Austria - Bundesliga

9. kolejka - Bundesliga

  • 23.09 16:00
  • 23.09 18:30
  • 23.09 18:30
  • 23.09 18:30
  • 24.09 16:30

Tabela Bundesliga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Sturm Graz 8 18   6 0 2   16 - 12 4
2 FC Salzburg 8 17   5 2 1   18 - 7 11
3 Austria Wiedeń 8 14   4 2 2   19 - 13 6
4 LASK Linz 8 12   3 3 2   8 - 5 3
5 Admira Wacker Moedling 8 12   4 0 4   16 - 16 0
6 SC Rheindorf Altach 8 11   3 2 3   9 - 9 0
7 Wolfsberger Athletik Club 8 11   3 2 3   8 - 8 0
8 Rapid Wiedeń 8 10   2 4 2   15 - 14 1
9 SV Mattersburg 8 5   1 2 5   7 - 16 -9
10 SKN Sankt Pölten 8 1   0 1 7   7 - 23 -16
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

10. kolejka (następna)

  • 30.09 16:00
  • 30.09 18:30
  • 30.09 18:30
  • 01.10 16:30
  • 01.10 19:00

Strzelcy Bundesliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Munas Dabbur(FC Salzburg) 5 0
Deni Alar(Sturm Graz) 5 1
Kevin Friesenbichler(Austria Wiedeń) 4 0

Kartkowicze Bundesliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Daniel Toth(Admira Wacker Moedling) 1 5 6
Stefan Maierhofer(SV Mattersburg) 1 3 4
Thomas Zündel(Wolfsberger Athletik Club) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Bundesliga

9. kolejka

  • 23.09 16:00  
    Rapid Wiedeń Wolfsberger Athletik Club -
  • 23.09 18:30  
    Sturm Graz SC Rheindorf Altach -
  • 23.09 18:30  
    SKN Sankt Pölten Admira Wacker Moedling -
  • 23.09 18:30  
    LASK Linz SV Mattersburg -
  • 24.09 16:30  
    FC Salzburg Austria Wiedeń -

10. kolejka

  • 30.09 16:00  
    SKN Sankt Pölten Sturm Graz -
  • 30.09 18:30  
    Admira Wacker Moedling LASK Linz -
  • 30.09 18:30  
    SV Mattersburg Rapid Wiedeń -
  • 01.10 16:30  
    Austria Wiedeń SC Rheindorf Altach -
  • 01.10 19:00  
    FC Salzburg Wolfsberger Athletik Club -

11. kolejka

  • 14.10 16:00  
    LASK Linz FC Salzburg -
  • 14.10 18:30  
    SC Rheindorf Altach Admira Wacker Moedling -
  • 14.10 18:30  
    Rapid Wiedeń SKN Sankt Pölten -
  • 14.10 18:30  
    Wolfsberger Athletik Club SV Mattersburg -
  • 15.10 16:30  
    Sturm Graz Austria Wiedeń -

12. kolejka

  • 21.10 16:00  
    Sturm Graz SV Mattersburg -
  • 21.10 18:30  
    SC Rheindorf Altach Wolfsberger Athletik Club -
  • 21.10 18:30  
    SKN Sankt Pölten LASK Linz -
  • 22.10 14:00  
    Admira Wacker Moedling FC Salzburg -
  • 22.10 16:30  
    Austria Wiedeń Rapid Wiedeń -

13. kolejka

  • 28.10 18:30  
    FC Salzburg SC Rheindorf Altach -
  • 28.10 18:30  
    Rapid Wiedeń Admira Wacker Moedling -
  • 28.10 18:30  
    SV Mattersburg SKN Sankt Pölten -
  • 28.10 18:30  
    Wolfsberger Athletik Club Sturm Graz -
  • 28.10 18:30  
    LASK Linz Austria Wiedeń -

14. kolejka

  • 04.11 18:30  
    Austria Wiedeń SV Mattersburg -
  • 04.11 18:30  
    Sturm Graz Rapid Wiedeń -
  • 04.11 18:30  
    SC Rheindorf Altach LASK Linz -
  • 04.11 18:30  
    Admira Wacker Moedling Wolfsberger Athletik Club -
  • 04.11 18:30  
    SKN Sankt Pölten FC Salzburg -

15. kolejka

  • 18.11 18:30  
    FC Salzburg Sturm Graz -
  • 18.11 18:30  
    Austria Wiedeń Admira Wacker Moedling -
  • 18.11 18:30  
    SV Mattersburg SC Rheindorf Altach -
  • 18.11 18:30  
    SKN Sankt Pölten Wolfsberger Athletik Club -
  • 18.11 18:30  
    LASK Linz Rapid Wiedeń -

16. kolejka

  • 25.11 18:30  
    Sturm Graz LASK Linz -
  • 25.11 18:30  
    SC Rheindorf Altach SKN Sankt Pölten -
  • 25.11 18:30  
    Admira Wacker Moedling SV Mattersburg -
  • 25.11 18:30  
    Rapid Wiedeń FC Salzburg -
  • 25.11 18:30  
    Wolfsberger Athletik Club Austria Wiedeń -

17. kolejka

  • 28.11 18:30  
    FC Salzburg SV Mattersburg -
  • 28.11 18:30  
    Sturm Graz Admira Wacker Moedling -
  • 28.11 18:30  
    Rapid Wiedeń SC Rheindorf Altach -
  • 28.11 18:30  
    SKN Sankt Pölten Austria Wiedeń -
  • 28.11 18:30  
    LASK Linz Wolfsberger Athletik Club -

18. kolejka

  • 02.12 18:30  
    Austria Wiedeń FC Salzburg -
  • 02.12 18:30  
    SC Rheindorf Altach Sturm Graz -
  • 02.12 18:30  
    Admira Wacker Moedling SKN Sankt Pölten -
  • 02.12 18:30  
    SV Mattersburg LASK Linz -
  • 02.12 18:30  
    Wolfsberger Athletik Club Rapid Wiedeń -

19. kolejka

  • 09.12 18:30  
    Sturm Graz SKN Sankt Pölten -
  • 09.12 18:30  
    SC Rheindorf Altach Austria Wiedeń -
  • 09.12 18:30  
    Rapid Wiedeń SV Mattersburg -
  • 09.12 18:30  
    Wolfsberger Athletik Club FC Salzburg -
  • 09.12 18:30  
    LASK Linz Admira Wacker Moedling -

20. kolejka

  • 16.12 18:30  
    FC Salzburg LASK Linz -
  • 16.12 18:30  
    Austria Wiedeń Sturm Graz -
  • 16.12 18:30  
    Admira Wacker Moedling SC Rheindorf Altach -
  • 16.12 18:30  
    SV Mattersburg Wolfsberger Athletik Club -
  • 16.12 18:30  
    SKN Sankt Pölten Rapid Wiedeń -

21. kolejka

  • 03.02 18:30  
    FC Salzburg Admira Wacker Moedling -
  • 03.02 18:30  
    Rapid Wiedeń Austria Wiedeń -
  • 03.02 18:30  
    SV Mattersburg Sturm Graz -
  • 03.02 18:30  
    Wolfsberger Athletik Club SC Rheindorf Altach -
  • 03.02 18:30  
    LASK Linz SKN Sankt Pölten -

22. kolejka

  • 10.02 18:30  
    Austria Wiedeń LASK Linz -
  • 10.02 18:30  
    Sturm Graz Wolfsberger Athletik Club -
  • 10.02 18:30  
    SC Rheindorf Altach FC Salzburg -
  • 10.02 18:30  
    Admira Wacker Moedling Rapid Wiedeń -
  • 10.02 18:30  
    SKN Sankt Pölten SV Mattersburg -

23. kolejka

  • 17.02 18:30  
    FC Salzburg SKN Sankt Pölten -
  • 17.02 18:30  
    Rapid Wiedeń Sturm Graz -
  • 17.02 18:30  
    SV Mattersburg Austria Wiedeń -
  • 17.02 18:30  
    Wolfsberger Athletik Club Admira Wacker Moedling -
  • 17.02 18:30  
    LASK Linz SC Rheindorf Altach -

24. kolejka

  • 24.02 18:30  
    Sturm Graz FC Salzburg -
  • 24.02 18:30  
    SC Rheindorf Altach SV Mattersburg -
  • 24.02 18:30  
    Admira Wacker Moedling Austria Wiedeń -
  • 24.02 18:30  
    Rapid Wiedeń LASK Linz -
  • 24.02 18:30  
    Wolfsberger Athletik Club SKN Sankt Pölten -

25. kolejka

  • 03.03 18:30  
    FC Salzburg Rapid Wiedeń -
  • 03.03 18:30  
    Austria Wiedeń Wolfsberger Athletik Club -
  • 03.03 18:30  
    SV Mattersburg Admira Wacker Moedling -
  • 03.03 18:30  
    SKN Sankt Pölten SC Rheindorf Altach -
  • 03.03 18:30  
    LASK Linz Sturm Graz -

26. kolejka

  • 10.03 18:30  
    Austria Wiedeń SKN Sankt Pölten -
  • 10.03 18:30  
    SC Rheindorf Altach Rapid Wiedeń -
  • 10.03 18:30  
    Admira Wacker Moedling Sturm Graz -
  • 10.03 18:30  
    SV Mattersburg FC Salzburg -
  • 10.03 18:30  
    Wolfsberger Athletik Club LASK Linz -

27. kolejka

  • 17.03 18:30  
    FC Salzburg Austria Wiedeń -
  • 17.03 18:30  
    Sturm Graz SC Rheindorf Altach -
  • 17.03 18:30  
    Rapid Wiedeń Wolfsberger Athletik Club -
  • 17.03 18:30  
    SKN Sankt Pölten Admira Wacker Moedling -
  • 17.03 18:30  
    LASK Linz SV Mattersburg -

28. kolejka

  • 31.03 18:30  
    FC Salzburg Wolfsberger Athletik Club -
  • 31.03 18:30  
    Austria Wiedeń SC Rheindorf Altach -
  • 31.03 18:30  
    Admira Wacker Moedling LASK Linz -
  • 31.03 18:30  
    SV Mattersburg Rapid Wiedeń -
  • 31.03 18:30  
    SKN Sankt Pölten Sturm Graz -

29. kolejka

  • 07.05 18:30  
    Sturm Graz Austria Wiedeń -
  • 07.05 18:30  
    SC Rheindorf Altach Admira Wacker Moedling -
  • 07.05 18:30  
    Rapid Wiedeń SKN Sankt Pölten -
  • 07.05 18:30  
    Wolfsberger Athletik Club SV Mattersburg -
  • 07.05 18:30  
    LASK Linz FC Salzburg -

30. kolejka

  • 14.04 18:30  
    Austria Wiedeń Rapid Wiedeń -
  • 14.04 18:30  
    Sturm Graz SV Mattersburg -
  • 14.04 18:30  
    SC Rheindorf Altach Wolfsberger Athletik Club -
  • 14.04 18:30  
    Admira Wacker Moedling FC Salzburg -
  • 14.04 18:30  
    SKN Sankt Pölten LASK Linz -

31. kolejka

  • 21.04 18:30  
    FC Salzburg SC Rheindorf Altach -
  • 21.04 18:30  
    Rapid Wiedeń Admira Wacker Moedling -
  • 21.04 18:30  
    SV Mattersburg SKN Sankt Pölten -
  • 21.04 18:30  
    Wolfsberger Athletik Club Sturm Graz -
  • 21.04 18:30  
    LASK Linz Austria Wiedeń -

32. kolejka

  • 28.04 18:30  
    Austria Wiedeń SV Mattersburg -
  • 28.04 18:30  
    Sturm Graz Rapid Wiedeń -
  • 28.04 18:30  
    SC Rheindorf Altach LASK Linz -
  • 28.04 18:30  
    Admira Wacker Moedling Wolfsberger Athletik Club -
  • 28.04 18:30  
    SKN Sankt Pölten FC Salzburg -

33. kolejka

  • 05.05 18:30  
    FC Salzburg Sturm Graz -
  • 05.05 18:30  
    Austria Wiedeń Admira Wacker Moedling -
  • 05.05 18:30  
    SV Mattersburg SC Rheindorf Altach -
  • 05.05 18:30  
    SKN Sankt Pölten Wolfsberger Athletik Club -
  • 05.05 18:30  
    LASK Linz Rapid Wiedeń -

34. kolejka

  • 08.05 18:30  
    Sturm Graz LASK Linz -
  • 08.05 18:30  
    SC Rheindorf Altach SKN Sankt Pölten -
  • 08.05 18:30  
    Admira Wacker Moedling SV Mattersburg -
  • 08.05 18:30  
    Rapid Wiedeń FC Salzburg -
  • 08.05 18:30  
    Wolfsberger Athletik Club Austria Wiedeń -

35. kolejka

  • 13.05 18:30  
    FC Salzburg SV Mattersburg -
  • 13.05 18:30  
    Sturm Graz Admira Wacker Moedling -
  • 13.05 18:30  
    Rapid Wiedeń SC Rheindorf Altach -
  • 13.05 18:30  
    SKN Sankt Pölten Austria Wiedeń -
  • 13.05 18:30  
    LASK Linz Wolfsberger Athletik Club -

36. kolejka

  • 20.05 18:30  
    Austria Wiedeń FC Salzburg -
  • 20.05 18:30  
    SC Rheindorf Altach Sturm Graz -
  • 20.05 18:30  
    Admira Wacker Moedling SKN Sankt Pölten -
  • 20.05 18:30  
    SV Mattersburg LASK Linz -
  • 20.05 18:30  
    Wolfsberger Athletik Club Rapid Wiedeń -