Estonia - Meistriliiga

3. kolejka - Meistriliiga

Tabela Meistriliiga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Levadia Tallinn 3 7   2 1 0   13 - 1 12
2 Nomme Kalju Tallin 3 7   2 1 0   9 - 4 5
3 FC Infonet Tallinn 3 6   2 0 1   7 - 3 4
4 Flora Tallin 3 5   1 2 0   4 - 2 2
5 Tammeka Tartu 3 5   1 2 0   4 - 2 2
6 JTrans Narva 3 4   1 1 1   7 - 4 3
7 Tulevik Viljandi 3 3   1 0 2   3 - 8 -5
8 Paide Linnameeskond 3 3   1 0 2   4 - 14 -10
9 Pärnu JK Vaprus 3 1   0 1 2   3 - 9 -6
10 Sillamae Kalev 3 0   0 0 3   1 - 8 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Europejskiej
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

4. kolejka (następna)

  • 31.03 18:30
  • 01.04 12:00
  • 01.04 12:00
  • 01.04 15:00
  • 01.04 18:00

Strzelcy Meistriliiga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Rimo Hunt(Levadia Tallinn) 4 0
Mark Oliver Roosnupp(Levadia Tallinn) 3 0
Dmitriy Kovb(JTrans Narva) 3 1

Kartkowicze Meistriliiga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Indrek Ilves(Tulevik Viljandi) 1 2 3
Jako Kanter(Pärnu JK Vaprus) 1 2 3
Daniil Ratnikov(Sillamae Kalev) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Meistriliiga

4. kolejka

  • 31.03 18:30  
    FC Infonet Tallinn Levadia Tallinn -
  • 01.04 12:00  
    Pärnu JK Vaprus Sillamae Kalev -
  • 01.04 12:00  
    JTrans Narva Tulevik Viljandi -
  • 01.04 15:00  
    Nomme Kalju Tallin Paide Linnameeskond -
  • 01.04 18:00  
    Flora Tallin Tammeka Tartu -

5. kolejka

  • 07.04 18:00  
    Tulevik Viljandi Tammeka Tartu -
  • 07.04 18:30  
    Nomme Kalju Tallin FC Infonet Tallinn -
  • 08.04 12:00  
    Levadia Tallinn JTrans Narva -
  • 08.04 12:00  
    Paide Linnameeskond Pärnu JK Vaprus -
  • 08.04 18:00  
    Flora Tallin Sillamae Kalev -

6. kolejka

  • 14.04 12:00  
    Flora Tallin Paide Linnameeskond -
  • 14.04 12:00  
    Tulevik Viljandi Levadia Tallinn -
  • 14.04 18:30  
    Tammeka Tartu Sillamae Kalev -
  • 15.04 15:00  
    Pärnu JK Vaprus FC Infonet Tallinn -
  • 15.04 18:00  
    JTrans Narva Nomme Kalju Tallin -

7. kolejka

  • 21.04 19:00  
    Paide Linnameeskond Sillamae Kalev -
  • 21.04 19:00  
    FC Infonet Tallinn Flora Tallin -
  • 21.04 19:00  
    Tammeka Tartu Levadia Tallinn -
  • 21.04 19:00  
    Pärnu JK Vaprus JTrans Narva -
  • 21.04 19:00  
    Nomme Kalju Tallin Tulevik Viljandi -

8. kolejka

  • 24.04 19:00  
    FC Infonet Tallinn Sillamae Kalev -
  • 24.04 19:00  
    Levadia Tallinn Nomme Kalju Tallin -
  • 24.04 19:00  
    Paide Linnameeskond Tammeka Tartu -
  • 24.04 19:00  
    Tulevik Viljandi Pärnu JK Vaprus -
  • 25.04 20:00  
    Flora Tallin JTrans Narva -

9. kolejka

  • 28.04 19:00  
    Levadia Tallinn Pärnu JK Vaprus -
  • 28.04 19:00  
    Tulevik Viljandi Flora Tallin -
  • 28.04 19:00  
    Tammeka Tartu Nomme Kalju Tallin -
  • 28.04 19:00  
    JTrans Narva Sillamae Kalev -
  • 28.04 19:00  
    FC Infonet Tallinn Paide Linnameeskond -

10. kolejka

  • 05.05 19:00  
    Flora Tallin Tulevik Viljandi -
  • 05.05 19:00  
    Pärnu JK Vaprus Levadia Tallinn -
  • 05.05 19:00  
    Sillamae Kalev JTrans Narva -
  • 05.05 19:00  
    Paide Linnameeskond FC Infonet Tallinn -
  • 06.05 19:00  
    Nomme Kalju Tallin Tammeka Tartu -

11. kolejka

  • 12.05 19:00  
    Tammeka Tartu Paide Linnameeskond -
  • 12.05 19:30  
    Nomme Kalju Tallin Levadia Tallinn -
  • 13.05 13:00  
    JTrans Narva Flora Tallin -
  • 13.05 16:00  
    FC Infonet Tallinn Sillamae Kalev -
  • 13.05 19:00  
    Pärnu JK Vaprus Tulevik Viljandi -

12. kolejka

  • 19.05 19:00  
    JTrans Narva Pärnu JK Vaprus -
  • 19.05 19:30  
    Flora Tallin FC Infonet Tallinn -
  • 20.05 13:00  
    Levadia Tallinn Tammeka Tartu -
  • 20.05 16:00  
    Sillamae Kalev Paide Linnameeskond -
  • 20.05 19:00  
    Tulevik Viljandi Nomme Kalju Tallin -

13. kolejka

  • 22.05 19:00  
    FC Infonet Tallinn Pärnu JK Vaprus -
  • 23.05 18:00  
    Nomme Kalju Tallin JTrans Narva -
  • 23.05 19:00  
    Levadia Tallinn Tulevik Viljandi -
  • 23.05 19:00  
    Sillamae Kalev Tammeka Tartu -
  • 23.05 20:00  
    Paide Linnameeskond Flora Tallin -

14. kolejka

  • 29.05 19:00  
    Flora Tallin Sillamae Kalev -
  • 30.05 18:00  
    Tammeka Tartu Tulevik Viljandi -
  • 30.05 19:00  
    Pärnu JK Vaprus Paide Linnameeskond -
  • 30.05 19:00  
    JTrans Narva Levadia Tallinn -
  • 30.05 20:00  
    FC Infonet Tallinn Nomme Kalju Tallin -

15. kolejka

  • 02.06 19:00  
    Sillamae Kalev Pärnu JK Vaprus -
  • 02.06 19:00  
    Tulevik Viljandi JTrans Narva -
  • 02.06 19:30  
    Levadia Tallinn FC Infonet Tallinn -
  • 03.06 13:00  
    Paide Linnameeskond Nomme Kalju Tallin -
  • 03.06 16:00  
    Tammeka Tartu Flora Tallin -

16. kolejka

  • 16.06 18:00  
    Tulevik Viljandi FC Infonet Tallinn -
  • 16.06 19:00  
    JTrans Narva Tammeka Tartu -
  • 16.06 19:00  
    Pärnu JK Vaprus Flora Tallin -
  • 16.06 19:30  
    Paide Linnameeskond Levadia Tallinn -
  • 16.06 20:00  
    Nomme Kalju Tallin Sillamae Kalev -

17. kolejka

  • 19.06 18:00  
    FC Infonet Tallinn JTrans Narva -
  • 19.06 19:00  
    Sillamae Kalev Levadia Tallinn -
  • 19.06 20:00  
    Flora Tallin Nomme Kalju Tallin -
  • 30.06 19:30  
    Paide Linnameeskond Tulevik Viljandi -
  • 01.07 19:00  
    Tammeka Tartu Pärnu JK Vaprus -

18. kolejka

  • 07.07 19:30  
    Sillamae Kalev Tulevik Viljandi -
  • 08.07 19:00  
    JTrans Narva Paide Linnameeskond -
  • 08.07 19:00  
    FC Infonet Tallinn Tammeka Tartu -
  • 09.07 19:00  
    Levadia Tallinn Flora Tallin -
  • 09.07 19:00  
    Nomme Kalju Tallin Pärnu JK Vaprus -

19. kolejka

  • 14.07 19:00  
    Tammeka Tartu FC Infonet Tallinn -
  • 14.07 19:30  
    Flora Tallin Levadia Tallinn -
  • 15.07 16:00  
    JTrans Narva Nomme Kalju Tallin -
  • 15.07 19:00  
    Pärnu JK Vaprus Paide Linnameeskond -
  • 15.07 19:00  
    Tulevik Viljandi Sillamae Kalev -

20. kolejka

  • 21.07 19:00  
    FC Infonet Tallinn Pärnu JK Vaprus -
  • 21.07 19:00  
    Nomme Kalju Tallin Tulevik Viljandi -
  • 21.07 19:30  
    Levadia Tallinn JTrans Narva -
  • 22.07 16:00  
    Tammeka Tartu Flora Tallin -
  • 22.07 19:00  
    Paide Linnameeskond Sillamae Kalev -

21. kolejka

  • 28.07 19:00  
    Pärnu JK Vaprus Tammeka Tartu -
  • 28.07 19:00  
    Sillamae Kalev FC Infonet Tallinn -
  • 28.07 19:30  
    Tulevik Viljandi Levadia Tallinn -
  • 29.07 16:00  
    Flora Tallin JTrans Narva -
  • 29.07 19:00  
    Paide Linnameeskond Nomme Kalju Tallin -

22. kolejka

  • 04.08 19:00  
    JTrans Narva Tulevik Viljandi -
  • 04.08 19:00  
    Tammeka Tartu Sillamae Kalev -
  • 04.08 19:30  
    FC Infonet Tallinn Nomme Kalju Tallin -
  • 05.08 16:00  
    Levadia Tallinn Paide Linnameeskond -
  • 05.08 19:00  
    Pärnu JK Vaprus Flora Tallin -

23. kolejka

  • 11.08 19:00  
    Paide Linnameeskond JTrans Narva -
  • 11.08 19:00  
    Flora Tallin Tulevik Viljandi -
  • 11.08 19:30  
    FC Infonet Tallinn Levadia Tallinn -
  • 12.08 16:00  
    Sillamae Kalev Pärnu JK Vaprus -
  • 12.08 19:00  
    Nomme Kalju Tallin Tammeka Tartu -

24. kolejka

  • 14.08 19:00  
    Tulevik Viljandi Paide Linnameeskond -
  • 15.08 18:00  
    Sillamae Kalev Flora Tallin -
  • 15.08 19:00  
    Tammeka Tartu Levadia Tallinn -
  • 15.08 19:00  
    JTrans Narva FC Infonet Tallinn -
  • 15.08 20:00  
    Pärnu JK Vaprus Nomme Kalju Tallin -

25. kolejka

  • 18.08 19:00  
    FC Infonet Tallinn Tulevik Viljandi -
  • 18.08 19:00  
    Sillamae Kalev Nomme Kalju Tallin -
  • 18.08 19:30  
    Flora Tallin Paide Linnameeskond -
  • 19.08 16:00  
    Levadia Tallinn Pärnu JK Vaprus -
  • 19.08 19:00  
    Tammeka Tartu JTrans Narva -

26. kolejka

  • 21.08 18:30  
    Paide Linnameeskond FC Infonet Tallinn -
  • 22.08 18:00  
    Sillamae Kalev Levadia Tallinn -
  • 22.08 18:30  
    Tulevik Viljandi Tammeka Tartu -
  • 22.08 19:00  
    Pärnu JK Vaprus JTrans Narva -
  • 22.08 20:00  
    Nomme Kalju Tallin Flora Tallin -

27. kolejka

  • 25.08 18:30  
    Paide Linnameeskond Tammeka Tartu -
  • 25.08 18:30  
    Tulevik Viljandi Pärnu JK Vaprus -
  • 25.08 19:30  
    Flora Tallin FC Infonet Tallinn -
  • 26.08 16:00  
    JTrans Narva Sillamae Kalev -
  • 26.08 19:00  
    Levadia Tallinn Nomme Kalju Tallin -

28. kolejka

  • 08.09 19:00  
    Tammeka Tartu Paide Linnameeskond -
  • 08.09 19:00  
    Pärnu JK Vaprus Tulevik Viljandi -
  • 08.09 19:30  
    Nomme Kalju Tallin Levadia Tallinn -
  • 09.09 13:00  
    Sillamae Kalev JTrans Narva -
  • 09.09 19:00  
    FC Infonet Tallinn Flora Tallin -

29. kolejka

  • 11.09 19:00  
    Tammeka Tartu Tulevik Viljandi -
  • 12.09 18:00  
    Flora Tallin Nomme Kalju Tallin -
  • 12.09 19:00  
    JTrans Narva Pärnu JK Vaprus -
  • 12.09 19:00  
    FC Infonet Tallinn Paide Linnameeskond -
  • 12.09 20:00  
    Levadia Tallinn Sillamae Kalev -

30. kolejka

  • 15.09 19:30  
    Pärnu JK Vaprus Levadia Tallinn -
  • 16.09 13:00  
    Paide Linnameeskond Flora Tallin -
  • 16.09 16:00  
    Sillamae Kalev Nomme Kalju Tallin -
  • 16.09 16:00  
    Tulevik Viljandi FC Infonet Tallinn -
  • 16.09 19:00  
    JTrans Narva Tammeka Tartu -

31. kolejka

  • 22.09 19:30  
    Levadia Tallinn Tammeka Tartu -
  • 23.09 13:00  
    Paide Linnameeskond Tulevik Viljandi -
  • 23.09 16:00  
    Nomme Kalju Tallin Pärnu JK Vaprus -
  • 23.09 16:00  
    Sillamae Kalev Flora Tallin -
  • 23.09 19:00  
    FC Infonet Tallinn JTrans Narva -

32. kolejka

  • 29.09 19:00  
    Tammeka Tartu Nomme Kalju Tallin -
  • 29.09 19:30  
    Levadia Tallinn FC Infonet Tallinn -
  • 30.09 13:00  
    Tulevik Viljandi Flora Tallin -
  • 30.09 16:00  
    JTrans Narva Paide Linnameeskond -
  • 30.09 19:00  
    Pärnu JK Vaprus Sillamae Kalev -

33. kolejka

  • 13.10 19:30  
    Nomme Kalju Tallin FC Infonet Tallinn -
  • 14.10 13:00  
    Tulevik Viljandi JTrans Narva -
  • 14.10 13:00  
    Sillamae Kalev Tammeka Tartu -
  • 14.10 16:00  
    Paide Linnameeskond Levadia Tallinn -
  • 14.10 19:00  
    Flora Tallin Pärnu JK Vaprus -

34. kolejka

  • 20.10 19:30  
    JTrans Narva Flora Tallin -
  • 21.10 13:00  
    Nomme Kalju Tallin Paide Linnameeskond -
  • 21.10 13:00  
    Sillamae Kalev FC Infonet Tallinn -
  • 21.10 16:00  
    Levadia Tallinn Tulevik Viljandi -
  • 21.10 19:00  
    Tammeka Tartu Pärnu JK Vaprus -

35. kolejka

  • 27.10 19:30  
    JTrans Narva Levadia Tallinn -
  • 28.10 13:00  
    Tulevik Viljandi Nomme Kalju Tallin -
  • 28.10 13:00  
    Pärnu JK Vaprus FC Infonet Tallinn -
  • 28.10 13:00  
    Sillamae Kalev Paide Linnameeskond -
  • 28.10 19:00  
    Flora Tallin Tammeka Tartu -

36. kolejka

  • 04.11 13:00  
    Sillamae Kalev Tulevik Viljandi -
  • 04.11 13:00  
    Paide Linnameeskond Pärnu JK Vaprus -
  • 04.11 13:00  
    Nomme Kalju Tallin JTrans Narva -
  • 04.11 13:00  
    FC Infonet Tallinn Tammeka Tartu -
  • 04.11 13:00  
    Levadia Tallinn Flora Tallin -