Brazylia - Serie A

Tabela Serie A

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Flamengo Río de Janeiro 6 11   3 2 1   11 - 6 5
2 Gremio Porto Alegre 6 11   3 2 1   5 - 2 3
3 Sao Paulo FC 6 9   2 3 1   8 - 7 1
4 Palmeiras Sao Paulo 6 8   2 2 2   8 - 6 2
5 Internacional Porto Alegre 6 8   2 2 2   5 - 6 -1
6 Cruzeiro Belo Horizonte 7 8   2 2 3   3 - 5 -2
7 Atlético Mineiro Belo Horizonte 5 7   2 1 2   10 - 9 1
8 Sport Recife 6 7   2 1 3   7 - 11 -4
9 Botafogo Rio de Janeiro 6 5   1 2 3   8 - 10 -2
10 Vitória Salvador 7 5   1 2 4   8 - 15 -7
11 Corinthians Sao Paulo 6 4   1 1 4   6 - 6 0
12 Fluminense Rio de Janeiro 6 4   1 1 4   7 - 12 -5
13 Santos FC Sao Paulo 6 4   1 1 4   3 - 10 -7
14 CR Vasco da Gama 5 3   0 3 2   4 - 9 -5
15 Atletico Paranaense Kurytyba 7 3   0 3 4   1 - 8 -7
16 Chapecoense AF 7 3   0 3 4   5 - 15 -10
17 Ceará SC 6 2   0 2 4   3 - 9 -6
18 Paraná Clube 5 1   0 1 4   2 - 8 -6
19 América FC (Minas Gerais) 5 1   0 1 4   3 - 10 -7
20 EC Bahia 5 0   0 0 5   0 - 10 -10
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

13. kolejka (następna)

  • 19.07 00:30
  • 19.07 02:00
  • 19.07 02:45
  • 19.07 02:45
  • 19.07 02:45
  • 20.07 00:30
  • 20.07 00:30
  • 20.07 01:00
  • 20.07 01:00
  • 20.07 02:00

Strzelcy Serie A

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Roger Krug Guedes(Atlético Mineiro Belo Horizonte) 9 0
Willian Gomes de Siqueira(Palmeiras Sao Paulo) 7 0
Ricardo de Oliveira(Atlético Mineiro Belo Horizonte) 6 0

Kartkowicze Serie A

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Gustavo Leonardo Cuéllar Gallego(Flamengo Río de Janeiro) 2 2 4
Eduardo Pereira Rodrigues(Palmeiras Sao Paulo) 1 5 6
Leandro Donizete Gonçalves da Silva(América FC (Minas Gerais)) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Serie A

13. kolejka

  • 19.07 00:30  
    Ceará SC Sport Recife -
  • 19.07 02:00  
    Vitória Salvador Paraná Clube -
  • 19.07 02:45  
    Flamengo Río de Janeiro Sao Paulo FC -
  • 19.07 02:45  
    Corinthians Sao Paulo Botafogo Rio de Janeiro -
  • 19.07 02:45  
    Gremio Porto Alegre Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 20.07 00:30  
    Cruzeiro Belo Horizonte América FC (Minas Gerais) -
  • 20.07 00:30  
    Chapecoense AF EC Bahia -
  • 20.07 01:00  
    CR Vasco da Gama Fluminense Rio de Janeiro -
  • 20.07 01:00  
    Santos FC Sao Paulo Palmeiras Sao Paulo -
  • 20.07 02:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Internacional Porto Alegre -

14. kolejka

  • 22.07 00:00  
    Flamengo Río de Janeiro Botafogo Rio de Janeiro -
  • 22.07 02:00  
    Sao Paulo FC Corinthians Sao Paulo -
  • 22.07 21:00  
    Paraná Clube América FC (Minas Gerais) -
  • 22.07 21:00  
    EC Bahia Vitória Salvador -
  • 22.07 21:00  
    CR Vasco da Gama Gremio Porto Alegre -
  • 22.07 21:00  
    Sport Recife Fluminense Rio de Janeiro -
  • 22.07 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 23.07 00:00  
    Cruzeiro Belo Horizonte Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 23.07 00:00  
    Chapecoense AF Santos FC Sao Paulo -
  • 24.07 01:00  
    Internacional Porto Alegre Ceará SC -

15. kolejka

  • 26.07 00:30  
    Fluminense Rio de Janeiro Palmeiras Sao Paulo -
  • 26.07 02:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Paraná Clube -
  • 26.07 02:45  
    Santos FC Sao Paulo Flamengo Río de Janeiro -
  • 26.07 02:45  
    Corinthians Sao Paulo Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 27.07 00:30  
    Vitória Salvador Sport Recife -
  • 27.07 00:30  
    Botafogo Rio de Janeiro Chapecoense AF -
  • 27.07 00:30  
    Gremio Porto Alegre Sao Paulo FC -
  • 27.07 01:00  
    América FC (Minas Gerais) Internacional Porto Alegre -
  • 30.08 00:30  
    Atletico Paranaense Kurytyba CR Vasco da Gama -
  • 30.08 00:30  
    Ceará SC EC Bahia -

16. kolejka

  • 28.07 21:00  
    Ceará SC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 29.07 00:00  
    CR Vasco da Gama Corinthians Sao Paulo -
  • 29.07 16:00  
    Palmeiras Sao Paulo Paraná Clube -
  • 29.07 21:00  
    Cruzeiro Belo Horizonte Sao Paulo FC -
  • 29.07 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Vitória Salvador -
  • 29.07 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Sport Recife -
  • 29.07 21:00  
    Internacional Porto Alegre Botafogo Rio de Janeiro -
  • 30.07 00:00  
    Chapecoense AF Gremio Porto Alegre -
  • 30.07 00:00  
    Santos FC Sao Paulo América FC (Minas Gerais) -
  • 31.07 01:00  
    EC Bahia Atlético Mineiro Belo Horizonte -

17. kolejka

  • 04.08 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Santos FC Sao Paulo -
  • 05.08 00:00  
    Gremio Porto Alegre Flamengo Río de Janeiro -
  • 05.08 02:00  
    Corinthians Sao Paulo Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 05.08 21:00  
    Paraná Clube Ceará SC -
  • 05.08 21:00  
    América FC (Minas Gerais) Palmeiras Sao Paulo -
  • 05.08 21:00  
    Vitória Salvador Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 05.08 21:00  
    Sao Paulo FC CR Vasco da Gama -
  • 06.08 00:00  
    Fluminense Rio de Janeiro EC Bahia -
  • 06.08 00:00  
    Sport Recife Chapecoense AF -
  • 07.08 01:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Internacional Porto Alegre -

18. kolejka

  • 11.08 21:00  
    Ceará SC Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 12.08 00:00  
    EC Bahia América FC (Minas Gerais) -
  • 12.08 16:00  
    Flamengo Río de Janeiro Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 12.08 21:00  
    Paraná Clube Botafogo Rio de Janeiro -
  • 12.08 21:00  
    Chapecoense AF Corinthians Sao Paulo -
  • 12.08 21:00  
    Sport Recife Sao Paulo FC -
  • 12.08 21:00  
    Gremio Porto Alegre Vitória Salvador -
  • 13.08 00:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Santos FC Sao Paulo -
  • 13.08 00:00  
    Palmeiras Sao Paulo CR Vasco da Gama -
  • 14.08 01:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Internacional Porto Alegre -

19. kolejka

  • 19.08 00:00  
    Corinthians Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 19.08 02:00  
    Santos FC Sao Paulo Sport Recife -
  • 19.08 16:00  
    Internacional Porto Alegre Paraná Clube -
  • 19.08 21:00  
    Cruzeiro Belo Horizonte EC Bahia -
  • 19.08 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Flamengo Río de Janeiro -
  • 19.08 21:00  
    Vitória Salvador Palmeiras Sao Paulo -
  • 19.08 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 20.08 00:00  
    América FC (Minas Gerais) Fluminense Rio de Janeiro -
  • 20.08 00:00  
    Sao Paulo FC Chapecoense AF -
  • 21.08 01:00  
    CR Vasco da Gama Ceará SC -

20. kolejka

  • 22.08  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte CR Vasco da Gama -
  • 22.08  
    Paraná Clube Sao Paulo FC -
  • 22.08  
    Chapecoense AF Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 22.08  
    EC Bahia Internacional Porto Alegre -
  • 22.08  
    Fluminense Rio de Janeiro Corinthians Sao Paulo -
  • 22.08  
    Flamengo Río de Janeiro Vitória Salvador -
  • przełożony  
    Ceará SC Santos FC Sao Paulo -
  • 22.08  
    Sport Recife América FC (Minas Gerais) -
  • 22.08  
    Palmeiras Sao Paulo Botafogo Rio de Janeiro -
  • 22.08  
    Gremio Porto Alegre Cruzeiro Belo Horizonte -

21. kolejka

  • 25.08  
    Cruzeiro Belo Horizonte Fluminense Rio de Janeiro -
  • 25.08  
    Atletico Paranaense Kurytyba Gremio Porto Alegre -
  • 25.08  
    América FC (Minas Gerais) Flamengo Río de Janeiro -
  • 25.08  
    Vitória Salvador Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 25.08  
    CR Vasco da Gama Chapecoense AF -
  • 25.08  
    Botafogo Rio de Janeiro Sport Recife -
  • 25.08  
    Sao Paulo FC Ceará SC -
  • 25.08  
    Santos FC Sao Paulo EC Bahia -
  • 25.08  
    Corinthians Sao Paulo Paraná Clube -
  • 25.08  
    Internacional Porto Alegre Palmeiras Sao Paulo -

22. kolejka

  • 01.09  
    Cruzeiro Belo Horizonte Internacional Porto Alegre -
  • 01.09  
    Atletico Paranaense Kurytyba EC Bahia -
  • 01.09  
    Chapecoense AF Palmeiras Sao Paulo -
  • 01.09  
    Vitória Salvador América FC (Minas Gerais) -
  • 01.09  
    CR Vasco da Gama Santos FC Sao Paulo -
  • 01.09  
    Flamengo Río de Janeiro Ceará SC -
  • 01.09  
    Sao Paulo FC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 01.09  
    Sport Recife Paraná Clube -
  • 01.09  
    Corinthians Sao Paulo Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 01.09  
    Gremio Porto Alegre Botafogo Rio de Janeiro -

23. kolejka

  • 05.09  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Sao Paulo FC -
  • 05.09  
    Paraná Clube Chapecoense AF -
  • 05.09  
    América FC (Minas Gerais) CR Vasco da Gama -
  • 05.09  
    EC Bahia Sport Recife -
  • 05.09  
    Fluminense Rio de Janeiro Vitória Salvador -
  • 05.09  
    Botafogo Rio de Janeiro Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 05.09  
    Ceará SC Corinthians Sao Paulo -
  • 05.09  
    Santos FC Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 05.09  
    Palmeiras Sao Paulo Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 05.09  
    Internacional Porto Alegre Flamengo Río de Janeiro -

24. kolejka

  • 08.09  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 08.09  
    Paraná Clube Santos FC Sao Paulo -
  • 08.09  
    América FC (Minas Gerais) Ceará SC -
  • 08.09  
    Vitória Salvador CR Vasco da Gama -
  • 08.09  
    Fluminense Rio de Janeiro Botafogo Rio de Janeiro -
  • 08.09  
    Flamengo Río de Janeiro Chapecoense AF -
  • 08.09  
    Sao Paulo FC EC Bahia -
  • 08.09  
    Sport Recife Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 08.09  
    Palmeiras Sao Paulo Corinthians Sao Paulo -
  • 08.09  
    Internacional Porto Alegre Gremio Porto Alegre -

25. kolejka

  • 15.09  
    Cruzeiro Belo Horizonte Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 15.09  
    Atletico Paranaense Kurytyba Fluminense Rio de Janeiro -
  • 15.09  
    Chapecoense AF Internacional Porto Alegre -
  • 15.09  
    EC Bahia Palmeiras Sao Paulo -
  • 15.09  
    CR Vasco da Gama Flamengo Río de Janeiro -
  • 15.09  
    Botafogo Rio de Janeiro América FC (Minas Gerais) -
  • 15.09  
    Ceará SC Vitória Salvador -
  • 15.09  
    Santos FC Sao Paulo Sao Paulo FC -
  • 15.09  
    Corinthians Sao Paulo Sport Recife -
  • 15.09  
    Gremio Porto Alegre Paraná Clube -

26. kolejka

  • 22.09  
    Cruzeiro Belo Horizonte Santos FC Sao Paulo -
  • 22.09  
    Atletico Paranaense Kurytyba Paraná Clube -
  • 22.09  
    Chapecoense AF Fluminense Rio de Janeiro -
  • 22.09  
    Vitória Salvador Botafogo Rio de Janeiro -
  • 22.09  
    CR Vasco da Gama EC Bahia -
  • 22.09  
    Flamengo Río de Janeiro Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 22.09  
    Sao Paulo FC América FC (Minas Gerais) -
  • 22.09  
    Sport Recife Palmeiras Sao Paulo -
  • 22.09  
    Corinthians Sao Paulo Internacional Porto Alegre -
  • 22.09  
    Gremio Porto Alegre Ceará SC -

27. kolejka

  • 29.09  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Sport Recife -
  • 29.09  
    Paraná Clube CR Vasco da Gama -
  • 29.09  
    América FC (Minas Gerais) Corinthians Sao Paulo -
  • 29.09  
    EC Bahia Flamengo Río de Janeiro -
  • 29.09  
    Fluminense Rio de Janeiro Gremio Porto Alegre -
  • 29.09  
    Botafogo Rio de Janeiro Sao Paulo FC -
  • 29.09  
    Ceará SC Chapecoense AF -
  • 29.09  
    Santos FC Sao Paulo Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 29.09  
    Palmeiras Sao Paulo Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 29.09  
    Internacional Porto Alegre Vitória Salvador -

28. kolejka

  • 04.10  
    Cruzeiro Belo Horizonte Ceará SC -
  • 04.10  
    Atletico Paranaense Kurytyba América FC (Minas Gerais) -
  • 04.10  
    Chapecoense AF Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 04.10  
    Vitória Salvador Santos FC Sao Paulo -
  • 04.10  
    Fluminense Rio de Janeiro Paraná Clube -
  • 04.10  
    Botafogo Rio de Janeiro CR Vasco da Gama -
  • 04.10  
    Sao Paulo FC Palmeiras Sao Paulo -
  • 04.10  
    Sport Recife Internacional Porto Alegre -
  • 04.10  
    Corinthians Sao Paulo Flamengo Río de Janeiro -
  • 04.10  
    Gremio Porto Alegre EC Bahia -

29. kolejka

  • 13.10  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte América FC (Minas Gerais) -
  • 13.10  
    Atletico Paranaense Kurytyba Sport Recife -
  • 13.10  
    Chapecoense AF Vitória Salvador -
  • 13.10  
    EC Bahia Paraná Clube -
  • 13.10  
    CR Vasco da Gama Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 13.10  
    Flamengo Río de Janeiro Fluminense Rio de Janeiro -
  • 13.10  
    Ceará SC Botafogo Rio de Janeiro -
  • 13.10  
    Santos FC Sao Paulo Corinthians Sao Paulo -
  • 13.10  
    Palmeiras Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 13.10  
    Internacional Porto Alegre Sao Paulo FC -

30. kolejka

  • 20.10  
    Cruzeiro Belo Horizonte Chapecoense AF -
  • 20.10  
    Paraná Clube Flamengo Río de Janeiro -
  • 20.10  
    América FC (Minas Gerais) Gremio Porto Alegre -
  • 20.10  
    Vitória Salvador Corinthians Sao Paulo -
  • 20.10  
    Fluminense Rio de Janeiro Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 20.10  
    Botafogo Rio de Janeiro EC Bahia -
  • 20.10  
    Sao Paulo FC Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 20.10  
    Sport Recife CR Vasco da Gama -
  • 20.10  
    Palmeiras Sao Paulo Ceará SC -
  • 20.10  
    Internacional Porto Alegre Santos FC Sao Paulo -

31. kolejka

  • 25.10  
    Cruzeiro Belo Horizonte Paraná Clube -
  • 25.10  
    Atletico Paranaense Kurytyba Botafogo Rio de Janeiro -
  • 25.10  
    Chapecoense AF América FC (Minas Gerais) -
  • 25.10  
    Vitória Salvador Sao Paulo FC -
  • 25.10  
    CR Vasco da Gama Internacional Porto Alegre -
  • 25.10  
    Flamengo Río de Janeiro Palmeiras Sao Paulo -
  • 25.10  
    Ceará SC Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 25.10  
    Santos FC Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -
  • 25.10  
    Corinthians Sao Paulo EC Bahia -
  • 25.10  
    Gremio Porto Alegre Sport Recife -

32. kolejka

  • 03.11  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Gremio Porto Alegre -
  • 03.11  
    Paraná Clube Vitória Salvador -
  • 03.11  
    América FC (Minas Gerais) Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 03.11  
    EC Bahia Chapecoense AF -
  • 03.11  
    Fluminense Rio de Janeiro CR Vasco da Gama -
  • 03.11  
    Botafogo Rio de Janeiro Corinthians Sao Paulo -
  • 03.11  
    Sao Paulo FC Flamengo Río de Janeiro -
  • 03.11  
    Sport Recife Ceará SC -
  • 03.11  
    Palmeiras Sao Paulo Santos FC Sao Paulo -
  • 03.11  
    Internacional Porto Alegre Atletico Paranaense Kurytyba -

33. kolejka

  • 10.11  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Palmeiras Sao Paulo -
  • 10.11  
    Atletico Paranaense Kurytyba Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 10.11  
    América FC (Minas Gerais) Paraná Clube -
  • 10.11  
    Vitória Salvador EC Bahia -
  • 10.11  
    Fluminense Rio de Janeiro Sport Recife -
  • 10.11  
    Botafogo Rio de Janeiro Flamengo Río de Janeiro -
  • 10.11  
    Ceará SC Internacional Porto Alegre -
  • 10.11  
    Santos FC Sao Paulo Chapecoense AF -
  • 10.11  
    Corinthians Sao Paulo Sao Paulo FC -
  • 10.11  
    Gremio Porto Alegre CR Vasco da Gama -

34. kolejka

  • 14.11  
    Cruzeiro Belo Horizonte Corinthians Sao Paulo -
  • 14.11  
    Paraná Clube Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 14.11  
    Chapecoense AF Botafogo Rio de Janeiro -
  • 14.11  
    EC Bahia Ceará SC -
  • 14.11  
    CR Vasco da Gama Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 14.11  
    Flamengo Río de Janeiro Santos FC Sao Paulo -
  • 14.11  
    Sao Paulo FC Gremio Porto Alegre -
  • 14.11  
    Sport Recife Vitória Salvador -
  • 14.11  
    Palmeiras Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -
  • 14.11  
    Internacional Porto Alegre América FC (Minas Gerais) -

35. kolejka

  • 17.11  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte EC Bahia -
  • 17.11  
    Paraná Clube Palmeiras Sao Paulo -
  • 17.11  
    América FC (Minas Gerais) Santos FC Sao Paulo -
  • 17.11  
    Vitória Salvador Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 17.11  
    Fluminense Rio de Janeiro Ceará SC -
  • 17.11  
    Botafogo Rio de Janeiro Internacional Porto Alegre -
  • 17.11  
    Sao Paulo FC Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 17.11  
    Sport Recife Flamengo Río de Janeiro -
  • 17.11  
    Corinthians Sao Paulo CR Vasco da Gama -
  • 17.11  
    Gremio Porto Alegre Chapecoense AF -

36. kolejka

  • 21.11  
    Cruzeiro Belo Horizonte Vitória Salvador -
  • 21.11  
    Atletico Paranaense Kurytyba Corinthians Sao Paulo -
  • 21.11  
    Chapecoense AF Sport Recife -
  • 21.11  
    EC Bahia Fluminense Rio de Janeiro -
  • 21.11  
    CR Vasco da Gama Sao Paulo FC -
  • 21.11  
    Flamengo Río de Janeiro Gremio Porto Alegre -
  • 21.11  
    Ceará SC Paraná Clube -
  • 21.11  
    Santos FC Sao Paulo Botafogo Rio de Janeiro -
  • 21.11  
    Palmeiras Sao Paulo América FC (Minas Gerais) -
  • 21.11  
    Internacional Porto Alegre Atlético Mineiro Belo Horizonte -

37. kolejka

  • 24.11  
    Cruzeiro Belo Horizonte Flamengo Río de Janeiro -
  • 24.11  
    Atletico Paranaense Kurytyba Ceará SC -
  • 24.11  
    América FC (Minas Gerais) EC Bahia -
  • 24.11  
    Vitória Salvador Gremio Porto Alegre -
  • 24.11  
    CR Vasco da Gama Palmeiras Sao Paulo -
  • 24.11  
    Botafogo Rio de Janeiro Paraná Clube -
  • 24.11  
    Sao Paulo FC Sport Recife -
  • 24.11  
    Santos FC Sao Paulo Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 24.11  
    Corinthians Sao Paulo Chapecoense AF -
  • 24.11  
    Internacional Porto Alegre Fluminense Rio de Janeiro -

38. kolejka

  • 02.12  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Botafogo Rio de Janeiro -
  • 02.12  
    Paraná Clube Internacional Porto Alegre -
  • 02.12  
    Chapecoense AF Sao Paulo FC -
  • 02.12  
    EC Bahia Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 02.12  
    Fluminense Rio de Janeiro América FC (Minas Gerais) -
  • 02.12  
    Flamengo Río de Janeiro Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 02.12  
    Ceará SC CR Vasco da Gama -
  • 02.12  
    Sport Recife Santos FC Sao Paulo -
  • 02.12  
    Palmeiras Sao Paulo Vitória Salvador -
  • 02.12  
    Gremio Porto Alegre Corinthians Sao Paulo -