Czechy - Czech Liga

4. kolejka - Czech Liga

Tabela Czech Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Viktoria Pilzno 3 9   3 0 0   6 - 0 6
2 Sparta Praga 4 8   2 2 0   4 - 2 2
3 Slavia Praga 3 7   2 1 0   3 - 0 3
4 Sigma Ołomuniec 3 6   2 0 1   4 - 3 1
5 1. FC Slovácko 4 5   1 2 1   6 - 4 2
6 Bohemians Praga 3 5   1 2 0   3 - 2 1
7 MFK Karwina 3 4   1 1 1   4 - 3 1
8 FK Teplice 3 4   1 1 1   4 - 3 1
9 Slovan Liberec 3 4   1 1 1   3 - 3 0
10 Banik Ostrawa 3 4   1 1 1   5 - 6 -1
11 Dukla Praga 3 3   1 0 2   2 - 7 -5
12 FC FASTAV Zlín 3 3   1 0 2   2 - 3 -1
13 FK Jablonec 3 2   0 2 1   2 - 3 -1
14 FK Mladá Boleslav 3 1   0 1 2   2 - 4 -2
15 1. FC Brno 3 1   0 1 2   2 - 5 -3
16 FC Vysočina Jihlava 3 1   0 1 2   0 - 4 -4
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

5. kolejka (następna)

  • 25.08 18:00
  • 26.08 16:00
  • 26.08 17:00
  • 26.08 19:00
  • 27.08 16:00
  • 27.08 16:30
  • 27.08 17:00
  • 27.08 18:30

Strzelcy Czech Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
David Vanecek II(FK Teplice) 3 0
David Lafata(Sparta Praga) 3 1
Marek Havlík(1. FC Slovácko) 2 0

Kartkowicze Czech Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Ondřej Kúdela(Slovan Liberec) 1 2 3
Milan Kerbr(Slovan Liberec) 1 2 3
Eldar Civić(Sparta Praga) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Czech Liga

5. kolejka

  • 25.08 18:00  
    Dukla Praga Bohemians Praga -
  • 26.08 16:00  
    MFK Karwina Slovan Liberec -
  • 26.08 17:00  
    1. FC Brno Sparta Praga -
  • 26.08 19:00  
    1. FC Slovácko Sigma Ołomuniec -
  • 27.08 16:00  
    FK Jablonec FC FASTAV Zlín -
  • 27.08 16:30  
    Slavia Praga FK Mladá Boleslav -
  • 27.08 17:00  
    FK Teplice FC Vysočina Jihlava -
  • 27.08 18:30  
    Viktoria Pilzno Banik Ostrawa -

6. kolejka

  • 09.09  
    Banik Ostrawa FK Jablonec -
  • 09.09  
    FC Vysočina Jihlava Dukla Praga -
  • 09.09  
    FC FASTAV Zlín FK Teplice -
  • 09.09  
    Bohemians Praga 1. FC Slovácko -
  • 09.09  
    Sparta Praga MFK Karwina -
  • 09.09  
    FK Mladá Boleslav 1. FC Brno -
  • 09.09  
    Sigma Ołomuniec Slavia Praga -
  • 09.09  
    Slovan Liberec Viktoria Pilzno -

7. kolejka

  • 16.09  
    MFK Karwina Sigma Ołomuniec -
  • 16.09  
    1. FC Brno Slovan Liberec -
  • 16.09  
    1. FC Slovácko FK Mladá Boleslav -
  • 16.09  
    Slavia Praga Sparta Praga -
  • 16.09  
    Viktoria Pilzno FC FASTAV Zlín -
  • 16.09  
    Dukla Praga Banik Ostrawa -
  • 16.09  
    FK Teplice Bohemians Praga -
  • 16.09  
    FK Jablonec FC Vysočina Jihlava -

8. kolejka

  • 23.09  
    MFK Karwina 1. FC Brno -
  • 23.09  
    FC Vysočina Jihlava Banik Ostrawa -
  • 23.09  
    FC FASTAV Zlín Slavia Praga -
  • 23.09  
    Bohemians Praga FK Jablonec -
  • 23.09  
    Sigma Ołomuniec Dukla Praga -
  • 23.09  
    FK Mladá Boleslav Viktoria Pilzno -
  • 23.09  
    Sparta Praga FK Teplice -
  • 23.09  
    Slovan Liberec 1. FC Slovácko -

9. kolejka

  • 30.09  
    1. FC Slovácko MFK Karwina -
  • 30.09  
    Slavia Praga 1. FC Brno -
  • 30.09  
    Viktoria Pilzno Bohemians Praga -
  • 30.09  
    Dukla Praga Sparta Praga -
  • 30.09  
    FK Teplice Slovan Liberec -
  • 30.09  
    FK Jablonec FK Mladá Boleslav -
  • 30.09  
    Banik Ostrawa FC FASTAV Zlín -
  • 30.09  
    FC Vysočina Jihlava Sigma Ołomuniec -

10. kolejka

  • 14.10  
    MFK Karwina Slavia Praga -
  • 14.10  
    1. FC Brno 1. FC Slovácko -
  • 14.10  
    FC FASTAV Zlín FC Vysočina Jihlava -
  • 14.10  
    Bohemians Praga Banik Ostrawa -
  • 14.10  
    Sigma Ołomuniec FK Jablonec -
  • 14.10  
    FK Mladá Boleslav FK Teplice -
  • 14.10  
    Sparta Praga Viktoria Pilzno -
  • 14.10  
    Slovan Liberec Dukla Praga -

11. kolejka

  • 21.10  
    FK Teplice MFK Karwina -
  • 21.10  
    Viktoria Pilzno 1. FC Brno -
  • 21.10  
    Dukla Praga 1. FC Slovácko -
  • 21.10  
    FC Vysočina Jihlava Bohemians Praga -
  • 21.10  
    Banik Ostrawa Sigma Ołomuniec -
  • 21.10  
    FC FASTAV Zlín FK Mladá Boleslav -
  • 21.10  
    FK Jablonec Sparta Praga -
  • 21.10  
    Slavia Praga Slovan Liberec -

12. kolejka

  • 28.10  
    1. FC Slovácko Slavia Praga -
  • 28.10  
    MFK Karwina Viktoria Pilzno -
  • 28.10  
    1. FC Brno Dukla Praga -
  • 28.10  
    Sigma Ołomuniec FK Teplice -
  • 28.10  
    Slovan Liberec FK Jablonec -
  • 28.10  
    Sparta Praga Banik Ostrawa -
  • 28.10  
    FK Mladá Boleslav FC Vysočina Jihlava -
  • 28.10  
    Bohemians Praga FC FASTAV Zlín -

13. kolejka

  • 04.11  
    Viktoria Pilzno Slavia Praga -
  • 04.11  
    Dukla Praga MFK Karwina -
  • 04.11  
    FK Teplice 1. FC Slovácko -
  • 04.11  
    FK Jablonec 1. FC Brno -
  • 04.11  
    Banik Ostrawa FK Mladá Boleslav -
  • 04.11  
    FC Vysočina Jihlava Slovan Liberec -
  • 04.11  
    FC FASTAV Zlín Sparta Praga -
  • 04.11  
    Bohemians Praga Sigma Ołomuniec -

14. kolejka

  • 18.11  
    MFK Karwina FK Jablonec -
  • 18.11  
    1. FC Brno FK Teplice -
  • 18.11  
    1. FC Slovácko Viktoria Pilzno -
  • 18.11  
    Slavia Praga Dukla Praga -
  • 18.11  
    Sigma Ołomuniec FC FASTAV Zlín -
  • 18.11  
    FK Mladá Boleslav Bohemians Praga -
  • 18.11  
    Sparta Praga FC Vysočina Jihlava -
  • 18.11  
    Slovan Liberec Banik Ostrawa -

15. kolejka

  • 25.11  
    Banik Ostrawa MFK Karwina -
  • 25.11  
    FC Vysočina Jihlava 1. FC Brno -
  • 25.11  
    FC FASTAV Zlín 1. FC Slovácko -
  • 25.11  
    FK Jablonec Slavia Praga -
  • 25.11  
    FK Teplice Viktoria Pilzno -
  • 25.11  
    Dukla Praga FK Mladá Boleslav -
  • 25.11  
    Sigma Ołomuniec Sparta Praga -
  • 25.11  
    Bohemians Praga Slovan Liberec -

16. kolejka

  • 02.12  
    Dukla Praga FK Teplice -
  • 02.12  
    Viktoria Pilzno FK Jablonec -
  • 02.12  
    1. FC Slovácko FC Vysočina Jihlava -
  • 02.12  
    Slavia Praga Banik Ostrawa -
  • 02.12  
    1. FC Brno FC FASTAV Zlín -
  • 02.12  
    MFK Karwina Bohemians Praga -
  • 02.12  
    Slovan Liberec Sigma Ołomuniec -
  • 02.12  
    Sparta Praga FK Mladá Boleslav -

17. kolejka

  • 17.02  
    FK Mladá Boleslav MFK Karwina -
  • 17.02  
    Bohemians Praga 1. FC Brno -
  • 17.02  
    FC Vysočina Jihlava Slavia Praga -
  • 17.02  
    Banik Ostrawa 1. FC Slovácko -
  • 17.02  
    Sigma Ołomuniec Viktoria Pilzno -
  • 17.02  
    FC FASTAV Zlín Dukla Praga -
  • 17.02  
    FK Jablonec FK Teplice -
  • 17.02  
    Sparta Praga Slovan Liberec -

18. kolejka

  • 24.02  
    Dukla Praga FK Jablonec -
  • 24.02  
    Slavia Praga Bohemians Praga -
  • 24.02  
    FK Teplice Banik Ostrawa -
  • 24.02  
    MFK Karwina FC FASTAV Zlín -
  • 24.02  
    1. FC Brno Sigma Ołomuniec -
  • 24.02  
    Viktoria Pilzno FC Vysočina Jihlava -
  • 24.02  
    Slovan Liberec FK Mladá Boleslav -
  • 24.02  
    1. FC Slovácko Sparta Praga -

19. kolejka

  • 03.03  
    Slovan Liberec MFK Karwina -
  • 03.03  
    Sparta Praga 1. FC Brno -
  • 03.03  
    Sigma Ołomuniec 1. FC Slovácko -
  • 03.03  
    FK Mladá Boleslav Slavia Praga -
  • 03.03  
    FC Vysočina Jihlava FK Teplice -
  • 03.03  
    Bohemians Praga Dukla Praga -
  • 03.03  
    Banik Ostrawa Viktoria Pilzno -
  • 03.03  
    FC FASTAV Zlín FK Jablonec -

20. kolejka

  • 10.03  
    FK Jablonec Banik Ostrawa -
  • 10.03  
    Dukla Praga FC Vysočina Jihlava -
  • 10.03  
    FK Teplice FC FASTAV Zlín -
  • 10.03  
    1. FC Slovácko Bohemians Praga -
  • 10.03  
    MFK Karwina Sparta Praga -
  • 10.03  
    1. FC Brno FK Mladá Boleslav -
  • 10.03  
    Slavia Praga Sigma Ołomuniec -
  • 10.03  
    Viktoria Pilzno Slovan Liberec -

21. kolejka

  • 17.03  
    Sigma Ołomuniec MFK Karwina -
  • 17.03  
    Slovan Liberec 1. FC Brno -
  • 17.03  
    FK Mladá Boleslav 1. FC Slovácko -
  • 17.03  
    Sparta Praga Slavia Praga -
  • 17.03  
    FC FASTAV Zlín Viktoria Pilzno -
  • 17.03  
    Banik Ostrawa Dukla Praga -
  • 17.03  
    Bohemians Praga FK Teplice -
  • 17.03  
    FC Vysočina Jihlava FK Jablonec -

22. kolejka

  • 31.03  
    1. FC Brno MFK Karwina -
  • 31.03  
    Banik Ostrawa FC Vysočina Jihlava -
  • 31.03  
    Slavia Praga FC FASTAV Zlín -
  • 31.03  
    FK Jablonec Bohemians Praga -
  • 31.03  
    Dukla Praga Sigma Ołomuniec -
  • 31.03  
    Viktoria Pilzno FK Mladá Boleslav -
  • 31.03  
    FK Teplice Sparta Praga -
  • 31.03  
    1. FC Slovácko Slovan Liberec -

23. kolejka

  • 07.04  
    MFK Karwina 1. FC Slovácko -
  • 07.04  
    1. FC Brno Slavia Praga -
  • 07.04  
    Bohemians Praga Viktoria Pilzno -
  • 07.04  
    Sparta Praga Dukla Praga -
  • 07.04  
    Slovan Liberec FK Teplice -
  • 07.04  
    FK Mladá Boleslav FK Jablonec -
  • 07.04  
    FC FASTAV Zlín Banik Ostrawa -
  • 07.04  
    Sigma Ołomuniec FC Vysočina Jihlava -

24. kolejka

  • 14.04  
    Slavia Praga MFK Karwina -
  • 14.04  
    1. FC Slovácko 1. FC Brno -
  • 14.04  
    FC Vysočina Jihlava FC FASTAV Zlín -
  • 14.04  
    Banik Ostrawa Bohemians Praga -
  • 14.04  
    FK Jablonec Sigma Ołomuniec -
  • 14.04  
    FK Teplice FK Mladá Boleslav -
  • 14.04  
    Viktoria Pilzno Sparta Praga -
  • 14.04  
    Dukla Praga Slovan Liberec -

25. kolejka

  • 21.04  
    MFK Karwina FK Teplice -
  • 21.04  
    1. FC Brno Viktoria Pilzno -
  • 21.04  
    1. FC Slovácko Dukla Praga -
  • 21.04  
    Bohemians Praga FC Vysočina Jihlava -
  • 21.04  
    Sigma Ołomuniec Banik Ostrawa -
  • 21.04  
    FK Mladá Boleslav FC FASTAV Zlín -
  • 21.04  
    Sparta Praga FK Jablonec -
  • 21.04  
    Slovan Liberec Slavia Praga -

26. kolejka

  • 28.04  
    Slavia Praga 1. FC Slovácko -
  • 28.04  
    Viktoria Pilzno MFK Karwina -
  • 28.04  
    Dukla Praga 1. FC Brno -
  • 28.04  
    FK Teplice Sigma Ołomuniec -
  • 28.04  
    FK Jablonec Slovan Liberec -
  • 28.04  
    Banik Ostrawa Sparta Praga -
  • 28.04  
    FC Vysočina Jihlava FK Mladá Boleslav -
  • 28.04  
    FC FASTAV Zlín Bohemians Praga -

27. kolejka

  • 05.05  
    Slavia Praga Viktoria Pilzno -
  • 05.05  
    MFK Karwina Dukla Praga -
  • 05.05  
    1. FC Slovácko FK Teplice -
  • 05.05  
    1. FC Brno FK Jablonec -
  • 05.05  
    FK Mladá Boleslav Banik Ostrawa -
  • 05.05  
    Slovan Liberec FC Vysočina Jihlava -
  • 05.05  
    Sparta Praga FC FASTAV Zlín -
  • 05.05  
    Sigma Ołomuniec Bohemians Praga -

28. kolejka

  • 12.05  
    FK Jablonec MFK Karwina -
  • 12.05  
    FK Teplice 1. FC Brno -
  • 12.05  
    Viktoria Pilzno 1. FC Slovácko -
  • 12.05  
    Dukla Praga Slavia Praga -
  • 12.05  
    FC FASTAV Zlín Sigma Ołomuniec -
  • 12.05  
    Bohemians Praga FK Mladá Boleslav -
  • 12.05  
    FC Vysočina Jihlava Sparta Praga -
  • 12.05  
    Banik Ostrawa Slovan Liberec -

29. kolejka

  • 19.05  
    MFK Karwina Banik Ostrawa -
  • 19.05  
    1. FC Brno FC Vysočina Jihlava -
  • 19.05  
    1. FC Slovácko FC FASTAV Zlín -
  • 19.05  
    Slavia Praga FK Jablonec -
  • 19.05  
    Viktoria Pilzno FK Teplice -
  • 19.05  
    FK Mladá Boleslav Dukla Praga -
  • 19.05  
    Sparta Praga Sigma Ołomuniec -
  • 19.05  
    Slovan Liberec Bohemians Praga -

30. kolejka

  • 26.05  
    Dukla Praga Viktoria Pilzno -
  • 26.05  
    FK Teplice Slavia Praga -
  • 26.05  
    FK Jablonec 1. FC Slovácko -
  • 26.05  
    FC Vysočina Jihlava MFK Karwina -
  • 26.05  
    Banik Ostrawa 1. FC Brno -
  • 26.05  
    FC FASTAV Zlín Slovan Liberec -
  • 26.05  
    Bohemians Praga Sparta Praga -
  • 26.05  
    Sigma Ołomuniec FK Mladá Boleslav -