Czechy - 2. liga

19. kolejka - 2. liga

Tabela 2. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Sigma Ołomuniec 19 43   13 4 2   37 - 11 26
2 Banik Ostrawa 19 39   11 6 2   30 - 15 15
3 SFC Opava 19 35   10 5 4   36 - 20 16
4 Dynamo Czeskie Budziejowice 19 33   9 6 4   24 - 14 10
5 FC Sellier & Bellot Vlašim 19 32   9 5 5   33 - 24 9
6 1. SC Znojmo 19 30   8 6 5   33 - 27 6
7 Viktoria Żiżkov Praga 19 27   7 6 6   28 - 23 5
8 Fotbal Frýdek-Místek 19 27   7 6 6   35 - 32 3
9 FK Varnsdorf 19 25   7 4 8   27 - 25 2
10 FK MAS Táborsko 19 24   6 6 7   23 - 30 -7
11 FK Usti nad Łabą 19 24   7 3 9   20 - 27 -7
12 FK Fotbal Trzyniec 19 21   5 6 8   26 - 34 -8
13 FK Baník Sokolov 19 19   4 7 8   20 - 28 -8
14 FK Pardubice 19 17   4 5 10   13 - 27 -14
15 MFK Vítkovice 19 11   3 2 14   17 - 34 -17
16 FK Prostějov 19 9   2 3 14   15 - 46 -31
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

20. kolejka (następna)

  • 31.03 18:00
  • 31.03 18:00
  • 31.03 19:00
  • 01.04 10:15
  • 01.04 16:30
  • 01.04 18:00
  • 02.04 13:30
  • 02.04 16:30

Strzelcy 2. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Jakub Plšek(Sigma Ołomuniec) 16 2
Alexander Jakubov(FK Varnsdorf) 10 1
Tomáš Smola(SFC Opava) 9 1

Kartkowicze 2. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Martin Sus(Banik Ostrawa/FK Prostějov) 2 8 10
Kristian Zbrožek(FK Varnsdorf) 2 5 7
Jan Zidek(SFC Opava) 2 0 2

Terminarz / Wyniki 2. liga

20. kolejka

  • 31.03 18:00  
    FK Usti nad Łabą Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 31.03 18:00  
    Sigma Ołomuniec FK Fotbal Trzyniec -
  • 31.03 19:00  
    1. SC Znojmo FK Prostějov -
  • 01.04 10:15  
    FK Baník Sokolov Viktoria Żiżkov Praga -
  • 01.04 16:30  
    Fotbal Frýdek-Místek FK MAS Táborsko -
  • 01.04 18:00  
    SFC Opava FK Pardubice -
  • 02.04 13:30  
    Banik Ostrawa FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 02.04 16:30  
    FK Varnsdorf MFK Vítkovice -

21. kolejka

  • 08.04 10:15  
    FK Fotbal Trzyniec FK Varnsdorf -
  • 08.04 10:15  
    FK Pardubice FK Usti nad Łabą -
  • 08.04 12:30  
    Dynamo Czeskie Budziejowice Sigma Ołomuniec -
  • 08.04 16:30  
    FC Sellier & Bellot Vlašim SFC Opava -
  • 08.04 16:30  
    FK MAS Táborsko FK Baník Sokolov -
  • 08.04 16:30  
    MFK Vítkovice 1. SC Znojmo -
  • 08.04 16:30  
    FK Prostějov Banik Ostrawa -
  • 09.04 10:15  
    Viktoria Żiżkov Praga Fotbal Frýdek-Místek -

22. kolejka

  • 14.04 18:00  
    Sigma Ołomuniec FK Varnsdorf -
  • 14.04 18:00  
    FK Usti nad Łabą FK Fotbal Trzyniec -
  • 14.04 19:00  
    1. SC Znojmo FK MAS Táborsko -
  • 15.04 10:15  
    FK Baník Sokolov MFK Vítkovice -
  • 15.04 16:30  
    Fotbal Frýdek-Místek Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 15.04 16:30  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK Prostějov -
  • 15.04 18:00  
    SFC Opava Viktoria Żiżkov Praga -
  • 16.04 13:45  
    Banik Ostrawa FK Pardubice -

23. kolejka

  • 18.04 17:00  
    FK Fotbal Trzyniec 1. SC Znojmo -
  • 19.04 17:00  
    FK Prostějov SFC Opava -
  • 19.04 17:00  
    FK Varnsdorf FK Baník Sokolov -
  • 19.04 17:00  
    FK MAS Táborsko FK Usti nad Łabą -
  • 19.04 17:00  
    FK Pardubice FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 19.04 17:00  
    MFK Vítkovice Fotbal Frýdek-Místek -
  • 19.04 17:00  
    Viktoria Żiżkov Praga Sigma Ołomuniec -
  • 20.04 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice Banik Ostrawa -

24. kolejka

  • 22.04 10:15  
    FK Baník Sokolov FK Fotbal Trzyniec -
  • 22.04 17:00  
    1. SC Znojmo Viktoria Żiżkov Praga -
  • 22.04 17:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK Varnsdorf -
  • 22.04 17:00  
    Fotbal Frýdek-Místek FK Pardubice -
  • 22.04 17:00  
    FK Usti nad Łabą FK Prostějov -
  • 22.04 18:00  
    SFC Opava Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 22.04 18:00  
    Sigma Ołomuniec MFK Vítkovice -
  • 23.04 17:00  
    Banik Ostrawa FK MAS Táborsko -

25. kolejka

  • 28.04 18:00  
    Sigma Ołomuniec FK Baník Sokolov -
  • 28.04 18:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 29.04 10:15  
    FK Fotbal Trzyniec Fotbal Frýdek-Místek -
  • 29.04 10:15  
    FK Pardubice FK Prostějov -
  • 29.04 17:00  
    FK MAS Táborsko SFC Opava -
  • 29.04 17:00  
    MFK Vítkovice FK Usti nad Łabą -
  • 30.04 10:15  
    Viktoria Żiżkov Praga Banik Ostrawa -
  • 30.04 17:00  
    FK Varnsdorf 1. SC Znojmo -

26. kolejka

  • 05.05 18:00  
    FK Usti nad Łabą Viktoria Żiżkov Praga -
  • 05.05 19:00  
    1. SC Znojmo Sigma Ołomuniec -
  • 06.05 10:15  
    FK Pardubice FK MAS Táborsko -
  • 06.05 17:00  
    Banik Ostrawa FK Varnsdorf -
  • 06.05 17:00  
    Fotbal Frýdek-Místek FK Baník Sokolov -
  • 06.05 17:00  
    FK Prostějov Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 06.05 17:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK Fotbal Trzyniec -
  • 06.05 18:00  
    SFC Opava MFK Vítkovice -

27. kolejka

  • 10.05 17:00  
    FK Fotbal Trzyniec SFC Opava -
  • 10.05 17:00  
    FK Varnsdorf FK Usti nad Łabą -
  • 10.05 17:00  
    Viktoria Żiżkov Praga FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 10.05 17:00  
    Sigma Ołomuniec Fotbal Frýdek-Místek -
  • 10.05 17:00  
    FK Baník Sokolov 1. SC Znojmo -
  • 10.05 17:00  
    FK MAS Táborsko FK Prostějov -
  • 10.05 17:00  
    MFK Vítkovice Banik Ostrawa -
  • 10.05 18:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK Pardubice -

28. kolejka

  • 13.05 10:15  
    FK Pardubice FK Fotbal Trzyniec -
  • 13.05 17:00  
    FK Prostějov Viktoria Żiżkov Praga -
  • 13.05 17:00  
    Banik Ostrawa FK Baník Sokolov -
  • 13.05 17:00  
    FK Usti nad Łabą Sigma Ołomuniec -
  • 13.05 17:00  
    Fotbal Frýdek-Místek 1. SC Znojmo -
  • 13.05 17:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim MFK Vítkovice -
  • 13.05 18:00  
    SFC Opava FK Varnsdorf -
  • 14.05 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK MAS Táborsko -

29. kolejka

  • 20.05 17:00  
    FK Baník Sokolov SFC Opava -
  • 20.05 17:00  
    MFK Vítkovice FK Pardubice -
  • 20.05 17:00  
    1. SC Znojmo FK Usti nad Łabą -
  • 20.05 17:00  
    FK MAS Táborsko FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 20.05 17:00  
    Viktoria Żiżkov Praga Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 20.05 17:00  
    FK Varnsdorf Fotbal Frýdek-Místek -
  • 20.05 17:00  
    FK Fotbal Trzyniec FK Prostějov -
  • 20.05 17:00  
    Sigma Ołomuniec Banik Ostrawa -

30. kolejka

  • 27.05 17:00  
    FK MAS Táborsko Viktoria Żiżkov Praga -
  • 27.05 17:00  
    FK Pardubice FK Varnsdorf -
  • 27.05 17:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK Baník Sokolov -
  • 27.05 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK Fotbal Trzyniec -
  • 27.05 17:00  
    FK Usti nad Łabą Fotbal Frýdek-Místek -
  • 27.05 17:00  
    SFC Opava Sigma Ołomuniec -
  • 27.05 17:00  
    Banik Ostrawa 1. SC Znojmo -
  • 27.05 17:00  
    FK Prostějov MFK Vítkovice -