Brazylia - Serie A

Tabela Serie A

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Corinthians Sao Paulo 2 6   2 0 0   6 - 1 5
2 Atletico Paranaense Kurytyba 2 4   1 1 0   5 - 1 4
3 Flamengo Río de Janeiro 2 4   1 1 0   4 - 2 2
4 CR Vasco da Gama 2 4   1 1 0   3 - 2 1
5 Palmeiras Sao Paulo 2 4   1 1 0   2 - 1 1
6 Sao Paulo FC 2 4   1 1 0   1 - 0 1
7 Gremio Porto Alegre 2 4   1 1 0   1 - 0 1
8 América FC (Minas Gerais) 2 3   1 0 1   3 - 2 1
9 Santos FC Sao Paulo 2 3   1 0 1   2 - 1 1
10 Internacional Porto Alegre 2 3   1 0 1   2 - 1 1
11 Atlético Mineiro Belo Horizonte 2 3   1 0 1   3 - 3 0
12 Fluminense Rio de Janeiro 2 3   1 0 1   2 - 2 0
13 EC Bahia 2 3   1 0 1   1 - 2 -1
14 Botafogo Rio de Janeiro 2 2   0 2 0   2 - 2 0
15 Vitória Salvador 2 1   0 1 1   3 - 4 -1
16 Ceará SC 2 1   0 1 1   0 - 2 -2
17 Sport Recife 2 1   0 1 1   1 - 4 -3
18 Chapecoense AF 2 1   0 1 1   2 - 6 -4
19 Cruzeiro Belo Horizonte 2 0   0 0 2   0 - 2 -2
20 Paraná Clube 2 0   0 0 2   0 - 5 -5
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Copa Libertadores
  • Copa Libertadores
  • el. Copa Libertadores
  • Copa Sudamericana
  • spadek

3. kolejka (następna)

  • 28.04 21:00
  • 29.04 21:00
  • 29.04 21:00
  • 29.04 21:00
  • 29.04 21:00
  • 29.04 21:00
  • 29.04 21:00
  • 30.04 00:00
  • 01.05 01:00
  • 17.07 01:00

Strzelcy Serie A

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Rodrigo Eduardo Costa Marinho(Corinthians Sao Paulo) 3 0
Wellington Pereira do Nascimento(Chapecoense AF) 2 0
Nicolás Federico López Alonso(Internacional Porto Alegre) 2 0

Kartkowicze Serie A

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Guilherme de Aguiar Camacho(Atletico Paranaense Kurytyba) 1 1 2
Walter Kannemann(Gremio Porto Alegre) 1 0 1
Everton Augusto de Barros Ribeiro(Flamengo Río de Janeiro) 1 0 1

Terminarz / Wyniki Serie A

3. kolejka

  • 28.04 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Gremio Porto Alegre -
  • 29.04 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Corinthians Sao Paulo -
  • 29.04 21:00  
    Paraná Clube Sport Recife -
  • 29.04 21:00  
    EC Bahia Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 29.04 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Sao Paulo FC -
  • 29.04 21:00  
    Ceará SC Flamengo Río de Janeiro -
  • 29.04 21:00  
    Palmeiras Sao Paulo Chapecoense AF -
  • 30.04 00:00  
    Internacional Porto Alegre Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 01.05 01:00  
    América FC (Minas Gerais) Vitória Salvador -
  • 17.07 01:00  
    Santos FC Sao Paulo CR Vasco da Gama -

4. kolejka

  • 06.05 00:00  
    CR Vasco da Gama América FC (Minas Gerais) -
  • 06.05 00:00  
    Sao Paulo FC Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 06.05 02:00  
    Sport Recife EC Bahia -
  • 06.05 16:00  
    Corinthians Sao Paulo Ceará SC -
  • 06.05 21:00  
    Cruzeiro Belo Horizonte Botafogo Rio de Janeiro -
  • 06.05 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Palmeiras Sao Paulo -
  • 06.05 21:00  
    Vitória Salvador Fluminense Rio de Janeiro -
  • 06.05 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Internacional Porto Alegre -
  • 07.05 00:00  
    Gremio Porto Alegre Santos FC Sao Paulo -
  • 08.05 01:00  
    Chapecoense AF Paraná Clube -

5. kolejka

  • 12.05 21:00  
    Gremio Porto Alegre Internacional Porto Alegre -
  • 13.05 00:00  
    Corinthians Sao Paulo Palmeiras Sao Paulo -
  • 13.05 02:00  
    CR Vasco da Gama Vitória Salvador -
  • 13.05 16:00  
    Cruzeiro Belo Horizonte Sport Recife -
  • 13.05 16:00  
    Chapecoense AF Flamengo Río de Janeiro -
  • 13.05 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 13.05 21:00  
    EC Bahia Sao Paulo FC -
  • 13.05 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Fluminense Rio de Janeiro -
  • 13.05 21:00  
    Ceará SC América FC (Minas Gerais) -
  • 14.05 00:00  
    Santos FC Sao Paulo Paraná Clube -

6. kolejka

  • 19.05 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 20.05 00:00  
    Flamengo Río de Janeiro CR Vasco da Gama -
  • 20.05 02:00  
    Palmeiras Sao Paulo EC Bahia -
  • 20.05 16:00  
    Vitória Salvador Ceará SC -
  • 20.05 21:00  
    Paraná Clube Gremio Porto Alegre -
  • 20.05 21:00  
    América FC (Minas Gerais) Botafogo Rio de Janeiro -
  • 20.05 21:00  
    Sao Paulo FC Santos FC Sao Paulo -
  • 20.05 21:00  
    Sport Recife Corinthians Sao Paulo -
  • 21.05 00:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 22.05 01:00  
    Internacional Porto Alegre Chapecoense AF -

7. kolejka

  • 26.05 21:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Vitória Salvador -
  • 27.05 00:00  
    Palmeiras Sao Paulo Sport Recife -
  • 27.05 02:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Flamengo Río de Janeiro -
  • 27.05 16:00  
    Paraná Clube Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 27.05 21:00  
    EC Bahia CR Vasco da Gama -
  • 27.05 21:00  
    Ceará SC Gremio Porto Alegre -
  • 27.05 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 27.05 21:00  
    Internacional Porto Alegre Corinthians Sao Paulo -
  • 28.05 00:00  
    América FC (Minas Gerais) Sao Paulo FC -
  • 28.05 00:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Chapecoense AF -

8. kolejka

  • 31.05 00:30  
    CR Vasco da Gama Paraná Clube -
  • 31.05 00:30  
    Sao Paulo FC Botafogo Rio de Janeiro -
  • 31.05 00:30  
    Sport Recife Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 31.05 02:00  
    Chapecoense AF Ceará SC -
  • 31.05 02:00  
    Vitória Salvador Internacional Porto Alegre -
  • 31.05 02:45  
    Cruzeiro Belo Horizonte Palmeiras Sao Paulo -
  • 31.05 02:45  
    Gremio Porto Alegre Fluminense Rio de Janeiro -
  • 31.05 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro EC Bahia -
  • 01.06 00:00  
    Corinthians Sao Paulo América FC (Minas Gerais) -
  • 01.06 02:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Santos FC Sao Paulo -

9. kolejka

  • 02.06 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Chapecoense AF -
  • 02.06 21:00  
    Internacional Porto Alegre Sport Recife -
  • 03.06 00:00  
    CR Vasco da Gama Botafogo Rio de Janeiro -
  • 03.06 02:00  
    Palmeiras Sao Paulo Sao Paulo FC -
  • 03.06 16:00  
    EC Bahia Gremio Porto Alegre -
  • 03.06 21:00  
    América FC (Minas Gerais) Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 03.06 21:00  
    Flamengo Río de Janeiro Corinthians Sao Paulo -
  • 03.06 21:00  
    Santos FC Sao Paulo Vitória Salvador -
  • 04.06 00:00  
    Ceará SC Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 05.06 01:00  
    Paraná Clube Fluminense Rio de Janeiro -

10. kolejka

  • 06.06 02:30  
    Sao Paulo FC Internacional Porto Alegre -
  • 07.06 00:30  
    Vitória Salvador Chapecoense AF -
  • 07.06 00:30  
    Botafogo Rio de Janeiro Ceará SC -
  • 07.06 02:00  
    Sport Recife Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 07.06 02:00  
    Corinthians Sao Paulo Santos FC Sao Paulo -
  • 07.06 02:45  
    Cruzeiro Belo Horizonte CR Vasco da Gama -
  • 07.06 02:45  
    Gremio Porto Alegre Palmeiras Sao Paulo -
  • 08.06 01:00  
    Paraná Clube EC Bahia -
  • 08.06 01:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Flamengo Río de Janeiro -
  • 08.06 02:00  
    América FC (Minas Gerais) Atlético Mineiro Belo Horizonte -

11. kolejka

  • 09.06 21:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Sao Paulo FC -
  • 10.06 00:00  
    CR Vasco da Gama Sport Recife -
  • 10.06 02:00  
    Corinthians Sao Paulo Vitória Salvador -
  • 10.06 16:00  
    Chapecoense AF Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 10.06 21:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Fluminense Rio de Janeiro -
  • 10.06 21:00  
    EC Bahia Botafogo Rio de Janeiro -
  • 10.06 21:00  
    Ceará SC Palmeiras Sao Paulo -
  • 10.06 21:00  
    Gremio Porto Alegre América FC (Minas Gerais) -
  • 11.06 00:00  
    Flamengo Río de Janeiro Paraná Clube -
  • 11.06 00:00  
    Santos FC Sao Paulo Internacional Porto Alegre -

12. kolejka

  • 13.06 02:30  
    Sao Paulo FC Vitória Salvador -
  • 13.06 21:00  
    América FC (Minas Gerais) Chapecoense AF -
  • 14.06 00:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Santos FC Sao Paulo -
  • 14.06 00:30  
    Paraná Clube Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 14.06 00:30  
    Sport Recife Gremio Porto Alegre -
  • 14.06 02:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 14.06 02:00  
    Palmeiras Sao Paulo Flamengo Río de Janeiro -
  • 14.06 02:45  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Ceará SC -
  • 14.06 02:45  
    EC Bahia Corinthians Sao Paulo -
  • 14.06 02:45  
    Internacional Porto Alegre CR Vasco da Gama -

13. kolejka

  • 18.07  
    Cruzeiro Belo Horizonte América FC (Minas Gerais) -
  • 18.07  
    Atletico Paranaense Kurytyba Internacional Porto Alegre -
  • 18.07  
    Chapecoense AF EC Bahia -
  • 18.07  
    Vitória Salvador Paraná Clube -
  • 18.07  
    CR Vasco da Gama Fluminense Rio de Janeiro -
  • 18.07  
    Flamengo Río de Janeiro Sao Paulo FC -
  • 18.07  
    Ceará SC Sport Recife -
  • 18.07  
    Santos FC Sao Paulo Palmeiras Sao Paulo -
  • 18.07  
    Corinthians Sao Paulo Botafogo Rio de Janeiro -
  • 18.07  
    Gremio Porto Alegre Atlético Mineiro Belo Horizonte -

14. kolejka

  • 21.07  
    Cruzeiro Belo Horizonte Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 21.07  
    Paraná Clube América FC (Minas Gerais) -
  • 21.07  
    Chapecoense AF Santos FC Sao Paulo -
  • 21.07  
    EC Bahia Vitória Salvador -
  • 21.07  
    CR Vasco da Gama Gremio Porto Alegre -
  • 21.07  
    Flamengo Río de Janeiro Botafogo Rio de Janeiro -
  • 21.07  
    Sao Paulo FC Corinthians Sao Paulo -
  • 21.07  
    Sport Recife Fluminense Rio de Janeiro -
  • 21.07  
    Palmeiras Sao Paulo Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 21.07  
    Internacional Porto Alegre Ceará SC -

15. kolejka

  • 25.07  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Paraná Clube -
  • 25.07  
    Atletico Paranaense Kurytyba CR Vasco da Gama -
  • 25.07  
    América FC (Minas Gerais) Internacional Porto Alegre -
  • 25.07  
    Vitória Salvador Sport Recife -
  • 25.07  
    Fluminense Rio de Janeiro Palmeiras Sao Paulo -
  • 25.07  
    Botafogo Rio de Janeiro Chapecoense AF -
  • 25.07  
    Ceará SC EC Bahia -
  • 25.07  
    Santos FC Sao Paulo Flamengo Río de Janeiro -
  • 25.07  
    Corinthians Sao Paulo Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 25.07  
    Gremio Porto Alegre Sao Paulo FC -

16. kolejka

  • 28.07  
    Cruzeiro Belo Horizonte Sao Paulo FC -
  • 28.07  
    Atletico Paranaense Kurytyba Vitória Salvador -
  • 28.07  
    Chapecoense AF Gremio Porto Alegre -
  • 28.07  
    EC Bahia Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 28.07  
    CR Vasco da Gama Corinthians Sao Paulo -
  • 28.07  
    Flamengo Río de Janeiro Sport Recife -
  • 28.07  
    Ceará SC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 28.07  
    Santos FC Sao Paulo América FC (Minas Gerais) -
  • 28.07  
    Palmeiras Sao Paulo Paraná Clube -
  • 28.07  
    Internacional Porto Alegre Botafogo Rio de Janeiro -

17. kolejka

  • 04.08  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Internacional Porto Alegre -
  • 04.08  
    Paraná Clube Ceará SC -
  • 04.08  
    América FC (Minas Gerais) Palmeiras Sao Paulo -
  • 04.08  
    Vitória Salvador Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 04.08  
    Fluminense Rio de Janeiro EC Bahia -
  • 04.08  
    Botafogo Rio de Janeiro Santos FC Sao Paulo -
  • 04.08  
    Sao Paulo FC CR Vasco da Gama -
  • 04.08  
    Sport Recife Chapecoense AF -
  • 04.08  
    Corinthians Sao Paulo Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 04.08  
    Gremio Porto Alegre Flamengo Río de Janeiro -

18. kolejka

  • 11.08  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Santos FC Sao Paulo -
  • 11.08  
    Paraná Clube Botafogo Rio de Janeiro -
  • 11.08  
    Chapecoense AF Corinthians Sao Paulo -
  • 11.08  
    EC Bahia América FC (Minas Gerais) -
  • 11.08  
    Fluminense Rio de Janeiro Internacional Porto Alegre -
  • 11.08  
    Flamengo Río de Janeiro Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 11.08  
    Ceará SC Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 11.08  
    Sport Recife Sao Paulo FC -
  • 11.08  
    Palmeiras Sao Paulo CR Vasco da Gama -
  • 11.08  
    Gremio Porto Alegre Vitória Salvador -

19. kolejka

  • 18.08  
    Cruzeiro Belo Horizonte EC Bahia -
  • 18.08  
    Atletico Paranaense Kurytyba Flamengo Río de Janeiro -
  • 18.08  
    América FC (Minas Gerais) Fluminense Rio de Janeiro -
  • 18.08  
    Vitória Salvador Palmeiras Sao Paulo -
  • 18.08  
    CR Vasco da Gama Ceará SC -
  • 18.08  
    Botafogo Rio de Janeiro Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 18.08  
    Sao Paulo FC Chapecoense AF -
  • 18.08  
    Santos FC Sao Paulo Sport Recife -
  • 18.08  
    Corinthians Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 18.08  
    Internacional Porto Alegre Paraná Clube -

20. kolejka

  • 22.08  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte CR Vasco da Gama -
  • 22.08  
    Paraná Clube Sao Paulo FC -
  • 22.08  
    Chapecoense AF Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 22.08  
    EC Bahia Internacional Porto Alegre -
  • 22.08  
    Fluminense Rio de Janeiro Corinthians Sao Paulo -
  • 22.08  
    Flamengo Río de Janeiro Vitória Salvador -
  • 22.08  
    Ceará SC Santos FC Sao Paulo -
  • 22.08  
    Sport Recife América FC (Minas Gerais) -
  • 22.08  
    Palmeiras Sao Paulo Botafogo Rio de Janeiro -
  • 22.08  
    Gremio Porto Alegre Cruzeiro Belo Horizonte -

21. kolejka

  • 25.08  
    Cruzeiro Belo Horizonte Fluminense Rio de Janeiro -
  • 25.08  
    Atletico Paranaense Kurytyba Gremio Porto Alegre -
  • 25.08  
    América FC (Minas Gerais) Flamengo Río de Janeiro -
  • 25.08  
    Vitória Salvador Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 25.08  
    CR Vasco da Gama Chapecoense AF -
  • 25.08  
    Botafogo Rio de Janeiro Sport Recife -
  • 25.08  
    Sao Paulo FC Ceará SC -
  • 25.08  
    Santos FC Sao Paulo EC Bahia -
  • 25.08  
    Corinthians Sao Paulo Paraná Clube -
  • 25.08  
    Internacional Porto Alegre Palmeiras Sao Paulo -

22. kolejka

  • 01.09  
    Cruzeiro Belo Horizonte Internacional Porto Alegre -
  • 01.09  
    Atletico Paranaense Kurytyba EC Bahia -
  • 01.09  
    Chapecoense AF Palmeiras Sao Paulo -
  • 01.09  
    Vitória Salvador América FC (Minas Gerais) -
  • 01.09  
    CR Vasco da Gama Santos FC Sao Paulo -
  • 01.09  
    Flamengo Río de Janeiro Ceará SC -
  • 01.09  
    Sao Paulo FC Fluminense Rio de Janeiro -
  • 01.09  
    Sport Recife Paraná Clube -
  • 01.09  
    Corinthians Sao Paulo Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 01.09  
    Gremio Porto Alegre Botafogo Rio de Janeiro -

23. kolejka

  • 05.09  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Sao Paulo FC -
  • 05.09  
    Paraná Clube Chapecoense AF -
  • 05.09  
    América FC (Minas Gerais) CR Vasco da Gama -
  • 05.09  
    EC Bahia Sport Recife -
  • 05.09  
    Fluminense Rio de Janeiro Vitória Salvador -
  • 05.09  
    Botafogo Rio de Janeiro Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 05.09  
    Ceará SC Corinthians Sao Paulo -
  • 05.09  
    Santos FC Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 05.09  
    Palmeiras Sao Paulo Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 05.09  
    Internacional Porto Alegre Flamengo Río de Janeiro -

24. kolejka

  • 08.09  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 08.09  
    Paraná Clube Santos FC Sao Paulo -
  • 08.09  
    América FC (Minas Gerais) Ceará SC -
  • 08.09  
    Vitória Salvador CR Vasco da Gama -
  • 08.09  
    Fluminense Rio de Janeiro Botafogo Rio de Janeiro -
  • 08.09  
    Flamengo Río de Janeiro Chapecoense AF -
  • 08.09  
    Sao Paulo FC EC Bahia -
  • 08.09  
    Sport Recife Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 08.09  
    Palmeiras Sao Paulo Corinthians Sao Paulo -
  • 08.09  
    Internacional Porto Alegre Gremio Porto Alegre -

25. kolejka

  • 15.09  
    Cruzeiro Belo Horizonte Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 15.09  
    Atletico Paranaense Kurytyba Fluminense Rio de Janeiro -
  • 15.09  
    Chapecoense AF Internacional Porto Alegre -
  • 15.09  
    EC Bahia Palmeiras Sao Paulo -
  • 15.09  
    CR Vasco da Gama Flamengo Río de Janeiro -
  • 15.09  
    Botafogo Rio de Janeiro América FC (Minas Gerais) -
  • 15.09  
    Ceará SC Vitória Salvador -
  • 15.09  
    Santos FC Sao Paulo Sao Paulo FC -
  • 15.09  
    Corinthians Sao Paulo Sport Recife -
  • 15.09  
    Gremio Porto Alegre Paraná Clube -

26. kolejka

  • 22.09  
    Cruzeiro Belo Horizonte Santos FC Sao Paulo -
  • 22.09  
    Atletico Paranaense Kurytyba Paraná Clube -
  • 22.09  
    Chapecoense AF Fluminense Rio de Janeiro -
  • 22.09  
    Vitória Salvador Botafogo Rio de Janeiro -
  • 22.09  
    CR Vasco da Gama EC Bahia -
  • 22.09  
    Flamengo Río de Janeiro Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 22.09  
    Sao Paulo FC América FC (Minas Gerais) -
  • 22.09  
    Sport Recife Palmeiras Sao Paulo -
  • 22.09  
    Corinthians Sao Paulo Internacional Porto Alegre -
  • 22.09  
    Gremio Porto Alegre Ceará SC -

27. kolejka

  • 29.09  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Sport Recife -
  • 29.09  
    Paraná Clube CR Vasco da Gama -
  • 29.09  
    América FC (Minas Gerais) Corinthians Sao Paulo -
  • 29.09  
    EC Bahia Flamengo Río de Janeiro -
  • 29.09  
    Fluminense Rio de Janeiro Gremio Porto Alegre -
  • 29.09  
    Botafogo Rio de Janeiro Sao Paulo FC -
  • 29.09  
    Ceará SC Chapecoense AF -
  • 29.09  
    Santos FC Sao Paulo Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 29.09  
    Palmeiras Sao Paulo Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 29.09  
    Internacional Porto Alegre Vitória Salvador -

28. kolejka

  • 04.10  
    Cruzeiro Belo Horizonte Ceará SC -
  • 04.10  
    Atletico Paranaense Kurytyba América FC (Minas Gerais) -
  • 04.10  
    Chapecoense AF Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 04.10  
    Vitória Salvador Santos FC Sao Paulo -
  • 04.10  
    Fluminense Rio de Janeiro Paraná Clube -
  • 04.10  
    Botafogo Rio de Janeiro CR Vasco da Gama -
  • 04.10  
    Sao Paulo FC Palmeiras Sao Paulo -
  • 04.10  
    Sport Recife Internacional Porto Alegre -
  • 04.10  
    Corinthians Sao Paulo Flamengo Río de Janeiro -
  • 04.10  
    Gremio Porto Alegre EC Bahia -

29. kolejka

  • 13.10  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte América FC (Minas Gerais) -
  • 13.10  
    Atletico Paranaense Kurytyba Sport Recife -
  • 13.10  
    Chapecoense AF Vitória Salvador -
  • 13.10  
    EC Bahia Paraná Clube -
  • 13.10  
    CR Vasco da Gama Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 13.10  
    Flamengo Río de Janeiro Fluminense Rio de Janeiro -
  • 13.10  
    Ceará SC Botafogo Rio de Janeiro -
  • 13.10  
    Santos FC Sao Paulo Corinthians Sao Paulo -
  • 13.10  
    Palmeiras Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 13.10  
    Internacional Porto Alegre Sao Paulo FC -

30. kolejka

  • 20.10  
    Cruzeiro Belo Horizonte Chapecoense AF -
  • 20.10  
    Paraná Clube Flamengo Río de Janeiro -
  • 20.10  
    América FC (Minas Gerais) Gremio Porto Alegre -
  • 20.10  
    Vitória Salvador Corinthians Sao Paulo -
  • 20.10  
    Fluminense Rio de Janeiro Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 20.10  
    Botafogo Rio de Janeiro EC Bahia -
  • 20.10  
    Sao Paulo FC Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 20.10  
    Sport Recife CR Vasco da Gama -
  • 20.10  
    Palmeiras Sao Paulo Ceará SC -
  • 20.10  
    Internacional Porto Alegre Santos FC Sao Paulo -

31. kolejka

  • 25.10  
    Cruzeiro Belo Horizonte Paraná Clube -
  • 25.10  
    Atletico Paranaense Kurytyba Botafogo Rio de Janeiro -
  • 25.10  
    Chapecoense AF América FC (Minas Gerais) -
  • 25.10  
    Vitória Salvador Sao Paulo FC -
  • 25.10  
    CR Vasco da Gama Internacional Porto Alegre -
  • 25.10  
    Flamengo Río de Janeiro Palmeiras Sao Paulo -
  • 25.10  
    Ceará SC Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 25.10  
    Santos FC Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -
  • 25.10  
    Corinthians Sao Paulo EC Bahia -
  • 25.10  
    Gremio Porto Alegre Sport Recife -

32. kolejka

  • 03.11  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Gremio Porto Alegre -
  • 03.11  
    Paraná Clube Vitória Salvador -
  • 03.11  
    América FC (Minas Gerais) Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 03.11  
    EC Bahia Chapecoense AF -
  • 03.11  
    Fluminense Rio de Janeiro CR Vasco da Gama -
  • 03.11  
    Botafogo Rio de Janeiro Corinthians Sao Paulo -
  • 03.11  
    Sao Paulo FC Flamengo Río de Janeiro -
  • 03.11  
    Sport Recife Ceará SC -
  • 03.11  
    Palmeiras Sao Paulo Santos FC Sao Paulo -
  • 03.11  
    Internacional Porto Alegre Atletico Paranaense Kurytyba -

33. kolejka

  • 10.11  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Palmeiras Sao Paulo -
  • 10.11  
    Atletico Paranaense Kurytyba Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 10.11  
    América FC (Minas Gerais) Paraná Clube -
  • 10.11  
    Vitória Salvador EC Bahia -
  • 10.11  
    Fluminense Rio de Janeiro Sport Recife -
  • 10.11  
    Botafogo Rio de Janeiro Flamengo Río de Janeiro -
  • 10.11  
    Ceará SC Internacional Porto Alegre -
  • 10.11  
    Santos FC Sao Paulo Chapecoense AF -
  • 10.11  
    Corinthians Sao Paulo Sao Paulo FC -
  • 10.11  
    Gremio Porto Alegre CR Vasco da Gama -

34. kolejka

  • 14.11  
    Cruzeiro Belo Horizonte Corinthians Sao Paulo -
  • 14.11  
    Paraná Clube Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 14.11  
    Chapecoense AF Botafogo Rio de Janeiro -
  • 14.11  
    EC Bahia Ceará SC -
  • 14.11  
    CR Vasco da Gama Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 14.11  
    Flamengo Río de Janeiro Santos FC Sao Paulo -
  • 14.11  
    Sao Paulo FC Gremio Porto Alegre -
  • 14.11  
    Sport Recife Vitória Salvador -
  • 14.11  
    Palmeiras Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -
  • 14.11  
    Internacional Porto Alegre América FC (Minas Gerais) -

35. kolejka

  • 17.11  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte EC Bahia -
  • 17.11  
    Paraná Clube Palmeiras Sao Paulo -
  • 17.11  
    América FC (Minas Gerais) Santos FC Sao Paulo -
  • 17.11  
    Vitória Salvador Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 17.11  
    Fluminense Rio de Janeiro Ceará SC -
  • 17.11  
    Botafogo Rio de Janeiro Internacional Porto Alegre -
  • 17.11  
    Sao Paulo FC Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 17.11  
    Sport Recife Flamengo Río de Janeiro -
  • 17.11  
    Corinthians Sao Paulo CR Vasco da Gama -
  • 17.11  
    Gremio Porto Alegre Chapecoense AF -

36. kolejka

  • 21.11  
    Cruzeiro Belo Horizonte Vitória Salvador -
  • 21.11  
    Atletico Paranaense Kurytyba Corinthians Sao Paulo -
  • 21.11  
    Chapecoense AF Sport Recife -
  • 21.11  
    EC Bahia Fluminense Rio de Janeiro -
  • 21.11  
    CR Vasco da Gama Sao Paulo FC -
  • 21.11  
    Flamengo Río de Janeiro Gremio Porto Alegre -
  • 21.11  
    Ceará SC Paraná Clube -
  • 21.11  
    Santos FC Sao Paulo Botafogo Rio de Janeiro -
  • 21.11  
    Palmeiras Sao Paulo América FC (Minas Gerais) -
  • 21.11  
    Internacional Porto Alegre Atlético Mineiro Belo Horizonte -

37. kolejka

  • 24.11  
    Cruzeiro Belo Horizonte Flamengo Río de Janeiro -
  • 24.11  
    Atletico Paranaense Kurytyba Ceará SC -
  • 24.11  
    América FC (Minas Gerais) EC Bahia -
  • 24.11  
    Vitória Salvador Gremio Porto Alegre -
  • 24.11  
    CR Vasco da Gama Palmeiras Sao Paulo -
  • 24.11  
    Botafogo Rio de Janeiro Paraná Clube -
  • 24.11  
    Sao Paulo FC Sport Recife -
  • 24.11  
    Santos FC Sao Paulo Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 24.11  
    Corinthians Sao Paulo Chapecoense AF -
  • 24.11  
    Internacional Porto Alegre Fluminense Rio de Janeiro -

38. kolejka

  • 02.12  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Botafogo Rio de Janeiro -
  • 02.12  
    Paraná Clube Internacional Porto Alegre -
  • 02.12  
    Chapecoense AF Sao Paulo FC -
  • 02.12  
    EC Bahia Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 02.12  
    Fluminense Rio de Janeiro América FC (Minas Gerais) -
  • 02.12  
    Flamengo Río de Janeiro Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 02.12  
    Ceará SC CR Vasco da Gama -
  • 02.12  
    Sport Recife Santos FC Sao Paulo -
  • 02.12  
    Palmeiras Sao Paulo Vitória Salvador -
  • 02.12  
    Gremio Porto Alegre Corinthians Sao Paulo -