Czechy - 2. liga

Tabela 2. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 SFC Opava 24 51   15 6 3   60 - 28 32
2 1. FK Pribram 23 45   14 3 6   44 - 24 20
3 FK Pardubice 24 42   13 3 8   33 - 17 16
4 FC Hradec Králové 24 40   11 7 6   39 - 27 12
5 FK Fotbal Trzyniec 24 39   10 9 5   31 - 25 6
6 Dynamo Czeskie Budziejowice 24 35   9 8 7   34 - 24 10
7 1. SC Znojmo 24 33   9 6 9   28 - 36 -8
8 FK Baník Sokolov 24 32   9 5 10   26 - 32 -6
9 FK Olympia Praha 24 29   7 8 9   28 - 38 -10
10 FC Sellier & Bellot Vlašim 23 29   8 5 10   35 - 38 -3
11 Viktoria Żiżkov Praga 24 28   8 4 12   35 - 40 -5
12 FK Varnsdorf 23 26   6 8 9   27 - 33 -6
13 FK MAS Táborsko 24 25   6 7 11   30 - 37 -7
14 Fotbal Frýdek-Místek 24 25   6 7 11   22 - 36 -14
15 MFK Vítkovice 23 21   5 6 12   23 - 41 -18
16 FK Usti nad Łabą 24 21   5 6 13   24 - 43 -19
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

25. kolejka (następna)

  • 28.04 10:15
  • 28.04 10:15
  • 28.04 17:00
  • 29.04 10:15
  • 29.04 17:00
  • 29.04 17:00
  • 29.04 17:00
  • 29.04 17:00

Strzelcy 2. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Jan Pázler(FC Hradec Králové) 18 4
Nemanja Kuzmanovič(SFC Opava) 15 1
Pavel Vyhnal(FC Sellier & Bellot Vlašim) 11 2

Kartkowicze 2. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Lukáš Maršálek(FK Olympia Praha) 2 3 5
Muamer Avdič(1. SC Znojmo) 2 1 3
Libor Zondra(FC Hradec Králové/MFK Vítkovice) 1 8 9

Terminarz / Wyniki 2. liga

25. kolejka

  • 28.04 10:15  
    FK Olympia Praha FK Baník Sokolov -
  • 28.04 10:15  
    FK Fotbal Trzyniec FK MAS Táborsko -
  • 28.04 17:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim FK Pardubice -
  • 29.04 10:15  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Usti nad Łabą -
  • 29.04 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice 1. SC Znojmo -
  • 29.04 17:00  
    FC Hradec Králové Fotbal Frýdek-Místek -
  • 29.04 17:00  
    1. FK Pribram MFK Vítkovice -
  • 29.04 17:00  
    FK Varnsdorf SFC Opava -

26. kolejka

  • 04.05 18:00  
    FK Usti nad Łabą 1. FK Pribram -
  • 05.05 17:00  
    Fotbal Frýdek-Místek FK Varnsdorf -
  • 05.05 17:00  
    FK MAS Táborsko FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 05.05 18:00  
    SFC Opava Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 06.05 11:30  
    FK Pardubice FK Fotbal Trzyniec -
  • 06.05 15:00  
    FK Baník Sokolov FC Hradec Králové -
  • 06.05 15:00  
    MFK Vítkovice FK Olympia Praha -
  • 06.05 17:00  
    1. SC Znojmo Viktoria Żiżkov Praga -

27. kolejka

  • 11.05 18:00  
    FC Hradec Králové FK Usti nad Łabą -
  • 12.05 10:15  
    FK Olympia Praha SFC Opava -
  • 12.05 17:00  
    Fotbal Frýdek-Místek MFK Vítkovice -
  • 12.05 17:00  
    1. FK Pribram FK Baník Sokolov -
  • 13.05 10:15  
    Viktoria Żiżkov Praga FK Fotbal Trzyniec -
  • 13.05 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK MAS Táborsko -
  • 13.05 17:00  
    FK Varnsdorf FK Pardubice -
  • 13.05 17:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim 1. SC Znojmo -

28. kolejka

  • 16.05 17:00  
    FK Pardubice Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 16.05 17:00  
    FK MAS Táborsko Viktoria Żiżkov Praga -
  • 16.05 17:00  
    SFC Opava 1. FK Pribram -
  • 16.05 17:00  
    FK Baník Sokolov Fotbal Frýdek-Místek -
  • 16.05 17:00  
    FK Fotbal Trzyniec FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 16.05 17:00  
    MFK Vítkovice FC Hradec Králové -
  • 16.05 17:00  
    1. SC Znojmo FK Varnsdorf -
  • 16.05 18:00  
    FK Usti nad Łabą FK Olympia Praha -

29. kolejka

  • 20.05 17:00  
    Dynamo Czeskie Budziejowice FK Fotbal Trzyniec -
  • 20.05 17:00  
    Fotbal Frýdek-Místek FK Usti nad Łabą -
  • 20.05 17:00  
    FC Hradec Králové SFC Opava -
  • 20.05 17:00  
    FK Olympia Praha 1. SC Znojmo -
  • 20.05 17:00  
    1. FK Pribram FK Pardubice -
  • 20.05 17:00  
    FK Varnsdorf FK MAS Táborsko -
  • 20.05 17:00  
    MFK Vítkovice FK Baník Sokolov -
  • 20.05 17:00  
    FC Sellier & Bellot Vlašim Viktoria Żiżkov Praga -

30. kolejka

  • 25.05 17:00  
    FK Pardubice FK Olympia Praha -
  • 25.05 17:00  
    FK MAS Táborsko FC Hradec Králové -
  • 25.05 17:00  
    SFC Opava Fotbal Frýdek-Místek -
  • 25.05 17:00  
    FK Baník Sokolov FC Sellier & Bellot Vlašim -
  • 25.05 17:00  
    FK Fotbal Trzyniec FK Varnsdorf -
  • 25.05 17:00  
    FK Usti nad Łabą MFK Vítkovice -
  • 25.05 17:00  
    Viktoria Żiżkov Praga Dynamo Czeskie Budziejowice -
  • 25.05 17:00  
    1. SC Znojmo 1. FK Pribram -