Reklama

Bułgaria - A PFG

19. kolejka - A PFG

Tabela A PFG

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 CSKA Sofia 19 44   13 5 1   39 - 10 29
2 FK Ludogorets 1947 Razgrad 19 41   12 5 2   42 - 13 29
3 Lokomotiw Sofia 19 32   10 2 7   25 - 23 2
4 Litex 19 32   10 2 7   35 - 24 11
5 Beroe Stara Zagora 19 31   9 4 6   30 - 21 9
6 Lewski Sofia 19 28   8 4 7   24 - 24 0
7 FK Botev Plovdiv 19 27   8 3 8   25 - 26 -1
8 Czerno More Warna 19 25   7 4 8   22 - 22 0
9 Lokomotiw Płowdiw 19 20   5 5 9   13 - 30 -17
10 Slavia Sofia 19 20   5 5 9   19 - 24 -5
11 PFC Marek Dupnitsa 19 13   3 4 12   8 - 38 -30
12 FK Haskovo 2009 19 7   2 1 16   11 - 38 -27
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

20. kolejka (następna)

  • 28.02 14:30
  • 28.02 14:30
  • 28.02 14:30
  • 28.02 14:30
  • 28.02 14:30
  • 28.02 14:30

Strzelcy A PFG

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Sergiu Florin Buș(CSKA Sofia) 10 0
Wilmar Jordán Gil(Litex) 9 0
Lamjed Chehoudi(Lokomotiw Sofia) 8 0

Kartkowicze A PFG

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Aymen Belaïd(Lewski Sofia) 2 6 8
Luis Pedro(Lewski Sofia) 2 5 7
Marcos Antonio Malachias Junior(CSKA Sofia) 2 5 7

Terminarz / Wyniki A PFG

20. kolejka

  • 28.02 14:30  
    Czerno More Warna Slavia Sofia -
  • 28.02 14:30  
    Lewski Sofia FK Haskovo 2009 -
  • 28.02 14:30  
    Litex FK Ludogorets 1947 Razgrad -
  • 28.02 14:30  
    FK Botev Plovdiv PFC Marek Dupnitsa -
  • 28.02 14:30  
    Beroe Stara Zagora Lokomotiw Płowdiw -
  • 28.02 14:30  
    Lokomotiw Sofia CSKA Sofia -

21. kolejka

  • 07.03 14:30  
    Lokomotiw Sofia Czerno More Warna -
  • 07.03 14:30  
    CSKA Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 07.03 14:30  
    Lokomotiw Płowdiw FK Botev Plovdiv -
  • 07.03 14:30  
    PFC Marek Dupnitsa Litex -
  • 07.03 14:30  
    FK Ludogorets 1947 Razgrad Lewski Sofia -
  • 07.03 14:30  
    FK Haskovo 2009 Slavia Sofia -

22. kolejka

  • 14.03 14:30  
    Czerno More Warna FK Haskovo 2009 -
  • 14.03 14:30  
    Slavia Sofia FK Ludogorets 1947 Razgrad -
  • 14.03 14:30  
    Lewski Sofia PFC Marek Dupnitsa -
  • 14.03 14:30  
    Litex Lokomotiw Płowdiw -
  • 14.03 14:30  
    FK Botev Plovdiv CSKA Sofia -
  • 14.03 14:30  
    Beroe Stara Zagora Lokomotiw Sofia -