Anglia - League One

1. kolejka - League One

  • 05.08 16:00
  • 05.08 16:00
  • 05.08 16:00
  • 05.08 16:00
  • 05.08 16:00
  • 05.08 16:00
  • 05.08 16:00
  • 05.08 16:00
  • 05.08 16:00
  • 05.08 16:00
  • 05.08 16:00
  • 05.08 16:00

Tabela League One

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 AFC Wimbledon 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 Blackburn Rovers 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 Blackpool FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 Bradford City AFC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 Bristol Rovers FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 Bury FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 Charlton Athletic 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 Doncaster Rovers FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 Fleetwood Town FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 Gillingham FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11 Milton Keynes Dons FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 Northampton Town FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13 Oldham Athletic AFC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14 Oxford United FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15 Peterborough United 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16 Plymouth Argyle 0 0   0 0 0   0 - 0 0
17 Portsmouth FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
18 Rochdale AFC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
19 Rotherham United 0 0   0 0 0   0 - 0 0
20 Scunthorpe United 0 0   0 0 0   0 - 0 0
21 Shrewsbury Town 0 0   0 0 0   0 - 0 0
22 Southend United 0 0   0 0 0   0 - 0 0
23 Walsall FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
24 Wigan Athletic 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

2. kolejka (następna)

  • 12.08 16:00
  • 12.08 16:00
  • 12.08 16:00
  • 12.08 16:00
  • 12.08 16:00
  • 12.08 16:00
  • 12.08 16:00
  • 12.08 16:00
  • 12.08 16:00
  • 12.08 16:00
  • 12.08 16:00
  • 13.08 16:00

Terminarz / Wyniki League One

1. kolejka

  • 05.08 16:00  
    Bradford City AFC Blackpool FC -
  • 05.08 16:00  
    Bury FC Walsall FC -
  • 05.08 16:00  
    Charlton Athletic Bristol Rovers FC -
  • 05.08 16:00  
    Doncaster Rovers FC Gillingham FC -
  • 05.08 16:00  
    Fleetwood Town FC Rotherham United -
  • 05.08 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Wigan Athletic -
  • 05.08 16:00  
    Oldham Athletic AFC Oxford United FC -
  • 05.08 16:00  
    Peterborough United Plymouth Argyle -
  • 05.08 16:00  
    Portsmouth FC Rochdale AFC -
  • 05.08 16:00  
    Scunthorpe United AFC Wimbledon -
  • 05.08 16:00  
    Shrewsbury Town Northampton Town FC -
  • 05.08 16:00  
    Southend United Blackburn Rovers -

2. kolejka

  • 12.08 16:00  
    AFC Wimbledon Shrewsbury Town -
  • 12.08 16:00  
    Blackburn Rovers Doncaster Rovers FC -
  • 12.08 16:00  
    Blackpool FC Milton Keynes Dons FC -
  • 12.08 16:00  
    Bristol Rovers FC Peterborough United -
  • 12.08 16:00  
    Gillingham FC Bradford City AFC -
  • 12.08 16:00  
    Northampton Town FC Fleetwood Town FC -
  • 12.08 16:00  
    Oxford United FC Portsmouth FC -
  • 12.08 16:00  
    Plymouth Argyle Charlton Athletic -
  • 12.08 16:00  
    Rochdale AFC Scunthorpe United -
  • 12.08 16:00  
    Rotherham United Southend United -
  • 12.08 16:00  
    Walsall FC Oldham Athletic AFC -
  • 13.08 16:00  
    Wigan Athletic Bury FC -

3. kolejka

  • 19.08 16:00  
    Bradford City AFC Blackburn Rovers -
  • 19.08 16:00  
    Bury FC Bristol Rovers FC -
  • 19.08 16:00  
    Charlton Athletic Northampton Town FC -
  • 19.08 16:00  
    Doncaster Rovers FC Blackpool FC -
  • 19.08 16:00  
    Fleetwood Town FC AFC Wimbledon -
  • 19.08 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Gillingham FC -
  • 19.08 16:00  
    Oldham Athletic AFC Wigan Athletic -
  • 19.08 16:00  
    Peterborough United Rotherham United -
  • 19.08 16:00  
    Portsmouth FC Walsall FC -
  • 19.08 16:00  
    Scunthorpe United Oxford United FC -
  • 19.08 16:00  
    Shrewsbury Town Rochdale AFC -
  • 19.08 16:00  
    Southend United Plymouth Argyle -

4. kolejka

  • 26.08 16:00  
    AFC Wimbledon Doncaster Rovers FC -
  • 26.08 16:00  
    Blackburn Rovers Milton Keynes Dons FC -
  • 26.08 16:00  
    Blackpool FC Oldham Athletic AFC -
  • 26.08 16:00  
    Bristol Rovers FC Fleetwood Town FC -
  • 26.08 16:00  
    Gillingham FC Southend United -
  • 26.08 16:00  
    Northampton Town FC Peterborough United -
  • 26.08 16:00  
    Oxford United FC Shrewsbury Town -
  • 26.08 16:00  
    Plymouth Argyle Scunthorpe United -
  • 26.08 16:00  
    Rochdale AFC Bury FC -
  • 26.08 16:00  
    Rotherham United Charlton Athletic -
  • 26.08 16:00  
    Walsall FC Bradford City AFC -
  • 26.08 16:00  
    Wigan Athletic Portsmouth FC -

5. kolejka

  • 02.09 13:30  
    Bradford City AFC Bristol Rovers FC -
  • 02.09 16:00  
    Blackpool FC AFC Wimbledon -
  • 02.09 16:00  
    Bury FC Scunthorpe United -
  • 02.09 16:00  
    Doncaster Rovers FC Peterborough United -
  • 02.09 16:00  
    Gillingham FC Shrewsbury Town -
  • 02.09 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Oxford United FC -
  • 02.09 16:00  
    Oldham Athletic AFC Charlton Athletic -
  • 02.09 16:00  
    Southend United Rochdale AFC -
  • 02.09 16:00  
    Walsall FC Plymouth Argyle -
  • 02.09 16:00  
    Wigan Athletic Northampton Town FC -
  • 03.09 13:15  
    Blackburn Rovers Fleetwood Town FC -
  • 03.09 15:30  
    Portsmouth FC Rotherham United -

6. kolejka

  • 09.09 16:00  
    AFC Wimbledon Portsmouth FC -
  • 09.09 16:00  
    Bristol Rovers FC Walsall FC -
  • 09.09 16:00  
    Charlton Athletic Southend United -
  • 09.09 16:00  
    Fleetwood Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 09.09 16:00  
    Northampton Town FC Doncaster Rovers FC -
  • 09.09 16:00  
    Oxford United FC Gillingham FC -
  • 09.09 16:00  
    Peterborough United Bradford City AFC -
  • 09.09 16:00  
    Plymouth Argyle Milton Keynes Dons FC -
  • 09.09 16:00  
    Rochdale AFC Blackburn Rovers -
  • 09.09 16:00  
    Rotherham United Bury FC -
  • 09.09 16:00  
    Scunthorpe United Blackpool FC -
  • 09.09 16:00  
    Shrewsbury Town Wigan Athletic -

7. kolejka

  • 12.09 20:45  
    AFC Wimbledon Gillingham FC -
  • 12.09 20:45  
    Bristol Rovers FC Oldham Athletic AFC -
  • 12.09 20:45  
    Charlton Athletic Wigan Athletic -
  • 12.09 20:45  
    Fleetwood Town FC Bury FC -
  • 12.09 20:45  
    Northampton Town FC Portsmouth FC -
  • 12.09 20:45  
    Oxford United FC Bradford City AFC -
  • 12.09 20:45  
    Peterborough United Milton Keynes Dons FC -
  • 12.09 20:45  
    Plymouth Argyle Blackpool FC -
  • 12.09 20:45  
    Rochdale AFC Doncaster Rovers FC -
  • 12.09 20:45  
    Rotherham United Walsall FC -
  • 12.09 20:45  
    Scunthorpe United Blackburn Rovers -
  • 12.09 20:45  
    Shrewsbury Town Southend United -

8. kolejka

  • 16.09 16:00  
    Blackburn Rovers AFC Wimbledon -
  • 16.09 16:00  
    Blackpool FC Oxford United FC -
  • 16.09 16:00  
    Bradford City AFC Rotherham United -
  • 16.09 16:00  
    Bury FC Plymouth Argyle -
  • 16.09 16:00  
    Gillingham FC Charlton Athletic -
  • 16.09 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Rochdale AFC -
  • 16.09 16:00  
    Oldham Athletic AFC Shrewsbury Town -
  • 16.09 16:00  
    Portsmouth FC Fleetwood Town FC -
  • 16.09 16:00  
    Southend United Northampton Town FC -
  • 16.09 16:00  
    Walsall FC Peterborough United -
  • 16.09 16:00  
    Wigan Athletic Bristol Rovers FC -
  • 17.09 16:00  
    Doncaster Rovers FC Scunthorpe United -

9. kolejka

  • 22.09 20:45  
    AFC Wimbledon Milton Keynes Dons FC -
  • 23.09 16:00  
    Bristol Rovers FC Blackpool FC -
  • 23.09 16:00  
    Charlton Athletic Bury FC -
  • 23.09 16:00  
    Fleetwood Town FC Southend United -
  • 23.09 16:00  
    Northampton Town FC Bradford City AFC -
  • 23.09 16:00  
    Oxford United FC Walsall FC -
  • 23.09 16:00  
    Peterborough United Wigan Athletic -
  • 23.09 16:00  
    Plymouth Argyle Doncaster Rovers FC -
  • 23.09 16:00  
    Rochdale AFC Gillingham FC -
  • 23.09 16:00  
    Rotherham United Oldham Athletic AFC -
  • 23.09 16:00  
    Scunthorpe United Portsmouth FC -
  • 23.09 16:00  
    Shrewsbury Town Blackburn Rovers -

10. kolejka

  • 26.09 20:45  
    Blackburn Rovers Rotherham United -
  • 26.09 20:45  
    Blackpool FC Rochdale AFC -
  • 26.09 20:45  
    Bradford City AFC Fleetwood Town FC -
  • 26.09 20:45  
    Bury FC Oxford United FC -
  • 26.09 20:45  
    Doncaster Rovers FC Shrewsbury Town -
  • 26.09 20:45  
    Gillingham FC Scunthorpe United -
  • 26.09 20:45  
    Milton Keynes Dons FC Northampton Town FC -
  • 26.09 20:45  
    Oldham Athletic AFC Peterborough United -
  • 26.09 20:45  
    Portsmouth FC Bristol Rovers FC -
  • 26.09 20:45  
    Southend United AFC Wimbledon -
  • 26.09 20:45  
    Walsall FC Charlton Athletic -
  • 26.09 20:45  
    Wigan Athletic Plymouth Argyle -

11. kolejka

  • 30.09 16:00  
    AFC Wimbledon Rochdale AFC -
  • 30.09 16:00  
    Blackburn Rovers Gillingham FC -
  • 30.09 16:00  
    Bradford City AFC Doncaster Rovers FC -
  • 30.09 16:00  
    Bristol Rovers FC Plymouth Argyle -
  • 30.09 16:00  
    Bury FC Milton Keynes Dons FC -
  • 30.09 16:00  
    Fleetwood Town FC Charlton Athletic -
  • 30.09 16:00  
    Peterborough United Oxford United FC -
  • 30.09 16:00  
    Portsmouth FC Oldham Athletic AFC -
  • 30.09 16:00  
    Rotherham United Northampton Town FC -
  • 30.09 16:00  
    Shrewsbury Town Scunthorpe United -
  • 30.09 16:00  
    Southend United Blackpool FC -
  • 30.09 16:00  
    Wigan Athletic Walsall FC -

12. kolejka

  • 07.10 16:00  
    Blackpool FC Blackburn Rovers -
  • 07.10 16:00  
    Charlton Athletic Peterborough United -
  • 07.10 16:00  
    Doncaster Rovers FC Southend United -
  • 07.10 16:00  
    Gillingham FC Portsmouth FC -
  • 07.10 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Bradford City AFC -
  • 07.10 16:00  
    Northampton Town FC Bristol Rovers FC -
  • 07.10 16:00  
    Oldham Athletic AFC Bury FC -
  • 07.10 16:00  
    Oxford United FC AFC Wimbledon -
  • 07.10 16:00  
    Plymouth Argyle Fleetwood Town FC -
  • 07.10 16:00  
    Rochdale AFC Rotherham United -
  • 07.10 16:00  
    Scunthorpe United Wigan Athletic -
  • 07.10 16:00  
    Walsall FC Shrewsbury Town -

13. kolejka

  • 14.10 16:00  
    Bristol Rovers FC Oxford United FC -
  • 14.10 16:00  
    Bury FC Bradford City AFC -
  • 14.10 16:00  
    Charlton Athletic Doncaster Rovers FC -
  • 14.10 16:00  
    Fleetwood Town FC Rochdale AFC -
  • 14.10 16:00  
    Northampton Town FC AFC Wimbledon -
  • 14.10 16:00  
    Oldham Athletic AFC Blackburn Rovers -
  • 14.10 16:00  
    Peterborough United Gillingham FC -
  • 14.10 16:00  
    Plymouth Argyle Shrewsbury Town -
  • 14.10 16:00  
    Portsmouth FC Milton Keynes Dons FC -
  • 14.10 16:00  
    Rotherham United Scunthorpe United -
  • 14.10 16:00  
    Walsall FC Blackpool FC -
  • 14.10 16:00  
    Wigan Athletic Southend United -

14. kolejka

  • 17.10 20:45  
    AFC Wimbledon Rotherham United -
  • 17.10 20:45  
    Blackburn Rovers Plymouth Argyle -
  • 17.10 20:45  
    Blackpool FC Bury FC -
  • 17.10 20:45  
    Bradford City AFC Oldham Athletic AFC -
  • 17.10 20:45  
    Doncaster Rovers FC Portsmouth FC -
  • 17.10 20:45  
    Gillingham FC Wigan Athletic -
  • 17.10 20:45  
    Milton Keynes Dons FC Walsall FC -
  • 17.10 20:45  
    Oxford United FC Charlton Athletic -
  • 17.10 20:45  
    Rochdale AFC Northampton Town FC -
  • 17.10 20:45  
    Scunthorpe United Fleetwood Town FC -
  • 17.10 20:45  
    Shrewsbury Town Bristol Rovers FC -
  • 17.10 20:45  
    Southend United Peterborough United -

15. kolejka

  • 21.10 16:00  
    AFC Wimbledon Plymouth Argyle -
  • 21.10 16:00  
    Blackburn Rovers Portsmouth FC -
  • 21.10 16:00  
    Blackpool FC Wigan Athletic -
  • 21.10 16:00  
    Bradford City AFC Charlton Athletic -
  • 21.10 16:00  
    Doncaster Rovers FC Walsall FC -
  • 21.10 16:00  
    Gillingham FC Northampton Town FC -
  • 21.10 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Oldham Athletic AFC -
  • 21.10 16:00  
    Oxford United FC Rotherham United -
  • 21.10 16:00  
    Rochdale AFC Bristol Rovers FC -
  • 21.10 16:00  
    Scunthorpe United Peterborough United -
  • 21.10 16:00  
    Shrewsbury Town Fleetwood Town FC -
  • 21.10 16:00  
    Southend United Bury FC -

16. kolejka

  • 28.10 16:00  
    Bristol Rovers FC Milton Keynes Dons FC -
  • 28.10 16:00  
    Bury FC Doncaster Rovers FC -
  • 28.10 16:00  
    Charlton Athletic AFC Wimbledon -
  • 28.10 16:00  
    Fleetwood Town FC Oxford United FC -
  • 28.10 16:00  
    Northampton Town FC Blackpool FC -
  • 28.10 16:00  
    Oldham Athletic AFC Scunthorpe United -
  • 28.10 16:00  
    Peterborough United Shrewsbury Town -
  • 28.10 16:00  
    Plymouth Argyle Rochdale AFC -
  • 28.10 16:00  
    Portsmouth FC Bradford City AFC -
  • 28.10 16:00  
    Rotherham United Gillingham FC -
  • 28.10 16:00  
    Walsall FC Southend United -
  • 28.10 16:00  
    Wigan Athletic Blackburn Rovers -

17. kolejka

  • 11.11 16:00  
    AFC Wimbledon Peterborough United -
  • 11.11 16:00  
    Blackburn Rovers Walsall FC -
  • 11.11 16:00  
    Blackpool FC Portsmouth FC -
  • 11.11 16:00  
    Bradford City AFC Plymouth Argyle -
  • 11.11 16:00  
    Doncaster Rovers FC Rotherham United -
  • 11.11 16:00  
    Gillingham FC Bury FC -
  • 11.11 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Fleetwood Town FC -
  • 11.11 16:00  
    Oxford United FC Northampton Town FC -
  • 11.11 16:00  
    Rochdale AFC Wigan Athletic -
  • 11.11 16:00  
    Scunthorpe United Bristol Rovers FC -
  • 11.11 16:00  
    Shrewsbury Town Charlton Athletic -
  • 11.11 16:00  
    Southend United Oldham Athletic AFC -

18. kolejka

  • 18.11 16:00  
    Bristol Rovers FC AFC Wimbledon -
  • 18.11 16:00  
    Bury FC Blackburn Rovers -
  • 18.11 16:00  
    Charlton Athletic Milton Keynes Dons FC -
  • 18.11 16:00  
    Fleetwood Town FC Doncaster Rovers FC -
  • 18.11 16:00  
    Northampton Town FC Scunthorpe United -
  • 18.11 16:00  
    Oldham Athletic AFC Rochdale AFC -
  • 18.11 16:00  
    Peterborough United Blackpool FC -
  • 18.11 16:00  
    Plymouth Argyle Oxford United FC -
  • 18.11 16:00  
    Portsmouth FC Southend United -
  • 18.11 16:00  
    Rotherham United Shrewsbury Town -
  • 18.11 16:00  
    Walsall FC Gillingham FC -
  • 18.11 16:00  
    Wigan Athletic Bradford City AFC -

19. kolejka

  • 21.11 20:45  
    Blackpool FC Gillingham FC -
  • 21.11 20:45  
    Bradford City AFC Scunthorpe United -
  • 21.11 20:45  
    Bristol Rovers FC Rotherham United -
  • 21.11 20:45  
    Bury FC Shrewsbury Town -
  • 21.11 20:45  
    Charlton Athletic Rochdale AFC -
  • 21.11 20:45  
    Milton Keynes Dons FC Southend United -
  • 21.11 20:45  
    Oldham Athletic AFC AFC Wimbledon -
  • 21.11 20:45  
    Oxford United FC Blackburn Rovers -
  • 21.11 20:45  
    Peterborough United Portsmouth FC -
  • 21.11 20:45  
    Plymouth Argyle Northampton Town FC -
  • 21.11 20:45  
    Walsall FC Fleetwood Town FC -
  • 21.11 20:45  
    Wigan Athletic Doncaster Rovers FC -

20. kolejka

  • 25.11 16:00  
    AFC Wimbledon Walsall FC -
  • 25.11 16:00  
    Blackburn Rovers Bristol Rovers FC -
  • 25.11 16:00  
    Doncaster Rovers FC Milton Keynes Dons FC -
  • 25.11 16:00  
    Fleetwood Town FC Blackpool FC -
  • 25.11 16:00  
    Gillingham FC Oldham Athletic AFC -
  • 25.11 16:00  
    Northampton Town FC Bury FC -
  • 25.11 16:00  
    Portsmouth FC Plymouth Argyle -
  • 25.11 16:00  
    Rochdale AFC Peterborough United -
  • 25.11 16:00  
    Rotherham United Wigan Athletic -
  • 25.11 16:00  
    Scunthorpe United Charlton Athletic -
  • 25.11 16:00  
    Shrewsbury Town Bradford City AFC -
  • 25.11 16:00  
    Southend United Oxford United FC -

21. kolejka

  • 09.12 16:00  
    Blackpool FC Rotherham United -
  • 09.12 16:00  
    Bradford City AFC Rochdale AFC -
  • 09.12 16:00  
    Bristol Rovers FC Southend United -
  • 09.12 16:00  
    Bury FC AFC Wimbledon -
  • 09.12 16:00  
    Charlton Athletic Portsmouth FC -
  • 09.12 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Shrewsbury Town -
  • 09.12 16:00  
    Oldham Athletic AFC Northampton Town FC -
  • 09.12 16:00  
    Oxford United FC Doncaster Rovers FC -
  • 09.12 16:00  
    Peterborough United Blackburn Rovers -
  • 09.12 16:00  
    Plymouth Argyle Gillingham FC -
  • 09.12 16:00  
    Walsall FC Scunthorpe United -
  • 09.12 16:00  
    Wigan Athletic Fleetwood Town FC -

22. kolejka

  • 16.12 16:00  
    AFC Wimbledon Wigan Athletic -
  • 16.12 16:00  
    Blackburn Rovers Charlton Athletic -
  • 16.12 16:00  
    Doncaster Rovers FC Oldham Athletic AFC -
  • 16.12 16:00  
    Fleetwood Town FC Peterborough United -
  • 16.12 16:00  
    Gillingham FC Bristol Rovers FC -
  • 16.12 16:00  
    Northampton Town FC Walsall FC -
  • 16.12 16:00  
    Portsmouth FC Bury FC -
  • 16.12 16:00  
    Rochdale AFC Oxford United FC -
  • 16.12 16:00  
    Rotherham United Plymouth Argyle -
  • 16.12 16:00  
    Scunthorpe United Milton Keynes Dons FC -
  • 16.12 16:00  
    Shrewsbury Town Blackpool FC -
  • 16.12 16:00  
    Southend United Bradford City AFC -

23. kolejka

  • 23.12 16:00  
    AFC Wimbledon Bradford City AFC -
  • 23.12 16:00  
    Bristol Rovers FC Doncaster Rovers FC -
  • 23.12 16:00  
    Charlton Athletic Blackpool FC -
  • 23.12 16:00  
    Fleetwood Town FC Gillingham FC -
  • 23.12 16:00  
    Northampton Town FC Blackburn Rovers -
  • 23.12 16:00  
    Oxford United FC Wigan Athletic -
  • 23.12 16:00  
    Peterborough United Bury FC -
  • 23.12 16:00  
    Plymouth Argyle Oldham Athletic AFC -
  • 23.12 16:00  
    Rochdale AFC Walsall FC -
  • 23.12 16:00  
    Rotherham United Milton Keynes Dons FC -
  • 23.12 16:00  
    Scunthorpe United Southend United -
  • 23.12 16:00  
    Shrewsbury Town Portsmouth FC -

24. kolejka

  • 26.12 14:00  
    Southend United Charlton Athletic -
  • 26.12 16:00  
    Blackburn Rovers Rochdale AFC -
  • 26.12 16:00  
    Blackpool FC Scunthorpe United -
  • 26.12 16:00  
    Bradford City AFC Peterborough United -
  • 26.12 16:00  
    Bury FC Rotherham United -
  • 26.12 16:00  
    Doncaster Rovers FC Northampton Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Gillingham FC Oxford United FC -
  • 26.12 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Plymouth Argyle -
  • 26.12 16:00  
    Oldham Athletic AFC Fleetwood Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Portsmouth FC AFC Wimbledon -
  • 26.12 16:00  
    Walsall FC Bristol Rovers FC -
  • 26.12 16:00  
    Wigan Athletic Shrewsbury Town -

25. kolejka

  • 29.12 20:45  
    Doncaster Rovers FC Rochdale AFC -
  • 29.12 20:45  
    Wigan Athletic Charlton Athletic -
  • 30.12 16:00  
    Blackburn Rovers Scunthorpe United -
  • 30.12 16:00  
    Blackpool FC Plymouth Argyle -
  • 30.12 16:00  
    Bradford City AFC Oxford United FC -
  • 30.12 16:00  
    Bury FC Fleetwood Town FC -
  • 30.12 16:00  
    Gillingham FC AFC Wimbledon -
  • 30.12 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Peterborough United -
  • 30.12 16:00  
    Oldham Athletic AFC Bristol Rovers FC -
  • 30.12 16:00  
    Portsmouth FC Northampton Town FC -
  • 30.12 16:00  
    Southend United Shrewsbury Town -
  • 30.12 16:00  
    Walsall FC Rotherham United -

26. kolejka

  • 01.01 16:00  
    AFC Wimbledon Southend United -
  • 01.01 16:00  
    Bristol Rovers FC Portsmouth FC -
  • 01.01 16:00  
    Charlton Athletic Gillingham FC -
  • 01.01 16:00  
    Fleetwood Town FC Bradford City AFC -
  • 01.01 16:00  
    Northampton Town FC Wigan Athletic -
  • 01.01 16:00  
    Oxford United FC Milton Keynes Dons FC -
  • 01.01 16:00  
    Peterborough United Doncaster Rovers FC -
  • 01.01 16:00  
    Plymouth Argyle Walsall FC -
  • 01.01 16:00  
    Rochdale AFC Blackpool FC -
  • 01.01 16:00  
    Rotherham United Blackburn Rovers -
  • 01.01 16:00  
    Scunthorpe United Bury FC -
  • 01.01 16:00  
    Shrewsbury Town Oldham Athletic AFC -

27. kolejka

  • 06.01 16:00  
    AFC Wimbledon Blackburn Rovers -
  • 06.01 16:00  
    Bristol Rovers FC Wigan Athletic -
  • 06.01 16:00  
    Charlton Athletic Oldham Athletic AFC -
  • 06.01 16:00  
    Fleetwood Town FC Portsmouth FC -
  • 06.01 16:00  
    Northampton Town FC Southend United -
  • 06.01 16:00  
    Oxford United FC Blackpool FC -
  • 06.01 16:00  
    Peterborough United Walsall FC -
  • 06.01 16:00  
    Plymouth Argyle Bury FC -
  • 06.01 16:00  
    Rochdale AFC Milton Keynes Dons FC -
  • 06.01 16:00  
    Rotherham United Bradford City AFC -
  • 06.01 16:00  
    Scunthorpe United Doncaster Rovers FC -
  • 06.01 16:00  
    Shrewsbury Town Gillingham FC -

28. kolejka

  • 13.01 16:00  
    Blackburn Rovers Shrewsbury Town -
  • 13.01 16:00  
    Blackpool FC Bristol Rovers FC -
  • 13.01 16:00  
    Bradford City AFC Northampton Town FC -
  • 13.01 16:00  
    Bury FC Charlton Athletic -
  • 13.01 16:00  
    Doncaster Rovers FC Plymouth Argyle -
  • 13.01 16:00  
    Gillingham FC Rochdale AFC -
  • 13.01 16:00  
    Milton Keynes Dons FC AFC Wimbledon -
  • 13.01 16:00  
    Oldham Athletic AFC Rotherham United -
  • 13.01 16:00  
    Portsmouth FC Scunthorpe United -
  • 13.01 16:00  
    Southend United Fleetwood Town FC -
  • 13.01 16:00  
    Walsall FC Oxford United FC -
  • 13.01 16:00  
    Wigan Athletic Peterborough United -

29. kolejka

  • 20.01 16:00  
    AFC Wimbledon Blackpool FC -
  • 20.01 16:00  
    Bristol Rovers FC Bradford City AFC -
  • 20.01 16:00  
    Charlton Athletic Walsall FC -
  • 20.01 16:00  
    Fleetwood Town FC Blackburn Rovers -
  • 20.01 16:00  
    Northampton Town FC Milton Keynes Dons FC -
  • 20.01 16:00  
    Oxford United FC Bury FC -
  • 20.01 16:00  
    Peterborough United Oldham Athletic AFC -
  • 20.01 16:00  
    Plymouth Argyle Wigan Athletic -
  • 20.01 16:00  
    Rochdale AFC Southend United -
  • 20.01 16:00  
    Rotherham United Portsmouth FC -
  • 20.01 16:00  
    Scunthorpe United Gillingham FC -
  • 20.01 16:00  
    Shrewsbury Town Doncaster Rovers FC -

30. kolejka

  • 27.01 16:00  
    Blackburn Rovers Northampton Town FC -
  • 27.01 16:00  
    Blackpool FC Charlton Athletic -
  • 27.01 16:00  
    Bradford City AFC AFC Wimbledon -
  • 27.01 16:00  
    Bury FC Peterborough United -
  • 27.01 16:00  
    Doncaster Rovers FC Bristol Rovers FC -
  • 27.01 16:00  
    Gillingham FC Fleetwood Town FC -
  • 27.01 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Rotherham United -
  • 27.01 16:00  
    Oldham Athletic AFC Plymouth Argyle -
  • 27.01 16:00  
    Portsmouth FC Shrewsbury Town -
  • 27.01 16:00  
    Southend United Scunthorpe United -
  • 27.01 16:00  
    Walsall FC Rochdale AFC -
  • 27.01 16:00  
    Wigan Athletic Oxford United FC -

31. kolejka

  • 03.02 16:00  
    Bristol Rovers FC Shrewsbury Town -
  • 03.02 16:00  
    Bury FC Blackpool FC -
  • 03.02 16:00  
    Charlton Athletic Oxford United FC -
  • 03.02 16:00  
    Fleetwood Town FC Scunthorpe United -
  • 03.02 16:00  
    Northampton Town FC Rochdale AFC -
  • 03.02 16:00  
    Oldham Athletic AFC Bradford City AFC -
  • 03.02 16:00  
    Peterborough United Southend United -
  • 03.02 16:00  
    Plymouth Argyle Blackburn Rovers -
  • 03.02 16:00  
    Portsmouth FC Doncaster Rovers FC -
  • 03.02 16:00  
    Rotherham United AFC Wimbledon -
  • 03.02 16:00  
    Walsall FC Milton Keynes Dons FC -
  • 03.02 16:00  
    Wigan Athletic Gillingham FC -

32. kolejka

  • 10.02 16:00  
    AFC Wimbledon Northampton Town FC -
  • 10.02 16:00  
    Blackburn Rovers Oldham Athletic AFC -
  • 10.02 16:00  
    Blackpool FC Walsall FC -
  • 10.02 16:00  
    Bradford City AFC Bury FC -
  • 10.02 16:00  
    Doncaster Rovers FC Charlton Athletic -
  • 10.02 16:00  
    Gillingham FC Peterborough United -
  • 10.02 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Portsmouth FC -
  • 10.02 16:00  
    Oxford United FC Bristol Rovers FC -
  • 10.02 16:00  
    Rochdale AFC Fleetwood Town FC -
  • 10.02 16:00  
    Scunthorpe United Rotherham United -
  • 10.02 16:00  
    Shrewsbury Town Plymouth Argyle -
  • 10.02 16:00  
    Southend United Wigan Athletic -

33. kolejka

  • 13.02 20:45  
    Bristol Rovers FC Rochdale AFC -
  • 13.02 20:45  
    Bury FC Southend United -
  • 13.02 20:45  
    Charlton Athletic Bradford City AFC -
  • 13.02 20:45  
    Fleetwood Town FC Shrewsbury Town -
  • 13.02 20:45  
    Northampton Town FC Gillingham FC -
  • 13.02 20:45  
    Oldham Athletic AFC Milton Keynes Dons FC -
  • 13.02 20:45  
    Peterborough United Scunthorpe United -
  • 13.02 20:45  
    Plymouth Argyle AFC Wimbledon -
  • 13.02 20:45  
    Portsmouth FC Blackburn Rovers -
  • 13.02 20:45  
    Rotherham United Oxford United FC -
  • 13.02 20:45  
    Walsall FC Doncaster Rovers FC -
  • 13.02 20:45  
    Wigan Athletic Blackpool FC -

34. kolejka

  • 17.02 16:00  
    AFC Wimbledon Bristol Rovers FC -
  • 17.02 16:00  
    Blackburn Rovers Bury FC -
  • 17.02 16:00  
    Bradford City AFC Wigan Athletic -
  • 17.02 16:00  
    Doncaster Rovers FC Fleetwood Town FC -
  • 17.02 16:00  
    Gillingham FC Walsall FC -
  • 17.02 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Charlton Athletic -
  • 17.02 16:00  
    Oxford United FC Plymouth Argyle -
  • 17.02 16:00  
    Rochdale AFC Oldham Athletic AFC -
  • 17.02 16:00  
    Scunthorpe United Northampton Town FC -
  • 17.02 16:00  
    Shrewsbury Town Rotherham United -
  • 17.02 16:00  
    Southend United Portsmouth FC -
  • 18.02 16:00  
    Blackpool FC Peterborough United -

35. kolejka

  • 24.02 16:00  
    Bristol Rovers FC Scunthorpe United -
  • 24.02 16:00  
    Bury FC Gillingham FC -
  • 24.02 16:00  
    Charlton Athletic Shrewsbury Town -
  • 24.02 16:00  
    Fleetwood Town FC Milton Keynes Dons FC -
  • 24.02 16:00  
    Northampton Town FC Oxford United FC -
  • 24.02 16:00  
    Oldham Athletic AFC Southend United -
  • 24.02 16:00  
    Peterborough United AFC Wimbledon -
  • 24.02 16:00  
    Plymouth Argyle Bradford City AFC -
  • 24.02 16:00  
    Portsmouth FC Blackpool FC -
  • 24.02 16:00  
    Rotherham United Doncaster Rovers FC -
  • 24.02 16:00  
    Walsall FC Blackburn Rovers -
  • 24.02 16:00  
    Wigan Athletic Rochdale AFC -

36. kolejka

  • 03.03 16:00  
    AFC Wimbledon Charlton Athletic -
  • 03.03 16:00  
    Blackpool FC Northampton Town FC -
  • 03.03 16:00  
    Bradford City AFC Portsmouth FC -
  • 03.03 16:00  
    Doncaster Rovers FC Bury FC -
  • 03.03 16:00  
    Gillingham FC Rotherham United -
  • 03.03 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Bristol Rovers FC -
  • 03.03 16:00  
    Oxford United FC Fleetwood Town FC -
  • 03.03 16:00  
    Rochdale AFC Plymouth Argyle -
  • 03.03 16:00  
    Scunthorpe United Oldham Athletic AFC -
  • 03.03 16:00  
    Shrewsbury Town Peterborough United -
  • 03.03 16:00  
    Southend United Walsall FC -
  • 04.03 16:00  
    Blackburn Rovers Wigan Athletic -

37. kolejka

  • 10.03 16:00  
    AFC Wimbledon Oxford United FC -
  • 10.03 16:00  
    Blackburn Rovers Blackpool FC -
  • 10.03 16:00  
    Bradford City AFC Milton Keynes Dons FC -
  • 10.03 16:00  
    Bristol Rovers FC Northampton Town FC -
  • 10.03 16:00  
    Bury FC Oldham Athletic AFC -
  • 10.03 16:00  
    Fleetwood Town FC Plymouth Argyle -
  • 10.03 16:00  
    Peterborough United Charlton Athletic -
  • 10.03 16:00  
    Portsmouth FC Gillingham FC -
  • 10.03 16:00  
    Rotherham United Rochdale AFC -
  • 10.03 16:00  
    Shrewsbury Town Walsall FC -
  • 10.03 16:00  
    Southend United Doncaster Rovers FC -
  • 10.03 16:00  
    Wigan Athletic Scunthorpe United -

38. kolejka

  • 17.03 16:00  
    Blackpool FC Southend United -
  • 17.03 16:00  
    Charlton Athletic Fleetwood Town FC -
  • 17.03 16:00  
    Doncaster Rovers FC Bradford City AFC -
  • 17.03 16:00  
    Gillingham FC Blackburn Rovers -
  • 17.03 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Bury FC -
  • 17.03 16:00  
    Northampton Town FC Rotherham United -
  • 17.03 16:00  
    Oldham Athletic AFC Portsmouth FC -
  • 17.03 16:00  
    Oxford United FC Peterborough United -
  • 17.03 16:00  
    Plymouth Argyle Bristol Rovers FC -
  • 17.03 16:00  
    Rochdale AFC AFC Wimbledon -
  • 17.03 16:00  
    Scunthorpe United Shrewsbury Town -
  • 17.03 16:00  
    Walsall FC Wigan Athletic -

39. kolejka

  • 24.03 16:00  
    Bradford City AFC Gillingham FC -
  • 24.03 16:00  
    Bury FC Wigan Athletic -
  • 24.03 16:00  
    Charlton Athletic Plymouth Argyle -
  • 24.03 16:00  
    Doncaster Rovers FC Blackburn Rovers -
  • 24.03 16:00  
    Fleetwood Town FC Northampton Town FC -
  • 24.03 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Blackpool FC -
  • 24.03 16:00  
    Oldham Athletic AFC Walsall FC -
  • 24.03 16:00  
    Peterborough United Bristol Rovers FC -
  • 24.03 16:00  
    Portsmouth FC Oxford United FC -
  • 24.03 16:00  
    Scunthorpe United Rochdale AFC -
  • 24.03 16:00  
    Shrewsbury Town AFC Wimbledon -
  • 24.03 16:00  
    Southend United Rotherham United -

40. kolejka

  • 29.03 20:45  
    Gillingham FC Milton Keynes Dons FC -
  • 30.03 16:00  
    AFC Wimbledon Fleetwood Town FC -
  • 30.03 16:00  
    Blackburn Rovers Bradford City AFC -
  • 30.03 16:00  
    Blackpool FC Doncaster Rovers FC -
  • 30.03 16:00  
    Bristol Rovers FC Bury FC -
  • 30.03 16:00  
    Northampton Town FC Charlton Athletic -
  • 30.03 16:00  
    Oxford United FC Scunthorpe United -
  • 30.03 16:00  
    Plymouth Argyle Southend United -
  • 30.03 16:00  
    Rochdale AFC Shrewsbury Town -
  • 30.03 16:00  
    Rotherham United Peterborough United -
  • 31.03 16:00  
    Walsall FC Portsmouth FC -
  • 31.03 16:00  
    Wigan Athletic Oldham Athletic AFC -

41. kolejka

  • 02.04 16:00  
    Bradford City AFC Walsall FC -
  • 02.04 16:00  
    Charlton Athletic Rotherham United -
  • 02.04 16:00  
    Doncaster Rovers FC AFC Wimbledon -
  • 02.04 16:00  
    Fleetwood Town FC Bristol Rovers FC -
  • 02.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Blackburn Rovers -
  • 02.04 16:00  
    Oldham Athletic AFC Blackpool FC -
  • 02.04 16:00  
    Peterborough United Northampton Town FC -
  • 02.04 16:00  
    Portsmouth FC Wigan Athletic -
  • 02.04 16:00  
    Scunthorpe United Plymouth Argyle -
  • 02.04 16:00  
    Shrewsbury Town Oxford United FC -
  • 02.04 16:00  
    Southend United Gillingham FC -
  • 03.04 20:45  
    Bury FC Rochdale AFC -

42. kolejka

  • 07.04 16:00  
    AFC Wimbledon Scunthorpe United -
  • 07.04 16:00  
    Blackburn Rovers Southend United -
  • 07.04 16:00  
    Blackpool FC Bradford City AFC -
  • 07.04 16:00  
    Bristol Rovers FC Charlton Athletic -
  • 07.04 16:00  
    Gillingham FC Doncaster Rovers FC -
  • 07.04 16:00  
    Northampton Town FC Shrewsbury Town -
  • 07.04 16:00  
    Oxford United FC Oldham Athletic AFC -
  • 07.04 16:00  
    Plymouth Argyle Peterborough United -
  • 07.04 16:00  
    Rochdale AFC Portsmouth FC -
  • 07.04 16:00  
    Rotherham United Fleetwood Town FC -
  • 07.04 16:00  
    Walsall FC Bury FC -
  • 07.04 16:00  
    Wigan Athletic Milton Keynes Dons FC -

43. kolejka

  • 14.04 16:00  
    Blackpool FC Fleetwood Town FC -
  • 14.04 16:00  
    Bradford City AFC Shrewsbury Town -
  • 14.04 16:00  
    Bristol Rovers FC Blackburn Rovers -
  • 14.04 16:00  
    Bury FC Northampton Town FC -
  • 14.04 16:00  
    Charlton Athletic Scunthorpe United -
  • 14.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Doncaster Rovers FC -
  • 14.04 16:00  
    Oldham Athletic AFC Gillingham FC -
  • 14.04 16:00  
    Oxford United FC Southend United -
  • 14.04 16:00  
    Peterborough United Rochdale AFC -
  • 14.04 16:00  
    Plymouth Argyle Portsmouth FC -
  • 14.04 16:00  
    Walsall FC AFC Wimbledon -
  • 14.04 16:00  
    Wigan Athletic Rotherham United -

44. kolejka

  • 21.04 16:00  
    AFC Wimbledon Oldham Athletic AFC -
  • 21.04 16:00  
    Blackburn Rovers Peterborough United -
  • 21.04 16:00  
    Doncaster Rovers FC Oxford United FC -
  • 21.04 16:00  
    Fleetwood Town FC Wigan Athletic -
  • 21.04 16:00  
    Gillingham FC Blackpool FC -
  • 21.04 16:00  
    Northampton Town FC Plymouth Argyle -
  • 21.04 16:00  
    Portsmouth FC Charlton Athletic -
  • 21.04 16:00  
    Rochdale AFC Bradford City AFC -
  • 21.04 16:00  
    Rotherham United Bristol Rovers FC -
  • 21.04 16:00  
    Scunthorpe United Walsall FC -
  • 21.04 16:00  
    Shrewsbury Town Bury FC -
  • 21.04 16:00  
    Southend United Milton Keynes Dons FC -

45. kolejka

  • 28.04 16:00  
    Blackpool FC Shrewsbury Town -
  • 28.04 16:00  
    Bradford City AFC Southend United -
  • 28.04 16:00  
    Bristol Rovers FC Gillingham FC -
  • 28.04 16:00  
    Bury FC Portsmouth FC -
  • 28.04 16:00  
    Charlton Athletic Blackburn Rovers -
  • 28.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Scunthorpe United -
  • 28.04 16:00  
    Oldham Athletic AFC Doncaster Rovers FC -
  • 28.04 16:00  
    Oxford United FC Rochdale AFC -
  • 28.04 16:00  
    Peterborough United Fleetwood Town FC -
  • 28.04 16:00  
    Plymouth Argyle Rotherham United -
  • 28.04 16:00  
    Walsall FC Northampton Town FC -
  • 28.04 16:00  
    Wigan Athletic AFC Wimbledon -

46. kolejka

  • 05.05 18:30  
    AFC Wimbledon Bury FC -
  • 05.05 18:30  
    Blackburn Rovers Oxford United FC -
  • 05.05 18:30  
    Doncaster Rovers FC Wigan Athletic -
  • 05.05 18:30  
    Fleetwood Town FC Walsall FC -
  • 05.05 18:30  
    Gillingham FC Plymouth Argyle -
  • 05.05 18:30  
    Northampton Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 05.05 18:30  
    Portsmouth FC Peterborough United -
  • 05.05 18:30  
    Rochdale AFC Charlton Athletic -
  • 05.05 18:30  
    Rotherham United Blackpool FC -
  • 05.05 18:30  
    Scunthorpe United Bradford City AFC -
  • 05.05 18:30  
    Shrewsbury Town Milton Keynes Dons FC -
  • 05.05 18:30  
    Southend United Bristol Rovers FC -