Estonia - Meistriliiga

17. kolejka - Meistriliiga

Tabela Meistriliiga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Flora Tallin 17 47   15 2 0   52 - 7 45
2 Levadia Tallinn 17 43   13 4 0   48 - 9 39
3 Nomme Kalju Tallin 17 36   11 3 3   46 - 16 30
4 FC Infonet Tallinn 17 27   8 3 6   46 - 20 26
5 JTrans Narva 17 24   7 3 7   26 - 25 1
6 Tammeka Tartu 16 15   3 6 7   15 - 27 -12
7 Paide Linnameeskond 16 15   4 3 9   19 - 40 -21
8 Sillamae Kalev 17 13   3 4 10   18 - 38 -20
9 Pärnu JK Vaprus 16 7   2 1 13   14 - 64 -50
10 Tulevik Viljandi 16 7   2 1 13   9 - 47 -38
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Europejskiej
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

18. kolejka (następna)

  • 07.07 18:30
  • 08.07 18:00
  • 08.07 18:00
  • 09.07 18:00
  • 09.07 18:00

Strzelcy Meistriliiga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Albert Prosa(FC Infonet Tallinn) 17 0
Rimo Hunt(Levadia Tallinn) 11 0
Rauno Sappinen(Flora Tallin) 11 1

Kartkowicze Meistriliiga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Vasiliy Pinchuk(JTrans Narva) 2 5 7
Jako Kanter(Pärnu JK Vaprus) 2 3 5
Daniil Ratnikov(Sillamae Kalev) 1 4 5

Terminarz / Wyniki Meistriliiga

17. kolejka

18. kolejka

  • 07.07 18:30  
    Sillamae Kalev Tulevik Viljandi -
  • 08.07 18:00  
    JTrans Narva Paide Linnameeskond -
  • 08.07 18:00  
    FC Infonet Tallinn Tammeka Tartu -
  • 09.07 18:00  
    Levadia Tallinn Flora Tallin -
  • 09.07 18:00  
    Nomme Kalju Tallin Pärnu JK Vaprus -

19. kolejka

  • 14.07 18:00  
    Tammeka Tartu FC Infonet Tallinn -
  • 14.07 18:30  
    Flora Tallin Levadia Tallinn -
  • 15.07 15:00  
    JTrans Narva Nomme Kalju Tallin -
  • 15.07 18:00  
    Pärnu JK Vaprus Paide Linnameeskond -
  • 15.07 18:00  
    Tulevik Viljandi Sillamae Kalev -

20. kolejka

  • 21.07 18:00  
    FC Infonet Tallinn Pärnu JK Vaprus -
  • 21.07 18:00  
    Nomme Kalju Tallin Tulevik Viljandi -
  • 21.07 18:30  
    Levadia Tallinn JTrans Narva -
  • 22.07 15:00  
    Tammeka Tartu Flora Tallin -
  • 22.07 18:00  
    Paide Linnameeskond Sillamae Kalev -

21. kolejka

  • 28.07 18:00  
    Pärnu JK Vaprus Tammeka Tartu -
  • 28.07 18:00  
    Sillamae Kalev FC Infonet Tallinn -
  • 28.07 18:30  
    Tulevik Viljandi Levadia Tallinn -
  • 29.07 15:00  
    Flora Tallin JTrans Narva -
  • 29.07 18:00  
    Paide Linnameeskond Nomme Kalju Tallin -

22. kolejka

  • 04.08 18:00  
    JTrans Narva Tulevik Viljandi -
  • 04.08 18:00  
    Tammeka Tartu Sillamae Kalev -
  • 04.08 18:30  
    FC Infonet Tallinn Nomme Kalju Tallin -
  • 05.08 15:00  
    Levadia Tallinn Paide Linnameeskond -
  • 05.08 18:00  
    Pärnu JK Vaprus Flora Tallin -

23. kolejka

  • 11.08 19:00  
    Paide Linnameeskond JTrans Narva -
  • 11.08 19:00  
    Flora Tallin Tulevik Viljandi -
  • 11.08 19:30  
    FC Infonet Tallinn Levadia Tallinn -
  • 12.08 16:00  
    Sillamae Kalev Pärnu JK Vaprus -
  • 12.08 19:00  
    Nomme Kalju Tallin Tammeka Tartu -

24. kolejka

  • 14.08 19:00  
    Tulevik Viljandi Paide Linnameeskond -
  • 15.08 18:00  
    Sillamae Kalev Flora Tallin -
  • 15.08 19:00  
    Tammeka Tartu Levadia Tallinn -
  • 15.08 19:00  
    JTrans Narva FC Infonet Tallinn -
  • 15.08 20:00  
    Pärnu JK Vaprus Nomme Kalju Tallin -

25. kolejka

  • 18.08 19:00  
    FC Infonet Tallinn Tulevik Viljandi -
  • 18.08 19:00  
    Sillamae Kalev Nomme Kalju Tallin -
  • 18.08 19:30  
    Flora Tallin Paide Linnameeskond -
  • 19.08 16:00  
    Levadia Tallinn Pärnu JK Vaprus -
  • 19.08 19:00  
    Tammeka Tartu JTrans Narva -

26. kolejka

  • 21.08 18:30  
    Paide Linnameeskond FC Infonet Tallinn -
  • 22.08 18:00  
    Tammeka Tartu Tulevik Viljandi -
  • 22.08 18:00  
    Sillamae Kalev Levadia Tallinn -
  • 22.08 19:00  
    Pärnu JK Vaprus JTrans Narva -
  • 22.08 20:00  
    Nomme Kalju Tallin Flora Tallin -

27. kolejka

  • 25.08 18:30  
    Paide Linnameeskond Tammeka Tartu -
  • 25.08 18:30  
    Tulevik Viljandi Pärnu JK Vaprus -
  • 25.08 19:30  
    Flora Tallin FC Infonet Tallinn -
  • 26.08 16:00  
    JTrans Narva Sillamae Kalev -
  • 26.08 19:00  
    Levadia Tallinn Nomme Kalju Tallin -

28. kolejka

  • 08.09 19:00  
    Tammeka Tartu Paide Linnameeskond -
  • 08.09 19:00  
    Pärnu JK Vaprus Tulevik Viljandi -
  • 08.09 19:30  
    Nomme Kalju Tallin Levadia Tallinn -
  • 09.09 13:00  
    Sillamae Kalev JTrans Narva -
  • 09.09 19:00  
    FC Infonet Tallinn Flora Tallin -

29. kolejka

  • 11.09 18:00  
    Tammeka Tartu Tulevik Viljandi -
  • 12.09 17:00  
    Flora Tallin Nomme Kalju Tallin -
  • 12.09 18:00  
    JTrans Narva Pärnu JK Vaprus -
  • 12.09 18:00  
    FC Infonet Tallinn Paide Linnameeskond -
  • 12.09 19:00  
    Levadia Tallinn Sillamae Kalev -

30. kolejka

  • 15.09 18:30  
    Pärnu JK Vaprus Levadia Tallinn -
  • 16.09 12:00  
    Paide Linnameeskond Flora Tallin -
  • 16.09 15:00  
    Sillamae Kalev Nomme Kalju Tallin -
  • 16.09 15:00  
    Tulevik Viljandi FC Infonet Tallinn -
  • 16.09 18:00  
    JTrans Narva Tammeka Tartu -

31. kolejka

  • 22.09 18:30  
    Levadia Tallinn Tammeka Tartu -
  • 23.09 12:00  
    Paide Linnameeskond Tulevik Viljandi -
  • 23.09 15:00  
    Nomme Kalju Tallin Pärnu JK Vaprus -
  • 23.09 15:00  
    Sillamae Kalev Flora Tallin -
  • 23.09 18:00  
    FC Infonet Tallinn JTrans Narva -

32. kolejka

  • 29.09 18:00  
    Tammeka Tartu Nomme Kalju Tallin -
  • 29.09 18:30  
    Levadia Tallinn FC Infonet Tallinn -
  • 30.09 12:00  
    Tulevik Viljandi Flora Tallin -
  • 30.09 15:00  
    JTrans Narva Paide Linnameeskond -
  • 30.09 18:00  
    Pärnu JK Vaprus Sillamae Kalev -

33. kolejka

  • 13.10 18:30  
    Nomme Kalju Tallin FC Infonet Tallinn -
  • 14.10 12:00  
    Tulevik Viljandi JTrans Narva -
  • 14.10 12:00  
    Sillamae Kalev Tammeka Tartu -
  • 14.10 15:00  
    Paide Linnameeskond Levadia Tallinn -
  • 14.10 18:00  
    Flora Tallin Pärnu JK Vaprus -

34. kolejka

  • 20.10 18:30  
    JTrans Narva Flora Tallin -
  • 21.10 12:00  
    Nomme Kalju Tallin Paide Linnameeskond -
  • 21.10 12:00  
    Sillamae Kalev FC Infonet Tallinn -
  • 21.10 15:00  
    Levadia Tallinn Tulevik Viljandi -
  • 21.10 18:00  
    Tammeka Tartu Pärnu JK Vaprus -

35. kolejka

  • 27.10 18:30  
    JTrans Narva Levadia Tallinn -
  • 28.10 12:00  
    Tulevik Viljandi Nomme Kalju Tallin -
  • 28.10 12:00  
    Pärnu JK Vaprus FC Infonet Tallinn -
  • 28.10 12:00  
    Sillamae Kalev Paide Linnameeskond -
  • 28.10 18:00  
    Flora Tallin Tammeka Tartu -

36. kolejka

  • 04.11 12:00  
    Sillamae Kalev Tulevik Viljandi -
  • 04.11 12:00  
    Paide Linnameeskond Pärnu JK Vaprus -
  • 04.11 12:00  
    Nomme Kalju Tallin JTrans Narva -
  • 04.11 12:00  
    FC Infonet Tallinn Tammeka Tartu -
  • 04.11 12:00  
    Levadia Tallinn Flora Tallin -