Bułgaria - A PFG

9. kolejka - A PFG

  • 30.09 19:00
  • 01.10 14:15
  • 01.10 16:30
  • 01.10 19:00
  • 02.10 16:45
  • 02.10 19:00

Tabela A PFG

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Lewski Sofia 8 20   6 2 0   16 - 3 13
2 Dunav 2010 Ruse 8 17   5 2 1   11 - 3 8
3 FK Ludogorets 1947 Razgrad 7 16   5 1 1   19 - 7 12
4 CSKA Sofia 8 16   5 1 2   15 - 5 10
5 Beroe Stara Zagora 7 13   4 1 2   5 - 6 -1
6 Pirin 1922 Błagojewgrad 9 13   4 1 4   10 - 12 -2
7 FK Botev Plovdiv 8 13   4 1 3   14 - 12 2
8 Lokomotiw Płowdiw 9 12   3 3 3   17 - 17 0
9 Czerno More Warna 8 11   3 2 3   9 - 10 -1
10 FK Vereya Stara Zagora 8 10   3 1 4   7 - 13 -6
11 Slavia Sofia 8 7   2 1 5   11 - 17 -6
12 PFC Montana 8 4   1 1 6   3 - 12 -9
13 FK Neftohimik 1962 Burgas 8 4   1 1 6   6 - 15 -9
14 FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 8 2   0 2 6   3 - 14 -11
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

10. kolejka (następna)

  • 14.10 16:30
  • 14.10 19:00
  • 15.10 15:30
  • 15.10 19:00
  • 16.10 16:30
  • 16.10 19:00
  • 17.10 19:00

Strzelcy A PFG

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
João Paulo da Silva Araujo(FK Botev Plovdiv) 6 0
Diogo Viana(CSKA Sofia) 5 0
Martin Kamburow(Lokomotiw Płowdiw) 5 3

Kartkowicze A PFG

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Dimo Atanasow(FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa) 1 3 4
Todor Palankov(Czerno More Warna) 1 3 4
Aboud Omar Khamis(Slavia Sofia) 1 3 4

Terminarz / Wyniki A PFG

9. kolejka

  • 30.09 19:00  
    Beroe Stara Zagora Czerno More Warna -
  • 01.10 14:15  
    PFC Montana FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa -
  • 01.10 16:30  
    FK Botev Plovdiv CSKA Sofia -
  • 01.10 19:00  
    Slavia Sofia FK Vereya Stara Zagora -
  • 02.10 16:45  
    Lewski Sofia Dunav 2010 Ruse -
  • 02.10 19:00  
    FK Ludogorets 1947 Razgrad FK Neftohimik 1962 Burgas -

10. kolejka

  • 14.10 16:30  
    Czerno More Warna FK Vereya Stara Zagora -
  • 14.10 19:00  
    Pirin 1922 Błagojewgrad FK Ludogorets 1947 Razgrad -
  • 15.10 15:30  
    CSKA Sofia Lewski Sofia -
  • 15.10 19:00  
    FK Neftohimik 1962 Burgas Slavia Sofia -
  • 16.10 16:30  
    Beroe Stara Zagora FK Botev Plovdiv -
  • 16.10 19:00  
    Dunav 2010 Ruse PFC Montana -
  • 17.10 19:00  
    FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiw Płowdiw -

11. kolejka

  • 22.10  
    FK Botev Plovdiv Czerno More Warna -
  • 22.10  
    Lewski Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 22.10  
    PFC Montana CSKA Sofia -
  • 22.10  
    Lokomotiw Płowdiw Dunav 2010 Ruse -
  • 22.10  
    FK Ludogorets 1947 Razgrad FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa -
  • 22.10  
    Slavia Sofia Pirin 1922 Błagojewgrad -
  • 22.10  
    FK Vereya Stara Zagora FK Neftohimik 1962 Burgas -

12. kolejka

  • 29.10  
    Czerno More Warna FK Neftohimik 1962 Burgas -
  • 29.10  
    Pirin 1922 Błagojewgrad FK Vereya Stara Zagora -
  • 29.10  
    FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Slavia Sofia -
  • 29.10  
    Dunav 2010 Ruse FK Ludogorets 1947 Razgrad -
  • 29.10  
    CSKA Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 29.10  
    Beroe Stara Zagora PFC Montana -
  • 29.10  
    FK Botev Plovdiv Lewski Sofia -

13. kolejka

  • 05.11  
    Lewski Sofia Czerno More Warna -
  • 05.11  
    PFC Montana FK Botev Plovdiv -
  • 05.11  
    Lokomotiw Płowdiw Beroe Stara Zagora -
  • 05.11  
    FK Ludogorets 1947 Razgrad CSKA Sofia -
  • 05.11  
    Slavia Sofia Dunav 2010 Ruse -
  • 05.11  
    FK Vereya Stara Zagora FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa -
  • 05.11  
    FK Neftohimik 1962 Burgas Pirin 1922 Błagojewgrad -

14. kolejka

  • 19.11  
    Czerno More Warna Pirin 1922 Błagojewgrad -
  • 19.11  
    FK Neftohimik 1962 Burgas FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa -
  • 19.11  
    FK Vereya Stara Zagora Dunav 2010 Ruse -
  • 19.11  
    Slavia Sofia CSKA Sofia -
  • 19.11  
    FK Ludogorets 1947 Razgrad Beroe Stara Zagora -
  • 19.11  
    Lokomotiw Płowdiw FK Botev Plovdiv -
  • 19.11  
    PFC Montana Lewski Sofia -

15. kolejka

  • 26.11  
    PFC Montana Czerno More Warna -
  • 26.11  
    Lewski Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 26.11  
    FK Botev Plovdiv FK Ludogorets 1947 Razgrad -
  • 26.11  
    Beroe Stara Zagora Slavia Sofia -
  • 26.11  
    CSKA Sofia FK Vereya Stara Zagora -
  • 26.11  
    Dunav 2010 Ruse FK Neftohimik 1962 Burgas -
  • 26.11  
    FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Pirin 1922 Błagojewgrad -

16. kolejka

  • 30.11  
    Czerno More Warna FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa -
  • 30.11  
    Pirin 1922 Błagojewgrad Dunav 2010 Ruse -
  • 30.11  
    FK Neftohimik 1962 Burgas CSKA Sofia -
  • 30.11  
    FK Vereya Stara Zagora Beroe Stara Zagora -
  • 30.11  
    Slavia Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 30.11  
    FK Ludogorets 1947 Razgrad Lewski Sofia -
  • 30.11  
    Lokomotiw Płowdiw PFC Montana -

17. kolejka

  • 03.12  
    Lokomotiw Płowdiw Czerno More Warna -
  • 03.12  
    PFC Montana FK Ludogorets 1947 Razgrad -
  • 03.12  
    Lewski Sofia Slavia Sofia -
  • 03.12  
    FK Botev Plovdiv FK Vereya Stara Zagora -
  • 03.12  
    Beroe Stara Zagora FK Neftohimik 1962 Burgas -
  • 03.12  
    CSKA Sofia Pirin 1922 Błagojewgrad -
  • 03.12  
    Dunav 2010 Ruse FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa -

18. kolejka

  • 10.12  
    Czerno More Warna Dunav 2010 Ruse -
  • 10.12  
    FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa CSKA Sofia -
  • 10.12  
    Pirin 1922 Błagojewgrad Beroe Stara Zagora -
  • 10.12  
    FK Neftohimik 1962 Burgas FK Botev Plovdiv -
  • 10.12  
    FK Vereya Stara Zagora Lewski Sofia -
  • 10.12  
    Slavia Sofia PFC Montana -
  • 10.12  
    FK Ludogorets 1947 Razgrad Lokomotiw Płowdiw -

19. kolejka

  • 14.12  
    FK Ludogorets 1947 Razgrad Czerno More Warna -
  • 14.12  
    Lokomotiw Płowdiw Slavia Sofia -
  • 14.12  
    PFC Montana FK Vereya Stara Zagora -
  • 14.12  
    Lewski Sofia FK Neftohimik 1962 Burgas -
  • 14.12  
    FK Botev Plovdiv Pirin 1922 Błagojewgrad -
  • 14.12  
    Beroe Stara Zagora FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa -
  • 14.12  
    CSKA Sofia Dunav 2010 Ruse -

20. kolejka

  • 18.02  
    Czerno More Warna CSKA Sofia -
  • 18.02  
    Dunav 2010 Ruse Beroe Stara Zagora -
  • 18.02  
    FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa FK Botev Plovdiv -
  • 18.02  
    Pirin 1922 Błagojewgrad Lewski Sofia -
  • 18.02  
    FK Neftohimik 1962 Burgas PFC Montana -
  • 18.02  
    FK Vereya Stara Zagora Lokomotiw Płowdiw -
  • 18.02  
    Slavia Sofia FK Ludogorets 1947 Razgrad -

21. kolejka

  • 25.02  
    Slavia Sofia Czerno More Warna -
  • 25.02  
    FK Ludogorets 1947 Razgrad FK Vereya Stara Zagora -
  • 25.02  
    Lokomotiw Płowdiw FK Neftohimik 1962 Burgas -
  • 25.02  
    PFC Montana Pirin 1922 Błagojewgrad -
  • 25.02  
    Lewski Sofia FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa -
  • 25.02  
    FK Botev Plovdiv Dunav 2010 Ruse -
  • 25.02  
    Beroe Stara Zagora CSKA Sofia -

22. kolejka

  • 01.03  
    Czerno More Warna Beroe Stara Zagora -
  • 01.03  
    CSKA Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 01.03  
    Dunav 2010 Ruse Lewski Sofia -
  • 01.03  
    FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa PFC Montana -
  • 01.03  
    Pirin 1922 Błagojewgrad Lokomotiw Płowdiw -
  • 01.03  
    FK Neftohimik 1962 Burgas FK Ludogorets 1947 Razgrad -
  • 01.03  
    FK Vereya Stara Zagora Slavia Sofia -

23. kolejka

  • 04.03  
    FK Vereya Stara Zagora Czerno More Warna -
  • 04.03  
    Slavia Sofia FK Neftohimik 1962 Burgas -
  • 04.03  
    FK Ludogorets 1947 Razgrad Pirin 1922 Błagojewgrad -
  • 04.03  
    Lokomotiw Płowdiw FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa -
  • 04.03  
    PFC Montana Dunav 2010 Ruse -
  • 04.03  
    Lewski Sofia CSKA Sofia -
  • 04.03  
    FK Botev Plovdiv Beroe Stara Zagora -

24. kolejka

  • 11.03  
    Czerno More Warna FK Botev Plovdiv -
  • 11.03  
    Beroe Stara Zagora Lewski Sofia -
  • 11.03  
    CSKA Sofia PFC Montana -
  • 11.03  
    Dunav 2010 Ruse Lokomotiw Płowdiw -
  • 11.03  
    FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa FK Ludogorets 1947 Razgrad -
  • 11.03  
    Pirin 1922 Błagojewgrad Slavia Sofia -
  • 11.03  
    FK Neftohimik 1962 Burgas FK Vereya Stara Zagora -

25. kolejka

  • 18.03  
    FK Neftohimik 1962 Burgas Czerno More Warna -
  • 18.03  
    FK Vereya Stara Zagora Pirin 1922 Błagojewgrad -
  • 18.03  
    Slavia Sofia FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa -
  • 18.03  
    FK Ludogorets 1947 Razgrad Dunav 2010 Ruse -
  • 18.03  
    Lokomotiw Płowdiw CSKA Sofia -
  • 18.03  
    PFC Montana Beroe Stara Zagora -
  • 18.03  
    Lewski Sofia FK Botev Plovdiv -

26. kolejka

  • 01.04  
    Czerno More Warna Lewski Sofia -
  • 01.04  
    FK Botev Plovdiv PFC Montana -
  • 01.04  
    Beroe Stara Zagora Lokomotiw Płowdiw -
  • 01.04  
    CSKA Sofia FK Ludogorets 1947 Razgrad -
  • 01.04  
    Dunav 2010 Ruse Slavia Sofia -
  • 01.04  
    FK Lokomotiv Gorna Oryahovitsa FK Vereya Stara Zagora -
  • 01.04  
    Pirin 1922 Błagojewgrad FK Neftohimik 1962 Burgas -