Czarnogóra - First League

23. kolejka - First League

Tabela First League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Buducnost Podgorica 23 47   14 5 4   41 - 14 27
2 FK Mladost Podgorica 23 40   11 7 5   25 - 12 13
3 Sutjeska Niksic 23 38   10 8 5   29 - 19 10
4 Zeta Golubovci 23 36   11 6 6   22 - 12 10
5 FK Dečić 23 35   10 5 8   21 - 24 -3
6 Grbalj Radanovici 23 33   8 9 6   22 - 18 4
7 Rudar Pljevlja 23 31   8 7 8   24 - 20 4
8 OFK Petrovac 23 29   8 5 10   21 - 29 -8
9 FK Iskra Danilovgrad 23 28   8 4 11   16 - 27 -11
10 FK Bokelj Kotor 23 22   5 7 11   17 - 26 -9
11 Lovcen Cetinje 23 21   6 6 11   12 - 21 -9
12 FK Jedinstvo Bijelo Polje 23 11   2 5 16   11 - 39 -28
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

24. kolejka (następna)

  • 01.04 15:30
  • 01.04 15:30
  • 01.04 15:30
  • 01.04 15:30
  • 01.04 15:30
  • 01.04 15:30

Strzelcy First League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Milivoje Raičević(Buducnost Podgorica) 9 0
Goran Vujović(Buducnost Podgorica) 8 0
Radomir Dalović(Buducnost Podgorica) 8 0

Kartkowicze First League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Nenad Vujović(OFK Petrovac) 1 6 7
Dejan Slavko Ognjanović(FK Bokelj Kotor) 1 5 6
Danko Kovačević(FK Iskra Danilovgrad) 1 5 6

Terminarz / Wyniki First League

24. kolejka

  • 01.04 15:30  
    FK Jedinstvo Bijelo Polje Lovcen Cetinje -
  • 01.04 15:30  
    Buducnost Podgorica FK Bokelj Kotor -
  • 01.04 15:30  
    FK Mladost Podgorica FK Iskra Danilovgrad -
  • 01.04 15:30  
    Zeta Golubovci Rudar Pljevlja -
  • 01.04 15:30  
    FK Dečić OFK Petrovac -
  • 01.04 15:30  
    Sutjeska Niksic Grbalj Radanovici -

25. kolejka

  • 08.04 16:00  
    Sutjeska Niksic FK Jedinstvo Bijelo Polje -
  • 08.04 16:00  
    Grbalj Radanovici FK Dečić -
  • 08.04 16:00  
    OFK Petrovac Zeta Golubovci -
  • 08.04 16:00  
    Rudar Pljevlja FK Mladost Podgorica -
  • 08.04 16:00  
    FK Iskra Danilovgrad Buducnost Podgorica -
  • 08.04 16:00  
    FK Bokelj Kotor Lovcen Cetinje -

26. kolejka

  • 15.04 16:00  
    FK Jedinstvo Bijelo Polje FK Bokelj Kotor -
  • 15.04 16:00  
    Lovcen Cetinje FK Iskra Danilovgrad -
  • 15.04 16:00  
    Buducnost Podgorica Rudar Pljevlja -
  • 15.04 16:00  
    FK Mladost Podgorica OFK Petrovac -
  • 15.04 16:00  
    Zeta Golubovci Grbalj Radanovici -
  • 15.04 16:00  
    FK Dečić Sutjeska Niksic -

27. kolejka

  • 22.04 16:30  
    FK Dečić FK Jedinstvo Bijelo Polje -
  • 22.04 16:30  
    Sutjeska Niksic Zeta Golubovci -
  • 22.04 16:30  
    Grbalj Radanovici FK Mladost Podgorica -
  • 22.04 16:30  
    OFK Petrovac Buducnost Podgorica -
  • 22.04 16:30  
    Rudar Pljevlja Lovcen Cetinje -
  • 22.04 16:30  
    FK Iskra Danilovgrad FK Bokelj Kotor -

28. kolejka

  • 29.04 16:30  
    FK Jedinstvo Bijelo Polje FK Iskra Danilovgrad -
  • 29.04 16:30  
    FK Bokelj Kotor Rudar Pljevlja -
  • 29.04 16:30  
    Lovcen Cetinje OFK Petrovac -
  • 29.04 16:30  
    Buducnost Podgorica Grbalj Radanovici -
  • 29.04 16:30  
    FK Mladost Podgorica Sutjeska Niksic -
  • 29.04 16:30  
    Zeta Golubovci FK Dečić -

29. kolejka

  • 06.05 17:00  
    Zeta Golubovci FK Jedinstvo Bijelo Polje -
  • 06.05 17:00  
    FK Dečić FK Mladost Podgorica -
  • 06.05 17:00  
    Sutjeska Niksic Buducnost Podgorica -
  • 06.05 17:00  
    Grbalj Radanovici Lovcen Cetinje -
  • 06.05 17:00  
    OFK Petrovac FK Bokelj Kotor -
  • 06.05 17:00  
    Rudar Pljevlja FK Iskra Danilovgrad -

30. kolejka

  • 10.05 17:00  
    FK Jedinstvo Bijelo Polje Rudar Pljevlja -
  • 10.05 17:00  
    FK Iskra Danilovgrad OFK Petrovac -
  • 10.05 17:00  
    FK Bokelj Kotor Grbalj Radanovici -
  • 10.05 17:00  
    Lovcen Cetinje Sutjeska Niksic -
  • 10.05 17:00  
    Buducnost Podgorica FK Dečić -
  • 10.05 17:00  
    FK Mladost Podgorica Zeta Golubovci -

31. kolejka

  • 13.05 17:30  
    FK Mladost Podgorica FK Jedinstvo Bijelo Polje -
  • 13.05 17:30  
    Zeta Golubovci Buducnost Podgorica -
  • 13.05 17:30  
    FK Dečić Lovcen Cetinje -
  • 13.05 17:30  
    Sutjeska Niksic FK Bokelj Kotor -
  • 13.05 17:30  
    Grbalj Radanovici FK Iskra Danilovgrad -
  • 13.05 17:30  
    OFK Petrovac Rudar Pljevlja -

32. kolejka

  • 20.05 17:30  
    FK Jedinstvo Bijelo Polje OFK Petrovac -
  • 20.05 17:30  
    Rudar Pljevlja Grbalj Radanovici -
  • 20.05 17:30  
    FK Iskra Danilovgrad Sutjeska Niksic -
  • 20.05 17:30  
    FK Bokelj Kotor FK Dečić -
  • 20.05 17:30  
    Lovcen Cetinje Zeta Golubovci -
  • 20.05 17:30  
    Buducnost Podgorica FK Mladost Podgorica -

33. kolejka

  • 27.05 17:30  
    Buducnost Podgorica FK Jedinstvo Bijelo Polje -
  • 27.05 17:30  
    FK Mladost Podgorica Lovcen Cetinje -
  • 27.05 17:30  
    Zeta Golubovci FK Bokelj Kotor -
  • 27.05 17:30  
    FK Dečić FK Iskra Danilovgrad -
  • 27.05 17:30  
    Sutjeska Niksic Rudar Pljevlja -
  • 27.05 17:30  
    Grbalj Radanovici OFK Petrovac -