10. kolejka (następna)

  • 27.05 koniec
  • 31.05 17:30
  • 31.05 17:30
  • 31.05 17:30
  • 31.05 17:30
  • 31.05 17:30

Strzelcy Veikkausliiga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Alfredo José Morelos Aviléz(HJK Helsinki) 8 0
Aleksei Kangaskolkka(IFK Mariehamn) 6 0
Njazi Kuqi(Inter Turku) 5 0

Kartkowicze Veikkausliiga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Hendrik Helmke(FC Lahti) 1 3 4
Nongotamba Dhutsa "Nosh" A Lody(Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors) 1 1 2
Ruben Gabriel(KuPS Kuopio) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Veikkausliiga

10. kolejka

  • 31.05 17:30  
    IFK Mariehamn Rovaniemen Palloseura -
  • 31.05 17:30  
    HJK Helsinki Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 31.05 17:30  
    Vaasan Palloseura Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 31.05 17:30  
    Tampereen Ilves PS Kemi Kings -
  • 31.05 17:30  
    Jyväskylän Jalkapalloklubi KuPS Kuopio -

11. kolejka

  • 31.05 17:30  
    Inter Turku FC Lahti -
  • 03.06 16:00  
    PS Kemi Kings Jyväskylän Jalkapalloklubi -
  • 03.06 16:00  
    FC Lahti Vaasan Palloseura -
  • 03.06 17:00  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Inter Turku -
  • 04.06 17:30  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Tampereen Ilves -
  • 04.06 17:30  
    Rovaniemen Palloseura HJK Helsinki -

12. kolejka

  • 04.06 17:30  
    KuPS Kuopio IFK Mariehamn -
  • 14.06 17:30  
    KuPS Kuopio Vaasan Palloseura -
  • 14.06 17:30  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 14.06 17:30  
    PS Kemi Kings IFK Mariehamn -
  • 15.06 17:30  
    HJK Helsinki Jyväskylän Jalkapalloklubi -
  • 16.06 17:30  
    FC Lahti Tampereen Ilves -

13. kolejka

  • 17.06 14:00  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors PS Kemi Kings -
  • 17.06 14:00  
    Rovaniemen Palloseura Inter Turku -
  • 17.06 14:00  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Vaasan Palloseura -
  • 18.06 17:30  
    IFK Mariehamn Jyväskylän Jalkapalloklubi -
  • 18.06 17:30  
    KuPS Kuopio HJK Helsinki -
  • 21.06 17:30  
    Inter Turku KuPS Kuopio -

14. kolejka

  • 21.06 17:30  
    PS Kemi Kings FC Lahti -
  • 21.06 17:30  
    Jyväskylän Jalkapalloklubi Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 22.06 17:30  
    Tampereen Ilves Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 22.06 17:30  
    Vaasan Palloseura Rovaniemen Palloseura -
  • 22.06 17:30  
    HJK Helsinki IFK Mariehamn -
  • 26.06 17:30  
    Rovaniemen Palloseura Tampereen Ilves -

15. kolejka

  • 26.06 18:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho PS Kemi Kings -
  • 27.06 17:30  
    FC Lahti Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 27.06 17:30  
    IFK Mariehamn Inter Turku -
  • 29.06 17:30  
    PS Kemi Kings Rovaniemen Palloseura -
  • 01.07 16:00  
    Tampereen Ilves KuPS Kuopio -
  • 01.07 16:00  
    Jyväskylän Jalkapalloklubi FC Lahti -

16. kolejka

  • 02.07 17:30  
    Inter Turku HJK Helsinki -
  • 02.07 17:30  
    Vaasan Palloseura IFK Mariehamn -
  • 04.07 17:30  
    FC Lahti PS Kemi Kings -
  • 07.07 17:30  
    IFK Mariehamn Tampereen Ilves -
  • 08.07 16:00  
    Rovaniemen Palloseura Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 08.07 16:00  
    KuPS Kuopio PS Kemi Kings -

17. kolejka

  • 08.07 16:00  
    Inter Turku Jyväskylän Jalkapalloklubi -
  • 16.07 17:30  
    FC Lahti Rovaniemen Palloseura -
  • 16.07 17:30  
    Vaasan Palloseura Inter Turku -
  • 16.07 17:30  
    Tampereen Ilves HJK Helsinki -
  • 16.07 17:30  
    Jyväskylän Jalkapalloklubi Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 17.07 17:30  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors KuPS Kuopio -

18. kolejka

  • 22.07 15:00  
    IFK Mariehamn Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 22.07 16:00  
    Inter Turku Tampereen Ilves -
  • 22.07 16:00  
    KuPS Kuopio FC Lahti -
  • 23.07 17:30  
    Rovaniemen Palloseura Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 23.07 17:30  
    HJK Helsinki PS Kemi Kings -
  • 23.07 17:30  
    Vaasan Palloseura Jyväskylän Jalkapalloklubi -

19. kolejka

  • 29.07 16:00  
    FC Lahti IFK Mariehamn -
  • 29.07 16:00  
    PS Kemi Kings Inter Turku -
  • 29.07 16:00  
    Tampereen Ilves Vaasan Palloseura -
  • 31.07 17:30  
    Jyväskylän Jalkapalloklubi Rovaniemen Palloseura -
  • 31.07 17:30  
    HJK Helsinki Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 31.07 18:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho KuPS Kuopio -

20. kolejka

  • 04.08 17:30  
    Inter Turku Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 05.08 16:00  
    Tampereen Ilves Jyväskylän Jalkapalloklubi -
  • 05.08 16:00  
    KuPS Kuopio Rovaniemen Palloseura -
  • 06.08 14:00  
    HJK Helsinki FC Lahti -
  • 06.08 14:00  
    IFK Mariehamn Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 06.08 14:00  
    Vaasan Palloseura PS Kemi Kings -

21. kolejka

  • 09.08 17:30  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Vaasan Palloseura -
  • 09.08 17:30  
    PS Kemi Kings Tampereen Ilves -
  • 10.08 17:30  
    FC Lahti Inter Turku -
  • 10.08 17:30  
    KuPS Kuopio Jyväskylän Jalkapalloklubi -
  • 10.08 17:30  
    Rovaniemen Palloseura IFK Mariehamn -
  • 10.08 19:00  
    Seinäjoen Jalkapallokerho HJK Helsinki -

22. kolejka

  • 13.08 17:30  
    Jyväskylän Jalkapalloklubi PS Kemi Kings -
  • 14.08 17:30  
    IFK Mariehamn KuPS Kuopio -
  • 14.08 17:30  
    Tampereen Ilves Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 14.08 17:30  
    Inter Turku Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 14.08 17:30  
    HJK Helsinki Rovaniemen Palloseura -
  • 14.08 17:30  
    Vaasan Palloseura FC Lahti -

23. kolejka

  • 19.08 16:00  
    PS Kemi Kings Inter Turku -
  • 19.08 16:00  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Rovaniemen Palloseura -
  • 19.08 17:00  
    Seinäjoen Jalkapallokerho FC Lahti -
  • 20.08 17:30  
    Vaasan Palloseura Tampereen Ilves -
  • 20.08 17:30  
    KuPS Kuopio IFK Mariehamn -
  • 20.08 17:30  
    Jyväskylän Jalkapalloklubi HJK Helsinki -

24. kolejka

  • 26.08 16:00  
    FC Lahti PS Kemi Kings -
  • 26.08 16:00  
    Rovaniemen Palloseura Inter Turku -
  • 26.08 16:00  
    Tampereen Ilves Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 26.08 17:00  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Jyväskylän Jalkapalloklubi -
  • 27.08 17:30  
    HJK Helsinki KuPS Kuopio -
  • 27.08 17:30  
    IFK Mariehamn Vaasan Palloseura -

25. kolejka

  • 07.09 17:30  
    Jyväskylän Jalkapalloklubi FC Lahti -
  • 07.09 17:30  
    Inter Turku Tampereen Ilves -
  • 07.09 17:30  
    Rovaniemen Palloseura PS Kemi Kings -
  • 08.09 17:30  
    KuPS Kuopio Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 08.09 17:30  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors IFK Mariehamn -
  • 08.09 17:30  
    Vaasan Palloseura HJK Helsinki -

26. kolejka

  • 10.09 14:00  
    PS Kemi Kings Jyväskylän Jalkapalloklubi -
  • 10.09 14:00  
    Tampereen Ilves Rovaniemen Palloseura -
  • 11.09 17:30  
    FC Lahti KuPS Kuopio -
  • 11.09 18:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Vaasan Palloseura -
  • 12.09 17:30  
    IFK Mariehamn Inter Turku -
  • 12.09 17:30  
    HJK Helsinki Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -

27. kolejka

  • 15.09 17:30  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Jyväskylän Jalkapalloklubi -
  • 16.09 16:00  
    Rovaniemen Palloseura Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 16.09 16:00  
    Vaasan Palloseura KuPS Kuopio -
  • 16.09 16:00  
    Tampereen Ilves HJK Helsinki -
  • 17.09 17:30  
    IFK Mariehamn PS Kemi Kings -
  • 18.09 17:30  
    Inter Turku FC Lahti -

28. kolejka

  • 24.09 14:00  
    PS Kemi Kings Vaasan Palloseura -
  • 24.09 17:30  
    FC Lahti Rovaniemen Palloseura -
  • 24.09 17:30  
    KuPS Kuopio Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 25.09 17:30  
    Jyväskylän Jalkapalloklubi Inter Turku -
  • 25.09 17:30  
    HJK Helsinki IFK Mariehamn -
  • 25.09 18:30  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Tampereen Ilves -

29. kolejka

  • 29.09 17:30  
    Inter Turku KuPS Kuopio -
  • 29.09 17:30  
    Vaasan Palloseura Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 30.09 16:00  
    Tampereen Ilves FC Lahti -
  • 30.09 16:00  
    Rovaniemen Palloseura Jyväskylän Jalkapalloklubi -
  • 30.09 16:00  
    HJK Helsinki PS Kemi Kings -
  • 01.10 17:30  
    IFK Mariehamn Seinäjoen Jalkapallokerho -

30. kolejka

  • 12.10 17:30  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors PS Kemi Kings -
  • 12.10 17:30  
    Vaasan Palloseura Inter Turku -
  • 12.10 17:30  
    KuPS Kuopio Rovaniemen Palloseura -
  • 12.10 17:30  
    Jyväskylän Jalkapalloklubi Tampereen Ilves -
  • 12.10 17:30  
    FC Lahti IFK Mariehamn -
  • 12.10 19:00  
    Seinäjoen Jalkapallokerho HJK Helsinki -

31. kolejka

  • 15.10 14:00  
    Rovaniemen Palloseura Vaasan Palloseura -
  • 15.10 14:00  
    PS Kemi Kings Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 15.10 14:00  
    Tampereen Ilves KuPS Kuopio -
  • 16.10 17:30  
    Jyväskylän Jalkapalloklubi IFK Mariehamn -
  • 16.10 17:30  
    Inter Turku Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -
  • 16.10 17:30  
    HJK Helsinki FC Lahti -

32. kolejka

  • 20.10 17:30  
    Rovaniemen Palloseura IFK Mariehamn -
  • 20.10 17:30  
    Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors Seinäjoen Jalkapallokerho -
  • 20.10 17:30  
    Vaasan Palloseura FC Lahti -
  • 20.10 17:30  
    KuPS Kuopio Jyväskylän Jalkapalloklubi -
  • 20.10 17:30  
    Inter Turku HJK Helsinki -
  • 20.10 17:30  
    Tampereen Ilves PS Kemi Kings -

33. kolejka

  • 28.10 13:00  
    Seinäjoen Jalkapallokerho Inter Turku -
  • 28.10 13:00  
    HJK Helsinki Rovaniemen Palloseura -
  • 28.10 13:00  
    IFK Mariehamn Tampereen Ilves -
  • 28.10 13:00  
    PS Kemi Kings KuPS Kuopio -
  • 28.10 13:00  
    Jyväskylän Jalkapalloklubi Vaasan Palloseura -
  • 28.10 13:00  
    FC Lahti Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors -