Niemcy - 2. Bundesliga

1. kolejka - 2. Bundesliga

  • 28.07 20:30
  • 29.07 13:00
  • 29.07 15:30
  • 29.07 15:30
  • 30.07 13:30
  • 30.07 15:30
  • 30.07 15:30
  • 30.07 15:30
  • 31.07 20:30

Tabela 2. Bundesliga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 DSC Arminia Bielefeld 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 VfL Bochum 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 SV Darmstadt 1898 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 SG Dynamo Drezno 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 FC Erzgebirge Aue 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 Fortuna Düsseldorf 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 SpVgg Greuther Fürth 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 1. FC Heidenheim 1846 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 Kieler SV Holstein 1900 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11 FC Ingolstadt 04 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 SSV Jahn 2000 Ratyzbona 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13 1. FC Kaiserslautern 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14 MSV Duisburg 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15 1. FC Nuernberg 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16 SV Sandhausen 0 0   0 0 0   0 - 0 0
17 FC St. Pauli 0 0   0 0 0   0 - 0 0
18 1. FC Union Berlin 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • baraże o awans
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 04.08 18:30
  • 04.08 18:30
  • 04.08 20:30
  • 05.08 13:00
  • 05.08 15:30
  • 06.08 13:30
  • 06.08 15:30
  • 06.08 15:30
  • 07.08 20:30

Terminarz / Wyniki 2. Bundesliga

1. kolejka

  • 28.07 20:30  
    VfL Bochum FC St. Pauli -
  • 29.07 13:00  
    FC Ingolstadt 04 1. FC Union Berlin -
  • 29.07 15:30  
    SV Darmstadt 1898 SpVgg Greuther Fürth -
  • 29.07 15:30  
    DSC Arminia Bielefeld SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 30.07 13:30  
    1. FC Nuernberg 1. FC Kaiserslautern -
  • 30.07 15:30  
    SG Dynamo Drezno MSV Duisburg -
  • 30.07 15:30  
    1. FC Heidenheim 1846 FC Erzgebirge Aue -
  • 30.07 15:30  
    Kieler SV Holstein 1900 SV Sandhausen -
  • 31.07 20:30  
    Fortuna Düsseldorf Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -

2. kolejka

  • 04.08 18:30  
    1. FC Union Berlin Kieler SV Holstein 1900 -
  • 04.08 18:30  
    SV Sandhausen FC Ingolstadt 04 -
  • 04.08 20:30  
    1. FC Kaiserslautern SV Darmstadt 1898 -
  • 05.08 13:00  
    MSV Duisburg VfL Bochum -
  • 05.08 15:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 06.08 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona 1. FC Nuernberg -
  • 06.08 15:30  
    SpVgg Greuther Fürth DSC Arminia Bielefeld -
  • 06.08 15:30  
    FC Erzgebirge Aue Fortuna Düsseldorf -
  • 07.08 20:30  
    FC St. Pauli SG Dynamo Drezno -

3. kolejka

  • 18.08 18:30  
    SV Darmstadt 1898 FC St. Pauli -
  • 18.08 18:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Erzgebirge Aue -
  • 19.08 13:00  
    SG Dynamo Drezno SV Sandhausen -
  • 19.08 13:00  
    1. FC Heidenheim 1846 MSV Duisburg -
  • 19.08 13:00  
    Fortuna Düsseldorf 1. FC Kaiserslautern -
  • 20.08 13:30  
    FC Ingolstadt 04 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 20.08 13:30  
    1. FC Nuernberg 1. FC Union Berlin -
  • 20.08 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 SpVgg Greuther Fürth -
  • 21.08 20:30  
    DSC Arminia Bielefeld VfL Bochum -

4. kolejka

  • 25.08 18:30  
    SpVgg Greuther Fürth FC Ingolstadt 04 -
  • 25.08 18:30  
    MSV Duisburg SV Darmstadt 1898 -
  • 26.08 13:00  
    FC St. Pauli 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 26.08 13:00  
    FC Erzgebirge Aue 1. FC Nuernberg -
  • 26.08 13:00  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Kieler SV Holstein 1900 -
  • 27.08 13:30  
    1. FC Union Berlin DSC Arminia Bielefeld -
  • 27.08 13:30  
    VfL Bochum SG Dynamo Drezno -
  • 27.08 13:30  
    SV Sandhausen Fortuna Düsseldorf -
  • 28.08 20:30  
    1. FC Kaiserslautern Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -

5. kolejka

  • 08.09 18:30  
    SG Dynamo Drezno SpVgg Greuther Fürth -
  • 08.09 18:30  
    1. FC Heidenheim 1846 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 09.09 13:00  
    FC Ingolstadt 04 FC Erzgebirge Aue -
  • 09.09 13:00  
    DSC Arminia Bielefeld MSV Duisburg -
  • 09.09 13:00  
    Kieler SV Holstein 1900 1. FC Kaiserslautern -
  • 10.09 13:30  
    SV Darmstadt 1898 VfL Bochum -
  • 10.09 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Sandhausen -
  • 10.09 13:30  
    Fortuna Düsseldorf 1. FC Union Berlin -
  • 11.09 20:30  
    1. FC Nuernberg FC St. Pauli -

6. kolejka

  • 15.09 18:30  
    1. FC Union Berlin Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 15.09 18:30  
    FC Erzgebirge Aue Kieler SV Holstein 1900 -
  • 16.09 13:00  
    FC St. Pauli FC Ingolstadt 04 -
  • 16.09 13:00  
    SV Sandhausen 1. FC Kaiserslautern -
  • 16.09 13:00  
    MSV Duisburg 1. FC Nuernberg -
  • 17.09 13:30  
    SV Darmstadt 1898 DSC Arminia Bielefeld -
  • 17.09 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth Fortuna Düsseldorf -
  • 17.09 13:30  
    VfL Bochum 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 17.09 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SG Dynamo Drezno -

7. kolejka

  • 19.09 18:30  
    FC Ingolstadt 04 MSV Duisburg -
  • 19.09 18:30  
    SV Sandhausen 1. FC Union Berlin -
  • 19.09 18:30  
    1. FC Kaiserslautern FC Erzgebirge Aue -
  • 19.09 18:30  
    Kieler SV Holstein 1900 FC St. Pauli -
  • 20.09 18:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SpVgg Greuther Fürth -
  • 20.09 18:30  
    SG Dynamo Drezno DSC Arminia Bielefeld -
  • 20.09 18:30  
    1. FC Heidenheim 1846 SV Darmstadt 1898 -
  • 20.09 18:30  
    Fortuna Düsseldorf SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 21.09 20:30  
    1. FC Nuernberg VfL Bochum -

8. kolejka

  • 22.09 18:30  
    FC Erzgebirge Aue SV Sandhausen -
  • 22.09 18:30  
    MSV Duisburg Kieler SV Holstein 1900 -
  • 23.09 13:00  
    FC St. Pauli Fortuna Düsseldorf -
  • 23.09 13:00  
    DSC Arminia Bielefeld 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 23.09 13:00  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 24.09 13:30  
    SV Darmstadt 1898 SG Dynamo Drezno -
  • 24.09 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth 1. FC Nuernberg -
  • 24.09 13:30  
    VfL Bochum FC Ingolstadt 04 -
  • 25.09 20:30  
    1. FC Union Berlin 1. FC Kaiserslautern -

9. kolejka

  • 01.10 13:30  
    FC Ingolstadt 04 SV Darmstadt 1898 -
  • 01.10 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC St. Pauli -
  • 01.10 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 SG Dynamo Drezno -
  • 01.10 13:30  
    SV Sandhausen SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 01.10 13:30  
    Fortuna Düsseldorf MSV Duisburg -
  • 01.10 13:30  
    1. FC Nuernberg DSC Arminia Bielefeld -
  • 01.10 13:30  
    1. FC Kaiserslautern SpVgg Greuther Fürth -
  • 01.10 13:30  
    FC Erzgebirge Aue 1. FC Union Berlin -
  • 01.10 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 VfL Bochum -

10. kolejka

  • 15.10 13:30  
    SV Darmstadt 1898 1. FC Nuernberg -
  • 15.10 13:30  
    SG Dynamo Drezno FC Ingolstadt 04 -
  • 15.10 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 15.10 13:30  
    FC St. Pauli 1. FC Kaiserslautern -
  • 15.10 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth FC Erzgebirge Aue -
  • 15.10 13:30  
    VfL Bochum SV Sandhausen -
  • 15.10 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld Fortuna Düsseldorf -
  • 15.10 13:30  
    MSV Duisburg Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 15.10 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona 1. FC Union Berlin -

11. kolejka

  • 22.10 13:30  
    FC Ingolstadt 04 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 22.10 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 VfL Bochum -
  • 22.10 13:30  
    1. FC Union Berlin SpVgg Greuther Fürth -
  • 22.10 13:30  
    SV Sandhausen FC St. Pauli -
  • 22.10 13:30  
    Fortuna Düsseldorf SV Darmstadt 1898 -
  • 22.10 13:30  
    1. FC Nuernberg SG Dynamo Drezno -
  • 22.10 13:30  
    1. FC Kaiserslautern MSV Duisburg -
  • 22.10 13:30  
    FC Erzgebirge Aue SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 22.10 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 DSC Arminia Bielefeld -

12. kolejka

  • 29.10 13:30  
    SV Darmstadt 1898 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 29.10 13:30  
    SG Dynamo Drezno Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 29.10 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 1. FC Nuernberg -
  • 29.10 13:30  
    FC St. Pauli FC Erzgebirge Aue -
  • 29.10 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth SV Sandhausen -
  • 29.10 13:30  
    VfL Bochum Fortuna Düsseldorf -
  • 29.10 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld FC Ingolstadt 04 -
  • 29.10 13:30  
    MSV Duisburg 1. FC Union Berlin -
  • 29.10 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona 1. FC Kaiserslautern -

13. kolejka

  • 05.11 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SV Darmstadt 1898 -
  • 05.11 13:30  
    1. FC Union Berlin FC St. Pauli -
  • 05.11 13:30  
    SV Sandhausen MSV Duisburg -
  • 05.11 13:30  
    Fortuna Düsseldorf 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 05.11 13:30  
    1. FC Nuernberg FC Ingolstadt 04 -
  • 05.11 13:30  
    1. FC Kaiserslautern VfL Bochum -
  • 05.11 13:30  
    FC Erzgebirge Aue DSC Arminia Bielefeld -
  • 05.11 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 SG Dynamo Drezno -
  • 05.11 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SpVgg Greuther Fürth -

14. kolejka

  • 19.11 13:30  
    FC Ingolstadt 04 Fortuna Düsseldorf -
  • 19.11 13:30  
    SV Darmstadt 1898 SV Sandhausen -
  • 19.11 13:30  
    SG Dynamo Drezno 1. FC Kaiserslautern -
  • 19.11 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 1. FC Union Berlin -
  • 19.11 13:30  
    FC St. Pauli SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 19.11 13:30  
    VfL Bochum SpVgg Greuther Fürth -
  • 19.11 13:30  
    1. FC Nuernberg Kieler SV Holstein 1900 -
  • 19.11 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 19.11 13:30  
    MSV Duisburg FC Erzgebirge Aue -

15. kolejka

  • 26.11 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1. FC Nuernberg -
  • 26.11 13:30  
    1. FC Union Berlin SV Darmstadt 1898 -
  • 26.11 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth FC St. Pauli -
  • 26.11 13:30  
    SV Sandhausen 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 26.11 13:30  
    Fortuna Düsseldorf SG Dynamo Drezno -
  • 26.11 13:30  
    1. FC Kaiserslautern DSC Arminia Bielefeld -
  • 26.11 13:30  
    FC Erzgebirge Aue VfL Bochum -
  • 26.11 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 FC Ingolstadt 04 -
  • 26.11 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona MSV Duisburg -

16. kolejka

  • 03.12 13:30  
    FC Ingolstadt 04 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 03.12 13:30  
    SV Darmstadt 1898 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 03.12 13:30  
    SG Dynamo Drezno FC Erzgebirge Aue -
  • 03.12 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 1. FC Kaiserslautern -
  • 03.12 13:30  
    VfL Bochum 1. FC Union Berlin -
  • 03.12 13:30  
    1. FC Nuernberg SV Sandhausen -
  • 03.12 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld FC St. Pauli -
  • 03.12 13:30  
    MSV Duisburg SpVgg Greuther Fürth -
  • 03.12 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 Fortuna Düsseldorf -

17. kolejka

  • 10.12 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 10.12 13:30  
    1. FC Union Berlin SG Dynamo Drezno -
  • 10.12 13:30  
    FC St. Pauli MSV Duisburg -
  • 10.12 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 10.12 13:30  
    SV Sandhausen DSC Arminia Bielefeld -
  • 10.12 13:30  
    Fortuna Düsseldorf 1. FC Nuernberg -
  • 10.12 13:30  
    1. FC Kaiserslautern FC Ingolstadt 04 -
  • 10.12 13:30  
    FC Erzgebirge Aue SV Darmstadt 1898 -
  • 10.12 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona VfL Bochum -

18. kolejka

  • 17.12 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 Fortuna Düsseldorf -
  • 17.12 13:30  
    1. FC Union Berlin FC Ingolstadt 04 -
  • 17.12 13:30  
    FC St. Pauli VfL Bochum -
  • 17.12 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth SV Darmstadt 1898 -
  • 17.12 13:30  
    SV Sandhausen Kieler SV Holstein 1900 -
  • 17.12 13:30  
    1. FC Kaiserslautern 1. FC Nuernberg -
  • 17.12 13:30  
    FC Erzgebirge Aue 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 17.12 13:30  
    MSV Duisburg SG Dynamo Drezno -
  • 17.12 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona DSC Arminia Bielefeld -

19. kolejka

  • 23.01 17:30  
    FC Ingolstadt 04 SV Sandhausen -
  • 23.01 17:30  
    SV Darmstadt 1898 1. FC Kaiserslautern -
  • 23.01 17:30  
    SG Dynamo Drezno FC St. Pauli -
  • 23.01 17:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 23.01 17:30  
    VfL Bochum MSV Duisburg -
  • 23.01 17:30  
    Fortuna Düsseldorf FC Erzgebirge Aue -
  • 23.01 17:30  
    1. FC Nuernberg SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 23.01 17:30  
    DSC Arminia Bielefeld SpVgg Greuther Fürth -
  • 23.01 17:30  
    Kieler SV Holstein 1900 1. FC Union Berlin -

20. kolejka

  • 28.01 13:30  
    1. FC Union Berlin 1. FC Nuernberg -
  • 28.01 13:30  
    FC St. Pauli SV Darmstadt 1898 -
  • 28.01 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth Kieler SV Holstein 1900 -
  • 28.01 13:30  
    VfL Bochum DSC Arminia Bielefeld -
  • 28.01 13:30  
    SV Sandhausen SG Dynamo Drezno -
  • 28.01 13:30  
    1. FC Kaiserslautern Fortuna Düsseldorf -
  • 28.01 13:30  
    FC Erzgebirge Aue Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 28.01 13:30  
    MSV Duisburg 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 28.01 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC Ingolstadt 04 -

21. kolejka

  • 04.02 13:30  
    FC Ingolstadt 04 SpVgg Greuther Fürth -
  • 04.02 13:30  
    SV Darmstadt 1898 MSV Duisburg -
  • 04.02 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1. FC Kaiserslautern -
  • 04.02 13:30  
    SG Dynamo Drezno VfL Bochum -
  • 04.02 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 FC St. Pauli -
  • 04.02 13:30  
    Fortuna Düsseldorf SV Sandhausen -
  • 04.02 13:30  
    1. FC Nuernberg FC Erzgebirge Aue -
  • 04.02 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld 1. FC Union Berlin -
  • 04.02 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -

22. kolejka

  • 11.02 13:30  
    1. FC Union Berlin Fortuna Düsseldorf -
  • 11.02 13:30  
    FC St. Pauli 1. FC Nuernberg -
  • 11.02 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth SG Dynamo Drezno -
  • 11.02 13:30  
    VfL Bochum SV Darmstadt 1898 -
  • 11.02 13:30  
    SV Sandhausen Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 11.02 13:30  
    1. FC Kaiserslautern Kieler SV Holstein 1900 -
  • 11.02 13:30  
    FC Erzgebirge Aue FC Ingolstadt 04 -
  • 11.02 13:30  
    MSV Duisburg DSC Arminia Bielefeld -
  • 11.02 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona 1. FC Heidenheim 1846 -

23. kolejka

  • 18.02 13:30  
    FC Ingolstadt 04 FC St. Pauli -
  • 18.02 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 1. FC Union Berlin -
  • 18.02 13:30  
    SG Dynamo Drezno SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 18.02 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 VfL Bochum -
  • 18.02 13:30  
    Fortuna Düsseldorf SpVgg Greuther Fürth -
  • 18.02 13:30  
    1. FC Nuernberg MSV Duisburg -
  • 18.02 13:30  
    1. FC Kaiserslautern SV Sandhausen -
  • 18.02 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld SV Darmstadt 1898 -
  • 18.02 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 FC Erzgebirge Aue -

24. kolejka

  • 25.02 13:30  
    SV Darmstadt 1898 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 25.02 13:30  
    1. FC Union Berlin SV Sandhausen -
  • 25.02 13:30  
    FC St. Pauli Kieler SV Holstein 1900 -
  • 25.02 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 25.02 13:30  
    VfL Bochum 1. FC Nuernberg -
  • 25.02 13:30  
    FC Erzgebirge Aue 1. FC Kaiserslautern -
  • 25.02 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld SG Dynamo Drezno -
  • 25.02 13:30  
    MSV Duisburg FC Ingolstadt 04 -
  • 25.02 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Fortuna Düsseldorf -

25. kolejka

  • 04.03 13:30  
    FC Ingolstadt 04 VfL Bochum -
  • 04.03 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 04.03 13:30  
    SG Dynamo Drezno SV Darmstadt 1898 -
  • 04.03 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 DSC Arminia Bielefeld -
  • 04.03 13:30  
    SV Sandhausen FC Erzgebirge Aue -
  • 04.03 13:30  
    Fortuna Düsseldorf FC St. Pauli -
  • 04.03 13:30  
    1. FC Nuernberg SpVgg Greuther Fürth -
  • 04.03 13:30  
    1. FC Kaiserslautern 1. FC Union Berlin -
  • 04.03 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 MSV Duisburg -

26. kolejka

  • 11.03 13:30  
    SV Darmstadt 1898 FC Ingolstadt 04 -
  • 11.03 13:30  
    1. FC Union Berlin FC Erzgebirge Aue -
  • 11.03 13:30  
    SG Dynamo Drezno 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 11.03 13:30  
    FC St. Pauli Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 11.03 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth 1. FC Kaiserslautern -
  • 11.03 13:30  
    VfL Bochum Kieler SV Holstein 1900 -
  • 11.03 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld 1. FC Nuernberg -
  • 11.03 13:30  
    MSV Duisburg Fortuna Düsseldorf -
  • 11.03 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SV Sandhausen -

27. kolejka

  • 18.03 13:30  
    FC Ingolstadt 04 SG Dynamo Drezno -
  • 18.03 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 MSV Duisburg -
  • 18.03 13:30  
    1. FC Union Berlin SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 18.03 13:30  
    SV Sandhausen VfL Bochum -
  • 18.03 13:30  
    Fortuna Düsseldorf DSC Arminia Bielefeld -
  • 18.03 13:30  
    1. FC Nuernberg SV Darmstadt 1898 -
  • 18.03 13:30  
    1. FC Kaiserslautern FC St. Pauli -
  • 18.03 13:30  
    FC Erzgebirge Aue SpVgg Greuther Fürth -
  • 18.03 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 1. FC Heidenheim 1846 -

28. kolejka

  • 01.04 13:30  
    SV Darmstadt 1898 Fortuna Düsseldorf -
  • 01.04 13:30  
    SG Dynamo Drezno 1. FC Nuernberg -
  • 01.04 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 FC Ingolstadt 04 -
  • 01.04 13:30  
    FC St. Pauli SV Sandhausen -
  • 01.04 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth 1. FC Union Berlin -
  • 01.04 13:30  
    VfL Bochum Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 01.04 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld Kieler SV Holstein 1900 -
  • 01.04 13:30  
    MSV Duisburg 1. FC Kaiserslautern -
  • 01.04 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC Erzgebirge Aue -

29. kolejka

  • 08.04 13:30  
    FC Ingolstadt 04 DSC Arminia Bielefeld -
  • 08.04 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 SG Dynamo Drezno -
  • 08.04 13:30  
    1. FC Union Berlin MSV Duisburg -
  • 08.04 13:30  
    SV Sandhausen SpVgg Greuther Fürth -
  • 08.04 13:30  
    Fortuna Düsseldorf VfL Bochum -
  • 08.04 13:30  
    1. FC Nuernberg 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 08.04 13:30  
    1. FC Kaiserslautern SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 08.04 13:30  
    FC Erzgebirge Aue FC St. Pauli -
  • 08.04 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 SV Darmstadt 1898 -

30. kolejka

  • 15.04 13:30  
    FC Ingolstadt 04 1. FC Nuernberg -
  • 15.04 13:30  
    SV Darmstadt 1898 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 15.04 13:30  
    SG Dynamo Drezno Kieler SV Holstein 1900 -
  • 15.04 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 Fortuna Düsseldorf -
  • 15.04 13:30  
    FC St. Pauli 1. FC Union Berlin -
  • 15.04 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 15.04 13:30  
    VfL Bochum 1. FC Kaiserslautern -
  • 15.04 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld FC Erzgebirge Aue -
  • 15.04 13:30  
    MSV Duisburg SV Sandhausen -

31. kolejka

  • 22.04 13:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 DSC Arminia Bielefeld -
  • 22.04 13:30  
    1. FC Union Berlin 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 22.04 13:30  
    SpVgg Greuther Fürth VfL Bochum -
  • 22.04 13:30  
    SV Sandhausen SV Darmstadt 1898 -
  • 22.04 13:30  
    Fortuna Düsseldorf FC Ingolstadt 04 -
  • 22.04 13:30  
    1. FC Kaiserslautern SG Dynamo Drezno -
  • 22.04 13:30  
    FC Erzgebirge Aue MSV Duisburg -
  • 22.04 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 1. FC Nuernberg -
  • 22.04 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona FC St. Pauli -

32. kolejka

  • 29.04 13:30  
    FC Ingolstadt 04 Kieler SV Holstein 1900 -
  • 29.04 13:30  
    SV Darmstadt 1898 1. FC Union Berlin -
  • 29.04 13:30  
    SG Dynamo Drezno Fortuna Düsseldorf -
  • 29.04 13:30  
    1. FC Heidenheim 1846 SV Sandhausen -
  • 29.04 13:30  
    FC St. Pauli SpVgg Greuther Fürth -
  • 29.04 13:30  
    VfL Bochum FC Erzgebirge Aue -
  • 29.04 13:30  
    1. FC Nuernberg Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -
  • 29.04 13:30  
    DSC Arminia Bielefeld 1. FC Kaiserslautern -
  • 29.04 13:30  
    MSV Duisburg SSV Jahn 2000 Ratyzbona -

33. kolejka

  • 06.05 15:30  
    Braunschweiger TSV Eintracht 1895 FC Ingolstadt 04 -
  • 06.05 15:30  
    1. FC Union Berlin VfL Bochum -
  • 06.05 15:30  
    FC St. Pauli DSC Arminia Bielefeld -
  • 06.05 15:30  
    SpVgg Greuther Fürth MSV Duisburg -
  • 06.05 15:30  
    SV Sandhausen 1. FC Nuernberg -
  • 06.05 15:30  
    Fortuna Düsseldorf Kieler SV Holstein 1900 -
  • 06.05 15:30  
    1. FC Kaiserslautern 1. FC Heidenheim 1846 -
  • 06.05 15:30  
    FC Erzgebirge Aue SG Dynamo Drezno -
  • 06.05 15:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SV Darmstadt 1898 -

34. kolejka

  • 13.05 15:30  
    FC Ingolstadt 04 1. FC Kaiserslautern -
  • 13.05 15:30  
    SV Darmstadt 1898 FC Erzgebirge Aue -
  • 13.05 15:30  
    SG Dynamo Drezno 1. FC Union Berlin -
  • 13.05 15:30  
    1. FC Heidenheim 1846 SpVgg Greuther Fürth -
  • 13.05 15:30  
    VfL Bochum SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 13.05 15:30  
    1. FC Nuernberg Fortuna Düsseldorf -
  • 13.05 15:30  
    DSC Arminia Bielefeld SV Sandhausen -
  • 13.05 15:30  
    MSV Duisburg FC St. Pauli -
  • 13.05 15:30  
    Kieler SV Holstein 1900 Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -