Anglia - League One

20. kolejka - League One

  • 25.11 16:00
  • 25.11 16:00
  • 25.11 16:00
  • 25.11 16:00
  • 25.11 16:00
  • 25.11 16:00
  • 25.11 16:00
  • 25.11 16:00
  • 25.11 16:00
  • 25.11 16:00
  • 25.11 16:00
  • 25.11 16:00

Zaległe mecze

  • 28.11 20:45
  • 28.11 20:45

Tabela League One

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Shrewsbury Town 18 40   12 4 2   26 - 12 14
2 Wigan Athletic 18 39   12 3 3   33 - 11 22
3 Scunthorpe United 19 35   10 5 4   24 - 14 10
4 Charlton Athletic 17 34   10 4 3   27 - 19 8
5 Bradford City AFC 19 33   10 3 6   28 - 22 6
6 Blackburn Rovers 17 31   9 4 4   28 - 14 14
7 Peterborough United 18 28   8 4 6   29 - 25 4
8 Oxford United FC 19 26   7 5 7   33 - 26 7
9 Rotherham United 18 26   8 2 8   31 - 25 6
10 Blackpool FC 18 26   7 5 6   24 - 23 1
11 Portsmouth FC 19 26   8 2 9   24 - 24 0
12 Fleetwood Town FC 19 26   7 5 7   29 - 30 -1
13 Milton Keynes Dons FC 19 24   6 6 7   21 - 27 -6
14 Southend United 18 24   6 6 6   21 - 28 -7
15 Walsall FC 18 22   5 7 6   25 - 27 -2
16 Oldham Athletic AFC 18 22   6 4 8   30 - 36 -6
17 Bristol Rovers FC 18 21   7 0 11   26 - 33 -7
18 Doncaster Rovers FC 19 20   5 5 9   19 - 24 -5
19 AFC Wimbledon 19 20   5 5 9   14 - 20 -6
20 Gillingham FC 19 19   4 7 8   15 - 22 -7
21 Northampton Town FC 19 18   5 3 11   15 - 32 -17
22 Rochdale AFC 18 17   3 8 7   18 - 24 -6
23 Plymouth Argyle 19 17   4 5 10   15 - 28 -13
24 Bury FC 19 16   4 4 11   19 - 28 -9
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

21. kolejka (następna)

  • 09.12 16:00
  • 09.12 16:00
  • 09.12 16:00
  • 09.12 16:00
  • 09.12 16:00
  • 09.12 16:00
  • 09.12 16:00
  • 09.12 16:00
  • 09.12 16:00
  • 09.12 16:00
  • 09.12 16:00
  • 09.12 16:00

Strzelcy League One

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Kieffer Moore(Rotherham United) 13 0
Brett Pitman(Portsmouth FC) 12 2
Eoin Doyle(Oldham Athletic AFC) 11 0

Kartkowicze League One

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Joe Mattock(Rotherham United) 2 5 7
Ryan Edwards(Plymouth Argyle) 2 4 6
Anthony Grant(Peterborough United) 1 8 9

Terminarz / Wyniki League One

12. kolejka

17. kolejka

20. kolejka

  • 25.11 16:00  
    AFC Wimbledon Walsall FC -
  • 25.11 16:00  
    Blackburn Rovers Bristol Rovers FC -
  • 25.11 16:00  
    Doncaster Rovers FC Milton Keynes Dons FC -
  • 25.11 16:00  
    Fleetwood Town FC Blackpool FC -
  • 25.11 16:00  
    Gillingham FC Oldham Athletic AFC -
  • 25.11 16:00  
    Northampton Town FC Bury FC -
  • 25.11 16:00  
    Portsmouth FC Plymouth Argyle -
  • 25.11 16:00  
    Rochdale AFC Peterborough United -
  • 25.11 16:00  
    Rotherham United Wigan Athletic -
  • 25.11 16:00  
    Scunthorpe United Charlton Athletic -
  • 25.11 16:00  
    Shrewsbury Town Bradford City AFC -
  • 25.11 16:00  
    Southend United Oxford United FC -

21. kolejka

  • 09.12 16:00  
    Blackpool FC Rotherham United -
  • 09.12 16:00  
    Bradford City AFC Rochdale AFC -
  • 09.12 16:00  
    Bristol Rovers FC Southend United -
  • 09.12 16:00  
    Bury FC AFC Wimbledon -
  • 09.12 16:00  
    Charlton Athletic Portsmouth FC -
  • 09.12 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Shrewsbury Town -
  • 09.12 16:00  
    Oldham Athletic AFC Northampton Town FC -
  • 09.12 16:00  
    Oxford United FC Doncaster Rovers FC -
  • 09.12 16:00  
    Peterborough United Blackburn Rovers -
  • 09.12 16:00  
    Plymouth Argyle Gillingham FC -
  • 09.12 16:00  
    Walsall FC Scunthorpe United -
  • 09.12 16:00  
    Wigan Athletic Fleetwood Town FC -

22. kolejka

  • 16.12 16:00  
    AFC Wimbledon Wigan Athletic -
  • 16.12 16:00  
    Blackburn Rovers Charlton Athletic -
  • 16.12 16:00  
    Doncaster Rovers FC Oldham Athletic AFC -
  • 16.12 16:00  
    Fleetwood Town FC Peterborough United -
  • 16.12 16:00  
    Gillingham FC Bristol Rovers FC -
  • 16.12 16:00  
    Northampton Town FC Walsall FC -
  • 16.12 16:00  
    Portsmouth FC Bury FC -
  • 16.12 16:00  
    Rochdale AFC Oxford United FC -
  • 16.12 16:00  
    Rotherham United Plymouth Argyle -
  • 16.12 16:00  
    Scunthorpe United Milton Keynes Dons FC -
  • 16.12 16:00  
    Shrewsbury Town Blackpool FC -
  • 16.12 16:00  
    Southend United Bradford City AFC -

23. kolejka

  • 22.12 20:00  
    Fleetwood Town FC Gillingham FC -
  • 23.12 15:00  
    Northampton Town FC Blackburn Rovers -
  • 23.12 16:00  
    AFC Wimbledon Bradford City AFC -
  • 23.12 16:00  
    Bristol Rovers FC Doncaster Rovers FC -
  • 23.12 16:00  
    Charlton Athletic Blackpool FC -
  • 23.12 16:00  
    Oxford United FC Wigan Athletic -
  • 23.12 16:00  
    Peterborough United Bury FC -
  • 23.12 16:00  
    Plymouth Argyle Oldham Athletic AFC -
  • 23.12 16:00  
    Rochdale AFC Walsall FC -
  • 23.12 16:00  
    Rotherham United Milton Keynes Dons FC -
  • 23.12 16:00  
    Scunthorpe United Southend United -
  • 23.12 16:00  
    Shrewsbury Town Portsmouth FC -

24. kolejka

  • 26.12 14:00  
    Southend United Charlton Athletic -
  • 26.12 16:00  
    Blackburn Rovers Rochdale AFC -
  • 26.12 16:00  
    Blackpool FC Scunthorpe United -
  • 26.12 16:00  
    Bradford City AFC Peterborough United -
  • 26.12 16:00  
    Bury FC Rotherham United -
  • 26.12 16:00  
    Doncaster Rovers FC Northampton Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Gillingham FC Oxford United FC -
  • 26.12 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Plymouth Argyle -
  • 26.12 16:00  
    Oldham Athletic AFC Fleetwood Town FC -
  • 26.12 16:00  
    Portsmouth FC AFC Wimbledon -
  • 26.12 16:00  
    Walsall FC Bristol Rovers FC -
  • 26.12 16:00  
    Wigan Athletic Shrewsbury Town -

25. kolejka

  • 29.12 20:45  
    Doncaster Rovers FC Rochdale AFC -
  • 29.12 20:45  
    Wigan Athletic Charlton Athletic -
  • 30.12 16:00  
    Blackburn Rovers Scunthorpe United -
  • 30.12 16:00  
    Blackpool FC Plymouth Argyle -
  • 30.12 16:00  
    Bradford City AFC Oxford United FC -
  • 30.12 16:00  
    Bury FC Fleetwood Town FC -
  • 30.12 16:00  
    Gillingham FC AFC Wimbledon -
  • 30.12 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Peterborough United -
  • 30.12 16:00  
    Oldham Athletic AFC Bristol Rovers FC -
  • 30.12 16:00  
    Portsmouth FC Northampton Town FC -
  • 30.12 16:00  
    Southend United Shrewsbury Town -
  • 30.12 16:00  
    Walsall FC Rotherham United -

26. kolejka

  • 01.01 16:00  
    AFC Wimbledon Southend United -
  • 01.01 16:00  
    Bristol Rovers FC Portsmouth FC -
  • 01.01 16:00  
    Charlton Athletic Gillingham FC -
  • 01.01 16:00  
    Fleetwood Town FC Bradford City AFC -
  • 01.01 16:00  
    Northampton Town FC Wigan Athletic -
  • 01.01 16:00  
    Oxford United FC Milton Keynes Dons FC -
  • 01.01 16:00  
    Peterborough United Doncaster Rovers FC -
  • 01.01 16:00  
    Plymouth Argyle Walsall FC -
  • 01.01 16:00  
    Rochdale AFC Blackpool FC -
  • 01.01 16:00  
    Rotherham United Blackburn Rovers -
  • 01.01 16:00  
    Scunthorpe United Bury FC -
  • 01.01 16:00  
    Shrewsbury Town Oldham Athletic AFC -

27. kolejka

  • 06.01 15:00  
    Northampton Town FC Southend United -
  • 06.01 16:00  
    AFC Wimbledon Blackburn Rovers -
  • 06.01 16:00  
    Bristol Rovers FC Wigan Athletic -
  • 06.01 16:00  
    Charlton Athletic Oldham Athletic AFC -
  • 06.01 16:00  
    Fleetwood Town FC Portsmouth FC -
  • 06.01 16:00  
    Oxford United FC Blackpool FC -
  • 06.01 16:00  
    Peterborough United Walsall FC -
  • 06.01 16:00  
    Plymouth Argyle Bury FC -
  • 06.01 16:00  
    Rochdale AFC Milton Keynes Dons FC -
  • 06.01 16:00  
    Rotherham United Bradford City AFC -
  • 06.01 16:00  
    Scunthorpe United Doncaster Rovers FC -
  • 06.01 16:00  
    Shrewsbury Town Gillingham FC -

28. kolejka

  • 13.01 16:00  
    Blackburn Rovers Shrewsbury Town -
  • 13.01 16:00  
    Blackpool FC Bristol Rovers FC -
  • 13.01 16:00  
    Bradford City AFC Northampton Town FC -
  • 13.01 16:00  
    Bury FC Charlton Athletic -
  • 13.01 16:00  
    Doncaster Rovers FC Plymouth Argyle -
  • 13.01 16:00  
    Gillingham FC Rochdale AFC -
  • 13.01 16:00  
    Milton Keynes Dons FC AFC Wimbledon -
  • 13.01 16:00  
    Oldham Athletic AFC Rotherham United -
  • 13.01 16:00  
    Portsmouth FC Scunthorpe United -
  • 13.01 16:00  
    Southend United Fleetwood Town FC -
  • 13.01 16:00  
    Walsall FC Oxford United FC -
  • 13.01 16:00  
    Wigan Athletic Peterborough United -

29. kolejka

  • 20.01 16:00  
    AFC Wimbledon Blackpool FC -
  • 20.01 16:00  
    Bristol Rovers FC Bradford City AFC -
  • 20.01 16:00  
    Charlton Athletic Walsall FC -
  • 20.01 16:00  
    Fleetwood Town FC Blackburn Rovers -
  • 20.01 16:00  
    Northampton Town FC Milton Keynes Dons FC -
  • 20.01 16:00  
    Oxford United FC Bury FC -
  • 20.01 16:00  
    Peterborough United Oldham Athletic AFC -
  • 20.01 16:00  
    Plymouth Argyle Wigan Athletic -
  • 20.01 16:00  
    Rochdale AFC Southend United -
  • 20.01 16:00  
    Rotherham United Portsmouth FC -
  • 20.01 16:00  
    Scunthorpe United Gillingham FC -
  • 20.01 16:00  
    Shrewsbury Town Doncaster Rovers FC -

30. kolejka

  • 27.01 16:00  
    Blackburn Rovers Northampton Town FC -
  • 27.01 16:00  
    Blackpool FC Charlton Athletic -
  • 27.01 16:00  
    Bradford City AFC AFC Wimbledon -
  • 27.01 16:00  
    Bury FC Peterborough United -
  • 27.01 16:00  
    Doncaster Rovers FC Bristol Rovers FC -
  • 27.01 16:00  
    Gillingham FC Fleetwood Town FC -
  • 27.01 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Rotherham United -
  • 27.01 16:00  
    Oldham Athletic AFC Plymouth Argyle -
  • 27.01 16:00  
    Portsmouth FC Shrewsbury Town -
  • 27.01 16:00  
    Southend United Scunthorpe United -
  • 27.01 16:00  
    Walsall FC Rochdale AFC -
  • 27.01 16:00  
    Wigan Athletic Oxford United FC -

31. kolejka

  • 03.02 16:00  
    Bristol Rovers FC Shrewsbury Town -
  • 03.02 16:00  
    Bury FC Blackpool FC -
  • 03.02 16:00  
    Charlton Athletic Oxford United FC -
  • 03.02 16:00  
    Fleetwood Town FC Scunthorpe United -
  • 03.02 16:00  
    Northampton Town FC Rochdale AFC -
  • 03.02 16:00  
    Oldham Athletic AFC Bradford City AFC -
  • 03.02 16:00  
    Peterborough United Southend United -
  • 03.02 16:00  
    Plymouth Argyle Blackburn Rovers -
  • 03.02 16:00  
    Portsmouth FC Doncaster Rovers FC -
  • 03.02 16:00  
    Rotherham United AFC Wimbledon -
  • 03.02 16:00  
    Walsall FC Milton Keynes Dons FC -
  • 03.02 16:00  
    Wigan Athletic Gillingham FC -

32. kolejka

  • 10.02 16:00  
    AFC Wimbledon Northampton Town FC -
  • 10.02 16:00  
    Blackburn Rovers Oldham Athletic AFC -
  • 10.02 16:00  
    Blackpool FC Walsall FC -
  • 10.02 16:00  
    Bradford City AFC Bury FC -
  • 10.02 16:00  
    Doncaster Rovers FC Charlton Athletic -
  • 10.02 16:00  
    Gillingham FC Peterborough United -
  • 10.02 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Portsmouth FC -
  • 10.02 16:00  
    Oxford United FC Bristol Rovers FC -
  • 10.02 16:00  
    Rochdale AFC Fleetwood Town FC -
  • 10.02 16:00  
    Scunthorpe United Rotherham United -
  • 10.02 16:00  
    Shrewsbury Town Plymouth Argyle -
  • 10.02 16:00  
    Southend United Wigan Athletic -

33. kolejka

  • 13.02 20:45  
    Bristol Rovers FC Rochdale AFC -
  • 13.02 20:45  
    Bury FC Southend United -
  • 13.02 20:45  
    Charlton Athletic Bradford City AFC -
  • 13.02 20:45  
    Fleetwood Town FC Shrewsbury Town -
  • 13.02 20:45  
    Northampton Town FC Gillingham FC -
  • 13.02 20:45  
    Oldham Athletic AFC Milton Keynes Dons FC -
  • 13.02 20:45  
    Peterborough United Scunthorpe United -
  • 13.02 20:45  
    Plymouth Argyle AFC Wimbledon -
  • 13.02 20:45  
    Portsmouth FC Blackburn Rovers -
  • 13.02 20:45  
    Rotherham United Oxford United FC -
  • 13.02 20:45  
    Walsall FC Doncaster Rovers FC -
  • 13.02 20:45  
    Wigan Athletic Blackpool FC -

34. kolejka

  • 17.02 16:00  
    AFC Wimbledon Bristol Rovers FC -
  • 17.02 16:00  
    Blackburn Rovers Bury FC -
  • 17.02 16:00  
    Bradford City AFC Wigan Athletic -
  • 17.02 16:00  
    Doncaster Rovers FC Fleetwood Town FC -
  • 17.02 16:00  
    Gillingham FC Walsall FC -
  • 17.02 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Charlton Athletic -
  • 17.02 16:00  
    Oxford United FC Plymouth Argyle -
  • 17.02 16:00  
    Rochdale AFC Oldham Athletic AFC -
  • 17.02 16:00  
    Scunthorpe United Northampton Town FC -
  • 17.02 16:00  
    Shrewsbury Town Rotherham United -
  • 17.02 16:00  
    Southend United Portsmouth FC -
  • 18.02 16:00  
    Blackpool FC Peterborough United -

35. kolejka

  • 24.02 16:00  
    Bristol Rovers FC Scunthorpe United -
  • 24.02 16:00  
    Bury FC Gillingham FC -
  • 24.02 16:00  
    Charlton Athletic Shrewsbury Town -
  • 24.02 16:00  
    Fleetwood Town FC Milton Keynes Dons FC -
  • 24.02 16:00  
    Northampton Town FC Oxford United FC -
  • 24.02 16:00  
    Oldham Athletic AFC Southend United -
  • 24.02 16:00  
    Peterborough United AFC Wimbledon -
  • 24.02 16:00  
    Plymouth Argyle Bradford City AFC -
  • 24.02 16:00  
    Portsmouth FC Blackpool FC -
  • 24.02 16:00  
    Rotherham United Doncaster Rovers FC -
  • 24.02 16:00  
    Walsall FC Blackburn Rovers -
  • 24.02 16:00  
    Wigan Athletic Rochdale AFC -

36. kolejka

  • 03.03 16:00  
    AFC Wimbledon Charlton Athletic -
  • 03.03 16:00  
    Blackpool FC Northampton Town FC -
  • 03.03 16:00  
    Bradford City AFC Portsmouth FC -
  • 03.03 16:00  
    Doncaster Rovers FC Bury FC -
  • 03.03 16:00  
    Gillingham FC Rotherham United -
  • 03.03 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Bristol Rovers FC -
  • 03.03 16:00  
    Oxford United FC Fleetwood Town FC -
  • 03.03 16:00  
    Rochdale AFC Plymouth Argyle -
  • 03.03 16:00  
    Scunthorpe United Oldham Athletic AFC -
  • 03.03 16:00  
    Shrewsbury Town Peterborough United -
  • 03.03 16:00  
    Southend United Walsall FC -
  • 04.03 16:00  
    Blackburn Rovers Wigan Athletic -

37. kolejka

  • 10.03 16:00  
    AFC Wimbledon Oxford United FC -
  • 10.03 16:00  
    Blackburn Rovers Blackpool FC -
  • 10.03 16:00  
    Bradford City AFC Milton Keynes Dons FC -
  • 10.03 16:00  
    Bristol Rovers FC Northampton Town FC -
  • 10.03 16:00  
    Bury FC Oldham Athletic AFC -
  • 10.03 16:00  
    Fleetwood Town FC Plymouth Argyle -
  • 10.03 16:00  
    Peterborough United Charlton Athletic -
  • 10.03 16:00  
    Portsmouth FC Gillingham FC -
  • 10.03 16:00  
    Rotherham United Rochdale AFC -
  • 10.03 16:00  
    Shrewsbury Town Walsall FC -
  • 10.03 16:00  
    Southend United Doncaster Rovers FC -
  • 10.03 16:00  
    Wigan Athletic Scunthorpe United -

38. kolejka

  • 17.03 16:00  
    Blackpool FC Southend United -
  • 17.03 16:00  
    Charlton Athletic Fleetwood Town FC -
  • 17.03 16:00  
    Doncaster Rovers FC Bradford City AFC -
  • 17.03 16:00  
    Gillingham FC Blackburn Rovers -
  • 17.03 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Bury FC -
  • 17.03 16:00  
    Northampton Town FC Rotherham United -
  • 17.03 16:00  
    Oldham Athletic AFC Portsmouth FC -
  • 17.03 16:00  
    Oxford United FC Peterborough United -
  • 17.03 16:00  
    Plymouth Argyle Bristol Rovers FC -
  • 17.03 16:00  
    Rochdale AFC AFC Wimbledon -
  • 17.03 16:00  
    Scunthorpe United Shrewsbury Town -
  • 17.03 16:00  
    Walsall FC Wigan Athletic -

39. kolejka

  • 24.03 16:00  
    Bradford City AFC Gillingham FC -
  • 24.03 16:00  
    Bury FC Wigan Athletic -
  • 24.03 16:00  
    Charlton Athletic Plymouth Argyle -
  • 24.03 16:00  
    Doncaster Rovers FC Blackburn Rovers -
  • 24.03 16:00  
    Fleetwood Town FC Northampton Town FC -
  • 24.03 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Blackpool FC -
  • 24.03 16:00  
    Oldham Athletic AFC Walsall FC -
  • 24.03 16:00  
    Peterborough United Bristol Rovers FC -
  • przełożony  
    Portsmouth FC Oxford United FC -
  • 24.03 16:00  
    Scunthorpe United Rochdale AFC -
  • 24.03 16:00  
    Shrewsbury Town AFC Wimbledon -
  • 24.03 16:00  
    Southend United Rotherham United -

40. kolejka

  • 29.03 20:45  
    Gillingham FC Milton Keynes Dons FC -
  • 30.03 16:00  
    AFC Wimbledon Fleetwood Town FC -
  • 30.03 16:00  
    Blackburn Rovers Bradford City AFC -
  • 30.03 16:00  
    Blackpool FC Doncaster Rovers FC -
  • 30.03 16:00  
    Bristol Rovers FC Bury FC -
  • 30.03 16:00  
    Northampton Town FC Charlton Athletic -
  • 30.03 16:00  
    Oxford United FC Scunthorpe United -
  • 30.03 16:00  
    Plymouth Argyle Southend United -
  • 30.03 16:00  
    Rochdale AFC Shrewsbury Town -
  • 30.03 16:00  
    Rotherham United Peterborough United -
  • 31.03 16:00  
    Walsall FC Portsmouth FC -
  • 31.03 16:00  
    Wigan Athletic Oldham Athletic AFC -

41. kolejka

  • 02.04 16:00  
    Bradford City AFC Walsall FC -
  • 02.04 16:00  
    Charlton Athletic Rotherham United -
  • 02.04 16:00  
    Doncaster Rovers FC AFC Wimbledon -
  • 02.04 16:00  
    Fleetwood Town FC Bristol Rovers FC -
  • 02.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Blackburn Rovers -
  • 02.04 16:00  
    Oldham Athletic AFC Blackpool FC -
  • 02.04 16:00  
    Peterborough United Northampton Town FC -
  • 02.04 16:00  
    Portsmouth FC Wigan Athletic -
  • 02.04 16:00  
    Scunthorpe United Plymouth Argyle -
  • 02.04 16:00  
    Shrewsbury Town Oxford United FC -
  • 02.04 16:00  
    Southend United Gillingham FC -
  • 03.04 20:45  
    Bury FC Rochdale AFC -

42. kolejka

  • 07.04 16:00  
    AFC Wimbledon Scunthorpe United -
  • 07.04 16:00  
    Blackburn Rovers Southend United -
  • 07.04 16:00  
    Blackpool FC Bradford City AFC -
  • 07.04 16:00  
    Bristol Rovers FC Charlton Athletic -
  • 07.04 16:00  
    Gillingham FC Doncaster Rovers FC -
  • 07.04 16:00  
    Northampton Town FC Shrewsbury Town -
  • 07.04 16:00  
    Oxford United FC Oldham Athletic AFC -
  • 07.04 16:00  
    Plymouth Argyle Peterborough United -
  • 07.04 16:00  
    Rochdale AFC Portsmouth FC -
  • 07.04 16:00  
    Rotherham United Fleetwood Town FC -
  • 07.04 16:00  
    Walsall FC Bury FC -
  • 07.04 16:00  
    Wigan Athletic Milton Keynes Dons FC -

43. kolejka

  • 14.04 16:00  
    Blackpool FC Fleetwood Town FC -
  • 14.04 16:00  
    Bradford City AFC Shrewsbury Town -
  • 14.04 16:00  
    Bristol Rovers FC Blackburn Rovers -
  • 14.04 16:00  
    Bury FC Northampton Town FC -
  • 14.04 16:00  
    Charlton Athletic Scunthorpe United -
  • 14.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Doncaster Rovers FC -
  • 14.04 16:00  
    Oldham Athletic AFC Gillingham FC -
  • 14.04 16:00  
    Oxford United FC Southend United -
  • 14.04 16:00  
    Peterborough United Rochdale AFC -
  • 14.04 16:00  
    Plymouth Argyle Portsmouth FC -
  • 14.04 16:00  
    Walsall FC AFC Wimbledon -
  • 14.04 16:00  
    Wigan Athletic Rotherham United -

44. kolejka

  • 21.04 16:00  
    AFC Wimbledon Oldham Athletic AFC -
  • 21.04 16:00  
    Blackburn Rovers Peterborough United -
  • 21.04 16:00  
    Doncaster Rovers FC Oxford United FC -
  • 21.04 16:00  
    Fleetwood Town FC Wigan Athletic -
  • 21.04 16:00  
    Gillingham FC Blackpool FC -
  • 21.04 16:00  
    Northampton Town FC Plymouth Argyle -
  • 21.04 16:00  
    Portsmouth FC Charlton Athletic -
  • 21.04 16:00  
    Rochdale AFC Bradford City AFC -
  • 21.04 16:00  
    Rotherham United Bristol Rovers FC -
  • 21.04 16:00  
    Scunthorpe United Walsall FC -
  • 21.04 16:00  
    Shrewsbury Town Bury FC -
  • 21.04 16:00  
    Southend United Milton Keynes Dons FC -

45. kolejka

  • 28.04 16:00  
    Blackpool FC Shrewsbury Town -
  • 28.04 16:00  
    Bradford City AFC Southend United -
  • 28.04 16:00  
    Bristol Rovers FC Gillingham FC -
  • 28.04 16:00  
    Bury FC Portsmouth FC -
  • 28.04 16:00  
    Charlton Athletic Blackburn Rovers -
  • 28.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Scunthorpe United -
  • 28.04 16:00  
    Oldham Athletic AFC Doncaster Rovers FC -
  • 28.04 16:00  
    Oxford United FC Rochdale AFC -
  • 28.04 16:00  
    Peterborough United Fleetwood Town FC -
  • 28.04 16:00  
    Plymouth Argyle Rotherham United -
  • 28.04 16:00  
    Walsall FC Northampton Town FC -
  • 28.04 16:00  
    Wigan Athletic AFC Wimbledon -

46. kolejka

  • 05.05 18:30  
    AFC Wimbledon Bury FC -
  • 05.05 18:30  
    Blackburn Rovers Oxford United FC -
  • 05.05 18:30  
    Doncaster Rovers FC Wigan Athletic -
  • 05.05 18:30  
    Fleetwood Town FC Walsall FC -
  • 05.05 18:30  
    Gillingham FC Plymouth Argyle -
  • 05.05 18:30  
    Northampton Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 05.05 18:30  
    Portsmouth FC Peterborough United -
  • 05.05 18:30  
    Rochdale AFC Charlton Athletic -
  • 05.05 18:30  
    Rotherham United Blackpool FC -
  • 05.05 18:30  
    Scunthorpe United Bradford City AFC -
  • 05.05 18:30  
    Shrewsbury Town Milton Keynes Dons FC -
  • 05.05 18:30  
    Southend United Bristol Rovers FC -