Chorwacja - 1. HNL

32. kolejka - 1. HNL

  • 27.04 18:00
  • 28.04 17:00
  • 28.04 19:00
  • 29.04 17:00
  • 29.04 19:00

Tabela 1. HNL

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Dinamo Zagrzeb 31 69   21 6 4   62 - 26 36
2 Hajduk Split 31 61   18 7 6   62 - 31 31
3 HNK Rijeka 31 60   19 3 9   66 - 29 37
4 NK Osijek 31 52   13 13 5   48 - 32 16
5 Inter Zaprešic 31 37   9 10 12   35 - 52 -17
6 Lokomotiva Zagrzeb 31 36   9 9 13   38 - 45 -7
7 Slaven Koprivnica 31 35   9 8 14   30 - 40 -10
8 NK Rudeš Zagreb 31 27   6 9 16   32 - 58 -26
9 Istra Pula 31 25   6 7 18   23 - 48 -25
10 Cibalia Vinkovci 31 24   6 6 19   31 - 66 -35
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

33. kolejka (następna)

  • 04.05 18:00
  • 04.05 20:00
  • 05.05 17:00
  • 05.05 19:00
  • 06.05 17:00

Strzelcy 1. HNL

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Heber Araujo dos Santos(HNK Rijeka) 16 0
El Arabi Soudani(Dinamo Zagrzeb) 15 1
Mario Gavranović(Dinamo Zagrzeb/HNK Rijeka) 13 0

Kartkowicze 1. HNL

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Dario Župarić(HNK Rijeka) 2 6 8
Tomislav Čuljak(Cibalia Vinkovci/Istra Pula) 1 9 10
Tome Kitanovski(Istra Pula/Slaven Koprivnica) 1 9 10

Terminarz / Wyniki 1. HNL

32. kolejka

  • 27.04 18:00  
    Istra Pula Inter Zaprešic -
  • 28.04 17:00  
    Dinamo Zagrzeb HNK Rijeka -
  • 28.04 19:00  
    NK Osijek Lokomotiva Zagrzeb -
  • 29.04 17:00  
    NK Rudeš Zagreb Cibalia Vinkovci -
  • 29.04 19:00  
    Slaven Koprivnica Hajduk Split -

33. kolejka

  • 04.05 18:00  
    Lokomotiva Zagrzeb HNK Rijeka -
  • 04.05 20:00  
    Slaven Koprivnica Dinamo Zagrzeb -
  • 05.05 17:00  
    Inter Zaprešic NK Osijek -
  • 05.05 19:00  
    Cibalia Vinkovci Istra Pula -
  • 06.05 17:00  
    NK Rudeš Zagreb Hajduk Split -

34. kolejka

  • 08.05 18:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Dinamo Zagrzeb -
  • 08.05 20:00  
    HNK Rijeka Inter Zaprešic -
  • 09.05 18:00  
    Istra Pula Hajduk Split -
  • 09.05 20:00  
    NK Osijek Cibalia Vinkovci -
  • 10.05 18:00  
    NK Rudeš Zagreb Slaven Koprivnica -

35. kolejka

  • 12.05 19:00  
    Inter Zaprešic Lokomotiva Zagrzeb -
  • 13.05 17:00  
    Cibalia Vinkovci HNK Rijeka -
  • 13.05 19:00  
    Hajduk Split NK Osijek -
  • 14.05 16:00  
    Slaven Koprivnica Istra Pula -
  • 14.05 18:00  
    NK Rudeš Zagreb Dinamo Zagrzeb -

36. kolejka

  • 19.05 19:00  
    Slaven Koprivnica NK Osijek -
  • 19.05 19:00  
    Dinamo Zagrzeb Inter Zaprešic -
  • 19.05 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Cibalia Vinkovci -
  • 19.05 19:00  
    HNK Rijeka Hajduk Split -
  • 19.05 19:00  
    Istra Pula NK Rudeš Zagreb -