Austria - 1. liga

20. kolejka - 1. liga

Tabela 1. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 LASK Linz 20 40   12 4 4   45 - 28 17
2 FC Liefering 20 37   10 7 3   39 - 24 15
3 SC Austria Lustenau 20 36   10 6 4   40 - 28 12
4 Kapfenberger SV 20 30   9 3 8   26 - 26 0
5 FC Wacker Innsbruck 20 28   7 7 6   28 - 27 1
6 SC Wiener Neustadt 20 27   8 3 9   27 - 33 -6
7 WSG Swarovski Wattens 20 23   5 8 7   21 - 31 -10
8 SV Horn 20 19   5 4 11   23 - 31 -8
9 Floridsdorfer AC 20 17   4 5 11   21 - 30 -9
10 FC Blau-Weiß Linz 20 15   2 9 9   15 - 27 -12
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

21. kolejka (następna)

  • 24.02 18:30
  • 24.02 18:30
  • 24.02 18:30
  • 24.02 18:30
  • 24.02 20:30

Strzelcy 1. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Raphael Dwamena(SC Austria Lustenau) 18 0
René Gartler(LASK Linz) 12 2
Mërgim Berisha(FC Liefering) 11 1

Kartkowicze 1. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Aleksandar Djordjevic(SV Horn) 2 4 6
Michael Steinlechner(WSG Swarovski Wattens) 1 7 8
Stefan Meusburger(Kapfenberger SV) 1 6 7

Terminarz / Wyniki 1. liga

21. kolejka

  • 24.02 18:30  
    FC Blau-Weiß Linz SC Wiener Neustadt -
  • 24.02 18:30  
    FC Wacker Innsbruck WSG Swarovski Wattens -
  • 24.02 18:30  
    SV Horn Kapfenberger SV -
  • 24.02 18:30  
    Floridsdorfer AC SC Austria Lustenau -
  • 24.02 20:30  
    FC Liefering LASK Linz -

22. kolejka

  • 03.03 18:30  
    FC Liefering Floridsdorfer AC -
  • 03.03 18:30  
    WSG Swarovski Wattens SC Wiener Neustadt -
  • 03.03 18:30  
    SC Austria Lustenau Kapfenberger SV -
  • 03.03 18:30  
    SV Horn FC Blau-Weiß Linz -
  • 03.03 20:30  
    LASK Linz FC Wacker Innsbruck -

23. kolejka

  • 10.03 18:30  
    SC Wiener Neustadt LASK Linz -
  • 10.03 18:30  
    FC Wacker Innsbruck FC Liefering -
  • 10.03 18:30  
    Kapfenberger SV WSG Swarovski Wattens -
  • 10.03 18:30  
    Floridsdorfer AC SV Horn -
  • 10.03 20:30  
    FC Blau-Weiß Linz SC Austria Lustenau -

24. kolejka

  • 14.03 17:30  
    FC Liefering Kapfenberger SV -
  • 14.03 17:30  
    LASK Linz WSG Swarovski Wattens -
  • 14.03 17:30  
    FC Wacker Innsbruck SC Austria Lustenau -
  • 14.03 17:30  
    SV Horn SC Wiener Neustadt -
  • 14.03 17:30  
    Floridsdorfer AC FC Blau-Weiß Linz -

25. kolejka

  • 17.03 17:30  
    SC Wiener Neustadt Floridsdorfer AC -
  • 17.03 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz FC Wacker Innsbruck -
  • 17.03 17:30  
    WSG Swarovski Wattens SV Horn -
  • 17.03 17:30  
    SC Austria Lustenau FC Liefering -
  • 17.03 17:30  
    Kapfenberger SV LASK Linz -

26. kolejka

  • 31.03 17:30  
    SC Wiener Neustadt SC Austria Lustenau -
  • 31.03 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz Kapfenberger SV -
  • 31.03 17:30  
    WSG Swarovski Wattens FC Liefering -
  • 31.03 17:30  
    SV Horn FC Wacker Innsbruck -
  • 31.03 17:30  
    Floridsdorfer AC LASK Linz -

27. kolejka

  • 07.04 17:30  
    FC Liefering FC Blau-Weiß Linz -
  • 07.04 17:30  
    LASK Linz SV Horn -
  • 07.04 17:30  
    FC Wacker Innsbruck SC Wiener Neustadt -
  • 07.04 17:30  
    SC Austria Lustenau WSG Swarovski Wattens -
  • 07.04 17:30  
    Kapfenberger SV Floridsdorfer AC -

28. kolejka

  • 14.04 17:30  
    SC Wiener Neustadt Kapfenberger SV -
  • 14.04 17:30  
    LASK Linz SC Austria Lustenau -
  • 14.04 17:30  
    WSG Swarovski Wattens FC Blau-Weiß Linz -
  • 14.04 17:30  
    SV Horn FC Liefering -
  • 14.04 17:30  
    Floridsdorfer AC FC Wacker Innsbruck -

29. kolejka

  • 18.04 17:30  
    FC Liefering SC Wiener Neustadt -
  • 18.04 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz LASK Linz -
  • 18.04 17:30  
    FC Wacker Innsbruck Kapfenberger SV -
  • 18.04 17:30  
    SV Horn SC Austria Lustenau -
  • 18.04 17:30  
    Floridsdorfer AC WSG Swarovski Wattens -

30. kolejka

  • 21.04 17:30  
    SC Wiener Neustadt FC Blau-Weiß Linz -
  • 21.04 17:30  
    LASK Linz FC Liefering -
  • 21.04 17:30  
    WSG Swarovski Wattens FC Wacker Innsbruck -
  • 21.04 17:30  
    SC Austria Lustenau Floridsdorfer AC -
  • 21.04 17:30  
    Kapfenberger SV SV Horn -

31. kolejka

  • 28.04 17:30  
    SC Wiener Neustadt WSG Swarovski Wattens -
  • 28.04 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz SV Horn -
  • 28.04 17:30  
    FC Wacker Innsbruck LASK Linz -
  • 28.04 17:30  
    Kapfenberger SV SC Austria Lustenau -
  • 28.04 17:30  
    Floridsdorfer AC FC Liefering -

32. kolejka

  • 02.05 17:30  
    FC Liefering FC Wacker Innsbruck -
  • 02.05 17:30  
    LASK Linz SC Wiener Neustadt -
  • 02.05 17:30  
    WSG Swarovski Wattens Kapfenberger SV -
  • 02.05 17:30  
    SC Austria Lustenau FC Blau-Weiß Linz -
  • 02.05 17:30  
    SV Horn Floridsdorfer AC -

33. kolejka

  • 05.05 17:30  
    SC Wiener Neustadt SV Horn -
  • 05.05 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz Floridsdorfer AC -
  • 05.05 17:30  
    WSG Swarovski Wattens LASK Linz -
  • 05.05 17:30  
    SC Austria Lustenau FC Wacker Innsbruck -
  • 05.05 17:30  
    Kapfenberger SV FC Liefering -

34. kolejka

  • 12.05 17:30  
    FC Liefering SC Austria Lustenau -
  • 12.05 17:30  
    LASK Linz Kapfenberger SV -
  • 12.05 17:30  
    FC Wacker Innsbruck FC Blau-Weiß Linz -
  • 12.05 17:30  
    SV Horn WSG Swarovski Wattens -
  • 12.05 17:30  
    Floridsdorfer AC SC Wiener Neustadt -

35. kolejka

  • 19.05 17:30  
    FC Liefering WSG Swarovski Wattens -
  • 19.05 17:30  
    LASK Linz Floridsdorfer AC -
  • 19.05 17:30  
    FC Wacker Innsbruck SV Horn -
  • 19.05 17:30  
    SC Austria Lustenau SC Wiener Neustadt -
  • 19.05 17:30  
    Kapfenberger SV FC Blau-Weiß Linz -

36. kolejka

  • 26.05 17:30  
    SC Wiener Neustadt FC Wacker Innsbruck -
  • 26.05 17:30  
    FC Blau-Weiß Linz FC Liefering -
  • 26.05 17:30  
    WSG Swarovski Wattens SC Austria Lustenau -
  • 26.05 17:30  
    SV Horn LASK Linz -
  • 26.05 17:30  
    Floridsdorfer AC Kapfenberger SV -