Czechy - 2. liga

29. kolejka - 2. liga

Tabela 2. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Sigma Ołomuniec 29 69   21 6 2   59 - 20 39
2 Banik Ostrawa 29 61   17 10 2   45 - 20 25
3 SFC Opava 29 60   18 6 5   59 - 33 26
4 FC Sellier & Bellot Vlašim 29 54   16 6 7   61 - 33 28
5 Dynamo Czeskie Budziejowice 29 43   11 10 8   36 - 31 5
6 1. SC Znojmo 29 41   11 8 10   49 - 44 5
7 Viktoria Żiżkov Praga 29 38   10 8 11   48 - 40 8
8 FK Pardubice 29 36   9 9 11   29 - 32 -3
9 FK Varnsdorf 29 35   10 5 14   43 - 44 -1
10 FK MAS Táborsko 29 35   9 8 12   37 - 47 -10
11 FK Usti nad Łabą 29 34   9 7 13   33 - 41 -8
12 FK Fotbal Trzyniec 29 34   9 7 13   40 - 49 -9
13 Fotbal Frýdek-Místek 29 29   7 8 14   40 - 56 -16
14 FK Baník Sokolov 29 29   6 11 12   27 - 44 -17
15 MFK Vítkovice 29 28   8 4 17   32 - 47 -15
16 FK Prostějov 29 12   3 3 23   20 - 77 -57
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

30. kolejka (następna)

  • 28.05 15:00
  • 28.05 15:00
  • 28.05 15:00
  • 28.05 15:00
  • 28.05 15:00
  • 28.05 15:00
  • 28.05 15:00
  • 28.05 15:00

Strzelcy 2. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Jakub Plšek(Sigma Ołomuniec) 18 2
Tomáš Chorý(Sigma Ołomuniec) 16 0
Pavel Vyhnal(FC Sellier & Bellot Vlašim) 15 1

Kartkowicze 2. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Martin Sus(Banik Ostrawa/FK Prostějov) 2 12 14
Kristian Zbrožek(FK Varnsdorf) 2 5 7
Lukáš Provod(FK Baník Sokolov) 2 2 4

Terminarz / Wyniki 2. liga

30. kolejka

  • 28.05 15:00  
    FK MAS Táborsko Viktoria Żiżkov Praga -
  • 28.05 15:00  
    FK Pardubice FK Varnsdorf -
  • 28.05 15:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK Baník Sokolov -
  • 28.05 15:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK Fotbal Trzyniec -
  • 28.05 15:00  
    FK Usti nad Łabą Fotbal Frýdek-Místek -
  • 28.05 15:00  
    SFC Opava Sigma Ołomuniec -
  • 28.05 15:00  
    Banik Ostrawa 1. SC Znojmo -
  • 28.05 15:00  
    FK Prostějov MFK Vítkovice -