Polska - 2. liga

Tabela 2. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   OKS Odra Opole 27 58   17 7 3   54 - 25 29
2   Raków Częstochowa 27 55   15 10 2   53 - 24 29
3   Puszcza Niepołomice 27 50   14 8 5   32 - 17 15
4   Radomiak 27 47   13 8 6   30 - 22 8
5   Siarka Tarnobrzeg *** 27 44   12 9 6   46 - 36 10
6   Olimpia Elbląg 27 40   9 13 5   48 - 39 9
7   KS Błękitni Stargard Szczeciński 27 38   9 11 7   37 - 29 8
8   WKS Gryf Wejherowo 27 35   10 5 12   39 - 46 -7
9   KS Legionovia 27 35   9 8 10   42 - 37 5
10   GKS Bełchatów *** 27 32   10 5 12   28 - 30 -2
11   Warta Poznań 27 31   8 7 12   32 - 46 -14
12   Rozwój Katowice 27 30   7 9 11   28 - 30 -2
13   Olimpia Zambrów 27 28   7 7 13   28 - 43 -15
14   Stal Stalowa Wola 27 28   6 10 11   30 - 44 -14
15   Energetyk ROW Rybnik 27 27   7 6 14   26 - 40 -14
16   Polonia Warszawa 27 24   4 12 11   26 - 35 -9
17   Kotwica Kołobrzeg 27 23   5 8 14   29 - 44 -15
18   Polonia Bytom *** 27 19   8 3 16   21 - 42 -21
  • *** Kara (-8) za niespełnienie wymogów licencyjnych.
  • *** Kara (-1) za niespełnienie wymogów licencyjnych.
  • *** Kara (-3) za niespełnienie wymogów licencyjnych.
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraż
  • spadek

28. kolejka (następna)

  • 28.04 19:00
  • 28.04 19:00
  • 29.04 14:00
  • 29.04 16:00
  • 29.04 16:30
  • 29.04 17:00
  • 29.04 17:00
  • 29.04 17:00
  • 29.04 17:00

Strzelcy 2. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Luke Pietroń(Olimpia Elbląg) 13 7
Piotr Giel(Kotwica Kołobrzeg) 11 2
Fabian Piasecki(Olimpia Zambrów) 11 4

Kartkowicze 2. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Piotr Kołc(WKS Gryf Wejherowo) 2 7 9
Dawid Kwiek(Radomiak) 2 5 7
Sebastian Bartlewski(Kotwica Kołobrzeg) 2 5 7

Terminarz / Wyniki 2. liga

28. kolejka

  • 28.04 19:00  
    Polonia Warszawa Radomiak -
  • 28.04 19:00  
    Polonia Bytom Rozwój Katowice -
  • 29.04 14:00  
    Raków Częstochowa KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 29.04 16:00  
    Warta Poznań Energetyk ROW Rybnik -
  • 29.04 16:30  
    OKS Odra Opole Puszcza Niepołomice -
  • 29.04 17:00  
    Stal Stalowa Wola WKS Gryf Wejherowo -
  • 29.04 17:00  
    GKS Bełchatów KS Legionovia -
  • 29.04 17:00  
    Olimpia Elbląg Siarka Tarnobrzeg -
  • 29.04 17:00  
    Kotwica Kołobrzeg Olimpia Zambrów -

29. kolejka

  • 06.05 16:00  
    Puszcza Niepołomice Polonia Warszawa -
  • 06.05 17:00  
    Kotwica Kołobrzeg Stal Stalowa Wola -
  • 06.05 17:00  
    Olimpia Zambrów Raków Częstochowa -
  • 06.05 17:00  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński Polonia Bytom -
  • 06.05 17:00  
    Rozwój Katowice OKS Odra Opole -
  • 06.05 17:00  
    Radomiak Olimpia Elbląg -
  • 06.05 17:00  
    Siarka Tarnobrzeg Warta Poznań -
  • 06.05 17:30  
    KS Legionovia WKS Gryf Wejherowo -
  • 06.05 19:00  
    Energetyk ROW Rybnik GKS Bełchatów -

30. kolejka

  • 12.05 19:00  
    Polonia Bytom Olimpia Zambrów -
  • 13.05  
    Polonia Warszawa Rozwój Katowice -
  • 13.05 17:00  
    Stal Stalowa Wola KS Legionovia -
  • 13.05 17:00  
    WKS Gryf Wejherowo Energetyk ROW Rybnik -
  • 13.05 17:00  
    GKS Bełchatów Siarka Tarnobrzeg -
  • 13.05 17:00  
    Warta Poznań Radomiak -
  • 13.05 17:00  
    Olimpia Elbląg Puszcza Niepołomice -
  • 13.05 17:00  
    OKS Odra Opole KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 13.05 17:00  
    Raków Częstochowa Kotwica Kołobrzeg -

31. kolejka

  • 17.05 16:30  
    Puszcza Niepołomice Warta Poznań -
  • 17.05 17:00  
    Raków Częstochowa Stal Stalowa Wola -
  • 17.05 17:00  
    Olimpia Zambrów OKS Odra Opole -
  • 17.05 17:00  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński Polonia Warszawa -
  • 17.05 17:00  
    Rozwój Katowice Olimpia Elbląg -
  • 17.05 17:00  
    Siarka Tarnobrzeg WKS Gryf Wejherowo -
  • 17.05 18:00  
    Radomiak GKS Bełchatów -
  • 17.05 19:00  
    Kotwica Kołobrzeg Polonia Bytom -
  • 17.05 19:00  
    Energetyk ROW Rybnik KS Legionovia -

32. kolejka

  • 20.05  
    Stal Stalowa Wola Energetyk ROW Rybnik -
  • 20.05  
    KS Legionovia Siarka Tarnobrzeg -
  • 20.05  
    WKS Gryf Wejherowo Radomiak -
  • 20.05  
    GKS Bełchatów Puszcza Niepołomice -
  • 20.05  
    Warta Poznań Rozwój Katowice -
  • 20.05  
    Olimpia Elbląg KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 20.05  
    Polonia Warszawa Olimpia Zambrów -
  • 20.05  
    OKS Odra Opole Kotwica Kołobrzeg -
  • 20.05  
    Polonia Bytom Raków Częstochowa -

33. kolejka

  • 27.05  
    Polonia Bytom Stal Stalowa Wola -
  • 27.05  
    Raków Częstochowa OKS Odra Opole -
  • 27.05  
    Kotwica Kołobrzeg Polonia Warszawa -
  • 27.05  
    Olimpia Zambrów Olimpia Elbląg -
  • 27.05  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński Warta Poznań -
  • 27.05  
    Rozwój Katowice GKS Bełchatów -
  • 27.05  
    Puszcza Niepołomice WKS Gryf Wejherowo -
  • 27.05  
    Radomiak KS Legionovia -
  • 27.05  
    Siarka Tarnobrzeg Energetyk ROW Rybnik -

34. kolejka

  • 03.06  
    Stal Stalowa Wola Siarka Tarnobrzeg -
  • 03.06  
    Energetyk ROW Rybnik Radomiak -
  • 03.06  
    KS Legionovia Puszcza Niepołomice -
  • 03.06  
    WKS Gryf Wejherowo Rozwój Katowice -
  • 03.06  
    GKS Bełchatów KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 03.06  
    Warta Poznań Olimpia Zambrów -
  • 03.06  
    Olimpia Elbląg Kotwica Kołobrzeg -
  • 03.06  
    Polonia Warszawa Raków Częstochowa -
  • 03.06  
    OKS Odra Opole Polonia Bytom -