Austria - Bundesliga

26. kolejka - Bundesliga

Tabela Bundesliga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Salzburg 26 56   17 5 4   55 - 18 37
2 SC Rheindorf Altach 26 49   15 4 7   41 - 31 10
3 Austria Wiedeń 26 47   15 2 9   49 - 38 11
4 Sturm Graz 26 45   14 3 9   42 - 26 16
5 Admira Wacker Moedling 26 33   9 6 11   24 - 38 -14
6 Wolfsberger Athletik Club 26 32   9 5 12   31 - 41 -10
7 Rapid Wiedeń 26 30   7 9 10   36 - 30 6
8 SKN Sankt Pölten 26 27   7 6 13   28 - 44 -16
9 SV Mattersburg 26 24   6 6 14   24 - 41 -17
10 SV Ried 26 23   7 2 17   21 - 44 -23
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

27. kolejka (następna)

  • 01.04 16:00
  • 01.04 18:30
  • 01.04 18:30
  • 01.04 18:30
  • 02.04 16:30

Strzelcy Bundesliga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Deni Alar(Sturm Graz) 14 1
Dimitri Joseph Oberlin Mfomo(SC Rheindorf Altach/FC Salzburg) 10 1
Olarenwaju Ayoba Kayode(Austria Wiedeń) 9 0

Kartkowicze Bundesliga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Peter Zulj(SV Ried) 2 5 7
Dayotchanculle Upamecano(FC Salzburg) 2 4 6
Daniel Toth(Admira Wacker Moedling) 1 7 8

Terminarz / Wyniki Bundesliga

27. kolejka

  • 01.04 16:00  
    SKN Sankt Pölten Rapid Wiedeń -
  • 01.04 18:30  
    Austria Wiedeń Admira Wacker Moedling -
  • 01.04 18:30  
    Sturm Graz Wolfsberger Athletik Club -
  • 01.04 18:30  
    SV Mattersburg SV Ried -
  • 02.04 16:30  
    SC Rheindorf Altach FC Salzburg -

28. kolejka

  • 08.04 16:00  
    SV Ried Rapid Wiedeń -
  • 08.04 18:30  
    Austria Wiedeń SKN Sankt Pölten -
  • 08.04 18:30  
    Admira Wacker Moedling SV Mattersburg -
  • 08.04 18:30  
    Wolfsberger Athletik Club SC Rheindorf Altach -
  • 09.04 16:30  
    FC Salzburg Sturm Graz -

29. kolejka

  • 15.04 16:00  
    Wolfsberger Athletik Club FC Salzburg -
  • 15.04 18:30  
    Rapid Wiedeń SC Rheindorf Altach -
  • 15.04 18:30  
    Admira Wacker Moedling SKN Sankt Pölten -
  • 15.04 18:30  
    Sturm Graz SV Ried -
  • 16.04 15:00  
    SV Mattersburg Austria Wiedeń -

30. kolejka

  • 22.04 16:00  
    Sturm Graz SV Mattersburg -
  • 22.04 18:30  
    SV Ried Wolfsberger Athletik Club -
  • 22.04 18:30  
    SC Rheindorf Altach Admira Wacker Moedling -
  • 22.04 18:30  
    SKN Sankt Pölten FC Salzburg -
  • 23.04 16:30  
    Rapid Wiedeń Austria Wiedeń -

31. kolejka

  • 29.04 18:30  
    FC Salzburg SV Ried -
  • 29.04 18:30  
    Austria Wiedeń Sturm Graz -
  • 29.04 18:30  
    Admira Wacker Moedling Rapid Wiedeń -
  • 29.04 18:30  
    Wolfsberger Athletik Club SV Mattersburg -
  • 29.04 18:30  
    SKN Sankt Pölten SC Rheindorf Altach -

32. kolejka

  • 06.05 18:30  
    Rapid Wiedeń Wolfsberger Athletik Club -
  • 06.05 18:30  
    Sturm Graz SKN Sankt Pölten -
  • 06.05 18:30  
    SV Ried Admira Wacker Moedling -
  • 06.05 18:30  
    SC Rheindorf Altach Austria Wiedeń -
  • 06.05 18:30  
    SV Mattersburg FC Salzburg -

33. kolejka

  • 13.05 18:30  
    FC Salzburg Rapid Wiedeń -
  • 13.05 18:30  
    Austria Wiedeń SV Ried -
  • 13.05 18:30  
    Admira Wacker Moedling Wolfsberger Athletik Club -
  • 13.05 18:30  
    SC Rheindorf Altach Sturm Graz -
  • 13.05 18:30  
    SKN Sankt Pölten SV Mattersburg -

34. kolejka

  • 20.05 18:30  
    FC Salzburg Admira Wacker Moedling -
  • 20.05 18:30  
    Rapid Wiedeń Sturm Graz -
  • 20.05 18:30  
    Wolfsberger Athletik Club Austria Wiedeń -
  • 20.05 18:30  
    SV Ried SKN Sankt Pölten -
  • 20.05 18:30  
    SV Mattersburg SC Rheindorf Altach -

35. kolejka

  • 25.05 18:30  
    Austria Wiedeń FC Salzburg -
  • 25.05 18:30  
    Sturm Graz Admira Wacker Moedling -
  • 25.05 18:30  
    SC Rheindorf Altach SV Ried -
  • 25.05 18:30  
    SV Mattersburg Rapid Wiedeń -
  • 25.05 18:30  
    SKN Sankt Pölten Wolfsberger Athletik Club -

36. kolejka

  • 28.05 18:30  
    FC Salzburg SC Rheindorf Altach -
  • 28.05 18:30  
    Rapid Wiedeń SKN Sankt Pölten -
  • 28.05 18:30  
    Admira Wacker Moedling Austria Wiedeń -
  • 28.05 18:30  
    Wolfsberger Athletik Club Sturm Graz -
  • 28.05 18:30  
    SV Ried SV Mattersburg -