Chorwacja - 1. HNL

23. kolejka - 1. HNL

  • 24.02 koniec
  • przełożony
  • 26.02 16:00
  • 27.02 15:00
  • 06.03 15:00

Zaległe mecze

  • 26.02 16:00
  • 27.02 15:00

Tabela 1. HNL

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Dinamo Zagrzeb 22 53   16 5 1   49 - 16 33
2 Hajduk Split 23 44   13 5 5   45 - 23 22
3 NK Osijek 22 39   10 9 3   36 - 24 12
4 HNK Rijeka 22 38   12 2 8   43 - 20 23
5 Slaven Koprivnica 23 28   7 7 9   18 - 22 -4
6 Inter Zaprešic 22 27   7 6 9   26 - 36 -10
7 Lokomotiva Zagrzeb 22 24   6 6 10   22 - 32 -10
8 Istra Pula 22 20   5 5 12   18 - 34 -16
9 Cibalia Vinkovci 22 17   5 2 15   23 - 49 -26
10 NK Rudeš Zagreb 22 16   3 7 12   22 - 46 -24
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

24. kolejka (następna)

  • 02.03 18:00
  • 03.03 15:00
  • 03.03 17:00
  • 04.03 15:00
  • 04.03 17:00

Strzelcy 1. HNL

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
El Arabi Soudani(Dinamo Zagrzeb) 12 1
Mario Budimir(NK Rudeš Zagreb) 9 0
Frank Ohandza Zoa(Hajduk Split) 9 0

Kartkowicze 1. HNL

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Denis Kolinger(Lokomotiva Zagrzeb) 1 9 10
Tome Kitanovski(Istra Pula) 1 7 8
Mirko Ivanovski(Slaven Koprivnica) 1 6 7

Terminarz / Wyniki 1. HNL

23. kolejka

  • przełożony  
    HNK Rijeka Dinamo Zagrzeb -
  • 26.02 16:00  
    Inter Zaprešic Istra Pula -
  • 27.02 15:00  
    Lokomotiva Zagrzeb NK Osijek -
  • 06.03 15:00  
    Cibalia Vinkovci NK Rudeš Zagreb -

24. kolejka

  • 02.03 18:00  
    Istra Pula Cibalia Vinkovci -
  • 03.03 15:00  
    NK Rudeš Zagreb Hajduk Split -
  • 03.03 17:00  
    NK Osijek Inter Zaprešic -
  • 04.03 15:00  
    Dinamo Zagrzeb Slaven Koprivnica -
  • 04.03 17:00  
    HNK Rijeka Lokomotiva Zagrzeb -

25. kolejka

  • 09.03 18:00  
    Slaven Koprivnica NK Rudeš Zagreb -
  • 10.03 15:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Dinamo Zagrzeb -
  • 10.03 17:00  
    Hajduk Split Istra Pula -
  • 11.03 15:00  
    Inter Zaprešic HNK Rijeka -
  • 11.03 17:00  
    Cibalia Vinkovci NK Osijek -

26. kolejka

  • 16.03 18:00  
    Istra Pula Slaven Koprivnica -
  • 17.03 15:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Inter Zaprešic -
  • 17.03 17:00  
    NK Osijek Hajduk Split -
  • 18.03 15:00  
    Dinamo Zagrzeb NK Rudeš Zagreb -
  • 18.03 17:00  
    HNK Rijeka Cibalia Vinkovci -

27. kolejka

  • 31.03 17:00  
    Inter Zaprešic Dinamo Zagrzeb -
  • 31.03 17:00  
    Cibalia Vinkovci Lokomotiva Zagrzeb -
  • 31.03 17:00  
    Hajduk Split HNK Rijeka -
  • 31.03 17:00  
    Slaven Koprivnica NK Osijek -
  • 31.03 17:00  
    NK Rudeš Zagreb Istra Pula -

28. kolejka

  • 07.04 19:00  
    Istra Pula Dinamo Zagrzeb -
  • 07.04 19:00  
    NK Rudeš Zagreb NK Osijek -
  • 07.04 19:00  
    Slaven Koprivnica HNK Rijeka -
  • 07.04 19:00  
    Hajduk Split Lokomotiva Zagrzeb -
  • 07.04 19:00  
    Cibalia Vinkovci Inter Zaprešic -

29. kolejka

  • 14.04 19:00  
    NK Rudeš Zagreb HNK Rijeka -
  • 14.04 19:00  
    Cibalia Vinkovci Dinamo Zagrzeb -
  • 14.04 19:00  
    Inter Zaprešic Hajduk Split -
  • 14.04 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Slaven Koprivnica -
  • 14.04 19:00  
    NK Osijek Istra Pula -

30. kolejka

  • 18.04 19:00  
    Dinamo Zagrzeb NK Osijek -
  • 18.04 19:00  
    Istra Pula HNK Rijeka -
  • 18.04 19:00  
    NK Rudeš Zagreb Lokomotiva Zagrzeb -
  • 18.04 19:00  
    Slaven Koprivnica Inter Zaprešic -
  • 18.04 19:00  
    Hajduk Split Cibalia Vinkovci -

31. kolejka

  • 21.04 19:00  
    Hajduk Split Dinamo Zagrzeb -
  • 21.04 19:00  
    Cibalia Vinkovci Slaven Koprivnica -
  • 21.04 19:00  
    Inter Zaprešic NK Rudeš Zagreb -
  • 21.04 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Istra Pula -
  • 21.04 19:00  
    HNK Rijeka NK Osijek -

32. kolejka

  • 28.04 19:00  
    Dinamo Zagrzeb HNK Rijeka -
  • 28.04 19:00  
    NK Osijek Lokomotiva Zagrzeb -
  • 28.04 19:00  
    Istra Pula Inter Zaprešic -
  • 28.04 19:00  
    NK Rudeš Zagreb Cibalia Vinkovci -
  • 28.04 19:00  
    Slaven Koprivnica Hajduk Split -

33. kolejka

  • 05.05 19:00  
    Slaven Koprivnica Dinamo Zagrzeb -
  • 05.05 19:00  
    Hajduk Split NK Rudeš Zagreb -
  • 05.05 19:00  
    Cibalia Vinkovci Istra Pula -
  • 05.05 19:00  
    Inter Zaprešic NK Osijek -
  • 05.05 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb HNK Rijeka -

34. kolejka

  • 09.05 19:00  
    Dinamo Zagrzeb Lokomotiva Zagrzeb -
  • 09.05 19:00  
    HNK Rijeka Inter Zaprešic -
  • 09.05 19:00  
    NK Osijek Cibalia Vinkovci -
  • 09.05 19:00  
    Istra Pula Hajduk Split -
  • 09.05 19:00  
    NK Rudeš Zagreb Slaven Koprivnica -

35. kolejka

  • 12.05 19:00  
    NK Rudeš Zagreb Dinamo Zagrzeb -
  • 12.05 19:00  
    Slaven Koprivnica Istra Pula -
  • 12.05 19:00  
    Hajduk Split NK Osijek -
  • 12.05 19:00  
    Cibalia Vinkovci HNK Rijeka -
  • 12.05 19:00  
    Inter Zaprešic Lokomotiva Zagrzeb -

36. kolejka

  • 19.05 19:00  
    Dinamo Zagrzeb Inter Zaprešic -
  • 19.05 19:00  
    Lokomotiva Zagrzeb Cibalia Vinkovci -
  • 19.05 19:00  
    HNK Rijeka Hajduk Split -
  • 19.05 19:00  
    NK Osijek Slaven Koprivnica -
  • 19.05 19:00  
    Istra Pula NK Rudeš Zagreb -