Niemcy - 3. liga

Tabela 3. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 SG Sonnenhof Großaspach 1 3   1 0 0   4 - 1 3
2 SV Werder Bremen II 1 3   1 0 0   3 - 0 3
3 FC Hansa Rostock 1 3   1 0 0   2 - 0 2
4 Chemnitzer FC 1 3   1 0 0   1 - 0 1
5 SC Fortuna Köln 1 3   1 0 0   1 - 0 1
6 SV Wehen Wiesbaden 1 3   1 0 0   1 - 0 1
7 SC Paderborn 07 1 1   0 1 0   4 - 4 0
8 Hallescher FC 1 1   0 1 0   4 - 4 0
9 VfL Osnabrück 1 1   0 1 0   2 - 2 0
10 FC Würzburger Kickers 1 1   0 1 0   2 - 2 0
11 Karlsruher SC 1 1   0 1 0   2 - 2 0
12 SV Meppen 1912 1 1   0 1 0   2 - 2 0
13 SC Preußen 06 Münster 1 1   0 1 0   1 - 1 0
14 FC Rot-Weiß Erfurt 1 1   0 1 0   1 - 1 0
15 VfR Aalen 1921 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
16 FC Carl Zeiss Jena 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
17 FSV Zwickau 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
18 Sportfreunde Lotte 1 0   0 0 1   0 - 2 -2
19 1. FC Magdeburg 1 0   0 0 1   1 - 4 -3
20 SpVgg Unterhaching 1 0   0 0 1   0 - 3 -3
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • awans do barażów
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 28.07 19:00
  • 28.07 19:00
  • 29.07 14:00
  • 29.07 14:00
  • 29.07 14:00
  • 29.07 14:00
  • 29.07 14:00
  • 29.07 14:00
  • 29.07 14:00
  • 30.07 14:00

Strzelcy 3. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Levent Ayçiçek(SV Werder Bremen II) 2 0
Adriano Grimaldi(SC Preußen 06 Münster) 1 0
Martin Wagner(SV Meppen 1912) 1 0

Kartkowicze 3. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Patrick Funk(SV Wehen Wiesbaden) 0 1 1
Adriano Grimaldi(SC Preußen 06 Münster) 0 1 1
Matthias Morys(VfR Aalen 1921) 0 1 1

Terminarz / Wyniki 3. liga

2. kolejka

  • 28.07 19:00  
    VfL Osnabrück SV Wehen Wiesbaden -
  • 28.07 19:00  
    SpVgg Unterhaching Karlsruher SC -
  • 29.07 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena SC Fortuna Köln -
  • 29.07 14:00  
    VfR Aalen 1921 Hallescher FC -
  • 29.07 14:00  
    SC Paderborn 07 Chemnitzer FC -
  • 29.07 14:00  
    FSV Zwickau Sportfreunde Lotte -
  • 29.07 14:00  
    FC Hansa Rostock SG Sonnenhof Großaspach -
  • 29.07 14:00  
    1. FC Magdeburg FC Rot-Weiß Erfurt -
  • 29.07 14:00  
    SC Preußen 06 Münster SV Meppen 1912 -
  • 30.07 14:00  
    FC Würzburger Kickers SV Werder Bremen II -

3. kolejka

  • 01.08 19:00  
    FC Rot-Weiß Erfurt FC Hansa Rostock -
  • 01.08 19:00  
    SG Sonnenhof Großaspach FSV Zwickau -
  • 01.08 19:00  
    Sportfreunde Lotte SC Paderborn 07 -
  • 01.08 19:00  
    Hallescher FC FC Carl Zeiss Jena -
  • 01.08 19:00  
    SV Wehen Wiesbaden SpVgg Unterhaching -
  • 02.08 19:00  
    SV Werder Bremen II Karlsruher SC -
  • 02.08 19:00  
    Chemnitzer FC VfR Aalen 1921 -
  • 02.08 19:00  
    SC Fortuna Köln VfL Osnabrück -
  • 02.08 19:00  
    FC Würzburger Kickers SC Preußen 06 Münster -
  • 02.08 19:00  
    SV Meppen 1912 1. FC Magdeburg -

4. kolejka

  • 04.08 19:00  
    FSV Zwickau FC Rot-Weiß Erfurt -
  • 05.08 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena Chemnitzer FC -
  • 05.08 14:00  
    VfR Aalen 1921 Sportfreunde Lotte -
  • 05.08 14:00  
    SC Paderborn 07 SG Sonnenhof Großaspach -
  • 05.08 14:00  
    FC Hansa Rostock SV Meppen 1912 -
  • 05.08 14:00  
    SC Preußen 06 Münster SV Werder Bremen II -
  • 05.08 14:00  
    Karlsruher SC SV Wehen Wiesbaden -
  • 05.08 14:00  
    SpVgg Unterhaching SC Fortuna Köln -
  • 06.08 14:00  
    VfL Osnabrück Hallescher FC -
  • 06.08 14:00  
    1. FC Magdeburg FC Würzburger Kickers -

5. kolejka

  • 18.08 19:00  
    SC Fortuna Köln Karlsruher SC -
  • 18.08 19:00  
    SV Meppen 1912 FSV Zwickau -
  • 19.08 14:00  
    SV Werder Bremen II SV Wehen Wiesbaden -
  • 19.08 14:00  
    FC Rot-Weiß Erfurt SC Paderborn 07 -
  • 19.08 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach VfR Aalen 1921 -
  • 19.08 14:00  
    Chemnitzer FC VfL Osnabrück -
  • 19.08 14:00  
    Hallescher FC SpVgg Unterhaching -
  • 19.08 14:00  
    SC Preußen 06 Münster 1. FC Magdeburg -
  • 20.08 14:00  
    Sportfreunde Lotte FC Carl Zeiss Jena -
  • 20.08 14:00  
    FC Würzburger Kickers FC Hansa Rostock -

6. kolejka

  • 25.08 19:00  
    SC Paderborn 07 SV Meppen 1912 -
  • 26.08 14:00  
    VfL Osnabrück Sportfreunde Lotte -
  • 26.08 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena SG Sonnenhof Großaspach -
  • 26.08 14:00  
    VfR Aalen 1921 FC Rot-Weiß Erfurt -
  • 26.08 14:00  
    1. FC Magdeburg SV Werder Bremen II -
  • 26.08 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden SC Fortuna Köln -
  • 26.08 14:00  
    Karlsruher SC Hallescher FC -
  • 26.08 14:00  
    SpVgg Unterhaching Chemnitzer FC -
  • 27.08 14:00  
    FSV Zwickau FC Würzburger Kickers -
  • 27.08 14:00  
    FC Hansa Rostock SC Preußen 06 Münster -

7. kolejka

  • 08.09 19:00  
    SV Werder Bremen II SC Fortuna Köln -
  • 08.09 19:00  
    SC Preußen 06 Münster FSV Zwickau -
  • 09.09 14:00  
    FC Rot-Weiß Erfurt FC Carl Zeiss Jena -
  • 09.09 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach VfL Osnabrück -
  • 09.09 14:00  
    Sportfreunde Lotte SpVgg Unterhaching -
  • 09.09 14:00  
    Chemnitzer FC Karlsruher SC -
  • 09.09 14:00  
    Hallescher FC SV Wehen Wiesbaden -
  • 09.09 14:00  
    1. FC Magdeburg FC Hansa Rostock -
  • 09.09 14:00  
    FC Würzburger Kickers SC Paderborn 07 -
  • 10.09 14:00  
    SV Meppen 1912 VfR Aalen 1921 -

8. kolejka

  • 15.09 19:00  
    VfL Osnabrück FC Rot-Weiß Erfurt -
  • 15.09 19:00  
    FSV Zwickau 1. FC Magdeburg -
  • 15.09 19:00  
    SV Wehen Wiesbaden Chemnitzer FC -
  • 16.09 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena SV Meppen 1912 -
  • 16.09 14:00  
    VfR Aalen 1921 FC Würzburger Kickers -
  • 16.09 14:00  
    SC Paderborn 07 SC Preußen 06 Münster -
  • 16.09 14:00  
    FC Hansa Rostock SV Werder Bremen II -
  • 16.09 14:00  
    SC Fortuna Köln Hallescher FC -
  • 16.09 14:00  
    Karlsruher SC Sportfreunde Lotte -
  • 16.09 14:00  
    SpVgg Unterhaching SG Sonnenhof Großaspach -

9. kolejka

  • 19.09 19:00  
    SV Werder Bremen II Hallescher FC -
  • 19.09 19:00  
    SG Sonnenhof Großaspach Karlsruher SC -
  • 19.09 19:00  
    Sportfreunde Lotte SV Wehen Wiesbaden -
  • 19.09 19:00  
    FC Hansa Rostock FSV Zwickau -
  • 19.09 19:00  
    1. FC Magdeburg SC Paderborn 07 -
  • 20.09 18:30  
    SV Meppen 1912 VfL Osnabrück -
  • 20.09 19:00  
    FC Rot-Weiß Erfurt SpVgg Unterhaching -
  • 20.09 19:00  
    Chemnitzer FC SC Fortuna Köln -
  • 20.09 19:00  
    SC Preußen 06 Münster VfR Aalen 1921 -
  • 20.09 19:00  
    FC Würzburger Kickers FC Carl Zeiss Jena -

10. kolejka

  • 22.09 19:00  
    SC Paderborn 07 FC Hansa Rostock -
  • 23.09 14:00  
    VfL Osnabrück FC Würzburger Kickers -
  • 23.09 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena SC Preußen 06 Münster -
  • 23.09 14:00  
    FSV Zwickau SV Werder Bremen II -
  • 23.09 14:00  
    Hallescher FC Chemnitzer FC -
  • 23.09 14:00  
    SC Fortuna Köln Sportfreunde Lotte -
  • 23.09 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden SG Sonnenhof Großaspach -
  • 23.09 14:00  
    SpVgg Unterhaching SV Meppen 1912 -
  • 24.09 14:00  
    VfR Aalen 1921 1. FC Magdeburg -
  • 24.09 14:00  
    Karlsruher SC FC Rot-Weiß Erfurt -

11. kolejka

  • 30.09 14:00  
    SV Werder Bremen II Chemnitzer FC -
  • 30.09 14:00  
    FC Rot-Weiß Erfurt SV Wehen Wiesbaden -
  • 30.09 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach SC Fortuna Köln -
  • 30.09 14:00  
    Sportfreunde Lotte Hallescher FC -
  • 30.09 14:00  
    FSV Zwickau SC Paderborn 07 -
  • 30.09 14:00  
    FC Hansa Rostock VfR Aalen 1921 -
  • 30.09 14:00  
    1. FC Magdeburg FC Carl Zeiss Jena -
  • 30.09 14:00  
    SC Preußen 06 Münster VfL Osnabrück -
  • 30.09 14:00  
    FC Würzburger Kickers SpVgg Unterhaching -
  • 30.09 14:00  
    SV Meppen 1912 Karlsruher SC -

12. kolejka

  • 14.10 14:00  
    VfL Osnabrück 1. FC Magdeburg -
  • 14.10 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena FC Hansa Rostock -
  • 14.10 14:00  
    VfR Aalen 1921 FSV Zwickau -
  • 14.10 14:00  
    SC Paderborn 07 SV Werder Bremen II -
  • 14.10 14:00  
    Chemnitzer FC Sportfreunde Lotte -
  • 14.10 14:00  
    Hallescher FC SG Sonnenhof Großaspach -
  • 14.10 14:00  
    SC Fortuna Köln FC Rot-Weiß Erfurt -
  • 14.10 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden SV Meppen 1912 -
  • 14.10 14:00  
    Karlsruher SC FC Würzburger Kickers -
  • 14.10 14:00  
    SpVgg Unterhaching SC Preußen 06 Münster -

13. kolejka

  • 21.10 14:00  
    SV Werder Bremen II Sportfreunde Lotte -
  • 21.10 14:00  
    FC Rot-Weiß Erfurt Hallescher FC -
  • 21.10 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach Chemnitzer FC -
  • 21.10 14:00  
    SC Paderborn 07 VfR Aalen 1921 -
  • 21.10 14:00  
    FSV Zwickau FC Carl Zeiss Jena -
  • 21.10 14:00  
    FC Hansa Rostock VfL Osnabrück -
  • 21.10 14:00  
    1. FC Magdeburg SpVgg Unterhaching -
  • 21.10 14:00  
    SC Preußen 06 Münster Karlsruher SC -
  • 21.10 14:00  
    FC Würzburger Kickers SV Wehen Wiesbaden -
  • 21.10 14:00  
    SV Meppen 1912 SC Fortuna Köln -

14. kolejka

  • 28.10 14:00  
    VfL Osnabrück FSV Zwickau -
  • 28.10 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena SC Paderborn 07 -
  • 28.10 14:00  
    VfR Aalen 1921 SV Werder Bremen II -
  • 28.10 14:00  
    Sportfreunde Lotte SG Sonnenhof Großaspach -
  • 28.10 14:00  
    Chemnitzer FC FC Rot-Weiß Erfurt -
  • 28.10 14:00  
    Hallescher FC SV Meppen 1912 -
  • 28.10 14:00  
    SC Fortuna Köln FC Würzburger Kickers -
  • 28.10 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden SC Preußen 06 Münster -
  • 28.10 14:00  
    Karlsruher SC 1. FC Magdeburg -
  • 28.10 14:00  
    SpVgg Unterhaching FC Hansa Rostock -

15. kolejka

  • 04.11 14:00  
    SV Werder Bremen II SG Sonnenhof Großaspach -
  • 04.11 14:00  
    FC Rot-Weiß Erfurt Sportfreunde Lotte -
  • 04.11 14:00  
    VfR Aalen 1921 FC Carl Zeiss Jena -
  • 04.11 14:00  
    SC Paderborn 07 VfL Osnabrück -
  • 04.11 14:00  
    FSV Zwickau SpVgg Unterhaching -
  • 04.11 14:00  
    FC Hansa Rostock Karlsruher SC -
  • 04.11 14:00  
    1. FC Magdeburg SV Wehen Wiesbaden -
  • 04.11 14:00  
    SC Preußen 06 Münster SC Fortuna Köln -
  • 04.11 14:00  
    FC Würzburger Kickers Hallescher FC -
  • 04.11 14:00  
    SV Meppen 1912 Chemnitzer FC -

16. kolejka

  • 18.11 14:00  
    VfL Osnabrück VfR Aalen 1921 -
  • 18.11 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena SV Werder Bremen II -
  • 18.11 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach FC Rot-Weiß Erfurt -
  • 18.11 14:00  
    Sportfreunde Lotte SV Meppen 1912 -
  • 18.11 14:00  
    Chemnitzer FC FC Würzburger Kickers -
  • 18.11 14:00  
    Hallescher FC SC Preußen 06 Münster -
  • 18.11 14:00  
    SC Fortuna Köln 1. FC Magdeburg -
  • 18.11 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden FC Hansa Rostock -
  • 18.11 14:00  
    Karlsruher SC FSV Zwickau -
  • 18.11 14:00  
    SpVgg Unterhaching SC Paderborn 07 -

17. kolejka

  • 25.11 14:00  
    SV Werder Bremen II FC Rot-Weiß Erfurt -
  • 25.11 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena VfL Osnabrück -
  • 25.11 14:00  
    VfR Aalen 1921 SpVgg Unterhaching -
  • 25.11 14:00  
    SC Paderborn 07 Karlsruher SC -
  • 25.11 14:00  
    FSV Zwickau SV Wehen Wiesbaden -
  • 25.11 14:00  
    FC Hansa Rostock SC Fortuna Köln -
  • 25.11 14:00  
    1. FC Magdeburg Hallescher FC -
  • 25.11 14:00  
    SC Preußen 06 Münster Chemnitzer FC -
  • 25.11 14:00  
    FC Würzburger Kickers Sportfreunde Lotte -
  • 25.11 14:00  
    SV Meppen 1912 SG Sonnenhof Großaspach -

18. kolejka

  • 02.12 14:00  
    SV Werder Bremen II VfL Osnabrück -
  • 02.12 14:00  
    FC Rot-Weiß Erfurt SV Meppen 1912 -
  • 02.12 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach FC Würzburger Kickers -
  • 02.12 14:00  
    Sportfreunde Lotte SC Preußen 06 Münster -
  • 02.12 14:00  
    Chemnitzer FC 1. FC Magdeburg -
  • 02.12 14:00  
    Hallescher FC FC Hansa Rostock -
  • 02.12 14:00  
    SC Fortuna Köln FSV Zwickau -
  • 02.12 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden SC Paderborn 07 -
  • 02.12 14:00  
    Karlsruher SC VfR Aalen 1921 -
  • 02.12 14:00  
    SpVgg Unterhaching FC Carl Zeiss Jena -

19. kolejka

  • 09.12 14:00  
    VfL Osnabrück SpVgg Unterhaching -
  • 09.12 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena Karlsruher SC -
  • 09.12 14:00  
    VfR Aalen 1921 SV Wehen Wiesbaden -
  • 09.12 14:00  
    SC Paderborn 07 SC Fortuna Köln -
  • 09.12 14:00  
    FSV Zwickau Hallescher FC -
  • 09.12 14:00  
    FC Hansa Rostock Chemnitzer FC -
  • 09.12 14:00  
    1. FC Magdeburg Sportfreunde Lotte -
  • 09.12 14:00  
    SC Preußen 06 Münster SG Sonnenhof Großaspach -
  • 09.12 14:00  
    FC Würzburger Kickers FC Rot-Weiß Erfurt -
  • 09.12 14:00  
    SV Meppen 1912 SV Werder Bremen II -

20. kolejka

  • 16.12 14:00  
    SpVgg Unterhaching SV Werder Bremen II -
  • 16.12 14:00  
    SC Preußen 06 Münster FC Rot-Weiß Erfurt -
  • 16.12 14:00  
    1. FC Magdeburg SG Sonnenhof Großaspach -
  • 16.12 14:00  
    FC Hansa Rostock Sportfreunde Lotte -
  • 16.12 14:00  
    FSV Zwickau Chemnitzer FC -
  • 16.12 14:00  
    SC Paderborn 07 Hallescher FC -
  • 16.12 14:00  
    VfR Aalen 1921 SC Fortuna Köln -
  • 16.12 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena SV Wehen Wiesbaden -
  • 16.12 14:00  
    VfL Osnabrück Karlsruher SC -
  • 16.12 14:00  
    FC Würzburger Kickers SV Meppen 1912 -

21. kolejka

  • 20.01 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden VfL Osnabrück -
  • 20.01 14:00  
    SC Fortuna Köln FC Carl Zeiss Jena -
  • 20.01 14:00  
    Hallescher FC VfR Aalen 1921 -
  • 20.01 14:00  
    Chemnitzer FC SC Paderborn 07 -
  • 20.01 14:00  
    Sportfreunde Lotte FSV Zwickau -
  • 20.01 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach FC Hansa Rostock -
  • 20.01 14:00  
    FC Rot-Weiß Erfurt 1. FC Magdeburg -
  • 20.01 14:00  
    SV Meppen 1912 SC Preußen 06 Münster -
  • 20.01 14:00  
    SV Werder Bremen II FC Würzburger Kickers -
  • 20.01 14:00  
    Karlsruher SC SpVgg Unterhaching -

22. kolejka

  • 27.01 14:00  
    Karlsruher SC SV Werder Bremen II -
  • 27.01 14:00  
    FC Hansa Rostock FC Rot-Weiß Erfurt -
  • 27.01 14:00  
    FSV Zwickau SG Sonnenhof Großaspach -
  • 27.01 14:00  
    SC Paderborn 07 Sportfreunde Lotte -
  • 27.01 14:00  
    VfR Aalen 1921 Chemnitzer FC -
  • 27.01 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena Hallescher FC -
  • 27.01 14:00  
    VfL Osnabrück SC Fortuna Köln -
  • 27.01 14:00  
    SpVgg Unterhaching SV Wehen Wiesbaden -
  • 27.01 14:00  
    SC Preußen 06 Münster FC Würzburger Kickers -
  • 27.01 14:00  
    1. FC Magdeburg SV Meppen 1912 -

23. kolejka

  • 03.02 14:00  
    Hallescher FC VfL Osnabrück -
  • 03.02 14:00  
    Chemnitzer FC FC Carl Zeiss Jena -
  • 03.02 14:00  
    Sportfreunde Lotte VfR Aalen 1921 -
  • 03.02 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach SC Paderborn 07 -
  • 03.02 14:00  
    FC Rot-Weiß Erfurt FSV Zwickau -
  • 03.02 14:00  
    SV Meppen 1912 FC Hansa Rostock -
  • 03.02 14:00  
    FC Würzburger Kickers 1. FC Magdeburg -
  • 03.02 14:00  
    SV Werder Bremen II SC Preußen 06 Münster -
  • 03.02 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden Karlsruher SC -
  • 03.02 14:00  
    SC Fortuna Köln SpVgg Unterhaching -

24. kolejka

  • 10.02 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden SV Werder Bremen II -
  • 10.02 14:00  
    SC Paderborn 07 FC Rot-Weiß Erfurt -
  • 10.02 14:00  
    VfR Aalen 1921 SG Sonnenhof Großaspach -
  • 10.02 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena Sportfreunde Lotte -
  • 10.02 14:00  
    VfL Osnabrück Chemnitzer FC -
  • 10.02 14:00  
    SpVgg Unterhaching Hallescher FC -
  • 10.02 14:00  
    Karlsruher SC SC Fortuna Köln -
  • 10.02 14:00  
    1. FC Magdeburg SC Preußen 06 Münster -
  • 10.02 14:00  
    FC Hansa Rostock FC Würzburger Kickers -
  • 10.02 14:00  
    FSV Zwickau SV Meppen 1912 -

25. kolejka

  • 17.02 14:00  
    Sportfreunde Lotte VfL Osnabrück -
  • 17.02 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach FC Carl Zeiss Jena -
  • 17.02 14:00  
    FC Rot-Weiß Erfurt VfR Aalen 1921 -
  • 17.02 14:00  
    SV Meppen 1912 SC Paderborn 07 -
  • 17.02 14:00  
    FC Würzburger Kickers FSV Zwickau -
  • 17.02 14:00  
    SC Preußen 06 Münster FC Hansa Rostock -
  • 17.02 14:00  
    SV Werder Bremen II 1. FC Magdeburg -
  • 17.02 14:00  
    SC Fortuna Köln SV Wehen Wiesbaden -
  • 17.02 14:00  
    Hallescher FC Karlsruher SC -
  • 17.02 14:00  
    Chemnitzer FC SpVgg Unterhaching -

26. kolejka

  • 24.02 14:00  
    SC Fortuna Köln SV Werder Bremen II -
  • 24.02 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena FC Rot-Weiß Erfurt -
  • 24.02 14:00  
    VfL Osnabrück SG Sonnenhof Großaspach -
  • 24.02 14:00  
    SpVgg Unterhaching Sportfreunde Lotte -
  • 24.02 14:00  
    Karlsruher SC Chemnitzer FC -
  • 24.02 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden Hallescher FC -
  • 24.02 14:00  
    FC Hansa Rostock 1. FC Magdeburg -
  • 24.02 14:00  
    FSV Zwickau SC Preußen 06 Münster -
  • 24.02 14:00  
    SC Paderborn 07 FC Würzburger Kickers -
  • 24.02 14:00  
    VfR Aalen 1921 SV Meppen 1912 -

27. kolejka

  • 03.03 14:00  
    FC Rot-Weiß Erfurt VfL Osnabrück -
  • 03.03 14:00  
    SV Meppen 1912 FC Carl Zeiss Jena -
  • 03.03 14:00  
    FC Würzburger Kickers VfR Aalen 1921 -
  • 03.03 14:00  
    SC Preußen 06 Münster SC Paderborn 07 -
  • 03.03 14:00  
    1. FC Magdeburg FSV Zwickau -
  • 03.03 14:00  
    SV Werder Bremen II FC Hansa Rostock -
  • 03.03 14:00  
    Hallescher FC SC Fortuna Köln -
  • 03.03 14:00  
    Chemnitzer FC SV Wehen Wiesbaden -
  • 03.03 14:00  
    Sportfreunde Lotte Karlsruher SC -
  • 03.03 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach SpVgg Unterhaching -

28. kolejka

  • 07.03 14:00  
    VfL Osnabrück SV Meppen 1912 -
  • 07.03 19:00  
    Hallescher FC SV Werder Bremen II -
  • 07.03 19:00  
    SpVgg Unterhaching FC Rot-Weiß Erfurt -
  • 07.03 19:00  
    Karlsruher SC SG Sonnenhof Großaspach -
  • 07.03 19:00  
    SV Wehen Wiesbaden Sportfreunde Lotte -
  • 07.03 19:00  
    SC Fortuna Köln Chemnitzer FC -
  • 07.03 19:00  
    FSV Zwickau FC Hansa Rostock -
  • 07.03 19:00  
    SC Paderborn 07 1. FC Magdeburg -
  • 07.03 19:00  
    VfR Aalen 1921 SC Preußen 06 Münster -
  • 07.03 19:00  
    FC Carl Zeiss Jena FC Würzburger Kickers -

29. kolejka

  • 10.03 14:00  
    FC Würzburger Kickers VfL Osnabrück -
  • 10.03 14:00  
    SC Preußen 06 Münster FC Carl Zeiss Jena -
  • 10.03 14:00  
    1. FC Magdeburg VfR Aalen 1921 -
  • 10.03 14:00  
    FC Hansa Rostock SC Paderborn 07 -
  • 10.03 14:00  
    SV Werder Bremen II FSV Zwickau -
  • 10.03 14:00  
    Chemnitzer FC Hallescher FC -
  • 10.03 14:00  
    Sportfreunde Lotte SC Fortuna Köln -
  • 10.03 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach SV Wehen Wiesbaden -
  • 10.03 14:00  
    FC Rot-Weiß Erfurt Karlsruher SC -
  • 10.03 14:00  
    SV Meppen 1912 SpVgg Unterhaching -

30. kolejka

  • 17.03 14:00  
    Chemnitzer FC SV Werder Bremen II -
  • 17.03 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden FC Rot-Weiß Erfurt -
  • 17.03 14:00  
    SC Fortuna Köln SG Sonnenhof Großaspach -
  • 17.03 14:00  
    Hallescher FC Sportfreunde Lotte -
  • 17.03 14:00  
    SC Paderborn 07 FSV Zwickau -
  • 17.03 14:00  
    VfR Aalen 1921 FC Hansa Rostock -
  • 17.03 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena 1. FC Magdeburg -
  • 17.03 14:00  
    VfL Osnabrück SC Preußen 06 Münster -
  • 17.03 14:00  
    SpVgg Unterhaching FC Würzburger Kickers -
  • 17.03 14:00  
    Karlsruher SC SV Meppen 1912 -

31. kolejka

  • 24.03 14:00  
    1. FC Magdeburg VfL Osnabrück -
  • 24.03 14:00  
    FC Hansa Rostock FC Carl Zeiss Jena -
  • 24.03 14:00  
    FSV Zwickau VfR Aalen 1921 -
  • 24.03 14:00  
    SV Werder Bremen II SC Paderborn 07 -
  • 24.03 14:00  
    Sportfreunde Lotte Chemnitzer FC -
  • 24.03 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach Hallescher FC -
  • 24.03 14:00  
    FC Rot-Weiß Erfurt SC Fortuna Köln -
  • 24.03 14:00  
    SV Meppen 1912 SV Wehen Wiesbaden -
  • 24.03 14:00  
    FC Würzburger Kickers Karlsruher SC -
  • 24.03 14:00  
    SC Preußen 06 Münster SpVgg Unterhaching -

32. kolejka

  • 31.03 14:00  
    Sportfreunde Lotte SV Werder Bremen II -
  • 31.03 14:00  
    Hallescher FC FC Rot-Weiß Erfurt -
  • 31.03 14:00  
    Chemnitzer FC SG Sonnenhof Großaspach -
  • 31.03 14:00  
    VfR Aalen 1921 SC Paderborn 07 -
  • 31.03 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena FSV Zwickau -
  • 31.03 14:00  
    VfL Osnabrück FC Hansa Rostock -
  • 31.03 14:00  
    SpVgg Unterhaching 1. FC Magdeburg -
  • 31.03 14:00  
    Karlsruher SC SC Preußen 06 Münster -
  • 31.03 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden FC Würzburger Kickers -
  • 31.03 14:00  
    SC Fortuna Köln SV Meppen 1912 -

33. kolejka

  • 07.04 14:00  
    FSV Zwickau VfL Osnabrück -
  • 07.04 14:00  
    SC Paderborn 07 FC Carl Zeiss Jena -
  • 07.04 14:00  
    SV Werder Bremen II VfR Aalen 1921 -
  • 07.04 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach Sportfreunde Lotte -
  • 07.04 14:00  
    FC Rot-Weiß Erfurt Chemnitzer FC -
  • 07.04 14:00  
    SV Meppen 1912 Hallescher FC -
  • 07.04 14:00  
    FC Würzburger Kickers SC Fortuna Köln -
  • 07.04 14:00  
    SC Preußen 06 Münster SV Wehen Wiesbaden -
  • 07.04 14:00  
    1. FC Magdeburg Karlsruher SC -
  • 07.04 14:00  
    FC Hansa Rostock SpVgg Unterhaching -

34. kolejka

  • 14.04 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach SV Werder Bremen II -
  • 14.04 14:00  
    Sportfreunde Lotte FC Rot-Weiß Erfurt -
  • 14.04 14:00  
    FC Carl Zeiss Jena VfR Aalen 1921 -
  • 14.04 14:00  
    VfL Osnabrück SC Paderborn 07 -
  • 14.04 14:00  
    SpVgg Unterhaching FSV Zwickau -
  • 14.04 14:00  
    Karlsruher SC FC Hansa Rostock -
  • 14.04 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden 1. FC Magdeburg -
  • 14.04 14:00  
    SC Fortuna Köln SC Preußen 06 Münster -
  • 14.04 14:00  
    Hallescher FC FC Würzburger Kickers -
  • 14.04 14:00  
    Chemnitzer FC SV Meppen 1912 -

35. kolejka

  • 21.04 14:00  
    VfR Aalen 1921 VfL Osnabrück -
  • 21.04 14:00  
    SV Werder Bremen II FC Carl Zeiss Jena -
  • 21.04 14:00  
    FC Rot-Weiß Erfurt SG Sonnenhof Großaspach -
  • 21.04 14:00  
    SV Meppen 1912 Sportfreunde Lotte -
  • 21.04 14:00  
    FC Würzburger Kickers Chemnitzer FC -
  • 21.04 14:00  
    SC Preußen 06 Münster Hallescher FC -
  • 21.04 14:00  
    1. FC Magdeburg SC Fortuna Köln -
  • 21.04 14:00  
    FC Hansa Rostock SV Wehen Wiesbaden -
  • 21.04 14:00  
    FSV Zwickau Karlsruher SC -
  • 21.04 14:00  
    SC Paderborn 07 SpVgg Unterhaching -

36. kolejka

  • 28.04 14:00  
    FC Rot-Weiß Erfurt SV Werder Bremen II -
  • 28.04 14:00  
    VfL Osnabrück FC Carl Zeiss Jena -
  • 28.04 14:00  
    SpVgg Unterhaching VfR Aalen 1921 -
  • 28.04 14:00  
    Karlsruher SC SC Paderborn 07 -
  • 28.04 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden FSV Zwickau -
  • 28.04 14:00  
    SC Fortuna Köln FC Hansa Rostock -
  • 28.04 14:00  
    Hallescher FC 1. FC Magdeburg -
  • 28.04 14:00  
    Chemnitzer FC SC Preußen 06 Münster -
  • 28.04 14:00  
    Sportfreunde Lotte FC Würzburger Kickers -
  • 28.04 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach SV Meppen 1912 -

37. kolejka

  • 05.05 13:30  
    VfL Osnabrück SV Werder Bremen II -
  • 05.05 13:30  
    SV Meppen 1912 FC Rot-Weiß Erfurt -
  • 05.05 13:30  
    FC Würzburger Kickers SG Sonnenhof Großaspach -
  • 05.05 13:30  
    SC Preußen 06 Münster Sportfreunde Lotte -
  • 05.05 13:30  
    1. FC Magdeburg Chemnitzer FC -
  • 05.05 13:30  
    FC Hansa Rostock Hallescher FC -
  • 05.05 13:30  
    FSV Zwickau SC Fortuna Köln -
  • 05.05 13:30  
    SC Paderborn 07 SV Wehen Wiesbaden -
  • 05.05 13:30  
    VfR Aalen 1921 Karlsruher SC -
  • 05.05 13:30  
    FC Carl Zeiss Jena SpVgg Unterhaching -

38. kolejka

  • 12.05 13:30  
    SpVgg Unterhaching VfL Osnabrück -
  • 12.05 13:30  
    Karlsruher SC FC Carl Zeiss Jena -
  • 12.05 13:30  
    SV Wehen Wiesbaden VfR Aalen 1921 -
  • 12.05 13:30  
    SC Fortuna Köln SC Paderborn 07 -
  • 12.05 13:30  
    Hallescher FC FSV Zwickau -
  • 12.05 13:30  
    Chemnitzer FC FC Hansa Rostock -
  • 12.05 13:30  
    Sportfreunde Lotte 1. FC Magdeburg -
  • 12.05 13:30  
    SG Sonnenhof Großaspach SC Preußen 06 Münster -
  • 12.05 13:30  
    FC Rot-Weiß Erfurt FC Würzburger Kickers -
  • 12.05 13:30  
    SV Werder Bremen II SV Meppen 1912 -