Argentyna - Primera Division

15. kolejka - Primera Division

  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony
  • przełożony

Tabela Primera Division online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Boca Juniors Buenos Aires 14 31   9 4 1   35 - 13 22
2   Newell's Old Boys Rosario 14 28   8 4 2   21 - 11 10
3   San Lorenzo Buenos Aires 14 28   8 4 2   27 - 18 9
4   CA Banfield 14 27   8 3 3   19 - 14 5
5   Estudiantes de La Plata 14 27   8 3 3   23 - 13 10
6   Club Atlético Lanús 14 26   7 5 2   17 - 9 8
7   CA Unión de Santa Fe 14 22   6 4 4   15 - 14 1
8   Independiente Avellaneda 14 22   6 4 4   11 - 10 1
9   River Plate Buenos Aires 14 22   6 4 4   22 - 17 5
10   Racing Club de Avellaneda 14 21   6 3 5   21 - 16 5
11   CA Talleres de Córdoba 14 20   5 5 4   12 - 8 4
12   Colón de Santa Fe 14 20   6 2 6   13 - 13 0
13   Atlético Tucumán 14 19   5 4 5   16 - 15 1
14   Quilmes AC 14 19   5 4 5   11 - 18 -7
15   CA Patronato de la Juventud Católica 14 18   5 3 6   13 - 14 -1
16   CA Tigre Victoria 14 18   4 6 4   18 - 16 2
17   Gimnasia y Esgrima La Plata 14 18   4 6 4   11 - 10 1
18   Atlético de Rafaela 14 17   5 2 7   13 - 13 0
19   CSD Defensa y Justicia 14 17   4 5 5   12 - 14 -2
20   Godoy Cruz Antonio Tomba 14 17   5 2 7   14 - 21 -7
21   CA Sarmiento 14 16   4 4 6   13 - 15 -2
22   CA Rosario Central 14 15   3 6 5   15 - 14 1
23   Club Olimpo de Bahía Blanca 14 15   3 6 5   13 - 14 -1
24   CA San Martín de San Juan 14 14   3 5 6   14 - 26 -12
25   Vélez Sársfield 14 14   4 2 8   10 - 19 -9
26   CA Aldosivi 14 13   2 7 5   9 - 14 -5
27   CA Temperley 14 13   3 4 7   7 - 17 -10
28   Huracán Buenos Aires 14 11   2 5 7   9 - 15 -6
29   CA Belgrano de Córdoba 14 10   1 7 6   6 - 14 -8
30   Arsenal de Sarandí 14 8   1 5 8   10 - 25 -15
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł (Clausura)

16. kolejka (następna)

  • 12.02
  • 12.02
  • 12.02
  • 12.02
  • 12.02
  • 12.02
  • 12.02
  • 12.02
  • 12.02
  • 12.02
  • 12.02
  • 12.02
  • 12.02
  • 12.02
  • 12.02

Strzelcy Primera Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Sebastián Driussi(River Plate Buenos Aires) 10 1
Martín Cauteruccio Rodríguez(San Lorenzo Buenos Aires) 9 0
Darío Ismael Benedetto(Boca Juniors Buenos Aires) 7 0

Kartkowicze Primera Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Emanuel Brítez(CA Unión de Santa Fe) 3 2 5
Víctor Salazar(CA Rosario Central) 2 3 5
Mathías Nicolás Abero Villan(Atlético de Rafaela) 1 7 8

Terminarz / Wyniki Primera Division

15. kolejka

  • przełożony  
    CA Aldosivi Atlético de Rafaela -
  • przełożony  
    CA Patronato de la Juventud Católica Arsenal de Sarandí -
  • przełożony  
    Vélez Sársfield Estudiantes de La Plata -
  • przełożony  
    CSD Defensa y Justicia Newell's Old Boys Rosario -
  • przełożony  
    CA San Martín de San Juan Huracán Buenos Aires -
  • przełożony  
    CA Talleres de Córdoba Independiente Avellaneda -
  • przełożony  
    CA Banfield Boca Juniors Buenos Aires -
  • przełożony  
    Colón de Santa Fe Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • przełożony  
    River Plate Buenos Aires CA Unión de Santa Fe -
  • przełożony  
    Racing Club de Avellaneda Club Atlético Lanús -
  • przełożony  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Belgrano de Córdoba -
  • przełożony  
    CA Rosario Central Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • przełożony  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Quilmes AC -
  • przełożony  
    CA Temperley CA Tigre Victoria -
  • przełożony  
    Atlético Tucumán CA Sarmiento -

16. kolejka

  • 12.02  
    Atlético Tucumán CA Aldosivi -
  • 12.02  
    CA Sarmiento CA Temperley -
  • 12.02  
    CA Tigre Victoria Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 12.02  
    Quilmes AC CA Rosario Central -
  • 12.02  
    Godoy Cruz Antonio Tomba San Lorenzo Buenos Aires -
  • 12.02  
    CA Belgrano de Córdoba Racing Club de Avellaneda -
  • 12.02  
    Club Atlético Lanús River Plate Buenos Aires -
  • 12.02  
    CA Unión de Santa Fe Colón de Santa Fe -
  • 12.02  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Banfield -
  • 12.02  
    Boca Juniors Buenos Aires CA Talleres de Córdoba -
  • 12.02  
    Independiente Avellaneda CA San Martín de San Juan -
  • 12.02  
    Huracán Buenos Aires CSD Defensa y Justicia -
  • 12.02  
    Newell's Old Boys Rosario Vélez Sársfield -
  • 12.02  
    Estudiantes de La Plata CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 12.02  
    Arsenal de Sarandí Atlético de Rafaela -

17. kolejka

  • 19.02  
    CA Aldosivi Arsenal de Sarandí -
  • 19.02  
    Atlético de Rafaela Estudiantes de La Plata -
  • 19.02  
    CA Patronato de la Juventud Católica Newell's Old Boys Rosario -
  • 19.02  
    Vélez Sársfield Huracán Buenos Aires -
  • 19.02  
    CSD Defensa y Justicia Independiente Avellaneda -
  • 19.02  
    CA San Martín de San Juan Boca Juniors Buenos Aires -
  • 19.02  
    CA Talleres de Córdoba Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 19.02  
    CA Banfield CA Unión de Santa Fe -
  • 19.02  
    Colón de Santa Fe Club Atlético Lanús -
  • 19.02  
    River Plate Buenos Aires CA Belgrano de Córdoba -
  • 19.02  
    Racing Club de Avellaneda Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 19.02  
    San Lorenzo Buenos Aires Quilmes AC -
  • 19.02  
    CA Rosario Central CA Tigre Victoria -
  • 19.02  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Sarmiento -
  • 19.02  
    CA Temperley Atlético Tucumán -

18. kolejka

  • 27.02  
    CA Temperley CA Aldosivi -
  • 27.02  
    Atlético Tucumán Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 27.02  
    CA Sarmiento CA Rosario Central -
  • 27.02  
    CA Tigre Victoria San Lorenzo Buenos Aires -
  • 27.02  
    Quilmes AC Racing Club de Avellaneda -
  • 27.02  
    Godoy Cruz Antonio Tomba River Plate Buenos Aires -
  • 27.02  
    CA Belgrano de Córdoba Colón de Santa Fe -
  • 27.02  
    Club Atlético Lanús CA Banfield -
  • 27.02  
    CA Unión de Santa Fe CA Talleres de Córdoba -
  • 27.02  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA San Martín de San Juan -
  • 27.02  
    Boca Juniors Buenos Aires CSD Defensa y Justicia -
  • 27.02  
    Independiente Avellaneda Vélez Sársfield -
  • 27.02  
    Huracán Buenos Aires CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 27.02  
    Newell's Old Boys Rosario Atlético de Rafaela -
  • 27.02  
    Estudiantes de La Plata Arsenal de Sarandí -

19. kolejka

  • 05.03  
    CA Aldosivi Estudiantes de La Plata -
  • 05.03  
    Arsenal de Sarandí Newell's Old Boys Rosario -
  • 05.03  
    Atlético de Rafaela Huracán Buenos Aires -
  • 05.03  
    CA Patronato de la Juventud Católica Independiente Avellaneda -
  • 05.03  
    Vélez Sársfield Boca Juniors Buenos Aires -
  • 05.03  
    CSD Defensa y Justicia Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 05.03  
    CA San Martín de San Juan CA Unión de Santa Fe -
  • 05.03  
    CA Talleres de Córdoba Club Atlético Lanús -
  • 05.03  
    CA Banfield CA Belgrano de Córdoba -
  • 05.03  
    Colón de Santa Fe Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 05.03  
    River Plate Buenos Aires Quilmes AC -
  • 05.03  
    Racing Club de Avellaneda CA Tigre Victoria -
  • 05.03  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Sarmiento -
  • 05.03  
    CA Rosario Central Atlético Tucumán -
  • 05.03  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Temperley -

20. kolejka

  • 12.03  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Aldosivi -
  • 12.03  
    CA Temperley CA Rosario Central -
  • 12.03  
    Atlético Tucumán San Lorenzo Buenos Aires -
  • 12.03  
    CA Sarmiento Racing Club de Avellaneda -
  • 12.03  
    CA Tigre Victoria River Plate Buenos Aires -
  • 12.03  
    Quilmes AC Colón de Santa Fe -
  • 12.03  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Banfield -
  • 12.03  
    CA Belgrano de Córdoba CA Talleres de Córdoba -
  • 12.03  
    Club Atlético Lanús CA San Martín de San Juan -
  • 12.03  
    CA Unión de Santa Fe CSD Defensa y Justicia -
  • 12.03  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Vélez Sársfield -
  • 12.03  
    Boca Juniors Buenos Aires CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 12.03  
    Independiente Avellaneda Atlético de Rafaela -
  • 12.03  
    Huracán Buenos Aires Arsenal de Sarandí -
  • 12.03  
    Newell's Old Boys Rosario Estudiantes de La Plata -

21. kolejka

  • 19.03  
    CA Aldosivi Newell's Old Boys Rosario -
  • 19.03  
    Estudiantes de La Plata Huracán Buenos Aires -
  • 19.03  
    Arsenal de Sarandí Independiente Avellaneda -
  • 19.03  
    Atlético de Rafaela Boca Juniors Buenos Aires -
  • 19.03  
    CA Patronato de la Juventud Católica Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 19.03  
    Vélez Sársfield CA Unión de Santa Fe -
  • 19.03  
    CSD Defensa y Justicia Club Atlético Lanús -
  • 19.03  
    CA San Martín de San Juan CA Belgrano de Córdoba -
  • 19.03  
    CA Talleres de Córdoba Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 19.03  
    CA Banfield Quilmes AC -
  • 19.03  
    Colón de Santa Fe CA Tigre Victoria -
  • 19.03  
    River Plate Buenos Aires CA Sarmiento -
  • 19.03  
    Racing Club de Avellaneda Atlético Tucumán -
  • 19.03  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Temperley -
  • 19.03  
    CA Rosario Central Gimnasia y Esgrima La Plata -

22. kolejka

  • 02.04  
    CA Rosario Central CA Aldosivi -
  • 02.04  
    Gimnasia y Esgrima La Plata San Lorenzo Buenos Aires -
  • 02.04  
    CA Temperley Racing Club de Avellaneda -
  • 02.04  
    Atlético Tucumán River Plate Buenos Aires -
  • 02.04  
    CA Sarmiento Colón de Santa Fe -
  • 02.04  
    CA Tigre Victoria CA Banfield -
  • 02.04  
    Quilmes AC CA Talleres de Córdoba -
  • 02.04  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA San Martín de San Juan -
  • 02.04  
    CA Belgrano de Córdoba CSD Defensa y Justicia -
  • 02.04  
    Club Atlético Lanús Vélez Sársfield -
  • 02.04  
    CA Unión de Santa Fe CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 02.04  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Atlético de Rafaela -
  • 02.04  
    Boca Juniors Buenos Aires Arsenal de Sarandí -
  • 02.04  
    Independiente Avellaneda Estudiantes de La Plata -
  • 02.04  
    Huracán Buenos Aires Newell's Old Boys Rosario -

23. kolejka

  • 09.04  
    CA Aldosivi Huracán Buenos Aires -
  • 09.04  
    Newell's Old Boys Rosario Independiente Avellaneda -
  • 09.04  
    Estudiantes de La Plata Boca Juniors Buenos Aires -
  • 09.04  
    Arsenal de Sarandí Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 09.04  
    Atlético de Rafaela CA Unión de Santa Fe -
  • 09.04  
    CA Patronato de la Juventud Católica Club Atlético Lanús -
  • 09.04  
    Vélez Sársfield CA Belgrano de Córdoba -
  • 09.04  
    CSD Defensa y Justicia Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 09.04  
    CA San Martín de San Juan Quilmes AC -
  • 09.04  
    CA Talleres de Córdoba CA Tigre Victoria -
  • 09.04  
    CA Banfield CA Sarmiento -
  • 09.04  
    Colón de Santa Fe Atlético Tucumán -
  • 09.04  
    River Plate Buenos Aires CA Temperley -
  • 09.04  
    Racing Club de Avellaneda Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 09.04  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Rosario Central -

24. kolejka

  • 16.04  
    Atlético de Rafaela Atlético Tucumán -
  • 16.04  
    Arsenal de Sarandí CA Temperley -
  • 16.04  
    Estudiantes de La Plata Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 16.04  
    Newell's Old Boys Rosario CA Rosario Central -
  • 16.04  
    Huracán Buenos Aires San Lorenzo Buenos Aires -
  • 16.04  
    Independiente Avellaneda Racing Club de Avellaneda -
  • 16.04  
    Boca Juniors Buenos Aires River Plate Buenos Aires -
  • 16.04  
    Colón de Santa Fe CA Unión de Santa Fe -
  • 16.04  
    CA Banfield Club Atlético Lanús -
  • 16.04  
    CA Talleres de Córdoba CA Belgrano de Córdoba -
  • 16.04  
    CA San Martín de San Juan Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 16.04  
    CSD Defensa y Justicia Quilmes AC -
  • 16.04  
    Vélez Sársfield CA Tigre Victoria -
  • 16.04  
    CA Patronato de la Juventud Católica CA Sarmiento -
  • 16.04  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Aldosivi -

25. kolejka

  • 23.04  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Aldosivi -
  • 23.04  
    CA Rosario Central Racing Club de Avellaneda -
  • 23.04  
    Gimnasia y Esgrima La Plata River Plate Buenos Aires -
  • 23.04  
    CA Temperley Colón de Santa Fe -
  • 23.04  
    Atlético Tucumán CA Banfield -
  • 23.04  
    CA Sarmiento CA Talleres de Córdoba -
  • 23.04  
    CA Tigre Victoria CA San Martín de San Juan -
  • 23.04  
    Quilmes AC CSD Defensa y Justicia -
  • 23.04  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Vélez Sársfield -
  • 23.04  
    CA Belgrano de Córdoba CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 23.04  
    Club Atlético Lanús Atlético de Rafaela -
  • 23.04  
    CA Unión de Santa Fe Arsenal de Sarandí -
  • 23.04  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Estudiantes de La Plata -
  • 23.04  
    Boca Juniors Buenos Aires Newell's Old Boys Rosario -
  • 23.04  
    Independiente Avellaneda Huracán Buenos Aires -

26. kolejka

  • 30.04  
    CA Aldosivi Independiente Avellaneda -
  • 30.04  
    Huracán Buenos Aires Boca Juniors Buenos Aires -
  • 30.04  
    Newell's Old Boys Rosario Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 30.04  
    Estudiantes de La Plata CA Unión de Santa Fe -
  • 30.04  
    Arsenal de Sarandí Club Atlético Lanús -
  • 30.04  
    Atlético de Rafaela CA Belgrano de Córdoba -
  • 30.04  
    CA Patronato de la Juventud Católica Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 30.04  
    Vélez Sársfield Quilmes AC -
  • 30.04  
    CSD Defensa y Justicia CA Tigre Victoria -
  • 30.04  
    CA San Martín de San Juan CA Sarmiento -
  • 30.04  
    CA Talleres de Córdoba Atlético Tucumán -
  • 30.04  
    CA Banfield CA Temperley -
  • 30.04  
    Colón de Santa Fe Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 30.04  
    River Plate Buenos Aires CA Rosario Central -
  • 30.04  
    Racing Club de Avellaneda San Lorenzo Buenos Aires -

27. kolejka

  • 07.05  
    Racing Club de Avellaneda CA Aldosivi -
  • 07.05  
    San Lorenzo Buenos Aires River Plate Buenos Aires -
  • 07.05  
    CA Rosario Central Colón de Santa Fe -
  • 07.05  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Banfield -
  • 07.05  
    CA Temperley CA Talleres de Córdoba -
  • 07.05  
    Atlético Tucumán CA San Martín de San Juan -
  • 07.05  
    CA Sarmiento CSD Defensa y Justicia -
  • 07.05  
    CA Tigre Victoria Vélez Sársfield -
  • 07.05  
    Quilmes AC CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 07.05  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Atlético de Rafaela -
  • 07.05  
    CA Belgrano de Córdoba Arsenal de Sarandí -
  • 07.05  
    Club Atlético Lanús Estudiantes de La Plata -
  • 07.05  
    CA Unión de Santa Fe Newell's Old Boys Rosario -
  • 07.05  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Huracán Buenos Aires -
  • 07.05  
    Boca Juniors Buenos Aires Independiente Avellaneda -

28. kolejka

  • 14.05  
    CA Aldosivi Boca Juniors Buenos Aires -
  • 14.05  
    Independiente Avellaneda Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 14.05  
    Huracán Buenos Aires CA Unión de Santa Fe -
  • 14.05  
    Newell's Old Boys Rosario Club Atlético Lanús -
  • 14.05  
    Estudiantes de La Plata CA Belgrano de Córdoba -
  • 14.05  
    Arsenal de Sarandí Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 14.05  
    Atlético de Rafaela Quilmes AC -
  • 14.05  
    CA Patronato de la Juventud Católica CA Tigre Victoria -
  • 14.05  
    Vélez Sársfield CA Sarmiento -
  • 14.05  
    CSD Defensa y Justicia Atlético Tucumán -
  • 14.05  
    CA San Martín de San Juan CA Temperley -
  • 14.05  
    CA Talleres de Córdoba Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 14.05  
    CA Banfield CA Rosario Central -
  • 14.05  
    Colón de Santa Fe San Lorenzo Buenos Aires -
  • 14.05  
    River Plate Buenos Aires Racing Club de Avellaneda -

29. kolejka

  • 21.05  
    River Plate Buenos Aires CA Aldosivi -
  • 21.05  
    Racing Club de Avellaneda Colón de Santa Fe -
  • 21.05  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Banfield -
  • 21.05  
    CA Rosario Central CA Talleres de Córdoba -
  • 21.05  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA San Martín de San Juan -
  • 21.05  
    CA Temperley CSD Defensa y Justicia -
  • 21.05  
    Atlético Tucumán Vélez Sársfield -
  • 21.05  
    CA Sarmiento CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 21.05  
    CA Tigre Victoria Atlético de Rafaela -
  • 21.05  
    Quilmes AC Arsenal de Sarandí -
  • 21.05  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Estudiantes de La Plata -
  • 21.05  
    CA Belgrano de Córdoba Newell's Old Boys Rosario -
  • 21.05  
    Club Atlético Lanús Huracán Buenos Aires -
  • 21.05  
    CA Unión de Santa Fe Independiente Avellaneda -
  • 21.05  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Boca Juniors Buenos Aires -

30. kolejka

  • 28.05  
    CA Aldosivi Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 28.05  
    Boca Juniors Buenos Aires CA Unión de Santa Fe -
  • 28.05  
    Independiente Avellaneda Club Atlético Lanús -
  • 28.05  
    Huracán Buenos Aires CA Belgrano de Córdoba -
  • 28.05  
    Newell's Old Boys Rosario Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 28.05  
    Estudiantes de La Plata Quilmes AC -
  • 28.05  
    Arsenal de Sarandí CA Tigre Victoria -
  • 28.05  
    Atlético de Rafaela CA Sarmiento -
  • 28.05  
    CA Patronato de la Juventud Católica Atlético Tucumán -
  • 28.05  
    Vélez Sársfield CA Temperley -
  • 28.05  
    CSD Defensa y Justicia Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 28.05  
    CA San Martín de San Juan CA Rosario Central -
  • 28.05  
    CA Talleres de Córdoba San Lorenzo Buenos Aires -
  • 28.05  
    CA Banfield Racing Club de Avellaneda -
  • 28.05  
    Colón de Santa Fe River Plate Buenos Aires -