Argentyna - Primera Division

1. kolejka - Primera Division

  • 20.08
  • 20.08
  • 20.08
  • 20.08
  • 20.08
  • 20.08
  • 20.08
  • 20.08
  • 20.08
  • 20.08
  • 20.08
  • 20.08
  • 20.08
  • 20.08
  • 26.08 00:05
  • 26.08 02:05
  • 26.08 19:05
  • 26.08 21:15
  • 26.08 23:05
  • przełożony
  • 27.08 01:05
  • 27.08 16:05
  • 27.08 19:05
  • 27.08 21:05
  • 27.08 23:05
  • 28.08 01:05
  • 29.08 00:05
  • 29.08 02:05

Tabela Primera Division online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Argentinos Juniors 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2   Arsenal de Sarandí 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3   Atlético Tucumán 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4   Boca Juniors Buenos Aires 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5   CA Banfield 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6   CA Belgrano de Córdoba 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7   CA Chacarita Juniors 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8   CA Patronato de la Juventud Católica 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9   CA Rosario Central 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10   CA San Martín de San Juan 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11   CA Talleres de Córdoba 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12   CA Temperley 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13   CA Tigre Victoria 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14   CA Unión de Santa Fe 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15   Club Atlético Lanús 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16   Club Olimpo de Bahía Blanca 0 0   0 0 0   0 - 0 0
17   Colón de Santa Fe 0 0   0 0 0   0 - 0 0
18   CSD Defensa y Justicia 0 0   0 0 0   0 - 0 0
19   Estudiantes de La Plata 0 0   0 0 0   0 - 0 0
20   Gimnasia y Esgrima La Plata 0 0   0 0 0   0 - 0 0
21   Godoy Cruz Antonio Tomba 0 0   0 0 0   0 - 0 0
22   Huracán Buenos Aires 0 0   0 0 0   0 - 0 0
23   Independiente Avellaneda 0 0   0 0 0   0 - 0 0
24   Newell's Old Boys Rosario 0 0   0 0 0   0 - 0 0
25   Racing Club de Avellaneda 0 0   0 0 0   0 - 0 0
26   River Plate Buenos Aires 0 0   0 0 0   0 - 0 0
27   San Lorenzo Buenos Aires 0 0   0 0 0   0 - 0 0
28   Vélez Sársfield 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł (Clausura)

2. kolejka (następna)

  • 27.08
  • 27.08
  • 27.08
  • 27.08
  • 27.08
  • 27.08
  • 27.08
  • 27.08
  • 27.08
  • 27.08
  • 27.08
  • 27.08
  • 27.08
  • 27.08
  • 09.09 00:05
  • 09.09 00:05
  • 09.09 02:15
  • 09.09 19:05
  • 09.09 21:05
  • 09.09 23:05
  • 10.09 01:05
  • 10.09 16:05
  • 10.09 19:05
  • 10.09 21:05
  • 10.09 23:05
  • 11.09 01:05
  • 12.09 00:05
  • 12.09 02:05

Terminarz / Wyniki Primera Division

1. kolejka

  • 20.08  
    Boca Juniors Buenos Aires Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 20.08  
    Colón de Santa Fe Newell's Old Boys Rosario -
  • 20.08  
    CA Banfield CA Talleres de Córdoba -
  • 20.08  
    Argentinos Juniors CA Chacarita Juniors -
  • 20.08  
    CA Tigre Victoria Vélez Sársfield -
  • 20.08  
    CA Belgrano de Córdoba Club Atlético Lanús -
  • 20.08  
    Huracán Buenos Aires Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 20.08  
    CA Rosario Central CA Unión de Santa Fe -
  • 20.08  
    Atlético Tucumán Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 20.08  
    CA San Martín de San Juan San Lorenzo Buenos Aires -
  • 20.08  
    Arsenal de Sarandí Racing Club de Avellaneda -
  • 20.08  
    Independiente Avellaneda CSD Defensa y Justicia -
  • 20.08  
    CA Temperley River Plate Buenos Aires -
  • 20.08  
    Estudiantes de La Plata CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 26.08 00:05  
    CA Tigre Victoria Vélez Sársfield -
  • 26.08 02:05  
    CA Banfield CA Belgrano de Córdoba -
  • 26.08 19:05  
    CSD Defensa y Justicia Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 26.08 21:15  
    Colón de Santa Fe CA Rosario Central -
  • 26.08 23:05  
    CA Talleres de Córdoba Club Atlético Lanús -
  • przełożony  
    Argentinos Juniors CA Chacarita Juniors -
  • 27.08 01:05  
    Independiente Avellaneda Huracán Buenos Aires -
  • 27.08 16:05  
    CA San Martín de San Juan CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 27.08 19:05  
    Atlético Tucumán Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 27.08 21:05  
    San Lorenzo Buenos Aires Racing Club de Avellaneda -
  • 27.08 23:05  
    Boca Juniors Buenos Aires Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 28.08 01:05  
    CA Temperley River Plate Buenos Aires -
  • 29.08 00:05  
    Newell's Old Boys Rosario CA Unión de Santa Fe -
  • 29.08 02:05  
    Estudiantes de La Plata Arsenal de Sarandí -

2. kolejka

  • 27.08  
    Estudiantes de La Plata Atlético Tucumán -
  • 27.08  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Rosario Central -
  • 27.08  
    CSD Defensa y Justicia Boca Juniors Buenos Aires -
  • 27.08  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Independiente Avellaneda -
  • 27.08  
    Club Atlético Lanús Huracán Buenos Aires -
  • 27.08  
    Vélez Sársfield CA Belgrano de Córdoba -
  • 27.08  
    CA Chacarita Juniors CA Tigre Victoria -
  • 27.08  
    CA Talleres de Córdoba Argentinos Juniors -
  • 27.08  
    Racing Club de Avellaneda CA San Martín de San Juan -
  • 27.08  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Banfield -
  • 27.08  
    River Plate Buenos Aires Arsenal de Sarandí -
  • 27.08  
    Newell's Old Boys Rosario CA Temperley -
  • 27.08  
    CA Patronato de la Juventud Católica Colón de Santa Fe -
  • 27.08  
    CA Unión de Santa Fe Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 09.09 00:05  
    Arsenal de Sarandí Colón de Santa Fe -
  • 09.09 00:05  
    Vélez Sársfield Atlético Tucumán -
  • 09.09 02:15  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Independiente Avellaneda -
  • 09.09 19:05  
    CA Belgrano de Córdoba CA San Martín de San Juan -
  • 09.09 21:05  
    Estudiantes de La Plata CSD Defensa y Justicia -
  • 09.09 23:05  
    CA Patronato de la Juventud Católica Argentinos Juniors -
  • 10.09 01:05  
    Racing Club de Avellaneda CA Temperley -
  • 10.09 16:05  
    CA Chacarita Juniors CA Tigre Victoria -
  • 10.09 19:05  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Talleres de Córdoba -
  • 10.09 21:05  
    CA Rosario Central San Lorenzo Buenos Aires -
  • 10.09 23:05  
    River Plate Buenos Aires CA Banfield -
  • 11.09 01:05  
    Club Atlético Lanús Boca Juniors Buenos Aires -
  • 12.09 00:05  
    CA Unión de Santa Fe Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 12.09 02:05  
    Huracán Buenos Aires Newell's Old Boys Rosario -

3. kolejka

  • 10.09  
    Atlético Tucumán CA Unión de Santa Fe -
  • 10.09  
    CA Temperley CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 10.09  
    Arsenal de Sarandí Newell's Old Boys Rosario -
  • 10.09  
    CA San Martín de San Juan River Plate Buenos Aires -
  • 10.09  
    CA Banfield Racing Club de Avellaneda -
  • 10.09  
    Argentinos Juniors San Lorenzo Buenos Aires -
  • 10.09  
    CA Tigre Victoria CA Talleres de Córdoba -
  • 10.09  
    CA Belgrano de Córdoba CA Chacarita Juniors -
  • 10.09  
    Huracán Buenos Aires Vélez Sársfield -
  • 10.09  
    Independiente Avellaneda Club Atlético Lanús -
  • 10.09  
    Boca Juniors Buenos Aires Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 10.09  
    CA Rosario Central CSD Defensa y Justicia -
  • 10.09  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 10.09  
    Colón de Santa Fe Estudiantes de La Plata -
  • 16.09 00:05  
    CA Tigre Victoria CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 16.09 02:05  
    Colón de Santa Fe Estudiantes de La Plata -
  • 16.09 19:05  
    CSD Defensa y Justicia CA Unión de Santa Fe -
  • 16.09 19:05  
    Argentinos Juniors CA Belgrano de Córdoba -
  • 16.09 21:15  
    Newell's Old Boys Rosario Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 16.09 23:05  
    San Lorenzo Buenos Aires Arsenal de Sarandí -
  • 17.09 01:05  
    Independiente Avellaneda Club Atlético Lanús -
  • 17.09 16:05  
    CA Talleres de Córdoba Vélez Sársfield -
  • 17.09 19:05  
    Atlético Tucumán CA Chacarita Juniors -
  • 17.09 21:05  
    CA Banfield Racing Club de Avellaneda -
  • 17.09 23:05  
    Boca Juniors Buenos Aires Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 19.09 00:05  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Huracán Buenos Aires -
  • 19.09 01:05  
    CA San Martín de San Juan River Plate Buenos Aires -
  • 19.09 02:05  
    CA Temperley CA Rosario Central -

4. kolejka

  • 17.09  
    Colón de Santa Fe Atlético Tucumán -
  • 17.09  
    CSD Defensa y Justicia Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 17.09  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Rosario Central -
  • 17.09  
    Club Atlético Lanús Boca Juniors Buenos Aires -
  • 17.09  
    Vélez Sársfield Independiente Avellaneda -
  • 17.09  
    CA Chacarita Juniors Huracán Buenos Aires -
  • 17.09  
    CA Talleres de Córdoba CA Belgrano de Córdoba -
  • 17.09  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Tigre Victoria -
  • 17.09  
    Racing Club de Avellaneda Argentinos Juniors -
  • 17.09  
    River Plate Buenos Aires CA Banfield -
  • 17.09  
    Newell's Old Boys Rosario CA San Martín de San Juan -
  • 17.09  
    CA Patronato de la Juventud Católica Arsenal de Sarandí -
  • 17.09  
    Estudiantes de La Plata CA Temperley -
  • 17.09  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Unión de Santa Fe -
  • 23.09 00:05  
    CA Belgrano de Córdoba CA Tigre Victoria -
  • 23.09 02:05  
    CA Patronato de la Juventud Católica Atlético Tucumán -
  • 23.09 19:05  
    Arsenal de Sarandí CA Temperley -
  • 23.09 19:05  
    Huracán Buenos Aires CA Unión de Santa Fe -
  • 23.09 21:15  
    CA Chacarita Juniors CA Talleres de Córdoba -
  • 23.09 23:05  
    Vélez Sársfield Boca Juniors Buenos Aires -
  • 24.09 01:05  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Independiente Avellaneda -
  • 24.09 16:05  
    Colón de Santa Fe CSD Defensa y Justicia -
  • 24.09 19:05  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 24.09 21:05  
    CA Rosario Central CA Banfield -
  • 24.09 23:05  
    River Plate Buenos Aires Argentinos Juniors -
  • 25.09 01:05  
    Racing Club de Avellaneda CA San Martín de San Juan -
  • 26.09 00:05  
    Club Atlético Lanús Newell's Old Boys Rosario -
  • 26.09 02:05  
    Estudiantes de La Plata San Lorenzo Buenos Aires -

5. kolejka

  • 24.09  
    Atlético Tucumán Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 24.09  
    Arsenal de Sarandí Estudiantes de La Plata -
  • 24.09  
    CA San Martín de San Juan CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 24.09  
    CA Banfield Newell's Old Boys Rosario -
  • 24.09  
    Argentinos Juniors River Plate Buenos Aires -
  • 24.09  
    CA Tigre Victoria Racing Club de Avellaneda -
  • 24.09  
    CA Belgrano de Córdoba San Lorenzo Buenos Aires -
  • 24.09  
    Huracán Buenos Aires CA Talleres de Córdoba -
  • 24.09  
    Independiente Avellaneda CA Chacarita Juniors -
  • 24.09  
    Boca Juniors Buenos Aires Vélez Sársfield -
  • 24.09  
    CA Rosario Central Club Atlético Lanús -
  • 24.09  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 24.09  
    CA Unión de Santa Fe CSD Defensa y Justicia -
  • 24.09  
    CA Temperley Colón de Santa Fe -
  • 30.09 00:05  
    CSD Defensa y Justicia Huracán Buenos Aires -
  • 30.09 00:05  
    CA Unión de Santa Fe Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 30.09 01:05  
    CA Temperley Estudiantes de La Plata -
  • 30.09 02:15  
    Atlético Tucumán CA Belgrano de Córdoba -
  • 30.09 19:05  
    San Lorenzo Buenos Aires Colón de Santa Fe -
  • 30.09 23:05  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Club Atlético Lanús -
  • 01.10 01:05  
    Argentinos Juniors Racing Club de Avellaneda -
  • 01.10 16:05  
    CA Talleres de Córdoba CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 01.10 19:05  
    CA San Martín de San Juan CA Rosario Central -
  • 01.10 21:05  
    Independiente Avellaneda Vélez Sársfield -
  • 01.10 23:05  
    Boca Juniors Buenos Aires CA Chacarita Juniors -
  • 02.10 01:05  
    CA Tigre Victoria River Plate Buenos Aires -
  • 03.10 00:05  
    CA Banfield Arsenal de Sarandí -
  • 03.10 02:05  
    Newell's Old Boys Rosario Godoy Cruz Antonio Tomba -

6. kolejka

  • 01.10  
    CA Temperley Atlético Tucumán -
  • 01.10  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Unión de Santa Fe -
  • 01.10  
    Club Atlético Lanús Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 01.10  
    Vélez Sársfield CA Rosario Central -
  • 01.10  
    CA Chacarita Juniors Boca Juniors Buenos Aires -
  • 01.10  
    CA Talleres de Córdoba Independiente Avellaneda -
  • 01.10  
    San Lorenzo Buenos Aires Huracán Buenos Aires -
  • 01.10  
    Racing Club de Avellaneda CA Belgrano de Córdoba -
  • 01.10  
    River Plate Buenos Aires CA Tigre Victoria -
  • 01.10  
    Newell's Old Boys Rosario Argentinos Juniors -
  • 01.10  
    CA Patronato de la Juventud Católica CA Banfield -
  • 01.10  
    Estudiantes de La Plata CA San Martín de San Juan -
  • 01.10  
    Colón de Santa Fe Arsenal de Sarandí -
  • 01.10  
    CSD Defensa y Justicia Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 14.10 00:05  
    Club Atlético Lanús CA Unión de Santa Fe -
  • 14.10 02:05  
    San Lorenzo Buenos Aires CSD Defensa y Justicia -
  • 14.10 19:05  
    Colón de Santa Fe CA Temperley -
  • 14.10 19:05  
    CA Rosario Central Argentinos Juniors -
  • 14.10 21:15  
    Estudiantes de La Plata CA Banfield -
  • 14.10 23:05  
    Vélez Sársfield Newell's Old Boys Rosario -
  • 15.10 01:05  
    Racing Club de Avellaneda CA Tigre Victoria -
  • 15.10 16:05  
    CA Chacarita Juniors Independiente Avellaneda -
  • 15.10 19:05  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 15.10 21:05  
    CA Belgrano de Córdoba CA Talleres de Córdoba -
  • 15.10 23:05  
    River Plate Buenos Aires Atlético Tucumán -
  • 16.10 01:05  
    CA Patronato de la Juventud Católica Boca Juniors Buenos Aires -
  • 17.10 00:05  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Huracán Buenos Aires -
  • 17.10 02:05  
    Arsenal de Sarandí CA San Martín de San Juan -

7. kolejka

  • 15.10  
    Atlético Tucumán CSD Defensa y Justicia -
  • 15.10  
    CA San Martín de San Juan Colón de Santa Fe -
  • 15.10  
    CA Banfield Estudiantes de La Plata -
  • 15.10  
    Argentinos Juniors CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 15.10  
    CA Tigre Victoria Newell's Old Boys Rosario -
  • 15.10  
    CA Belgrano de Córdoba River Plate Buenos Aires -
  • 15.10  
    Huracán Buenos Aires Racing Club de Avellaneda -
  • 15.10  
    Independiente Avellaneda San Lorenzo Buenos Aires -
  • 15.10  
    Boca Juniors Buenos Aires CA Talleres de Córdoba -
  • 15.10  
    CA Rosario Central CA Chacarita Juniors -
  • 15.10  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Vélez Sársfield -
  • 15.10  
    CA Unión de Santa Fe Club Atlético Lanús -
  • 15.10  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 15.10  
    Arsenal de Sarandí CA Temperley -
  • 28.10 00:05  
    CA Banfield Colón de Santa Fe -
  • 28.10 02:05  
    Argentinos Juniors Arsenal de Sarandí -
  • 28.10 19:05  
    Huracán Buenos Aires Club Atlético Lanús -
  • 28.10 19:05  
    CA Unión de Santa Fe Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 28.10 21:15  
    CA San Martín de San Juan Estudiantes de La Plata -
  • 28.10 23:05  
    Independiente Avellaneda CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 29.10 01:05  
    Atlético Tucumán Racing Club de Avellaneda -
  • 29.10 16:05  
    Newell's Old Boys Rosario CA Chacarita Juniors -
  • 29.10 19:05  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Vélez Sársfield -
  • 29.10 21:05  
    CA Temperley San Lorenzo Buenos Aires -
  • 29.10 23:05  
    Boca Juniors Buenos Aires CA Belgrano de Córdoba -
  • 30.10 01:05  
    CA Talleres de Córdoba River Plate Buenos Aires -
  • 31.10 02:05  
    CA Tigre Victoria CA Rosario Central -
  • 01.11 00:05  
    CSD Defensa y Justicia Club Olimpo de Bahía Blanca -

8. kolejka

  • 29.10  
    Arsenal de Sarandí Atlético Tucumán -
  • 29.10  
    Club Atlético Lanús Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 29.10  
    Vélez Sársfield CA Unión de Santa Fe -
  • 29.10  
    CA Chacarita Juniors Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 29.10  
    CA Talleres de Córdoba CA Rosario Central -
  • 29.10  
    San Lorenzo Buenos Aires Boca Juniors Buenos Aires -
  • 29.10  
    Racing Club de Avellaneda Independiente Avellaneda -
  • 29.10  
    River Plate Buenos Aires Huracán Buenos Aires -
  • 29.10  
    Newell's Old Boys Rosario CA Belgrano de Córdoba -
  • 29.10  
    CA Patronato de la Juventud Católica CA Tigre Victoria -
  • 29.10  
    Estudiantes de La Plata Argentinos Juniors -
  • 29.10  
    Colón de Santa Fe CA Banfield -
  • 29.10  
    CA Temperley CA San Martín de San Juan -
  • 29.10  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CSD Defensa y Justicia -
  • 04.11 00:05  
    CA Chacarita Juniors Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 04.11 02:05  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Huracán Buenos Aires -
  • 04.11 19:05  
    Club Atlético Lanús Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 04.11 21:15  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Banfield -
  • 04.11 23:05  
    CA Belgrano de Córdoba Independiente Avellaneda -
  • 05.11 01:05  
    Racing Club de Avellaneda CA Talleres de Córdoba -
  • 05.11 16:05  
    CA Temperley CSD Defensa y Justicia -
  • 05.11 19:05  
    Estudiantes de La Plata Argentinos Juniors -
  • 05.11 19:05  
    Colón de Santa Fe CA San Martín de San Juan -
  • 05.11 19:05  
    CA Rosario Central Atlético Tucumán -
  • 05.11 23:05  
    River Plate Buenos Aires Boca Juniors Buenos Aires -
  • 06.11 22:05  
    Arsenal de Sarandí CA Tigre Victoria -
  • 07.11 00:05  
    CA Patronato de la Juventud Católica Newell's Old Boys Rosario -
  • 07.11 02:05  
    Vélez Sársfield CA Unión de Santa Fe -

9. kolejka

  • 05.11  
    Atlético Tucumán Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 05.11  
    CA Banfield CA Temperley -
  • 05.11  
    Argentinos Juniors Colón de Santa Fe -
  • 05.11  
    CA Tigre Victoria Estudiantes de La Plata -
  • 05.11  
    CA Belgrano de Córdoba CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 05.11  
    Huracán Buenos Aires Newell's Old Boys Rosario -
  • 05.11  
    Independiente Avellaneda River Plate Buenos Aires -
  • 05.11  
    Boca Juniors Buenos Aires Racing Club de Avellaneda -
  • 05.11  
    CA Rosario Central San Lorenzo Buenos Aires -
  • 05.11  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Talleres de Córdoba -
  • 05.11  
    CA Unión de Santa Fe CA Chacarita Juniors -
  • 05.11  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Vélez Sársfield -
  • 05.11  
    CSD Defensa y Justicia Club Atlético Lanús -
  • 05.11  
    CA San Martín de San Juan Arsenal de Sarandí -
  • 17.11 22:00  
    Argentinos Juniors Colón de Santa Fe -
  • 18.11 00:15  
    Atlético Tucumán Arsenal de Sarandí -
  • 18.11 02:30  
    Newell's Old Boys Rosario CA Belgrano de Córdoba -
  • 18.11 22:00  
    CSD Defensa y Justicia Club Atlético Lanús -
  • 18.11 22:00  
    CA Banfield CA Temperley -
  • 19.11 00:15  
    CA San Martín de San Juan San Lorenzo Buenos Aires -
  • 19.11 02:30  
    Huracán Buenos Aires Vélez Sársfield -
  • 19.11 22:00  
    CA Unión de Santa Fe CA Chacarita Juniors -
  • 19.11 22:00  
    CA Tigre Victoria Estudiantes de La Plata -
  • 20.11 00:15  
    Boca Juniors Buenos Aires Racing Club de Avellaneda -
  • 20.11 02:30  
    Independiente Avellaneda River Plate Buenos Aires -
  • 20.11 22:00  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 21.11 00:15  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 21.11 02:30  
    CA Talleres de Córdoba CA Rosario Central -

10. kolejka

  • 19.11  
    CA Banfield Atlético Tucumán -
  • 19.11  
    CA Chacarita Juniors Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 19.11  
    CA Talleres de Córdoba CSD Defensa y Justicia -
  • 19.11  
    San Lorenzo Buenos Aires Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 19.11  
    Racing Club de Avellaneda CA Unión de Santa Fe -
  • 19.11  
    River Plate Buenos Aires Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 19.11  
    Newell's Old Boys Rosario CA Rosario Central -
  • 19.11  
    CA Patronato de la Juventud Católica Boca Juniors Buenos Aires -
  • 19.11  
    Estudiantes de La Plata Independiente Avellaneda -
  • 19.11  
    Colón de Santa Fe Huracán Buenos Aires -
  • 19.11  
    CA Temperley CA Belgrano de Córdoba -
  • 19.11  
    Arsenal de Sarandí CA Tigre Victoria -
  • 19.11  
    CA San Martín de San Juan Argentinos Juniors -
  • 19.11  
    Vélez Sársfield Club Atlético Lanús -
  • 24.11 22:00  
    CA Banfield CSD Defensa y Justicia -
  • 25.11 00:15  
    CA Chacarita Juniors Huracán Buenos Aires -
  • 25.11 02:30  
    Colón de Santa Fe CA Tigre Victoria -
  • 25.11 22:00  
    CA Belgrano de Córdoba Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 25.11 22:00  
    CA Patronato de la Juventud Católica CA Unión de Santa Fe -
  • 26.11 00:15  
    San Lorenzo Buenos Aires Argentinos Juniors -
  • 26.11 02:30  
    Racing Club de Avellaneda Independiente Avellaneda -
  • 26.11 22:00  
    Estudiantes de La Plata Atlético Tucumán -
  • 26.11 22:00  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Club Atlético Lanús -
  • 27.11 00:15  
    River Plate Buenos Aires Newell's Old Boys Rosario -
  • 27.11 02:30  
    CA Rosario Central Boca Juniors Buenos Aires -
  • 27.11 22:00  
    Arsenal de Sarandí CA Talleres de Córdoba -
  • 28.11 00:15  
    Vélez Sársfield Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 28.11 02:30  
    CA Temperley CA San Martín de San Juan -

11. kolejka

  • 26.11  
    Atlético Tucumán Club Atlético Lanús -
  • 26.11  
    Argentinos Juniors Arsenal de Sarandí -
  • 26.11  
    CA Tigre Victoria CA Temperley -
  • 26.11  
    CA Belgrano de Córdoba Colón de Santa Fe -
  • 26.11  
    Huracán Buenos Aires Estudiantes de La Plata -
  • 26.11  
    Independiente Avellaneda CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 26.11  
    Boca Juniors Buenos Aires Newell's Old Boys Rosario -
  • 26.11  
    CA Rosario Central River Plate Buenos Aires -
  • 26.11  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Racing Club de Avellaneda -
  • 26.11  
    CA Unión de Santa Fe San Lorenzo Buenos Aires -
  • 26.11  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Talleres de Córdoba -
  • 26.11  
    CSD Defensa y Justicia CA Chacarita Juniors -
  • 26.11  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Vélez Sársfield -
  • 26.11  
    CA Banfield CA San Martín de San Juan -
  • 01.12 22:00  
    CA Unión de Santa Fe CA Belgrano de Córdoba -
  • 02.12 00:15  
    CSD Defensa y Justicia Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 02.12 02:30  
    Huracán Buenos Aires CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 02.12 22:00  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Chacarita Juniors -
  • 02.12 22:00  
    Argentinos Juniors CA Temperley -
  • 03.12 00:15  
    Independiente Avellaneda CA Rosario Central -
  • 03.12 00:15  
    Boca Juniors Buenos Aires Arsenal de Sarandí -
  • 03.12 02:30  
    Newell's Old Boys Rosario Racing Club de Avellaneda -
  • 03.12 22:00  
    CA Talleres de Córdoba Estudiantes de La Plata -
  • 03.12 22:00  
    CA Tigre Victoria San Lorenzo Buenos Aires -
  • 04.12 02:30  
    Gimnasia y Esgrima La Plata River Plate Buenos Aires -
  • 04.12 22:00  
    Club Atlético Lanús Vélez Sársfield -
  • 05.12 00:15  
    Atlético Tucumán Colón de Santa Fe -
  • 05.12 02:30  
    CA San Martín de San Juan CA Banfield -

12. kolejka

  • 03.12  
    CA San Martín de San Juan Atlético Tucumán -
  • 03.12  
    Vélez Sársfield CSD Defensa y Justicia -
  • 03.12  
    CA Chacarita Juniors Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 03.12  
    CA Talleres de Córdoba CA Unión de Santa Fe -
  • 03.12  
    San Lorenzo Buenos Aires Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 03.12  
    Racing Club de Avellaneda CA Rosario Central -
  • 03.12  
    River Plate Buenos Aires Boca Juniors Buenos Aires -
  • 03.12  
    Newell's Old Boys Rosario Independiente Avellaneda -
  • 03.12  
    CA Patronato de la Juventud Católica Huracán Buenos Aires -
  • 03.12  
    Estudiantes de La Plata CA Belgrano de Córdoba -
  • 03.12  
    Colón de Santa Fe CA Tigre Victoria -
  • 03.12  
    CA Temperley Argentinos Juniors -
  • 03.12  
    Arsenal de Sarandí CA Banfield -
  • 03.12  
    Club Atlético Lanús Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 08.12 22:00  
    CA Temperley CA Tigre Victoria -
  • 09.12 00:15  
    CA Patronato de la Juventud Católica Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 09.12 02:30  
    CA Belgrano de Córdoba Huracán Buenos Aires -
  • 09.12 22:00  
    CA Banfield Argentinos Juniors -
  • 09.12 22:00  
    CA Rosario Central Newell's Old Boys Rosario -
  • 10.12 00:15  
    San Lorenzo Buenos Aires Atlético Tucumán -
  • 10.12 02:30  
    Arsenal de Sarandí Independiente Avellaneda -
  • 10.12 22:00  
    Colón de Santa Fe CA Talleres de Córdoba -
  • 10.12 22:00  
    Racing Club de Avellaneda Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 11.12 00:15  
    River Plate Buenos Aires CA Unión de Santa Fe -
  • 11.12 02:30  
    Estudiantes de La Plata Boca Juniors Buenos Aires -
  • 11.12 22:00  
    Vélez Sársfield Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 12.12 00:15  
    CA San Martín de San Juan CSD Defensa y Justicia -
  • 12.12 02:30  
    CA Chacarita Juniors Club Atlético Lanús -

13. kolejka

  • 10.12  
    Atlético Tucumán Vélez Sársfield -
  • 10.12  
    CA Tigre Victoria CA San Martín de San Juan -
  • 10.12  
    CA Belgrano de Córdoba Arsenal de Sarandí -
  • 10.12  
    Huracán Buenos Aires CA Temperley -
  • 10.12  
    Independiente Avellaneda Colón de Santa Fe -
  • 10.12  
    Boca Juniors Buenos Aires Estudiantes de La Plata -
  • 10.12  
    CA Rosario Central CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 10.12  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Newell's Old Boys Rosario -
  • 10.12  
    CA Unión de Santa Fe River Plate Buenos Aires -
  • 10.12  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Racing Club de Avellaneda -
  • 10.12  
    CSD Defensa y Justicia San Lorenzo Buenos Aires -
  • 10.12  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Talleres de Córdoba -
  • 10.12  
    Club Atlético Lanús CA Chacarita Juniors -
  • 10.12  
    Argentinos Juniors CA Banfield -
  • 28.01  
    CSD Defensa y Justicia Vélez Sársfield -
  • 28.01  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Chacarita Juniors -
  • 28.01  
    Club Atlético Lanús CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 28.01  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Belgrano de Córdoba -
  • 28.01  
    Huracán Buenos Aires River Plate Buenos Aires -
  • 28.01  
    CA Unión de Santa Fe Racing Club de Avellaneda -
  • 28.01  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Rosario Central -
  • 28.01  
    Newell's Old Boys Rosario Arsenal de Sarandí -
  • 28.01  
    Independiente Avellaneda Estudiantes de La Plata -
  • 28.01  
    Boca Juniors Buenos Aires Colón de Santa Fe -
  • 28.01  
    CA Talleres de Córdoba San Lorenzo Buenos Aires -
  • 28.01  
    Atlético Tucumán CA Temperley -
  • 28.01  
    CA Tigre Victoria CA Banfield -
  • 28.01  
    Argentinos Juniors CA San Martín de San Juan -

14. kolejka

  • 28.01  
    Argentinos Juniors Atlético Tucumán -
  • 28.01  
    CA Talleres de Córdoba Club Atlético Lanús -
  • 28.01  
    San Lorenzo Buenos Aires Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 28.01  
    Racing Club de Avellaneda CSD Defensa y Justicia -
  • 28.01  
    River Plate Buenos Aires Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 28.01  
    Newell's Old Boys Rosario CA Unión de Santa Fe -
  • 28.01  
    CA Patronato de la Juventud Católica Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 28.01  
    Estudiantes de La Plata CA Rosario Central -
  • 28.01  
    Colón de Santa Fe Boca Juniors Buenos Aires -
  • 28.01  
    CA Temperley Independiente Avellaneda -
  • 28.01  
    Arsenal de Sarandí Huracán Buenos Aires -
  • 28.01  
    CA San Martín de San Juan CA Belgrano de Córdoba -
  • 28.01  
    CA Banfield CA Tigre Victoria -
  • 28.01  
    CA Chacarita Juniors Vélez Sársfield -
  • 04.02  
    Argentinos Juniors CSD Defensa y Justicia -
  • 04.02  
    CA San Martín de San Juan CA Tigre Victoria -
  • 04.02  
    CA Banfield Atlético Tucumán -
  • 04.02  
    CA Temperley CA Talleres de Córdoba -
  • 04.02  
    San Lorenzo Buenos Aires Boca Juniors Buenos Aires -
  • 04.02  
    Colón de Santa Fe Independiente Avellaneda -
  • 04.02  
    Estudiantes de La Plata Newell's Old Boys Rosario -
  • 04.02  
    Arsenal de Sarandí Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 04.02  
    CA Rosario Central CA Unión de Santa Fe -
  • 04.02  
    Racing Club de Avellaneda Huracán Buenos Aires -
  • 04.02  
    River Plate Buenos Aires Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 04.02  
    CA Belgrano de Córdoba Club Atlético Lanús -
  • 04.02  
    CA Patronato de la Juventud Católica Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 04.02  
    CA Chacarita Juniors Vélez Sársfield -

15. kolejka

  • 04.02  
    Atlético Tucumán CA Chacarita Juniors -
  • 04.02  
    CA Belgrano de Córdoba CA Banfield -
  • 04.02  
    Huracán Buenos Aires CA San Martín de San Juan -
  • 04.02  
    Independiente Avellaneda Arsenal de Sarandí -
  • 04.02  
    Boca Juniors Buenos Aires CA Temperley -
  • 04.02  
    CA Rosario Central Colón de Santa Fe -
  • 04.02  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Estudiantes de La Plata -
  • 04.02  
    CA Unión de Santa Fe CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 04.02  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Newell's Old Boys Rosario -
  • 04.02  
    CSD Defensa y Justicia River Plate Buenos Aires -
  • 04.02  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Racing Club de Avellaneda -
  • 04.02  
    Club Atlético Lanús San Lorenzo Buenos Aires -
  • 04.02  
    Vélez Sársfield CA Talleres de Córdoba -
  • 04.02  
    CA Tigre Victoria Argentinos Juniors -
  • 11.02  
    CSD Defensa y Justicia CA Chacarita Juniors -
  • 11.02  
    Vélez Sársfield CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 11.02  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Belgrano de Córdoba -
  • 11.02  
    Club Atlético Lanús River Plate Buenos Aires -
  • 11.02  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Racing Club de Avellaneda -
  • 11.02  
    Huracán Buenos Aires CA Rosario Central -
  • 11.02  
    CA Unión de Santa Fe Arsenal de Sarandí -
  • 11.02  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Estudiantes de La Plata -
  • 11.02  
    Newell's Old Boys Rosario Colón de Santa Fe -
  • 11.02  
    Independiente Avellaneda San Lorenzo Buenos Aires -
  • 11.02  
    Boca Juniors Buenos Aires CA Temperley -
  • 11.02  
    CA Talleres de Córdoba CA Banfield -
  • 11.02  
    Atlético Tucumán CA San Martín de San Juan -
  • 11.02  
    CA Tigre Victoria Argentinos Juniors -

16. kolejka

  • 11.02  
    CA Tigre Victoria Atlético Tucumán -
  • 11.02  
    San Lorenzo Buenos Aires Vélez Sársfield -
  • 11.02  
    Racing Club de Avellaneda Club Atlético Lanús -
  • 11.02  
    River Plate Buenos Aires Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 11.02  
    Newell's Old Boys Rosario CSD Defensa y Justicia -
  • 11.02  
    CA Patronato de la Juventud Católica Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 11.02  
    Estudiantes de La Plata CA Unión de Santa Fe -
  • 11.02  
    Colón de Santa Fe Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 11.02  
    CA Temperley CA Rosario Central -
  • 11.02  
    Arsenal de Sarandí Boca Juniors Buenos Aires -
  • 11.02  
    CA San Martín de San Juan Independiente Avellaneda -
  • 11.02  
    CA Banfield Huracán Buenos Aires -
  • 11.02  
    Argentinos Juniors CA Belgrano de Córdoba -
  • 11.02  
    CA Talleres de Córdoba CA Chacarita Juniors -
  • 18.02  
    CA Tigre Victoria CSD Defensa y Justicia -
  • 18.02  
    Argentinos Juniors Atlético Tucumán -
  • 18.02  
    CA San Martín de San Juan CA Talleres de Córdoba -
  • 18.02  
    CA Banfield Boca Juniors Buenos Aires -
  • 18.02  
    CA Temperley Independiente Avellaneda -
  • 18.02  
    San Lorenzo Buenos Aires Newell's Old Boys Rosario -
  • 18.02  
    Colón de Santa Fe Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 18.02  
    Estudiantes de La Plata CA Unión de Santa Fe -
  • 18.02  
    Arsenal de Sarandí Huracán Buenos Aires -
  • 18.02  
    CA Rosario Central Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 18.02  
    Racing Club de Avellaneda Club Atlético Lanús -
  • 18.02  
    River Plate Buenos Aires Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 18.02  
    CA Belgrano de Córdoba Vélez Sársfield -
  • 18.02  
    CA Patronato de la Juventud Católica CA Chacarita Juniors -

17. kolejka

  • 18.02  
    Atlético Tucumán CA Talleres de Córdoba -
  • 18.02  
    Huracán Buenos Aires Argentinos Juniors -
  • 18.02  
    Independiente Avellaneda CA Banfield -
  • 18.02  
    Boca Juniors Buenos Aires CA San Martín de San Juan -
  • 18.02  
    CA Rosario Central Arsenal de Sarandí -
  • 18.02  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Temperley -
  • 18.02  
    CA Unión de Santa Fe Colón de Santa Fe -
  • 18.02  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Estudiantes de La Plata -
  • 18.02  
    CSD Defensa y Justicia CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 18.02  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Newell's Old Boys Rosario -
  • 18.02  
    Club Atlético Lanús River Plate Buenos Aires -
  • 18.02  
    Vélez Sársfield Racing Club de Avellaneda -
  • 18.02  
    CA Chacarita Juniors San Lorenzo Buenos Aires -
  • 18.02  
    CA Belgrano de Córdoba CA Tigre Victoria -
  • 25.02  
    CSD Defensa y Justicia CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 25.02  
    CA Chacarita Juniors CA Belgrano de Córdoba -
  • 25.02  
    Vélez Sársfield River Plate Buenos Aires -
  • 25.02  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Racing Club de Avellaneda -
  • 25.02  
    Club Atlético Lanús CA Rosario Central -
  • 25.02  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Arsenal de Sarandí -
  • 25.02  
    Huracán Buenos Aires Estudiantes de La Plata -
  • 25.02  
    CA Unión de Santa Fe Colón de Santa Fe -
  • 25.02  
    Gimnasia y Esgrima La Plata San Lorenzo Buenos Aires -
  • 25.02  
    Newell's Old Boys Rosario CA Temperley -
  • 25.02  
    Independiente Avellaneda CA Banfield -
  • 25.02  
    Boca Juniors Buenos Aires CA San Martín de San Juan -
  • 25.02  
    CA Talleres de Córdoba Argentinos Juniors -
  • 25.02  
    Atlético Tucumán CA Tigre Victoria -

18. kolejka

  • 25.02  
    CA Tigre Victoria Huracán Buenos Aires -
  • 25.02  
    Racing Club de Avellaneda CA Chacarita Juniors -
  • 25.02  
    River Plate Buenos Aires Vélez Sársfield -
  • 25.02  
    Newell's Old Boys Rosario Club Atlético Lanús -
  • 25.02  
    CA Patronato de la Juventud Católica Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 25.02  
    Estudiantes de La Plata CSD Defensa y Justicia -
  • 25.02  
    Colón de Santa Fe Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 25.02  
    CA Temperley CA Unión de Santa Fe -
  • 25.02  
    Arsenal de Sarandí Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 25.02  
    CA San Martín de San Juan CA Rosario Central -
  • 25.02  
    CA Banfield Boca Juniors Buenos Aires -
  • 25.02  
    Argentinos Juniors Independiente Avellaneda -
  • 25.02  
    CA Belgrano de Córdoba Atlético Tucumán -
  • 25.02  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Talleres de Córdoba -
  • 04.03  
    Atlético Tucumán CSD Defensa y Justicia -
  • 04.03  
    CA Tigre Victoria CA Talleres de Córdoba -
  • 04.03  
    Argentinos Juniors Boca Juniors Buenos Aires -
  • 04.03  
    CA San Martín de San Juan Independiente Avellaneda -
  • 04.03  
    CA Banfield Newell's Old Boys Rosario -
  • 04.03  
    CA Temperley Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 04.03  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Unión de Santa Fe -
  • 04.03  
    Colón de Santa Fe Huracán Buenos Aires -
  • 04.03  
    Estudiantes de La Plata Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 04.03  
    Arsenal de Sarandí Club Atlético Lanús -
  • 04.03  
    CA Rosario Central Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 04.03  
    Racing Club de Avellaneda Vélez Sársfield -
  • 04.03  
    River Plate Buenos Aires CA Chacarita Juniors -
  • 04.03  
    CA Belgrano de Córdoba CA Patronato de la Juventud Católica -

19. kolejka

  • 04.03  
    Atlético Tucumán San Lorenzo Buenos Aires -
  • 04.03  
    Independiente Avellaneda CA Tigre Victoria -
  • 04.03  
    Boca Juniors Buenos Aires Argentinos Juniors -
  • 04.03  
    CA Rosario Central CA Banfield -
  • 04.03  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA San Martín de San Juan -
  • 04.03  
    CA Unión de Santa Fe Arsenal de Sarandí -
  • 04.03  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Temperley -
  • 04.03  
    CSD Defensa y Justicia Colón de Santa Fe -
  • 04.03  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Estudiantes de La Plata -
  • 04.03  
    Club Atlético Lanús CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 04.03  
    Vélez Sársfield Newell's Old Boys Rosario -
  • 04.03  
    CA Chacarita Juniors River Plate Buenos Aires -
  • 04.03  
    CA Talleres de Córdoba Racing Club de Avellaneda -
  • 04.03  
    Huracán Buenos Aires CA Belgrano de Córdoba -
  • 11.03  
    CSD Defensa y Justicia CA Belgrano de Córdoba -
  • 11.03  
    CA Patronato de la Juventud Católica River Plate Buenos Aires -
  • 11.03  
    CA Chacarita Juniors Racing Club de Avellaneda -
  • 11.03  
    Vélez Sársfield CA Rosario Central -
  • 11.03  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Arsenal de Sarandí -
  • 11.03  
    Club Atlético Lanús Estudiantes de La Plata -
  • 11.03  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Colón de Santa Fe -
  • 11.03  
    Huracán Buenos Aires San Lorenzo Buenos Aires -
  • 11.03  
    CA Unión de Santa Fe CA Temperley -
  • 11.03  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Banfield -
  • 11.03  
    Newell's Old Boys Rosario CA San Martín de San Juan -
  • 11.03  
    Independiente Avellaneda Argentinos Juniors -
  • 11.03  
    Boca Juniors Buenos Aires CA Tigre Victoria -
  • 11.03  
    CA Talleres de Córdoba Atlético Tucumán -

20. kolejka

  • 11.03  
    Huracán Buenos Aires Atlético Tucumán -
  • 11.03  
    River Plate Buenos Aires CA Talleres de Córdoba -
  • 11.03  
    Newell's Old Boys Rosario CA Chacarita Juniors -
  • 11.03  
    CA Patronato de la Juventud Católica Vélez Sársfield -
  • 11.03  
    Estudiantes de La Plata Club Atlético Lanús -
  • 11.03  
    Colón de Santa Fe Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 11.03  
    CA Temperley CSD Defensa y Justicia -
  • 11.03  
    Arsenal de Sarandí Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 11.03  
    CA San Martín de San Juan CA Unión de Santa Fe -
  • 11.03  
    CA Banfield Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 11.03  
    Argentinos Juniors CA Rosario Central -
  • 11.03  
    CA Tigre Victoria Boca Juniors Buenos Aires -
  • 11.03  
    CA Belgrano de Córdoba Independiente Avellaneda -
  • 11.03  
    Racing Club de Avellaneda San Lorenzo Buenos Aires -
  • 18.03  
    CA Talleres de Córdoba CSD Defensa y Justicia -
  • 18.03  
    Atlético Tucumán Boca Juniors Buenos Aires -
  • 18.03  
    CA Tigre Victoria Independiente Avellaneda -
  • 18.03  
    Argentinos Juniors Newell's Old Boys Rosario -
  • 18.03  
    CA San Martín de San Juan Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 18.03  
    CA Banfield CA Unión de Santa Fe -
  • 18.03  
    CA Temperley Huracán Buenos Aires -
  • 18.03  
    San Lorenzo Buenos Aires Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 18.03  
    Colón de Santa Fe Club Atlético Lanús -
  • 18.03  
    Estudiantes de La Plata Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 18.03  
    Arsenal de Sarandí Vélez Sársfield -
  • 18.03  
    CA Rosario Central CA Chacarita Juniors -
  • 18.03  
    Racing Club de Avellaneda CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 18.03  
    River Plate Buenos Aires CA Belgrano de Córdoba -

21. kolejka

  • 18.03  
    Atlético Tucumán Racing Club de Avellaneda -
  • 18.03  
    Boca Juniors Buenos Aires CA Belgrano de Córdoba -
  • 18.03  
    CA Rosario Central CA Tigre Victoria -
  • 18.03  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Argentinos Juniors -
  • 18.03  
    CA Unión de Santa Fe CA Banfield -
  • 18.03  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA San Martín de San Juan -
  • 18.03  
    CSD Defensa y Justicia Arsenal de Sarandí -
  • 18.03  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Temperley -
  • 18.03  
    Club Atlético Lanús Colón de Santa Fe -
  • 18.03  
    Vélez Sársfield Estudiantes de La Plata -
  • 18.03  
    CA Chacarita Juniors CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 18.03  
    CA Talleres de Córdoba Newell's Old Boys Rosario -
  • 18.03  
    San Lorenzo Buenos Aires River Plate Buenos Aires -
  • 18.03  
    Independiente Avellaneda Huracán Buenos Aires -
  • 01.04  
    CSD Defensa y Justicia River Plate Buenos Aires -
  • 01.04  
    CA Belgrano de Córdoba Racing Club de Avellaneda -
  • 01.04  
    CA Patronato de la Juventud Católica CA Rosario Central -
  • 01.04  
    CA Chacarita Juniors Arsenal de Sarandí -
  • 01.04  
    Vélez Sársfield Estudiantes de La Plata -
  • 01.04  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Colón de Santa Fe -
  • 01.04  
    Club Atlético Lanús San Lorenzo Buenos Aires -
  • 01.04  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Temperley -
  • 01.04  
    Huracán Buenos Aires CA Banfield -
  • 01.04  
    CA Unión de Santa Fe CA San Martín de San Juan -
  • 01.04  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Argentinos Juniors -
  • 01.04  
    Newell's Old Boys Rosario CA Tigre Victoria -
  • 01.04  
    Independiente Avellaneda Atlético Tucumán -
  • 01.04  
    Boca Juniors Buenos Aires CA Talleres de Córdoba -

22. kolejka

  • 01.04  
    Independiente Avellaneda Atlético Tucumán -
  • 01.04  
    Newell's Old Boys Rosario San Lorenzo Buenos Aires -
  • 01.04  
    CA Patronato de la Juventud Católica CA Talleres de Córdoba -
  • 01.04  
    Estudiantes de La Plata CA Chacarita Juniors -
  • 01.04  
    Colón de Santa Fe Vélez Sársfield -
  • 01.04  
    CA Temperley Club Atlético Lanús -
  • 01.04  
    Arsenal de Sarandí Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 01.04  
    CA San Martín de San Juan CSD Defensa y Justicia -
  • 01.04  
    CA Banfield Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 01.04  
    Argentinos Juniors CA Unión de Santa Fe -
  • 01.04  
    CA Tigre Victoria Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 01.04  
    CA Belgrano de Córdoba CA Rosario Central -
  • 01.04  
    Huracán Buenos Aires Boca Juniors Buenos Aires -
  • 01.04  
    River Plate Buenos Aires Racing Club de Avellaneda -
  • 08.04  
    Boca Juniors Buenos Aires CSD Defensa y Justicia -
  • 08.04  
    CA Talleres de Córdoba Independiente Avellaneda -
  • 08.04  
    Atlético Tucumán Newell's Old Boys Rosario -
  • 08.04  
    CA Tigre Victoria Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 08.04  
    Argentinos Juniors CA Unión de Santa Fe -
  • 08.04  
    CA San Martín de San Juan Huracán Buenos Aires -
  • 08.04  
    CA Banfield Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 08.04  
    CA Temperley Club Atlético Lanús -
  • 08.04  
    San Lorenzo Buenos Aires Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 08.04  
    Colón de Santa Fe Vélez Sársfield -
  • 08.04  
    Estudiantes de La Plata CA Chacarita Juniors -
  • 08.04  
    Arsenal de Sarandí CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 08.04  
    CA Rosario Central CA Belgrano de Córdoba -
  • 08.04  
    Racing Club de Avellaneda River Plate Buenos Aires -

23. kolejka

  • 08.04  
    Atlético Tucumán River Plate Buenos Aires -
  • 08.04  
    CA Rosario Central Huracán Buenos Aires -
  • 08.04  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Belgrano de Córdoba -
  • 08.04  
    CA Unión de Santa Fe CA Tigre Victoria -
  • 08.04  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Argentinos Juniors -
  • 08.04  
    CSD Defensa y Justicia CA Banfield -
  • 08.04  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA San Martín de San Juan -
  • 08.04  
    Club Atlético Lanús Arsenal de Sarandí -
  • 08.04  
    Vélez Sársfield CA Temperley -
  • 08.04  
    CA Chacarita Juniors Colón de Santa Fe -
  • 08.04  
    CA Talleres de Córdoba Estudiantes de La Plata -
  • 08.04  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 08.04  
    Racing Club de Avellaneda Newell's Old Boys Rosario -
  • 08.04  
    Boca Juniors Buenos Aires Independiente Avellaneda -
  • 15.04  
    CSD Defensa y Justicia Racing Club de Avellaneda -
  • 15.04  
    River Plate Buenos Aires CA Rosario Central -
  • 15.04  
    CA Belgrano de Córdoba Arsenal de Sarandí -
  • 15.04  
    CA Patronato de la Juventud Católica Estudiantes de La Plata -
  • 15.04  
    CA Chacarita Juniors Colón de Santa Fe -
  • 15.04  
    Vélez Sársfield San Lorenzo Buenos Aires -
  • 15.04  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Temperley -
  • 15.04  
    Club Atlético Lanús CA Banfield -
  • 15.04  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA San Martín de San Juan -
  • 15.04  
    Huracán Buenos Aires Argentinos Juniors -
  • 15.04  
    CA Unión de Santa Fe CA Tigre Victoria -
  • 15.04  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Atlético Tucumán -
  • 15.04  
    Newell's Old Boys Rosario CA Talleres de Córdoba -
  • 15.04  
    Independiente Avellaneda Boca Juniors Buenos Aires -

24. kolejka

  • 15.04  
    Boca Juniors Buenos Aires Atlético Tucumán -
  • 15.04  
    CA Patronato de la Juventud Católica Racing Club de Avellaneda -
  • 15.04  
    Estudiantes de La Plata San Lorenzo Buenos Aires -
  • 15.04  
    Colón de Santa Fe CA Talleres de Córdoba -
  • 15.04  
    CA Temperley CA Chacarita Juniors -
  • 15.04  
    Arsenal de Sarandí Vélez Sársfield -
  • 15.04  
    CA San Martín de San Juan Club Atlético Lanús -
  • 15.04  
    CA Banfield Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 15.04  
    Argentinos Juniors CSD Defensa y Justicia -
  • 15.04  
    CA Tigre Victoria Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 15.04  
    CA Belgrano de Córdoba CA Unión de Santa Fe -
  • 15.04  
    Huracán Buenos Aires Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 15.04  
    Independiente Avellaneda CA Rosario Central -
  • 15.04  
    Newell's Old Boys Rosario River Plate Buenos Aires -
  • 22.04  
    Independiente Avellaneda CSD Defensa y Justicia -
  • 22.04  
    Boca Juniors Buenos Aires Newell's Old Boys Rosario -
  • 22.04  
    CA Talleres de Córdoba Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 22.04  
    Atlético Tucumán CA Unión de Santa Fe -
  • 22.04  
    CA Tigre Victoria Huracán Buenos Aires -
  • 22.04  
    Argentinos Juniors Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 22.04  
    CA San Martín de San Juan Club Atlético Lanús -
  • 22.04  
    CA Banfield Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 22.04  
    CA Temperley Vélez Sársfield -
  • 22.04  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Chacarita Juniors -
  • 22.04  
    Colón de Santa Fe CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 22.04  
    Estudiantes de La Plata CA Belgrano de Córdoba -
  • 22.04  
    Arsenal de Sarandí River Plate Buenos Aires -
  • 22.04  
    CA Rosario Central Racing Club de Avellaneda -

25. kolejka

  • 22.04  
    Atlético Tucumán Newell's Old Boys Rosario -
  • 22.04  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Independiente Avellaneda -
  • 22.04  
    CA Unión de Santa Fe Huracán Buenos Aires -
  • 22.04  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Belgrano de Córdoba -
  • 22.04  
    CSD Defensa y Justicia CA Tigre Victoria -
  • 22.04  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Argentinos Juniors -
  • 22.04  
    Club Atlético Lanús CA Banfield -
  • 22.04  
    Vélez Sársfield CA San Martín de San Juan -
  • 22.04  
    CA Chacarita Juniors Arsenal de Sarandí -
  • 22.04  
    CA Talleres de Córdoba CA Temperley -
  • 22.04  
    San Lorenzo Buenos Aires Colón de Santa Fe -
  • 22.04  
    Racing Club de Avellaneda Estudiantes de La Plata -
  • 22.04  
    River Plate Buenos Aires CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 22.04  
    CA Rosario Central Boca Juniors Buenos Aires -
  • 29.04  
    CSD Defensa y Justicia CA Rosario Central -
  • 29.04  
    Racing Club de Avellaneda Arsenal de Sarandí -
  • 29.04  
    River Plate Buenos Aires Estudiantes de La Plata -
  • 29.04  
    CA Belgrano de Córdoba Colón de Santa Fe -
  • 29.04  
    CA Patronato de la Juventud Católica San Lorenzo Buenos Aires -
  • 29.04  
    CA Chacarita Juniors CA Temperley -
  • 29.04  
    Vélez Sársfield CA Banfield -
  • 29.04  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA San Martín de San Juan -
  • 29.04  
    Club Atlético Lanús Argentinos Juniors -
  • 29.04  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Tigre Victoria -
  • 29.04  
    Huracán Buenos Aires Atlético Tucumán -
  • 29.04  
    CA Unión de Santa Fe CA Talleres de Córdoba -
  • 29.04  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Boca Juniors Buenos Aires -
  • 29.04  
    Newell's Old Boys Rosario Independiente Avellaneda -

26. kolejka

  • 29.04  
    CA Rosario Central Atlético Tucumán -
  • 29.04  
    Estudiantes de La Plata River Plate Buenos Aires -
  • 29.04  
    Colón de Santa Fe Racing Club de Avellaneda -
  • 29.04  
    CA Temperley San Lorenzo Buenos Aires -
  • 29.04  
    Arsenal de Sarandí CA Talleres de Córdoba -
  • 29.04  
    CA San Martín de San Juan CA Chacarita Juniors -
  • 29.04  
    CA Banfield Vélez Sársfield -
  • 29.04  
    Argentinos Juniors Club Atlético Lanús -
  • 29.04  
    CA Tigre Victoria Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 29.04  
    CA Belgrano de Córdoba CSD Defensa y Justicia -
  • 29.04  
    Huracán Buenos Aires Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 29.04  
    Independiente Avellaneda CA Unión de Santa Fe -
  • 29.04  
    Boca Juniors Buenos Aires Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 29.04  
    CA Patronato de la Juventud Católica Newell's Old Boys Rosario -
  • 06.05  
    Newell's Old Boys Rosario CSD Defensa y Justicia -
  • 06.05  
    Independiente Avellaneda Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 06.05  
    Boca Juniors Buenos Aires CA Unión de Santa Fe -
  • 06.05  
    CA Talleres de Córdoba Huracán Buenos Aires -
  • 06.05  
    Atlético Tucumán Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 06.05  
    CA Tigre Victoria Club Atlético Lanús -
  • 06.05  
    Argentinos Juniors Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 06.05  
    CA San Martín de San Juan Vélez Sársfield -
  • 06.05  
    CA Banfield CA Chacarita Juniors -
  • 06.05  
    CA Temperley CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 06.05  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Belgrano de Córdoba -
  • 06.05  
    Colón de Santa Fe River Plate Buenos Aires -
  • 06.05  
    Estudiantes de La Plata Racing Club de Avellaneda -
  • 06.05  
    Arsenal de Sarandí CA Rosario Central -

27. kolejka

  • 06.05  
    Atlético Tucumán CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 06.05  
    CA Unión de Santa Fe Boca Juniors Buenos Aires -
  • 06.05  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Independiente Avellaneda -
  • 06.05  
    CSD Defensa y Justicia Huracán Buenos Aires -
  • 06.05  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Belgrano de Córdoba -
  • 06.05  
    Club Atlético Lanús CA Tigre Victoria -
  • 06.05  
    Vélez Sársfield Argentinos Juniors -
  • 06.05  
    CA Chacarita Juniors CA Banfield -
  • 06.05  
    CA Talleres de Córdoba CA San Martín de San Juan -
  • 06.05  
    San Lorenzo Buenos Aires Arsenal de Sarandí -
  • 06.05  
    Racing Club de Avellaneda CA Temperley -
  • 06.05  
    River Plate Buenos Aires Colón de Santa Fe -
  • 06.05  
    Newell's Old Boys Rosario Estudiantes de La Plata -
  • 06.05  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Rosario Central -
  • 13.05  
    CSD Defensa y Justicia Arsenal de Sarandí -
  • 13.05  
    CA Rosario Central Estudiantes de La Plata -
  • 13.05  
    Racing Club de Avellaneda Colón de Santa Fe -
  • 13.05  
    River Plate Buenos Aires San Lorenzo Buenos Aires -
  • 13.05  
    CA Belgrano de Córdoba CA Temperley -
  • 13.05  
    CA Patronato de la Juventud Católica CA Banfield -
  • 13.05  
    CA Chacarita Juniors CA San Martín de San Juan -
  • 13.05  
    Vélez Sársfield Argentinos Juniors -
  • 13.05  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Tigre Victoria -
  • 13.05  
    Club Atlético Lanús Atlético Tucumán -
  • 13.05  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Talleres de Córdoba -
  • 13.05  
    Huracán Buenos Aires Boca Juniors Buenos Aires -
  • 13.05  
    CA Unión de Santa Fe Independiente Avellaneda -
  • 13.05  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Newell's Old Boys Rosario -