Austria - 1. liga

20. kolejka - 1. liga

Tabela 1. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 SV Ried 10 22   7 1 2   28 - 12 16
2 FC Wacker Innsbruck 10 22   6 4 0   16 - 4 12
3 FC Liefering 10 21   6 3 1   18 - 6 12
4 SC Wiener Neustadt 10 19   6 1 3   21 - 13 8
5 TSV Hartberg 10 18   5 3 2   19 - 10 9
6 Floridsdorfer AC 10 12   3 3 4   10 - 19 -9
7 Kapfenberger SV 10 11   3 2 5   10 - 15 -5
8 WSG Swarovski Wattens 10 10   3 1 6   17 - 19 -2
9 SC Austria Lustenau 10 8   2 2 6   14 - 18 -4
10 FC Blau-Weiß Linz 10 7   1 4 5   12 - 15 -3
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

21. kolejka (następna)

  • 23.02 17:30
  • 23.02 17:30
  • 23.02 17:30
  • 23.02 17:30
  • 23.02 17:30

Strzelcy 1. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Seifedin Chabbi(SV Ried) 15 0
Hamdi Salihi(SC Wiener Neustadt) 15 5
Thomas Fröschl(SV Ried) 9 0

Kartkowicze 1. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Davor Bratić(Kapfenberger SV) 2 6 8
Manuel Haas(Kapfenberger SV) 1 6 7
Benjamin Pranter(WSG Swarovski Wattens) 1 5 6

Terminarz / Wyniki 1. liga

21. kolejka

  • 23.02 17:30  
    SV Ried Floridsdorfer AC -
  • 23.02 17:30  
    SC Austria Lustenau SC Wiener Neustadt -
  • 23.02 17:30  
    WSG Swarovski Wattens Kapfenberger SV -
  • 23.02 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz FC Liefering -
  • 23.02 17:30  
    TSV Hartberg FC Wacker Innsbruck -

22. kolejka

  • 02.03 17:30  
    FC Liefering SV Ried -
  • 02.03 17:30  
    FC Wacker Innsbruck SC Austria Lustenau -
  • 02.03 17:30  
    Kapfenberger SV FC Blau-Weiß Linz -
  • 02.03 17:30  
    SC Wiener Neustadt TSV Hartberg -
  • 02.03 17:30  
    Floridsdorfer AC WSG Swarovski Wattens -

23. kolejka

  • 09.03 17:30  
    SC Austria Lustenau Kapfenberger SV -
  • 09.03 17:30  
    WSG Swarovski Wattens FC Wacker Innsbruck -
  • 09.03 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz SV Ried -
  • 09.03 17:30  
    Floridsdorfer AC SC Wiener Neustadt -
  • 09.03 17:30  
    TSV Hartberg FC Liefering -

24. kolejka

  • 16.03 17:30  
    SV Ried FC Wacker Innsbruck -
  • 16.03 17:30  
    FC Liefering Floridsdorfer AC -
  • 16.03 17:30  
    WSG Swarovski Wattens SC Austria Lustenau -
  • 16.03 17:30  
    Kapfenberger SV SC Wiener Neustadt -
  • 16.03 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz TSV Hartberg -

25. kolejka

  • 30.03 17:30  
    SC Austria Lustenau FC Blau-Weiß Linz -
  • 30.03 17:30  
    FC Wacker Innsbruck FC Liefering -
  • 30.03 17:30  
    SC Wiener Neustadt WSG Swarovski Wattens -
  • 30.03 17:30  
    Floridsdorfer AC Kapfenberger SV -
  • 30.03 17:30  
    TSV Hartberg SV Ried -

26. kolejka

  • 03.04 17:30  
    SV Ried WSG Swarovski Wattens -
  • 03.04 17:30  
    FC Liefering SC Austria Lustenau -
  • 03.04 17:30  
    FC Wacker Innsbruck SC Wiener Neustadt -
  • 03.04 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz Floridsdorfer AC -
  • 03.04 17:30  
    TSV Hartberg Kapfenberger SV -

27. kolejka

  • 06.04 17:30  
    SC Austria Lustenau TSV Hartberg -
  • 06.04 17:30  
    WSG Swarovski Wattens FC Blau-Weiß Linz -
  • 06.04 17:30  
    Kapfenberger SV SV Ried -
  • 06.04 17:30  
    SC Wiener Neustadt FC Liefering -
  • 06.04 17:30  
    Floridsdorfer AC FC Wacker Innsbruck -

28. kolejka

  • 13.04 17:30  
    FC Liefering Kapfenberger SV -
  • 13.04 17:30  
    SC Austria Lustenau Floridsdorfer AC -
  • 13.04 17:30  
    FC Wacker Innsbruck FC Blau-Weiß Linz -
  • 13.04 17:30  
    SC Wiener Neustadt SV Ried -
  • 13.04 17:30  
    TSV Hartberg WSG Swarovski Wattens -

29. kolejka

  • 20.04 17:30  
    SV Ried SC Austria Lustenau -
  • 20.04 17:30  
    WSG Swarovski Wattens FC Liefering -
  • 20.04 17:30  
    Kapfenberger SV FC Wacker Innsbruck -
  • 20.04 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz SC Wiener Neustadt -
  • 20.04 17:30  
    Floridsdorfer AC TSV Hartberg -

30. kolejka

  • 24.04 17:30  
    FC Liefering FC Blau-Weiß Linz -
  • 24.04 17:30  
    FC Wacker Innsbruck TSV Hartberg -
  • 24.04 17:30  
    Kapfenberger SV WSG Swarovski Wattens -
  • 24.04 17:30  
    SC Wiener Neustadt SC Austria Lustenau -
  • 24.04 17:30  
    Floridsdorfer AC SV Ried -

31. kolejka

  • 27.04 17:30  
    SV Ried FC Liefering -
  • 27.04 17:30  
    SC Austria Lustenau FC Wacker Innsbruck -
  • 27.04 17:30  
    WSG Swarovski Wattens Floridsdorfer AC -
  • 27.04 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz Kapfenberger SV -
  • 27.04 17:30  
    TSV Hartberg SC Wiener Neustadt -

32. kolejka

  • 04.05 17:30  
    SV Ried FC Blau-Weiß Linz -
  • 04.05 17:30  
    FC Liefering TSV Hartberg -
  • 04.05 17:30  
    FC Wacker Innsbruck WSG Swarovski Wattens -
  • 04.05 17:30  
    Kapfenberger SV SC Austria Lustenau -
  • 04.05 17:30  
    SC Wiener Neustadt Floridsdorfer AC -

33. kolejka

  • 11.05 17:30  
    SC Austria Lustenau WSG Swarovski Wattens -
  • 11.05 17:30  
    FC Wacker Innsbruck SV Ried -
  • 11.05 17:30  
    SC Wiener Neustadt Kapfenberger SV -
  • 11.05 17:30  
    Floridsdorfer AC FC Liefering -
  • 11.05 17:30  
    TSV Hartberg FC Blau-Weiß Linz -

34. kolejka

  • 15.05 17:30  
    SV Ried TSV Hartberg -
  • 15.05 17:30  
    FC Liefering FC Wacker Innsbruck -
  • 15.05 17:30  
    WSG Swarovski Wattens SC Wiener Neustadt -
  • 15.05 17:30  
    Kapfenberger SV Floridsdorfer AC -
  • 15.05 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz SC Austria Lustenau -

35. kolejka

  • 18.05 17:30  
    SC Austria Lustenau FC Liefering -
  • 18.05 17:30  
    WSG Swarovski Wattens SV Ried -
  • 18.05 17:30  
    Kapfenberger SV TSV Hartberg -
  • 18.05 17:30  
    SC Wiener Neustadt FC Wacker Innsbruck -
  • 18.05 17:30  
    Floridsdorfer AC FC Blau-Weiß Linz -

36. kolejka

  • 21.05 17:30  
    SV Ried Kapfenberger SV -
  • 21.05 17:30  
    FC Liefering SC Wiener Neustadt -
  • 21.05 17:30  
    FC Wacker Innsbruck Floridsdorfer AC -
  • 21.05 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz WSG Swarovski Wattens -
  • 21.05 17:30  
    TSV Hartberg SC Austria Lustenau -