Dania - Superliga

23. kolejka - Superliga

  • 24.02 koniec
    Randers FC FC Midtjylland 0-2 (karne ) (po dogrywce)
  • 25.02 16:00
  • 26.02 13:00
  • 26.02 16:00
  • 26.02 18:00
  • 27.02 17:00
  • 27.02 19:00

Tabela Superliga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Kopenhaga 22 54   16 6 0   46 - 8 38
2 Brondby IF 22 43   12 7 3   43 - 17 26
3 FC Midtjylland 23 36   10 6 7   41 - 25 16
4 Lyngby Boldklub 22 34   10 4 8   21 - 19 2
5 Randers FC 23 32   9 5 9   25 - 28 -3
6 SonderjyskE Haderslev 22 30   7 9 6   25 - 29 -4
7 Aalborg BK 22 29   8 5 9   23 - 31 -8
8 Silkeborg IF 22 27   6 9 7   27 - 35 -8
9 AC Horsens 22 27   7 6 9   27 - 36 -9
10 FC Nordsjaelland 22 25   6 7 9   30 - 36 -6
11 Aarhus Gymnastikforening 22 23   6 5 11   29 - 34 -5
12 Esbjerg fB 22 22   5 7 10   26 - 42 -16
13 Odense 22 21   5 6 11   19 - 29 -10
14 Viborg FF 22 18   4 6 12   23 - 36 -13
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

24. kolejka (następna)

  • 03.03 18:00
  • 03.03 20:15
  • 04.03 16:00
  • 05.03 13:00
  • 05.03 16:00
  • 05.03 18:00
  • 06.03 19:00

Strzelcy Superliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Teemu Pukki(Brondby IF) 14 2
Marcus Ingvartsen(FC Nordsjaelland) 12 2
Kamil Wilczek(Brondby IF) 10 0

Kartkowicze Superliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Mohamed El Makrini(Odense) 1 7 8
Martin Ørnskov(Lyngby Boldklub) 1 5 6
Mathias Nielsen(AC Horsens) 1 5 6

Terminarz / Wyniki Superliga

23. kolejka

  • 25.02 16:00  
    AC Horsens Odense -
  • 26.02 13:00  
    Aalborg BK Silkeborg IF -
  • 26.02 16:00  
    FC Nordsjaelland FC Kopenhaga -
  • 26.02 18:00  
    SonderjyskE Haderslev Brondby IF -
  • 27.02 17:00  
    Lyngby Boldklub Esbjerg fB -
  • 27.02 19:00  
    Viborg FF Aarhus Gymnastikforening -

24. kolejka

  • 03.03 18:00  
    Esbjerg fB Viborg FF -
  • 03.03 20:15  
    FC Midtjylland Lyngby Boldklub -
  • 04.03 16:00  
    Aarhus Gymnastikforening SonderjyskE Haderslev -
  • 05.03 13:00  
    Silkeborg IF Randers FC -
  • 05.03 16:00  
    FC Kopenhaga AC Horsens -
  • 05.03 18:00  
    Brondby IF FC Nordsjaelland -
  • 06.03 19:00  
    Odense Aalborg BK -

25. kolejka

  • 10.03 18:00  
    Randers FC Aarhus Gymnastikforening -
  • 10.03 20:15  
    FC Nordsjaelland Silkeborg IF -
  • 11.03 16:00  
    Lyngby Boldklub Viborg FF -
  • 12.03 13:00  
    Odense SonderjyskE Haderslev -
  • 12.03 16:00  
    AC Horsens Brondby IF -
  • 12.03 18:00  
    FC Kopenhaga Esbjerg fB -
  • 13.03 19:00  
    Aalborg BK FC Midtjylland -

26. kolejka

  • 19.03 17:00  
    Viborg FF Aalborg BK -
  • 19.03 17:00  
    FC Midtjylland FC Nordsjaelland -
  • 19.03 17:00  
    Esbjerg fB AC Horsens -
  • 19.03 17:00  
    Brondby IF Lyngby Boldklub -
  • 19.03 17:00  
    Aarhus Gymnastikforening Odense -
  • 19.03 17:00  
    Silkeborg IF FC Kopenhaga -
  • 19.03 17:00  
    SonderjyskE Haderslev Randers FC -