Anglia - League Two

9. kolejka - League Two

  • 23.09 16:00
  • 23.09 16:00
  • 23.09 16:00
  • 23.09 16:00
  • 23.09 16:00
  • 23.09 16:00
  • 23.09 16:00
  • 23.09 16:00
  • 23.09 16:00
  • 23.09 16:00
  • 23.09 16:00

Tabela League Two

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Exeter City FC 4 12   4 0 0   6 - 0 6
2 Notts County 4 10   3 1 0   7 - 2 5
3 Luton Town FC 4 9   3 0 1   13 - 5 8
4 Accrington Stanley FC 4 9   3 0 1   9 - 4 5
5 Coventry City FC 4 9   3 0 1   6 - 1 5
6 Colchester United FC 4 8   2 2 0   10 - 4 6
7 Mansfield Town FC 4 8   2 2 0   8 - 3 5
8 Crewe Alexandra FC 5 8   2 2 1   9 - 5 4
9 Yeovil Town FC 4 8   2 2 0   7 - 4 3
10 Newport County AFC 3 7   2 1 0   5 - 1 4
11 Cambridge United FC 4 7   2 1 1   4 - 3 1
12 Cheltenham Town FC 4 6   2 0 2   7 - 6 1
13 Barnet FC 4 6   2 0 2   5 - 4 1
14 Morecambe FC 4 6   2 0 2   5 - 5 0
15 Grimsby Town FC 4 6   2 0 2   5 - 6 -1
16 Carlisle United FC 4 5   1 2 1   6 - 4 2
17 Lincoln City 4 5   1 2 1   5 - 3 2
18 Stevenage FC 4 5   1 2 1   8 - 7 1
19 Wycombe Wanderers 4 4   1 1 2   8 - 9 -1
20 Chesterfield FC 4 4   1 1 2   4 - 5 -1
21 Forest Green Rovers FC 5 4   1 1 3   7 - 11 -4
22 Swindon Town 4 4   1 1 2   5 - 10 -5
23 Crawley Town FC 4 3   1 0 3   3 - 5 -2
24 Port Vale FC 4 1   0 1 3   3 - 6 -3
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

10. kolejka (następna)

  • 26.09 20:45
  • 26.09 20:45
  • 26.09 20:45
  • 26.09 20:45
  • 26.09 20:45
  • 26.09 20:45
  • 26.09 20:45
  • 26.09 20:45
  • 26.09 20:45
  • 26.09 20:45
  • 26.09 20:45
  • 26.09 20:45

Strzelcy League Two

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Reuben James Reid(Exeter City FC) 7 1
James Collins(Luton Town FC) 6 0
Frank Nouble(Newport County AFC) 5 0

Kartkowicze League Two

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Tom Parkes(Carlisle United FC) 1 2 3
Robbie Weir(Chesterfield FC) 1 2 3
Bradley Barry(Chesterfield FC) 1 2 3

Terminarz / Wyniki League Two

9. kolejka

  • 23.09 16:00  
    Accrington Stanley FC Cheltenham Town FC -
  • 23.09 16:00  
    Barnet FC Crawley Town FC -
  • 23.09 16:00  
    Colchester United FC Wycombe Wanderers -
  • 23.09 16:00  
    Coventry City FC Exeter City FC -
  • 23.09 16:00  
    Crewe Alexandra FC Carlisle United FC -
  • 23.09 16:00  
    Luton Town FC Chesterfield FC -
  • 23.09 16:00  
    Mansfield Town FC Cambridge United FC -
  • 23.09 16:00  
    Newport County AFC Grimsby Town FC -
  • 23.09 16:00  
    Notts County Lincoln City -
  • 23.09 16:00  
    Stevenage FC Morecambe FC -
  • 23.09 16:00  
    Yeovil Town FC Port Vale FC -

10. kolejka

  • 26.09 20:45  
    Cambridge United FC Forest Green Rovers FC -
  • 26.09 20:45  
    Carlisle United FC Stevenage FC -
  • 26.09 20:45  
    Cheltenham Town FC Mansfield Town FC -
  • 26.09 20:45  
    Chesterfield FC Yeovil Town FC -
  • 26.09 20:45  
    Crawley Town FC Newport County AFC -
  • 26.09 20:45  
    Exeter City FC Notts County -
  • 26.09 20:45  
    Grimsby Town FC Colchester United FC -
  • 26.09 20:45  
    Lincoln City Barnet FC -
  • 26.09 20:45  
    Morecambe FC Luton Town FC -
  • 26.09 20:45  
    Port Vale FC Accrington Stanley FC -
  • 26.09 20:45  
    Swindon Town Coventry City FC -
  • 26.09 20:45  
    Wycombe Wanderers Crewe Alexandra FC -

11. kolejka

  • 30.09 14:00  
    Grimsby Town FC Lincoln City -
  • 30.09 14:00  
    Mansfield Town FC Notts County -
  • 30.09 16:00  
    Chesterfield FC Cheltenham Town FC -
  • 30.09 16:00  
    Coventry City FC Crewe Alexandra FC -
  • 30.09 16:00  
    Crawley Town FC Carlisle United FC -
  • 30.09 16:00  
    Exeter City FC Morecambe FC -
  • 30.09 16:00  
    Forest Green Rovers FC Accrington Stanley FC -
  • 30.09 16:00  
    Luton Town FC Newport County AFC -
  • 30.09 16:00  
    Stevenage FC Port Vale FC -
  • 30.09 16:00  
    Swindon Town Cambridge United FC -
  • 30.09 16:00  
    Wycombe Wanderers Barnet FC -
  • 30.09 16:00  
    Yeovil Town FC Colchester United FC -

12. kolejka

  • 07.10 13:30  
    Barnet FC Coventry City FC -
  • 07.10 16:00  
    Accrington Stanley FC Luton Town FC -
  • 07.10 16:00  
    Cambridge United FC Wycombe Wanderers -
  • 07.10 16:00  
    Carlisle United FC Exeter City FC -
  • 07.10 16:00  
    Cheltenham Town FC Swindon Town -
  • 07.10 16:00  
    Colchester United FC Mansfield Town FC -
  • 07.10 16:00  
    Crewe Alexandra FC Stevenage FC -
  • 07.10 16:00  
    Lincoln City Chesterfield FC -
  • 07.10 16:00  
    Morecambe FC Crawley Town FC -
  • 07.10 16:00  
    Newport County AFC Yeovil Town FC -
  • 07.10 16:00  
    Notts County Forest Green Rovers FC -
  • 07.10 16:00  
    Port Vale FC Grimsby Town FC -

13. kolejka

  • 14.10 16:00  
    Accrington Stanley FC Coventry City FC -
  • 14.10 16:00  
    Chesterfield FC Morecambe FC -
  • 14.10 16:00  
    Colchester United FC Carlisle United FC -
  • 14.10 16:00  
    Forest Green Rovers FC Newport County AFC -
  • 14.10 16:00  
    Grimsby Town FC Crawley Town FC -
  • 14.10 16:00  
    Lincoln City Cambridge United FC -
  • 14.10 16:00  
    Luton Town FC Stevenage FC -
  • 14.10 16:00  
    Mansfield Town FC Swindon Town -
  • 14.10 16:00  
    Notts County Barnet FC -
  • 14.10 16:00  
    Port Vale FC Cheltenham Town FC -
  • 14.10 16:00  
    Wycombe Wanderers Exeter City FC -
  • 14.10 16:00  
    Yeovil Town FC Crewe Alexandra FC -

14. kolejka

  • 17.10 20:45  
    Cambridge United FC Yeovil Town FC -
  • 17.10 20:45  
    Carlisle United FC Wycombe Wanderers -
  • 17.10 20:45  
    Cheltenham Town FC Grimsby Town FC -
  • 17.10 20:45  
    Coventry City FC Forest Green Rovers FC -
  • 17.10 20:45  
    Crawley Town FC Chesterfield FC -
  • 17.10 20:45  
    Crewe Alexandra FC Notts County -
  • 17.10 20:45  
    Exeter City FC Luton Town FC -
  • 17.10 20:45  
    Morecambe FC Port Vale FC -
  • 17.10 20:45  
    Newport County AFC Colchester United FC -
  • 17.10 20:45  
    Stevenage FC Accrington Stanley FC -
  • 17.10 20:45  
    Swindon Town Lincoln City -
  • 17.10 21:00  
    Barnet FC Mansfield Town FC -

15. kolejka

  • 21.10 16:00  
    Barnet FC Yeovil Town FC -
  • 21.10 16:00  
    Cambridge United FC Chesterfield FC -
  • 21.10 16:00  
    Carlisle United FC Notts County -
  • 21.10 16:00  
    Cheltenham Town FC Lincoln City -
  • 21.10 16:00  
    Coventry City FC Colchester United FC -
  • 21.10 16:00  
    Crawley Town FC Luton Town FC -
  • 21.10 16:00  
    Crewe Alexandra FC Accrington Stanley FC -
  • 21.10 16:00  
    Exeter City FC Port Vale FC -
  • 21.10 16:00  
    Morecambe FC Grimsby Town FC -
  • 21.10 16:00  
    Newport County AFC Mansfield Town FC -
  • 21.10 16:00  
    Stevenage FC Forest Green Rovers FC -
  • 21.10 16:00  
    Swindon Town Wycombe Wanderers -

16. kolejka

  • 28.10 16:00  
    Accrington Stanley FC Barnet FC -
  • 28.10 16:00  
    Chesterfield FC Carlisle United FC -
  • 28.10 16:00  
    Colchester United FC Crewe Alexandra FC -
  • 28.10 16:00  
    Forest Green Rovers FC Morecambe FC -
  • 28.10 16:00  
    Grimsby Town FC Cambridge United FC -
  • 28.10 16:00  
    Lincoln City Crawley Town FC -
  • 28.10 16:00  
    Luton Town FC Coventry City FC -
  • 28.10 16:00  
    Mansfield Town FC Exeter City FC -
  • 28.10 16:00  
    Notts County Newport County AFC -
  • 28.10 16:00  
    Port Vale FC Swindon Town -
  • 28.10 16:00  
    Wycombe Wanderers Cheltenham Town FC -
  • 28.10 16:00  
    Yeovil Town FC Stevenage FC -

17. kolejka

  • 11.11 16:00  
    Barnet FC Colchester United FC -
  • 11.11 16:00  
    Cambridge United FC Accrington Stanley FC -
  • 11.11 16:00  
    Carlisle United FC Yeovil Town FC -
  • 11.11 16:00  
    Cheltenham Town FC Luton Town FC -
  • 11.11 16:00  
    Coventry City FC Mansfield Town FC -
  • 11.11 16:00  
    Crawley Town FC Forest Green Rovers FC -
  • 11.11 16:00  
    Crewe Alexandra FC Lincoln City -
  • 11.11 16:00  
    Exeter City FC Grimsby Town FC -
  • 11.11 16:00  
    Morecambe FC Wycombe Wanderers -
  • 11.11 16:00  
    Newport County AFC Port Vale FC -
  • 11.11 16:00  
    Stevenage FC Notts County -
  • 11.11 16:00  
    Swindon Town Chesterfield FC -

18. kolejka

  • 18.11 16:00  
    Accrington Stanley FC Newport County AFC -
  • 18.11 16:00  
    Chesterfield FC Exeter City FC -
  • 18.11 16:00  
    Colchester United FC Morecambe FC -
  • 18.11 16:00  
    Forest Green Rovers FC Crewe Alexandra FC -
  • 18.11 16:00  
    Grimsby Town FC Carlisle United FC -
  • 18.11 16:00  
    Lincoln City Coventry City FC -
  • 18.11 16:00  
    Luton Town FC Cambridge United FC -
  • 18.11 16:00  
    Mansfield Town FC Stevenage FC -
  • 18.11 16:00  
    Notts County Cheltenham Town FC -
  • 18.11 16:00  
    Port Vale FC Barnet FC -
  • 18.11 16:00  
    Wycombe Wanderers Crawley Town FC -
  • 18.11 16:00  
    Yeovil Town FC Swindon Town -

19. kolejka

  • 21.11 20:45  
    Accrington Stanley FC Wycombe Wanderers -
  • 21.11 20:45  
    Cheltenham Town FC Cambridge United FC -
  • 21.11 20:45  
    Chesterfield FC Forest Green Rovers FC -
  • 21.11 20:45  
    Colchester United FC Lincoln City -
  • 21.11 20:45  
    Crawley Town FC Exeter City FC -
  • 21.11 20:45  
    Grimsby Town FC Swindon Town -
  • 21.11 20:45  
    Luton Town FC Carlisle United FC -
  • 21.11 20:45  
    Morecambe FC Crewe Alexandra FC -
  • 21.11 20:45  
    Newport County AFC Barnet FC -
  • 21.11 20:45  
    Port Vale FC Mansfield Town FC -
  • 21.11 20:45  
    Stevenage FC Coventry City FC -
  • 21.11 20:45  
    Yeovil Town FC Notts County -

20. kolejka

  • 25.11 14:00  
    Mansfield Town FC Chesterfield FC -
  • 25.11 16:00  
    Barnet FC Grimsby Town FC -
  • 25.11 16:00  
    Cambridge United FC Stevenage FC -
  • 25.11 16:00  
    Carlisle United FC Morecambe FC -
  • 25.11 16:00  
    Coventry City FC Crawley Town FC -
  • 25.11 16:00  
    Crewe Alexandra FC Luton Town FC -
  • 25.11 16:00  
    Exeter City FC Accrington Stanley FC -
  • 25.11 16:00  
    Forest Green Rovers FC Cheltenham Town FC -
  • 25.11 16:00  
    Lincoln City Port Vale FC -
  • 25.11 16:00  
    Notts County Colchester United FC -
  • 25.11 16:00  
    Swindon Town Newport County AFC -
  • 25.11 16:00  
    Wycombe Wanderers Yeovil Town FC -

21. kolejka

  • 09.12 16:00  
    Accrington Stanley FC Swindon Town -
  • 09.12 16:00  
    Cheltenham Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 09.12 16:00  
    Chesterfield FC Barnet FC -
  • 09.12 16:00  
    Colchester United FC Exeter City FC -
  • 09.12 16:00  
    Crawley Town FC Mansfield Town FC -
  • 09.12 16:00  
    Grimsby Town FC Forest Green Rovers FC -
  • 09.12 16:00  
    Luton Town FC Notts County -
  • 09.12 16:00  
    Morecambe FC Coventry City FC -
  • 09.12 16:00  
    Newport County AFC Carlisle United FC -
  • 09.12 16:00  
    Port Vale FC Cambridge United FC -
  • 09.12 16:00  
    Stevenage FC Wycombe Wanderers -
  • 09.12 16:00  
    Yeovil Town FC Lincoln City -

22. kolejka

  • 16.12 16:00  
    Barnet FC Morecambe FC -
  • 16.12 16:00  
    Cambridge United FC Newport County AFC -
  • 16.12 16:00  
    Carlisle United FC Port Vale FC -
  • 16.12 16:00  
    Coventry City FC Cheltenham Town FC -
  • 16.12 16:00  
    Crewe Alexandra FC Crawley Town FC -
  • 16.12 16:00  
    Exeter City FC Stevenage FC -
  • 16.12 16:00  
    Forest Green Rovers FC Luton Town FC -
  • 16.12 16:00  
    Lincoln City Accrington Stanley FC -
  • 16.12 16:00  
    Mansfield Town FC Yeovil Town FC -
  • 16.12 16:00  
    Notts County Grimsby Town FC -
  • 16.12 16:00  
    Swindon Town Colchester United FC -
  • 16.12 16:00  
    Wycombe Wanderers Chesterfield FC -

23. kolejka

  • 22.12 20:45  
    Coventry City FC Wycombe Wanderers -
  • 23.12 16:00  
    Accrington Stanley FC Crawley Town FC -
  • 23.12 16:00  
    Barnet FC Cheltenham Town FC -
  • 23.12 16:00  
    Colchester United FC Port Vale FC -
  • 23.12 16:00  
    Crewe Alexandra FC Swindon Town -
  • 23.12 16:00  
    Forest Green Rovers FC Carlisle United FC -
  • 23.12 16:00  
    Luton Town FC Grimsby Town FC -
  • 23.12 16:00  
    Mansfield Town FC Morecambe FC -
  • 23.12 16:00  
    Newport County AFC Lincoln City -
  • 23.12 16:00  
    Notts County Cambridge United FC -
  • 23.12 16:00  
    Stevenage FC Chesterfield FC -
  • 23.12 16:00  
    Yeovil Town FC Exeter City FC -

24. kolejka

  • 26.12 14:00  
    Grimsby Town FC Mansfield Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Cambridge United FC Barnet FC -
  • 26.12 16:00  
    Carlisle United FC Accrington Stanley FC -
  • 26.12 16:00  
    Cheltenham Town FC Yeovil Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Chesterfield FC Crewe Alexandra FC -
  • 26.12 16:00  
    Crawley Town FC Colchester United FC -
  • 26.12 16:00  
    Exeter City FC Forest Green Rovers FC -
  • 26.12 16:00  
    Lincoln City Stevenage FC -
  • 26.12 16:00  
    Morecambe FC Notts County -
  • 26.12 16:00  
    Port Vale FC Coventry City FC -
  • 26.12 16:00  
    Swindon Town Luton Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Wycombe Wanderers Newport County AFC -

25. kolejka

  • 29.12 20:45  
    Morecambe FC Yeovil Town FC -
  • 30.12 16:00  
    Cambridge United FC Crewe Alexandra FC -
  • 30.12 16:00  
    Carlisle United FC Coventry City FC -
  • 30.12 16:00  
    Cheltenham Town FC Newport County AFC -
  • 30.12 16:00  
    Chesterfield FC Colchester United FC -
  • 30.12 16:00  
    Crawley Town FC Stevenage FC -
  • 30.12 16:00  
    Exeter City FC Barnet FC -
  • 30.12 16:00  
    Grimsby Town FC Accrington Stanley FC -
  • 30.12 16:00  
    Lincoln City Forest Green Rovers FC -
  • 30.12 16:00  
    Port Vale FC Luton Town FC -
  • 30.12 16:00  
    Swindon Town Notts County -
  • 30.12 16:00  
    Wycombe Wanderers Mansfield Town FC -

26. kolejka

  • 01.01 16:00  
    Accrington Stanley FC Morecambe FC -
  • 01.01 16:00  
    Barnet FC Swindon Town -
  • 01.01 16:00  
    Colchester United FC Cambridge United FC -
  • 01.01 16:00  
    Coventry City FC Chesterfield FC -
  • 01.01 16:00  
    Crewe Alexandra FC Grimsby Town FC -
  • 01.01 16:00  
    Forest Green Rovers FC Wycombe Wanderers -
  • 01.01 16:00  
    Luton Town FC Lincoln City -
  • 01.01 16:00  
    Mansfield Town FC Carlisle United FC -
  • 01.01 16:00  
    Newport County AFC Exeter City FC -
  • 01.01 16:00  
    Notts County Port Vale FC -
  • 01.01 16:00  
    Stevenage FC Cheltenham Town FC -
  • 01.01 16:00  
    Yeovil Town FC Crawley Town FC -

27. kolejka

  • 06.01 16:00  
    Accrington Stanley FC Chesterfield FC -
  • 06.01 16:00  
    Barnet FC Carlisle United FC -
  • 06.01 16:00  
    Colchester United FC Cheltenham Town FC -
  • 06.01 16:00  
    Coventry City FC Cambridge United FC -
  • 06.01 16:00  
    Crewe Alexandra FC Exeter City FC -
  • 06.01 16:00  
    Forest Green Rovers FC Port Vale FC -
  • 06.01 16:00  
    Luton Town FC Wycombe Wanderers -
  • 06.01 16:00  
    Mansfield Town FC Lincoln City -
  • 06.01 16:00  
    Newport County AFC Morecambe FC -
  • 06.01 16:00  
    Notts County Crawley Town FC -
  • 06.01 16:00  
    Stevenage FC Swindon Town -
  • 06.01 16:00  
    Yeovil Town FC Grimsby Town FC -

28. kolejka

  • 13.01 16:00  
    Cambridge United FC Mansfield Town FC -
  • 13.01 16:00  
    Carlisle United FC Crewe Alexandra FC -
  • 13.01 16:00  
    Cheltenham Town FC Accrington Stanley FC -
  • 13.01 16:00  
    Chesterfield FC Luton Town FC -
  • 13.01 16:00  
    Crawley Town FC Barnet FC -
  • 13.01 16:00  
    Exeter City FC Coventry City FC -
  • 13.01 16:00  
    Grimsby Town FC Newport County AFC -
  • 13.01 16:00  
    Lincoln City Notts County -
  • 13.01 16:00  
    Morecambe FC Stevenage FC -
  • 13.01 16:00  
    Port Vale FC Yeovil Town FC -
  • 13.01 16:00  
    Swindon Town Forest Green Rovers FC -
  • 13.01 16:00  
    Wycombe Wanderers Colchester United FC -

29. kolejka

  • 20.01 16:00  
    Accrington Stanley FC Port Vale FC -
  • 20.01 16:00  
    Barnet FC Lincoln City -
  • 20.01 16:00  
    Colchester United FC Grimsby Town FC -
  • 20.01 16:00  
    Coventry City FC Swindon Town -
  • 20.01 16:00  
    Crewe Alexandra FC Wycombe Wanderers -
  • 20.01 16:00  
    Forest Green Rovers FC Cambridge United FC -
  • 20.01 16:00  
    Luton Town FC Morecambe FC -
  • 20.01 16:00  
    Mansfield Town FC Cheltenham Town FC -
  • 20.01 16:00  
    Newport County AFC Crawley Town FC -
  • 20.01 16:00  
    Notts County Exeter City FC -
  • 20.01 16:00  
    Stevenage FC Carlisle United FC -
  • 20.01 16:00  
    Yeovil Town FC Chesterfield FC -

30. kolejka

  • 27.01 16:00  
    Cambridge United FC Notts County -
  • 27.01 16:00  
    Carlisle United FC Forest Green Rovers FC -
  • 27.01 16:00  
    Cheltenham Town FC Barnet FC -
  • 27.01 16:00  
    Chesterfield FC Stevenage FC -
  • 27.01 16:00  
    Crawley Town FC Accrington Stanley FC -
  • 27.01 16:00  
    Exeter City FC Yeovil Town FC -
  • 27.01 16:00  
    Grimsby Town FC Luton Town FC -
  • 27.01 16:00  
    Lincoln City Newport County AFC -
  • 27.01 16:00  
    Morecambe FC Mansfield Town FC -
  • 27.01 16:00  
    Port Vale FC Colchester United FC -
  • 27.01 16:00  
    Swindon Town Crewe Alexandra FC -
  • 27.01 16:00  
    Wycombe Wanderers Coventry City FC -

31. kolejka

  • 03.02 16:00  
    Accrington Stanley FC Stevenage FC -
  • 03.02 16:00  
    Chesterfield FC Crawley Town FC -
  • 03.02 16:00  
    Colchester United FC Newport County AFC -
  • 03.02 16:00  
    Forest Green Rovers FC Coventry City FC -
  • 03.02 16:00  
    Grimsby Town FC Cheltenham Town FC -
  • 03.02 16:00  
    Lincoln City Swindon Town -
  • 03.02 16:00  
    Luton Town FC Exeter City FC -
  • 03.02 16:00  
    Mansfield Town FC Barnet FC -
  • 03.02 16:00  
    Notts County Crewe Alexandra FC -
  • 03.02 16:00  
    Port Vale FC Morecambe FC -
  • 03.02 16:00  
    Wycombe Wanderers Carlisle United FC -
  • 03.02 16:00  
    Yeovil Town FC Cambridge United FC -

32. kolejka

  • 09.02 20:45  
    Cambridge United FC Lincoln City -
  • 10.02 16:00  
    Barnet FC Notts County -
  • 10.02 16:00  
    Carlisle United FC Colchester United FC -
  • 10.02 16:00  
    Cheltenham Town FC Port Vale FC -
  • 10.02 16:00  
    Coventry City FC Accrington Stanley FC -
  • 10.02 16:00  
    Crawley Town FC Grimsby Town FC -
  • 10.02 16:00  
    Crewe Alexandra FC Yeovil Town FC -
  • 10.02 16:00  
    Exeter City FC Wycombe Wanderers -
  • 10.02 16:00  
    Morecambe FC Chesterfield FC -
  • 10.02 16:00  
    Newport County AFC Forest Green Rovers FC -
  • 10.02 16:00  
    Stevenage FC Luton Town FC -
  • 10.02 16:00  
    Swindon Town Mansfield Town FC -

33. kolejka

  • 13.02 20:45  
    Accrington Stanley FC Crewe Alexandra FC -
  • 13.02 20:45  
    Chesterfield FC Cambridge United FC -
  • 13.02 20:45  
    Colchester United FC Coventry City FC -
  • 13.02 20:45  
    Forest Green Rovers FC Stevenage FC -
  • 13.02 20:45  
    Grimsby Town FC Morecambe FC -
  • 13.02 20:45  
    Lincoln City Cheltenham Town FC -
  • 13.02 20:45  
    Luton Town FC Crawley Town FC -
  • 13.02 20:45  
    Mansfield Town FC Newport County AFC -
  • 13.02 20:45  
    Notts County Carlisle United FC -
  • 13.02 20:45  
    Port Vale FC Exeter City FC -
  • 13.02 20:45  
    Wycombe Wanderers Swindon Town -
  • 13.02 20:45  
    Yeovil Town FC Barnet FC -

34. kolejka

  • 17.02 16:00  
    Barnet FC Accrington Stanley FC -
  • 17.02 16:00  
    Cambridge United FC Grimsby Town FC -
  • 17.02 16:00  
    Carlisle United FC Chesterfield FC -
  • 17.02 16:00  
    Cheltenham Town FC Wycombe Wanderers -
  • 17.02 16:00  
    Coventry City FC Luton Town FC -
  • 17.02 16:00  
    Crawley Town FC Lincoln City -
  • 17.02 16:00  
    Crewe Alexandra FC Colchester United FC -
  • 17.02 16:00  
    Exeter City FC Mansfield Town FC -
  • 17.02 16:00  
    Morecambe FC Forest Green Rovers FC -
  • 17.02 16:00  
    Newport County AFC Notts County -
  • 17.02 16:00  
    Stevenage FC Yeovil Town FC -
  • 17.02 16:00  
    Swindon Town Port Vale FC -

35. kolejka

  • 24.02 16:00  
    Accrington Stanley FC Cambridge United FC -
  • 24.02 16:00  
    Chesterfield FC Swindon Town -
  • 24.02 16:00  
    Colchester United FC Barnet FC -
  • 24.02 16:00  
    Forest Green Rovers FC Crawley Town FC -
  • 24.02 16:00  
    Grimsby Town FC Exeter City FC -
  • 24.02 16:00  
    Lincoln City Crewe Alexandra FC -
  • 24.02 16:00  
    Luton Town FC Cheltenham Town FC -
  • 24.02 16:00  
    Mansfield Town FC Coventry City FC -
  • 24.02 16:00  
    Notts County Stevenage FC -
  • 24.02 16:00  
    Port Vale FC Newport County AFC -
  • 24.02 16:00  
    Wycombe Wanderers Morecambe FC -
  • 24.02 16:00  
    Yeovil Town FC Carlisle United FC -

36. kolejka

  • 03.03 16:00  
    Barnet FC Port Vale FC -
  • 03.03 16:00  
    Cambridge United FC Luton Town FC -
  • 03.03 16:00  
    Carlisle United FC Grimsby Town FC -
  • 03.03 16:00  
    Cheltenham Town FC Notts County -
  • 03.03 16:00  
    Coventry City FC Lincoln City -
  • 03.03 16:00  
    Crawley Town FC Wycombe Wanderers -
  • 03.03 16:00  
    Crewe Alexandra FC Forest Green Rovers FC -
  • 03.03 16:00  
    Exeter City FC Chesterfield FC -
  • 03.03 16:00  
    Morecambe FC Colchester United FC -
  • 03.03 16:00  
    Newport County AFC Accrington Stanley FC -
  • 03.03 16:00  
    Stevenage FC Mansfield Town FC -
  • 03.03 16:00  
    Swindon Town Yeovil Town FC -

37. kolejka

  • 10.03 16:00  
    Chesterfield FC Lincoln City -
  • 10.03 16:00  
    Coventry City FC Barnet FC -
  • 10.03 16:00  
    Crawley Town FC Morecambe FC -
  • 10.03 16:00  
    Exeter City FC Carlisle United FC -
  • 10.03 16:00  
    Forest Green Rovers FC Notts County -
  • 10.03 16:00  
    Grimsby Town FC Port Vale FC -
  • 10.03 16:00  
    Luton Town FC Accrington Stanley FC -
  • 10.03 16:00  
    Mansfield Town FC Colchester United FC -
  • 10.03 16:00  
    Stevenage FC Crewe Alexandra FC -
  • 10.03 16:00  
    Swindon Town Cheltenham Town FC -
  • 10.03 16:00  
    Wycombe Wanderers Cambridge United FC -
  • 10.03 16:00  
    Yeovil Town FC Newport County AFC -

38. kolejka

  • 16.03 20:45  
    Newport County AFC Luton Town FC -
  • 17.03 14:00  
    Lincoln City Grimsby Town FC -
  • 17.03 14:00  
    Notts County Mansfield Town FC -
  • 17.03 16:00  
    Accrington Stanley FC Forest Green Rovers FC -
  • 17.03 16:00  
    Barnet FC Wycombe Wanderers -
  • 17.03 16:00  
    Cambridge United FC Swindon Town -
  • 17.03 16:00  
    Carlisle United FC Crawley Town FC -
  • 17.03 16:00  
    Cheltenham Town FC Chesterfield FC -
  • 17.03 16:00  
    Colchester United FC Yeovil Town FC -
  • 17.03 16:00  
    Crewe Alexandra FC Coventry City FC -
  • 17.03 16:00  
    Morecambe FC Exeter City FC -
  • 17.03 16:00  
    Port Vale FC Stevenage FC -

39. kolejka

  • 24.03 16:00  
    Newport County AFC Crewe Alexandra FC -
  • 24.03 16:00  
    Accrington Stanley FC Yeovil Town FC -
  • 24.03 16:00  
    Carlisle United FC Cambridge United FC -
  • 24.03 16:00  
    Chesterfield FC Notts County -
  • 24.03 16:00  
    Coventry City FC Grimsby Town FC -
  • 24.03 16:00  
    Crawley Town FC Cheltenham Town FC -
  • 24.03 16:00  
    Exeter City FC Swindon Town -
  • 24.03 16:00  
    Forest Green Rovers FC Mansfield Town FC -
  • 24.03 16:00  
    Luton Town FC Barnet FC -
  • 24.03 16:00  
    Morecambe FC Lincoln City -
  • 24.03 16:00  
    Stevenage FC Colchester United FC -
  • 24.03 16:00  
    Wycombe Wanderers Port Vale FC -

40. kolejka

  • 30.03 16:00  
    Barnet FC Crewe Alexandra FC -
  • 30.03 16:00  
    Cambridge United FC Crawley Town FC -
  • 30.03 16:00  
    Cheltenham Town FC Carlisle United FC -
  • 30.03 16:00  
    Colchester United FC Luton Town FC -
  • 30.03 16:00  
    Grimsby Town FC Stevenage FC -
  • 30.03 16:00  
    Lincoln City Exeter City FC -
  • 30.03 16:00  
    Mansfield Town FC Accrington Stanley FC -
  • 30.03 16:00  
    Newport County AFC Coventry City FC -
  • 30.03 16:00  
    Notts County Wycombe Wanderers -
  • 30.03 16:00  
    Port Vale FC Chesterfield FC -
  • 30.03 16:00  
    Swindon Town Morecambe FC -
  • 30.03 16:00  
    Yeovil Town FC Forest Green Rovers FC -

41. kolejka

  • 02.04 16:00  
    Accrington Stanley FC Notts County -
  • 02.04 16:00  
    Carlisle United FC Lincoln City -
  • 02.04 16:00  
    Chesterfield FC Newport County AFC -
  • 02.04 16:00  
    Coventry City FC Yeovil Town FC -
  • 02.04 16:00  
    Crawley Town FC Swindon Town -
  • 02.04 16:00  
    Crewe Alexandra FC Port Vale FC -
  • 02.04 16:00  
    Exeter City FC Cheltenham Town FC -
  • 02.04 16:00  
    Forest Green Rovers FC Colchester United FC -
  • 02.04 16:00  
    Luton Town FC Mansfield Town FC -
  • 02.04 16:00  
    Morecambe FC Cambridge United FC -
  • 02.04 16:00  
    Stevenage FC Barnet FC -
  • 02.04 16:00  
    Wycombe Wanderers Grimsby Town FC -

42. kolejka

  • 07.04 16:00  
    Barnet FC Forest Green Rovers FC -
  • 07.04 16:00  
    Cambridge United FC Exeter City FC -
  • 07.04 16:00  
    Cheltenham Town FC Morecambe FC -
  • 07.04 16:00  
    Colchester United FC Accrington Stanley FC -
  • 07.04 16:00  
    Grimsby Town FC Chesterfield FC -
  • 07.04 16:00  
    Lincoln City Wycombe Wanderers -
  • 07.04 16:00  
    Mansfield Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 07.04 16:00  
    Newport County AFC Stevenage FC -
  • 07.04 16:00  
    Notts County Coventry City FC -
  • 07.04 16:00  
    Port Vale FC Crawley Town FC -
  • 07.04 16:00  
    Swindon Town Carlisle United FC -
  • 07.04 16:00  
    Yeovil Town FC Luton Town FC -

43. kolejka

  • 14.04 14:00  
    Chesterfield FC Mansfield Town FC -
  • 14.04 16:00  
    Accrington Stanley FC Exeter City FC -
  • 14.04 16:00  
    Cheltenham Town FC Forest Green Rovers FC -
  • 14.04 16:00  
    Colchester United FC Notts County -
  • 14.04 16:00  
    Crawley Town FC Coventry City FC -
  • 14.04 16:00  
    Grimsby Town FC Barnet FC -
  • 14.04 16:00  
    Luton Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 14.04 16:00  
    Morecambe FC Carlisle United FC -
  • 14.04 16:00  
    Newport County AFC Swindon Town -
  • 14.04 16:00  
    Port Vale FC Lincoln City -
  • 14.04 16:00  
    Stevenage FC Cambridge United FC -
  • 14.04 16:00  
    Yeovil Town FC Wycombe Wanderers -

44. kolejka

  • 21.04 16:00  
    Barnet FC Newport County AFC -
  • 21.04 16:00  
    Cambridge United FC Cheltenham Town FC -
  • 21.04 16:00  
    Carlisle United FC Luton Town FC -
  • 21.04 16:00  
    Coventry City FC Stevenage FC -
  • 21.04 16:00  
    Crewe Alexandra FC Morecambe FC -
  • 21.04 16:00  
    Exeter City FC Crawley Town FC -
  • 21.04 16:00  
    Forest Green Rovers FC Chesterfield FC -
  • 21.04 16:00  
    Lincoln City Colchester United FC -
  • 21.04 16:00  
    Mansfield Town FC Port Vale FC -
  • 21.04 16:00  
    Notts County Yeovil Town FC -
  • 21.04 16:00  
    Swindon Town Grimsby Town FC -
  • 21.04 16:00  
    Wycombe Wanderers Accrington Stanley FC -

45. kolejka

  • 28.04 16:00  
    Accrington Stanley FC Lincoln City -
  • 28.04 16:00  
    Cheltenham Town FC Coventry City FC -
  • 28.04 16:00  
    Chesterfield FC Wycombe Wanderers -
  • 28.04 16:00  
    Colchester United FC Swindon Town -
  • 28.04 16:00  
    Crawley Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 28.04 16:00  
    Grimsby Town FC Notts County -
  • 28.04 16:00  
    Luton Town FC Forest Green Rovers FC -
  • 28.04 16:00  
    Morecambe FC Barnet FC -
  • 28.04 16:00  
    Newport County AFC Cambridge United FC -
  • 28.04 16:00  
    Port Vale FC Carlisle United FC -
  • 28.04 16:00  
    Stevenage FC Exeter City FC -
  • 28.04 16:00  
    Yeovil Town FC Mansfield Town FC -

46. kolejka

  • 05.05 16:00  
    Barnet FC Chesterfield FC -
  • 05.05 16:00  
    Cambridge United FC Port Vale FC -
  • 05.05 16:00  
    Carlisle United FC Newport County AFC -
  • 05.05 16:00  
    Coventry City FC Morecambe FC -
  • 05.05 16:00  
    Crewe Alexandra FC Cheltenham Town FC -
  • 05.05 16:00  
    Exeter City FC Colchester United FC -
  • 05.05 16:00  
    Forest Green Rovers FC Grimsby Town FC -
  • 05.05 16:00  
    Lincoln City Yeovil Town FC -
  • 05.05 16:00  
    Mansfield Town FC Crawley Town FC -
  • 05.05 16:00  
    Notts County Luton Town FC -
  • 05.05 16:00  
    Swindon Town Accrington Stanley FC -
  • 05.05 16:00  
    Wycombe Wanderers Stevenage FC -