Anglia - League Two

19. kolejka - League Two

Tabela League Two

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Luton Town FC 19 38   11 5 3   46 - 17 29
2 Notts County 19 38   11 5 3   33 - 19 14
3 Accrington Stanley FC 19 37   11 4 4   32 - 20 12
4 Exeter City FC 19 33   10 3 6   26 - 22 4
5 Swindon Town 19 32   10 2 7   30 - 24 6
6 Coventry City FC 19 31   9 4 6   20 - 11 9
7 Mansfield Town FC 19 31   8 7 4   28 - 21 7
8 Wycombe Wanderers 19 30   8 6 5   36 - 28 8
9 Colchester United FC 19 29   8 5 6   25 - 21 4
10 Newport County AFC 19 27   7 6 6   26 - 22 4
11 Lincoln City 19 27   7 6 6   21 - 18 3
12 Carlisle United FC 19 26   7 5 7   27 - 26 1
13 Stevenage FC 19 26   7 5 7   26 - 30 -4
14 Grimsby Town FC 19 26   7 5 7   22 - 26 -4
15 Cambridge United FC 19 26   7 5 7   16 - 23 -7
16 Cheltenham Town FC 19 23   6 5 8   26 - 28 -2
17 Crawley Town FC 19 20   5 5 9   16 - 22 -6
18 Yeovil Town FC 19 20   5 5 9   26 - 36 -10
19 Crewe Alexandra FC 19 20   6 2 11   20 - 32 -12
20 Forest Green Rovers FC 19 19   5 4 10   22 - 38 -16
21 Port Vale FC 19 18   5 3 11   18 - 28 -10
22 Morecambe FC 19 18   4 6 9   14 - 24 -10
23 Barnet FC 19 17   4 5 10   21 - 27 -6
24 Chesterfield FC 19 16   4 4 11   21 - 35 -14
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

20. kolejka (następna)

  • 25.11 14:00
  • 25.11 16:00
  • 25.11 16:00
  • 25.11 16:00
  • 25.11 16:00
  • 25.11 16:00
  • 25.11 16:00
  • 25.11 16:00
  • 25.11 16:00
  • 25.11 16:00
  • 25.11 16:00
  • 25.11 16:00

Strzelcy League Two

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Jorge Grant(Notts County) 11 0
Kristian Dennis(Chesterfield FC) 11 2
Danny Hylton(Luton Town FC) 11 3

Kartkowicze League Two

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Scott Wiseman(Chesterfield FC) 2 3 5
Tom Parkes(Carlisle United FC) 2 2 4
Tom Lapslie(Colchester United FC) 1 6 7

Terminarz / Wyniki League Two

20. kolejka

  • 25.11 14:00  
    Mansfield Town FC Chesterfield FC -
  • 25.11 16:00  
    Barnet FC Grimsby Town FC -
  • 25.11 16:00  
    Cambridge United FC Stevenage FC -
  • 25.11 16:00  
    Carlisle United FC Morecambe FC -
  • 25.11 16:00  
    Coventry City FC Crawley Town FC -
  • 25.11 16:00  
    Crewe Alexandra FC Luton Town FC -
  • 25.11 16:00  
    Exeter City FC Accrington Stanley FC -
  • 25.11 16:00  
    Forest Green Rovers FC Cheltenham Town FC -
  • 25.11 16:00  
    Lincoln City Port Vale FC -
  • 25.11 16:00  
    Notts County Colchester United FC -
  • 25.11 16:00  
    Swindon Town Newport County AFC -
  • 25.11 16:00  
    Wycombe Wanderers Yeovil Town FC -

21. kolejka

  • 09.12 16:00  
    Accrington Stanley FC Swindon Town -
  • 09.12 16:00  
    Cheltenham Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 09.12 16:00  
    Chesterfield FC Barnet FC -
  • 09.12 16:00  
    Colchester United FC Exeter City FC -
  • 09.12 16:00  
    Crawley Town FC Mansfield Town FC -
  • 09.12 16:00  
    Grimsby Town FC Forest Green Rovers FC -
  • 09.12 16:00  
    Luton Town FC Notts County -
  • 09.12 16:00  
    Morecambe FC Coventry City FC -
  • 09.12 16:00  
    Newport County AFC Carlisle United FC -
  • 09.12 16:00  
    Port Vale FC Cambridge United FC -
  • 09.12 16:00  
    Stevenage FC Wycombe Wanderers -
  • 09.12 16:00  
    Yeovil Town FC Lincoln City -

22. kolejka

  • 15.12 20:45  
    Swindon Town Colchester United FC -
  • 16.12 16:00  
    Barnet FC Morecambe FC -
  • 16.12 16:00  
    Cambridge United FC Newport County AFC -
  • 16.12 16:00  
    Carlisle United FC Port Vale FC -
  • 16.12 16:00  
    Coventry City FC Cheltenham Town FC -
  • 16.12 16:00  
    Crewe Alexandra FC Crawley Town FC -
  • 16.12 16:00  
    Exeter City FC Stevenage FC -
  • 16.12 16:00  
    Forest Green Rovers FC Luton Town FC -
  • 16.12 16:00  
    Lincoln City Accrington Stanley FC -
  • 16.12 16:00  
    Mansfield Town FC Yeovil Town FC -
  • 16.12 16:00  
    Notts County Grimsby Town FC -
  • 16.12 16:00  
    Wycombe Wanderers Chesterfield FC -

23. kolejka

  • 22.12 20:45  
    Coventry City FC Wycombe Wanderers -
  • 23.12 16:00  
    Accrington Stanley FC Crawley Town FC -
  • 23.12 16:00  
    Barnet FC Cheltenham Town FC -
  • 23.12 16:00  
    Colchester United FC Port Vale FC -
  • 23.12 16:00  
    Crewe Alexandra FC Swindon Town -
  • 23.12 16:00  
    Forest Green Rovers FC Carlisle United FC -
  • 23.12 16:00  
    Luton Town FC Grimsby Town FC -
  • 23.12 16:00  
    Mansfield Town FC Morecambe FC -
  • 23.12 16:00  
    Newport County AFC Lincoln City -
  • 23.12 16:00  
    Notts County Cambridge United FC -
  • 23.12 16:00  
    Stevenage FC Chesterfield FC -
  • 23.12 16:00  
    Yeovil Town FC Exeter City FC -

24. kolejka

  • 26.12 14:00  
    Grimsby Town FC Mansfield Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Cambridge United FC Barnet FC -
  • 26.12 16:00  
    Carlisle United FC Accrington Stanley FC -
  • 26.12 16:00  
    Cheltenham Town FC Yeovil Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Chesterfield FC Crewe Alexandra FC -
  • 26.12 16:00  
    Crawley Town FC Colchester United FC -
  • 26.12 16:00  
    Exeter City FC Forest Green Rovers FC -
  • 26.12 16:00  
    Lincoln City Stevenage FC -
  • 26.12 16:00  
    Morecambe FC Notts County -
  • 26.12 16:00  
    Port Vale FC Coventry City FC -
  • 26.12 16:00  
    Swindon Town Luton Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Wycombe Wanderers Newport County AFC -

25. kolejka

  • 29.12 20:45  
    Morecambe FC Yeovil Town FC -
  • 30.12 16:00  
    Cambridge United FC Crewe Alexandra FC -
  • 30.12 16:00  
    Carlisle United FC Coventry City FC -
  • 30.12 16:00  
    Cheltenham Town FC Newport County AFC -
  • 30.12 16:00  
    Chesterfield FC Colchester United FC -
  • 30.12 16:00  
    Crawley Town FC Stevenage FC -
  • 30.12 16:00  
    Exeter City FC Barnet FC -
  • 30.12 16:00  
    Grimsby Town FC Accrington Stanley FC -
  • 30.12 16:00  
    Lincoln City Forest Green Rovers FC -
  • 30.12 16:00  
    Port Vale FC Luton Town FC -
  • 30.12 16:00  
    Swindon Town Notts County -
  • 30.12 16:00  
    Wycombe Wanderers Mansfield Town FC -

26. kolejka

  • 01.01 16:00  
    Accrington Stanley FC Morecambe FC -
  • 01.01 16:00  
    Barnet FC Swindon Town -
  • 01.01 16:00  
    Colchester United FC Cambridge United FC -
  • 01.01 16:00  
    Coventry City FC Chesterfield FC -
  • 01.01 16:00  
    Crewe Alexandra FC Grimsby Town FC -
  • 01.01 16:00  
    Forest Green Rovers FC Wycombe Wanderers -
  • 01.01 16:00  
    Luton Town FC Lincoln City -
  • 01.01 16:00  
    Mansfield Town FC Carlisle United FC -
  • 01.01 16:00  
    Newport County AFC Exeter City FC -
  • 01.01 16:00  
    Notts County Port Vale FC -
  • 01.01 16:00  
    Stevenage FC Cheltenham Town FC -
  • 01.01 16:00  
    Yeovil Town FC Crawley Town FC -

27. kolejka

  • 06.01 16:00  
    Accrington Stanley FC Chesterfield FC -
  • 06.01 16:00  
    Barnet FC Carlisle United FC -
  • 06.01 16:00  
    Colchester United FC Cheltenham Town FC -
  • 06.01 16:00  
    Coventry City FC Cambridge United FC -
  • 06.01 16:00  
    Crewe Alexandra FC Exeter City FC -
  • 06.01 16:00  
    Forest Green Rovers FC Port Vale FC -
  • 06.01 16:00  
    Luton Town FC Wycombe Wanderers -
  • 06.01 16:00  
    Mansfield Town FC Lincoln City -
  • 06.01 16:00  
    Newport County AFC Morecambe FC -
  • 06.01 16:00  
    Notts County Crawley Town FC -
  • 06.01 16:00  
    Stevenage FC Swindon Town -
  • 06.01 16:00  
    Yeovil Town FC Grimsby Town FC -

28. kolejka

  • 13.01 16:00  
    Cambridge United FC Mansfield Town FC -
  • 13.01 16:00  
    Carlisle United FC Crewe Alexandra FC -
  • 13.01 16:00  
    Cheltenham Town FC Accrington Stanley FC -
  • 13.01 16:00  
    Chesterfield FC Luton Town FC -
  • 13.01 16:00  
    Crawley Town FC Barnet FC -
  • 13.01 16:00  
    Exeter City FC Coventry City FC -
  • 13.01 16:00  
    Grimsby Town FC Newport County AFC -
  • 13.01 16:00  
    Lincoln City Notts County -
  • 13.01 16:00  
    Morecambe FC Stevenage FC -
  • 13.01 16:00  
    Port Vale FC Yeovil Town FC -
  • 13.01 16:00  
    Swindon Town Forest Green Rovers FC -
  • 13.01 16:00  
    Wycombe Wanderers Colchester United FC -

29. kolejka

  • 20.01 16:00  
    Accrington Stanley FC Port Vale FC -
  • 20.01 16:00  
    Barnet FC Lincoln City -
  • 20.01 16:00  
    Colchester United FC Grimsby Town FC -
  • 20.01 16:00  
    Coventry City FC Swindon Town -
  • 20.01 16:00  
    Crewe Alexandra FC Wycombe Wanderers -
  • 20.01 16:00  
    Forest Green Rovers FC Cambridge United FC -
  • 20.01 16:00  
    Luton Town FC Morecambe FC -
  • 20.01 16:00  
    Mansfield Town FC Cheltenham Town FC -
  • 20.01 16:00  
    Newport County AFC Crawley Town FC -
  • 20.01 16:00  
    Notts County Exeter City FC -
  • 20.01 16:00  
    Stevenage FC Carlisle United FC -
  • 20.01 16:00  
    Yeovil Town FC Chesterfield FC -

30. kolejka

  • 27.01 16:00  
    Cambridge United FC Notts County -
  • 27.01 16:00  
    Carlisle United FC Forest Green Rovers FC -
  • 27.01 16:00  
    Cheltenham Town FC Barnet FC -
  • 27.01 16:00  
    Chesterfield FC Stevenage FC -
  • 27.01 16:00  
    Crawley Town FC Accrington Stanley FC -
  • 27.01 16:00  
    Exeter City FC Yeovil Town FC -
  • 27.01 16:00  
    Grimsby Town FC Luton Town FC -
  • 27.01 16:00  
    Lincoln City Newport County AFC -
  • 27.01 16:00  
    Morecambe FC Mansfield Town FC -
  • 27.01 16:00  
    Port Vale FC Colchester United FC -
  • 27.01 16:00  
    Swindon Town Crewe Alexandra FC -
  • 27.01 16:00  
    Wycombe Wanderers Coventry City FC -

31. kolejka

  • 03.02 16:00  
    Accrington Stanley FC Stevenage FC -
  • 03.02 16:00  
    Chesterfield FC Crawley Town FC -
  • 03.02 16:00  
    Colchester United FC Newport County AFC -
  • 03.02 16:00  
    Forest Green Rovers FC Coventry City FC -
  • 03.02 16:00  
    Grimsby Town FC Cheltenham Town FC -
  • 03.02 16:00  
    Lincoln City Swindon Town -
  • 03.02 16:00  
    Luton Town FC Exeter City FC -
  • 03.02 16:00  
    Mansfield Town FC Barnet FC -
  • 03.02 16:00  
    Notts County Crewe Alexandra FC -
  • 03.02 16:00  
    Port Vale FC Morecambe FC -
  • 03.02 16:00  
    Wycombe Wanderers Carlisle United FC -
  • 03.02 16:00  
    Yeovil Town FC Cambridge United FC -

32. kolejka

  • 09.02 20:45  
    Cambridge United FC Lincoln City -
  • 10.02 16:00  
    Barnet FC Notts County -
  • 10.02 16:00  
    Carlisle United FC Colchester United FC -
  • 10.02 16:00  
    Cheltenham Town FC Port Vale FC -
  • 10.02 16:00  
    Coventry City FC Accrington Stanley FC -
  • 10.02 16:00  
    Crawley Town FC Grimsby Town FC -
  • 10.02 16:00  
    Crewe Alexandra FC Yeovil Town FC -
  • 10.02 16:00  
    Exeter City FC Wycombe Wanderers -
  • 10.02 16:00  
    Morecambe FC Chesterfield FC -
  • 10.02 16:00  
    Newport County AFC Forest Green Rovers FC -
  • 10.02 16:00  
    Stevenage FC Luton Town FC -
  • 10.02 16:00  
    Swindon Town Mansfield Town FC -

33. kolejka

  • 13.02 20:45  
    Accrington Stanley FC Crewe Alexandra FC -
  • 13.02 20:45  
    Chesterfield FC Cambridge United FC -
  • 13.02 20:45  
    Colchester United FC Coventry City FC -
  • 13.02 20:45  
    Forest Green Rovers FC Stevenage FC -
  • 13.02 20:45  
    Grimsby Town FC Morecambe FC -
  • 13.02 20:45  
    Lincoln City Cheltenham Town FC -
  • 13.02 20:45  
    Luton Town FC Crawley Town FC -
  • 13.02 20:45  
    Mansfield Town FC Newport County AFC -
  • 13.02 20:45  
    Notts County Carlisle United FC -
  • 13.02 20:45  
    Port Vale FC Exeter City FC -
  • 13.02 20:45  
    Wycombe Wanderers Swindon Town -
  • 13.02 20:45  
    Yeovil Town FC Barnet FC -

34. kolejka

  • 17.02 16:00  
    Barnet FC Accrington Stanley FC -
  • 17.02 16:00  
    Cambridge United FC Grimsby Town FC -
  • 17.02 16:00  
    Carlisle United FC Chesterfield FC -
  • 17.02 16:00  
    Cheltenham Town FC Wycombe Wanderers -
  • 17.02 16:00  
    Coventry City FC Luton Town FC -
  • 17.02 16:00  
    Crawley Town FC Lincoln City -
  • 17.02 16:00  
    Crewe Alexandra FC Colchester United FC -
  • 17.02 16:00  
    Exeter City FC Mansfield Town FC -
  • 17.02 16:00  
    Morecambe FC Forest Green Rovers FC -
  • 17.02 16:00  
    Newport County AFC Notts County -
  • 17.02 16:00  
    Stevenage FC Yeovil Town FC -
  • 17.02 16:00  
    Swindon Town Port Vale FC -

35. kolejka

  • 24.02 16:00  
    Accrington Stanley FC Cambridge United FC -
  • 24.02 16:00  
    Chesterfield FC Swindon Town -
  • 24.02 16:00  
    Colchester United FC Barnet FC -
  • 24.02 16:00  
    Forest Green Rovers FC Crawley Town FC -
  • 24.02 16:00  
    Grimsby Town FC Exeter City FC -
  • 24.02 16:00  
    Lincoln City Crewe Alexandra FC -
  • 24.02 16:00  
    Luton Town FC Cheltenham Town FC -
  • 24.02 16:00  
    Mansfield Town FC Coventry City FC -
  • 24.02 16:00  
    Notts County Stevenage FC -
  • 24.02 16:00  
    Port Vale FC Newport County AFC -
  • 24.02 16:00  
    Wycombe Wanderers Morecambe FC -
  • 24.02 16:00  
    Yeovil Town FC Carlisle United FC -

36. kolejka

  • 03.03 16:00  
    Barnet FC Port Vale FC -
  • 03.03 16:00  
    Cambridge United FC Luton Town FC -
  • 03.03 16:00  
    Carlisle United FC Grimsby Town FC -
  • 03.03 16:00  
    Cheltenham Town FC Notts County -
  • 03.03 16:00  
    Coventry City FC Lincoln City -
  • 03.03 16:00  
    Crawley Town FC Wycombe Wanderers -
  • 03.03 16:00  
    Crewe Alexandra FC Forest Green Rovers FC -
  • 03.03 16:00  
    Exeter City FC Chesterfield FC -
  • 03.03 16:00  
    Morecambe FC Colchester United FC -
  • 03.03 16:00  
    Newport County AFC Accrington Stanley FC -
  • 03.03 16:00  
    Stevenage FC Mansfield Town FC -
  • 03.03 16:00  
    Swindon Town Yeovil Town FC -

37. kolejka

  • 10.03 16:00  
    Chesterfield FC Lincoln City -
  • 10.03 16:00  
    Coventry City FC Barnet FC -
  • 10.03 16:00  
    Crawley Town FC Morecambe FC -
  • 10.03 16:00  
    Exeter City FC Carlisle United FC -
  • 10.03 16:00  
    Forest Green Rovers FC Notts County -
  • 10.03 16:00  
    Grimsby Town FC Port Vale FC -
  • 10.03 16:00  
    Luton Town FC Accrington Stanley FC -
  • 10.03 16:00  
    Mansfield Town FC Colchester United FC -
  • 10.03 16:00  
    Stevenage FC Crewe Alexandra FC -
  • 10.03 16:00  
    Swindon Town Cheltenham Town FC -
  • 10.03 16:00  
    Wycombe Wanderers Cambridge United FC -
  • 10.03 16:00  
    Yeovil Town FC Newport County AFC -

38. kolejka

  • 16.03 20:45  
    Newport County AFC Luton Town FC -
  • 17.03 14:00  
    Lincoln City Grimsby Town FC -
  • 17.03 14:00  
    Notts County Mansfield Town FC -
  • 17.03 16:00  
    Accrington Stanley FC Forest Green Rovers FC -
  • 17.03 16:00  
    Barnet FC Wycombe Wanderers -
  • 17.03 16:00  
    Cambridge United FC Swindon Town -
  • 17.03 16:00  
    Carlisle United FC Crawley Town FC -
  • 17.03 16:00  
    Cheltenham Town FC Chesterfield FC -
  • 17.03 16:00  
    Colchester United FC Yeovil Town FC -
  • 17.03 16:00  
    Crewe Alexandra FC Coventry City FC -
  • 17.03 16:00  
    Morecambe FC Exeter City FC -
  • 17.03 16:00  
    Port Vale FC Stevenage FC -

39. kolejka

  • 24.03 16:00  
    Newport County AFC Crewe Alexandra FC -
  • 24.03 16:00  
    Accrington Stanley FC Yeovil Town FC -
  • 24.03 16:00  
    Carlisle United FC Cambridge United FC -
  • 24.03 16:00  
    Chesterfield FC Notts County -
  • 24.03 16:00  
    Coventry City FC Grimsby Town FC -
  • 24.03 16:00  
    Crawley Town FC Cheltenham Town FC -
  • 24.03 16:00  
    Exeter City FC Swindon Town -
  • 24.03 16:00  
    Forest Green Rovers FC Mansfield Town FC -
  • 24.03 16:00  
    Luton Town FC Barnet FC -
  • 24.03 16:00  
    Morecambe FC Lincoln City -
  • 24.03 16:00  
    Stevenage FC Colchester United FC -
  • 24.03 16:00  
    Wycombe Wanderers Port Vale FC -

40. kolejka

  • 30.03 16:00  
    Barnet FC Crewe Alexandra FC -
  • 30.03 16:00  
    Cambridge United FC Crawley Town FC -
  • 30.03 16:00  
    Cheltenham Town FC Carlisle United FC -
  • 30.03 16:00  
    Colchester United FC Luton Town FC -
  • 30.03 16:00  
    Grimsby Town FC Stevenage FC -
  • 30.03 16:00  
    Lincoln City Exeter City FC -
  • 30.03 16:00  
    Mansfield Town FC Accrington Stanley FC -
  • 30.03 16:00  
    Newport County AFC Coventry City FC -
  • 30.03 16:00  
    Notts County Wycombe Wanderers -
  • 30.03 16:00  
    Port Vale FC Chesterfield FC -
  • 30.03 16:00  
    Swindon Town Morecambe FC -
  • 30.03 16:00  
    Yeovil Town FC Forest Green Rovers FC -

41. kolejka

  • 02.04 16:00  
    Accrington Stanley FC Notts County -
  • 02.04 16:00  
    Carlisle United FC Lincoln City -
  • 02.04 16:00  
    Chesterfield FC Newport County AFC -
  • 02.04 16:00  
    Coventry City FC Yeovil Town FC -
  • 02.04 16:00  
    Crawley Town FC Swindon Town -
  • 02.04 16:00  
    Crewe Alexandra FC Port Vale FC -
  • 02.04 16:00  
    Exeter City FC Cheltenham Town FC -
  • 02.04 16:00  
    Forest Green Rovers FC Colchester United FC -
  • 02.04 16:00  
    Luton Town FC Mansfield Town FC -
  • 02.04 16:00  
    Morecambe FC Cambridge United FC -
  • 02.04 16:00  
    Stevenage FC Barnet FC -
  • 02.04 16:00  
    Wycombe Wanderers Grimsby Town FC -

42. kolejka

  • 07.04 16:00  
    Barnet FC Forest Green Rovers FC -
  • 07.04 16:00  
    Cambridge United FC Exeter City FC -
  • 07.04 16:00  
    Cheltenham Town FC Morecambe FC -
  • 07.04 16:00  
    Colchester United FC Accrington Stanley FC -
  • 07.04 16:00  
    Grimsby Town FC Chesterfield FC -
  • 07.04 16:00  
    Lincoln City Wycombe Wanderers -
  • 07.04 16:00  
    Mansfield Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 07.04 16:00  
    Newport County AFC Stevenage FC -
  • 07.04 16:00  
    Notts County Coventry City FC -
  • 07.04 16:00  
    Port Vale FC Crawley Town FC -
  • 07.04 16:00  
    Swindon Town Carlisle United FC -
  • 07.04 16:00  
    Yeovil Town FC Luton Town FC -

43. kolejka

  • 14.04 14:00  
    Chesterfield FC Mansfield Town FC -
  • 14.04 16:00  
    Accrington Stanley FC Exeter City FC -
  • 14.04 16:00  
    Cheltenham Town FC Forest Green Rovers FC -
  • 14.04 16:00  
    Colchester United FC Notts County -
  • 14.04 16:00  
    Crawley Town FC Coventry City FC -
  • 14.04 16:00  
    Grimsby Town FC Barnet FC -
  • 14.04 16:00  
    Luton Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 14.04 16:00  
    Morecambe FC Carlisle United FC -
  • 14.04 16:00  
    Newport County AFC Swindon Town -
  • 14.04 16:00  
    Port Vale FC Lincoln City -
  • 14.04 16:00  
    Stevenage FC Cambridge United FC -
  • 14.04 16:00  
    Yeovil Town FC Wycombe Wanderers -

44. kolejka

  • 21.04 16:00  
    Barnet FC Newport County AFC -
  • 21.04 16:00  
    Cambridge United FC Cheltenham Town FC -
  • 21.04 16:00  
    Carlisle United FC Luton Town FC -
  • 21.04 16:00  
    Coventry City FC Stevenage FC -
  • 21.04 16:00  
    Crewe Alexandra FC Morecambe FC -
  • 21.04 16:00  
    Exeter City FC Crawley Town FC -
  • 21.04 16:00  
    Forest Green Rovers FC Chesterfield FC -
  • 21.04 16:00  
    Lincoln City Colchester United FC -
  • 21.04 16:00  
    Mansfield Town FC Port Vale FC -
  • 21.04 16:00  
    Notts County Yeovil Town FC -
  • 21.04 16:00  
    Swindon Town Grimsby Town FC -
  • 21.04 16:00  
    Wycombe Wanderers Accrington Stanley FC -

45. kolejka

  • 28.04 16:00  
    Accrington Stanley FC Lincoln City -
  • 28.04 16:00  
    Cheltenham Town FC Coventry City FC -
  • 28.04 16:00  
    Chesterfield FC Wycombe Wanderers -
  • 28.04 16:00  
    Colchester United FC Swindon Town -
  • 28.04 16:00  
    Crawley Town FC Crewe Alexandra FC -
  • 28.04 16:00  
    Grimsby Town FC Notts County -
  • 28.04 16:00  
    Luton Town FC Forest Green Rovers FC -
  • 28.04 16:00  
    Morecambe FC Barnet FC -
  • 28.04 16:00  
    Newport County AFC Cambridge United FC -
  • 28.04 16:00  
    Port Vale FC Carlisle United FC -
  • 28.04 16:00  
    Stevenage FC Exeter City FC -
  • 28.04 16:00  
    Yeovil Town FC Mansfield Town FC -

46. kolejka

  • 05.05 16:00  
    Barnet FC Chesterfield FC -
  • 05.05 16:00  
    Cambridge United FC Port Vale FC -
  • 05.05 16:00  
    Carlisle United FC Newport County AFC -
  • 05.05 16:00  
    Coventry City FC Morecambe FC -
  • 05.05 16:00  
    Crewe Alexandra FC Cheltenham Town FC -
  • 05.05 16:00  
    Exeter City FC Colchester United FC -
  • 05.05 16:00  
    Forest Green Rovers FC Grimsby Town FC -
  • 05.05 16:00  
    Lincoln City Yeovil Town FC -
  • 05.05 16:00  
    Mansfield Town FC Crawley Town FC -
  • 05.05 16:00  
    Notts County Luton Town FC -
  • 05.05 16:00  
    Swindon Town Accrington Stanley FC -
  • 05.05 16:00  
    Wycombe Wanderers Stevenage FC -