Brazylia - Serie A

30. kolejka - Serie A

  • 21.10 21:00
  • 22.10 21:00
  • 22.10 21:00
  • 22.10 21:00
  • 22.10 21:00
  • 22.10 21:00
  • 22.10 21:00
  • 22.10 23:00
  • 22.10 23:00
  • 24.10 00:00

Tabela Serie A

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Corinthians Sao Paulo 29 59   17 8 4   39 - 18 21
2 Gremio Porto Alegre 29 50   15 5 9   42 - 23 19
3 Palmeiras Sao Paulo 29 50   15 5 9   43 - 30 13
4 Santos FC Sao Paulo 29 50   13 11 5   31 - 20 11
5 Cruzeiro Belo Horizonte 29 47   13 8 8   35 - 25 10
6 Flamengo Río de Janeiro 29 46   12 10 7   40 - 27 13
7 Botafogo Rio de Janeiro 29 44   12 8 9   37 - 31 6
8 CR Vasco da Gama 29 42   12 6 11   30 - 38 -8
9 Atletico Paranaense Kurytyba 29 38   10 8 11   35 - 36 -1
10 Atlético Mineiro Belo Horizonte 29 38   10 8 11   33 - 35 -2
11 Fluminense Rio de Janeiro 29 38   9 11 9   39 - 38 1
12 Chapecoense AF 29 35   10 5 14   34 - 43 -9
13 EC Bahia 29 35   9 8 12   37 - 39 -2
14 Sport Recife 29 35   9 8 12   35 - 41 -6
15 Sao Paulo FC 29 34   9 7 13   37 - 42 -5
16 Vitória Salvador 29 33   9 6 14   37 - 45 -8
17 Associacao Atletica Ponte Preta 29 32   8 8 13   29 - 38 -9
18 Coritiba FBC 29 31   8 7 14   27 - 37 -10
19 Avai Florianópolis 29 31   7 10 12   18 - 34 -16
20 AC Goianiense 29 26   7 5 17   28 - 46 -18
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Copa Libertadores
  • Copa Libertadores
  • el. Copa Libertadores
  • Copa Sudamericana
  • spadek

31. kolejka (następna)

  • 28.10 21:00
  • 28.10 23:00
  • 29.10 01:00
  • 29.10 20:00
  • 29.10 20:00
  • 29.10 20:00
  • 29.10 21:00
  • 29.10 21:00
  • 29.10 22:00
  • 30.10 23:00

Strzelcy Serie A

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Jose Henrique da Silva Dourado(Fluminense Rio de Janeiro) 16 7
. Jo(Corinthians Sao Paulo) 14 0
Roger Rodrigues da Silva(Botafogo Rio de Janeiro) 10 0

Kartkowicze Serie A

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Elias Mendes Trindade(Atlético Mineiro Belo Horizonte) 2 5 7
Elton Junior Melo Ataíde(Associacao Atletica Ponte Preta) 2 5 7
Daniel Guedes da Silva(Santos FC Sao Paulo) 2 4 6

Terminarz / Wyniki Serie A

30. kolejka

  • 21.10 21:00  
    CR Vasco da Gama Coritiba FBC -
  • 22.10 21:00  
    Santos FC Sao Paulo AC Goianiense -
  • 22.10 21:00  
    Sao Paulo FC Flamengo Río de Janeiro -
  • 22.10 21:00  
    Cruzeiro Belo Horizonte Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 22.10 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Sport Recife -
  • 22.10 21:00  
    Gremio Porto Alegre Palmeiras Sao Paulo -
  • 22.10 21:00  
    EC Bahia Vitória Salvador -
  • 22.10 23:00  
    Associacao Atletica Ponte Preta Avai Florianópolis -
  • 22.10 23:00  
    Chapecoense AF Fluminense Rio de Janeiro -
  • 24.10 00:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Corinthians Sao Paulo -

31. kolejka

  • 28.10 21:00  
    Sao Paulo FC Santos FC Sao Paulo -
  • 28.10 23:00  
    Flamengo Río de Janeiro CR Vasco da Gama -
  • 29.10 01:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Chapecoense AF -
  • 29.10 20:00  
    Fluminense Rio de Janeiro EC Bahia -
  • 29.10 20:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Botafogo Rio de Janeiro -
  • 29.10 20:00  
    Associacao Atletica Ponte Preta Corinthians Sao Paulo -
  • 29.10 21:00  
    Sport Recife Coritiba FBC -
  • 29.10 21:00  
    Vitória Salvador AC Goianiense -
  • 29.10 22:00  
    Avai Florianópolis Gremio Porto Alegre -
  • 30.10 23:00  
    Palmeiras Sao Paulo Cruzeiro Belo Horizonte -

32. kolejka

  • 04.11 20:00  
    Santos FC Sao Paulo Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 04.11 22:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Fluminense Rio de Janeiro -
  • 05.11 00:00  
    Coritiba FBC Avai Florianópolis -
  • 05.11 20:00  
    Corinthians Sao Paulo Palmeiras Sao Paulo -
  • 05.11 20:00  
    Cruzeiro Belo Horizonte Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 05.11 20:00  
    Gremio Porto Alegre Flamengo Río de Janeiro -
  • 05.11 20:00  
    Chapecoense AF Sport Recife -
  • 05.11 21:00  
    EC Bahia Associacao Atletica Ponte Preta -
  • 05.11 22:00  
    CR Vasco da Gama Vitória Salvador -
  • 06.11 23:00  
    AC Goianiense Sao Paulo FC -

33. kolejka

  • 08.11 22:30  
    Associacao Atletica Ponte Preta Gremio Porto Alegre -
  • 08.11 22:30  
    Avai Florianópolis EC Bahia -
  • 09.11 00:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Corinthians Sao Paulo -
  • 09.11 00:00  
    Sport Recife Botafogo Rio de Janeiro -
  • 09.11 00:45  
    Flamengo Río de Janeiro Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 09.11 00:45  
    Santos FC Sao Paulo CR Vasco da Gama -
  • 09.11 00:45  
    Vitória Salvador Palmeiras Sao Paulo -
  • 09.11 23:00  
    Sao Paulo FC Chapecoense AF -
  • 09.11 23:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte AC Goianiense -
  • 10.11 00:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Coritiba FBC -

34. kolejka

  • 11.11 20:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 11.11 22:00  
    Corinthians Sao Paulo Avai Florianópolis -
  • 12.11 20:00  
    CR Vasco da Gama Sao Paulo FC -
  • 12.11 20:00  
    Palmeiras Sao Paulo Flamengo Río de Janeiro -
  • 12.11 20:00  
    Gremio Porto Alegre Vitória Salvador -
  • 12.11 20:00  
    AC Goianiense Sport Recife -
  • 12.11 21:00  
    Cruzeiro Belo Horizonte Fluminense Rio de Janeiro -
  • 12.11 21:00  
    EC Bahia Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 12.11 22:00  
    Coritiba FBC Associacao Atletica Ponte Preta -
  • 13.11 23:00  
    Chapecoense AF Santos FC Sao Paulo -

35. kolejka

  • 15.11 20:00  
    Associacao Atletica Ponte Preta Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 15.11 22:30  
    Gremio Porto Alegre Sao Paulo FC -
  • 16.11 00:45  
    CR Vasco da Gama Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 16.11 00:45  
    Corinthians Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -
  • 16.11 00:45  
    Cruzeiro Belo Horizonte Avai Florianópolis -
  • 16.11 23:00  
    Botafogo Rio de Janeiro AC Goianiense -
  • 16.11 23:00  
    Palmeiras Sao Paulo Sport Recife -
  • 16.11 23:00  
    Chapecoense AF Vitória Salvador -
  • 17.11  
    Coritiba FBC Flamengo Río de Janeiro -
  • 17.11  
    EC Bahia Santos FC Sao Paulo -

36. kolejka

  • 18.11 22:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Associacao Atletica Ponte Preta -
  • 19.11 20:00  
    Flamengo Río de Janeiro Corinthians Sao Paulo -
  • 19.11 20:00  
    Sao Paulo FC Botafogo Rio de Janeiro -
  • 19.11 20:00  
    Sport Recife EC Bahia -
  • 19.11 20:00  
    Vitória Salvador Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 19.11 20:00  
    AC Goianiense Chapecoense AF -
  • 19.11 22:00  
    Santos FC Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 19.11 22:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Coritiba FBC -
  • 19.11 22:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba CR Vasco da Gama -
  • 20.11 23:00  
    Avai Florianópolis Palmeiras Sao Paulo -

37. kolejka

  • 25.11  
    Fluminense Rio de Janeiro Sport Recife -
  • 25.11  
    Flamengo Río de Janeiro Santos FC Sao Paulo -
  • 25.11  
    Palmeiras Sao Paulo Botafogo Rio de Janeiro -
  • 25.11  
    Corinthians Sao Paulo Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 25.11  
    Cruzeiro Belo Horizonte CR Vasco da Gama -
  • 25.11  
    Coritiba FBC Sao Paulo FC -
  • 25.11  
    Gremio Porto Alegre AC Goianiense -
  • 25.11  
    EC Bahia Chapecoense AF -
  • 25.11  
    Associacao Atletica Ponte Preta Vitória Salvador -
  • 25.11  
    Avai Florianópolis Atletico Paranaense Kurytyba -

38. kolejka

  • 03.12  
    Botafogo Rio de Janeiro Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 03.12  
    CR Vasco da Gama Associacao Atletica Ponte Preta -
  • 03.12  
    Santos FC Sao Paulo Avai Florianópolis -
  • 03.12  
    Sao Paulo FC EC Bahia -
  • 03.12  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Gremio Porto Alegre -
  • 03.12  
    Atletico Paranaense Kurytyba Palmeiras Sao Paulo -
  • 03.12  
    Sport Recife Corinthians Sao Paulo -
  • 03.12  
    Vitória Salvador Flamengo Río de Janeiro -
  • 03.12  
    AC Goianiense Fluminense Rio de Janeiro -
  • 03.12  
    Chapecoense AF Coritiba FBC -