Austria - 1. liga

25. kolejka - 1. liga

Tabela 1. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 LASK Linz 25 53   16 5 4   57 - 31 26
2 FC Liefering 25 44   12 8 5   43 - 30 13
3 SC Austria Lustenau 25 41   11 8 6   42 - 30 12
4 FC Wacker Innsbruck 25 31   8 7 10   31 - 36 -5
5 Kapfenberger SV 25 30   10 6 9   32 - 32 0
6 WSG Swarovski Wattens 25 30   7 9 9   27 - 36 -9
7 SV Horn 25 29   8 5 12   30 - 35 -5
8 FC Blau-Weiß Linz 25 28   6 10 9   25 - 29 -4
9 SC Wiener Neustadt 25 27   8 3 14   27 - 46 -19
10 Floridsdorfer AC 25 23   6 5 14   26 - 35 -9
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

26. kolejka (następna)

  • 31.03 18:30
  • 31.03 18:30
  • 31.03 18:30
  • 31.03 18:30
  • 31.03 20:30

Strzelcy 1. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Raphael Dwamena(SC Austria Lustenau) 18 0
René Gartler(LASK Linz) 14 3
Mërgim Berisha(FC Liefering) 13 2

Kartkowicze 1. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Aleksandar Djordjevic(SV Horn) 2 5 7
Rami Tekir(FC Liefering/FC Wacker Innsbruck) 2 5 7
Michael Steinlechner(WSG Swarovski Wattens) 1 8 9

Terminarz / Wyniki 1. liga

26. kolejka

  • 31.03 18:30  
    SC Wiener Neustadt SC Austria Lustenau -
  • 31.03 18:30  
    FC Blau-Weiß Linz Kapfenberger SV -
  • 31.03 18:30  
    WSG Swarovski Wattens FC Liefering -
  • 31.03 18:30  
    Floridsdorfer AC LASK Linz -
  • 31.03 20:30  
    SV Horn FC Wacker Innsbruck -

27. kolejka

  • 07.04 18:30  
    FC Liefering FC Blau-Weiß Linz -
  • 07.04 18:30  
    LASK Linz SV Horn -
  • 07.04 18:30  
    FC Wacker Innsbruck SC Wiener Neustadt -
  • 07.04 20:30  
    SC Austria Lustenau WSG Swarovski Wattens -
  • 08.04 16:00  
    Kapfenberger SV Floridsdorfer AC -

28. kolejka

  • 14.04 18:30  
    SC Wiener Neustadt Kapfenberger SV -
  • 14.04 18:30  
    WSG Swarovski Wattens FC Blau-Weiß Linz -
  • 14.04 18:30  
    SV Horn FC Liefering -
  • 14.04 18:30  
    Floridsdorfer AC FC Wacker Innsbruck -
  • 14.04 20:30  
    LASK Linz SC Austria Lustenau -

29. kolejka

  • 17.04 18:30  
    FC Blau-Weiß Linz LASK Linz -
  • 18.04 18:30  
    FC Liefering SC Wiener Neustadt -
  • 18.04 18:30  
    FC Wacker Innsbruck Kapfenberger SV -
  • 18.04 18:30  
    SV Horn SC Austria Lustenau -
  • 18.04 18:30  
    Floridsdorfer AC WSG Swarovski Wattens -

30. kolejka

  • 21.04 18:30  
    SC Wiener Neustadt FC Blau-Weiß Linz -
  • 21.04 18:30  
    LASK Linz FC Liefering -
  • 21.04 18:30  
    SC Austria Lustenau Floridsdorfer AC -
  • 21.04 18:30  
    Kapfenberger SV SV Horn -
  • 21.04 20:30  
    WSG Swarovski Wattens FC Wacker Innsbruck -

31. kolejka

  • 28.04 17:30  
    SC Wiener Neustadt WSG Swarovski Wattens -
  • 28.04 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz SV Horn -
  • 28.04 17:30  
    FC Wacker Innsbruck LASK Linz -
  • 28.04 17:30  
    Kapfenberger SV SC Austria Lustenau -
  • 28.04 17:30  
    Floridsdorfer AC FC Liefering -

32. kolejka

  • 02.05 17:30  
    FC Liefering FC Wacker Innsbruck -
  • 02.05 17:30  
    LASK Linz SC Wiener Neustadt -
  • 02.05 17:30  
    WSG Swarovski Wattens Kapfenberger SV -
  • 02.05 17:30  
    SC Austria Lustenau FC Blau-Weiß Linz -
  • 02.05 17:30  
    SV Horn Floridsdorfer AC -

33. kolejka

  • 05.05 17:30  
    SC Wiener Neustadt SV Horn -
  • 05.05 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz Floridsdorfer AC -
  • 05.05 17:30  
    WSG Swarovski Wattens LASK Linz -
  • 05.05 17:30  
    SC Austria Lustenau FC Wacker Innsbruck -
  • 05.05 17:30  
    Kapfenberger SV FC Liefering -

34. kolejka

  • 12.05 17:30  
    FC Liefering SC Austria Lustenau -
  • 12.05 17:30  
    LASK Linz Kapfenberger SV -
  • 12.05 17:30  
    FC Wacker Innsbruck FC Blau-Weiß Linz -
  • 12.05 17:30  
    SV Horn WSG Swarovski Wattens -
  • 12.05 17:30  
    Floridsdorfer AC SC Wiener Neustadt -

35. kolejka

  • 19.05 17:30  
    FC Liefering WSG Swarovski Wattens -
  • 19.05 17:30  
    LASK Linz Floridsdorfer AC -
  • 19.05 17:30  
    FC Wacker Innsbruck SV Horn -
  • 19.05 17:30  
    SC Austria Lustenau SC Wiener Neustadt -
  • 19.05 17:30  
    Kapfenberger SV FC Blau-Weiß Linz -

36. kolejka

  • 26.05 17:30  
    SC Wiener Neustadt FC Wacker Innsbruck -
  • 26.05 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz FC Liefering -
  • 26.05 17:30  
    WSG Swarovski Wattens SC Austria Lustenau -
  • 26.05 17:30  
    SV Horn LASK Linz -
  • 26.05 17:30  
    Floridsdorfer AC Kapfenberger SV -