Reklama

Bułgaria - A PFG

12. kolejka - A PFG

Tabela A PFG

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 CSKA Sofia 12 29   9 2 1   26 - 6 20
2 FK Ludogorets 1947 Razgrad 12 22   6 4 2   23 - 11 12
3 Lewski Sofia 12 21   6 3 3   17 - 14 3
4 Beroe Stara Zagora 12 21   6 3 3   22 - 12 10
5 Lokomotiw Sofia 12 20   6 2 4   12 - 11 1
6 Litex 12 19   6 1 5   19 - 15 4
7 FK Botev Plovdiv 12 18   5 3 4   17 - 15 2
8 Czerno More Warna 12 15   4 3 5   14 - 11 3
9 Slavia Sofia 12 12   3 3 6   11 - 16 -5
10 Lokomotiw Płowdiw 12 10   2 4 6   8 - 21 -13
11 PFC Marek Dupnitsa 12 9   2 3 7   6 - 25 -19
12 FK Haskovo 2009 12 4   1 1 10   6 - 24 -18
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

13. kolejka (następna)

  • 24.10 15:00
  • 24.10 15:00
  • 24.10 15:00
  • 24.10 17:45
  • 25.10 15:00
  • 25.10 18:00

Strzelcy A PFG

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Sergiu Florin Buș(CSKA Sofia) 7 0
Ventsislav Hristov(Beroe Stara Zagora) 6 0
Ivan Tsvetkov(FK Botev Plovdiv) 6 1

Kartkowicze A PFG

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Marcos Antonio Malachias Junior(CSKA Sofia) 1 4 5
Aymen Belaïd(Lewski Sofia) 1 4 5
Luis Pedro(Lewski Sofia) 1 3 4

Terminarz / Wyniki A PFG

13. kolejka

  • 24.10 15:00  
    FK Haskovo 2009 PFC Marek Dupnitsa -
  • 24.10 15:00  
    Slavia Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 24.10 15:00  
    FK Botev Plovdiv Beroe Stara Zagora -
  • 24.10 17:45  
    Litex Lokomotiw Sofia -
  • 25.10 15:00  
    Lewski Sofia CSKA Sofia -
  • 25.10 18:00  
    FK Ludogorets 1947 Razgrad Czerno More Warna -

14. kolejka

  • 31.10 13:00  
    PFC Marek Dupnitsa FK Ludogorets 1947 Razgrad -
  • 01.11 16:30  
    CSKA Sofia Slavia Sofia -
  • 02.11 12:00  
    Lokomotiw Sofia Lewski Sofia -
  • 02.11 13:30  
    Czerno More Warna FK Botev Plovdiv -
  • 02.11 13:30  
    Lokomotiw Płowdiw FK Haskovo 2009 -
  • 03.11 16:45  
    Beroe Stara Zagora Litex -

15. kolejka

  • 07.11 16:45  
    Lewski Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 08.11 13:30  
    PFC Marek Dupnitsa Czerno More Warna -
  • 08.11 13:30  
    Slavia Sofia Lokomotiw Sofia -
  • 08.11 16:30  
    Litex FK Botev Plovdiv -
  • 09.11 12:00  
    FK Haskovo 2009 CSKA Sofia -
  • 09.11 17:30  
    FK Ludogorets 1947 Razgrad Lokomotiw Płowdiw -

16. kolejka

  • 21.11 16:45  
    CSKA Sofia FK Ludogorets 1947 Razgrad -
  • 22.11 12:15  
    FK Botev Plovdiv Lewski Sofia -
  • 22.11 13:00  
    Czerno More Warna Litex -
  • 22.11 13:30  
    Lokomotiw Sofia FK Haskovo 2009 -
  • 22.11 13:30  
    Lokomotiw Płowdiw PFC Marek Dupnitsa -
  • 22.11 15:30  
    Beroe Stara Zagora Slavia Sofia -

17. kolejka

  • 29.11 13:00  
    Lokomotiw Płowdiw Czerno More Warna -
  • 29.11 13:30  
    FK Haskovo 2009 Beroe Stara Zagora -
  • 29.11 13:30  
    Slavia Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 29.11 15:30  
    FK Ludogorets 1947 Razgrad Lokomotiw Sofia -
  • 30.11 12:15  
    PFC Marek Dupnitsa CSKA Sofia -
  • 30.11 14:45  
    Lewski Sofia Litex -

18. kolejka

  • 05.12 15:00  
    Beroe Stara Zagora FK Ludogorets 1947 Razgrad -
  • 06.12 11:30  
    Czerno More Warna Lewski Sofia -
  • 06.12 13:00  
    Lokomotiw Sofia PFC Marek Dupnitsa -
  • 07.12 12:30  
    CSKA Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 07.12 13:00  
    FK Botev Plovdiv FK Haskovo 2009 -
  • 07.12 15:00  
    Litex Slavia Sofia -

19. kolejka

  • 12.12 15:00  
    Lokomotiw Płowdiw Lokomotiw Sofia -
  • 13.12 12:15  
    Slavia Sofia Lewski Sofia -
  • 13.12 13:00  
    PFC Marek Dupnitsa Beroe Stara Zagora -
  • 13.12 13:00  
    FK Haskovo 2009 Litex -
  • 13.12 14:45  
    CSKA Sofia Czerno More Warna -
  • 14.12 11:30  
    FK Ludogorets 1947 Razgrad FK Botev Plovdiv -

20. kolejka

  • 28.02 14:30  
    Czerno More Warna Slavia Sofia -
  • 28.02 14:30  
    Lewski Sofia FK Haskovo 2009 -
  • 28.02 14:30  
    Litex FK Ludogorets 1947 Razgrad -
  • 28.02 14:30  
    FK Botev Plovdiv PFC Marek Dupnitsa -
  • 28.02 14:30  
    Beroe Stara Zagora Lokomotiw Płowdiw -
  • 28.02 14:30  
    Lokomotiw Sofia CSKA Sofia -

21. kolejka

  • 07.03 14:30  
    Lokomotiw Sofia Czerno More Warna -
  • 07.03 14:30  
    CSKA Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 07.03 14:30  
    Lokomotiw Płowdiw FK Botev Plovdiv -
  • 07.03 14:30  
    PFC Marek Dupnitsa Litex -
  • 07.03 14:30  
    FK Ludogorets 1947 Razgrad Lewski Sofia -
  • 07.03 14:30  
    FK Haskovo 2009 Slavia Sofia -

22. kolejka

  • 14.03 14:30  
    Czerno More Warna FK Haskovo 2009 -
  • 14.03 14:30  
    Slavia Sofia FK Ludogorets 1947 Razgrad -
  • 14.03 14:30  
    Lewski Sofia PFC Marek Dupnitsa -
  • 14.03 14:30  
    Litex Lokomotiw Płowdiw -
  • 14.03 14:30  
    FK Botev Plovdiv CSKA Sofia -
  • 14.03 14:30  
    Beroe Stara Zagora Lokomotiw Sofia -