Argentyna - Primera Division

17. kolejka - Primera Division

  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 18.02
  • 24.02 21:00
  • 24.02 21:00
  • 24.02 23:15
  • 25.02 01:30
  • 25.02 21:00
  • 25.02 21:00
  • 25.02 23:15
  • 25.02 23:15
  • 26.02 23:00
  • 26.02 23:00
  • 27.02 01:15

Tabela Primera Division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Boca Juniors Buenos Aires 16 40   13 1 2   30 - 6 24
2 CA Talleres de Córdoba 16 31   9 4 3   21 - 8 13
3 San Lorenzo Buenos Aires 15 31   9 4 2   20 - 9 11
4 Godoy Cruz Antonio Tomba 17 28   8 4 5   24 - 20 4
5 Huracán Buenos Aires 17 28   8 4 5   21 - 16 5
6 Racing Club de Avellaneda 17 28   8 4 5   27 - 19 8
7 Estudiantes de La Plata 17 27   8 3 6   18 - 14 4
8 CA Unión de Santa Fe 16 26   7 5 4   18 - 13 5
9 Colón de Santa Fe 16 26   7 5 4   17 - 14 3
10 Independiente Avellaneda 15 26   7 5 3   15 - 10 5
11 CA Belgrano de Córdoba 16 25   6 7 3   14 - 13 1
12 Argentinos Juniors 16 24   7 3 6   23 - 20 3
13 Atlético Tucumán 16 24   6 6 4   19 - 15 4
14 CA Patronato de la Juventud Católica 16 23   6 5 5   18 - 16 2
15 CA Rosario Central 16 23   6 5 5   19 - 19 0
16 CA San Martín de San Juan 16 22   6 4 6   17 - 18 -1
17 CSD Defensa y Justicia 16 22   6 4 6   26 - 24 2
18 CA Banfield 16 19   5 4 7   17 - 17 0
19 River Plate Buenos Aires 16 19   5 4 7   20 - 22 -2
20 Club Atlético Lanús 16 18   5 3 8   13 - 28 -15
21 Gimnasia y Esgrima La Plata 16 18   5 3 8   18 - 24 -6
22 Vélez Sársfield 16 18   5 3 8   12 - 19 -7
23 Newell's Old Boys Rosario 16 16   4 4 8   14 - 17 -3
24 CA Temperley 16 13   3 4 9   9 - 25 -16
25 CA Tigre Victoria 16 13   2 7 7   13 - 20 -7
26 CA Chacarita Juniors 16 12   3 3 10   13 - 21 -8
27 Club Olimpo de Bahía Blanca 17 12   3 3 11   11 - 29 -18
28 Arsenal de Sarandí 17 8   1 5 11   9 - 20 -11
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł (Clausura)

18. kolejka (następna)

  • 25.02
  • 25.02
  • 25.02
  • 25.02
  • 25.02
  • 25.02
  • 25.02
  • 25.02
  • 25.02
  • 25.02
  • 25.02
  • 25.02
  • 25.02
  • 25.02
  • 02.03 23:00
  • 02.03 23:00
  • 03.03 01:15
  • 03.03 21:00
  • 03.03 21:00
  • 03.03 23:15
  • 04.03 01:30
  • 04.03 21:00
  • 04.03 21:00
  • 04.03 23:15
  • 05.03 01:30
  • 05.03 23:00
  • 05.03 23:00
  • 06.03 01:15

Strzelcy Primera Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Sebastián César Helios Ribas Barbato(CA Patronato de la Juventud Católica) 9 0
Darío Ismael Benedetto(Boca Juniors Buenos Aires) 9 2
Nicolás Fernández(CSD Defensa y Justicia) 8 0

Kartkowicze Primera Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Edwin Andrés Cardona Bedoya(Boca Juniors Buenos Aires) 2 3 5
Fausto Grillo(Vélez Sársfield) 2 3 5
Ramiro Costa(CA Temperley) 1 7 8

Terminarz / Wyniki Primera Division

1. kolejka

2. kolejka

3. kolejka

4. kolejka

5. kolejka

6. kolejka

7. kolejka

8. kolejka

9. kolejka

10. kolejka

11. kolejka

12. kolejka

13. kolejka

14. kolejka

15. kolejka

16. kolejka

17. kolejka

  • 18.02  
    Atlético Tucumán CA Talleres de Córdoba -
  • 18.02  
    Huracán Buenos Aires Argentinos Juniors -
  • 18.02  
    Independiente Avellaneda CA Banfield -
  • 18.02  
    Boca Juniors Buenos Aires CA San Martín de San Juan -
  • 18.02  
    CA Rosario Central Arsenal de Sarandí -
  • 18.02  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Temperley -
  • 18.02  
    CA Unión de Santa Fe Colón de Santa Fe -
  • 18.02  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Estudiantes de La Plata -
  • 18.02  
    CSD Defensa y Justicia CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 18.02  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Newell's Old Boys Rosario -
  • 18.02  
    Club Atlético Lanús River Plate Buenos Aires -
  • 18.02  
    Vélez Sársfield Racing Club de Avellaneda -
  • 18.02  
    CA Chacarita Juniors San Lorenzo Buenos Aires -
  • 18.02  
    CA Belgrano de Córdoba CA Tigre Victoria -
  • 24.02 21:00  
    CSD Defensa y Justicia CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 24.02 21:00  
    Club Atlético Lanús CA Rosario Central -
  • 24.02 23:15  
    Vélez Sársfield River Plate Buenos Aires -
  • 25.02 01:30  
    Atlético Tucumán CA Tigre Victoria -
  • 25.02 21:00  
    CA Chacarita Juniors CA Belgrano de Córdoba -
  • 25.02 21:00  
    Independiente Avellaneda CA Banfield -
  • 25.02 23:15  
    CA Unión de Santa Fe Colón de Santa Fe -
  • 25.02 23:15  
    Boca Juniors Buenos Aires CA San Martín de San Juan -
  • 26.02 23:00  
    Newell's Old Boys Rosario CA Temperley -
  • 26.02 23:00  
    CA Talleres de Córdoba Argentinos Juniors -
  • 27.02 01:15  
    Gimnasia y Esgrima La Plata San Lorenzo Buenos Aires -

18. kolejka

  • 25.02  
    CA Tigre Victoria Huracán Buenos Aires -
  • 25.02  
    Racing Club de Avellaneda CA Chacarita Juniors -
  • 25.02  
    River Plate Buenos Aires Vélez Sársfield -
  • 25.02  
    Newell's Old Boys Rosario Club Atlético Lanús -
  • 25.02  
    CA Patronato de la Juventud Católica Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 25.02  
    Estudiantes de La Plata CSD Defensa y Justicia -
  • 25.02  
    Colón de Santa Fe Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 25.02  
    CA Temperley CA Unión de Santa Fe -
  • 25.02  
    Arsenal de Sarandí Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 25.02  
    CA San Martín de San Juan CA Rosario Central -
  • 25.02  
    CA Banfield Boca Juniors Buenos Aires -
  • 25.02  
    Argentinos Juniors Independiente Avellaneda -
  • 25.02  
    CA Belgrano de Córdoba Atlético Tucumán -
  • 25.02  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Talleres de Córdoba -
  • 02.03 23:00  
    Arsenal de Sarandí Club Atlético Lanús -
  • 02.03 23:00  
    CA Belgrano de Córdoba CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 03.03 01:15  
    Colón de Santa Fe Huracán Buenos Aires -
  • 03.03 21:00  
    CA Tigre Victoria CA Talleres de Córdoba -
  • 03.03 21:00  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Unión de Santa Fe -
  • 03.03 23:15  
    CA Rosario Central Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 04.03 01:30  
    CA Temperley Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 04.03 21:00  
    Atlético Tucumán CSD Defensa y Justicia -
  • 04.03 21:00  
    CA Banfield Newell's Old Boys Rosario -
  • 04.03 23:15  
    River Plate Buenos Aires CA Chacarita Juniors -
  • 05.03 01:30  
    Racing Club de Avellaneda Vélez Sársfield -
  • 05.03 23:00  
    CA San Martín de San Juan Independiente Avellaneda -
  • 05.03 23:00  
    Estudiantes de La Plata Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 06.03 01:15  
    Argentinos Juniors Boca Juniors Buenos Aires -

19. kolejka

  • 04.03  
    Atlético Tucumán San Lorenzo Buenos Aires -
  • 04.03  
    Independiente Avellaneda CA Tigre Victoria -
  • 04.03  
    Boca Juniors Buenos Aires Argentinos Juniors -
  • 04.03  
    CA Rosario Central CA Banfield -
  • 04.03  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA San Martín de San Juan -
  • 04.03  
    CA Unión de Santa Fe Arsenal de Sarandí -
  • 04.03  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Temperley -
  • 04.03  
    CSD Defensa y Justicia Colón de Santa Fe -
  • 04.03  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Estudiantes de La Plata -
  • 04.03  
    Club Atlético Lanús CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 04.03  
    Vélez Sársfield Newell's Old Boys Rosario -
  • 04.03  
    CA Chacarita Juniors River Plate Buenos Aires -
  • 04.03  
    CA Talleres de Córdoba Racing Club de Avellaneda -
  • 04.03  
    Huracán Buenos Aires CA Belgrano de Córdoba -
  • 09.03 23:00  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Arsenal de Sarandí -
  • 09.03 23:00  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Banfield -
  • 10.03 01:15  
    CA Talleres de Córdoba Atlético Tucumán -
  • 10.03 21:00  
    CA Chacarita Juniors Racing Club de Avellaneda -
  • 10.03 21:00  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Colón de Santa Fe -
  • 10.03 23:15  
    Boca Juniors Buenos Aires CA Tigre Victoria -
  • 11.03 01:30  
    CA Patronato de la Juventud Católica River Plate Buenos Aires -
  • 11.03 21:00  
    Club Atlético Lanús Estudiantes de La Plata -
  • 11.03 21:00  
    Huracán Buenos Aires San Lorenzo Buenos Aires -
  • 11.03 23:15  
    Vélez Sársfield CA Rosario Central -
  • 12.03 01:30  
    Independiente Avellaneda Argentinos Juniors -
  • 12.03 23:00  
    CSD Defensa y Justicia CA Belgrano de Córdoba -
  • 12.03 23:00  
    CA Unión de Santa Fe CA Temperley -
  • 13.03 01:15  
    Newell's Old Boys Rosario CA San Martín de San Juan -

20. kolejka

  • 11.03  
    Huracán Buenos Aires Atlético Tucumán -
  • 11.03  
    River Plate Buenos Aires CA Talleres de Córdoba -
  • 11.03  
    Newell's Old Boys Rosario CA Chacarita Juniors -
  • 11.03  
    CA Patronato de la Juventud Católica Vélez Sársfield -
  • 11.03  
    Estudiantes de La Plata Club Atlético Lanús -
  • 11.03  
    Colón de Santa Fe Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 11.03  
    CA Temperley CSD Defensa y Justicia -
  • 11.03  
    Arsenal de Sarandí Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 11.03  
    CA San Martín de San Juan CA Unión de Santa Fe -
  • 11.03  
    CA Banfield Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 11.03  
    Argentinos Juniors CA Rosario Central -
  • 11.03  
    CA Tigre Victoria Boca Juniors Buenos Aires -
  • 11.03  
    CA Belgrano de Córdoba Independiente Avellaneda -
  • 11.03  
    Racing Club de Avellaneda San Lorenzo Buenos Aires -
  • 16.03 23:00  
    CA Rosario Central CA Chacarita Juniors -
  • 17.03 01:15  
    Colón de Santa Fe Club Atlético Lanús -
  • 17.03 17:15  
    Argentinos Juniors Newell's Old Boys Rosario -
  • 17.03 17:15  
    CA Temperley Huracán Buenos Aires -
  • 17.03 19:30  
    CA San Martín de San Juan Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 17.03 21:45  
    San Lorenzo Buenos Aires Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 18.03 00:00  
    CA Talleres de Córdoba CSD Defensa y Justicia -
  • 18.03 15:00  
    Racing Club de Avellaneda CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 18.03 17:15  
    Arsenal de Sarandí Vélez Sársfield -
  • 18.03 19:30  
    Estudiantes de La Plata Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 18.03 21:00  
    River Plate Buenos Aires CA Belgrano de Córdoba -
  • 19.03 00:00  
    Atlético Tucumán Boca Juniors Buenos Aires -
  • 19.03 23:00  
    CA Banfield CA Unión de Santa Fe -
  • 20.03 01:15  
    CA Tigre Victoria Independiente Avellaneda -

21. kolejka

  • 18.03  
    Atlético Tucumán Racing Club de Avellaneda -
  • 18.03  
    Boca Juniors Buenos Aires CA Belgrano de Córdoba -
  • 18.03  
    CA Rosario Central CA Tigre Victoria -
  • 18.03  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Argentinos Juniors -
  • 18.03  
    CA Unión de Santa Fe CA Banfield -
  • 18.03  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA San Martín de San Juan -
  • 18.03  
    CSD Defensa y Justicia Arsenal de Sarandí -
  • 18.03  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Temperley -
  • 18.03  
    Club Atlético Lanús Colón de Santa Fe -
  • 18.03  
    Vélez Sársfield Estudiantes de La Plata -
  • 18.03  
    CA Chacarita Juniors CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 18.03  
    CA Talleres de Córdoba Newell's Old Boys Rosario -
  • 18.03  
    San Lorenzo Buenos Aires River Plate Buenos Aires -
  • 18.03  
    Independiente Avellaneda Huracán Buenos Aires -
  • 31.03 00:00  
    Huracán Buenos Aires CA Banfield -
  • 31.03 02:15  
    CA Belgrano de Córdoba Racing Club de Avellaneda -
  • 31.03 18:15  
    Vélez Sársfield Estudiantes de La Plata -
  • 31.03 18:15  
    Newell's Old Boys Rosario CA Tigre Victoria -
  • 31.03 20:30  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Argentinos Juniors -
  • 31.03 22:45  
    CA Unión de Santa Fe CA San Martín de San Juan -
  • 01.04 01:00  
    Independiente Avellaneda Atlético Tucumán -
  • 01.04 16:00  
    CSD Defensa y Justicia River Plate Buenos Aires -
  • 01.04 18:15  
    CA Chacarita Juniors Arsenal de Sarandí -
  • 01.04 20:30  
    CA Patronato de la Juventud Católica CA Rosario Central -
  • 01.04 22:45  
    Boca Juniors Buenos Aires CA Talleres de Córdoba -
  • 02.04 01:00  
    Club Atlético Lanús San Lorenzo Buenos Aires -
  • 03.04 00:00  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Temperley -
  • 03.04 02:15  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Colón de Santa Fe -

22. kolejka

  • 01.04  
    Independiente Avellaneda Atlético Tucumán -
  • 01.04  
    Newell's Old Boys Rosario San Lorenzo Buenos Aires -
  • 01.04  
    CA Patronato de la Juventud Católica CA Talleres de Córdoba -
  • 01.04  
    Estudiantes de La Plata CA Chacarita Juniors -
  • 01.04  
    Colón de Santa Fe Vélez Sársfield -
  • 01.04  
    CA Temperley Club Atlético Lanús -
  • 01.04  
    Arsenal de Sarandí Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 01.04  
    CA San Martín de San Juan CSD Defensa y Justicia -
  • 01.04  
    CA Banfield Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 01.04  
    Argentinos Juniors CA Unión de Santa Fe -
  • 01.04  
    CA Tigre Victoria Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 01.04  
    CA Belgrano de Córdoba CA Rosario Central -
  • 01.04  
    Huracán Buenos Aires Boca Juniors Buenos Aires -
  • 01.04  
    River Plate Buenos Aires Racing Club de Avellaneda -
  • 07.04 00:00  
    CA Tigre Victoria Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 07.04 02:15  
    Argentinos Juniors CA Unión de Santa Fe -
  • 07.04 18:15  
    CA Temperley Club Atlético Lanús -
  • 07.04 18:15  
    CA Rosario Central CA Belgrano de Córdoba -
  • 07.04 20:30  
    Colón de Santa Fe Vélez Sársfield -
  • 07.04 22:45  
    CA Banfield Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 08.04 01:00  
    Boca Juniors Buenos Aires CSD Defensa y Justicia -
  • 08.04 16:00  
    San Lorenzo Buenos Aires Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 08.04 18:15  
    CA San Martín de San Juan Huracán Buenos Aires -
  • 08.04 20:30  
    Atlético Tucumán Newell's Old Boys Rosario -
  • 08.04 22:45  
    CA Talleres de Córdoba Independiente Avellaneda -
  • 09.04 01:00  
    Racing Club de Avellaneda River Plate Buenos Aires -
  • 10.04 00:00  
    Arsenal de Sarandí CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 10.04 02:15  
    Estudiantes de La Plata CA Chacarita Juniors -

23. kolejka

  • 08.04  
    Atlético Tucumán River Plate Buenos Aires -
  • 08.04  
    CA Rosario Central Huracán Buenos Aires -
  • 08.04  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Belgrano de Córdoba -
  • 08.04  
    CA Unión de Santa Fe CA Tigre Victoria -
  • 08.04  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Argentinos Juniors -
  • 08.04  
    CSD Defensa y Justicia CA Banfield -
  • 08.04  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA San Martín de San Juan -
  • 08.04  
    Club Atlético Lanús Arsenal de Sarandí -
  • 08.04  
    Vélez Sársfield CA Temperley -
  • 08.04  
    CA Chacarita Juniors Colón de Santa Fe -
  • 08.04  
    CA Talleres de Córdoba Estudiantes de La Plata -
  • 08.04  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 08.04  
    Racing Club de Avellaneda Newell's Old Boys Rosario -
  • 08.04  
    Boca Juniors Buenos Aires Independiente Avellaneda -
  • 14.04 00:00  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Atlético Tucumán -
  • 14.04 02:15  
    Huracán Buenos Aires Argentinos Juniors -
  • 14.04 18:15  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Temperley -
  • 14.04 18:15  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA San Martín de San Juan -
  • 14.04 20:30  
    Club Atlético Lanús CA Banfield -
  • 14.04 22:45  
    CA Belgrano de Córdoba Arsenal de Sarandí -
  • 15.04 01:00  
    CSD Defensa y Justicia Racing Club de Avellaneda -
  • 15.04 16:00  
    CA Unión de Santa Fe CA Tigre Victoria -
  • 15.04 18:15  
    CA Patronato de la Juventud Católica Estudiantes de La Plata -
  • 15.04 20:30  
    CA Chacarita Juniors Colón de Santa Fe -
  • 15.04 22:45  
    River Plate Buenos Aires CA Rosario Central -
  • 16.04 01:00  
    Independiente Avellaneda Boca Juniors Buenos Aires -
  • 17.04 00:00  
    Newell's Old Boys Rosario CA Talleres de Córdoba -
  • 17.04 02:15  
    Vélez Sársfield San Lorenzo Buenos Aires -

24. kolejka

  • 15.04  
    Boca Juniors Buenos Aires Atlético Tucumán -
  • 15.04  
    CA Patronato de la Juventud Católica Racing Club de Avellaneda -
  • 15.04  
    Estudiantes de La Plata San Lorenzo Buenos Aires -
  • 15.04  
    Colón de Santa Fe CA Talleres de Córdoba -
  • 15.04  
    CA Temperley CA Chacarita Juniors -
  • 15.04  
    Arsenal de Sarandí Vélez Sársfield -
  • 15.04  
    CA San Martín de San Juan Club Atlético Lanús -
  • 15.04  
    CA Banfield Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 15.04  
    Argentinos Juniors CSD Defensa y Justicia -
  • 15.04  
    CA Tigre Victoria Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 15.04  
    CA Belgrano de Córdoba CA Unión de Santa Fe -
  • 15.04  
    Huracán Buenos Aires Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 15.04  
    Independiente Avellaneda CA Rosario Central -
  • 15.04  
    Newell's Old Boys Rosario River Plate Buenos Aires -
  • 21.04 00:00  
    Argentinos Juniors Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 21.04 02:15  
    Estudiantes de La Plata CA Belgrano de Córdoba -
  • 21.04 18:15  
    CA San Martín de San Juan Club Atlético Lanús -
  • 21.04 18:15  
    CA Temperley Vélez Sársfield -
  • 21.04 20:30  
    CA Talleres de Córdoba Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 21.04 22:45  
    CA Banfield Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 22.04 01:00  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Chacarita Juniors -
  • 22.04 16:00  
    CA Tigre Victoria Huracán Buenos Aires -
  • 22.04 18:15  
    CA Rosario Central Racing Club de Avellaneda -
  • 22.04 20:30  
    Atlético Tucumán CA Unión de Santa Fe -
  • 22.04 22:45  
    Arsenal de Sarandí River Plate Buenos Aires -
  • 23.04 01:00  
    Boca Juniors Buenos Aires Newell's Old Boys Rosario -
  • 24.04 00:00  
    Colón de Santa Fe CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 24.04 02:15  
    Independiente Avellaneda CSD Defensa y Justicia -

25. kolejka

  • 22.04  
    Atlético Tucumán Newell's Old Boys Rosario -
  • 22.04  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Independiente Avellaneda -
  • 22.04  
    CA Unión de Santa Fe Huracán Buenos Aires -
  • 22.04  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Belgrano de Córdoba -
  • 22.04  
    CSD Defensa y Justicia CA Tigre Victoria -
  • 22.04  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Argentinos Juniors -
  • 22.04  
    Club Atlético Lanús CA Banfield -
  • 22.04  
    Vélez Sársfield CA San Martín de San Juan -
  • 22.04  
    CA Chacarita Juniors Arsenal de Sarandí -
  • 22.04  
    CA Talleres de Córdoba CA Temperley -
  • 22.04  
    San Lorenzo Buenos Aires Colón de Santa Fe -
  • 22.04  
    Racing Club de Avellaneda Estudiantes de La Plata -
  • 22.04  
    River Plate Buenos Aires CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 22.04  
    CA Rosario Central Boca Juniors Buenos Aires -
  • 28.04 00:00  
    CA Chacarita Juniors CA Temperley -
  • 28.04 02:15  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA San Martín de San Juan -
  • 28.04 18:15  
    CSD Defensa y Justicia CA Rosario Central -
  • 28.04 18:15  
    Vélez Sársfield CA Banfield -
  • 28.04 20:30  
    Newell's Old Boys Rosario Independiente Avellaneda -
  • 28.04 22:45  
    Club Atlético Lanús Argentinos Juniors -
  • 29.04 01:00  
    Huracán Buenos Aires Atlético Tucumán -
  • 29.04 16:00  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Boca Juniors Buenos Aires -
  • 29.04 18:15  
    CA Patronato de la Juventud Católica San Lorenzo Buenos Aires -
  • 29.04 20:30  
    CA Belgrano de Córdoba Colón de Santa Fe -
  • 29.04 22:45  
    River Plate Buenos Aires Estudiantes de La Plata -
  • 30.04 01:00  
    Racing Club de Avellaneda Arsenal de Sarandí -
  • 01.05 00:00  
    CA Unión de Santa Fe CA Talleres de Córdoba -
  • 01.05 02:15  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Tigre Victoria -

26. kolejka

  • 29.04  
    CA Rosario Central Atlético Tucumán -
  • 29.04  
    Estudiantes de La Plata River Plate Buenos Aires -
  • 29.04  
    Colón de Santa Fe Racing Club de Avellaneda -
  • 29.04  
    CA Temperley San Lorenzo Buenos Aires -
  • 29.04  
    Arsenal de Sarandí CA Talleres de Córdoba -
  • 29.04  
    CA San Martín de San Juan CA Chacarita Juniors -
  • 29.04  
    CA Banfield Vélez Sársfield -
  • 29.04  
    Argentinos Juniors Club Atlético Lanús -
  • 29.04  
    CA Tigre Victoria Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 29.04  
    CA Belgrano de Córdoba CSD Defensa y Justicia -
  • 29.04  
    Huracán Buenos Aires Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 29.04  
    Independiente Avellaneda CA Unión de Santa Fe -
  • 29.04  
    Boca Juniors Buenos Aires Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 29.04  
    CA Patronato de la Juventud Católica Newell's Old Boys Rosario -
  • 05.05 00:00  
    CA San Martín de San Juan Vélez Sársfield -
  • 05.05 02:15  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Belgrano de Córdoba -
  • 05.05 18:15  
    Argentinos Juniors Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 05.05 18:15  
    Arsenal de Sarandí CA Rosario Central -
  • 05.05 20:30  
    Newell's Old Boys Rosario CSD Defensa y Justicia -
  • 05.05 22:45  
    CA Talleres de Córdoba Huracán Buenos Aires -
  • 06.05 01:00  
    Atlético Tucumán Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 06.05 16:00  
    CA Temperley CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 06.05 18:15  
    Independiente Avellaneda Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 06.05 20:30  
    CA Tigre Victoria Club Atlético Lanús -
  • 06.05 22:45  
    Boca Juniors Buenos Aires CA Unión de Santa Fe -
  • 07.05 01:00  
    Estudiantes de La Plata Racing Club de Avellaneda -
  • 08.05 00:00  
    CA Banfield CA Chacarita Juniors -
  • 08.05 02:15  
    Colón de Santa Fe River Plate Buenos Aires -

27. kolejka

  • 06.05  
    Atlético Tucumán CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 06.05  
    CA Unión de Santa Fe Boca Juniors Buenos Aires -
  • 06.05  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Independiente Avellaneda -
  • 06.05  
    CSD Defensa y Justicia Huracán Buenos Aires -
  • 06.05  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Belgrano de Córdoba -
  • 06.05  
    Club Atlético Lanús CA Tigre Victoria -
  • 06.05  
    Vélez Sársfield Argentinos Juniors -
  • 06.05  
    CA Chacarita Juniors CA Banfield -
  • 06.05  
    CA Talleres de Córdoba CA San Martín de San Juan -
  • 06.05  
    San Lorenzo Buenos Aires Arsenal de Sarandí -
  • 06.05  
    Racing Club de Avellaneda CA Temperley -
  • 06.05  
    River Plate Buenos Aires Colón de Santa Fe -
  • 06.05  
    Newell's Old Boys Rosario Estudiantes de La Plata -
  • 06.05  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Rosario Central -
  • 13.05  
    CSD Defensa y Justicia Arsenal de Sarandí -
  • 13.05  
    CA Rosario Central Estudiantes de La Plata -
  • 13.05  
    Racing Club de Avellaneda Colón de Santa Fe -
  • 13.05  
    River Plate Buenos Aires San Lorenzo Buenos Aires -
  • 13.05  
    CA Belgrano de Córdoba CA Temperley -
  • 13.05  
    CA Patronato de la Juventud Católica CA Banfield -
  • 13.05  
    CA Chacarita Juniors CA San Martín de San Juan -
  • 13.05  
    Vélez Sársfield Argentinos Juniors -
  • 13.05  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Tigre Victoria -
  • 13.05  
    Club Atlético Lanús Atlético Tucumán -
  • 13.05  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Talleres de Córdoba -
  • 13.05  
    Huracán Buenos Aires Boca Juniors Buenos Aires -
  • 13.05  
    CA Unión de Santa Fe Independiente Avellaneda -
  • 13.05  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Newell's Old Boys Rosario -