Bułgaria - A PFG

Tabela A PFG

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 CSKA Sofia 9 22   7 1 1   25 - 6 19
2 PFC Ludogorets 1945 Razgrad 9 21   6 3 0   20 - 5 15
3 Lewski Sofia 9 17   5 2 2   14 - 4 10
4 Beroe Stara Zagora 9 16   4 4 1   12 - 8 4
5 FK Vereya Stara Zagora 9 16   5 1 3   10 - 11 -1
6 Czerno More Warna 9 14   4 2 3   11 - 10 1
7 Lokomotiw Płowdiw 9 11   3 2 4   9 - 15 -6
8 Pirin 1922 Błagojewgrad 9 10   2 4 3   10 - 9 1
9 FK Etar Veliko Târnovo 9 10   2 4 3   9 - 10 -1
10 FK Botev Plovdiv 8 8   2 2 4   11 - 16 -5
11 Dunav 2010 Ruse 9 8   2 2 5   8 - 13 -5
12 Slavia Sofia 9 8   2 2 5   10 - 20 -10
13 FK Septemvri Sofia 8 7   2 1 5   6 - 10 -4
14 FK Vitosha Bistritsa 9 2   0 2 7   5 - 23 -18
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

10. kolejka (następna)

  • 22.09 19:00
  • 23.09 14:30
  • 23.09 16:30
  • 23.09 19:00
  • 24.09 16:30
  • 24.09 19:00
  • 25.09 19:00

Strzelcy A PFG

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Luiz Fernando da Silva Monte(CSKA Sofia) 9 1
Georgi Andonov(FK Vereya Stara Zagora) 4 0
Virgil Misidjan (PFC Ludogorets 1945 Razgrad) 4 0

Kartkowicze A PFG

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Tsvetelin Chunchukov(Czerno More Warna) 1 4 5
Miroslav Enchev(FK Vereya Stara Zagora) 1 3 4
Anton Kostadinov(Pirin 1922 Błagojewgrad) 1 3 4

Terminarz / Wyniki A PFG

10. kolejka

  • 22.09 19:00  
    CSKA Sofia Dunav 2010 Ruse -
  • 23.09 14:30  
    Slavia Sofia FK Vitosha Bistritsa -
  • 23.09 16:30  
    Pirin 1922 Błagojewgrad FK Vereya Stara Zagora -
  • 23.09 19:00  
    Czerno More Warna FK Etar Veliko Târnovo -
  • 24.09 16:30  
    FK Botev Plovdiv Lokomotiw Płowdiw -
  • 24.09 19:00  
    FK Septemvri Sofia PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 25.09 19:00  
    Beroe Stara Zagora Lewski Sofia -

11. kolejka

  • 29.09 16:30  
    Lokomotiw Płowdiw FK Septemvri Sofia -
  • 29.09 19:00  
    FK Vereya Stara Zagora Slavia Sofia -
  • 30.09 13:45  
    FK Etar Veliko Târnovo CSKA Sofia -
  • 30.09 16:45  
    FK Vitosha Bistritsa FK Botev Plovdiv -
  • 30.09 19:00  
    Dunav 2010 Ruse Pirin 1922 Błagojewgrad -
  • 01.10 16:30  
    Lewski Sofia Czerno More Warna -
  • 01.10 19:00  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Beroe Stara Zagora -

12. kolejka

  • 13.10 19:00  
    Beroe Stara Zagora Lokomotiw Płowdiw -
  • 14.10 14:30  
    Slavia Sofia Dunav 2010 Ruse -
  • 14.10 19:00  
    Czerno More Warna PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 15.10 16:30  
    FK Etar Veliko Târnovo Lewski Sofia -
  • 15.10 19:00  
    CSKA Sofia Pirin 1922 Błagojewgrad -
  • 16.10 16:30  
    FK Septemvri Sofia FK Vitosha Bistritsa -
  • 16.10 19:00  
    FK Botev Plovdiv FK Vereya Stara Zagora -

13. kolejka

  • 21.10  
    Lewski Sofia CSKA Sofia -
  • 21.10  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Etar Veliko Târnovo -
  • 21.10  
    Lokomotiw Płowdiw Czerno More Warna -
  • 21.10  
    FK Vitosha Bistritsa Beroe Stara Zagora -
  • 21.10  
    FK Vereya Stara Zagora FK Septemvri Sofia -
  • 21.10  
    Dunav 2010 Ruse FK Botev Plovdiv -
  • 21.10  
    Pirin 1922 Błagojewgrad Slavia Sofia -

14. kolejka

  • 28.10  
    CSKA Sofia Slavia Sofia -
  • 28.10  
    Pirin 1922 Błagojewgrad FK Botev Plovdiv -
  • 28.10  
    Dunav 2010 Ruse FK Septemvri Sofia -
  • 28.10  
    FK Vereya Stara Zagora Beroe Stara Zagora -
  • 28.10  
    FK Vitosha Bistritsa Czerno More Warna -
  • 28.10  
    Lokomotiw Płowdiw FK Etar Veliko Târnovo -
  • 28.10  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Lewski Sofia -

15. kolejka

  • 04.11  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad CSKA Sofia -
  • 04.11  
    Lewski Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 04.11  
    FK Etar Veliko Târnovo FK Vitosha Bistritsa -
  • 04.11  
    Czerno More Warna FK Vereya Stara Zagora -
  • 04.11  
    Beroe Stara Zagora Dunav 2010 Ruse -
  • 04.11  
    FK Septemvri Sofia Pirin 1922 Błagojewgrad -
  • 04.11  
    FK Botev Plovdiv Slavia Sofia -

16. kolejka

  • 18.11  
    CSKA Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 18.11  
    Slavia Sofia FK Septemvri Sofia -
  • 18.11  
    Pirin 1922 Błagojewgrad Beroe Stara Zagora -
  • 18.11  
    Dunav 2010 Ruse Czerno More Warna -
  • 18.11  
    FK Vereya Stara Zagora FK Etar Veliko Târnovo -
  • 18.11  
    FK Vitosha Bistritsa Lewski Sofia -
  • 18.11  
    Lokomotiw Płowdiw PFC Ludogorets 1945 Razgrad -

17. kolejka

  • 25.11  
    Lokomotiw Płowdiw CSKA Sofia -
  • 25.11  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Vitosha Bistritsa -
  • 25.11  
    Lewski Sofia FK Vereya Stara Zagora -
  • 25.11  
    FK Etar Veliko Târnovo Dunav 2010 Ruse -
  • 25.11  
    Czerno More Warna Pirin 1922 Błagojewgrad -
  • 25.11  
    Beroe Stara Zagora Slavia Sofia -
  • 25.11  
    FK Septemvri Sofia FK Botev Plovdiv -

18. kolejka

  • 29.11  
    CSKA Sofia FK Septemvri Sofia -
  • 29.11  
    FK Botev Plovdiv Beroe Stara Zagora -
  • 29.11  
    Slavia Sofia Czerno More Warna -
  • 29.11  
    Pirin 1922 Błagojewgrad FK Etar Veliko Târnovo -
  • 29.11  
    Dunav 2010 Ruse Lewski Sofia -
  • 29.11  
    FK Vereya Stara Zagora PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 29.11  
    FK Vitosha Bistritsa Lokomotiw Płowdiw -

19. kolejka

  • 02.12  
    FK Vitosha Bistritsa CSKA Sofia -
  • 02.12  
    Lokomotiw Płowdiw FK Vereya Stara Zagora -
  • 02.12  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Dunav 2010 Ruse -
  • 02.12  
    Lewski Sofia Pirin 1922 Błagojewgrad -
  • 02.12  
    FK Etar Veliko Târnovo Slavia Sofia -
  • 02.12  
    Czerno More Warna FK Botev Plovdiv -
  • 02.12  
    Beroe Stara Zagora FK Septemvri Sofia -

20. kolejka

  • 09.12  
    CSKA Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 09.12  
    FK Septemvri Sofia Czerno More Warna -
  • 09.12  
    FK Botev Plovdiv FK Etar Veliko Târnovo -
  • 09.12  
    Slavia Sofia Lewski Sofia -
  • 09.12  
    Pirin 1922 Błagojewgrad PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 09.12  
    Dunav 2010 Ruse Lokomotiw Płowdiw -
  • 09.12  
    FK Vereya Stara Zagora FK Vitosha Bistritsa -

21. kolejka

  • 17.02  
    FK Vereya Stara Zagora CSKA Sofia -
  • 17.02  
    FK Vitosha Bistritsa Dunav 2010 Ruse -
  • 17.02  
    Lokomotiw Płowdiw Pirin 1922 Błagojewgrad -
  • 17.02  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Slavia Sofia -
  • 17.02  
    Lewski Sofia FK Botev Plovdiv -
  • 17.02  
    FK Etar Veliko Târnovo FK Septemvri Sofia -
  • 17.02  
    Czerno More Warna Beroe Stara Zagora -

22. kolejka

  • 24.02  
    CSKA Sofia Czerno More Warna -
  • 24.02  
    Beroe Stara Zagora FK Etar Veliko Târnovo -
  • 24.02  
    FK Septemvri Sofia Lewski Sofia -
  • 24.02  
    FK Botev Plovdiv PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 24.02  
    Slavia Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 24.02  
    Pirin 1922 Błagojewgrad FK Vitosha Bistritsa -
  • 24.02  
    Dunav 2010 Ruse FK Vereya Stara Zagora -

23. kolejka

  • 28.02  
    Dunav 2010 Ruse CSKA Sofia -
  • 28.02  
    FK Vereya Stara Zagora Pirin 1922 Błagojewgrad -
  • 28.02  
    FK Vitosha Bistritsa Slavia Sofia -
  • 28.02  
    Lokomotiw Płowdiw FK Botev Plovdiv -
  • 28.02  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Septemvri Sofia -
  • 28.02  
    Lewski Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 28.02  
    FK Etar Veliko Târnovo Czerno More Warna -

24. kolejka

  • 03.03  
    CSKA Sofia FK Etar Veliko Târnovo -
  • 03.03  
    Czerno More Warna Lewski Sofia -
  • 03.03  
    Beroe Stara Zagora PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 03.03  
    FK Septemvri Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 03.03  
    FK Botev Plovdiv FK Vitosha Bistritsa -
  • 03.03  
    Slavia Sofia FK Vereya Stara Zagora -
  • 03.03  
    Pirin 1922 Błagojewgrad Dunav 2010 Ruse -

25. kolejka

  • 10.03  
    Pirin 1922 Błagojewgrad CSKA Sofia -
  • 10.03  
    Dunav 2010 Ruse Slavia Sofia -
  • 10.03  
    FK Vereya Stara Zagora FK Botev Plovdiv -
  • 10.03  
    FK Vitosha Bistritsa FK Septemvri Sofia -
  • 10.03  
    Lokomotiw Płowdiw Beroe Stara Zagora -
  • 10.03  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Czerno More Warna -
  • 10.03  
    Lewski Sofia FK Etar Veliko Târnovo -

26. kolejka

  • 17.03  
    CSKA Sofia Lewski Sofia -
  • 17.03  
    FK Etar Veliko Târnovo PFC Ludogorets 1945 Razgrad -
  • 17.03  
    Czerno More Warna Lokomotiw Płowdiw -
  • 17.03  
    Beroe Stara Zagora FK Vitosha Bistritsa -
  • 17.03  
    FK Septemvri Sofia FK Vereya Stara Zagora -
  • 17.03  
    FK Botev Plovdiv Dunav 2010 Ruse -
  • 17.03  
    Slavia Sofia Pirin 1922 Błagojewgrad -