Czarnogóra - First League

1. kolejka - First League

  • 05.08
  • 05.08
  • 05.08
  • 05.08
  • 05.08

Tabela First League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Buducnost Podgorica 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 FK Dečić 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 Grbalj Radanovici 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 FK Iskra Danilovgrad 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 Kom Podgorica 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 FK Mladost Podgorica 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 OFK Petrovac 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 Rudar Pljevlja 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 Sutjeska Niksic 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 Zeta Golubovci 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 12.08
  • 12.08
  • 12.08
  • 12.08
  • 12.08

Terminarz / Wyniki First League

1. kolejka

  • 05.08  
    Grbalj Radanovici OFK Petrovac -
  • 05.08  
    Rudar Pljevlja FK Mladost Podgorica -
  • 05.08  
    FK Dečić Zeta Golubovci -
  • 05.08  
    Buducnost Podgorica FK Iskra Danilovgrad -
  • 05.08  
    Kom Podgorica Sutjeska Niksic -

2. kolejka

  • 12.08  
    OFK Petrovac Sutjeska Niksic -
  • 12.08  
    FK Iskra Danilovgrad Kom Podgorica -
  • 12.08  
    Zeta Golubovci Buducnost Podgorica -
  • 12.08  
    FK Mladost Podgorica FK Dečić -
  • 12.08  
    Grbalj Radanovici Rudar Pljevlja -

3. kolejka

  • 16.08  
    Rudar Pljevlja OFK Petrovac -
  • 16.08  
    FK Dečić Grbalj Radanovici -
  • 16.08  
    Buducnost Podgorica FK Mladost Podgorica -
  • 16.08  
    Kom Podgorica Zeta Golubovci -
  • 16.08  
    Sutjeska Niksic FK Iskra Danilovgrad -

4. kolejka

  • 19.08  
    OFK Petrovac FK Iskra Danilovgrad -
  • 19.08  
    Zeta Golubovci Sutjeska Niksic -
  • 19.08  
    FK Mladost Podgorica Kom Podgorica -
  • 19.08  
    Grbalj Radanovici Buducnost Podgorica -
  • 19.08  
    Rudar Pljevlja FK Dečić -

5. kolejka

  • 26.08  
    FK Dečić OFK Petrovac -
  • 26.08  
    Buducnost Podgorica Rudar Pljevlja -
  • 26.08  
    Kom Podgorica Grbalj Radanovici -
  • 26.08  
    Sutjeska Niksic FK Mladost Podgorica -
  • 26.08  
    FK Iskra Danilovgrad Zeta Golubovci -

6. kolejka

  • 09.09  
    OFK Petrovac Zeta Golubovci -
  • 09.09  
    FK Mladost Podgorica FK Iskra Danilovgrad -
  • 09.09  
    Grbalj Radanovici Sutjeska Niksic -
  • 09.09  
    Rudar Pljevlja Kom Podgorica -
  • 09.09  
    FK Dečić Buducnost Podgorica -

7. kolejka

  • 16.09  
    Buducnost Podgorica OFK Petrovac -
  • 16.09  
    Kom Podgorica FK Dečić -
  • 16.09  
    Sutjeska Niksic Rudar Pljevlja -
  • 16.09  
    FK Iskra Danilovgrad Grbalj Radanovici -
  • 16.09  
    Zeta Golubovci FK Mladost Podgorica -

8. kolejka

  • 23.09  
    OFK Petrovac FK Mladost Podgorica -
  • 23.09  
    Grbalj Radanovici Zeta Golubovci -
  • 23.09  
    Rudar Pljevlja FK Iskra Danilovgrad -
  • 23.09  
    FK Dečić Sutjeska Niksic -
  • 23.09  
    Buducnost Podgorica Kom Podgorica -

9. kolejka

  • 30.09  
    Kom Podgorica OFK Petrovac -
  • 30.09  
    Sutjeska Niksic Buducnost Podgorica -
  • 30.09  
    FK Iskra Danilovgrad FK Dečić -
  • 30.09  
    Zeta Golubovci Rudar Pljevlja -
  • 30.09  
    FK Mladost Podgorica Grbalj Radanovici -

10. kolejka

  • 14.10  
    OFK Petrovac Grbalj Radanovici -
  • 14.10  
    FK Mladost Podgorica Rudar Pljevlja -
  • 14.10  
    Zeta Golubovci FK Dečić -
  • 14.10  
    FK Iskra Danilovgrad Buducnost Podgorica -
  • 14.10  
    Sutjeska Niksic Kom Podgorica -

11. kolejka

  • 18.10  
    Sutjeska Niksic OFK Petrovac -
  • 18.10  
    Kom Podgorica FK Iskra Danilovgrad -
  • 18.10  
    Buducnost Podgorica Zeta Golubovci -
  • 18.10  
    FK Dečić FK Mladost Podgorica -
  • 18.10  
    Rudar Pljevlja Grbalj Radanovici -

12. kolejka

  • 21.10  
    OFK Petrovac Rudar Pljevlja -
  • 21.10  
    Grbalj Radanovici FK Dečić -
  • 21.10  
    FK Mladost Podgorica Buducnost Podgorica -
  • 21.10  
    Zeta Golubovci Kom Podgorica -
  • 21.10  
    FK Iskra Danilovgrad Sutjeska Niksic -

13. kolejka

  • 28.10  
    FK Iskra Danilovgrad OFK Petrovac -
  • 28.10  
    Sutjeska Niksic Zeta Golubovci -
  • 28.10  
    Kom Podgorica FK Mladost Podgorica -
  • 28.10  
    Buducnost Podgorica Grbalj Radanovici -
  • 28.10  
    FK Dečić Rudar Pljevlja -

14. kolejka

  • 04.11  
    OFK Petrovac FK Dečić -
  • 04.11  
    Rudar Pljevlja Buducnost Podgorica -
  • 04.11  
    Grbalj Radanovici Kom Podgorica -
  • 04.11  
    FK Mladost Podgorica Sutjeska Niksic -
  • 04.11  
    Zeta Golubovci FK Iskra Danilovgrad -

15. kolejka

  • 18.11  
    Zeta Golubovci OFK Petrovac -
  • 18.11  
    FK Iskra Danilovgrad FK Mladost Podgorica -
  • 18.11  
    Sutjeska Niksic Grbalj Radanovici -
  • 18.11  
    Kom Podgorica Rudar Pljevlja -
  • 18.11  
    Buducnost Podgorica FK Dečić -

16. kolejka

  • 25.11  
    OFK Petrovac Buducnost Podgorica -
  • 25.11  
    FK Dečić Kom Podgorica -
  • 25.11  
    Rudar Pljevlja Sutjeska Niksic -
  • 25.11  
    Grbalj Radanovici FK Iskra Danilovgrad -
  • 25.11  
    FK Mladost Podgorica Zeta Golubovci -

17. kolejka

  • 02.12  
    FK Mladost Podgorica OFK Petrovac -
  • 02.12  
    Zeta Golubovci Grbalj Radanovici -
  • 02.12  
    FK Iskra Danilovgrad Rudar Pljevlja -
  • 02.12  
    Sutjeska Niksic FK Dečić -
  • 02.12  
    Kom Podgorica Buducnost Podgorica -

18. kolejka

  • 06.12  
    OFK Petrovac Kom Podgorica -
  • 06.12  
    Buducnost Podgorica Sutjeska Niksic -
  • 06.12  
    FK Dečić FK Iskra Danilovgrad -
  • 06.12  
    Rudar Pljevlja Zeta Golubovci -
  • 06.12  
    Grbalj Radanovici FK Mladost Podgorica -

19. kolejka

  • 09.12  
    Grbalj Radanovici OFK Petrovac -
  • 09.12  
    Rudar Pljevlja FK Mladost Podgorica -
  • 09.12  
    FK Dečić Zeta Golubovci -
  • 09.12  
    Buducnost Podgorica FK Iskra Danilovgrad -
  • 09.12  
    Kom Podgorica Sutjeska Niksic -