Szwecja - Allsvenskan

1. kolejka - Allsvenskan

  • 01.04 15:00
  • 01.04 15:00
  • 01.04 17:30
  • 01.04 17:30
  • 02.04 15:00
  • 02.04 15:00
  • 02.04 17:30
  • 02.04 17:30

Tabela Allsvenskan

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 AIK Fotboll 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 IF Brommapojkarna 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 Dalkurd FF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 Djurgardens Sztokholm 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 Elfsborg Boras 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 GIF Sundsvall 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 Hammarby Sztokholm 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 BK Häcken 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 IFK Goeteborg 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 Kalmar FF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11 Malmö FF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 IFK Norrköping 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13 IK Sirius Fotboll 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14 Trelleborgs FF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15 Örebro SF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16 Östersunds FK 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Europejskiej
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 07.04 16:00
  • 08.04 15:00
  • 08.04 15:00
  • 08.04 17:30
  • 08.04 17:30
  • 09.04 19:00
  • 09.04 19:00
  • 10.04 19:00

Terminarz / Wyniki Allsvenskan

1. kolejka

  • 01.04 15:00  
    Hammarby Sztokholm IK Sirius Fotboll -
  • 01.04 15:00  
    BK Häcken Kalmar FF -
  • 01.04 17:30  
    Östersunds FK Djurgardens Sztokholm -
  • 01.04 17:30  
    Trelleborgs FF IFK Goeteborg -
  • 02.04 15:00  
    IFK Norrköping IF Brommapojkarna -
  • 02.04 15:00  
    AIK Fotboll Dalkurd FF -
  • 02.04 17:30  
    GIF Sundsvall Örebro SF -
  • 02.04 17:30  
    Elfsborg Boras Malmö FF -

2. kolejka

  • 07.04 16:00  
    Örebro SF IFK Norrköping -
  • 08.04 15:00  
    Kalmar FF Elfsborg Boras -
  • 08.04 15:00  
    Djurgardens Sztokholm Trelleborgs FF -
  • 08.04 17:30  
    IK Sirius Fotboll GIF Sundsvall -
  • 08.04 17:30  
    Dalkurd FF Östersunds FK -
  • 09.04 19:00  
    Malmö FF AIK Fotboll -
  • 09.04 19:00  
    IF Brommapojkarna BK Häcken -
  • 10.04 19:00  
    IFK Goeteborg Hammarby Sztokholm -

3. kolejka

  • 13.04 19:00  
    GIF Sundsvall Malmö FF -
  • 13.04 19:00  
    Trelleborgs FF Örebro SF -
  • 14.04 14:00  
    Elfsborg Boras IK Sirius Fotboll -
  • 14.04 16:00  
    BK Häcken Dalkurd FF -
  • 15.04 15:00  
    IFK Norrköping Kalmar FF -
  • 15.04 15:00  
    AIK Fotboll Djurgardens Sztokholm -
  • 15.04 17:30  
    Östersunds FK IFK Goeteborg -
  • 16.04 19:00  
    Hammarby Sztokholm IF Brommapojkarna -

4. kolejka

  • 17.04 19:00  
    GIF Sundsvall Trelleborgs FF -
  • 18.04 19:00  
    IK Sirius Fotboll BK Häcken -
  • 18.04 19:00  
    Kalmar FF Östersunds FK -
  • 18.04 19:00  
    Djurgardens Sztokholm Malmö FF -
  • 18.04 19:00  
    Örebro SF AIK Fotboll -
  • 19.04 19:00  
    Hammarby Sztokholm IFK Norrköping -
  • 19.04 19:00  
    IFK Goeteborg Dalkurd FF -
  • 19.04 19:00  
    IF Brommapojkarna Elfsborg Boras -

5. kolejka

  • 21.04 16:00  
    Östersunds FK Örebro SF -
  • 22.04 15:00  
    BK Häcken Hammarby Sztokholm -
  • 22.04 15:00  
    Dalkurd FF GIF Sundsvall -
  • 22.04 17:30  
    AIK Fotboll IFK Goeteborg -
  • 22.04 17:30  
    Trelleborgs FF Kalmar FF -
  • 23.04 19:00  
    IFK Norrköping IK Sirius Fotboll -
  • 23.04 19:00  
    Elfsborg Boras Djurgardens Sztokholm -
  • 23.04 19:00  
    Malmö FF IF Brommapojkarna -

6. kolejka

  • 27.04 19:00  
    AIK Fotboll IK Sirius Fotboll -
  • 28.04 16:00  
    IFK Goeteborg BK Häcken -
  • 29.04 15:00  
    GIF Sundsvall Elfsborg Boras -
  • 29.04 15:00  
    Djurgardens Sztokholm Hammarby Sztokholm -
  • 29.04 17:30  
    IFK Norrköping Trelleborgs FF -
  • 29.04 17:30  
    Kalmar FF Malmö FF -
  • 30.04 16:00  
    IF Brommapojkarna Östersunds FK -
  • 30.04 18:00  
    Örebro SF Dalkurd FF -

7. kolejka

  • 04.05 19:00  
    Hammarby Sztokholm GIF Sundsvall -
  • 05.05 16:00  
    Östersunds FK IFK Norrköping -
  • 06.05 15:00  
    IF Brommapojkarna Djurgardens Sztokholm -
  • 06.05 15:00  
    Dalkurd FF Kalmar FF -
  • 06.05 17:30  
    Elfsborg Boras AIK Fotboll -
  • 06.05 17:30  
    Trelleborgs FF BK Häcken -
  • 07.05 19:00  
    IK Sirius Fotboll Örebro SF -
  • 07.05 19:00  
    Malmö FF IFK Goeteborg -

8. kolejka

  • 12.05 16:00  
    Djurgardens Sztokholm Dalkurd FF -
  • 12.05 18:00  
    GIF Sundsvall IF Brommapojkarna -
  • 13.05 15:00  
    IFK Goeteborg IFK Norrköping -
  • 13.05 17:30  
    Örebro SF Hammarby Sztokholm -
  • 13.05 17:30  
    Trelleborgs FF Malmö FF -
  • 14.05 19:00  
    BK Häcken Elfsborg Boras -
  • 14.05 19:00  
    Kalmar FF IK Sirius Fotboll -
  • 14.05 19:00  
    AIK Fotboll Östersunds FK -

9. kolejka

  • 17.05 19:00  
    Djurgardens Sztokholm Örebro SF -
  • 18.05 19:00  
    IF Brommapojkarna Kalmar FF -
  • 19.05 16:00  
    IK Sirius Fotboll Trelleborgs FF -
  • 19.05 16:00  
    GIF Sundsvall Östersunds FK -
  • 19.05 18:00  
    IFK Norrköping Dalkurd FF -
  • 20.05 15:00  
    Hammarby Sztokholm AIK Fotboll -
  • 20.05 17:30  
    Malmö FF BK Häcken -
  • 20.05 19:00  
    Elfsborg Boras IFK Goeteborg -

10. kolejka

  • 16.05 19:00  
    Hammarby Sztokholm Malmö FF -
  • 22.05 19:00  
    Örebro SF Kalmar FF -
  • 23.05 19:00  
    IFK Norrköping GIF Sundsvall -
  • 23.05 19:00  
    BK Häcken AIK Fotboll -
  • 23.05 19:00  
    Östersunds FK IK Sirius Fotboll -
  • 24.05 19:00  
    IFK Goeteborg Djurgardens Sztokholm -
  • 24.05 19:00  
    Trelleborgs FF IF Brommapojkarna -
  • 24.05 19:00  
    Dalkurd FF Elfsborg Boras -

11. kolejka

  • 26.05 16:00  
    AIK Fotboll IFK Norrköping -
  • 26.05 18:00  
    Östersunds FK BK Häcken -
  • 27.05 15:00  
    GIF Sundsvall IFK Goeteborg -
  • 27.05 15:00  
    Malmö FF Dalkurd FF -
  • 27.05 15:00  
    Kalmar FF Hammarby Sztokholm -
  • 27.05 17:30  
    IK Sirius Fotboll Djurgardens Sztokholm -
  • 27.05 17:30  
    Elfsborg Boras Trelleborgs FF -
  • 27.05 17:30  
    IF Brommapojkarna Örebro SF -

12. kolejka

  • 08.07  
    IK Sirius Fotboll Malmö FF -
  • 08.07  
    Hammarby Sztokholm Östersunds FK -
  • 08.07  
    BK Häcken GIF Sundsvall -
  • 08.07  
    IFK Goeteborg Kalmar FF -
  • 08.07  
    Djurgardens Sztokholm IFK Norrköping -
  • 08.07  
    Örebro SF Elfsborg Boras -
  • 08.07  
    Trelleborgs FF AIK Fotboll -
  • 08.07  
    Dalkurd FF IF Brommapojkarna -

13. kolejka

  • 15.07  
    GIF Sundsvall AIK Fotboll -
  • 15.07  
    IFK Norrköping BK Häcken -
  • 15.07  
    IFK Goeteborg Örebro SF -
  • 15.07  
    Elfsborg Boras Hammarby Sztokholm -
  • 15.07  
    Malmö FF Östersunds FK -
  • 15.07  
    Kalmar FF Djurgardens Sztokholm -
  • 15.07  
    IF Brommapojkarna IK Sirius Fotboll -
  • 15.07  
    Dalkurd FF Trelleborgs FF -

14. kolejka

  • 22.07  
    IK Sirius Fotboll IFK Goeteborg -
  • 22.07  
    Hammarby Sztokholm Dalkurd FF -
  • 22.07  
    IFK Norrköping Elfsborg Boras -
  • 22.07  
    Kalmar FF GIF Sundsvall -
  • 22.07  
    AIK Fotboll IF Brommapojkarna -
  • 22.07  
    Djurgardens Sztokholm BK Häcken -
  • 22.07  
    Örebro SF Malmö FF -
  • 22.07  
    Östersunds FK Trelleborgs FF -

15. kolejka

  • 29.07  
    BK Häcken Örebro SF -
  • 29.07  
    IFK Goeteborg IF Brommapojkarna -
  • 29.07  
    Malmö FF IFK Norrköping -
  • 29.07  
    AIK Fotboll Kalmar FF -
  • 29.07  
    Djurgardens Sztokholm GIF Sundsvall -
  • 29.07  
    Östersunds FK Elfsborg Boras -
  • 29.07  
    Trelleborgs FF Hammarby Sztokholm -
  • 29.07  
    Dalkurd FF IK Sirius Fotboll -

16. kolejka

  • 05.08  
    IK Sirius Fotboll AIK Fotboll -
  • 05.08  
    Hammarby Sztokholm Trelleborgs FF -
  • 05.08  
    GIF Sundsvall IFK Norrköping -
  • 05.08  
    Elfsborg Boras Östersunds FK -
  • 05.08  
    Malmö FF Djurgardens Sztokholm -
  • 05.08  
    Kalmar FF IFK Goeteborg -
  • 05.08  
    Örebro SF BK Häcken -
  • 05.08  
    IF Brommapojkarna Dalkurd FF -

17. kolejka

  • 12.08  
    IFK Norrköping Hammarby Sztokholm -
  • 12.08  
    BK Häcken Djurgardens Sztokholm -
  • 12.08  
    IFK Goeteborg IK Sirius Fotboll -
  • 12.08  
    AIK Fotboll Elfsborg Boras -
  • 12.08  
    Örebro SF IF Brommapojkarna -
  • 12.08  
    Östersunds FK Kalmar FF -
  • 12.08  
    Trelleborgs FF GIF Sundsvall -
  • 12.08  
    Dalkurd FF Malmö FF -

18. kolejka

  • 19.08  
    IK Sirius Fotboll Dalkurd FF -
  • 19.08  
    Hammarby Sztokholm Örebro SF -
  • 19.08  
    GIF Sundsvall BK Häcken -
  • 19.08  
    IFK Goeteborg Östersunds FK -
  • 19.08  
    Elfsborg Boras IFK Norrköping -
  • 19.08  
    Malmö FF Trelleborgs FF -
  • 19.08  
    Djurgardens Sztokholm Kalmar FF -
  • 19.08  
    IF Brommapojkarna AIK Fotboll -

19. kolejka

  • 26.08  
    IFK Norrköping IFK Goeteborg -
  • 26.08  
    BK Häcken IF Brommapojkarna -
  • 26.08  
    Malmö FF IK Sirius Fotboll -
  • 26.08  
    Kalmar FF Örebro SF -
  • 26.08  
    AIK Fotboll Trelleborgs FF -
  • 26.08  
    Djurgardens Sztokholm Elfsborg Boras -
  • 26.08  
    Östersunds FK GIF Sundsvall -
  • 26.08  
    Dalkurd FF Hammarby Sztokholm -

20. kolejka

  • 02.09  
    Hammarby Sztokholm Djurgardens Sztokholm -
  • 02.09  
    GIF Sundsvall IK Sirius Fotboll -
  • 02.09  
    Elfsborg Boras Kalmar FF -
  • 02.09  
    AIK Fotboll BK Häcken -
  • 02.09  
    Örebro SF Östersunds FK -
  • 02.09  
    Trelleborgs FF IFK Norrköping -
  • 02.09  
    IF Brommapojkarna Malmö FF -
  • 02.09  
    Dalkurd FF IFK Goeteborg -

21. kolejka

  • 16.09  
    IK Sirius Fotboll Hammarby Sztokholm -
  • 16.09  
    IFK Norrköping AIK Fotboll -
  • 16.09  
    BK Häcken Trelleborgs FF -
  • 16.09  
    IFK Goeteborg Elfsborg Boras -
  • 16.09  
    Kalmar FF Dalkurd FF -
  • 16.09  
    Djurgardens Sztokholm IF Brommapojkarna -
  • 16.09  
    Örebro SF GIF Sundsvall -
  • 16.09  
    Östersunds FK Malmö FF -

22. kolejka

  • 23.09  
    IK Sirius Fotboll Östersunds FK -
  • 23.09  
    BK Häcken IFK Goeteborg -
  • 23.09  
    Elfsborg Boras Örebro SF -
  • 23.09  
    Malmö FF Kalmar FF -
  • 23.09  
    AIK Fotboll Hammarby Sztokholm -
  • 23.09  
    Trelleborgs FF Djurgardens Sztokholm -
  • 23.09  
    IF Brommapojkarna GIF Sundsvall -
  • 23.09  
    Dalkurd FF IFK Norrköping -

23. kolejka

  • 26.09  
    Hammarby Sztokholm Elfsborg Boras -
  • 26.09  
    GIF Sundsvall Djurgardens Sztokholm -
  • 26.09  
    IFK Norrköping Malmö FF -
  • 26.09  
    IFK Goeteborg AIK Fotboll -
  • 26.09  
    Kalmar FF BK Häcken -
  • 26.09  
    Örebro SF IK Sirius Fotboll -
  • 26.09  
    Östersunds FK IF Brommapojkarna -
  • 26.09  
    Trelleborgs FF Dalkurd FF -

24. kolejka

  • 30.09  
    IK Sirius Fotboll IFK Norrköping -
  • 30.09  
    Hammarby Sztokholm IFK Goeteborg -
  • 30.09  
    Elfsborg Boras BK Häcken -
  • 30.09  
    Malmö FF GIF Sundsvall -
  • 30.09  
    Kalmar FF IF Brommapojkarna -
  • 30.09  
    Djurgardens Sztokholm Östersunds FK -
  • 30.09  
    Örebro SF Trelleborgs FF -
  • 30.09  
    Dalkurd FF AIK Fotboll -

25. kolejka

  • 07.10  
    IK Sirius Fotboll Elfsborg Boras -
  • 07.10  
    GIF Sundsvall Kalmar FF -
  • 07.10  
    IFK Norrköping Djurgardens Sztokholm -
  • 07.10  
    BK Häcken Malmö FF -
  • 07.10  
    IFK Goeteborg Trelleborgs FF -
  • 07.10  
    AIK Fotboll Örebro SF -
  • 07.10  
    Östersunds FK Dalkurd FF -
  • 07.10  
    IF Brommapojkarna Hammarby Sztokholm -

26. kolejka

  • 21.10  
    BK Häcken Östersunds FK -
  • 21.10  
    Elfsborg Boras GIF Sundsvall -
  • 21.10  
    Malmö FF Hammarby Sztokholm -
  • 21.10  
    Kalmar FF IFK Norrköping -
  • 21.10  
    Djurgardens Sztokholm AIK Fotboll -
  • 21.10  
    Trelleborgs FF IK Sirius Fotboll -
  • 21.10  
    IF Brommapojkarna IFK Goeteborg -
  • 21.10  
    Dalkurd FF Örebro SF -

27. kolejka

  • 28.10  
    IK Sirius Fotboll IF Brommapojkarna -
  • 28.10  
    Hammarby Sztokholm Kalmar FF -
  • 28.10  
    IFK Norrköping Östersunds FK -
  • 28.10  
    IFK Goeteborg GIF Sundsvall -
  • 28.10  
    AIK Fotboll Malmö FF -
  • 28.10  
    Örebro SF Djurgardens Sztokholm -
  • 28.10  
    Trelleborgs FF Elfsborg Boras -
  • 28.10  
    Dalkurd FF BK Häcken -

28. kolejka

  • 31.10  
    GIF Sundsvall Hammarby Sztokholm -
  • 31.10  
    BK Häcken IK Sirius Fotboll -
  • 31.10  
    Elfsborg Boras Dalkurd FF -
  • 31.10  
    Malmö FF Örebro SF -
  • 31.10  
    Kalmar FF Trelleborgs FF -
  • 31.10  
    Djurgardens Sztokholm IFK Goeteborg -
  • 31.10  
    Östersunds FK AIK Fotboll -
  • 31.10  
    IF Brommapojkarna IFK Norrköping -

29. kolejka

  • 04.11  
    IK Sirius Fotboll Kalmar FF -
  • 04.11  
    Hammarby Sztokholm BK Häcken -
  • 04.11  
    IFK Norrköping Örebro SF -
  • 04.11  
    IFK Goeteborg Malmö FF -
  • 04.11  
    Elfsborg Boras IF Brommapojkarna -
  • 04.11  
    AIK Fotboll GIF Sundsvall -
  • 04.11  
    Trelleborgs FF Östersunds FK -
  • 04.11  
    Dalkurd FF Djurgardens Sztokholm -

30. kolejka

  • 11.11  
    GIF Sundsvall Dalkurd FF -
  • 11.11  
    BK Häcken IFK Norrköping -
  • 11.11  
    Malmö FF Elfsborg Boras -
  • 11.11  
    Kalmar FF AIK Fotboll -
  • 11.11  
    Djurgardens Sztokholm IK Sirius Fotboll -
  • 11.11  
    Örebro SF IFK Goeteborg -
  • 11.11  
    Östersunds FK Hammarby Sztokholm -
  • 11.11  
    IF Brommapojkarna Trelleborgs FF -