Polska - 2. liga

10. kolejka - 2. liga

Tabela 2. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Warta Poznań 10 24   8 0 2   20 - 6 14
2   Radomiak 10 24   7 3 0   19 - 7 12
3   GKS Jastrzębie Zdrój 10 21   6 3 1   17 - 6 11
4   ŁKS 10 17   4 5 1   11 - 8 3
5   GKS Bełchatów 10 14   4 2 4   19 - 14 5
6   KS Legionovia 10 14   4 2 4   15 - 12 3
7   RKS Garbarnia Kraków 10 14   4 2 4   15 - 13 2
8   KS Błękitni Stargard Szczeciński 10 14   3 5 2   8 - 6 2
9   Siarka Tarnobrzeg 10 14   4 2 4   17 - 17 0
10   Olimpia Elbląg 10 12   3 3 4   12 - 14 -2
11   Stal Stalowa Wola 10 12   2 6 2   12 - 14 -2
12   Energetyk ROW Rybnik 10 11   3 2 5   14 - 18 -4
13   Wisła Puławy 10 11   2 5 3   11 - 12 -1
14   Znicz Pruszków 10 10   3 1 6   11 - 17 -6
15   WKS Gryf Wejherowo 10 8   1 5 4   11 - 14 -3
16   Rozwój Katowice 10 8   1 5 4   8 - 15 -7
17   MKS Kluczbork 10 8   1 5 4   7 - 18 -11
18   KS Gwardia Koszalin 10 5   1 2 7   6 - 22 -16
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraż
  • spadek

11. kolejka (następna)

  • 29.09 19:00
  • 30.09 15:00
  • 30.09 15:00
  • 30.09 16:00
  • 30.09 16:00
  • 30.09 16:00
  • 30.09 16:00
  • 30.09 16:00
  • 01.10 17:00

Strzelcy 2. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Piotr Giel(GKS Bełchatów) 7 0
Mateusz Żebrowski(KS Legionovia) 7 0
Leândro Rossi Pereira(Radomiak) 7 1

Kartkowicze 2. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Kamil Spratek(Energetyk ROW Rybnik) 2 3 5
Marcin Garuch(GKS Bełchatów) 1 4 5
Donatas Nakrošius(MKS Kluczbork) 1 4 5

Terminarz / Wyniki 2. liga

11. kolejka

  • 29.09 19:00  
    Energetyk ROW Rybnik KS Gwardia Koszalin -
  • 30.09 15:00  
    RKS Garbarnia Kraków Stal Stalowa Wola -
  • 30.09 15:00  
    Rozwój Katowice WKS Gryf Wejherowo -
  • 30.09 16:00  
    Olimpia Elbląg GKS Bełchatów -
  • 30.09 16:00  
    Warta Poznań ŁKS -
  • 30.09 16:00  
    Wisła Puławy Znicz Pruszków -
  • 30.09 16:00  
    Siarka Tarnobrzeg KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 30.09 16:00  
    KS Legionovia MKS Kluczbork -
  • 01.10 17:00  
    Radomiak GKS Jastrzębie Zdrój -

12. kolejka

  • 07.10  
    Znicz Pruszków Radomiak -
  • 07.10 15:00  
    WKS Gryf Wejherowo KS Legionovia -
  • 07.10 15:00  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński Rozwój Katowice -
  • 07.10 15:00  
    GKS Jastrzębie Zdrój RKS Garbarnia Kraków -
  • 07.10 15:00  
    ŁKS Wisła Puławy -
  • 07.10 16:00  
    Olimpia Elbląg Warta Poznań -
  • 07.10 16:00  
    Siarka Tarnobrzeg Stal Stalowa Wola -
  • 07.10 17:00  
    GKS Bełchatów KS Gwardia Koszalin -
  • 07.10 18:00  
    MKS Kluczbork Energetyk ROW Rybnik -

13. kolejka

  • 13.10 18:00  
    Radomiak ŁKS -
  • 14.10  
    KS Gwardia Koszalin MKS Kluczbork -
  • 14.10 15:00  
    Warta Poznań GKS Bełchatów -
  • 14.10 15:00  
    RKS Garbarnia Kraków Znicz Pruszków -
  • 14.10 15:00  
    Siarka Tarnobrzeg GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 14.10 15:00  
    Rozwój Katowice Stal Stalowa Wola -
  • 14.10 15:00  
    KS Legionovia KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 14.10 16:00  
    Wisła Puławy Olimpia Elbląg -
  • 14.10 17:00  
    Energetyk ROW Rybnik WKS Gryf Wejherowo -

14. kolejka

  • 21.10  
    Znicz Pruszków Siarka Tarnobrzeg -
  • 21.10 13:00  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński Energetyk ROW Rybnik -
  • 21.10 14:00  
    Stal Stalowa Wola KS Legionovia -
  • 21.10 14:00  
    GKS Jastrzębie Zdrój Rozwój Katowice -
  • 21.10 15:00  
    WKS Gryf Wejherowo KS Gwardia Koszalin -
  • 21.10 15:00  
    ŁKS RKS Garbarnia Kraków -
  • 21.10 15:00  
    Olimpia Elbląg Radomiak -
  • 21.10 15:00  
    Warta Poznań Wisła Puławy -
  • 21.10 17:00  
    GKS Bełchatów MKS Kluczbork -

15. kolejka

  • 28.10  
    Radomiak Warta Poznań -
  • 28.10  
    KS Gwardia Koszalin KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 28.10 13:00  
    KS Legionovia GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 28.10 15:00  
    RKS Garbarnia Kraków Olimpia Elbląg -
  • 28.10 15:00  
    Siarka Tarnobrzeg ŁKS -
  • 28.10 15:00  
    Rozwój Katowice Znicz Pruszków -
  • 28.10 16:00  
    Wisła Puławy GKS Bełchatów -
  • 28.10 18:00  
    MKS Kluczbork WKS Gryf Wejherowo -
  • 29.10 12:00  
    Energetyk ROW Rybnik Stal Stalowa Wola -

16. kolejka

  • 04.11  
    GKS Bełchatów WKS Gryf Wejherowo -
  • 04.11  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński MKS Kluczbork -
  • 04.11  
    Stal Stalowa Wola KS Gwardia Koszalin -
  • 04.11  
    GKS Jastrzębie Zdrój Energetyk ROW Rybnik -
  • 04.11  
    Znicz Pruszków KS Legionovia -
  • 04.11  
    ŁKS Rozwój Katowice -
  • 04.11  
    Olimpia Elbląg Siarka Tarnobrzeg -
  • 04.11  
    Warta Poznań RKS Garbarnia Kraków -
  • 04.11  
    Wisła Puławy Radomiak -

17. kolejka

  • 11.11  
    Radomiak GKS Bełchatów -
  • 11.11  
    RKS Garbarnia Kraków Wisła Puławy -
  • 11.11  
    Siarka Tarnobrzeg Warta Poznań -
  • 11.11  
    Rozwój Katowice Olimpia Elbląg -
  • 11.11  
    KS Legionovia ŁKS -
  • 11.11  
    Energetyk ROW Rybnik Znicz Pruszków -
  • 11.11  
    KS Gwardia Koszalin GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 11.11  
    MKS Kluczbork Stal Stalowa Wola -
  • 11.11  
    WKS Gryf Wejherowo KS Błękitni Stargard Szczeciński -

18. kolejka

  • 18.11  
    GKS Bełchatów KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 18.11  
    WKS Gryf Wejherowo Stal Stalowa Wola -
  • 18.11  
    MKS Kluczbork GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 18.11  
    KS Gwardia Koszalin Znicz Pruszków -
  • 18.11  
    Energetyk ROW Rybnik ŁKS -
  • 18.11  
    KS Legionovia Olimpia Elbląg -
  • 18.11  
    Rozwój Katowice Warta Poznań -
  • 18.11  
    Siarka Tarnobrzeg Wisła Puławy -
  • 18.11  
    RKS Garbarnia Kraków Radomiak -

19. kolejka

  • 25.11  
    KS Gwardia Koszalin ŁKS -
  • 25.11  
    RKS Garbarnia Kraków GKS Bełchatów -
  • 25.11  
    Radomiak Siarka Tarnobrzeg -
  • 25.11  
    Wisła Puławy Rozwój Katowice -
  • 25.11  
    Warta Poznań KS Legionovia -
  • 25.11  
    Olimpia Elbląg Energetyk ROW Rybnik -
  • 25.11  
    Znicz Pruszków MKS Kluczbork -
  • 25.11  
    GKS Jastrzębie Zdrój WKS Gryf Wejherowo -
  • 25.11  
    Stal Stalowa Wola KS Błękitni Stargard Szczeciński -

20. kolejka

  • 03.03  
    GKS Bełchatów Stal Stalowa Wola -
  • 03.03  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 03.03  
    WKS Gryf Wejherowo Znicz Pruszków -
  • 03.03  
    MKS Kluczbork ŁKS -
  • 03.03  
    KS Gwardia Koszalin Olimpia Elbląg -
  • 03.03  
    Energetyk ROW Rybnik Warta Poznań -
  • 03.03  
    KS Legionovia Wisła Puławy -
  • 03.03  
    Rozwój Katowice Radomiak -
  • 03.03  
    Siarka Tarnobrzeg RKS Garbarnia Kraków -

21. kolejka

  • 10.03  
    Siarka Tarnobrzeg GKS Bełchatów -
  • 10.03  
    RKS Garbarnia Kraków Rozwój Katowice -
  • 10.03  
    Radomiak KS Legionovia -
  • 10.03  
    Wisła Puławy Energetyk ROW Rybnik -
  • 10.03  
    Warta Poznań KS Gwardia Koszalin -
  • 10.03  
    Olimpia Elbląg MKS Kluczbork -
  • 10.03  
    ŁKS WKS Gryf Wejherowo -
  • 10.03  
    Znicz Pruszków KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 10.03  
    GKS Jastrzębie Zdrój Stal Stalowa Wola -

22. kolejka

  • 17.03  
    GKS Bełchatów GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 17.03  
    Stal Stalowa Wola Znicz Pruszków -
  • 17.03  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński ŁKS -
  • 17.03  
    WKS Gryf Wejherowo Olimpia Elbląg -
  • 17.03  
    MKS Kluczbork Warta Poznań -
  • 17.03  
    KS Gwardia Koszalin Wisła Puławy -
  • 17.03  
    Energetyk ROW Rybnik Radomiak -
  • 17.03  
    KS Legionovia RKS Garbarnia Kraków -
  • 17.03  
    Rozwój Katowice Siarka Tarnobrzeg -

23. kolejka

  • 24.03  
    Rozwój Katowice GKS Bełchatów -
  • 24.03  
    Siarka Tarnobrzeg KS Legionovia -
  • 24.03  
    RKS Garbarnia Kraków Energetyk ROW Rybnik -
  • 24.03  
    Radomiak KS Gwardia Koszalin -
  • 24.03  
    Wisła Puławy MKS Kluczbork -
  • 24.03  
    Warta Poznań WKS Gryf Wejherowo -
  • 24.03  
    Olimpia Elbląg KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 24.03  
    ŁKS Stal Stalowa Wola -
  • 24.03  
    Znicz Pruszków GKS Jastrzębie Zdrój -

24. kolejka

  • 31.03  
    GKS Bełchatów Znicz Pruszków -
  • 31.03  
    GKS Jastrzębie Zdrój ŁKS -
  • 31.03  
    Stal Stalowa Wola Olimpia Elbląg -
  • 31.03  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński Warta Poznań -
  • 31.03  
    WKS Gryf Wejherowo Wisła Puławy -
  • 31.03  
    MKS Kluczbork Radomiak -
  • 31.03  
    KS Gwardia Koszalin RKS Garbarnia Kraków -
  • 31.03  
    Energetyk ROW Rybnik Siarka Tarnobrzeg -
  • 31.03  
    KS Legionovia Rozwój Katowice -

25. kolejka

  • 07.04  
    KS Gwardia Koszalin Siarka Tarnobrzeg -
  • 07.04  
    KS Legionovia GKS Bełchatów -
  • 07.04  
    Rozwój Katowice Energetyk ROW Rybnik -
  • 07.04  
    RKS Garbarnia Kraków MKS Kluczbork -
  • 07.04  
    Radomiak WKS Gryf Wejherowo -
  • 07.04  
    Wisła Puławy KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 07.04  
    Warta Poznań Stal Stalowa Wola -
  • 07.04  
    Olimpia Elbląg GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 07.04  
    ŁKS Znicz Pruszków -

26. kolejka

  • 14.04  
    GKS Bełchatów ŁKS -
  • 14.04  
    Znicz Pruszków Olimpia Elbląg -
  • 14.04  
    GKS Jastrzębie Zdrój Warta Poznań -
  • 14.04  
    Stal Stalowa Wola Wisła Puławy -
  • 14.04  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński Radomiak -
  • 14.04  
    WKS Gryf Wejherowo RKS Garbarnia Kraków -
  • 14.04  
    MKS Kluczbork Siarka Tarnobrzeg -
  • 14.04  
    KS Gwardia Koszalin Rozwój Katowice -
  • 14.04  
    Energetyk ROW Rybnik KS Legionovia -

27. kolejka

  • 21.04  
    Energetyk ROW Rybnik GKS Bełchatów -
  • 21.04  
    KS Legionovia KS Gwardia Koszalin -
  • 21.04  
    Rozwój Katowice MKS Kluczbork -
  • 21.04  
    Siarka Tarnobrzeg WKS Gryf Wejherowo -
  • 21.04  
    RKS Garbarnia Kraków KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 21.04  
    Radomiak Stal Stalowa Wola -
  • 21.04  
    Wisła Puławy GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 21.04  
    Warta Poznań Znicz Pruszków -
  • 21.04  
    Olimpia Elbląg ŁKS -

28. kolejka

  • 28.04  
    GKS Bełchatów Olimpia Elbląg -
  • 28.04  
    ŁKS Warta Poznań -
  • 28.04  
    Znicz Pruszków Wisła Puławy -
  • 28.04  
    GKS Jastrzębie Zdrój Radomiak -
  • 28.04  
    Stal Stalowa Wola RKS Garbarnia Kraków -
  • 28.04  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński Siarka Tarnobrzeg -
  • 28.04  
    WKS Gryf Wejherowo Rozwój Katowice -
  • 28.04  
    MKS Kluczbork KS Legionovia -
  • 28.04  
    KS Gwardia Koszalin Energetyk ROW Rybnik -

29. kolejka

  • 05.05  
    Stal Stalowa Wola Siarka Tarnobrzeg -
  • 05.05  
    KS Gwardia Koszalin GKS Bełchatów -
  • 05.05  
    Energetyk ROW Rybnik MKS Kluczbork -
  • 05.05  
    KS Legionovia WKS Gryf Wejherowo -
  • 05.05  
    Rozwój Katowice KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 05.05  
    RKS Garbarnia Kraków GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 05.05  
    Radomiak Znicz Pruszków -
  • 05.05  
    Wisła Puławy ŁKS -
  • 05.05  
    Warta Poznań Olimpia Elbląg -

30. kolejka

  • 09.05  
    GKS Bełchatów Warta Poznań -
  • 09.05  
    Olimpia Elbląg Wisła Puławy -
  • 09.05  
    ŁKS Radomiak -
  • 09.05  
    Znicz Pruszków RKS Garbarnia Kraków -
  • 09.05  
    GKS Jastrzębie Zdrój Siarka Tarnobrzeg -
  • 09.05  
    Stal Stalowa Wola Rozwój Katowice -
  • 09.05  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński KS Legionovia -
  • 09.05  
    WKS Gryf Wejherowo Energetyk ROW Rybnik -
  • 09.05  
    MKS Kluczbork KS Gwardia Koszalin -

31. kolejka

  • 12.05  
    MKS Kluczbork GKS Bełchatów -
  • 12.05  
    KS Gwardia Koszalin WKS Gryf Wejherowo -
  • 12.05  
    Energetyk ROW Rybnik KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 12.05  
    KS Legionovia Stal Stalowa Wola -
  • 12.05  
    Rozwój Katowice GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 12.05  
    Siarka Tarnobrzeg Znicz Pruszków -
  • 12.05  
    RKS Garbarnia Kraków ŁKS -
  • 12.05  
    Radomiak Olimpia Elbląg -
  • 12.05  
    Wisła Puławy Warta Poznań -

32. kolejka

  • 19.05  
    GKS Bełchatów Wisła Puławy -
  • 19.05  
    Warta Poznań Radomiak -
  • 19.05  
    Olimpia Elbląg RKS Garbarnia Kraków -
  • 19.05  
    ŁKS Siarka Tarnobrzeg -
  • 19.05  
    Znicz Pruszków Rozwój Katowice -
  • 19.05  
    GKS Jastrzębie Zdrój KS Legionovia -
  • 19.05  
    Stal Stalowa Wola Energetyk ROW Rybnik -
  • 19.05  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński KS Gwardia Koszalin -
  • 19.05  
    WKS Gryf Wejherowo MKS Kluczbork -

33. kolejka

  • 26.05  
    WKS Gryf Wejherowo GKS Bełchatów -
  • 26.05  
    MKS Kluczbork KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 26.05  
    KS Gwardia Koszalin Stal Stalowa Wola -
  • 26.05  
    Energetyk ROW Rybnik GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 26.05  
    KS Legionovia Znicz Pruszków -
  • 26.05  
    Rozwój Katowice ŁKS -
  • 26.05  
    Siarka Tarnobrzeg Olimpia Elbląg -
  • 26.05  
    RKS Garbarnia Kraków Warta Poznań -
  • 26.05  
    Radomiak Wisła Puławy -

34. kolejka

  • 02.06  
    GKS Bełchatów Radomiak -
  • 02.06  
    Wisła Puławy RKS Garbarnia Kraków -
  • 02.06  
    Warta Poznań Siarka Tarnobrzeg -
  • 02.06  
    Olimpia Elbląg Rozwój Katowice -
  • 02.06  
    ŁKS KS Legionovia -
  • 02.06  
    Znicz Pruszków Energetyk ROW Rybnik -
  • 02.06  
    GKS Jastrzębie Zdrój KS Gwardia Koszalin -
  • 02.06  
    Stal Stalowa Wola MKS Kluczbork -
  • 02.06  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński WKS Gryf Wejherowo -