Cypr - 1. Division

25. kolejka - 1. Division

  • 25.02 15:00
  • 25.02 16:00
  • 25.02 18:00
  • 26.02 15:00
  • 26.02 16:00
  • 26.02 17:00
  • 27.02 18:00

Tabela 1. Division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 APOEL Nikozja 24 59   18 5 1   60 - 13 47
2 Apollon Limassol 24 53   16 5 3   54 - 19 35
3 AEK Larnaca 24 52   15 7 2   45 - 17 28
4 AEL Limassol 24 51   15 6 3   38 - 16 22
5 AC Omonia Nikozja 24 47   14 5 5   51 - 34 17
6 Anorthosis Famagusta FC 24 35   9 8 7   35 - 26 9
7 Ermis FC Aradippou 24 32   9 5 10   31 - 37 -6
8 Nea Salamis Famagusta 24 30   8 6 10   21 - 30 -9
9 Ethnikos Achna FC 24 29   8 5 11   41 - 43 -2
10 Karmiotissa Pano Polemidia 24 24   6 6 12   26 - 48 -22
11 Aris FC Limassol 24 21   5 6 13   26 - 48 -22
12 Doxa Katokopia FC 24 14   3 5 16   13 - 37 -24
13 AE Zakakiou 24 10   1 7 16   20 - 59 -39
14 Anagennisi FC Deryneia 24 6   0 6 18   18 - 52 -34
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

26. kolejka (następna)

  • 04.03
  • 04.03
  • 04.03
  • 04.03
  • 04.03
  • 04.03
  • 04.03

Strzelcy 1. Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Matt Derbyshire(AC Omonia Nikozja) 18 1
Pieros Soteriou(APOEL Nikozja) 15 1
Emilio José Zelaya(Ethnikos Achna FC) 13 0

Kartkowicze 1. Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Borislav Stoychev Hristov(Ethnikos Achna FC) 1 6 7
Nika Katcharava(Ethnikos Achna FC) 1 6 7
Rafael Anastasiou(Anagennisi FC Deryneia) 1 6 7

Terminarz / Wyniki 1. Division

25. kolejka

  • 25.02 15:00  
    Anagennisi FC Deryneia AE Zakakiou -
  • 25.02 16:00  
    AC Omonia Nikozja AEL Limassol -
  • 25.02 18:00  
    Doxa Katokopia FC Aris FC Limassol -
  • 26.02 15:00  
    Ermis FC Aradippou AEK Larnaca -
  • 26.02 16:00  
    Ethnikos Achna FC Nea Salamis Famagusta -
  • 26.02 17:00  
    Karmiotissa Pano Polemidia Anorthosis Famagusta FC -
  • 27.02 18:00  
    Apollon Limassol APOEL Nikozja -

26. kolejka

  • 04.03  
    APOEL Nikozja AC Omonia Nikozja -
  • 04.03  
    AEL Limassol Ermis FC Aradippou -
  • 04.03  
    AEK Larnaca Anagennisi FC Deryneia -
  • 04.03  
    AE Zakakiou Doxa Katokopia FC -
  • 04.03  
    Aris FC Limassol Ethnikos Achna FC -
  • 04.03  
    Nea Salamis Famagusta Karmiotissa Pano Polemidia -
  • 04.03  
    Anorthosis Famagusta FC Apollon Limassol -