Austria - Bundesliga

23. kolejka - Bundesliga

Tabela Bundesliga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Salzburg 23 52   15 7 1   47 - 15 32
2 Sturm Graz 23 45   14 3 6   40 - 27 13
3 Admira Wacker Moedling 23 37   11 4 8   41 - 38 3
4 Rapid Wiedeń 23 36   9 9 5   38 - 28 10
5 LASK Linz 23 36   10 6 7   32 - 25 7
6 SV Mattersburg 23 30   8 6 9   32 - 34 -2
7 Austria Wiedeń 23 27   7 6 10   33 - 35 -2
8 SC Rheindorf Altach 23 26   7 5 11   24 - 31 -7
9 Wolfsberger Athletik Club 23 20   4 8 11   19 - 33 -14
10 SKN Sankt Pölten 23 7   1 4 18   14 - 54 -40
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

24. kolejka (następna)

  • 24.02 16:00
  • 24.02 18:30
  • 24.02 18:30
  • 24.02 18:30
  • 25.02 16:30

Strzelcy Bundesliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Munas Dabbur(FC Salzburg) 14 1
Christoph Knasmüllner(Admira Wacker Moedling) 12 4
Deni Alar(Sturm Graz) 10 1

Kartkowicze Bundesliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Martin Rasner(SKN Sankt Pölten) 1 7 8
Stefan Maierhofer(SV Mattersburg) 1 6 7
Christian Ramsebner(LASK Linz) 1 6 7

Terminarz / Wyniki Bundesliga

24. kolejka

  • 24.02 16:00  
    Admira Wacker Moedling Austria Wiedeń -
  • 24.02 18:30  
    SC Rheindorf Altach SV Mattersburg -
  • 24.02 18:30  
    Rapid Wiedeń LASK Linz -
  • 24.02 18:30  
    Wolfsberger Athletik Club SKN Sankt Pölten -
  • 25.02 16:30  
    Sturm Graz FC Salzburg -

25. kolejka

  • 03.03 16:00  
    LASK Linz Sturm Graz -
  • 03.03 18:30  
    Austria Wiedeń Wolfsberger Athletik Club -
  • 03.03 18:30  
    SV Mattersburg Admira Wacker Moedling -
  • 03.03 18:30  
    SKN Sankt Pölten SC Rheindorf Altach -
  • 04.03 16:30  
    FC Salzburg Rapid Wiedeń -

26. kolejka

  • 10.03 16:00  
    Austria Wiedeń SKN Sankt Pölten -
  • 10.03 18:30  
    Admira Wacker Moedling Sturm Graz -
  • 10.03 18:30  
    SV Mattersburg FC Salzburg -
  • 10.03 18:30  
    Wolfsberger Athletik Club LASK Linz -
  • 11.03 16:30  
    SC Rheindorf Altach Rapid Wiedeń -

27. kolejka

  • 17.03 16:00  
    Rapid Wiedeń Wolfsberger Athletik Club -
  • 17.03 18:30  
    Sturm Graz SC Rheindorf Altach -
  • 17.03 18:30  
    SKN Sankt Pölten Admira Wacker Moedling -
  • 17.03 18:30  
    LASK Linz SV Mattersburg -
  • 18.03 14:30  
    FC Salzburg Austria Wiedeń -

28. kolejka

  • 31.03 18:30  
    FC Salzburg Wolfsberger Athletik Club -
  • 31.03 18:30  
    Austria Wiedeń SC Rheindorf Altach -
  • 31.03 18:30  
    Admira Wacker Moedling LASK Linz -
  • 31.03 18:30  
    SV Mattersburg Rapid Wiedeń -
  • 31.03 18:30  
    SKN Sankt Pölten Sturm Graz -

29. kolejka

  • 07.05 18:30  
    Sturm Graz Austria Wiedeń -
  • 07.05 18:30  
    SC Rheindorf Altach Admira Wacker Moedling -
  • 07.05 18:30  
    Rapid Wiedeń SKN Sankt Pölten -
  • 07.05 18:30  
    Wolfsberger Athletik Club SV Mattersburg -
  • 07.05 18:30  
    LASK Linz FC Salzburg -

30. kolejka

  • 14.04 18:30  
    Austria Wiedeń Rapid Wiedeń -
  • 14.04 18:30  
    Sturm Graz SV Mattersburg -
  • 14.04 18:30  
    SC Rheindorf Altach Wolfsberger Athletik Club -
  • 14.04 18:30  
    Admira Wacker Moedling FC Salzburg -
  • 14.04 18:30  
    SKN Sankt Pölten LASK Linz -

31. kolejka

  • 21.04 18:30  
    FC Salzburg SC Rheindorf Altach -
  • 21.04 18:30  
    Rapid Wiedeń Admira Wacker Moedling -
  • 21.04 18:30  
    SV Mattersburg SKN Sankt Pölten -
  • 21.04 18:30  
    Wolfsberger Athletik Club Sturm Graz -
  • 21.04 18:30  
    LASK Linz Austria Wiedeń -

32. kolejka

  • 28.04 18:30  
    Austria Wiedeń SV Mattersburg -
  • 28.04 18:30  
    Sturm Graz Rapid Wiedeń -
  • 28.04 18:30  
    SC Rheindorf Altach LASK Linz -
  • 28.04 18:30  
    Admira Wacker Moedling Wolfsberger Athletik Club -
  • 28.04 18:30  
    SKN Sankt Pölten FC Salzburg -

33. kolejka

  • 05.05 18:30  
    FC Salzburg Sturm Graz -
  • 05.05 18:30  
    Austria Wiedeń Admira Wacker Moedling -
  • 05.05 18:30  
    SV Mattersburg SC Rheindorf Altach -
  • 05.05 18:30  
    SKN Sankt Pölten Wolfsberger Athletik Club -
  • 05.05 18:30  
    LASK Linz Rapid Wiedeń -

34. kolejka

  • 08.05 18:30  
    Sturm Graz LASK Linz -
  • 08.05 18:30  
    SC Rheindorf Altach SKN Sankt Pölten -
  • 08.05 18:30  
    Admira Wacker Moedling SV Mattersburg -
  • 08.05 18:30  
    Rapid Wiedeń FC Salzburg -
  • 08.05 18:30  
    Wolfsberger Athletik Club Austria Wiedeń -

35. kolejka

  • 13.05 18:30  
    FC Salzburg SV Mattersburg -
  • 13.05 18:30  
    Sturm Graz Admira Wacker Moedling -
  • 13.05 18:30  
    Rapid Wiedeń SC Rheindorf Altach -
  • 13.05 18:30  
    SKN Sankt Pölten Austria Wiedeń -
  • 13.05 18:30  
    LASK Linz Wolfsberger Athletik Club -

36. kolejka

  • 20.05 18:30  
    Austria Wiedeń FC Salzburg -
  • 20.05 18:30  
    SC Rheindorf Altach Sturm Graz -
  • 20.05 18:30  
    Admira Wacker Moedling SKN Sankt Pölten -
  • 20.05 18:30  
    SV Mattersburg LASK Linz -
  • 20.05 18:30  
    Wolfsberger Athletik Club Rapid Wiedeń -