Brazylia - Serie A

Tabela Serie A

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Corinthians Sao Paulo 9 23   7 2 0   17 - 5 12
2 Gremio Porto Alegre 9 22   7 1 1   23 - 10 13
3 Santos FC Sao Paulo 9 16   5 1 3   9 - 6 3
4 Botafogo Rio de Janeiro 9 15   4 3 2   12 - 8 4
5 Coritiba FBC 9 15   4 3 2   9 - 6 3
6 Fluminense Rio de Janeiro 9 14   4 2 3   16 - 15 1
7 Associacao Atletica Ponte Preta 9 14   4 2 3   11 - 11 0
8 Flamengo Río de Janeiro 9 14   3 5 1   15 - 8 7
9 Palmeiras Sao Paulo 9 13   4 1 4   12 - 8 4
10 Chapecoense AF 9 13   4 1 4   14 - 18 -4
11 CR Vasco da Gama 9 12   4 0 5   12 - 20 -8
12 Cruzeiro Belo Horizonte 9 11   3 2 4   8 - 9 -1
13 Atletico Paranaense Kurytyba 9 11   3 2 4   7 - 13 -6
14 Sao Paulo FC 9 10   3 1 5   9 - 8 1
15 EC Bahia 9 10   3 1 5   13 - 13 0
16 Atlético Mineiro Belo Horizonte 9 10   2 4 3   9 - 11 -2
17 Sport Recife 9 9   2 3 4   11 - 16 -5
18 Vitória Salvador 9 8   2 2 5   8 - 11 -3
19 AC Goianiense 9 6   2 0 7   7 - 16 -9
20 Avai Florianópolis 9 5   1 2 6   3 - 13 -10
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Copa Libertadores
  • Copa Libertadores
  • el. Copa Libertadores
  • Copa Sudamericana
  • spadek

10. kolejka (następna)

  • 25.06 00:00
  • 25.06 16:00
  • 25.06 21:00
  • 25.06 21:00
  • 25.06 21:00
  • 25.06 21:00
  • 25.06 21:00
  • 25.06 23:30
  • 26.06 00:00
  • 27.06 01:00

Strzelcy Serie A

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Jose Henrique da Silva Dourado(Fluminense Rio de Janeiro) 9 5
Lucca Borges De Brito(Associacao Atletica Ponte Preta) 6 1
Luis Fabiano(CR Vasco da Gama) 5 0

Kartkowicze Serie A

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Gabriel Girotto Franco(Corinthians Sao Paulo) 1 3 4
Renê dos Santos Júnior(EC Bahia) 1 3 4
Luiz Otavio da Silva Santos(Chapecoense AF) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Serie A

10. kolejka

  • 25.06 00:00  
    Santos FC Sao Paulo Sport Recife -
  • 25.06 16:00  
    CR Vasco da Gama AC Goianiense -
  • 25.06 21:00  
    Sao Paulo FC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 25.06 21:00  
    Cruzeiro Belo Horizonte Coritiba FBC -
  • 25.06 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Vitória Salvador -
  • 25.06 21:00  
    Gremio Porto Alegre Corinthians Sao Paulo -
  • 25.06 21:00  
    Associacao Atletica Ponte Preta Palmeiras Sao Paulo -
  • 25.06 23:30  
    EC Bahia Flamengo Río de Janeiro -
  • 26.06 00:00  
    Chapecoense AF Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 27.06 01:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Avai Florianópolis -

11. kolejka

  • 01.07 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 02.07 00:00  
    AC Goianiense Santos FC Sao Paulo -
  • 02.07 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Sao Paulo FC -
  • 02.07 21:00  
    Corinthians Sao Paulo Botafogo Rio de Janeiro -
  • 02.07 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 02.07 21:00  
    Sport Recife Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 02.07 21:00  
    Vitória Salvador EC Bahia -
  • 03.07 00:00  
    Coritiba FBC CR Vasco da Gama -
  • 03.07 00:00  
    Avai Florianópolis Associacao Atletica Ponte Preta -
  • 04.07 01:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Chapecoense AF -

12. kolejka

  • 08.07 21:00  
    CR Vasco da Gama Flamengo Río de Janeiro -
  • 09.07 00:00  
    Corinthians Sao Paulo Associacao Atletica Ponte Preta -
  • 09.07 02:00  
    AC Goianiense Vitória Salvador -
  • 09.07 16:00  
    Chapecoense AF Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 09.07 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 09.07 21:00  
    Cruzeiro Belo Horizonte Palmeiras Sao Paulo -
  • 09.07 21:00  
    EC Bahia Fluminense Rio de Janeiro -
  • 10.07 00:00  
    Santos FC Sao Paulo Sao Paulo FC -
  • 10.07 00:00  
    Gremio Porto Alegre Avai Florianópolis -
  • 11.07 01:00  
    Coritiba FBC Sport Recife -

13. kolejka

  • 13.07 00:30  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Santos FC Sao Paulo -
  • 13.07 00:30  
    Associacao Atletica Ponte Preta EC Bahia -
  • 13.07 02:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Botafogo Rio de Janeiro -
  • 13.07 02:45  
    Palmeiras Sao Paulo Corinthians Sao Paulo -
  • 13.07 02:45  
    Atletico Paranaense Kurytyba Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 13.07 02:45  
    Vitória Salvador CR Vasco da Gama -
  • 14.07 00:30  
    Flamengo Río de Janeiro Gremio Porto Alegre -
  • 14.07 00:30  
    Sao Paulo FC AC Goianiense -
  • 14.07 00:30  
    Avai Florianópolis Coritiba FBC -
  • 14.07 02:00  
    Sport Recife Chapecoense AF -

14. kolejka

  • 16.07 00:00  
    Corinthians Sao Paulo Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 16.07 16:00  
    Palmeiras Sao Paulo Vitória Salvador -
  • 16.07 21:00  
    CR Vasco da Gama Santos FC Sao Paulo -
  • 16.07 21:00  
    Cruzeiro Belo Horizonte Flamengo Río de Janeiro -
  • 16.07 21:00  
    Gremio Porto Alegre Associacao Atletica Ponte Preta -
  • 16.07 21:00  
    EC Bahia Avai Florianópolis -
  • 16.07 21:00  
    Chapecoense AF Sao Paulo FC -
  • 17.07 00:00  
    Coritiba FBC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 17.07 00:00  
    AC Goianiense Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 18.07 01:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Sport Recife -

15. kolejka

  • 20.07 00:30  
    Vitória Salvador Gremio Porto Alegre -
  • 20.07 02:00  
    Santos FC Sao Paulo Chapecoense AF -
  • 20.07 02:00  
    Associacao Atletica Ponte Preta Coritiba FBC -
  • 20.07 02:00  
    Avai Florianópolis Corinthians Sao Paulo -
  • 20.07 02:45  
    Flamengo Río de Janeiro Palmeiras Sao Paulo -
  • 20.07 02:45  
    Sao Paulo FC CR Vasco da Gama -
  • 20.07 02:45  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte EC Bahia -
  • 21.07 00:30  
    Atletico Paranaense Kurytyba Botafogo Rio de Janeiro -
  • 21.07 00:30  
    Sport Recife AC Goianiense -
  • 21.07 02:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Cruzeiro Belo Horizonte -

16. kolejka

  • 22.07  
    Fluminense Rio de Janeiro Corinthians Sao Paulo -
  • 22.07  
    Flamengo Río de Janeiro Coritiba FBC -
  • 22.07  
    Santos FC Sao Paulo EC Bahia -
  • 22.07  
    Sao Paulo FC Gremio Porto Alegre -
  • 22.07  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte CR Vasco da Gama -
  • 22.07  
    Atletico Paranaense Kurytyba Associacao Atletica Ponte Preta -
  • 22.07  
    Sport Recife Palmeiras Sao Paulo -
  • 22.07  
    Vitória Salvador Chapecoense AF -
  • 22.07  
    AC Goianiense Botafogo Rio de Janeiro -
  • 22.07  
    Avai Florianópolis Cruzeiro Belo Horizonte -

17. kolejka

  • 29.07  
    Botafogo Rio de Janeiro Sao Paulo FC -
  • 29.07  
    CR Vasco da Gama Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 29.07  
    Palmeiras Sao Paulo Avai Florianópolis -
  • 29.07  
    Corinthians Sao Paulo Flamengo Río de Janeiro -
  • 29.07  
    Cruzeiro Belo Horizonte Vitória Salvador -
  • 29.07  
    Coritiba FBC Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 29.07  
    Gremio Porto Alegre Santos FC Sao Paulo -
  • 29.07  
    EC Bahia Sport Recife -
  • 29.07  
    Associacao Atletica Ponte Preta Fluminense Rio de Janeiro -
  • 29.07  
    Chapecoense AF AC Goianiense -

18. kolejka

  • 02.08  
    Botafogo Rio de Janeiro Palmeiras Sao Paulo -
  • 02.08  
    CR Vasco da Gama Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 02.08  
    Santos FC Sao Paulo Flamengo Río de Janeiro -
  • 02.08  
    Sao Paulo FC Coritiba FBC -
  • 02.08  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Corinthians Sao Paulo -
  • 02.08  
    Atletico Paranaense Kurytyba Avai Florianópolis -
  • 02.08  
    Sport Recife Fluminense Rio de Janeiro -
  • 02.08  
    Vitória Salvador Associacao Atletica Ponte Preta -
  • 02.08  
    AC Goianiense Gremio Porto Alegre -
  • 02.08  
    Chapecoense AF EC Bahia -

19. kolejka

  • 05.08  
    Fluminense Rio de Janeiro AC Goianiense -
  • 05.08  
    Flamengo Río de Janeiro Vitória Salvador -
  • 05.08  
    Palmeiras Sao Paulo Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 05.08  
    Corinthians Sao Paulo Sport Recife -
  • 05.08  
    Cruzeiro Belo Horizonte Botafogo Rio de Janeiro -
  • 05.08  
    Coritiba FBC Chapecoense AF -
  • 05.08  
    Gremio Porto Alegre Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 05.08  
    EC Bahia Sao Paulo FC -
  • 05.08  
    Associacao Atletica Ponte Preta CR Vasco da Gama -
  • 05.08  
    Avai Florianópolis Santos FC Sao Paulo -

20. kolejka

  • 12.08  
    Botafogo Rio de Janeiro Gremio Porto Alegre -
  • 12.08  
    CR Vasco da Gama Palmeiras Sao Paulo -
  • 12.08  
    Santos FC Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -
  • 12.08  
    Sao Paulo FC Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 12.08  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Flamengo Río de Janeiro -
  • 12.08  
    Atletico Paranaense Kurytyba EC Bahia -
  • 12.08  
    Sport Recife Associacao Atletica Ponte Preta -
  • 12.08  
    Vitória Salvador Avai Florianópolis -
  • 12.08  
    AC Goianiense Coritiba FBC -
  • 12.08  
    Chapecoense AF Corinthians Sao Paulo -

21. kolejka

  • 19.08  
    Fluminense Rio de Janeiro Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 19.08  
    Flamengo Río de Janeiro AC Goianiense -
  • 19.08  
    Palmeiras Sao Paulo Chapecoense AF -
  • 19.08  
    Corinthians Sao Paulo Vitória Salvador -
  • 19.08  
    Cruzeiro Belo Horizonte Sport Recife -
  • 19.08  
    Coritiba FBC Santos FC Sao Paulo -
  • 19.08  
    Gremio Porto Alegre Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 19.08  
    EC Bahia CR Vasco da Gama -
  • 19.08  
    Associacao Atletica Ponte Preta Botafogo Rio de Janeiro -
  • 19.08  
    Avai Florianópolis Sao Paulo FC -

22. kolejka

  • 26.08  
    Fluminense Rio de Janeiro CR Vasco da Gama -
  • 26.08  
    Flamengo Río de Janeiro Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 26.08  
    Palmeiras Sao Paulo Sao Paulo FC -
  • 26.08  
    Corinthians Sao Paulo AC Goianiense -
  • 26.08  
    Cruzeiro Belo Horizonte Santos FC Sao Paulo -
  • 26.08  
    Coritiba FBC Vitória Salvador -
  • 26.08  
    Gremio Porto Alegre Sport Recife -
  • 26.08  
    EC Bahia Botafogo Rio de Janeiro -
  • 26.08  
    Associacao Atletica Ponte Preta Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 26.08  
    Avai Florianópolis Chapecoense AF -

23. kolejka

  • 09.09  
    Botafogo Rio de Janeiro Flamengo Río de Janeiro -
  • 09.09  
    CR Vasco da Gama Gremio Porto Alegre -
  • 09.09  
    Santos FC Sao Paulo Corinthians Sao Paulo -
  • 09.09  
    Sao Paulo FC Associacao Atletica Ponte Preta -
  • 09.09  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Palmeiras Sao Paulo -
  • 09.09  
    Atletico Paranaense Kurytyba Coritiba FBC -
  • 09.09  
    Sport Recife Avai Florianópolis -
  • 09.09  
    Vitória Salvador Fluminense Rio de Janeiro -
  • 09.09  
    AC Goianiense EC Bahia -
  • 09.09  
    Chapecoense AF Cruzeiro Belo Horizonte -

24. kolejka

  • 16.09  
    Botafogo Rio de Janeiro Santos FC Sao Paulo -
  • 16.09  
    Flamengo Río de Janeiro Sport Recife -
  • 16.09  
    Palmeiras Sao Paulo Coritiba FBC -
  • 16.09  
    Corinthians Sao Paulo CR Vasco da Gama -
  • 16.09  
    Cruzeiro Belo Horizonte EC Bahia -
  • 16.09  
    Atletico Paranaense Kurytyba Fluminense Rio de Janeiro -
  • 16.09  
    Gremio Porto Alegre Chapecoense AF -
  • 16.09  
    Vitória Salvador Sao Paulo FC -
  • 16.09  
    Associacao Atletica Ponte Preta AC Goianiense -
  • 16.09  
    Avai Florianópolis Atlético Mineiro Belo Horizonte -

25. kolejka

  • 23.09  
    Fluminense Rio de Janeiro Palmeiras Sao Paulo -
  • 23.09  
    Flamengo Río de Janeiro Avai Florianópolis -
  • 23.09  
    Santos FC Sao Paulo Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 23.09  
    Sao Paulo FC Corinthians Sao Paulo -
  • 23.09  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Vitória Salvador -
  • 23.09  
    Coritiba FBC Botafogo Rio de Janeiro -
  • 23.09  
    Sport Recife CR Vasco da Gama -
  • 23.09  
    EC Bahia Gremio Porto Alegre -
  • 23.09  
    AC Goianiense Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 23.09  
    Chapecoense AF Associacao Atletica Ponte Preta -

26. kolejka

  • 27.09  
    Botafogo Rio de Janeiro Vitória Salvador -
  • 27.09  
    CR Vasco da Gama Chapecoense AF -
  • 27.09  
    Palmeiras Sao Paulo Santos FC Sao Paulo -
  • 27.09  
    Sao Paulo FC Sport Recife -
  • 27.09  
    Cruzeiro Belo Horizonte Corinthians Sao Paulo -
  • 27.09  
    Atletico Paranaense Kurytyba Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 27.09  
    Gremio Porto Alegre Fluminense Rio de Janeiro -
  • 27.09  
    EC Bahia Coritiba FBC -
  • 27.09  
    Associacao Atletica Ponte Preta Flamengo Río de Janeiro -
  • 27.09  
    Avai Florianópolis AC Goianiense -

27. kolejka

  • 30.09  
    Botafogo Rio de Janeiro Chapecoense AF -
  • 30.09  
    Flamengo Río de Janeiro Fluminense Rio de Janeiro -
  • 30.09  
    Palmeiras Sao Paulo EC Bahia -
  • 30.09  
    Corinthians Sao Paulo Coritiba FBC -
  • 30.09  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Sao Paulo FC -
  • 30.09  
    Atletico Paranaense Kurytyba AC Goianiense -
  • 30.09  
    Gremio Porto Alegre Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 30.09  
    Vitória Salvador Sport Recife -
  • 30.09  
    Associacao Atletica Ponte Preta Santos FC Sao Paulo -
  • 30.09  
    Avai Florianópolis CR Vasco da Gama -

28. kolejka

  • 14.10  
    Fluminense Rio de Janeiro Avai Florianópolis -
  • 14.10  
    CR Vasco da Gama Botafogo Rio de Janeiro -
  • 14.10  
    Santos FC Sao Paulo Vitória Salvador -
  • 14.10  
    Sao Paulo FC Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 14.10  
    Cruzeiro Belo Horizonte Associacao Atletica Ponte Preta -
  • 14.10  
    Coritiba FBC Gremio Porto Alegre -
  • 14.10  
    Sport Recife Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 14.10  
    EC Bahia Corinthians Sao Paulo -
  • 14.10  
    AC Goianiense Palmeiras Sao Paulo -
  • 14.10  
    Chapecoense AF Flamengo Río de Janeiro -

29. kolejka

  • 18.10  
    Fluminense Rio de Janeiro Sao Paulo FC -
  • 18.10  
    Flamengo Río de Janeiro EC Bahia -
  • 18.10  
    Palmeiras Sao Paulo Associacao Atletica Ponte Preta -
  • 18.10  
    Corinthians Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 18.10  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Chapecoense AF -
  • 18.10  
    Coritiba FBC Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 18.10  
    Sport Recife Santos FC Sao Paulo -
  • 18.10  
    Vitória Salvador Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 18.10  
    AC Goianiense CR Vasco da Gama -
  • 18.10  
    Avai Florianópolis Botafogo Rio de Janeiro -

30. kolejka

  • 21.10  
    Botafogo Rio de Janeiro Corinthians Sao Paulo -
  • 21.10  
    CR Vasco da Gama Coritiba FBC -
  • 21.10  
    Santos FC Sao Paulo AC Goianiense -
  • 21.10  
    Sao Paulo FC Flamengo Río de Janeiro -
  • 21.10  
    Cruzeiro Belo Horizonte Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 21.10  
    Atletico Paranaense Kurytyba Sport Recife -
  • 21.10  
    Gremio Porto Alegre Palmeiras Sao Paulo -
  • 21.10  
    EC Bahia Vitória Salvador -
  • 21.10  
    Associacao Atletica Ponte Preta Avai Florianópolis -
  • 21.10  
    Chapecoense AF Fluminense Rio de Janeiro -

31. kolejka

  • 28.10  
    Fluminense Rio de Janeiro EC Bahia -
  • 28.10  
    Flamengo Río de Janeiro CR Vasco da Gama -
  • 28.10  
    Palmeiras Sao Paulo Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 28.10  
    Sao Paulo FC Santos FC Sao Paulo -
  • 28.10  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Botafogo Rio de Janeiro -
  • 28.10  
    Atletico Paranaense Kurytyba Chapecoense AF -
  • 28.10  
    Sport Recife Coritiba FBC -
  • 28.10  
    Vitória Salvador AC Goianiense -
  • 28.10  
    Associacao Atletica Ponte Preta Corinthians Sao Paulo -
  • 28.10  
    Avai Florianópolis Gremio Porto Alegre -

32. kolejka

  • 04.11  
    Botafogo Rio de Janeiro Fluminense Rio de Janeiro -
  • 04.11  
    CR Vasco da Gama Vitória Salvador -
  • 04.11  
    Santos FC Sao Paulo Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 04.11  
    Corinthians Sao Paulo Palmeiras Sao Paulo -
  • 04.11  
    Cruzeiro Belo Horizonte Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 04.11  
    Coritiba FBC Avai Florianópolis -
  • 04.11  
    Gremio Porto Alegre Flamengo Río de Janeiro -
  • 04.11  
    EC Bahia Associacao Atletica Ponte Preta -
  • 04.11  
    AC Goianiense Sao Paulo FC -
  • 04.11  
    Chapecoense AF Sport Recife -

33. kolejka

  • 08.11  
    Fluminense Rio de Janeiro Coritiba FBC -
  • 08.11  
    Flamengo Río de Janeiro Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 08.11  
    Santos FC Sao Paulo CR Vasco da Gama -
  • 08.11  
    Sao Paulo FC Chapecoense AF -
  • 08.11  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte AC Goianiense -
  • 08.11  
    Atletico Paranaense Kurytyba Corinthians Sao Paulo -
  • 08.11  
    Sport Recife Botafogo Rio de Janeiro -
  • 08.11  
    Vitória Salvador Palmeiras Sao Paulo -
  • 08.11  
    Associacao Atletica Ponte Preta Gremio Porto Alegre -
  • 08.11  
    Avai Florianópolis EC Bahia -

34. kolejka

  • 11.11  
    Botafogo Rio de Janeiro Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 11.11  
    CR Vasco da Gama Sao Paulo FC -
  • 11.11  
    Palmeiras Sao Paulo Flamengo Río de Janeiro -
  • 11.11  
    Corinthians Sao Paulo Avai Florianópolis -
  • 11.11  
    Cruzeiro Belo Horizonte Fluminense Rio de Janeiro -
  • 11.11  
    Coritiba FBC Associacao Atletica Ponte Preta -
  • 11.11  
    Gremio Porto Alegre Vitória Salvador -
  • 11.11  
    EC Bahia Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 11.11  
    AC Goianiense Sport Recife -
  • 11.11  
    Chapecoense AF Santos FC Sao Paulo -

35. kolejka

  • 15.11  
    Botafogo Rio de Janeiro AC Goianiense -
  • 15.11  
    CR Vasco da Gama Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 15.11  
    Palmeiras Sao Paulo Sport Recife -
  • 15.11  
    Corinthians Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -
  • 15.11  
    Cruzeiro Belo Horizonte Avai Florianópolis -
  • 15.11  
    Coritiba FBC Flamengo Río de Janeiro -
  • 15.11  
    Gremio Porto Alegre Sao Paulo FC -
  • 15.11  
    EC Bahia Santos FC Sao Paulo -
  • 15.11  
    Associacao Atletica Ponte Preta Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 15.11  
    Chapecoense AF Vitória Salvador -

36. kolejka

  • 18.11  
    Fluminense Rio de Janeiro Associacao Atletica Ponte Preta -
  • 18.11  
    Flamengo Río de Janeiro Corinthians Sao Paulo -
  • 18.11  
    Santos FC Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 18.11  
    Sao Paulo FC Botafogo Rio de Janeiro -
  • 18.11  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Coritiba FBC -
  • 18.11  
    Atletico Paranaense Kurytyba CR Vasco da Gama -
  • 18.11  
    Sport Recife EC Bahia -
  • 18.11  
    Vitória Salvador Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 18.11  
    AC Goianiense Chapecoense AF -
  • 18.11  
    Avai Florianópolis Palmeiras Sao Paulo -

37. kolejka

  • 25.11  
    Fluminense Rio de Janeiro Sport Recife -
  • 25.11  
    Flamengo Río de Janeiro Santos FC Sao Paulo -
  • 25.11  
    Palmeiras Sao Paulo Botafogo Rio de Janeiro -
  • 25.11  
    Corinthians Sao Paulo Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 25.11  
    Cruzeiro Belo Horizonte CR Vasco da Gama -
  • 25.11  
    Coritiba FBC Sao Paulo FC -
  • 25.11  
    Gremio Porto Alegre AC Goianiense -
  • 25.11  
    EC Bahia Chapecoense AF -
  • 25.11  
    Associacao Atletica Ponte Preta Vitória Salvador -
  • 25.11  
    Avai Florianópolis Atletico Paranaense Kurytyba -

38. kolejka

  • 03.12  
    Botafogo Rio de Janeiro Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 03.12  
    CR Vasco da Gama Associacao Atletica Ponte Preta -
  • 03.12  
    Santos FC Sao Paulo Avai Florianópolis -
  • 03.12  
    Sao Paulo FC EC Bahia -
  • 03.12  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Gremio Porto Alegre -
  • 03.12  
    Atletico Paranaense Kurytyba Palmeiras Sao Paulo -
  • 03.12  
    Sport Recife Corinthians Sao Paulo -
  • 03.12  
    Vitória Salvador Flamengo Río de Janeiro -
  • 03.12  
    AC Goianiense Fluminense Rio de Janeiro -
  • 03.12  
    Chapecoense AF Coritiba FBC -