Bułgaria - A PFG

22. kolejka - A PFG

  • 23.02 16:30
  • 24.02 12:00
  • 24.02 14:00
  • 24.02 16:30
  • 25.02 14:00
  • 25.02 16:30
  • 26.02 16:30

Tabela A PFG

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 PFC Ludogorets 1945 Razgrad 21 51   16 3 2   49 - 11 38
2 CSKA Sofia 21 50   15 5 1   52 - 12 40
3 Lewski Sofia 21 42   12 6 3   29 - 9 20
4 Beroe Stara Zagora 21 37   10 7 4   29 - 22 7
5 FK Botev Plovdiv 21 32   8 8 5   33 - 24 9
6 FK Vereya Stara Zagora 21 31   9 4 8   21 - 26 -5
7 Lokomotiw Płowdiw 21 26   7 5 9   19 - 31 -12
8 Czerno More Warna 21 25   7 4 10   20 - 24 -4
9 Slavia Sofia 21 24   6 6 9   28 - 33 -5
10 FK Septemvri Sofia 21 24   7 3 11   19 - 36 -17
11 Pirin 1922 Błagojewgrad 21 19   4 7 10   16 - 23 -7
12 FK Etar Veliko Târnovo 21 19   4 7 10   20 - 33 -13
13 Dunav 2010 Ruse 21 18   4 6 11   15 - 31 -16
14 FK Vitosha Bistritsa 21 5   0 5 16   11 - 46 -35
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

23. kolejka (następna)

  • 27.02 14:00
  • 27.02 16:30
  • 28.02 12:00
  • 28.02 14:00
  • 28.02 16:30
  • 01.03 14:00
  • 01.03 16:30

Strzelcy A PFG

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Luiz Fernando da Silva Monte(CSKA Sofia) 19 2
Claudiu Andrei Keseru(PFC Ludogorets 1945 Razgrad) 12 1
Pedro Miguel Pina Eugénio(Beroe Stara Zagora) 11 0

Kartkowicze A PFG

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Anton Kostadinov(Pirin 1922 Błagojewgrad) 2 7 9
Plamen Dimov(FK Botev Plovdiv) 1 9 10
Aymen Souda(Pirin 1922 Błagojewgrad) 1 9 10

Terminarz / Wyniki A PFG

22. kolejka

  • 23.02 16:30  
    CSKA Sofia Czerno More Warna -
  • 24.02 12:00  
    Dunav 2010 Ruse FK Vereya Stara Zagora -
  • 24.02 14:00  
    Beroe Stara Zagora FK Etar Veliko Târnovo -
  • 24.02 16:30  
    FK Septemvri Sofia Lewski Sofia -
  • 25.02 14:00  
    Pirin 1922 Błagojewgrad FK Vitosha Bistritsa -
  • 25.02 16:30  
    Slavia Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 26.02 16:30  
    FK Botev Plovdiv PFC Ludogorets 1945 Razgrad -

23. kolejka

  • 27.02 14:00  
    FK Etar Veliko Târnovo Czerno More Warna -
  • 27.02 16:30  
    Dunav 2010 Ruse CSKA Sofia -
  • 28.02 12:00  
    FK Vitosha Bistritsa Slavia Sofia -
  • 28.02 14:00  
    FK Vereya Stara Zagora Pirin 1922 Błagojewgrad -
  • 28.02 16:30  
    Lewski Sofia Beroe Stara Zagora -
  • 01.03 14:00  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad FK Septemvri Sofia -
  • 01.03 16:30  
    Lokomotiw Płowdiw FK Botev Plovdiv -

24. kolejka

  • 03.03 16:30  
    CSKA Sofia FK Etar Veliko Târnovo -
  • 04.03 11:30  
    Pirin 1922 Błagojewgrad Dunav 2010 Ruse -
  • 04.03 14:00  
    Slavia Sofia FK Vereya Stara Zagora -
  • 04.03 16:30  
    Czerno More Warna Lewski Sofia -
  • 05.03 12:00  
    FK Septemvri Sofia Lokomotiw Płowdiw -
  • 05.03 14:00  
    FK Botev Plovdiv FK Vitosha Bistritsa -
  • 05.03 16:30  
    Beroe Stara Zagora PFC Ludogorets 1945 Razgrad -

25. kolejka

  • 09.03 16:30  
    Dunav 2010 Ruse Slavia Sofia -
  • 10.03 12:00  
    FK Vereya Stara Zagora FK Botev Plovdiv -
  • 10.03 14:00  
    Pirin 1922 Błagojewgrad CSKA Sofia -
  • 10.03 16:30  
    Lewski Sofia FK Etar Veliko Târnovo -
  • 11.03 14:00  
    Lokomotiw Płowdiw Beroe Stara Zagora -
  • 11.03 16:30  
    PFC Ludogorets 1945 Razgrad Czerno More Warna -
  • 12.03 16:30  
    FK Vitosha Bistritsa FK Septemvri Sofia -

26. kolejka

  • 16.03 16:30  
    FK Septemvri Sofia FK Vereya Stara Zagora -
  • 17.03 12:00  
    Slavia Sofia Pirin 1922 Błagojewgrad -
  • 17.03 14:00  
    Beroe Stara Zagora FK Vitosha Bistritsa -
  • 17.03 16:30  
    FK Botev Plovdiv Dunav 2010 Ruse -
  • 18.03 12:00  
    CSKA Sofia Lewski Sofia -
  • 18.03 15:00  
    Czerno More Warna Lokomotiw Płowdiw -
  • 18.03 17:15  
    FK Etar Veliko Târnovo PFC Ludogorets 1945 Razgrad -